Blogcular ve WordPress Sevenler için En İyi Hosting Sağlayıcıları

en iyi blog barındırma sağlayıcıları


İnternetteki web sitelerinin% 20’sini destekleyen WordPress, en yaygın kullanılan bloglama platformlarından biridir. Blogcuların çoğu WordPress kullanıyor çünkü bloglama için özel olarak tasarlandı, düzgün bir öğrenme eğrisi var ve son derece özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir. Ayrıca bloglama için gerekli tüm araçları sağlar. WordPress’in birçok blog yazarının tercih ettiği bloglama platformu olduğunu bilerek, birçok barındırma sağlayıcısı blogcuların ihtiyaçlarını fark etti ve 1 tık WordPress yüklemesi ve WordPress için optimize edilmiş barındırma gibi entegre şeylere sahip. Blogcuların sevdiği en büyük 5 barındırma sağlayıcısı hangileri ve neden bu sağlayıcıları özellikle seçme eğilimi gösteriyorlar? Bu makalede, bazı barındırma sağlayıcılarının neden blogcularla bu kadar başarılı olduklarına ışık tutacağız.

Bloglar için En İyi Hosting Sağlayıcılarına Genel Bakış

Blogcuların tüm sevgisini alan 5 barındırma sağlayıcısına bir göz atalım:

BlueHost

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

bluehost en iyi blog barındırmaBlueHost, 2 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapmak ve mükemmel bir destek deneyimi sunmaktan gurur duymaktadır. BlueHost’taki planlar, 30 günlük tam para iadesi garantisi ve ilk 30 günlük süreden sonra herhangi bir zamanda aboneliğinizi iptal etme ve kalan abonelik süresi için uygun oranlı bir geri ödeme alma imkanı ile birlikte gelir. BlueHost’un müşterileri tarafından bu kadar sevilmesinin bir nedeni, her türlü ihtiyaç için çok sayıda barındırma seçeneği ve abonelik planına sahip olmaları ve blogunuzu olabildiğince hızlı çevrimiçi hale getirmek için tek tıklamayla WordPress yüklemesini içermesidir..

BlueHost, paylaşılan barındırma, özel barındırma, VPS barındırma, WooCommerce barındırma ve elbette WordPress barındırma hizmeti sunar. Bloglama çalışmalarınız ilk aşamalarındaysa, BlueHost, başlangıç ​​fiyatı ayda 2,95 $ gibi düşük bir fiyatla en uygun fiyatlı paylaşılan barındırma planlarından birine sahiptir. Buna 50 GB depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği ve 1 dahil edilen alan dahildir. Bu, bir bütçeyle blogcular için cömert bir tekliften daha fazlasıdır.

Blogları zaten oldukça fazla trafik çektiğinden, bir barındırma planına daha fazla yatırım yapabilecek ya da daha fazla yatırım yapabilecek olanlar, ayda 19.95 dolardan başlayan bir WordPress optimize barındırma tercih edebilir, ayda 100 milyon ziyaret trafiğini işleyebilir , daha fazla güvenlik ve hız için 30 GB depolama alanı + 30 GB yedekleme, 1 alan adı ve üstte kiraz içerir – SiteLock CDN ve SiteLock Pro. BlueHost, WordPress blogunuzu korumak ve hızlandırmak için gerekli tüm araçları sağlar.

InMotion Barındırma

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

inmotion blog barındırmaInMotion, WordPress barındırma için başka bir favori. Bunlar iş ihtiyaçlarına biraz özel bir odaklanma ile her türlü ihtiyaç için barındırma planları içerir. InMotion 2001 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri sürekli büyüyorlar. Bugün, piyasadaki en kapsamlı web barındırma hizmetlerinden birini sağlarlar. Hesap yönetim araçları (cPanel, Softaculous), web sitesi oluşturucuları (BoldGrid, WordPress, B2evolution), e-Ticaret (PrestaShop, OpenCart) ve CMS desteği (WordPress, Joomla, Drupal) dahil olmak üzere web barındırma araçları, sağlam bir web barındırma hizmeti haline getirir.

InMotion, blog yazarlarından küçük işletmelere, geliştiricilere ve büyüyen işletmelere kadar tüm beceri düzeyleri için WordPress için optimize edilmiş web barındırma hizmeti sunar. Lansman WordPress hosting planı ayda 5.99 $ ‘dan başlar ve ücretsiz alan adı, yanan hızlar için ücretsiz SSD, sınırsız disk alanı, ücretsiz web sitesi transferleri, WordPress, Joomla ve PrestaShop önceden yüklenmiş, 90 günlük para iade garantisi ve ücretsiz reklam kredileri, yedeklemeler ve tam destek.

InMotion’ın WordPress barındırması, içeriği ve medyayı kolayca düzenlemek için yerel bir WordPress Sürükle ve Bırak düzenleyici özelliği de içerir. Anlaşma, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde başlamanız için belirli kategorilerde (örneğin moda, fotoğrafçılık) ücretsiz temalarla da tatlandırılıyor. WordPress blogcuları, bu InMotion barındırma işleminin WordPress için tüm yönleriyle optimize edildiğini ve blogcuların projelerini kısa bir sürede başlatmasını mümkün kılacaklar.

HostGator

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

hostgator blog barındırmaHostGator, blogcuların tercihleri ​​arasında yüksek sırada bulunan ve on yıldan fazla bir süredir iş başında olan başka bir web barındırma sağlayıcısıdır; barındırma hizmeti. HostGator’daki planlar her türlü web barındırma ihtiyacına cevap vermeyi amaçlamaktadır, bu nedenle HostGator’un paylaşılan barındırma, bulut barındırma, adanmış barındırma, VPS ve WordPress barındırma gibi çeşitli barındırma planları vardır..

Başlangıç ​​WordPress barındırma planı aylık 5,95 ABD dolarıdır ve ücretsiz geçiş, 50 GB depolama alanı, global CDN, otomatik kötü amaçlı yazılım kaldırma, ücretsiz Google AdWords Kredisi içerir ve aylık 25.000 ziyaretçiyi işleyebilir. Düşük yoğunluklu sunucuları, bulut mimarisi, çoklu önbellek katmanları ve CDN’leri 2,5 kat daha hızlı yükleme süreleri sağlar. WordPress Cloud arayüzü kullanılabilirliğe odaklanır ve web barındırma ile ilişkili işlemleri kolaylaştırır.

Bunlar, otomatik yedeklemeler ve tek tıklatmayla geri yükleme ile birleştiğinde, kullanıcıların web barındırma yönetiminin üstünde kalmasına yardımcı olur. Barındırma planları konusunda daha fazlasına ihtiyacınız varsa, daha fazla veya sınırsız depolama alanı ve gelişmiş güvenlik ile birlikte gelen daha yüksek katmanlı planları gerçekten uygun fiyatlarla kontrol edebilirsiniz..

WPEngine

Ana Makineyi Ziyaret Edin »

wpengine blog barındırmaWPEngine, WordPress web siteleri için barındırma hizmetleri sağlamaya odaklanan bir web barındırma sağlayıcısıdır. 120 ülkede 50.000’den fazla müşteriye hizmet veriyorlar ve hızlı, güvenli, ölçeklenebilir bir WordPress barındırma için gerekli olan her şeyi sunuyorlar. WPEngine’in planları piyasadaki en ucuz değil, ancak uzmanlıkları ve sınıfının en iyisi teknolojisi, özellikle bloglarında zaten önemli trafik gören ve artması beklenen blogcular için değerli bir yatırım yapıyor.

En ucuz plan olan Kişisel plan ayda 29 $ ‘dır ve aşağıdaki özelliklere sahiptir: 1 kurulum, ayda 25 bin ziyaret, 10 GB yerel depolama, 7/24 sohbet desteği, Sınırsız veri depolamak ve aktarmak için LargeFS, hazırlama ve aktarılabilir kurulumlar, kurumsal düzeyde güvenlik ve 60 günlük para iade garantisi. Daha yüksek katman planları arasında CDN, WPE SSL, 3. Taraf SSL Desteği, GeoIP, Çoklu Site desteği de bulunmaktadır. WPEngine, henüz alana yeni başlayan blogcular için yeterince uygun olmayabilir, ancak blogunuz daha fazla trafik ve gelir çekmeye başladığında iyi bir seçenektir. WPEngine, WordPress siteleri için özel olarak oluşturulmuştur ve gelişmiş ölçeklenebilirlik ve güvenlik araçlarına ihtiyaç duyan daha büyük bloglar için pazarlanmaktadır..

ASmallOrange

asmallorange blog barındırmaASmallOrange, boyutuna (küçük, orta, büyük) veya profile (iş dışı veya iş) bağlı olarak her tür web sitesi için planlar sunan web üzerinde canlandırıcı yeni bir bakışa sahiptir. Özel barındırma planları, farklı CPU türlerini (çoklu CPU sunucularına karşı tek CPU sunucuları), bellek ve disk gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. En düşük düzeydeki paylaşılan barındırma planı olan Tiny, ayda yalnızca 2,92 ABD dolarıdır ve piyasadaki en uygun fiyatlı barındırma planlarından biridir ve aşağıdakileri içerir: 500 MB depolama alanı, 5 GB bant genişliği, 1 web sitesi ve 7/24 e-posta ve canlı sohbet desteği.

Daha üst düzey paylaşılan barındırma planları ücretsiz etki alanları ve sınırsız web siteleri için barındırma içerir. Tüm paylaşılan planlar arasında 15x performans için yarıiletken sürücü sunucuları, cPanel kontrol paneli, WordPress için optimize edilmiş sunucular, blogunuzun dakikalar içinde çalışmaya hazır olması için Softaculous komut dosyası yükleyici, Weebly web sitesi oluşturucu,% 99.99 çalışma süresi garantisi ve gelişmiş web sitesi güvenliği bulunmaktadır. ASO, blogcular tarafından çeşitli planlar ve uygun fiyatlar için seviliyor.

Sonuç

Bir blogcu olarak, web hosting açısından birçok seçeneğiniz var, böylece bütçenizi ve barındırma gereksinimlerinizi en iyi karşılayanı seçebilirsiniz. Umarım, blogunuzu barındırmak için hangi web barındırma sağlayıcısına başlamanız gerektiğini başardık.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map