GoDaddy Artıları ve Eksileri – GoDaddy Hala İyi Bir Seçim mi?

01.06.2020
Makaleler ve Daha Fazlası… 'GoDaddy Artıları ve Eksileri – GoDaddy Hala İyi Bir Seçim mi?
0 8 мин.

godaddy artıları ve eksileri


GoDaddy en iyi etki alanı kayıt şirketi olarak bilinir, ancak web hizmetleri web barındırma, web güvenliği, çevrimiçi pazarlama, DIY web sitesi oluşturma araçları ve profesyonel e-posta barındırma dahil olmak üzere çeşitli çevrimiçi hizmetler paketini içerir. ABD merkezli bir alan adı kayıt şirketi ve web barındırma şirketi olan GoDaddy’nin yönetimi altında 71 milyondan fazla alan adı ve dünya çapında etkileyici 17 milyon müşteri var.

GoDaddy tarafından sunulan web barındırma hizmetleri, birden çok paylaşılan barındırma, yönetilen WordPress barındırma, sanal özel sunucular ve özel barındırma planları aracılığıyla hem Windows hem de Linux tabanlı barındırma planlarını içerir.

2018’de onlarla kaydolmak istiyorsanız, GoDaddy incelememiz size GoDaddy’nin artıları ve eksileri hakkında bilgi verecektir.

GoDaddy İncelemesi

godaddy inceleme artılarını ve eksilerini

GoDaddy’de, temel siteler veya yeni başlayanlar için uygun fiyatlı paylaşılan barındırma planlarından, uzmanlar ve işletmeler tarafından işletilen yüksek güçlü siteler için daha gelişmiş planlara kadar çeşitli hosting paketleri sıkıntısı yoktur..

GoDaddy, tüm yıllık planlarla ücretsiz bir alan adı,% 99,99 kesintisiz çalışma garantisi, 7/24 destek ve 30 günlük para iade garantisi sunar.

GoDaddy tarafından sunulan barındırma planlarını, barındırma özelliklerini ve müşteri desteğini tanımak için GoDaddy incelememizi okumaya devam edin.

GoDaddy Barındırma Planları

Paylaşılan barındırma planları GoDaddy’de Linux işletim sistemi veya Windows işletim sistemi bulunur. 3 yıl boyunca kaydolursanız, her iki paylaşılan barındırma planı için de fiyatlar 2,99 ABD Doları / ay’dan başlar..

Paylaşılan barındırma planları, ölçülmemiş bant genişliği, veritabanı yedekleme içerir & geri yükleme, cPanel, yıllık planlarla ücretsiz alan adı, 1 tıklamayla kaynak yükseltmeleri, 1 tıklamayla kurulumlar, 7/24 güvenlik izleme ve DDoS koruması ve bazı planlarda sınırsız disk alanı ile sınırsız alan adı barındırma özelliği bulunur.

godaddy hosting planları artılarını ve eksilerini paylaştı

Web sitenizde bir e-Ticaret bileşeni varsa veya yalnızca özel kaynaklarla daha yüksek bir seviye planı arıyorsanız, GoDaddy’ler İşletme barındırma planları uygun fiyatlarla sunucu düzeyinde performans sunar. Bu planlar e-Ticaret ve yüksek trafik alan siteler için optimize edilmiştir.

1 ila 4 GB bellek, 60 GB ila 240 GB depolama alanı, 2 adede kadar CPU, ölçülmemiş bant genişliği, sınırsız etki alanı ve veritabanı barındırma, 1 yıl boyunca ücretsiz SSL sertifikası ve ücretsiz bir Microsoft Office 365 sunan Business hosting fiyatları aylık 19,99 $ / ay’dan başlıyor iş e-postası.

godaddy iş hosting planları artıları ve eksileri

Eğer arıyorsanız WordPress Barındırma, GoDaddy seni korudu. Dört tanesi profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış 7 WordPress barındırma planı arasından seçim yapabilirsiniz. Düzenli WordPress planları ayda 3,99 $ ‘dan başlayan fiyatlarla başlarken, WordPress Pro planları ayda 14,99 $’ dan başlar.

Düzenli WordPress planları önceden oluşturulmuş siteleri ve sürüklemeyi içerir & açılan sayfa editörü, ücretsiz temalar ve şablonlar, ücretsiz günlük yedeklemeler & Tek tıklamayla geri yüklenir, yıllık planlarla ücretsiz alan adı, ücretsiz WordPress yönetimi (temel yazılım güncellemeleri ve güvenlik güncellemeleri), kötü amaçlı yazılım tarama ve kaldırma, 7/24 destek ve% 99,9 kesintisiz çalışma sözü.

WordPress Pro barındırma, her sitede yüklü SSL, CDN statik görüntü önbelleği, isteğe bağlı yedeklemeler, hazırlama sitesi, birden çok önbellek katmanı, WP-CLI ve Git için sFTP / SSH erişimi ve daha fazlasını sunar.

godaddy wordpress hosting artılarını ve eksilerini

VPS planları Linux ile aylık 17,99 $ ‘dan başlarken, Windows tabanlı VPS planları ayda 27,99 $’ dan başlar. Tüm planlar arasında tam kök erişimi, ölçülmemiş bant genişliği, ücretsiz özel IP’ler, ücretsiz 1 yıllık SSL sertifikası, cPanel / Plesk, dosya ve DB yedeklemeleri, provizyon içermeyen yükseltmeler ve üç yönetim düzeyi bulunur: kendi kendini yöneten, yönetilen ve tamamen yönetilen.

godaddy vps hosting artılarını ve eksilerini

Özel sunucular Linux ile aylık 69,99 $ ‘dan başlarken, Windows’a özel paketler $ 99,99 / ay’dan başlar. Burada da tercih edebileceğiniz üç seviye sunucu yönetimi vardır (kendi kendini yöneten, tam yönetilen ve yönetilen sunucular). Ölçülmemiş bant genişliği, cPanel / Plesk, ücretsiz 1 yıllık SSL sertifikası ve ücretsiz özel IP’ler de bu planlarla sunulmaktadır.

GoDaddy’nin diğer web hizmetleri, kısa yanıt süreleri, sınırsız kötü amaçlı yazılım kaldırma, CDN performans hızlandırma ve WAF kötü amaçlı yazılım önleme özellikleri sunan, kötü amaçlı yazılımları tarayan, izleyen ve kaldıran web sitesi güvenlik araçlarını içerir. Web güvenliği sunmanın yanı sıra, GoDaddy ayrıca e-Ticaret sitelerinin, işletmelerin ve bireylerin pazarlama ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır.

godaddy özel sunucular artıları ve eksileri

GoDaddy Müşteri Desteği

godaddy destek artılarını ve eksilerini

GoDaddy’nin, barındırma hesaplarıyla ilgili sorunlarla ilgili yardıma ihtiyaç duyanlar için iki destek kanalı (telefon desteği ve canlı sohbet) vardır. Telefon desteği 7/24 açıkken, canlı sohbet yalnızca çalışma saatlerinde yapılabilir.

Yeni başlayanlar, barındırma planınızla nasıl başlayacağınızla ilgili adım adım kılavuzlar ve diğer faydalı makaleleri ve kılavuzları sunan GoDaddy’nin Destek sayfalarına göz atabilir.

Uzman personelin ve diğer GoDaddy müşterilerinin katkılarıyla bir GoDaddy Destek Topluluğu forumu da mevcuttur.

Artıları & GoDaddy Eksileri

GoDaddy’nin hosting teklifleri size çekici geliyorsa, yalnız değilsiniz. GoDaddy, iyi tasarlanmış barındırma planları ve güvenilir hizmeti nedeniyle dünya çapında milyonlarca müşteri tarafından sevilmektedir. 2018’de işinizi GoDaddy’ye götürmeyi düşünüyorsanız Profesyonellerimizi okuyun & GoDaddy’ye katılmadan önce bilmeniz gereken bir şey olup olmadığını görmek için GoDaddy’nin eksilerini inceleyin.

Artıları – Neden GoDaddy’yi Seçmelisiniz??

GoDaddy’nin 2018’de mükemmel bir seçim olabilmesinin en önemli nedenleri şunlardır:

 • Tüm yıllık planlarla sunulan ücretsiz alan adı;
 • Linux ve Windows tabanlı hosting planlarının iyi seçimi;
 • cPanel / Plesk kontrol panelleri;
 • İyi güvenlik özellikleri (ücretsiz SSL sertifikaları, ücretsiz yedeklemeler, 7/24 güvenlik izleme, kötü amaçlı yazılım tarama ve kaldırma, vb.);
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi;
 • Geliştiriciler, tasarımcılar ve diğer endüstri uzmanları için tasarlanmış WordPress Pro paketleri;
 • 7/24 telefon desteği;
 • 30-gün para iade garantisi;
 • Ücretsiz özel IP’ler;
 • Tek tıklamayla kaynak ölçeklendirme;
 • Tek tıklamayla yedeklemeler & onarmak.

Eksileri – GoDaddy Hakkında Neler Kötü?

GoDaddy, çeşitli barındırma türlerinde birden fazla plana sahiptir ve planlarıyla bazı harika özellikler sunar, ancak bazı açılardan geride kalabilirler:

 • Bazı planlarda, reklamı yapılan indirimli fiyatlardan yararlanmak için 3 yıl boyunca kaydolmanız gerekir;
 • Sınırlı canlı sohbet desteği (yalnızca çalışma saatlerinde iş günlerinde kullanılabilir);
 • Kasada birkaç yükselme.

GoDaddy web hosting’de% 87’ye varan indirimlerden yararlanın. Promosyon teklifimizi kullanın!

GoDaddy ile ilgili sonuç

2018’de uzun süreli bir barındırma iş ortağı arıyorsanız, GoDaddy kesinlikle dikkate alınması gereken doğru seçimdir. Hosting paketleri acemilerden deneyimli uzmanlara kadar çok çeşitli müşteri segmentlerine cevap veriyor.

Yirmi yıllık bir sektör varlığı ile, GoDaddy etki alanı kaydı ve web hosting en tanınmış isimlerden biridir ve web hosting arayan bireylerin ve işletmelerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine cevap veren web barındırma hizmetleri sunan bilim aşağı indi 2018’de.

GoDaddy aradığınız şey değil mi? Önerdiğimiz en iyi GoDaddy alternatiflerinden bazılarını seçmeyi düşünebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector