InMotion Hosting Artıları ve Eksileri – InMotion Hosting Hala İyi Bir Seçim mi?

01.06.2020
Makaleler ve Daha Fazlası… 'InMotion Hosting Artıları ve Eksileri – InMotion Hosting Hala İyi Bir Seçim mi?
0 8 мин.

artılarını ve eksilerini barındıran inmotion


Web siteniz için bir web barındırma seçerken, birçok faktör oyuna geliyor – web hosting şirketi itibar ve güvenilirlik, mevcut hosting planları türleri, sunulan hosting özellikleri, garantili çalışma süresi, müşteri desteği ve tabii ki fiyatlandırma. 2018’de tüm barındırma gereksinimlerinizi kontrol eden bir web barındırma bulmak biraz araştırma gerektirir, ancak uzun vadeli bir barındırma iş ortağı arıyorsanız, aramanızda metodik olmak uzun vadede faydalı olacaktır..

Web barındırma arayan bir profesyonel veya işletme olarak, sağlam adanmış ve VPS barındırma planlarıyla birlikte InMotion Hosting’in iş ortak barındırma planlarına rastlamak zorundasınız. Aslında, bu yılın başlarında InMotion Hosting, VPS ve WordPress barındırma paketlerini yeni planlarla genişleterek size barındırma açısından daha fazla seçenek sunuyor.

InMotion Hosting incelememiz bu yeni planlara göz atıyor ve InMotion Hosting’in 2018 için hala iyi bir seçim olup olamayacağını tartışıyor.

InMotion Hosting İncelemesi

inmotion hosting incelemesi

InMotion Hosting, küçük, orta ve kurumsal düzeyde müşterilere ve profesyonellere hitap eden bir web barındırma sağlayıcısı olarak pazarlamaktadır. Bu web barındırıcısı, kategori A veri merkezlerinde tüm SSD, PCI uyumlu barındırma hizmetleri sunar ve% 99,99 hizmet çalışma süresi vaat eder.

Barındırma planları, işletme tarafından paylaşılan barındırma planlarından ticari sınıf adanmış sunuculara kadar değişir. Tüm planlar, web uygulamaları için otomatik güncellemeler, bilgisayar korsanlığı koruması, özel güvenlik duvarı, DDoS koruması ve ücretsiz SSL gibi araçlar içeren hız, güvenlik ve ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak yapılandırılır..

InMotion Hosting tarafından sıralanan hosting paketlerinin yapılandırmasına ve fiyatına daha yakından bakalım.

InMotion Hosting ile Web Sitenizi Kurun

InMotion’ın resmi web sitesine bakın, bir barındırma planı seçin ve web sitenizi oluşturmaya başlayın. Birinci sınıf destek ve 90 günlük para iade garantisi ile desteklenirsiniz.

Şimdi başla “

InMotion Hosting Planları

InMotion tarafından sunulan her barındırma türünün en önemli ayrıntılarına girmeden önce, bu web barındırma hizmetinin InMotion’a geçmek istiyorsanız kullanışlı olabilecek tüm planlarla ücretsiz bir web sitesi geçişi sunduğunu belirtmek gerekir..

Fiyatlandırma açısından, InMotion’ın barındırma paketleri bu barındırma katmanının medyan fiyatından biraz daha yüksektir, ancak bu paketlerle sunulan en son teknolojiler ve kullanışlı özellikler listesi biraz daha yüksek fiyat artışını oluşturmaktadır. Örneğin, site aktarımları veya yedeklemeler için ücret alabilecek diğer ana bilgisayarların aksine InMotion bunları ücretsiz olarak sunar.

İşletme paylaşımlı barındırma InMotion’daki planlar aylık 5,95 ABD Doları ile aylık 13,99 ABD Doları arasında fiyatlandırılır. Bu planlar arasında ücretsiz alan adı, sınırsız disk alanı ve bant genişliği ile bir pazarlama (müşteri yönetim araçları, ücretsiz reklam kredisi, ziyaretçi istatistikleri vb.) Ve güvenlik araçları (ücretsiz SSL, otomatik yedeklemeler, bilgisayar korsanlığı koruması, DDoS korumaları, vb.).

inmotion paylaşılan iş artılarını ve eksilerini barındırma

WordPress Barındırma aylık 6,99 $ ‘dan başlayan fiyatlarla InMotion’da bulunan bir diğer hosting çeşididir. Her biri ücretsiz alan adı, sınırsız bant genişliği, SSD depolama alanı, BoldGrid web sitesi oluşturucu, otomatik güncellemeler, ücretsiz yedeklemeler, WP-CLI entegrasyonu ile birlikte önceden yüklenmiş WordPress sunan altı farklı WordPress barındırma planı vardır. , ücretsiz reklam kredisi ve 90 günlük para iade garantisi.

inmotion wordpress artılarını ve eksilerini barındırma

VPS planları InMotion’da yönetilen ve kendi kendini yöneten seçenekler mevcuttur ve fiyatlar sırasıyla 29,99 $ / ay ve 19,99 $ / ay’dan başlar..

Yönetilen VPS planları ücretsiz sunucu yönetimi, güncellemeler ve yama ile birlikte gelir ve cPanel & WHM dahil. Kendi kendini yöneten VPS planları, daha fazla kontrol ve esneklik için SSH anahtarlarıyla tam kök erişimine sahiptir.

Hem yönetilen hem de kendi kendini yöneten planlarla canlı durum anlık görüntüleri, ücretsiz yedeklemeler ve DDoS saldırı koruması sunulmaktadır.

inmotion vps artıları ve eksileri

InMotion en özel sunucular daha fazla güç ve kaynak toplayın ve burada da üçü ticari sınıfta ayrılmış sunucular olan altı farklı yapılandırmadan planınızı seçebilirsiniz. Fiyatlar 99.99 $ / ay’dan başlıyor.

Tüm özel sunucular SSD performansı,% 100 ağ çalışma süresi garantisi, Linux OS, ücretsiz cPanel özelliğine sahiptir & Otomatik Güncelleştirmeler aracılığıyla WHM, 1’e 1 ücretsiz sysadmin süresi ve çok katmanlı güvenlik koruması & Corero DDoS koruması.

inmotion adanmış sunucular artıları ve eksileri

Bayi barındırma planları $ 13.99 / ay’dan başlayarak ücretsiz WHMCS, cPanel, eNom, özel IP, Başlatma Yardımı ve SSL özelliklerine sahip olun. Ücretsiz sunucu yönetimi, 90 günlük para iade garantisi ve ücretsiz yedeklemeler de bu planlara dahildir.

artılarını ve eksilerini barındıran inmotion satıcı

InMotion Hosting Müşteri Desteği

inmotion destek merkezi incelemesi

Posta, sohbet ve telefon desteği, InMotion’ın 7/24 sunulan müşteri desteğiyle iletişime geçmenin yoludur. Bu web barındırıcısı, insan destekli, ABD tabanlı destek sunarak gurur duyuyor.

InMotion web sitesinde bulunan Destek Merkezi, çeşitli ürün rehberleri ve video eğitimlerini tanımak isteyenler için değerli bir yardım kaynağıdır..

Şüphesiz, çeşitlilik, güvenlik, performans ve barındırma teknolojisine ev sahipliği yapmak söz konusu olduğunda InMotion oyunlarının başında yer almaktadır. Yine de, 2018’de InMotion ile ev sahipliği yapmanın en iyi ve bazı iyi olmayan yönlerinin neler olduğunu görelim:

Artıları & InMotion Hosting Eksileri

Yukarıdakilerin bir özeti olarak, InMotion Hosting müşterisi olmanın avantajları ve dezavantajları hakkında daha iyi bir genel bakış elde etmenize yardımcı olabilecek InMotion Hosting’in artıları ve eksileri karşılaştırması.

Artıları – Neden InMotion Hosting’i Seçmelisiniz??

InMotion’ın 2018’de dikkate almanız gereken ana bilgisayar listenizde olması için birçok neden var:

 • Tüm planlarda SSD performansı;
 • Ücretsiz alan adı;
 • Ücretsiz web sitesi transferi;
 • Ücretsiz yedeklemeler & yaşam durumu anlık görüntüleri;
 • Ücretsiz güvenlik araçları;
 • 90 günlük para iade garantisi;
 • 7/24 ABD tabanlı destek.

Eksileri – InMotion Hosting Hakkında Neyin Kötü??

InMotion’ın beklentilerinizi karşılayamayacağı noktalar şunlardır:

 • Windows barındırma seçeneği yok;
 • Uzun taahhüt süreleri.

InMotion yalnızca Linux tabanlı SSD barındırma hizmeti sunar, bu nedenle Windows barındırma ihtiyacınız varsa InMotion sizin için değildir.

InMotion’ın PCI uyumlu SSD barındırma sunması, barındırma paketlerinin geleneksel barındırma sunan ana bilgisayarlardan daha pahalı olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, daha iyi hız ve performans sizin için önemliyse ve peni sayma hayranı değilseniz, InMotion 2018 için mükemmel bir seçim olabilir.

InMotion Hosting Hakkında Nihai Düşünceler

Tüm hesaplara göre InMotion, web sitesi sahiplerinin ve performans ve güvenli PCI uyumlu barındırma isteyen işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan iyi yapılandırılmış barındırma planlarına sahip güvenilir bir web barındırıcısıdır. Ancak, uzun vadeli taahhüt dönemlerine karşı dikkatli iseniz, InMotion’ın sizden indirimli fiyatlar veya belirli freebies’lerin tadını çıkarmak için daha uzun süre kaydolmanızı istemesini beğenmeyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector