Mahalle WordPress Teması ile Çevrimiçi Mağazanızı Oluşturma

01.06.2020
Makaleler ve Daha Fazlası… 'Mahalle WordPress Teması ile Çevrimiçi Mağazanızı Oluşturma
0 10 мин.

mahalle online alışveriş wordpress teması


Mahalle Teması – Canlı Demo

Herkes web sitesi için sadece harika görünmekle kalmayıp aynı zamanda birçok yararlı ve ilginç özellik sunan harika bir tema arıyor ve birden fazla amaç için kullanılabilir.

Mahalle Temasına Giriş

En iyi yanıt veren çok amaçlı WordPress teması, 64 dolara mal olan ve ThemeForest’ta bulabileceğiniz Mahalle’dir. Tema SwiftIdeas tarafından oluşturuldu ve size 6 ay destek ve gelecekteki güncellemeler sunuyor.

Neighbourhood WordPress 4.4+, WooCommerce 2.4+ ile uyumlu ve son güncelleme 10 Aralık 2015’te yapıldı, şimdi sürüm 3, Sayfa Oluşturucu’da satır ve sütun düzeni öğesi, altyazılar, İstek listesi düğmesi gibi birden fazla özelliğe sahip.

Tema süper duyarlı, retinaya hazır ve sınırsız renk özelleştirmesine sahip, aynı zamanda Swift Page Builder sürüm 2, güçlü Meta seçenekleri, 2 kaydırıcı eklentisi kullanıyor: 15 $ değerinde Devrim Kaydırıcısı ve Swift Slider, Üstün Tipografi.

Aşağıdaki videoda Swift Sayfa Oluşturucu’nun nasıl çalıştığı gösterilecektir:

Semt – Sadece 64 $ İçin

Mahalle gelir WooCommerce, katalog modu, ürün yakınlaştırma işlevi, WPML Translation Ready, SEO için optimize edilmiş ve demo içeriği.

Mahalle WordPress Temasının Amacı

WordPress Mahalle Duyarlı Çok Amaçlı Mağaza Teması, sunum web sitesi veya e-ticaret web sitesi gibi güzel, profesyonel ve güzel bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Temayı ayrıca kuyumcu dükkanı, giyim mağazası veya danışmanlık sunum web siteleri gibi farklı alanlar için de kullanabilirsiniz..

Mahalle Özel Makale Türleri

Bu temanın yardımıyla yeni bir portföy veya yeni portföy kategorileri, referanslar, müşteriler, işler, SSS, ürünler ve ekip ekleyebileceğiniz portföy gibi birden fazla özel makale türü yazabilirsiniz. Tüm özel makale türleri ayrıca belirli kategoriler yazmanıza ve bazıları da etiket yazmanıza izin verir.

Portföy için küçük resimler, ayrıntılı medya, portföy Meta ve sayfa arka planı gibi özelliklere sahipsiniz, bir referans için müşteriler için istemci bağlantısı girerken bir alıntı girebilirsiniz. İş ve SSS Özel makale türleri daha basittir ve ürün, en gelişmiş olanıdır ve kısa ve uzun açıklamalar, sayfa başlığı, ekmek kırıntıları, sayfa başlığı arka planı, kenar çubuğu çoklu seçenekleri gibi Meta seçenekleri ekleme olanağına sahiptir. Ürününüzün normal ve / veya indirilebilir olup olmadığını normal fiyat, satış fiyatı, SKU kodu, envanter, bağlantılı ürünler, özellikler, sevkiyat ve böylece.

Mahalle Tema Seçenekleri

Mahalle bir çok seçenek kümesine sahiptir, ilki bakım yapabileceğiniz, özel bir bakım modu sayfası seçebileceğiniz, duyarlı bir şekilde etkinleştirebileceğiniz, sayfa düzenini seçebileceğiniz, sayfa gölgesini seçebileceğiniz, özel favicon yükleyebileceğiniz, RSS Feed URL’sini koyabileceğiniz, özel CSS ekleyin, İzleme kodu ekleyin, yönetici giriş logosunu yükleyin ve Ön Uç Stil Değiştiriciyi etkinleştirin.

İkinci seçenek kümesi, herhangi bir eklentiye ihtiyaç duymadan yalnızca önceden küçültülmüş komut dosyalarının yüklenip yüklenmeyeceğini seçme seçeneğine sahip olan performans seçeneğidir..

Üçüncü set, bir arka plan resmi kullanabileceğiniz, bir resim yükleyebileceğiniz, arka planın boyutunu ayarlayabileceğiniz ve gövde arka plan resmini önceden ayarlayabileceğiniz arka plan seçenekleridir..

Başlığın kendi seçenekleri vardır, böylece çözünürlüğü 1024 pikselden küçük olan tablet manzarasında mobil üstbilgiyi görüntüleyebilir, üst çubuğu etkinleştirebilir ve üst çubuğu arama metni, sol metin, sağ metin ile birlikte yapılandırabilir, ayrıca abone olmayı da etkinleştirebilirsiniz , çeviri, hesap, alışveriş sepeti, istek listesi.

Buna ek olarak, bir abone formu kodu ekleyebilir, bir başlık düzeni, bir logo, bir retina logosu, logo genişliği, logo yüksekliği geçersiz kılma, logo dolgusu, başlık kaplamasını etkinleştir, başlık opaklığı, mini başlık, logo vurgulu solma efekti, başlık gölgesi , başlık arama yayın türü ve arama.

Altbilginin widget bölümü, bölücü, düzen, telif hakkı bölümü, telif hakkı bölücü gibi ilginç seçenekleri vardır ve üst düğmeye gider.

Işık kutusu seçenekleri ayrıdır ve süper arama yalnızca dizüstü bilgisayarlarda değil, mobil cihazlarda bile etkinleştirilebilirken alan 1 metni, alan 2 metni, alan 1 filtresi, alan 1 etiketi yazarken ışık kutusu navigasyonu, küçük resimler, kaplama ve paylaşım seçebilirsiniz. Alan 6’ya kadar harika bir süper aramayı ürün aramada çok kullanışlı hale getiren ve benzeri.

Promosyon çubuğu seçenekleri de mevcuttur, böylece etkinleştirebilir ve metin yazabilirsiniz, aynı zamanda renk şeması da mevcuttur ve mevcut bir renk şemasını seçmenize, bir renk şemasını içe aktarmanıza veya bir önizleme ile birlikte bir renk şemasını dışa aktarmanıza olanak tanır. Aşağıdaki renk şeması seçenekleri, alt 1 arka plan rengi, alt 1 metin rengi, alt 1 arka plan görüntüsü, alt 1 arka plan boyutu vb. Gibi alternatif arka planlar için kullanılan varlık arka plan seçenekleridir..

Arşiv ve kategori seçenekleri için, sol kenar çubuğu, sağ kenar çubuğu, genel kenar çubuğu, görüntüleme türü, aynı zamanda portföy arşivi görüntüleme türü ve portföy arşivi sütunlarını seçebileceğiniz bir kelime arşivi gibi birçok seçenek de vardır. ve kategori sayfaları ve widget’ları.

Tema, Google yazı tipi alt kümesi, gövde yazı tipi, gövde standart yazı tipi, başlık yazı tipi, başlık standart yazı tipi, menü yazı tipi, menü standart yazı tipi, menü Google yazı tipi, menü FontDeck yazı tipi ve FontDeck JS Kodu gibi yazı tipi seçenekleri sunar. Bu bölümün altında gövde, gövde çizgisi yüksekliği, menü, h1, h1 satır yüksekliği, h2, h2 satır yüksekliği vb. İçin pikselleri ayarladığınız font boyutu seçenekleri h6’ya kadar.

Referans seçenekleri, referans sayfasını seçmenize izin verirken, işler seçenekleri iş sayfasını seçmenize izin verir.

mahalle dükkan sayfası

WooCommerce seçenekleri, ürün bindirme geçişi, ürün bindirme geçiş türü, ürün sayfalarında sayfa oluşturucu, katalog modu, mağaza sayfalarındaki ürün açıklaması, ürün açıklaması sekmeleri modu, görüntü yakınlaştırma, kenar çubuğu gibi tüm WooCommerce özelliklerinin sadece bir parçasıdır yapılandırma, yeni hesap için birden fazla metin, yardım çubuğu, e-posta müşteri hizmetleri modal, nakliye bilgi modal, iade ve değişim modal, sss modal ve geribildirim modal.

Sosyal profil seçenekleri bölümüne twitter, dribble ve diğerleri için kullanıcı adları veya Facebook için profil URL’si yazarak sosyal medya profillerini etkinleştirebilirsiniz. Çok sayıda sosyal ağ var ve popülerliği artırmak için bunları kullanabilirsiniz.

Son bölüm, dosya veya URL’den içe ve dışa aktarma seçenekleridir, ayrıca seçeneklerinizi seçtikten sonra kaydet düğmesini de unutmayın!

Mahalle’de bulunan WooCommerce özellikleri

WooCommerce özelliklerinde, sipariş adı, tarih, toplam fiyattan sonra siparişleri görebilir ve ayrıca, işlem sırasında durumu ayarlayabileceğiniz, tamamlayabileceğiniz veya görebileceğiniz farklı eylemler kullananları da değiştirebilirsiniz..

Yıllar, aylar, tarih, ürün, kategoriden sonra raporları, ayrıca müşteriler ve stokla ilgili raporları da görebilirsiniz. Raporları CSV biçiminde bile indirebilirsiniz..

WooCommerce ayrıca temel konum, satış yerleri, varsayılan müşteri adresi, mağaza bildirimi, para birimi seçenekleri bulabileceğiniz genel yerler gibi WooCommerce seçeneğinden daha gelişmiş ayarlara sahiptir; ölçümler, görüşler, mağaza ve ürün sayfaları, ürün resimleri, envanter ve indirilebilir ürünler gibi ürün ayarları.

Vergi, WooCommerce’ın başka bir bölümüdür, böylece vergi seçeneklerini, standart vergi oranlarını, indirimli oran oranlarını, sıfır oran oranlarını ayarlayabilirsiniz.

Ödeme bölümünde ödeme işlemi seçenekleri, ödeme sayfaları, ödeme uç noktaları, ödeme ağ geçitleri, BACS seçenekleri, CEC seçenekleri ve teslimat seçeneklerinde ödeme bulunur, PayPal seçenekleri.

Sevkiyatta, birden fazla gönderi türü ve farklı maliyetle birlikte gönderim seçenekleri vardır, ancak daha sonra hesap sayfaları seçeneklerini ve kayıt seçeneklerini bulursunuz ve sonunda e-posta bildirimleri, gönderen ve şablon seçenekleriniz var.

İleri düzey kullanıcılar için, API’yı alabileceğiniz ve harici bir yazılımda kullanabileceğiniz API seçenekleri de vardır.

Neighbourhood ile birlikte gelen eklentiler

Mahalle, YIT Eklentileri gibi farklı eklentilerle birlikte gelir: Renkleri ve başlık, istek listesi sayfası, konum, karta yönlendirme, farklı metinler, kaydırıcı ve farklı sosyal ağlar, premium eklenti olan Revolution Slider gibi renkleri ayarlayabileceğiniz İstek Listesi farklı sürgü türleri oluşturabilir ve döngü, ilerleme, konum, görünüm, gezinme, küçük resimler, döndürücü, paralaks, mobil dokunuş vb. ve yeni yazı tipi ekleyebileceğiniz Punch Fontları gibi birçok efekt ekler..

Sonunda, Mahalle’nin SEO için optimize edilmiş ve kullanıcı dostu olması sayesinde, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak çok sayıda renk ve düzen kullanarak hem çevrimiçi mağazalar hem de sadece basit sunum web sitesi için en yararlı temalardan biri olduğunu söyleyebilirsiniz.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector