MaxCDN İncelemesi – Neden Düşünmelisiniz?

maxcdn yorumlar


Artan sayıda WordPress kullanıcısı, satın alınabilirliği ve kullanım kolaylığı sayesinde go-to-içerik dağıtım ağı çözümü olarak MaxCDN’yi seçmektedir. Karmaşık özelliklerle dolu olmasına rağmen, MaxCDN’nin düzgün bir öğrenme eğrisi vardır ve ilk kez kullanıcılar ve uzun süreli müşteriler tarafından eşit derecede zevk alır.

MaxCDN gibi CDN’ler, web sitesi sahiplerinin gecikmelerini en aza indirerek ziyaretçilerine daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunma çabalarına bir yanıt olarak ortaya çıkmıştır. Bu tür web sitesi hızlandırıcı araçlarının uygulanmasından kaynaklanan web sitesi performansındaki artış ziyaretçiler tarafından fark edilmez – daha iyi yanıt süreleri daha iyi kullanıcı deneyimi ve ziyaretçi katılımı anlamına gelir.

MaxCDN Şirketine Genel Bakış

MaxCDN 2009 yılında kuruldu ve merkezi Los Angeles, California’da. Şirket, web sitesi hızlandırma hizmetleri sağlayıcısı olarak kanıtlanmış bir sicile sahiptir ve WPEngine, StumbleUpon veya 9GAG gibi büyük isim şirketleri hizmetlerini seçmiş olsa da, MaxCDN sadece odaklanmayan ilk CDN sağlayıcılarından biri olmuştur. büyük şirketlerin ihtiyaçları, ancak küçük işletme sahiplerinin ve tek kişilik web sitelerinin ihtiyaçlarına cevap veren çözümler sundu.

maxcdn ile web sitenizi hızlandırın

MaxCDN Fiyatlandırması

MaxCDN, profesyonel blogculardan yüksek trafikli web sitelerine sahip büyük şirketlere kadar herkes için planlar yapıyor. MaxCDN, 3 abonelik planı içerir – Girişimci, Profesyonel plan ve Özel plan. Planlar 30 günlük para iade garantisi ile gelir.

Girişimci planı, web sitelerini hızlandırmak isteyen blogcular ve yeni başlayanlar için tasarlanmıştır. Bu planın fiyatı, gerekli bant genişliğine (ayda 9 ABD doları için 100 GB bant genişliği, ayda 39 ABD doları için 500 GB bant genişliği ve ayda 79 ABD doları için 1 TB bant genişliği / ay) göre belirlenir..

Profesyonel plan 5 TB için ayda 299 ABD dolarından başlar ve 25 TB’a kadar paketler içerir. Bu paketler, daha büyük şirketlerin, sürekli büyüyen bir kitleye sahip yayıncıların ve küçük ve orta ölçekli dosyalar sunan web hizmetlerinin performansına yönelik artan taleplere yanıt vermeyi amaçlıyor.

MaxCDN, viral içerik yayıncıları, reklam ağları ve popüler oyun dağıtıcıları tarafından tercih edilebilecek özel, gigabayt başına bir fiyatlandırma sistemini tercih etmenizi sağlar.

maxcdn fiyatlandırma

MaxCDN Özellikleri

MaxCDN’nin temel özellikleri güvenlik, gerçek zamanlı kontrol ve analiz araçları sağlamaya odaklanır. Böylece, tasfiye çağrıları, varlıkların tasfiyesi Denetim Masası’ndan veya kendi özel oluşturulmuş uygulamanızdan yapılmış olsun anında onurlandırılır. Benzer şekilde, tüm SSL seçenekleri anında etkinleştirilerek SSL entegrasyonu da gerçek zamanlı olarak yapılır. Gerçek zamanlı raporlama, yaptığınız trafik ve içeriğinizin davranışı hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

MaxCDN’nin günlük görüntüleyicisi günlüklerinize API, Denetim Masası veya MaxCDN’nin komut satırı arayüzü olan MaxCLI üzerinden erişmenizi sağlar. Raw Log to S3 kovası ile, çekme bölgeniz için her sunucu yanıtı sizin için erişilebilir hale getirilir, böylece analitik amaçlar için kullanabilirsiniz. CDN’in güvenlik protokolleri (İki Adımlı Kimlik Doğrulama, Güvenli Simgeler, OAuth, IP Beyaz Listesi, HTTP Yönlendiren Beyaz Listesi vb.) Kişileri, botları yönetmenize ve öğelerinize ve kontrol panelinize erişim için izin eklemenize olanak tanır.

Bu CDN sağlayıcısı tarafından ortaya konan gelişmiş özellikler, içeriğinizin nasıl sunulduğuna odaklanır ve web sitenizin güvenliğini sertleştirmek ve MaxCDN’nin kaynaklarını uygulamalarınıza entegre etmek için size çok fazla avantaj sağlar. Böylece, örneğin, önceden yapılmış kenar kuralları kullanabilir veya içeriğinizin nasıl dağıtılacağını kontrol etmek için özel kenar kuralları kullanabilirsiniz. Mobil cihazlar ve masaüstü için ayrı önbellekler oluşturarak içerik dağıtımını daha da optimize edebilirsiniz. Origin Shield önbellek katmanı sizi aşırı yüklere karşı korur, birden fazla isteği tek bir başlangıç ​​isteğine göre filtreleyerek başlangıç ​​isteklerini daha verimli hale getirir ve istek artışlarını kolayca işler.

Ayrıca MaxCDN, hesabınızın yönetimi ve SDK’lar ve GitHub entegrasyonu ile veriler üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Güvenlik açısından SSL’yi Denetim Masası’ndan anında etkinleştirebilirsiniz. Ziyaretçileriniz bir SSL bağlantısı kullanarak uç sunuculara bağlanacak. Bu, daha hızlı bağlantı süreleri sağlar ve CPU yükünü özgün sunucularınızdan “kaldırır”.

Kayda değer diğer özellikler şunlardır:

 • Önceden kaydedilmiş videolar için VOD Bölgesi (İsteğe Bağlı Video) ve canlı videolar için Canlı Bölge;
 • Birden fazla CMS ile uyumluluk (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop, OpenCart, vb.);
 • Her şey dahil, kullanımı kolay Kontrol Paneli;
 • W3 Total Cache ve SuperCache eklentileri ile kolay WordPress entegrasyonu.

MaxCDN Ağına Genel Bakış

53’ten fazla PoP konumu MaxCDN’nin küresel eşleme ağını oluşturur. Bunlardan 22’si Kuzey Amerika’da, 31’i Avrupa’da ve 4’ü Asya’da bulunmaktadır & Avustralya. Uç konumlarını, SSD donanımlı çıplak metal sunuculara dayanan sınıfının en iyisi veri merkezlerine yerleştirdikleri göz önüne alındığında, 10 GB bağlantılarla daha yüksek hız sağlayabiliyorlar.

Bu CDN sağlayıcısı tarafından övülen uç konumlar, herhangi bir zamanda veya yerde yüksek yükleri kaldırabilir, sitenizin hızını sürekli olarak koruyabilir ve içerik dağıtımını sorunsuz bir süreç haline getirebilir.

MaxCDN Müşteri Desteği

Müşteri desteği tüm kanallar üzerinden sağlanır – e-posta, telefon, canlı sohbet. Basit kurulum kılavuzları, kapsamlı SSS’ler ve geliştirici kaynakları bu CDN ile olan deneyiminizi çok daha basit bir sürece dönüştürür. Hala sorun yaşıyorsanız, 7/24 kullanıcılar için mevcut olan müşteri desteğine başvurabilirsiniz.

MaxCDN sürekli olarak hizmetlerini geliştirmeye ve kullanıcı taleplerini karşılamaya odaklanmaktadır, bu da kullanıcıların özellik isteme ve önerilen özelliklerin eklenmesi için oy kullanma imkanına sahip olması gerçeğinin bir yansımasıdır..

neden maxcdn'yi seçmelisiniz

Neden MaxCDN Kullanmalısınız??

e-Ticaret web siteleri, hareket halindeyken bir CDN’ye ihtiyaç duyan web sitelerinin en sık bahsedilen örneklerinden biridir, ancak CDN, gelir üretimi büyük ölçüde çevrimiçi varlıklarına bağlı olan her şirket için bir zorunluluktur.

İlk kez kullanıcı bu hizmetin yeteneklerinden biraz bunalmış olabilir, ancak bilgi tabanı daha az deneyimli kişiler tarafından bile anlaşılması kolay olan kapsamlı bilgiler, adım adım kılavuzlar ve öğreticiler sunar, bu nedenle bu hizmeti uygun hale getirir herkes için. Ölçeklenebilirliği, özelleştirilebilirliği ve gelişmiş güvenlik özellikleri, kurumsal düzeyde şirketlerin taleplerini bile karşılayabileceği anlamına gelir.

MaxCDN’nin sunucularının Avrupa ve ABD’de yoğunlaştığı göz önüne alındığında, ziyaretçilerinizin çoğu bu ülkelerdeyse, kitlenize inanılmaz derecede hızlı içerik sunabileceksiniz. Parmaklarınızı web sitesi hızlandırıcıları alanına sokmak için yorgun iseniz, avantajları göz önünde bulundurun: beklenmedik trafik dalgalanmaları nedeniyle daha fazla sunucu kesintisi, daha fazla sayfa yüklemesi ve en önemlisi, bu sorunlar nedeniyle daha fazla müşteri kaybı yok.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map