Nasıl bir Web Hosting Servis Sağlayıcı Kalitesi Bulma

kaliteli web barındırma hizmeti sağlayıcısı bulun


Web siteniz için uygun bir web barındırma hizmeti ve bir etki alanı adı kaydı bulmak için ilk adım, arkadaşlarınıza sormaya ve birden çok barındırma şirketi ve hizmetleri hakkında diğer çevrimiçi incelemeleri okumaya başlayacağınız, bundan sonra hostinge gideceksiniz. şirketlerin web sitesini ziyaret edin ve fiyat, kaynaklar, destek vb..

Belirli bir web barındırma hizmeti / şirketin kalitesi çevrimiçi projeniz için yeterince iyi olup olmadığını öğrenmek için en az 5 yolu vardır:

Özgünlük – Hangi İş Modelini Uygularlar??

Genellikle, başarılı olmak için bir iş yaratıcı ve dahiyane hizmetler veya ürünler sunan diğer rakipler gibi aynı değil, mümkün olduğunca orijinal olmalı, aynı durumda web hosting şirketleri için kullanılabilir olmalıdır, ancak bazıları yok ‘ t İlk kurala saygı duymak ve tüm rakiplerin web sitesini değil, aynı zamanda müşterileri dolandırmaya ve kart bilgilerini ve kişisel bilgilerini çalmaya bile çalışırken tüm altyapılarını, fiyatlarını ve hizmet paketlerini kopyalar..

Güzel renkler, özel animasyonlar, harika menüler, widget’lar, afişler ve ilginç kenar çubukları, simgeler ve metinler ile görünmeyen bir tasarıma sahip orijinal bir web sitesine sahip bir web hosting şirketi görürseniz, ne kadar profesyonel olduğunu kanıtlayan güzel bir web hosting şirketi buldunuz. dır-dir.

Özgünlük ilk adımdır çünkü hosting şirketinin arkasındaki ekip gerçekten bilmesi gerekeni biliyorsa, ayrıca web geliştiricilerini barındırma ve bir alan adı eklemenin yanı sıra web sitenizi oluşturmak için de arıyorsanız, web sitelerinin gerçekten olması gerektiğini gösterir. profesyonel ve eşsiz.

Kendi fikirleri olmayan ve özgünlüğü olmayan bir web hizmeti şirketini neden kullanıyorsunuz??

Destek Yararlı mı??

Orijinal bir web sitesine sahip güzel bir şirket seçtiniz, ancak ek bilgiler için destek ekibiyle iletişime geçmeli ve hatta siparişinizi vermelisiniz, sadece bilgisayarın arkasındaki kişinin sorularınıza nasıl tepki verdiğini ve ne tür bir kişi olduğunu test etmek için.

İdeal destek ekibi, hayati veya çok önemli olmayan bilgilerin eksik olmasına izin vermeden neredeyse anında tam yanıtlar sunan biletinize, e-postanıza veya başka bir talep türüne cevap vermeli ve elbette çok kibar olmalı ve belki de diğer iletişim kanallarını sunmalıdır. sen ve onlar gibi Skype veya telefon.

Bazen, sorunlarınız kıçta gerçek bir acı olabilir, ancak yine de destek işlerini yapmalıdır, çünkü bunlar ücretli ve ürünler veya hizmetler için ödeme yaptınız. Bu durumda, probleminizle mücadele eden bir destek ekibinin bir üyesini görürseniz, sorunu Google’a denemelisiniz ve belki de ona internet üzerinden bulduğunuz çözümleri önermelisiniz ya da sorununuzu patronuna, sözde patronuna göndermesini önerebilirsiniz. çözmek için daha nitelikli.

Desteğiniz sorunlarınıza yeterince hızlı cevap vermiyorsa veya çevrimiçi bile değilse veya hiç cevap vermiyorsa, yanlış şirketi seçtiniz ve özellikle kibar değilse ve başka bir kişiyi aramalısınız. sorularınızın cevaplarını veya sorunlarınıza çözüm bulamayın.

Fiyat, Yenileme Maliyeti, Gizli Ücretler

Iyi bir web barındırma hizmeti / şirket seçmek için en önemli nedenlerinden biri bazen bile temel nedeni fiyat, kötü destek ekibi ve özgünlük olmadan web şirketleri seçtikleri çünkü onlar sadece ucuz, ama onlar farkında değilsiniz kendi işleri aynı şekilde olacaktır: ucuz, özgünlük olmadan ve kötü bir destekle. Yani, kalite olmadan.

Çoğu zaman, eğer fiyat çok düşükse, bir şeyin garip olduğunu görmelisiniz ve ya fiyatın nedenini öğrenmek için daha fazla araştırma yapmalısınız ya da bundan kaçınmalısınız çünkü gerçekten ihtiyacınız yok.

En azından ortalama fiyat, ortalama özgünlük ve profesyonellik, ortalama bir destek ekibi, hizmetleri üzerinde ortalama bir bakım yapar bir web barındırma şirketi sonra bakmak gerekir kalite tanımlamak tüm beş unsurları arasında uygun karışımı bulmak gerekir ve ortalama bir kaliteye sahiptir. Birinin ortalamanın altında, diğerinin daha yüksek olmasına izin vermek iyi bir fikir değildir, beş elementin hepsi için aynı seviyede kalmalısınız..

Sunucularını Düzenli Tutuyorlar mı??

Bütçenizi belirledikten ve uygun ve profesyonel bir destek ekibi ve özgünlüğü olan bir şirket kurduktan sonra, seçilen şirketin ne sıklıkta bakım işlemi yaptığını ve sunucularını ve hizmetlerini yükseltip yükseltmediklerini görmelisiniz..

Dikkat etmelisiniz çünkü bazı şirketler “Bakım” nedenini her problem olduğunda kullanırlar, bu nedenle teknik olarak kaynakları yeterince iyi değildir. Bu durumda, bazıları size sadece sahip oldukları sorunları unutmanızı istedikleri birden fazla ücretsiz özellik sunuyor, ancak bu ücretsiz özellikleri kabul etseniz bile, teknik sorunlar nedeniyle onlarla ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz ve web siteniz çevrimdışı, müşterilerinizi, gelirinizi, ziyaretçilerinizi vb..

Performans ne olacak? & uptime?

Son öğe hizmetlerin kalitesidir, bu nedenle ping’e dikkat etmelisiniz, gecikme, ve çalışma süresi, aynı zamanda özgünlük, destek, fiyat ve bakım ile birlikte size kalite sunacağını bilmelisiniz. Asıl soru ne tür bir kalitedir? İyi mi kötü mü? Bunun için, yukarıdaki ipuçlarını takip etmelisiniz ve gerçekten bir araştırma yapmalı ve sonunda, fiyatları, kalitesi, desteği ve diğer önemli unsurları ile birlikte tüm web hosting şirketleriyle ilgili son bir rapor hazırlamalısınız. Excel’de veya benzer bir yazılımda bir tablo oluşturabilir ve her bir şirketi karşılaştırabilir ve örneğin yazı tipi rengini kalın veya kırmızı olarak değiştirerek her biri için bulduğunuz önemli şeyleri işaretleyebilirsiniz. Ayrıca, sadece bir tek inceleme veya tavsiye takip bir web hosting şirketi seçmek için iyi bir uygulamadır, düzgün birden fazla yorum ve çeşitli öneriler duydum ve okuduysanız akıllıca seçecektir.

Gerçek fiyatlar, kibar ve sosyal iletişim gibi sağduyu ile ilgili şeyleri unutma ve web barındırma şirketi ile olası her türlü sorun için iyi bir çözüm e-postaları, sohbet mesajlarını, Skype ve Yahoo mesajları ve biletleri bir belge veya hatta Skype ve telefon görüşmeleri kaydetmek için. Ayrıca, yaptığınız faturaları, sözleşmeleri ve diğer belgeleri de kaydetmelisiniz.

Sonunda, seçilen şirketle gerçekten büyük sıkıntılarınız varsa, yetkililere gitmeli ve sizin için en uygun çözümü birlikte bulmaya çalışmalısınız..

şirket
Promosyon Fiyatı

1güvenilir kalite cpanel hosting2,75 $ / aylık
2kaliteli bütçe barındırma1,99 ABD doları / ay
3yüksek kaliteli iş barındırma sağlayıcısı2,99 $ / aylık
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map