Ne zaman küçük işletme web sitesi için bir VPS ihtiyacınız var?

vps küçük işletme web siteleri için hosting


Küçük işletmeniz için bir web sitesi oluşturmak zor olabilir. Özellikle de yeni başlıyorsanız ve henüz bir barındırma planınız yoksa. Hangi hosting sağlayıcısını seçeceğinize ve hangi hosting planına ihtiyacınız olduğuna karar vermek her zaman zordur. Bu makalede, paylaşılan ve VPS planları arasındaki ana farkların neler olduğunu açıklayacağım ve ayrıca bir işletme web sitesi için sanal bir sunucuya ne zaman ihtiyaç duyulduğunu size söyleyeceğim.

Kurumsal Web Siteleri için Ücretsiz Hosting?

Bir çevrimiçi iş başlatmak istiyorsanız, farklı komut dosyalarını, içerik yönetim sistemlerini (CMS), temaları, şablonları, eklentileri, uzantıları, modülleri, programlama dillerini ve diğer İnternetle ilgili testleri test ederken başlangıçta ücretsiz bir web barındırma kullanarak bir web sitesi oluşturabilirsiniz. bir şeyler. Ancak üretim için ücretsiz hosting kullanmamalısınız. Güvenilmezler ve yararlanabileceğinizden daha fazla sorununuz olacak.

İş Paylaşımlı HDD Ana Bilgisayarı

Ücretsiz barındırma işleminin nasıl çalıştığını test ettikten sonra, aslında iş web sitenizi başlattığınız ve potansiyel müşterilerinizin kullandığı tasarımı ve özellikleri oluşturduğunuz ortak bir HDD Enterprise web barındırma satın alabilirsiniz. Paylaşılan bir HDD iş web barındırıcısı, genellikle aylık birkaç dolar maliyetle bol miktarda disk alanı ve bant genişliği, eklenti alanı, POP3 / IMAP e-posta hesapları, veritabanları ve alt alanlar sunar.

Paylaşılan SDD Business Host

Web siteniz gittikçe daha fazla ziyaretçi ve müşteri almaya başlarsa ve web barındırıcınız hosting paketlerini HDD’den SSD’ye güncelliyorsa, kesinlikle ölçülmemiş 30 GB SSD alan depolama alanına sahip olduğunuz bir SSD Premium / Business host paketine de yükseltme yapmalısınız. aylık bant genişliği, eklenti alanları, e-posta hesapları, veritabanları, alt alanlar ve hatta .eu, .com, .org gibi çeşitli uzantılara sahip ücretsiz bir alan adı. Bu paket genellikle günlük R1Soft, SpamExpert Filtresi ve özel bir IP ile aylık 8 $ maliyet getiren bir yedeklemeye sahiptir..

Business VPS HDD Ana Bilgisayarı

Küçük işletmeniz gittikçe artıyor, bu nedenle bir sonraki yükseltmeniz, ihtiyacınız olan kaynaklara bağlı olarak 6 ila 50 dolar arasında değişen bir VPS HDD ana bilgisayarı. İlk VPS HDD hosting paketi size 1 GB RAM Burst, 512 MB RAM Garantili, 2.1 GHZ’de 1 CPU çekirdeği, 25 HDD alan depolama, 1 özel IP, ölçülmemiş aylık bant genişliği, gösterge paneli, Webuzo kontrol paneli sunar ve bu arada son 8 GM sunar RAM Patlaması, 4 GB RAM Garantili, 2,1 GHZ’de 8 CPU çekirdeği, 150 HDD alan depolama, 2 özel IP, ölçülmemiş aylık bant genişliği, gösterge paneli ve ücretsiz Webuzo kontrol paneli. VPS paketlerinde ayrıca OpenVZ sanallaştırma, Tam Kök erişimi,% 99,99 kesintisiz çalışma garantisi ve anında etkinleştirme elde edersiniz.

Business VPS SSD Ana Bilgisayar

VPS SSD barındırma paketleri, küçük ama iyi yapılmış bir işletmeye adanmış premium VPS paketleridir ve 8 $ ‘dan başlayan ve aylık 70 $’ a kadar maliyetlerle% 300 daha fazla hız ve güç sunan müşteriler. Paketler VPS HDD (Sabit Sürücü Diski) ana bilgisayarıyla aynıdır, ancak hepsinde SSD (Katı Hal Sürücüsü) vardır. Ayrıca, bir cPanel lisansı, profesyonel R1Soft yedeklemesi, ek özel IP, profesyonel teknik destek ve VPS’niz için bir izleme hizmeti satın alabilirsiniz.

Bulut Tabanlı VPS Ana Bilgisayar

Nihai VPS barındırma paketleri, büyük sivri uçlar sorun değil, DDoS saldırıları veya diğer benzer sorunlar için kaynaklar hakkında daha fazla ilerlemenize yardımcı olan bulut tabanlı pakettir. Genellikle, yalnızca Bulut tabanlı bir VPS ana bilgisayarı için kullandıklarınızı ödersiniz.

Bir VPS’ye İhtiyacınız Olduğunda?

Kesinlikle, paylaşılan bir ana bilgisayarın sizin gibi diğer kullanıcılarla paylaşıldığını anlamanız gerekir, bu arada bir VPS (Sanal Özel Sunucu) sadece size aittir ve kaynaklarını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ayrıca, kendi güvenlik yazılımınızı ve seçeneklerinizi ayarlayabildiğiniz için VPS ana bilgisayarı ile daha iyi bir güvenliğe sahipsiniz..

Bir VPS ana makinesi ile daha fazla bant genişliği elde edersiniz, böylece daha fazla ziyaretçi alabilirsiniz ve web sitesinin yavaş yüklenmesinden rahatsız olmazlar. Web sitenizin popülaritesi artıyor ve web sitenizin satışları her ay büyüyorsa, gelmekte olan tüm trafiği yönetmek için bir VPS barındırma ihtiyacınız olduğundan emin olun.

Ayrıca Oku: Sanal Özel Sunucuların Avantajları

Sanal Özel Sunucu, küçük işletme sitesi için çok popüler olan her biri kendi RAM ve CPU miktarına sahip birden fazla sanal sunucuya bölünmüş fiziksel bir sunucudur.

Genellikle Sanal Özel Sunucular e-ticaret mağazaları, forum toplulukları, büyüyen uygulamalar, çevrimiçi radyo istasyonları, küçük sosyal ağlar vb.Için mükemmeldir..

# 1 InMotion / En İyi İş Barındırma

InMotion Hosting, paylaşılandan VPS’ye ve Dedicated sunuculara kadar çok çeşitli işletme barındırma planları sunar. Kurumsal VPS planları ayda 29,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla 

ödeme! »

VPS ayrıca, özel bir sunucuya kıyasla ölçeklenebilirlik, ucuz maliyetler sunar ve zaman kazandırır.

Bir Sanal Özel Sunucu satın aldığınızda, ilk önce uygun web sunucuları, veri merkezleri, yazılım, internet bağlantısı, destek ve iş yükü uygun web hosting şirketi bulmak için bir araştırma yapmak gerekir. Tüm bunlar web sitenizin hızını, yükleme süresini, bant genişliğini, depolamayı, ölçeklenebilirliği, erişimi, teknolojiyi ve desteği geliştirmeye yardımcı olur. Daha da fazlasını araştırmak için, ana bilgisayarın ayrıntılı sunucu donanım istatistiklerine, sunucuların ve veri merkezlerinin konumlarına, HDD yerine SSD kullanıyorsa veya en azından SSH’ye ve bir İçerik Dağıtım Ağı (CDN) olup olmadığına bakabilirsiniz. . Ana bilgisayarların LAMP STACK (İşletim Sistemi olarak Linux, Web Sunucusu olarak Apache, veritabanı olarak MySQL, uygulama olarak PHP) kullanıp kullanmadığını ve ayrıca VPS’nizde ne kullanmak istediğinize bakmanız gerektiğini de unutmayın. işletim sistemi, web sunucuları, veritabanları ve programlama dilleri gibi.

Bir VPS ana bilgisayarı, engellenmediği, yasaklanmadığı veya kara listeye alınmadığı ve gerekirse e-posta kütlesi gönderme imkanına sahip olarak Web postanızda, posta sunucularınızda ve e-postalarınızda size yardımcı olabilir. VPS, POP gibi çeşitli e-posta protokollerini destekler (Postane Protokolü) ve IMAP (Internet İleti Erişim Protokolü).

Bilgisayar korsanlarına ve ek kötü amaçlı saldırılara karşı VPS’nize kendi virüsten koruma ve kötü amaçlı yazılım algılama yazılımınızı yükleyebileceğinizi unutmayın.

Sonunda, küçük işletme siteniz için bir HDD, SDD veya Bulut tabanlı bir VPS çözümü seçmelisiniz, çünkü gelirlerinizi ve trafiğinizi optimize etmelisiniz ve ayrıca daha da artmaya başlamanız ve büyük bir işletme web sitesi için özel bir sunucu satın almak üzere bir sonraki adıma geçin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map