Ücretsiz Web Sitesi Geçiş Hizmetini Nereden Alabilirsiniz?

ücretsiz web sitesi taşıma hizmeti


İdeal olarak, web barındırıcınızın hizmetlerinden memnunsanız, web sitesi geçişi ile uğraşmanız gerekmez. İdeal. Ancak birçok koşul sizi web sitenizi yeni bir ana bilgisayara taşımak istemeye zorlayabilir. Bu durumda, özellikle web sitenizi kendi başınıza taşımak için teknik becerileriniz yoksa, ücretsiz web sitesi taşıma hizmetleri bir nimettir..

Genellikle, web sitesi sahipleri, aldıkları barındırma hizmetlerinden artık memnun olmadıklarında, performans sorunları yaşadıkları veya müşteri desteğinden memnun olmadıkları veya web sitelerinin üzerinde bulundukları barındırma planını aştıkları için başka bir ana bilgisayara geçmeye karar verirler. ve ana bilgisayarlarında yükseltme seçeneği yoktur. Daha iyi bir ana bilgisayara ücretsiz web sitesi geçişi bu sorunların herhangi biri için kolay bir düzeltme olabilir.

Peki şeyler mevcut web barındırma pan çıkmamalı nerede ücretsiz web sitesi taşıma hizmetleri alabilirsiniz? Makalemiz sizi doğru yöne yönlendirmek için burada, hangi nedenle olursa olsun, ana bilgisayarları taşımanız gerekiyorsa.

Bu nedenle, sitenizi yeni bir ana bilgisayara taşımak istiyorsanız, ancak web sitenizi kendi başınıza taşımak için teknik becerilere sahip değilseniz, ücretsiz web sitesi taşıma hizmetleri sunan bu üç web barındırma şirketine göz atın:

Hosting Şirketi
Promosyon Fiyatı
Ücretsiz Göç

1inmotion en iyi ücretsiz web sitesi taşıma hizmeti3,49 $ / aylık
2hostgator ücretsiz web sitesi transferi3,95 $ / aylık
3greengeeks ücretsiz web sitesi migrationg3,95 $ / aylık

InMotion Barındırma

Siteyi ziyaret et “

inmotion hosting ücretsiz web sitesi göç

InMotion Hosting, paylaşılan barındırmadan sağlam, ticari sınıf adanmış sunuculara kadar çeşitli barındırma katmanları aracılığıyla bireyler, BT uzmanları veya işletmeler için Linux tabanlı tüm SSD barındırma planları sunar.

InMotion’da barındırma planları, performans, ücretsiz sunucu yönetimi, bir dizi ücretsiz güvenlik aracı (ücretsiz SSL, özel güvenlik duvarı, bilgisayar korsanlığı koruması, DDoS koruması), ücretsiz bir sürükleme ile kolay kurulum ve site oluşturucu, 1 tıkla uygulama yükleyici, ücretsiz alan adı, ücretsiz veri yedeklemeleri, 90 günlük para iade garantisi ve% 99,99 ağ çalışma süresi garantisi.

Her planla sunulan çeşitli şaşırtıcı barındırma özellikleri arasında InMotion Hosting, web sunucularını değiştirmek ve web sitelerini InMotion Hosting’e taşımak isteyenler için tasarlanmış ücretsiz bir web sitesi taşıma hizmeti de sunmaktadır..

InMotion en fazla 3 veritabanı ve / veya web sitesi için kesintisiz kesintisiz web aktarımı hizmeti sunar. 3’ten fazla ürün için InMotion, 10 $ / ürün ücretlendirir..

Satın aldığınız barındırma planından ve beceri seviyenizden bağımsız olarak InMotion’ın ücretsiz web sitesi transfer hizmetini kullanabilirsiniz.

Endişesiz web sitesi taşıma hizmeti, sitenizin veri kaybı veya kesinti sorunu olmadan InMotion’ın sunucularına taşınmasını sağlamak için tasarlanmıştır, böylece yeni ana makinenizin hizmetlerinden en kısa sürede yararlanmaya başlayabilirsiniz.

HostGator

Siteyi ziyaret et “

hostgator ücretsiz web sitesi taşıma hizmeti

Ücretsiz web sitesi transfer hizmetleri sunan başka bir web hosting şirketi HostGator. Bu hosting şirketi bireyler ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için en popüler web barındırma biridir, uygun fiyatlarla hosting planları geniş bir seçim sunuyor.

Birden fazla barındırma paketi, Windows ve Linux tabanlı planlara benzer. Paylaşımlı barındırma, bulut barındırma, WordPress barındırma, VPS veya adanmış sunucuların tümü,% 99,9 çalışma süresi, 7/24 müşteri desteği, 45 günlük para iade garantisi, kolay ölçeklenebilirlik, cPanel veya Plesk kontrol paneli, tek tıklamayla kurulumlar, site oluşturucu aracı sürükle ve bırak, haftalık site dışı yedeklemeler vb..

HostGator, kayıt olduktan sonraki 30 gün içinde yeni hesaplara veya yeni yükseltilen hesaplara (sunucu arası aktarımlar) ücretsiz olarak sunulan mükemmel bir web sitesi aktarım hizmetine sahiptir. Bir plana kaydolduğunuzdan bu yana 30 gün geçtiyse, web sitenizi bunlara taşımak istiyorsanız HostGator’dan bir fiyat teklifi isteyebilirsiniz..

HostGator web sitesinde, web sitesi transfer hizmetlerinde, hak sahibi olduğunuz transferlerin sayısı, ücretsiz site transferi talep etmek için doldurmanız gereken form ve bunlarla iletişim kurmanın yolları hakkında ayrıntılı bilgi sunan ayrıntılı bir sayfası vardır. Ücretsiz transfer almaya uygun olup olmadığınızdan emin değilseniz müşteri desteği.

Sunulan ücretsiz transfer sayısı, bulunduğunuz hosting hesabının türüne bağlıdır. Örneğin, paylaşılan barındırma hesapları tek bir site aktarımına hak kazanır; bu, manuel aktarım veya cPanel’den cPanel aktarımına dönüşebilir. VPS ve özel barındırma hesapları sınırsız cPanel aktarımı ve VPS için 10’a kadar manuel aktarım ve özel hesaplarla 100’e kadar manuel aktarım için uygundur.

Greengeeks

Siteyi ziyaret et “

greengeeks ücretsiz web sitesi transferi

GreenGeeks, yenilenebilir enerji kaynaklarına geçerek, tükettiklerinin üç katı şebekeye geri dönerek çevresel etkilerini en aza indirmeye çalışan çevre dostu bir web barındırıcısıdır..

Web hosting için çevreye duyarlı yaklaşımlarının yanı sıra, GreenGeeks paylaşılan, VPS, özel, bayi ve WordPress hosting sunan tam özellikli bir web barındırıcısıdır. Barındırma özellikleri arasında ücretsiz Cloudflare CDN entegrasyonu, SSD sabit diskleri, özelleştirilmiş şirket içi önbellekleme teknolojisi, gerçek zamanlı güvenlik taraması, kümelenmiş tehdit analizi ve güvenlik izleme, kesintisiz kaynak yükseltmeleri,% 99,9 çalışma süresi ve 30 günlük para iade garantisi bulunmaktadır..

Sitenizi GreenGeeks’e taşımak istiyorsanız, planlarından herhangi birine kaydolabilir ve web sitesi transfer hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Taşıma istek formlarını doldurmanız yeterlidir; uzman site taşıma ekibi web sitenizi sizin için taşımayla ilgilenir..

GreenGeeks web sitesinde, web sitesi aktarım süreciyle ilgili tüm ayrıntıların yanı sıra GreenGeeks’in web sitelerini aktardığı web sunucularının bir listesini bulabilirsiniz..

Mevcut web barındırıcınız artık beklentilerinizi karşılamıyorsa veya sadece yeşile gitmek istiyorsanız, GreenGeeks, ana bilgisayarları değiştirme sürecinde size ücretsiz olarak yardımcı olacaktır..

Sonuç

Bazen, web barındırma sağlayıcınız artık sizin için iyi bir uyum olmayabilir, yani web siteniz için yeni bir ev bulmanın zamanı gelmiştir. Ancak, bir web sitesini yeni bir web barındırma sağlayıcısına aktarmak çoğu müşteri için büyük bir zorluktur, özellikle de bu geçişi kendi başlarına yapma becerisine sahip olmayanlar için.

Neyse ki, saygın web barındırma ücretsiz hizmet listesine kendi web sitesi transferi eklemek için bir yol bulduk ve müşterilerin sorunsuz daha iyi bir ev sahibi taşımak yardımcı olur. GreenGeeks, HostGator ve InMotion, web sitesi transferi için ücret almayan ve bu görevi sizin için üstlenmekten mutluluk duyan web barındırıcıları arasındadır..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map