Web Siteniz için En İyi Küçük İşletme Web Hosting seçin

küçük işletmeler için en iyi web hosting


Küçük bir işletme işletirken, her zaman kutunun dışında düşünmeniz ve hizmet ürünlerinizi tanıtmak için mümkün olan her yolu kullanmanız gerekir. İşletmeniz için çevrimiçi bir varlık oluşturmak için sosyal medya platformlarını kullanmak yeterli değildir, aslında bir web sitesine de ihtiyacınız vardır. Büyük bir site düşünmek gerekli değildir, ancak küçük ve basit bir web sitesi işi yapacak.

En İyi Küçük İşletme Barındırma

Küçük işletme web sitesi barındırma için hangi barındırma sağlayıcılarını önerdiğimizi öğrenin.

Detaylar … »

Bu yılın başlarında, küçük bir işletmeyseniz web sitesine sahip olmanın önemi hakkında bir makale yazdım. Ayrıca neden küçük işletmelerin ücretsiz hosting kullanmaktan kaçınması gerektiğini açıkladım. Bugün size en iyi web küçük işletme için hosting seçmenize yardımcı olacak ve bir web tasarımcısı işe gerek kalmadan nasıl bir web sitesi oluşturmak için bazı ipuçları verecektir.

Bir web sitesi herhangi bir işletmeye birçok fayda sağlayabilir. Burada gerçekten kaç tane değil, ne tür faydalardan bahsediyoruz. Bir web sitesi aracılığıyla zaten bilinen çalışma alanınızın dışında bulunan müşterilere ulaşabilirsiniz. Bu potansiyel müşteriler için, web sitesi işletmenizle ilgili ilk izlenim olurken, uygun bir web sitesine sahip olmak iyidir.

Bir web sitesini çalıştırmanın ve yönetmenin bir diğer yararı da maliyet etkinliğidir. Uzun vadede, basılı reklamlardan çok daha ucuzdur ve size reklamlar üzerinde daha fazla kontrol sağlayabilir. Örneğin, basılı reklamlarla kaç kişiye ulaştığınızı izleyemezsiniz, çevrimiçi reklamlarla her şey izlenebilirdir ve size en yüksek dönüşüm oranını sunmak için optimize edilebilir.

Küçük İşletme Web Sitesi Nasıl Çalışır??

Küçük işletme sitesi barındırma seçerken, önce bir web sitesinin nasıl çalıştığını, etki alanı adı, web sitesi ve barındırma hesabının nasıl bağlandığını anlamanız gerekir. Ayrıca bir web sitesinin hangi özelliklere ihtiyaç duyacağını bilmeniz gerekir, böylece hosting şirketini buna göre seçebilirsiniz.

İyi bir alan adı almak ilk adımdır. Kaydettiğiniz alan adı muhtemelen işletme adınız.com gibi bir şey olabilir veya ürününüzün veya hizmetinizin adını içeren bir anahtar kelime alanı olabilir, örneğin işletmeniz marangoz araçları satıyorsa, iyi bir anahtar kelime alanı carpentertools.com olacaktır. veya benzer kullanılabilir alan adı.

Bir sonraki adım, web sitesini nasıl oluşturacağınıza karar vermektir. Sizin için bir site oluşturmak için bir web tasarım ve geliştirme şirketi kiralayabilirsiniz, ancak bunun çok maliyetli olacağını unutmayın. Bir web sitesi için binlerce dolar ödemeyi göze alamıyorsanız, diğer seçenek web sitesini kendiniz oluşturmaktır. Ancak, programlama ve web sitesi oluşturma hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz; sadece marangozluk deneyiminiz var. Eğer bir web sitesi oluşturucu kullanabilirsiniz veya bir web sitesi oluşturmak için WordPress kullanabilirsiniz istekli ve zaman varsa, bu bir sorun değildir. Bir web sitesi yapmak için bir araç kullanmak kolaydır, programlama veya gelişmiş BT bilgisi gerektirmez, sadece biraz yaratıcılık. WordPress kullanarak basit bir web sitesi oluşturma hakkındaki kılavuzumuza göz atın.

wordpress ile küçük işletme web sitesi kurmak

Eğer küçük işletme web sitesi yapmak için hangi platform kullanacağınızı bildiğinizde, en iyi web hosting planı almak için zamanı. Her şirketin farklı olduğu ve kendi avantajları ve dezavantajları olduğu için en iyi küçük işletme barındırma olan doğrulamak zordur. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir hosting planı seçmelisiniz.

Barındırma hesabınız etkinleştirildikten sonra, alan adınızı barındırma hesabınıza yönlendirebilir ve WordPress’i de yükleyebilirsiniz. Ancak bekleyin, bazı barındırma şirketleri ücretsiz bir alan adı veya alan adı transferi sunar, bu nedenle bir işletme barındırma planı seçerken bunu da dikkate almak istersiniz..

Güvenilir Küçük İşletmeler Web Host Seçme

Size ücretsiz bir etki alanı ve sonunda indirimler sunan bir web barındırma sağlayıcısı ile biraz paradan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, alan adınızın ad sunucularını barındırma hesabına yönlendirmek için değiştirme işlemini atlayabilirsiniz..

Büyük olasılıkla en az bir e-posta adresine de ihtiyacınız olacaktır. [email protected] gibi birden çok işletme e-posta hesabı oluşturmanıza izin veren bir barındırma sağlayıcısı seçin.

Sitenizi WordPress ile oluşturmayı seçerseniz, WordPress’i hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olacak tek tıklamayla kurulum aracı sunan bir web barındırıcısını düşünmelisiniz. Araç, kullanıcı etkileşimi gerektirmeden otomatik olarak dosya yükler, veritabanı oluşturur ve doldurur.

Özellikle web sitesi oluşturma konusunda yeniyseniz, müşteri desteği hosting sektöründe bir zorunluluktur. Hosting hesabınızla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, her zaman size yardımcı olabilecek biri olmalıdır. 7/24 destek çok kullanışlı olduğunda.

Son olarak, maliyet de önemlidir. Web hosting için bir servet ödememelisiniz. Bir bütçe işletme barındırma seçimi her zaman en iyi fikir değildir, ancak güvenilir ve ucuz bir hosting planı seçerseniz, yine de biraz para biriktirebilir ve sitenizi düzgün bir şekilde çalıştırmak için gereken performansa sahip olabilirsiniz.

Önerilen Küçük İşletme Barındırma Sağlayıcıları:

şirket
Dan başlayan fiyatlar

1iPage en ucuz küçük işletme web hosting2,75 $ / aylık
2WordPress için barındırma bluehost en iyi küçük işletme web sitesi3,95 $ / aylık
3inmotion en iyi küçük işletme hositng sağlayıcı4,19 $ / aylık

Küçük İşletmeler için Neden iPage’i Seçmelisiniz??

Küçük işletme web siteniz için ucuz ve zengin özelliklere sahip bir barındırma çözümü arıyorsanız, iPage iyi bir seçenektir. İPage ile teknik olmayan bir kişi olsanız bile web sitenizi hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Sitenizi, kontrol panelinden erişilebilen bir web sitesi oluşturucusuyla oluşturmayı seçebilir veya WordPress’i yalnızca birkaç tıklamayla yükleyebilirsiniz. Temel barındırma planı, ücretsiz bir alan adı ve istediğiniz sayıda e-posta hesabının yanı sıra Google Adwords veya Bing’de harcayabileceğiniz ücretsiz pazarlama kredileri içerir. Başka avantajları da var, daha fazla ayrıntı için lütfen eksiksiz iPage incelememize göz atın..

Küçük İşletme Web Siteleri için Neden BlueHost’u Seçmelisiniz??

BlueHost, WordPress ile oluşturulan küçük işletme web siteleri için en iyi seçeneklerden biridir. Barındırma planlarının geniş bir yelpazeye sahip olması, BlueHost ile işletme web sitenizi kurabilir ve büyütebilirsiniz. Mevcut barındırma planınızı kolayca yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. Onların Artı Planı en popüler olanıdır, çünkü bu en fazla 10 küçük işletme sitesini barındırmaya izin verir ve ayrıca ücretsiz bir alan adı içerir. Çalışma süresi kayıtları ve ayrıntılı BlueHost incelememiz için lütfen bağlantılı sayfaya göz atın.

Neden İş Web Siteleri için InMotion’u Seçmelisiniz??

InMotion düşünmeniz gereken başka bir üst küçük işletme barındırma sağlayıcısıdır. InMotion, küçük işletme barındırma hizmetinde uzmanlaşmıştır ve farklı küçük işletme türlerine yönelik çok çeşitli planlar sunar. Güç, 6 web sitesine kadar barındırma olanağı sağlayan en popüler küçük işletme barındırma planıdır, ücretsiz bir alan adı ve web sitenizin reklamını yapmak için birçok pazarlama kredisi sunar. Tüm küçük işletme hosting paketleri, web sitenizi 20 kata kadar daha hızlı hale getiren SSD ile birlikte gelir. InMotion, WordPress sitelerini barındırmanın yanı sıra bir çevrimiçi mağaza başlatmak ve büyütmek için mükemmeldir. InMotion Hosting hakkında daha fazla bilgi için lütfen detaylı incelememizi okuyun.

Bazı diğer barındırma hizmetleri arıyorsanız, çok daha fazla seçenek için web hosting değerlendirmeleri kontrol öneririz. WordPress veya diğer araçlarla web sitenizi nasıl oluşturacağınız veya nihayetinde sıfırdan bir web sitesi geliştirmeye nasıl başlayacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen blog ve kılavuzlar bölümüne bakın. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Umarım bu eğitim bazılarına yardımcı olmuştur ve sonunda ihtiyacınız olan işletme barındırma hizmetini seçebildiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map