Weebly vs Volusion vs BigCommerce – En İyi Mağaza Üreticilerini Karşılaştır

01.06.2020
Makaleler ve Daha Fazlası… 'Weebly vs Volusion vs BigCommerce – En İyi Mağaza Üreticilerini Karşılaştır
0 12 мин.

weebly volusion bigcommerce


Çevrimiçi satış yapmak, eski, yüz yüze alışverişin tamamen yerini almakla tehdit ediyor. Elbette, örneğin kişiye özel giysiler gibi bazı şeyleri bizzat satın almak daha iyi olacaktır, ancak örneğin elektronik gibi bazı ürün grupları için zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamamanızın tek bir nedeni yoktur. alışveriş Merkezi.

TV’nizi evinizin rahatlığında satın alabilir ve tavsiyeye isteksiz bazı perakendeciler olmadan ürünleri karşılaştırarak ürünleri karşılaştırabilirsiniz..

Kolaylık, çevrimiçi alışverişin artan popülaritesinin temel nedenlerinden biridir. Diğer bir neden ise uygun fiyatlandırmadır. Online mağazalar, sayaç, kiralama ve elektrik faturalarında insanlara ödeme yapmak zorunda değildir. Başka masrafları var (örneğin barındırma), ancak geleneksel, gerçek dünyadaki mağazalara kıyasla bu maliyetler minimum.

Giderlerini çok düşük tuttuklarından, çevrimiçi mağazalar çok daha düşük fiyatlar sunabilir. Tabii ki, müşteriler nakliye ödemek zorunda, ancak genellikle ödüyor ve hala biraz tasarruf.

Birçok avantaj ve gerçek dezavantaj yok – e-Ticaret istikrarlı bir şekilde büyüyor ve bunu yapmaya devam edecek. Bu nedenle, satıcı olarak, zamana ayak uydurmalı ve kendi çevrimiçi mağazanızı başlatmalısınız, ASAP.

Mağaza inşaatçıları başlamak için harika bir yerdir. Bu basit, sezgisel araçlar, herhangi bir kodlama veya teknik beceriye sahip olmayan kullanıcıların bile kendi başlarına bir çevrimiçi mağaza oluşturmasına izin verir. Mağaza üreticilerinin çoğu sürükleme gibi basit teknikler kullanır & bırakma, temel ayar ayarlama, ancak aynı zamanda kullanıcıya toplam özelleştirmeye izin verir.

Aralarında bazı önemli farklılıklar var, ancak hepsi bazı ilkeleri paylaşıyor: mümkün olduğunca kullanıcı dostu olmaya çalışıyorlar, ancak yine de mükemmel görünümlü ve fonksiyonel bir mağaza oluşturmak için yararlı araçlar sağlıyorlar..

Son seçenek size düşecek; mağazanızı oluşturmak için hangisini kullanacağınıza karar vermeniz gerekecektir. Seçim için ana kriterler teknik uzmanlığınız, mağaza büyüklüğünüz ve özel ihtiyaçlarınız olmalıdır. Bu makalede, yaygın olarak kullanılan üç mağaza üreticisine genel bir bakış sunacağız: Weebly, Volusion ve BigCommerce.

İncelemeye başlamadan önce bir şeyi vurgulayalım. Mağazanızı inşa etmek için bu üçünden hangisini seçerseniz seçin, pişman olmayacaksınız. Üçü de en kaliteli inşaatçılar, kullanımı kolay ancak işlevlerle doludur ve popülerliklerinin ana nedeni budur.

Weebly

Siteyi ziyaret et “

weebly mağaza oluşturucu

Çoğu mağaza üreticisinin nasıl olabildiğince basit olmayı amaçladığını söyledik, ancak Weebly bunu farklı bir seviyeye taşıdı. Weebly kadar basit bir mağaza üreticisi bulamazsınız; bunu garanti ediyoruz. Bu basitlik Weebly’nin en belirgin özelliğidir; insanlar bunu sever ve bu oluşturucuda 40 milyondan fazla web sitesi oluşturulur (tüm İnternet’in% 2’si!).

Bir şey: basit olmak zayıf demek değildir ve Weebly sadece temel kullanıcılardan değil, işletmelerden ve girişimcilerden de olumlu eleştiriler almıştır. Ayrıca, bazı kodlamalar biliyorsanız Weebly kaynak kodunu HTML veya CSS kullanarak düzenlemenize izin verir. Ayrıca daha fazla kişilik vermek için temaları düzenleyebilirsiniz.

İçindeki her şey sadece sürükleyip bırakarak yapılır. Tüm arayüz basit ve açıklayıcıdır ve yardım gereksiniminiz minimum veya tamamen mevcut olmayacaktır. Bu, Weebly’yi herhangi bir teknik veya kodlama becerisine sahip olmayanlarınız için mükemmel bir seçenek haline getirir. Hayatlarında hiçbir zaman tek bir kod satırı yazmamış toplam acemi bir kullanıcı bile, Weebly’i kullanarak güzel bir web sitesi yapabilir..

weebly ücretsiz tema örnekleriSüreci daha da hızlandırmak için Weebly’nin sağladığı bazı önceden tasarlanmış düzenleri ve temaları da kullanabilirsiniz. Ve korkmayın, bir tema seçmek kalıcı değildir, daha sonra aralarında geçiş yapabilirsiniz. Ancak, bunları sadece bir başlangıç ​​noktası olarak kullanmayı deneyin ve tembel olmayın, mağazanızın diğerlerine benzemesini veya müşterilerinizin denemediğiniz gibi hissetmesini istemezsiniz. Her şey bu itibarla ilgili!

Weebly ile ilgili mükemmel olan şey mobil dostu olmasıdır. Daha yeni, mobil uyumlu temalardan bazılarını seçerseniz, bu oluşturucuyu kullanarak yaptığınız web siteleri ve mağazalar, platform ne olursa olsun harika görünecek. Bu, e-ticaret için hayati önem taşımaktadır, çünkü mobil satın alma sayısı masaüstü kullanıcıları tarafından yapılanları sürekli olarak sollamaktadır..

Ancak, her şey yeşil değildir. Weebly’nin en büyük gücü, diğer birçok durumda olduğu gibi Aşil topuğudur. Sürükleme & drop, ancak en temel özelleştirmeyi istiyorsanız harika çalışır. Bundan daha fazlasını istiyorsan özür dilerim.

Sütun genişliğini veya arka planı düzenleme gibi bazı temel işlevler kodlama gerektirir. Ayrıca, Weebly’de yaptığınız web siteleri mobil cihazlar için optimize edilmiş olsa da, özellikle onlara nasıl baktıklarını düzenleyemezsiniz. Weebly ile ilgili büyük bir sorun da “geri al” seçeneği değil. Ayrıca, bir bağlantı veya güç kaybı gibi bir şey olursa, değişiklikleriniz kaybolacaktır, bu nedenle çalışmanızı sık sık kaydettiğinizden emin olun.

Ancak, her şey göz önüne alındığında, Weebly mükemmel bir hizmettir. Tamamen ücretsiz harika bir site oluşturucu alacaksınız. Size çok daha fazlasını sunacak bazı premium planlar da var, ancak ücretsiz sürüm, Weebly’nin nasıl hissettiğini görmek ve başlamak için harika bir yerdir. En basit mağaza üreticisi, yeni başlayanlar için güzel bir mağaza yapmak için mükemmel bir araç ve Weebly’i denemeyi kesinlikle düşünmeniz gerektiğini düşünüyoruz..

Volusion

Siteyi ziyaret et “

volusion mağaza oluşturucu

Başka bir kalabalık favorisi Volusion. Bu mağaza üreticisi, popülaritesini hızla artırdı ve bugün en popüler ve yaygın olarak kullanılan inşaatçılardan biri haline geldi. Volüzyonun kullanımı kolaydır, ancak Weebly ve diğer bazı inşaatçılar kadar basit değildir..

Her şey açıklayıcı olmadığı için başlamadan önce size yol gösterecek bir rehber okumalısınız. Volusion’daki şeylerin çoğu, benzer inşaatçılar gibi sürükleyip bırakarak yapılır. Ama asıldıktan sonra, sorunsuzca süzülecek ve sürecin tadını çıkarmaya başlayacaksınız.

volusion temaları örnekleriBununla birlikte, ilk basitlikte eksik olan Volusion, özelliklerden daha fazlasını oluşturur. Amazon ve eBay ile tamamen entegre olan süper harika. Ayrıca, sınırsız sayıda ürünü destekler, müşterileriniz için kuponlar ve indirimler gibi farklı özel teklifler veya günlük ve haftalık fırsatlar gibi bazı periyodik avantajlar oluşturmanıza olanak tanır..

Ayrıca, terk edilmiş alışveriş sepeti bildirimleri, işlem iadeleri ve geri ödemeleri, ilgili teklifler ve benzeri gibi bazı yararlı seçenekler de vardır. Ayrıca Volusion içinde uçtan uca pazarlama yapabileceksiniz.

Potansiyel müşteri oluşturma, karar vermenize yardımcı olur ve yaptığınız her şeyin gerçek müşteri geri bildirimlerine dayanmasını sağlar. Bu, müşterilerinizin geri dönüp mağazanızı tekrar ziyaret etmesini sağlayarak pazarlamanıza çok yardımcı olacaktır. Volusion’ın birçok teması var, ancak diğer bazı inşaatçıların aksine, çoğu için ödeme yapmanız gerekecek (en azından iyi olanlar için).

Ayrıca, Volusion’un farklı yöntemlerle 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz mükemmel bir destek ekibi var; telefon, e-posta ve hatta canlı sohbet. Bu, özellikle yardım istemesi daha yeni başlayanlar için çok önemlidir.

Volüzyon doğru dengeye sahiptir; çok karmaşık değildir ve temel kullanıcıları kovalamaz, ancak ileri düzey kullanıcıların beklentilerini karşılayacak özelliklerle doludur..

Bu oluşturucu, e-Ticaret uzmanları tarafından yönetilir ve geliştirilir ve ayrıca zorlu pazarda avantaj sağlayan sağlıklı iş stratejileri oluşturmanıza yardımcı olur. Volusion içinde oluşturduğunuz içerik SEO dostu olup, mağazanızı arama sonuçlarında yüksek tutmanızı sağlar. Volusion, müşterilerinizin ihtiyaç duydukları öğeleri bulmalarını kolaylaştırmak için gömülü arama aracıyla harika bir iş çıkardı.

Gördüğünüz gibi Volusion’un birçok avantajı var. Ancak, bir fiyata geliyorlar – ücretsiz plan yok. Denemek ve sizin için nasıl çalıştığını görmek için ücretsiz bir deneme süresi var. Ayrıca bloglama yazılımı ve kullanıcı forumu gibi diğer bazı özelliklerden yoksundur, ancak genel olarak mükemmel bir oluşturucu.

BigCommerce

Siteyi ziyaret et “

bigcommerce mağaza oluşturucu

İncelediğimiz üçüncü mağaza üreticisi BigCommerce. Bu benzersiz bir yazılımdır, çünkü seçmeye karar verdiğiniz plan ne olursa olsun, elinize bazı kullanışlı araçlar koyar. Her plan sınırsız sayıda ürüne, personel hesabına ve bant genişliğine izin verir, ancak bazı daha gelişmiş özellikler elde etmek için (terk edilmiş alışveriş sepetlerini kaydetme, müşteri yorumları, özel SSL ve benzeri), biraz daha fazla ödeme yapmanız gerekecektir..

Farklı planlar var, ama unutmayın, BigCommerce en ucuz mağaza üreticisi değil. Bununla birlikte, test etmeden bir şey satın almanız gerekmez – BigCommerce 15 günlük cömert bir deneme sunar, tamamen ücretsizdir. Ancak, kullanmaya devam etmek istemiyorsanız, aboneliğinizi iptal ettiğinizden emin olun; ödeme yapıldıktan sonra geri ödeme yapılmaz!

Mağazanızı oluşturmaya başladığınızda ilk fark edeceğiniz şey BigCommerce kontrol panelidir. Diğer bazı inşaatçılara kıyasla biraz daha ayrıntılı, ancak anlamak çok zor değil.

Düzen oldukça sezgiseldir ve kendinizi hemen evinizde hissedeceksiniz. Ürün eklemek, sevdiğimiz adım adım yapılır. Temel bilgileri doldurabilir ve daha sonra geri dönüp ayrıntıları düzenleyebilirsiniz..

bigcommerce şablonları örnekleriArayüz göz önüne alındığında, bazıları ücretsiz, diğerleri ücretli ve daha fazla düzenleme yapabileceğiniz 100’den fazla tema var. Ayrıca, web sitenizi öne çıkarmak için özel tasarımcılardan benzersiz temalar satın alma seçeneği vardır.

Bağlılık programları ve yinelenen faturalandırma veya entegre pazarlama kampanyaları, müşteri anketleri gibi harika seçenekler ekleyerek mağazanızın özelliklerini daha da güçlendirebilirsiniz. Ayrıca, HTML konusunda bilginiz varsa, kodu düzenleme ve daha fazla kontrol sahibi olma seçeneği vardır.

BigCommerce, ziyaretçilerinizin telefonlarından ve tabletlerinden alışveriş yapmalarına olanak tanıyan mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Sitenizin mobil sürümünün nasıl göründüğünü görebileceğiniz bir önizleme seçeneği de mevcuttur.

Her şey düşünüldüğünde, BigCommerce mükemmel bir araçtır. En ucuz değil, ancak çok sayıda gelişmiş özellik ve çok fazla esneklik sunuyor. 15 günlük ücretsiz deneme, denemeye değer.

Sonuç

Weebly, Volusion ve BigCommerce hepsi mükemmel mağaza inşaatçılarıdır, şüphesiz. Her biri benzersizdir ve kendi güçlü ve zayıf yanları vardır. Mağazanızı oluşturmak için hangisini kullanacağınıza karar vermeden önce üçünü de denemenizi ve nasıl hissettiklerini görmenizi öneririz. Ancak emin olun, üçü de müthiş seçimlerdir ve bu üçünün her birini seçmek mükemmel bir karardır.

Özellikli resim Tasarım Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector