WordPress ile Seyahat Acentası Web Sitesi Nasıl Oluşturulur?

01.06.2020
Makaleler ve Daha Fazlası… 'WordPress ile Seyahat Acentası Web Sitesi Nasıl Oluşturulur?
0 14 мин.

seyahat acentesi web sitesi oluştur


WordPress, kullanıcıların, profesyonellerin ve meraklıların bloglar, web siteleri, sayfalar ve yayınlar oluşturmasına ve işletmesine izin veren İnternet’teki en büyük platformdur. Tüm iş, yeni başlayanlar için uygun olan ve herhangi bir web kodlama becerisi veya deneyimi gerektirmeyen çok kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir arayüzle yapılır. WordPress ve web sitelerinin genel olarak nasıl işlediğini anlama konusunda bazı temel noktalara bakacağız.

Sayfalar ve yayınlar ve bunların WordPress tarafından nasıl ele alındığı hakkında konuşurken önemli bir ayrım yapılması gerekir. Temel fark sayfaların kalıcı olması ve yayınların geçici olabilmesidir. Yayınlar çoğunlukla güncellenebilir içerik için kullanılır ve ana sayfa, ‘Hakkında’ sayfası ve arşiv sayfaları kalıcıdır. Bu nedenle sayfalar, herhangi bir web sitesi veya blog için gerekli olan zamansız içerik için tasarlanmıştır.

Bir web sitesindeki gönderiler hakkında dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, bunların kronolojik olarak ters sırada görüntülenmesidir. Bu, önce yeni yayın yayınlarının görüneceği, daha eski yayınların ise sırayla geri alınacağı anlamına gelir. Bir sayfada tam olarak kaç tane yayın görüntülemek istediğinizi seçme özgürlüğüne sahip olacaksınız, ancak bu aynı zamanda uzunluklarına ve büyük görüntüler veya gömülü videolar veya diğer ortamları içerip içermemelerine de bağlıdır..

WordPress’i bu alanda lider bir platform olarak öne çıkaran şey, emrinizde bulunan çok sayıda eklenti, eklenti ve araçtır. Hatta birçok ücretsiz ve premium temadan bazılarını web siteniz veya blogunuz için bir şablon olarak kullanabilirsiniz. Tüm bu araçlar, yalnızca web sitenizin içeriğini zenginleştirebilecek çok sayıda seçenek, ayar ve özellik sunmakla kalmaz, aynı zamanda başarılı bir web sitesi veya blog oluşturma ve sürdürme sürecini de basitleştirir..

Seyahat Acentesi Web Sitesi Oluşturma Adımları

Sonraki birkaç adımı izleyerek şu adresten bir seyahat acentesi web sitesi oluşturabilirsiniz:

1. WordPress Barındırma

Herhangi bir başarılı web sitesinin en önemli yönlerinden biri, özellikle bir seyahat acentesi için bir iş web sitesi, kesinlikle iyi bir hosting planı. İyi hosting sadece web sitenizin sürekli yukarıya ve müşterilerin göz atmak için çalışan olacağını garanti edemez, aynı zamanda arama motoru optimizasyon yöntemleri ile arama motoru sıralamalarını artırmak ve böylece web sitenizin trafiğini ve satışlarını artırmak için araçlar ve seçenekler sağlayabilir.

Kullanıcılar için hosting planlarının birçok farklı türü vardır, ücretsiz ancak sınırlı hosting planları, Paylaşılan, Sanal Özel Sunucular ve Özel premium hosting planları vardır. Hepsinin kusurları ve avantajları var, ancak güvenilirliklerine ve sundukları seçenek ve planlara dayanarak sizin için özel olarak seçtiğimiz birkaç barındırma sağlayıcısına odaklanacağız..

InMotion Barındırma

inmotion hosting seyahat acentesi web sitesi oluşturmakInMotion, müşteriler için birkaç aylık ve yıllık paketler sunan başka bir harika barındırma sağlayıcısıdır. Bu barındırma hizmeti küçük işletmeler için paylaşılan barındırma yanı sıra büyük ve daha gelişmiş şirketler için özel sunucular sağlar. Ayrıca DDoS, akıllı yönlendirme ve birinci sınıf bant genişliği sağlayıcılarına karşı gelişmiş koruma özellikleri.

İş barındırma dışında, InMotion barındırma sağlayıcısı, sanal özel sunucu (VPS), özel sunucular ve barındırma satmak için ihtiyaç duyanlar için çözümlere sahiptir. Bu sağlayıcı, herhangi bir web sitesi oluşturucunun işini başlatmasına yardımcı olacak birçok farklı eklenti ve araç ile birlikte gelir. En önemlisi, mükemmel WordPress web sitenizi kolay ve hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olan BoldGrid web sitesi oluşturucusudur. InMotion ayrıca, özellikle WordPress barındırma için büyük bir indirimle özel paketler sunar..

BlueHost

bluehost seyahat acentesi web sitesi oluşturmakSizin için önereceğimiz hosting sağlayıcılarından biri BlueHost. Bu, bazı çok büyük indirimler yıllık planları sunan bir hosting sağlayıcısıdır. BlueHost’un sunduğu hizmetlere ne kadar bağlılığınız olursa, alabileceğiniz indirimler o kadar yüksek olur.

BlueHost hizmetinin başlangıç ​​paketi bile oldukça çekici. Bu barındırma sağlayıcısını kullandığınız sürece tamamen size ait olan ücretsiz bir alan adı ve ihtiyacınız olduğunda ücretsiz bir alan adı transferi alacaksınız. Tüm barındırma paketleri, sınırsız aylık veri aktarımının yanı sıra 100 GB ve daha fazlasından başlayan çok büyük depolama kapasiteleri sağlar. Gelişmiş ve premium paketler, istenmeyen posta önleme araçları ve koruması, posta kutuları ve hatta sınırsız depolama gibi bazı kullanışlı özellikleri içerir.

HostGator

hostgator seyahat acentesi web sitesi oluşturmakHostGator, tüm internetteki en büyük ve en güvenilir barındırma sağlayıcılarından biridir. Farklı hosting gereksinimlerine göre geliştirilmiş ve ince ayar yapılmış birçok farklı pakete sahip ucuz ve çok güvenilir hosting sunar. Odaklanacağımız paketler HostGator’un sunduğu WordPress hosting paketleri.

Düşük yoğunluklu sunucular, içerik dağıtım ağları ve birçok önbellek katmanı gibi harika özelliklere sahip olan HostGator barındırma sağlayıcısı, diğer barındırma sağlayıcılarından 3 kat daha hızlı yükleme süreleri sunabilir. WordPress barındırma paketleri, paha biçilmez bulut arabirimi ve tam özelleştirmeye ve otomatik yedeklemeye izin veren kullanıcı dostu WordPress yönetici kontrol paneliyle birlikte gelir.

2. Uygun Bir Tema Seçin

WordPress seyahat acentesi web siteniz için barındırma satın aldıktan sonra, web sitenizi kurmanın zamanı geldi. Başarılı bir WordPress işi için sağladıkları çok sayıda özellik, araç ve çözüm nedeniyle tüm kullanıcılara, yeni başlayanlara veya uzmanlara premium bir WordPress teması kullanmalarını önemle tavsiye ederiz.

Altair

altair seyahat acentası wordpress teması

Ön izleme & Altair indir

Altair tur ve seyahat acentesi teması, seyahat acentesi web siteleri söz konusu olduğunda piyasadaki en iyi WordPress temalarından biridir. 7 yıl boyunca yüz binden fazla müşteriye sahiptir..

Bu temanın, hem sabit genişlik hem de tam genişlikli sayfa düzenleri ile donatılabilen içerik sayfaları için birkaç farklı şablonu vardır. Bu, tur teklifleriniz ve tur paketleriniz için güzel sayfalar oluşturmanıza ve bunları küçük veya kapsamlı ayrıntılarla zenginleştirmenize olanak tanır. Altair seyahat acentesi teması, tüm potansiyel müşterilerinizi etkileyecek kendine özgü rezervasyon formu ile birlikte gelir.

Bu temanın sağladığı ek özellikler, turlar ve hedefler için gelişmiş arama seçenekleri, seyahat yerlerinden oluşan sayfalar için özel paralaks ve özel ve profesyonel müşteri destek ekibidir..

Trendy Seyahat

trendy seyahat acentası wordpress teması

Ön izleme & Trendy Seyahat İndir

Trendy Travel, seyahat ve tur acentesi web siteleri ve işletmeler için tasarlanmış bir başka harika premium WordPress temasıdır. Otel rehberleri, seyahat blogları, seyahat acenteleri, paket turlar, tatil köyleri, inziva yerleri ve daha fazlası gibi her türlü seyahat ve turizmle ilgili nişlerin ihtiyaçlarına uygun çok amaçlı bir temadır..

Trendy Travel temasının tasarımı tamamen duyarlı ve retinaya hazır. Mega Menü gibi güçlü araçlar ve seçenekler, birçok kısa kod seçeneği, sınırsız düzen seçenekleri ve daha fazlasını sunar. Tüm bu ve bu harika WordPress temasında bulabileceğiniz daha birçok özellik, işletmeniz için mükemmel seyahat acentesi web sitesini oluşturmanıza ve sürdürmenize izin vermek için gerekli tüm araçları sağlar..

Aşk Seyahat

seyahat acentası wordpress temasını seviyorum

Ön izleme & Trendy Aşk indir

Size önermeye karar verdiğimiz üçüncü ve son premium WordPress seyahat acentesi teması, harika Love Travel WordPress yaratıcı temasıdır. Bu temanın içine entegre edilmiş çok dilli destek ve WooCommerce seyahat hizmetleri için tam destek var.

Love Travel WordPress temasıyla kullanabileceğiniz yüzden fazla bileşenden bazılarını kullanarak web sitenizi tamamen kişiselleştirebileceksiniz. Arama özelliği için seyahat filtresi bileşenleri vardır, önemli Contact Form 7 eklentisinin yanı sıra web siteniz için güzel ve ilgi çekici kaydırıcılar oluşturmanıza olanak tanıyan Revolution Slider eklentisinin yanı sıra daha birçok bileşen ve özellik desteği ve entegrasyonu vardır..

3. İçerik Yükleme

Seyahat acentesi web sitelerinin rekabetçi dünyasında içerik kraldır. Zengin ve dikkat çekici içerikler yüklemek, web sitenizi ve işletmenizi potansiyel müşterileriniz için çekici tutmak için bir zorunluluktur. Web sitenizin satışları artırmasını sağlamak için yalnızca yüksek trafiğe sahip olmak genellikle yeterli değildir.

Seyahat acentesi web siteniz için kullanabileceğiniz birçok farklı içerik türü vardır. Web sitenizin sunduğu seyahat hedeflerinin videolarını gömebilirsiniz. Egzotik yerlerin ve otel tatil yerlerinin güzel ve çekici galerilerini oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz..

Ek içerik biçimleri arasında promosyon teklifleri, sınırlı süreli fırsatlar ve yalnızca yılın belirli saatlerinde sunulan sezonluk seyahat yerleri yer alır. Bu tür içerik yalnızca web sitenizi zenginleştirmekle kalmaz, aynı zamanda web sitenizi tanıtmanıza ve kitlenizi artırmanıza da yardımcı olabilir.

4. Web Sitesi Tanıtımı

Web sitenizi tanıtmak, genellikle çok başarılı bir seyahat acentesi işletmesinin anahtar faktörüdür. Mevcut en iyi tekliflere, en güzel ve profesyonel web sitesine ve en zengin içeriğe sahip olabilirsiniz, web sitenizi başarılı bir şekilde tanıtmanız ve seyahat acentesi işletmenize doğru trafik çekmediğiniz sürece hepsi işe yaramaz hale gelir.

WordPress seyahat acentesi web siteniz için premium bir tema kullanmayı seçtiyseniz ve bir tema kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorsanız, kullanabileceğiniz birkaç promosyon aracı ve seçeneğiniz olacaktır. Web sitenizi ve işletmenizi tanıtmanın en önemli yollarından biri elbette sosyal medyadır.

Sosyal medya varlığı, modern web tanıtım dünyasında mutlak bir zorunluluktur. İnternetin sosyal medya alanında mevcut ve aktif olmak, web sitenizin sunduğu şeylerle ilgilenebilecek büyük bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olabilir. Web siteniz için bir Facebook sayfasına veya aktif bir Twitter ve Instagram hesabına sahip olmak çok yararlı olabilir.

WordPress’teki yerleşik sosyal medya seçenekleri de göz ardı edilmemelidir. Sayfalarınızın ve yayınlarınızın her birinde ilgi çekici ve etkin bir yorum bölümü, potansiyel müşterileri size ne düşündüklerini söylemeye teşvik edebilir. Web sitenizin biriktirdiği en iyi incelemelerden bazılarını yayınladığınız bir inceleme sayfasına sahip olmak, seyahat acentası web sitenizi tanıtmanın iyi bir yoludur. Referanslar ve olumlu yorumlar da web sitenizde gösterilebilir.

Web sitesi tanıtımının bir diğer önemli yönü kesinlikle SEO’dur. Seyahat acentası web sitesi tamamen arama motorları için optimize tutarak web sitenizi normalden çok daha yüksek rütbe yardımcı olabilir ve işinize karşı trafik büyük miktarda sürücü. Nişinizde en yüksek dereceli web sitelerinden biri olmak işinizin büyük olmasına yardımcı olabilir. Sizin için önerdiğimiz premium WordPress temaları, web sitenizi yeteneklerinizi en iyi şekilde tanıtmaya yönelik yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olabilecek bazı arama motoru optimizasyon araçları ve seçenekleri içerir.

5. İçeriğinizi Taze Tutun

İçeriğiniz eski ve eskiyse kimse web sitenizle ilgilenmeyecektir. Bu nedenle seyahat acentası web sitenizdeki içeriği sürekli güncellemek ve yenilemek kesinlikle gereklidir. Bu ayrıca sayfalarınızı ve yayınlarınızı arama motorlarında daha üst sıralara yerleştirmenize ve içeriğinizi potansiyel müşterilerinize daha çekici hale getirmenize yardımcı olur.

Seyahat acentesi web sitenize yeni seyahat hedefleri ve yeni teklifler ve teklifler göndermenin yanı sıra, içeriğinizi maceracı ve ilgi çekici bir seyahat bloguyla yenileyebilirsiniz. Ayrıca, seyahat acentenizin sunduğu güzel yerleri, tatil yerlerini ve varış yerlerinden bazılarını vurguladığınız haftalık veya hatta günlük yayınlar da yapabilirsiniz. Güncellemelerinizi zamanında ve düzenli bir şekilde yaptığınızdan emin olun..

Sonuç

Seyahat acentesi internette rekabetçi ve doymuş bir niş, bu yüzden başarılı bir seyahat acentesi web sitesine doğru maceranıza başlamak zor ve karmaşık bir görev olabilir. Ancak, talimatlarımızı ve önerilerimizi takip ederseniz, hiçbir zaman başarılı bir seyahat acentesi web sitesine sahip olacağınızı garanti ederiz.

Özetlemek gerekirse, ilk adım WordPress web siteniz için güvenilir ve güvenilir bir barındırma sağlayıcısı seçmektir. Bu, web sitenizin her zaman çalışır ve çalışır durumda olmasını ve web sitenizin çok yüksek miktarda trafik işlemlerini bile kilitlemeden gerçekleştirebilmesini sağlar. Sizin için önerdiğimiz barındırma sağlayıcıları, DDoS koruması ve daha fazlası için önemli güvenlik özellikleri ve araçları da içerir..

İkinci adım ve en önemlisi, ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun bir WordPress teması seçmektir. Sizin için seçtiğimiz üç premium WordPress temasından birini kullanmanızı önemle öneririz. Harika bir tema, güzel ve göz alıcı bir WordPress seyahat acentesi web sitesi oluşturmak için gerekli tüm araçları sağlayacaktır ve ayrıca size birçok özelleştirme seçeneği ve promosyon araçları sağlayacaktır..

Bundan sonra, web sitenize düzenli olarak içerik yüklemeniz, web sitenizi mümkün olduğunca tanıtmanız ve WordPress seyahat acentası web sitenizi çok başarılı hale getirmek için gerekli tüm araçlara sahip olmanız gerekir..

Seyahat Acentesi Web Sitenize Şimdi Başlayın

Aşağıdaki listeden bir barındırma sağlayıcısı seçin ve WordPress kullanarak seyahat acentesi web sitenizi kurun.

Hosting Şirketi
Promosyon Fiyatı

1seyahat acentesi web sitesini başlat3,49 $ / aylık
2seyahat acentesi web sitesi oluştur3,95 $ / aylık
3seyahat acentesi web sitesi kurmak3,95 $ / aylık
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector