Yeni Başlayanlar ve Profesyoneller için En İyi 20 Web Yöneticisi Forumu

en çok webmaster-forumlar


Bir web barındırma hizmeti satın almak için kendinizi taahhüt bir tür zor kimse nerede bir şey satmaya çalışıyorum yasal bilgi rastlamak. Aslında, az kaynak aslında deneyimi olan ve bahsettikleri barındırma hizmetlerini kullanan insanlardan daha güvenilirdir. Bu nedenle güvenilir bilgi için en iyi kaynaklarınızdan biri web yöneticisi forumlarındadır.

Özellikle satın almak istediğiniz belirli bir barındırma hizmeti söz konusu olduğunda bu forumlar aracılığıyla çok yardım alabilirsiniz. Forumdaki diğer kişiler çoğu zaman son derece yardımcı olurlar ve size ihtiyacınız olan rehberliği verirler.

İstediğiniz web sitesini oluşturma ve ne tür bir programlama dili kullanmanız gerektiği konusunda da bol miktarda bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, tam gereksinimlerinizin ne olacağından emin değilseniz veya sunucu yapılandırmalarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız, göstermek istediğim gibi forumlar gerçek hayat kurtarıcılar olabilir. Web hosting ve bu forumlardan daha fazla nasıl yararlanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için daha iyi bir yer yoktur.

Siteniz hakkında geri bildirim almak için bu forumları bile kullanabilirsiniz. Ama konuţuyorum. Hem yeni başlayanlara hem de zaten çok fazla deneyime sahip profesyonellere uygun en iyi forumlara bakalım. Daha fazla uzatmadan, aşağıya inelim!

Google Web Yöneticisi Merkezi

Eğer SEO ve web sitelerini optimize etmek hakkında bilgi büyük bir kaynak arıyorsanız, bu gitmek gerekir yerdir. Bu, Google çalışanlarından yanıt alabileceğiniz Google’ın resmi forumudur. Arama motoru pazarlamasında yeniyseniz, bu forum SEO hakkında her şeyi öğrenmek için harika bir yerdir. Bu foruma mesaj göndermek için sadece bir gmail hesabına ihtiyacınız var! Ek web yöneticisi yardımı ve Google araçları için buraya Tıkla.

Webmaster Dünyası

Web Yöneticisi Dünyası bu konunun en eski forumlarından biridir. 1999 yılında, çoğu web sitesinin düz HTML ve GIF görüntüleri ile oluşturulduğu SEO çağından önce kurulmuştur. Bugün hala Google SEO, web barındırma, sosyal medya, web geliştirme ve çok daha fazlası hakkında çok şey öğrenebileceğiniz en aktif web yöneticisi forumlarından biridir. Bu forum yeni başlıyorsanız harika, ancak daha gelişmiş web yöneticileri de yerlerini burada bulacaklar.

Web Hosting Konuşması

Web Hosting Talk on binlerce kullanıcısı ile çok popüler ve yaklaşık bir ila iki bin sürekli çevrimiçi olmak. Belirli bir barındırma hizmeti hakkında soru sormak ve mümkün olduğunca çabuk cevap almak için mükemmel bir yerdir. Web Hosting Talk ayrıca belirli sorunlar ve konularla ilgili ziyaret edebileceğiniz çok sayıda alt foruma sahiptir. Ayrıca, web sitenizin verimli bir şekilde çalışması için ne tür özelliklere ve spesifikasyonlara ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz kullanıcılara da bunu sorabilirsiniz.

SitePoint Forumları

SitePoint, hevesli web geliştiricilerine ve bir web sitesi başlatmak isteyen herkese hizmet edecek harika öğrenme kaynaklarıyla doludur. Herhangi bir zamanda yaklaşık iki ila üç bin çevrimiçi üyeye sahipler, bu da burada bazı hızlı yanıtlar beklediğiniz anlamına gelir. Sunucu yapılandırmaları, çevrimiçi reklamcılık ve web tasarımı ve ihtiyacınız olan her şey için çeşitli forumları var. Kafanızı belirli kavramların etrafına sarmanıza yardımcı olacak ve web sitenizi yayınlamak ve uzmanlardan geri bildirim almak için kullanabileceğiniz birçok alt forum var..

Digital Point Forumları

Web sitenizin pazarlamasını ve SEO bilginizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, bu foruma gidin. Birçok yararlı bilgi ve yıllar boyunca topladıkları deneyimleri paylaşmak isteyen birçok pazarlama uzmanı ve SEO’ya sahiptir. Web sitenizi optimize etmek ve daha fazla trafik elde etmek için en iyi teknikleri bulmanıza yardımcı olabilirler.

Forumlar

Dev Shed Forums, binlerce inek üzerinde binlerce kişiye ev sahipliği yapıyor. Programlama ipuçlarını ve bilgileri bulmak için mükemmel bir yer. Çoğunlukla yardımcı olurlar ve programlama sorunlarınızda yolunuzu bulmaya çalışırken kesinlikle yardımcı olurlar. Ayrıca, bu forum veritabanı yönetimi, programlama, sunucu kurulumu ve kaybolması kolay diğer teknik beceriler konusunda uzmanlaşmış..

WJunctions

WJunction ayrıca binlerce aktif kullanıcısı olan oldukça köklü bir forumdur. Web yöneticisi tartışmalarının, SEO’nun ve pazarlamanın yanı sıra, burada kripto para birimi, çevrimiçi para kazanma, oyun, teknoloji ve diğer genel tartışmalarla ilgili konular da bulacaksınız..

İster deneyimli bir web yöneticisi veya yeni başlayan bir acemi olun, WJunction’da ihtiyacınız olan bilgileri bulacaksınız.

V7N Forumları

SEO, çevrimiçi pazarlama, bloglama, web tasarımı, fotoğrafçılık, web barındırma ve alan adları söz konusu olduğunda V7N bir başka harika bilgi kaynağıdır. Burada, e-ticaret, müşteri ile ilgili şeyler ve daha fazlası gibi çevrimiçi işletmeler hakkında tartışmalar için ayrı bir bölüm bulacaksınız..

Yeni bir GDPR mevzuatı dahil olmak üzere telif hakkı, ticari markalar ve internet yasası gibi yasal konulara ayrı bir forum ayrılmıştır..

Belirli bir görev için birini işe almak veya SEO, kopya sıkmak veya diğer ilgili hizmetlere ihtiyacınız varsa, pazar bölümü bölümüne bir göz atabilirsiniz. Burada ayrıca alan adları, web siteleri ve diğer hizmetleri satın alıp satabilirsiniz.

Savaşçı Forum

Savaşçı Forumu, pazarlama forumları ve pazar yerleri arasında en iyi oyuncu. İşinizde ve dijital pazarlamanızda oyununuzu nasıl geliştirebileceğiniz konusunda birçok değerli gönderi ve sayısız ipucu sunuyor. Bu web sitesini kullanmanın en dikkat çekici yararı, çok hızlı ve iyi bilgilendirilmiş yayınlar ve yanıtlar almanızdır. Öyleyse neden katılmıyorsun ve gerçek bir savaşçı olmuyorsun??

SEO Sohbeti

SEO Chat, web sitelerinin SEO’sunu geliştirmede hem profesyonellere hem de yeni başlayanlara yardımcı olabilecek yararlı bilgiler toplamak için mükemmel bir yerdir. Burada, birçok araç ve diğer forumlara bağlantılar ile birlikte birçok değerli endüstri makalesi bulabilirsiniz. Ayrıca olağanüstü bir toplulukla etkileşime girecek ve gerçekten ilham verici fikirler toplayacaksınız.

Kötü Ateş

Wicked Fire web’deki en gelişmiş çevrimiçi pazarlama forumlarından biridir. Yeni başlayanlar için inanılmaz derecede ezici olabilir, ancak yeni başlayan biri değilseniz, kesinlikle doğru yerdeymişsiniz gibi hissedeceksiniz. Sadece tartışmalara katılın ve şirketinizi tanıtmanın yeni yollarını öğrenin.

Black Hat World

Black Hat World, gözlerinizi dikebileceğiniz en büyük web yöneticisi, seo ve çevrimiçi pazarlama topluluklarından biridir. Bu forum geçmişte siyah şapka SEO adanmış bir forum olmak popüler olmasına rağmen, SEO doğru şekilde nasıl yapılacağı hakkında yasal bilgi ton bulabilirsiniz. Web yöneticilerine adanmış dünyanın en büyük forumlarından biri olarak, hemen dalmaya ve ne bulduğunuzu görmelisiniz.

SEO Mastering

SEO mastering sade ve basit bir SEO forumudur. 87.000’den fazla aktif aylık kullanıcıya sahiptir, bu nedenle harika bir bilgi kaynağıdır. SEO ile ilgili tüm sorularınıza hızlı bir şekilde kolayca yanıt alabilirsiniz.

eWebDiscussion

eWebDiscussion, yetkili web yöneticilerinden faydalı yanıtlar almak için harika bir yerdir. Kaydolduktan sonra, alan uzmanlarından becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak birçok tavsiyeniz olacaktır..

Ozzu

Özzu, aylık yaklaşık 170.000 kullanıcısı olan büyük bir internet pazarlamacıları topluluğuna sahiptir. Bu forumdan profesyonel yardım, araçlar ve bol miktarda kaynak alabilirsiniz. Ayrıca, çevrimiçi kullanıcılardan aldığınız cevaplar bu alanda karşılaşacağınız çoğu sorunu çözmenize yardımcı olacaktır..

Webicy

Webicy, web yöneticilerine adanmış bir tartışma forumudur. En iyi uygulamalarını paylaşan ve pazarlama sonrası soruları paylaşan 100.000’den fazla aktif üyeye sahiptir. Çevrimiçi pazarlama becerilerinizi bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız, Webicy.

WebMasterServe

Genel olarak web mastering, SEM ve SEO veya İnternet pazarlaması ile ilgilenen diğer insanlarla iletişim kurun. Ayrıca programlama, web tasarımı, içerik pazarlaması ile ilgili birçok kaynak ve tartışma bulabilirsiniz. Ayrıca, başvurabileceğiniz iş ilanları bile vardır.

SEO Reddit

Reddit SEO, devam eden katılımın bol olduğu bir alt kredidir. Her zaman sıralamaya ve konu hakkında daha bilgili olan başkalarına katılabilir ve tanışabilirsiniz. Ayrıca SEO’da yeniyseniz başlamak için oldukça sağlam bir yer.

SEO Mülteci

SEO Mülteci arama motoru optimizasyonu ile ilgili tartışmalar var; nasıl organik trafik kazanabileceğiniz ve markanızı nasıl büyütebileceğiniz. İnternet pazarlama konusunda daha eğitimli olmak ve size yardımcı olabilecek bazı bilgili kişilerle tanışmak için harika bir yer.

Web Master Forumları

İsim daha kapsamlı olamazdı. Web sitenizi kurup çalıştırmanıza veya pazarlamanıza yardımcı olacak BT kaynakları arıyorsanız, burada bulabilirsiniz. Ayrıca, BT ile ilgili konularda çılgınca tartışmalar bulabilirsiniz. Her üye SEO dünyası hakkında güncel bilgilere erişebilir. Ayrıca çok sayıda inceleme, satış ortağı programları, barındırma hizmetleri ve webmaster hizmetleri değerlendirmeleri de bulabilirsiniz; burada iş teklifleri bile var.

Webmaster-Talk

Güncelleme: bu forum artık mevcut değil; web sitesi Freelancer.com tarafından alındı ​​ve web sitelerine yönlendirildi.

Webmaster-Talk, programlama kaynakları, dijital pazarlama, web tasarımı ve web sitenizi çalıştırmak için ihtiyaç duyduğunuz her şey söz konusu olduğunda olacak bir yerdir. Herhangi bir zamanda çevrimiçi binden fazla web yöneticisi ile, kesinlikle hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan yardıma sahip olacaksınız. Ayrıca, bu listede daha önce bahsettiğim diğer tüm forumlarda nadir bulunan web sitenizden para kazanma konusunda da çok fazla bilgi edinebilirsiniz..

Sonuç

Orada bir ömür boyu yeterli bilgi var. Bu forumlardan en az birkaçına göz atarsanız, çok daha iyi bir web yöneticisi olmanız ve çevrimiçi işletmenizi yeni boyutlara taşımanız gerekir. Umarım bu makaleyi okumaktan keyif almışsınızdır ve bugün yeni bir şeyler öğrenmenize yardımcı olduk..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map