E Premte e Zezë – Deri në 99% OFF – Ofertat më të mira të pritjes së pritjes

zbritje të zezë në internet të së premtes


E Premte e Zezë është argëtuese, sepse në këtë ditë mund të blini vegla ose shërbime me çmim shumë të ulët. Ndonjëherë zbritjet janë qesharake; Po pyes veten se si kompanitë mund të fitojnë me një zbritje prej 80%.

E Premte e Zezë gjithashtu mund të jetë dërrmuese, sepse ka kaq shumë gjëra për të zgjedhur. Ne kemi mbledhur në listën më poshtë uljet më të mira të pritjes në internet të ofruesve më të mirë të mbajtjes në internet.

Nëse po planifikoni të krijoni një uebfaqe, një blog, një dyqan në internet dhe të kërkoni një shërbim të besueshëm të mbajtjes në internet, mos humbisni zbritjet e ofruara në Black Friday. Këtu janë kompanitë më të mira të mbajtjes në internet që ofrojnë zbritje të mëdha në planet e tyre të mbajtjes në internet të Premten e Zezë:

Web Hosting Deals of Black Friday 2019

Këtë vit çmenduria e Premtes së Zezë ka filluar më herët në industrinë pritëse. Ne vazhdimisht jemi duke monitoruar promovimet më të fundit të pritjes dhe duke azhurnuar këtë faqe. Kontrolloni zbritjet dhe kodet e kuponit më poshtë!

Marrëveshjet e Web Hosting në Black Friday - 2019

Marrëveshjet e Web Hosting në Black Friday – 2019

97% PËR
shitjeNameCheap – Ofron zbritje deri në 97% në planet e reja të pritjes të blera në Black Friday. Krijoni një llogari tani që të përgatiteni për këtë promovim të madh!

92% PËR
shitjeHostpapa – Merrni deri në 92% zbritje blerjen e planit tuaj të biznesit vetëm të Premten e Zezë. Kjo ofertë është e vlefshme vetëm për disa orë të tjera, kështu që merrni tani!

90% PËR
shitjeHostinger – Përfitoni nga kjo Shitje e Premte e Zezë në Hostinger e cila ofron deri në 90% zbritje në të gjitha planet e reja të mbajtjes në internet (të përbashkëta, VPS, të dedikuara) dhe përfshin një emër domain falas!

80% PËR
Kod promocionalStablehost – Deri në 80% zbritje në të gjitha planet e reja të hosteve të përbashkëta dhe të shitësit. Përdorni kodin e premtimit të Premten e Zezë për të marrë zbritjen!

75% PËR
shitjeiPage.com – Merrni deri në 75% Ulje në iPage.com me këtë marrëveshje të Premten e Zezë!

75% PËR
shitjeGreenGeeks – Merrni deri në 75% zbritje të gjitha planet e reja të përbashkëta të pritjes së pritjes. Mund të blini planin e përbashkët të GreenGeeks për vetëm 2.49 dollarë në muaj nëse regjistroheni për 36 muaj.

75% PËR
shitjeSiteGround – Ulje masive në planet e përbashkëta të pritjes së pritjes. Deri në 75% zbritje nga blerja për herë të parë. Promovimi fillon të Premten e Zezë.

75% PËR
Kod promocionalFastComet – Kurseni 75% në të gjitha planet e reja të përbashkëta të pritjes për periudha mujore dhe tremujore dhe merrni një domain falas me çdo llogari të re.

70%
Kod promocionalHostgator – Merrni zbritje deri në 70% në të gjitha planet e reja të hostimit në HostGator.com – klikoni këtu për listën e plotë të kodeve të kuponit HostGator.

67% PËR
Kod promocionalA2Hosting – Përdorni kodin e kuponit të dhënë për të marrë deri në 67% zbritje në A2Hosting! Planet e përbashkëta të mbajtjes së faqes në internet duke filluar nga 1.98 $ / muaj. Vetëm kohë e kufizuar!

60% PËR
shitjeBluehost – Merrni zbritje deri në 60% në të gjitha planet e reja të përbashkëta të pritjes nga BlueHost. Kjo ofertë është në dispozicion vetëm përmes fundjavës Cyber. Regjistrohu tani!

50% PËR
shitjeInMotionHosting – Merrni zbritje deri në 38% në të gjitha planet e reja të Pritjes së Biznesit + transferim falas të faqes në internet dhe Garanci për Mbrojtjen e Parave 90-ditore.

50% PËR
shitjeInterServer – Merrni deri në 50% POLITIK për çdo plan të përbashkët pritjeje të blerë nga InterServer.

35% PËR
Kod promocionalMotori WP – Merrni deri në 35% zbritje të pagesës tuaj të parë në të gjitha planet Premium WordPress Hosting. Kjo marrëveshje është e vlefshme vetëm për një kohë të kufizuar. Mos e humbisni këtë shans!

30% PËR
Kod promocionalCloudWays – Merr 30% zbritje për 3 muaj në të gjitha planet.

25% PËR
Kod promocionalDomain.com – Përdorni kodin e kuponit të dhënë në arkë për të marrë 25% zbritje për të gjithë porosinë tuaj. Kjo është në dispozicion vetëm sot, të Premten e Zezë!

20% PËR
shitjePritësi në internet i WP – Merrni zbritje deri në 20% në paketat e reja të mbajtjes së WordPress të blera në Black Friday.

20% PËR
shitjeGoDaddy – Kurseni deri në 20% në mbajtjen në internet.

Shënime dhe Rekomandime: ju lutemi kontrolloni detajet e promovimeve të mësipërme në faqet e internetit zyrtare. Për të përfituar më shumë nga këto zbritje, regjistrohuni për periudhën më të gjatë të pajtimit.

Marrëveshjet e së Premtes së Zezë për ndërtuesin në internet

Më poshtë janë reklamat më të fundit, zbritjet dhe kodet kupon për të Premten e Zezë për ndërtuesit e faqeve në internet dhe dyqane:

80% PËR
Kod promocionalVolusion – Merrni 80% zbritje nga muaji i parë i planeve të biznesit dhe profesional të Volusion duke përdorur kodin e kuponit të dhënë. Zbritja është në dispozicion vetëm për një kohë të kufizuar.

35% PËR
shitjeWeebly – Klientët e rinj do të marrin 35% zbritje në blerjet e Uebsajtit Builder ose Dyqane Online. Kjo marrëveshje është në dispozicion për një periudhë të kufizuar.

Promovime të tjera të së Premtes së Zezë

25% PËR
shitjeElegantThemes

25% PËR
shitjeThemeisle

25% PËR
shitjeStudioPress

Pse duhet të blini të Premten e Zezë / E hënë në internet?

Nëse jeni duke kërkuar të blini një plan të ri pritës në këtë periudhë të vitit, patjetër që duhet ta blini atë të Premten e Zezë ose Cyber ​​Monday. Me kalimin e viteve ne kemi qenë duke mbledhur marrëveshjet më të mira për mbajtjen në internet dhe kodet e kuponave të pritjes nga kompani të ndryshme të mbajtjes së faqeve në internet dhe e kuptojmë se nuk ka kohë më të mirë për të blerë hostime sesa e Premte e Zezë. Ju mund të merrni zbritjet më të larta vetëm në këtë ditë.

Disa kompani pritëse drejtojnë promovimin e tyre gjatë gjithë fundjavës në Cyber, kështu që nëse nuk mund të merrni ofertat më të mira të Premten e Zezë për ndonjë arsye, prapëseprapë mund të merrni marrëveshje mjaft të mira gjatë fundjavës.

Ju lutemi ndiqni dhe Shënojeni këtë faqe, sepse ne do të azhurnojmë atë me marrëveshjet më të fundit dhe më të mira. Qëndroni tuned!

Nëse doni të mësoni më shumë rreth Black Friday ose dëshironi të dini kur Black Friday është 2019 ose 2020, shikoni këtë lidhje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map