10 najlepších lacných poskytovateľov webhostingu

01.06.2020
Najlepšie hosting '10 najlepších lacných poskytovateľov webhostingu
0 18 мин.

najlepší web-hosting-2019


Aby ste umožnili ostatným ľuďom prezerať vaše webové stránky na internete, potrebujete webhostingu. Poskytovatelia webhostingu v podstate robia to, že ukladajú súbory vašich webových stránok na svojich webových serveroch (špeciálne počítače pripojené k vysokorýchlostnej sieti) a poskytujú prístup k vašim stránkam vždy, keď návštevníci zadajú vo svojich webových prehľadávačoch názov vašej domény..

Webhosting je všadeprítomná a diverzifikovaná služba, ktorá je k dispozícii každému, kto chce spustiť webovú stránku. Web hosting je k dispozícii zákazníkom prostredníctvom plánov hostenia s rôznymi funkciami (miesto na disku, šírka pásma, RAM, CPU) a doplnkovými službami hostenia (zálohy, aktualizácie, registrácia názvu domény, atď.), Ktoré sú súčasťou týchto plánov za opakujúci sa mesačný alebo ročný poplatok..

V posledných rokoch došlo v hostiteľskom priemysle k diverzifikácii svojich služieb, čiastočne kvôli vývoju nových technológií a čiastočne kvôli meniacim sa požiadavkám spotrebiteľov a zvýšeniu konkurencie medzi poskytovateľmi hostingu. Preto sa objavili špecializovanejšie možnosti hostenia (napr. Optimalizovaný hosting WordPress) a ceny za najbežnejšie používané plány hostingu sa znížili..

Top 10 najlacnejších poskytovateľov webhostingu

Na trhu lacného hostenia tento rok? Vybrali sme pre vás tých najlepších lacných poskytovateľov hostingu, ktorých si chcete vyskúšať.

Web Host
Najnižšia cena
Vrátenie peňazí
Doména zadarmo

1najlepší lacný web hosting2,75 USD / mesiac45-Day
2najlepší lacný web hosting3,95 USD / mesiac30-dňový
3najlepší lacný web hosting3,99 USD / mesiac90-Day
4najlepší lacný web hosting1,99 USD / mesiac30-dňový
5najlepší lacný web hosting3,99 USD / mesiac30-dňový
6najlepší lacný web hosting3,95 USD / mesiac30-dňový
7najlepší lacný web hosting3,15 USD / mesiac30-dňový
8najlepší lacný web hosting4,95 $ / mesiac30-dňový
9najlepší lacný web hosting5,00 $ / mesiac30-dňový
10najlepší lacný web hosting2,95 $ / mesiac30-dňový

Myšlienka, že dobrý hosting nemusí byť drahý, sa v priemysle pomaly stáva princípom. Zvyčajne sú všeobecné hostingové služby dostupné za skutočne priaznivé ceny. Na účely tohto článku sa zameriame na najlacnejší zdieľaný hostingový plán, ktorý je k dispozícii v každom z nich 10 hostingových spoločností ktoré budeme kryť.

1. HostGator

hostgator-best-lacné-web-hosting

Hostgator

HostGator je známe meno v hostiteľskom priemysle, ktoré dokázal poskytovať kvalitné hostingové služby po celú dobu a zároveň udržiavať nízke náklady. Spoločnosť, ktorá je v prevádzke od roku 2002, získala množstvo ocenení v odbore, čo znamená, že sa zaviazali k kvalite.

Ich spoločný plán zdieľania hostingu – Hatchling – stojí 3,45 dolárov mesačne a zahŕňa: nemeraný priestor na disku a šírku pásma, hosting pre 1 doménu, okamžité zálohovanie, žiadne obdobie viazanosti, 45-dňová záruka vrátenia peňazí, Google AdWords a Yahoo / Kredit na reklamu Bing (každý 100 dolárov), neobmedzený počet databáz MySQL, inštalácia WordPress jedným kliknutím, neobmedzený počet e-mailových účtov, prístup SSH, vrátane ImageMagick, podporované streamovanie zvukových videí, možnosť povoliť SpamAssassin, softvér na vytváranie webových stránok Soholaunch, najnovšia verzia cPanel, hotlink ochrana, IP Deny Manager, možnosti elektronického obchodu atď.

Ak chcete získať ďalšie funkcie, môžete sa obrátiť na hostiteľské plány hostiteľa vyššieho stupňa (Baby and Business) alebo si vybrať ľubovoľný z ich programov VPS, dedikované, cloudové alebo predajcu hosťujúce plány.

Či už potrebujete hosťovať blog alebo web s elektronickým obchodom, hostiteľské balíčky hostGator zamerané na rozpočet vám poskytnú všetky hostiteľské služby, ktoré vaša webová stránka potrebuje, aby fungovala pri maximálnom výkone. – prečítajte si recenziu hostiteľa

2. Bluehost

Bluehost najlepší web hostingBlueHost je vlajkovou loďou hosťujúcou webovú lokalitu pre stránky WordPress a hostiteľský priemysel ju uznáva ako kvalitného poskytovateľa hostingu. Poskytujú všetky druhy hostingových služieb, ale ich najobľúbenejšou ponukou sú ich zdieľané a optimalizované hostingové plány WordPress.

Ich najdostupnejší zdieľaný hostingový plán je základný plán, ktorý stojí 2,75 dolárov mesačne. Tento plán zahŕňa hosťovanie pre 1 webovú stránku, 50 GB webového priestoru, nemeranú šírku pásma, 1 bezplatnú doménu, 5 e-mailových účtov a 100 MB úložného priestoru pre každý účet. Ak hľadáte neobmedzený zdieľaný hostingový plán, BlueHost usporiada ďalšie dva zdieľané hostingové plány, ktoré uspokoja vaše požiadavky. Všetky zdieľané hostingové plány prichádzajú s automatickými zálohami zadarmo, vrátane cPanel, CloudFlare zabudovaným do vášho účtu, SSH prístupom.

Ak budete niekedy potrebovať upgrade na VPS alebo na vyhradený plán, môžete tak urobiť jediným kliknutím, pretože plány hostingu v BlueHoste sú navrhnuté s ohľadom na ľahkú škálovateľnosť.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou zdieľaných plánov hostenia tejto hostiteľskej spoločnosti je mechanizmus ochrany zdrojov, ktorý bráni webovým serverom využívať nadmerné zdroje na úkor iných webov hostených na tom istom serveri. Webové stránky, ktoré nadmerne využívajú zdroje, sú preto dočasne pridelené izolovaným systémom na ochranu výkonu susedných webových stránok. – prečítajte si našu recenziu BlueHost

3. InMotion Hosting

Inmotion najlepší web hostingNa scéne webhostingu od roku 2001 zameriava InMotion Hosting svoje služby predovšetkým pre podnikových a firemných používateľov. Dokonca aj ich zdieľané hostingové plány sú označené ako obchodné hostingové plány s prvotriednymi funkciami.

Najlacnejší hostingový balík na InMotion Hosting je plán spustenia, ktorý stojí 5,99 dolárov mesačne. Je to o niečo drahšie ako najlacnejšie balíčky v predchádzajúcich dvoch hostiteľských spoločnostiach, na ktoré sa vzťahuje tento článok, ale prichádzajú s vlastnosťami, ktoré uspokojujú aj obchodné potreby. Preto plán spustenia zahŕňa: bezplatné jednotky SSD, bezplatné doménové meno, bezplatné zálohovanie údajov, prístup k SSH, neobmedzené miesto na disku a mesačné prevody, 2 webové stránky na 1 účet, bezplatný reklamný kredit 250 $, tvorca webových stránok BoldGrid, povolené WP-CLI, Google Integrácia aplikácií, hardvér podnikovej triedy, nainštalovaný ovládací panel cPanel, WordPress, Joomla alebo PrestaShop, e-mail SpamSafe, inštalátor jedným kliknutím atď..

90-dňová záruka vrátenia peňazí sa poskytuje so všetkými obchodnými plánmi ako záruka kvality za ich služby.

Ako spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti hostenia ponúka InMotion celé spektrum dostupných hostingových balíkov od zdieľaného hosťovania až po optimalizovaný hosting WordPress a dokonca aj hosting hosťa. – prečítajte si recenziu InMotion Hosting

4. iPage.com

ipage najlepší web hostingPokiaľ ide o cenovo dostupný hosting, neexistuje takmer žiadna konkurencia pre iPage. Je to pravdepodobne najlepší rozpočet, ktorý je momentálne k dispozícii za propagačnú cenu 1,99 $ mesačne. Možno sa pýtate, či je za touto atraktívnou cenou nejaká látka, ale iPage poskytuje zdieľanú službu hostingu s úžasnými funkciami.

Takže tu je to, čo môžete získať na iPage za 1,99 dolárov mesačne: neobmedzené miesto na disku, neobmedzené e-mailové účty, škálovateľnú šírku pásma, neobmedzené názvy domén, neobmedzené databázy MySQL, bezplatnú registráciu domény na 1 rok, ovládací panel vDeck, mobilný optimalizovaný tvorca stránok, 1 – kliknite na inštalačný program WordPress, systémy na správu obsahu (Joomla !, Drupal, WordPress), stovky šablón a tém, fotogalérie, hlásenia o návštevnosti stránok atď..

Pokiaľ ide o marketing, spoločnosť iPage vám poskytuje 100 dolárov za reklamy Yahoo / Bing a ďalších 100 USD za službu Google AdWords, bezplatné telefónne číslo (iba v USA) a prístup k marketingovým nástrojom SEO.

Ak na svoje webové stránky chcete pridať možnosti elektronického obchodu, spoločnosť iPage usporiada rad nákupných vozíkov (AgoraCart, OpenCart, ZenCart, PrestaShop, OSCommerce atď.), Jednoduchých inštalačných pracovníkov jedným kliknutím a integrácia PayPal..

Okrem tohto neobmedzeného plánu zdieľaného hostenia môžete upgradovať na ďalšie plány hostenia vrátane hostenia WordPress, VPS a vyhradeného hostingu. – prečítajte si našu recenziu v službe iPage

5. Justhost

justhost najlepší web hostingHosting nemusí byť komplikovaný a JustHost sa snaží dokázať práve to. Spoločnosť bola založená v roku 2008 a neskôr získala skupina Endurance International Group.

JustHost je relatívnym nováčikom v odbore, ale už je dosť dlho na to, aby sa stal známkou. Cieľom ich zdieľaných plánov hostenia je ponúknuť úplnú funkčnosť hostenia aj pre jednotlivcov alebo spoločnosti, ktoré majú obmedzený rozpočet.

Ich najlacnejší hostingový balík Basic je k dispozícii za 3,75 USD mesačne a zoraduje nasledujúce funkcie: 50 GB diskového priestoru, hosting pre 1 webovú stránku, nemeranú šírku pásma, 1 bezplatný názov domény, 5 e-mailový účet so 100 MB úložného priestoru pre každého. JustHost taktiež ponúka 3 rôzne riešenia pre webmail, ovládací panel cPanel, Secure Shell Access, ochranu hotlinkov, ochranu SpamAssassin, štatistiku stránok, atď. Funkciu elektronického obchodu možno dosiahnuť aj pomocou nákupných vozíkov ponúkaných s plánom a inštaláciou jedným kliknutím..

JustHost ponúka cenovo dostupné hostingové plány nielen so svojimi zdieľanými hostingovými plánmi, ale aj v rámci svojich VPS a vyhradených úrovní hostenia. – prečítajte si našu recenziu JustHost

6. FatCow

fatcow najlepší web hostingFatCow poskytuje hostingové služby už 10 rokov a primárnym zameraním ich služieb je ponúknuť jednoduché a lacné hostingové služby, ktoré môžu ľahko spravovať aj tí, ktorí sa menej orientujú v technických záležitostiach. Celý koncept ich webovej stránky sa točí okolo toho, aby sa zdali prístupové služby hostiteľa prístupné pre všetkých, dokonca aj pre neprofesionálov.

Najlacnejší plán spoločnosti FatCow stojí 49 dolárov ročne a je dodávaný s „oodlesmi“ (neobmedzené) miesta na disku a šírkou pásma, neobmedzeným počtom e-mailových adries, bezplatným názvom domény, vyváženou záťažou serverovej architektúry, dennými zálohami, nákupnými vozíkmi, zabezpečeným serverom SSL, nástrojmi SEO, PayPal integrácia, sprievodcovia inštaláciou aplikácií, nástroje na vytváranie a určovanie polohy stránok, reklamný kredit, cloudové úložisko a podpora 24 × 7.

Ak prerastiete svoj zdieľaný hostingový plán na FatCow, môžete ľahko prepnúť na VPS alebo na vyhradený plán, a to bez akýchkoľvek problémov a bez problémov s migráciou na iného hostiteľa..

Či už ide o vaše prvé budovanie webovej stránky alebo už máte potrebné zručnosti na vytvorenie stránky, jednoduchosť FatCow vám umožňuje bez problémov zvládnuť všetky úlohy súvisiace s hosťovaním. – prečítajte si našu recenziu FatCow

7. HostMonster

najlepší webhostingHostMonster poskytuje hostingové služby od roku 2005. Poskytujú zdieľaný, VPS a vyhradený hosting v niekoľkých hostingových balíčkoch navrhnutých tak, aby vyhovovali rôznym potrebám.

Ich najlacnejší hostingový balík, základný balík, začína na 4,95 dolárov / mesiac a prichádza s rovnakými ponukami, pokiaľ ide o miesto na disku, šírku pásma a e-mail, ktoré ponúka balík Basic BlueHost a balík JustHost (hosting pre 1 doménu, nemeranú šírku pásma, 50 GB miesta na disku) , 5 e-mailových adries a 100 MB úložného priestoru pre každú). K dispozícii je tiež bezplatný názov domény, ovládací panel cPanel, bezplatný tvorca webových stránok, inštalácia WordPress jedným kliknutím, 100 $ Yahoo / Bing a kredit Google AdWords vo výške 100 USD..

Na serveri HostMonster máte prístup na 100 doplnkov s otvoreným zdrojom, motívov a aplikácií cez trh MOJO a jediným kliknutím môžete nainštalovať všetko, čo potrebujete..

Ak pre váš web nestačí plán zdieľaného hostenia na základnej úrovni, máte ďalšie dve možnosti zdieľaného hostenia, ktoré si môžete vyskúšať, alebo si môžete zvoliť VPS alebo vyhradený plán. – prečítajte si našu recenziu spoločnosti HostMonster

eHost.com

Varovanie: eHost.com už neprijíma nových zákazníkov!

Najlepší webhosting

eHost je na webhostingovej scéne prítomný od roku 1998, a tak získal značné skúsenosti s poskytovaním webhostingových služieb. Ich platforma hostí viac ako milión webových stránok vďaka spoločnému hostiteľskému plánu, ktorý ponúkajú, za cenu prijateľnú pre vrecká.

Spoločnosť sa zameriava na jednoduchosť a zameriava sa na získavanie zákazníkov, ktorí hľadajú cenovo dostupný zdieľaný hostingový plán na hosťovanie malých a stredných webových stránok. Preto ponúkajú jediný neobmedzený zdieľaný hostingový plán, ktorý stojí 2,75 USD mesačne.

Čo sa týka funkcií, plán zdieľaného hostenia eHost prichádza s neobmedzeným úložným priestorom, neobmedzenou šírkou pásma, neobmedzenou povolenou doménou, neobmedzeným počtom e-mailových účtov a neobmedzenou databázou MySQL. Súčasťou plánu je aj bezplatné doménové meno.

Okrem toho ponúka spoločnosť cPanel, výber nákupných vozíkov, tvorca webov s možnosťou drag and drop s tisíckami šablón, integráciu PayPal, vyvážené servery, softvér na analýzu stránok, podporu 24 × 7 na všetkých kanáloch (telefón, e-mail, chat), kontrola vírusov atď.

Marketing je múdry, môžete využiť online marketingových sprievodcov a kredit 100 dolárov ponúkaných pre platené reklamy Yahoo / Bing, ktoré sú súčasťou vášho plánu. – prečítajte si našu recenziu eHost

HostClear

Varovanie: HostClear už neakceptuje nových zákazníkov!

najlepší jadrový hostingHostClear je poskytovateľ zdieľaného hostenia, ktorý sa zameriava na ponúknutie jediného komplexného plánu hostenia pre váš blog, web alebo malú webovú stránku elektronického obchodu..

Namiesto šírenia svojich hostingových služieb v rámci ďalších hostingových plánov ponúkajú jediný zdieľaný hostingový plán za mesačnú cenu 2,99 dolárov. Úložný priestor a šírka pásma, ktoré ponúkajú, nie sú merané a umožňujú vám hosťovať neobmedzené domény vo vašom účte, ako aj neobmedzené databázy..

Ponúkajú priemyselný štandardný ovládací panel cPanel, výber nákupných vozíkov, integráciu PayPal, nástroj na hlásenie návštevnosti stránok, bezplatný marketingový úver, nástroje na kontrolu vírusov, nástroj na vytváranie a presúvanie stránok, prispôsobené doménové meno, sprievodcu nastavením blogu, prístup k tisícom šablón , atď.

Jedinou nevýhodou HostClear je to, že nemáte možnosť prepnúť na VPS alebo špecializované plány, keď vaše stránky prerastú do zdieľaného plánu hostenia. Toto je nevýhoda, s ktorou sa stretnete s akýmkoľvek poskytovateľom hostingu, ktorý ponúka iba zdieľané plány hostenia (napr. EHost). Ak teda neplánujete príliš rozširovať svoje stránky alebo nepredpokladáte rýchly rast svojich webových stránok, môžete si zvoliť zdieľaný hostingový balík HostClear. Ak však plánujete rozvíjať svoje stránky a prilákať viac a viac návštevníkov, mali by ste sa rozhodnúť pre hostiteľskú spoločnosť, ktorá ponúka celé spektrum hostingových plánov. – prečítajte si našu recenziu hostiteľa

IdeaHost

Varovanie: IdeaHost už neprijíma nových zákazníkov!

najlepší webhostingRovnako ako HostClear, aj IdeaHost je zdieľaná hostingová spoločnosť, takže rovnaké odporúčania, aké sú uvedené v HostClear, platia aj pre IdeaHost..

Spoločný plán hostingu IdeHost je tiež nemeraným plánom (nemeraný priestor na disku a šírka pásma, neobmedzené názvy domén a databázy MySQL) a je súčasťou dodávky cPanel. K dispozícii je bezplatný názov domény (na 1 rok), bezplatný tvorca stránok (až 6 strán) a prístup k šablónam a sprievodcom nastavením (blog, fotogaléria). Máte na výber z viacerých nákupných vozíkov, aby ste na svoje stránky pridali niektoré funkcie elektronického obchodu a ako spôsob platby integrovali PayPal..

Ak hľadáte spôsoby, ako propagovať svoje stránky, spoločnosť IdeaHost vám poskytne prístup k online marketingovým sprievodcom a vyvolá reklamný kredit 100 dolárov (Yahoo / Bing), aby ste mohli svoje stránky predávať..

Zákaznícka podpora je k dispozícii na všetkých kanáloch (e-mail, chat, telefón) 24 × 7. – prečítajte si našu recenziu IdeaHost

záver

Hostiteľské odvetvie je bohaté na dostupné zdieľané hostingové plány a väčšina hostingových spoločností ponúka neobmedzené plány s arzenál funkcií na vytváranie, propagáciu a udržiavanie vašich webových stránok v bezpečí bez toho, aby bola pre vás alebo vaše podnikanie finančnou záťažou..

Môžete si všimnúť podobnosti medzi dizajnom a službami ponúkanými niektorými z hostiteľských spoločností uvedených v článku. Jedným z dôvodov je to, že niektoré spoločnosti sú iba rozdielnymi značkami tej istej materskej spoločnosti (napr. BlueHost, IdeaHost a HostClear vlastní spoločnosť Endurance International Group), ďalším dôvodom je to, že v hostiteľskom priemysle existujú určité kvalitatívne normy, ktoré seriózni poskytovatelia hostingu dostanú v súlade s (napr. poskytnutím cPanelu).

Odporúčaný obrázok: Freepik.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector