10 najlepších poskytovateľov hostingu eCommerce pre malé podniky

best-komercie-hosting-small-business


Jedným z najjasnejších vyhliadok na osobu v týchto dňoch je začatie online podnikania. Je to perfektný spôsob, ako sa vyhnúť rase potkanov alebo presunúť svoje už existujúce podnikanie na úplne novú úroveň. Začatie podnikania v oblasti elektronického obchodu je vyskúšané a otestované miliónmi, takže existuje veľa informácií a veľa prípadov, z ktorých sa môžete poučiť.

Okrem toho existuje mnoho online trhovísk a platforiem elektronického obchodu, ktoré môžete použiť na vytvorenie svojej stránky od nuly. Nemusíte sa učiť kódovať, ani žiadne iné technické zručnosti. Je však nemožné to urobiť bez toho, aby sme sa naučili niečo nové. Budete sa musieť naučiť, ako používať platformu elektronického obchodu podľa vášho výberu, online marketing a správu hostingového servera. Zatiaľ čo prvé dve zručnosti by si vyžadovali dva rozsiahle články, ktoré vám pomôžu začať, pomôžeme vám urobiť prvotné rozhodnutie, ktoré vám uľahčí prácu. V tomto článku sa budeme baviť o najlepších hostingových spoločnostiach pre prevádzkovanie malej firmy na internete.

Predtým, ako sa dostaneme k podrobnostiam o tom, ako si vybrať dobrého hostiteľa pre svoje podnikanie v elektronickom obchode, uvádzame zoznam najlepších poskytovateľov hostenia elektronického obchodu, ktoré odporúčame:

 1. Hostgator
 2. InMotion Hosting
 3. Bluehost
 4. SiteGround
 5. A2Hosting
 6. Hostinger
 7. GreenGeeks
 8. StableHost
 9. NameCheap
 10. InterServer

Výber správneho plánu hostenia pre elektronický obchod

Firemná webová stránka je úplne iná ako obyčajný blog alebo webová stránka portfólia. Vyžaduje to viac konských síl a viac pozornosti na skúsenosti používateľov. Rýchly a plynulý chod vášho webu ovplyvní mieru konverzie a čas strávený používateľmi na vašom webe. Budete sa chcieť uistiť, že je rýchly, robustný a má hladkú navigáciu.

Početné štúdie preukázali, že rýchlosť vášho webu je v priamej korelácii s mierou konverzie. Pomalé webové stránky dokázali znížiť mieru konverzie o 20%. Táto korelácia existuje jednoducho preto, že ľudia nebudú čakať dlhšie ako 2 sekundy, kým sa načíta stránka produktu, a dokonca idú až tak ďaleko, aby zrušili svoj impulzný nákup. Mali by ste sa preto uistiť, že sa každá stránka vášho webu načíta rýchlejšie ako 1 sekunda alebo ešte lepšie, rýchlejšie ako 1 sekunda. Ale na tento účel si musíte zvoliť ten správny plán hostenia. Okrem toho musí byť vaša webová stránka k dispozícii každú sekundu v roku. Aby sa to stalo, budete musieť svoj web postaviť na podloží, ktoré je stabilné a spoľahlivé. To podložie je hostiteľský plán, ktorý si vyberiete.

Preto vás chceme sprevádzať najdôležitejšími faktormi plánu hostenia. Dajte si pozor na tieto faktory a vy urobíte správnu voľbu pre svoju firmu.

Základné faktory dobrej webhostingovej služby

výberom dobrý-web-hosting-service

Dobrý webhostingový servis

Existuje 5 hlavných faktorov, ktoré robia hosting plán, čo to je. Ak budete dôsledne sledovať tieto parametre a uistíte sa, že spĺňajú určité normy, môžete si vybrať, ktoré vám pomôžu vybudovať online obchod na pevnom základe..

Prevádzková doba servera

Prvá vec je prvá, nemali by ste zvážiť ani poskytovateľa hostingu, ktorý nemá najmenej 99,97% dostupnosti. Budete chcieť, aby bol váš web dosiahnuteľný po celý rok bez problémov, pretože chcete, aby bol váš obchod otvorený po celý rok. Preto sa ubezpečte, že vaše uptime kontroly sú v poriadku.

Rýchlosť servera

Ako som už spomenul, rýchlosť načítania vašich stránok udržiava vašu firmu v pohybe. Poskytovatelia hostingu sa neustále zdokonaľujú, aby spĺňali najnovšie štandardy webu. Aktuálny priemyselný štandard rýchlosti načítania stránky je 1200 milisekúnd (1,2 sekundy). Existuje však mnoho poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú polovicu tohto a na stálom základe. Navyše, niektorí idú tak ďaleko, že ich počet stúpne na 350 milisekúnd, čo je šialene rýchle.

Nezabudnite teda vždy skontrolovať rýchlosť načítania vášho poskytovateľa perspektívneho hostenia. Ak je to menej ako 1 sekunda, robíte veľa.

Zákaznícka podpora

hosting-zákazník-support-line

Zákaznícka podpora

Treťou najdôležitejšou časťou hádanky je podpora zákazníkov, ľudia za poskytnutou službou. Budete chcieť mať niekoho, na koho sa môžete vždy spoľahnúť, niekoho, komu môžete zavolať v noci, keď má váš web zlý deň. Tí ľudia sú tí, ktorí si z dlhodobého hľadiska oplatia využívať konkrétne hostingové služby.

Preto je dôležité počuť názory ľudí, ktorí s nimi spolupracovali. Takéto názory nájdete v našich hostingových recenziách alebo zákazníckych recenziách na rôznych fórach a iných webových stránkach komunity.

Hostiteľské bonusy

Mnoho spoločností ponúka „bonusy“, mali by ste však mať jasnú predstavu o tom, aké sú skutočné bonusy. Väčšina spoločností bude inzerovať, že ponúkajú bezpečnostný softvér, bezplatnú migráciu a ďalšie aplikácie. Pravda však je, že tieto veci sú vždy súčasťou balíka, pretože bez nich by sa žiadna hostiteľská služba nedala označiť za slušnú. Skutočné bonusy sú veci, ktoré od vás požadujú iní poskytovatelia hostingu alebo spoločnosti zabezpečujúce softvér, aby ste zaplatili. Bezplatné automatizované zálohy a prémiový bezpečnostný softvér sú také. Okrem toho je každá služba poskytovaná prostredníctvom ľudskej pomoci vždy vítaná.

stanovenie ceny & Skryté poplatky

Posledný kúsok, ktorý rozhodne, či ste kupujúci alebo nie, a hostingové spoločnosti to vedia. Preto 9 z 10 poskytovateľov hostingu inzeruje pôsobivo nízke ceny a dokonca s vami podpíše zmluvu s rovnakými cenami. Vedia však, že ich budete po jednom alebo dvoch rokoch používania váhať. Akonáhle sa uzavrie vaša prvá zmluva, nebudú sa hanbiť, že vás budú rozširovať a požadovať až 300% cenu toho, čo ste pôvodne zaplatili. Vždy sa teda pozrite na recenzie, v ktorých sa uvádza, koľko ceny po prvom období vyskočia.

Mali by ste samozrejme vziať do úvahy aj svoj rozpočet a to, či považujete cenu služby za odôvodnenú kvalitou alebo prémiami.

Najlepší poskytovatelia hostingu pre elektronický obchod

Teraz, keď viete, čo by ste mali hľadať, tu je 10 spoločností, ktoré ich poskytujú. Určite sa s nimi stretnete pri hľadaní plánu hostenia, pretože sú veľmi populárne. Preskúmali sme však niektoré, ktoré nemajú toľko slávy, ale stále obsahujú pôsobivé funkcie týkajúce sa výkonu a elektronického obchodu. Pozrime sa na ne!

1. HostGator

hostgator-best-hosting-small-business-e-commerce

Hostgator

HostGator je jedným z najlepších na trhu pre tých, ktorí práve začínajú. Či už prevádzkujete webovú stránku portfólia alebo začínate online, hostGator má niečo špeciálne. Je to ich cloud hostingový plán.

Cloud Hosting je stále trochu nový a po celom svete existuje veľa mýtov, ale hlavný koncept je pomerne jednoduchý. Cloud hosting sa nespolieha na jediný webový server, ktorý spracúva vaše webové stránky. Na to sa spolieha na celú sieť serverov a ak dôjde k vypnutiu jedného, ​​nahradí ho iný server. To zaisťuje, že získate neotrasiteľnú 100% dostupnosť a konštantnú rýchlosť načítania 500 milisekúnd. Je to celkom bezpečné a úžasné cez dovnútra aj vo vnútri. Boli sme s tým tiež spokojní, hoci zákaznícka podpora spoločnosti HostGator nerobila tak, ako sme očakávali.

Odpovedali na naše volanie, ale trvalo im to asi hodinu. Mohlo to byť preto, že boli zaneprázdnení alebo z iného dôvodu medzi mnohými. Ale radi dostávame odpovede čo najrýchlejšie a myslíme si, že aj vy. Sú spoľahlivé; jednoducho neočakávajte, že budú blesky.

Tiež ste novým v prevádzkovaní webových stránok a správe servera, budete radi, keď viete, že server HostGator robí veci neuveriteľne jednoduchými. Majú jeden z najviac užívateľsky prívetivých ovládacích panelov, aké sme videli, a tiež majú rôzne nástroje na vytváranie webových stránok. Úžasnú webovú stránku môžete zostaviť pretiahnutím jej prvkov.

Získajte viac informácií o plánoch hostgátora na ich oficiálnych webových stránkach.

2. InMotion Hosting

INMOTION-best-komercie, hosting

InMotion Hosting

Ak je pre vás najvyššia priorita spoľahlivosť, InMotion má pre vás pripravené niečo špeciálne. Sú jedným z mála poskytovateľov hostingu, za ktoré môžeme ručiť. Popredná zákaznícka podpora spoločnosti InMotion je vždy na mieste a ich hostingové služby sú veľmi robustné. Majú veľmi dobrý hardvér na hosťovanie vašich webových stránok a v tomto procese urobia omnoho viac.

InMotion je starý pes v hostiteľskom priemysle, pretože spoločnosť je tu už viac ako 10 rokov. V súčasnosti sú domovom viac ako 400 000 domén a každý deň sa neustále zväčšujú, pretože sa im neustále darí uspokojovať zákazníkov.

Ich prevádzková doba je v priemere 99,98%, čo zaistí, že vaše stránky nebudú vidieť žiadne prestoje. Náš web bol celý rok mimo prevádzky, čo je pochopiteľné. Iba architektúra cloudhostingu môže pokračovať bez prestojov.

Pokiaľ ide o rýchlosť, InMotion má veci pod kontrolou s rýchlosťou načítania 660 až 800 milisekúnd. Je to dosť rýchle na to, aby ste bez problémov zvládli internetový obchod. Poskytne tiež vašim používateľom kvalitný zážitok. Aj keď vyberáte najzákladnejší zdieľaný plán hostenia, nemôžete s tým pokaziť.

Existuje len veľmi málo hostiteľských spoločností, ktoré môže tím zákazníckej podpory porovnávať s InMotion. Táto spoločnosť je lídrom v oblasti podpory zákazníkov a získala za ňu množstvo ocenení. Spoločnosť tvrdí, že na našej planéte majú najpriateľskejších ľudí a táto teória sa ukázala ako pravdivá, keď sme ju vyskúšali. Ich zástupcovi trvalo asi minútu, kým sa s nami spojili naživo a poskytli nám všetky odpovede, ktoré sme potrebovali. Dokonca išla tak ďaleko, aby nám poskytla niekoľko ďalších tipov, ako môžeme čo najlepšie využiť ich služby a zvýšiť rýchlosť našich webových stránok..

Ďalšie vylepšenia služieb spoločnosti InMotion sú skutočné bonusy, ktoré poskytuje spolu so svojimi hlavnými službami. Po prvé, dostanete zadarmo automatické zálohy, čo je celkom úžasné. HostGator a približne 90% poskytovateľov hostingu na trhu účtuje nejaký mesačný poplatok, ktorý vám poskytne bezplatné automatizované zálohy. Okrem toho získate aj prémiové bezpečnostné funkcie, ktoré pri ochrane vášho webu robia oveľa lepšiu prácu, než majú obvyklé bezpečnostné opatrenia, ktoré hostitelia prijímajú. Ak prevádzkujete web svojej firmy na stránkach WordPress, môžete bezplatne používať prémiový doplnok Sucuri. Skutočná cena sa pohybuje medzi 199,99 dolárov za rok a 499,99 dolárov za rok. InMotion však poskytuje prístup k tomuto doplnku zadarmo, čo je úžasná hodnota.

Ak máte záujem využívať hostingové služby InMotion, môžete sa okamžite prihlásiť na odber. Ich obchodný plán (zdieľaný hosting) začína na $ 3,99 mesačne, čo je celkom úžasná cena. Môžete sa rozhodnúť, či pre vás InMotion pracuje počas 90-dňovej záručnej doby vrátenia peňazí.

3. Bluehost

Bluehost-lacné-komercie, hosting

Bluehost

Bluehost je ľahko najlepšou voľbou pre každého, kto hľadá lacný hostingový plán. Blogeri, majitelia malých firiem a všetci, ktorí majú na svojich serveroch webovú stránku, si túto spoločnosť veľmi rýchlo obľúbili. Preto BlueHost v súčasnosti hostuje 2 milióny webových stránok a odporúča ho WordPress.

Spoločnosť existuje už 22 rokov (od roku 1996), ale začala iba s niekoľkými zamestnancami. Teraz BlueHost má viac ako 750 ľudí, ktorí sa starajú o svoje hostingové služby 24/7. Majú všetku pracovnú silu a všetok hardvér potrebný na spustenie vysokokvalitnej hosťovacej služby. Dokonca inovovali svoje servery pred nedávnom, aby dokázali prekonať priemyselný štandard dostupnosti a rýchlosti. Webové stránky, ktoré sme používali na testovanie serverov BlueHost, mali 99,99% dostupnosti, čo je čisto úžasné. Boli sme tiež ohromení ich časmi načítania, pretože to bolo vždy medzi 400 a 500 milisekundami, 2,2-krát rýchlejšie ako priemyselný štandard..

Zlepšujú svoje služby kvalitnou zákazníckou podporou, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Počas našich experimentov sa s nami zástupca spoločnosti BlueHost spojil po približne 6 minútach, čo je celkom dobré. Odpovede na naše otázky boli správne, takže na sťažovanie sa naozaj nie je veľa. Na fóre, ktoré sme skontrolovali, sme však našli niekoľko negatívnych komentárov, takže ich včasné odpovede by mohli byť nekonzistentné.

Môžete začať používať zdieľaný plán hostenia iba za 3,95 dolárov mesačne, čo robí ponuku BlueHost najvýhodnejšou v tomto zozname. Môžete vyskúšať BlueHost práve teraz a rozhodnúť sa, či je to pre vás najlepšia voľba počas 30-dňovej záručnej doby vrátenia peňazí.

4. SiteGround

Siteground spoľahlivým-komercia-hosting-small-business

SiteGround

Služba SiteGround nie je tak populárna ako poskytovatelia, ktorých sme sa zmienili vyššie, ale webhostingovú hru určite zabíjajú. Patria medzi najlepších odporúčaných poskytovateľov hostingu na webových stránkach troch najpopulárnejších systémov na správu obsahu. Tieto systémy na správu obsahu sú WordPress, Drupal a Joomla. Počul som o nich?

Okrem toho je program SiteGround domovom viac ako 800 000 doménových mien a to z dobrých dôvodov. Ich hosting je rýchly a spoľahlivý, čo je v podstate to, čo všetci hľadajú. Neotrasiteľné 99,9% dostupnosti, ktorú inzerovali, a ich sľub sa ukázali ako pravdivé, keď sme vyskúšali ich službu. Počas nášho šesťmesačného testu sme zistili, že rýchlosť načítania stránok bola 700 milisekúnd. Je to len o rýchlosti, ktorú dnes musíte mať možnosť konkurovať na World Wide Web. Bude to skvelé aj pre malé online podnikanie.

Vďaka vynikajúcej zákazníckej podpore spoločnosti SiteGround sa veci zlepšujú len vďaka tomu, že ich udržiavali nažive s mnohými ochotnými zamestnancami. Nie sú však najrýchlejší, pretože pri testovaní sme museli čakať 27 minút. Bez ohľadu na to sme dostali odpoveď do tej miery a zástupca, s ktorým sme hovorili, bol nesmierne užitočný.

Ak uvažujete o vyskúšaní služby SiteGround, budete radi, že služby SiteGround stoja iba 3,95 dolárov mesačne. Za túto sumu získate 10 GB úložného priestoru a dostatočnú šírku pásma pre 10 000 návštevníkov mesačne. Ak však potrebujete viac, môžete vždy ísť za väčší plán, ktorý lepšie vyhovuje vašim potrebám. Viac informácií o plánoch SiteGround nájdete na ich oficiálnych webových stránkach.

5. A2Hosting

A2Hosting-profesionálne e-commerce-small-business

A2Hosting

Ak chcete pretlačiť konkurenciu s neuveriteľne rýchlym používateľským dojmom, jednou z vašich najlepších možností je A2Hosting. Tvrdia, že sú dvadsaťkrát rýchlejšie ako konkurencia, čo nemožno vylúčiť pre žiadnu rozumnú osobu. Rozhodli sme sa ich však vyskúšať a sami sa presvedčiť.

A2Hosting existuje už od roku 2001, ale jeho meno bolo Iniquinet. Urobili inteligentné rozhodnutie s rebrandingom. Odvtedy sú na priamej ceste k najlepším v odbore. Určite majú silnú serverovú architektúru. V skutočnosti odtiahli niečo, čo nikto iný nedokázal, rýchlosť nakladania 357 milisekúnd. Služba A2Hosting má tiež 99,96% dostupnosti, čo zaisťuje, že používatelia vašich stránok majú nepretržitý prístup k vášmu webu počas celého roka.

Táto neuveriteľná rýchlosť určite vytvorí základňu pre váš nový podnik online. Používatelia majú radi rýchlosť, takže s ňou určite zvýšite svoje miery konverzie. Môžete sa tiež spoľahnúť na zákaznícku podporu SiteGround, ktorá vám pomôže, keď sa s niečím spojíte. Určite nám pomohli s našimi problémami a trvalo nám iba 10 minút, kým sme sa k nám dostali potom, ako sme sa k nim dostali naživo. Na základe svojich propagačných akcií sa môžete spojiť so zástupcami zákazníckej podpory A2Hosting 24/7/365, čo znamená, že sú k dispozícii aj počas sviatkov.

Jediným problémom s programom A2Hosting je však to, že z plánov hostingu na základnej úrovni nedostanete maximum. Budete musieť kúpiť najdrahší plán zdieľaného hostenia za 9,31 dolárov mesačne, aby ste z vašej služby dostali maximálnu rýchlosť. Je to stále slušná dohoda, ale iba ak budete mať webové stránky náročné na zdroje.

Viac informácií o plánoch A2Hosting nájdete na ich oficiálnych webových stránkach!

6. Hostinger

hostinger-veľmi-lacné-komercie, hosting

Hostinger

Hostinger je už 14 rokov a urobil niečo, čo len veľmi málo poskytovateľov hostingu mohlo. Absolútne pribili všetky tri najdôležitejšie faktory, dostupnosť, rýchlosť a kvalitnú zákaznícku podporu. Majú 29 miliónov klientov v 178 krajinách. Okrem toho majú každý deň asi 20 000 nových klientov, ktorí sa prihlásia do svojich služieb, takže musia robiť niečo správne.

Ako vidíme, hostinger patrí medzi 3 najlepších hráčov v webhostingovom priemysle, pokiaľ ide o rýchlosť. Načítanie webovej stránky trvá iba 384 milisekúnd, čo zaistí spokojnosť používateľov. Nikto nechce čakať a ak je vaša lokalita v hostingu, nikto nebude musieť čakať, kým sa načíta.

Ani prevádzka sa nezmení. Môžete očakávať, že vaše webové stránky budú online počas celého 99,97% roka bez problémov. V prípade problémov s webom alebo serverom budete radi, že zákaznícka podpora spoločnosti Hostinger je neuveriteľne spoľahlivá. Testovali sme ich a čakali sme asi 10 minút, kým sa na nás agent podpory zákazníkov vráti. To je celkom rozumné, pretože na naše otázky odpovedal dokonale. Prekvapivo sme zistili, že ostatní používatelia hostingera nemali ani na čo sťažovať. Čítali sme početné príspevky na fóre a ani sme nemali čo povedať. Zdá sa, že táto spoločnosť ide ďalej, aby zabezpečila, že žiadny z jej zákazníkov nebude otravovať.

Čo ešte vylepšuje Hostinger, je skutočnosť, že ponúka svoj plán spoločného zdieľaného hostenia iba za 0,80 dolárov. Je to šialené lacné a môžete ho použiť na hosťovanie jedného webu, jedného e-mailového účtu, 100 GB šírky pásma, spolu s jednou procesorovou a pamäťovou jednotkou. Pravdepodobne to nie je plán, v ktorom by ste sa rozhodli hosťovať svoju firmu, ale je to skvelé na testovanie. Ak chcete hostiť webovú stránku elektronického obchodu, máte plán zdieľaného hostingu Premium za 3,49 dolárov a podnikový zdieľaný hosting za 7,95 dolárov, ktorý ponúka neobmedzený priestor, denné zálohy, úžasnú rýchlosť a ďalšie.

Ak chcete niečo vážnejšie, môžete sa rozhodnúť pre jeden z hostingových plánov hostingu v cloude. Jedna úroveň stojí 15 dolárov mesačne.

7. GreenGeeks

GreenGeeks-eco-friendly-komercie, hosting

GreenGeeks

Obrovské hangáre plné serverov odčerpávajú elektrinu, ako to robí len veľmi málo zariadení. Preto GreenGeeks prišiel s úžasným nápadom využívať energiu z obnoviteľných zdrojov na napájanie svojich serverov. Spoločnosť pôsobí už od roku 2008 a obsluhuje 300 000 spokojných zákazníkov. Čo teda môžete očakávať od tejto hostingovej služby poháňanej vetrom, pokiaľ ide o dostupnosť, rýchlosť a podporu?

Pokiaľ ide o dostupnosť, GreenGeeks má všetko v poriadku. Pri testovaní sme zistili, že ich prevádzková doba bola 100% počas celého roka, s výnimkou augusta, keď to bolo 99,55%. To nie je katastrofické, ale treba to spomenúť. Rýchlosť načítania stránok je pomerne pevná, pretože sa pohybuje medzi 380 milisekúnd a 600 milisekúnd. To je dvakrát rýchlejšie ako v porovnaní s odvetvovým štandardom, takže webová stránka vašej firmy bude určite fungovať takou rýchlosťou, ako chcete.

Zákaznícka podpora GreenGeeku je tiež dobrá, pretože sme boli s agentom spojení do 1 minúty. Recenzie a názory, ktoré sme videli na fórach, boli tiež dosť konzistentné, existuje však iba jeden problém. Agenti podpory zákazníkov spoločnosti GreenGeek majú chybnú angličtinu. Nemali sme problém s komunikáciou, ale všimli sme si niekoľko pravopisných chýb, ktoré môžu byť pre niektorých z vás nepríjemné..

Môžete začať za 2,95 dolárov na GreenGeeks a užiť si ich plán zdieľaného hostenia s úložiskom SSD. Viac informácií o GreenGeeks nájdete na ich oficiálnych webových stránkach.

8. StableHost

stablehost-lacné-online-store-hosting

StableHost

Takmer každý poskytovateľ hostingu sa snaží nalákať neskúsených podnikateľov a takmer každého, kto je nový v správe online podniku. Poskytovanie zdieľaných hostingových plánov je lacné a hostingová spoločnosť nie je dosť slušná, aby sa ubezpečila, že svojim používateľom poskytujú kvalitu..

Ako recenzenti sme si vážili spoločnosť, ktorá je otvorená a čestná a má dobré úmysly. Tieto spoločnosti sú najvzácnejšie a jednu poznáme, keď ju uvidíme. To je presne dôvod, prečo sa spoločnosť StableHost zaradila do tohto zoznamu. Dostali veci do poriadku, pokiaľ ide o kvalitu a starostlivosť o zákazníka.

StableHost ponúka plány zdieľaného hostingu s neobmedzeným miestom na disku, neobmedzenou šírkou pásma, plnými procesorovými procesormi a veľkou podporou. Okrem toho je ich prevádzková doba po celý rok 99,97%, takže je tiež spoľahlivá. Pokiaľ ide o rýchlosť, StableHost nie je najrýchlejší, ale zachováva konzistentný čas načítania 500 milisekúnd, preto názov StableHost.

Ak chcete použiť silnejšiu voľbu, ako je VPS alebo vyhradený hosting, môžete tak urobiť. Tieto možnosti však nie sú spravované, takže musíte mať zručnosti pre správu servera alebo si na to musíte najať odborníka. K dispozícii je veľmi málo spravovaných a profesionálnych možností, ale sú vynikajúcou voľbou, ak neviete, ako spravovať VPS alebo vyhradený server. Ak ešte nemáte web, môžete si ho vytvoriť spolu s nástrojom Site.Pro Builder. Vďaka funkciám drag and drop je to neuveriteľne ľahké.

Ak uvažujete o kúpe jednoduchého zdieľaného plánu hosťovania, bude vás to stáť iba 3,50 EUR mesačne. Ak však hľadáte službu na úrovni podniku, bude to stáť 28,50 dolárov mesačne. To je obrovský rozdiel, ale je to opodstatnené, pretože je skutočne plné doplnkových prémiových služieb, ktoré uľahčujú podnikanie v elektronickom obchode..

9. NameCheap

NameCheap-best-online-shop-hosting

NameCheap

NameCheap je nezávislý registrátor doménových mien akreditovaný ICANN, ktorý existuje už od roku 2000. Neregistrujú iba názvy domén, ale ponúkajú aj solídne hostingové služby. Spravidla neočakávame veľa od poskytovateľa hostingu so sídlom v registri domén, ale NameCheap je skutočne legitímny. Má dobré recenzie tretích strán a zdá sa, že celková spokojnosť zákazníkov je veľmi vysoká.

So službou je však iba jeden problém, preto by sme mali začať s tým. Prevádzková doba sa čas od času znižuje až na 99,8%, čo nie je príliš zlé, ale treba spomenúť. To znamená, že váš web bude počas celého roka mimo prevádzky asi 1,5 hodiny.

Pokiaľ ide o rýchlosť načítania stránok, NameCheap má dosť obdivuhodnú výkonnosť. Priemerná rýchlosť nakladania sa pohybuje medzi 600 milisekúnd a 1100 milisekúnd. Môžete získať jeden z ich troch zdieľaných plánov hostenia a vyskúšať ho na 30 dní. V prípade, že sa vám nepáči, môžete sa vzdať a dostať svoje peniaze späť. Služby prichádzajú v troch úrovniach: Stellarov plán za 2,88 dolárov, Stellar plus za 4,88 dolárov a Stellar Business za 8,88 dolárov mesačne. Viac informácií o týchto plánoch nájdete na oficiálnych webových stránkach spoločnosti NameCheap!

10. InterServer

interserver-online-store-small-business-hosting

InterServer

InterServer nie je veľmi známy poskytovateľ hostingu, aj keď v podnikaní pôsobí od roku 1999. InterServer má veľmi dobrú povesť a má rating A + na BBB. Ponúkajú celý rad hostingových plánov na platformách Linux aj Windows: zdieľané, vps, dedikované, cloudové aj maloobchodné plány.

Z našich testov vyplynulo, že majú naozaj dobrú dostupnosť, v priemere 99,99%. Výkon ich serverov je tiež veľmi dobrý, s priemernou dobou odozvy 300 ms. Toto sú veľmi sľubné čísla, berúc do úvahy, že sme vykonali testy na ich zdieľanom hostingovom pláne 5 $ / mesiac.

Ak teda plánujete spustiť webovú stránku elektronického obchodu pomocou servera InterServer, môžem vám sľúbiť, že ste naň zahrnutí. Ich štandardný zdieľaný hostingový plán je plne vybavený. Tento plán prichádza s neobmedzeným úložiskom SSD, tvorcom webových stránok, neobmedzeným počtom e-mailových účtov, bezpečnosťou pomocou ochrany Intershield, ukladaním obsahu do vyrovnávacej pamäte pre vyššiu rýchlosť prostredníctvom služby CloudFlare Virtual DNS, bezplatným certifikátom SSL a oveľa viac.

InterServer používa najnovšie hardvérové ​​(SSD) a softvérové ​​(cPanel) technológie, aby svojim klientom poskytoval najlepšie služby. Navrhujem skontrolovať ich oficiálnu webovú stránku, kde nájdete ďalšie informácie o svojich plánoch a službách.

Lepší hosting elektronického obchodu

Zdieľané plány hosťovania sú skvelé pre začatie podnikania v elektronickom obchode. Ak však vaše stránky začnú rásť, narazíte na problémy s výkonom. Keď zo svojho elektronického obchodu zarobíte dobré peniaze, budete vedieť, že je čas upgradovať zo zdieľaného hostingu. Ak si vyberiete jedného z vyššie uvedených poskytovateľov, budete môcť rýchlo a hladko prejsť na plán VPS.

V prípade zdieľaných plánov hostenia zdieľate priestor servera a zdroje s ostatnými používateľmi. S hostingom VPS však máte vyhradené zdroje, ktoré zaisťujú, že vaše webové stránky budú fungovať rýchlo a hladko bez ohľadu na to, čo sa deje. Server môžete nastaviť tak, aby vyhovoval vašim presným potrebám, alebo ho nechať nastaviť tím odborníkov.

Nájdete tiež rôzne možnosti elektronického obchodu, ktoré boli špeciálne zamerané na majiteľov malých firiem. Tieto uľahčujú začiatočníkom začatie vlastného internetového obchodu. Zvyčajne musíte zvládnuť trochu správy, zmeny textov a obrázkov. Tieto plány vám navyše poskytujú prístup k exkluzívnym funkciám elektronického obchodu, ktoré uľahčujú nastavenie a správu vášho úžasného internetového obchodu.

Ak teda uvažujete o vytvorení výkonnejšieho plánu hostenia hneď od začiatku pre svoje obchodné webové stránky elektronického obchodu, zvážte niekoľko možností:

HostGator VPS

HostGator má v obchode niekoľko úžasných plánov VPS, ktoré sú ideálne na spustenie veľkého webu elektronického obchodu a ďalšie. S každým z ich plánov VPS získate stanovené množstvo zdrojov, na ktorých môžete prevádzkovať svoje webové stránky. Zistíte, že ich plány sú pomerne lacné a prácu vykonajú celkom dobre.

Prvý plán VPS hostgátora vám Snappy 2000 poskytne 2 GB RAM, 2 procesorové jadrá, šírku pásma 1,5 TB a úložisko SSD 120 GB. Ak potrebujete viac zdrojov, musíte sa jednoducho presunúť k plánu Snappy 4000. Poskytuje 4 GB pamäte RAM, 2 jadrá CPU, 160 GB úložného priestoru SSD a 2 TB špičkovej šírky pásma. Stojí to 29,95 dolárov mesačne, čo je celkom úžasné riešenie. Nakoniec, ak skutočne potrebujete ísť von, Snappy 8000 vám poskytne 4 procesorové jadrá, 8 GB RAM a 3 TB šírky pásma. Je to najvýkonnejší plán VPS, ktorý môže HostGator ponúknuť, a určite spôsobí, že podnikový web bude lietať.

InMotion VPS

Ako som už spomenul, InMotion je jedným z najdôveryhodnejších hráčov v oblasti hostenia. Ponúkajú kvalitu a konzistenciu spolu s rozmanitosťou. Ich vynikajúci zákaznícky servis oslovuje každého, kto ho používa, takže táto spoločnosť je určite víťazom.

Ich hostingové plány VPS sú pevné, rovnako ako ostatné služby, takže všetky ich plány zvládnu takmer akýkoľvek druh webovej stránky elektronického obchodu, ktorý máte v obchode. Prvý plán VPS stojí 29,99 dolárov mesačne, čo vám poskytne 4 GB RAM, 4 TB prémiovej šírky pásma, 75 GB SSD úložného priestoru, ale iba jednu IP adresu. Tieto zdroje budete mať plnú kontrolu a spravujte ich tak, ako najlepšie vyhovuje vašim webovým stránkam.

Druhý plán spoločnosti InMotion stojí viac a má čo ponúknuť oveľa viac. Za 49,99 dolárov mesačne získate 6 GB RAM, 150 GB SSD úložiska a 6 TB prémiovej šírky pásma. Ešte lepšie je, že ponúka 5 adries IP.

Nakoniec najúčinnejší plán VPS spoločnosti InMotion stojí 74,99 dolárov mesačne a poskytne vám 8 GB RAM, 260 GB SSD úložiska, 6 TB prémiovej šírky pásma a prístup k 5 IP adresám.

Dobré na InMotion je, že nemusíte niesť vážnu zodpovednosť za správu servera sami. Môžete mať tím odborníkov spoločnosti InMotion spravujúci váš server a dokonca aj vaše webové stránky, ak to potrebujete.

BlueHost WooCommerce

BlueHost je jednou z najobľúbenejších možností pre používateľov WordPress, pretože ich práca je nekonečne jednoduchšia. Ich serverová architektúra je optimalizovaná pre tento systém na správu obsahu a ich zamestnanci poznajú každý uzol a náraz. Bluehost ponúka službu s názvom WooCommerce Hosting za 6,95 dolárov mesačne.

WooCommerce je doplnok elektronického obchodu pre WordPress, ktorý vám umožňuje relatívne ľahko vytvoriť internetový obchod. Plán BlueHost to ešte vylepšuje tým, že ponúka široký výber tém a poskytuje pomoc zástupcom podpory zákazníkov. Téma WooCommerce zvyčajne stojí asi 60 dolárov, ale v BlueHost ich môžete získať zadarmo. Samotný plán stojí viac ako obvykle, ale oplatí sa to prostredníctvom mnohých bezplatných možností elektronického obchodu, za ktoré by ste inak museli platiť..

Vďaka tomuto plánu získate 100 GB úložného priestoru, ktoré určite potrebujete. Na uloženie všetkého obsahu potrebného na predvádzanie produktov a pridávanie nových výrobkov, kedykoľvek to budete chcieť, je potrebné veľa miesta. Preto budete mať 100 GB úložného priestoru. Ďalej môžete mať 1 zaparkovanú doménu, 5 subdomén, 5 e-mailových účtov, PPC kredit 50 USD.

Ak by ste však radšej mali väčšiu kontrolu nad väčším počtom serverových zdrojov, mali by ste sa rozhodnúť pre plány hostingu VPS spoločnosti BlueHost. Napríklad: môžete získať plán VPS s 2 procesorovými jadrami, 30 GB úložného priestoru SSD, 1 TB prémiovej šírky pásma, spolu s 1 doménou a 1 IP adresou za 19,99 dolárov mesačne. Je to slušná dohoda pre dôstojný plán hostenia a môžete si tiež byť istí, že máte za chrbtom odborníkov spoločnosti BlueHost.

SiteGround WooCommerce

Existujú aj ďalšie spoločnosti, ktoré ponúkajú skvelé možnosti hostenia v rámci elektronického obchodu, a určite ich oplatí dať šancu. SiteGround je jedným z nich. V skutočnosti ponúkajú prvotriedny hosting WooCommerce za oveľa nižšiu cenu ako všetky ostatné. Na tom však nie je nič nové.

Svoj firemný web budete môcť spustiť oveľa rýchlejšie, pretože budete mať predinštalovaný WooCommerce a tému. Tému môžete zmeniť na ktorúkoľvek z ďalších dostupných. Výhodou tejto služby sú početné prémiové funkcie elektronického obchodu, ako napríklad bezplatný certifikát SSL, softvér SEO a jednoduchšia správa. Nemusíte príliš zasahovať, pretože môžete mať odborníkov, ktorí spravujú váš web WordPress, inštalujú aktualizácie, vytvárajú denné zálohy a ďalšie. Celá vaša firma môže byť na dosah ruky bez toho, aby ste museli strácať drahocenný čas pri správe alebo čokoľvek iné, čo sa týka vašich stránok..

Pokiaľ ide o hardvér, do značnej miery dostanete rovnaký balík, aký by ste získali zo základného plánu zdieľaného hostenia programu SiteGround. Aj cena je podobná 3,95 € (4,58 USD) mesačne, čo rozhodne stojí za zváženie.

Možno však budete chcieť zvoliť jeden z ich plánov hostenia cloudu, ak váš web využije veľa hardvérového priestoru alebo ak chcete zvýšiť svoju návštevnosť neuveriteľne rýchlo. Cloudový server SiteGround je spoľahlivejší ako akýkoľvek iný plán VPS na webe, ale je tiež drahší. Plán vstupnej úrovne stojí 64,00 € mesačne (74,26 USD) a poskytuje 2 procesorové jadrá, 4 GB RAM, 40 GB SSD priestoru a 5 TB prémiovej šírky pásma. Nebudete mať žiadne prestoje a rýchlosť načítania vašich stránok bude počas celého roka neuveriteľne rýchla a konzistentná.

InterServer VPS

Ak váš web potrebuje výkon hosťovacieho plánu VPS, ale nechcete ísť so svojimi mesačnými poplatkami cez palubu, InterServer má perfektný spôsob, ako ho spravovať. Cena a zdroje vašej služby môžete škálovať pomocou viacúrovňového systému. Každá úroveň stojí 6 dolárov a môžete ju kedykoľvek zmeniť. Okrem toho sa neplatia žiadne storno poplatky, takže platíte iba sumu, ktorú ste si stanovili, nič viac.

Napríklad, ak sa rozhodnete platiť iba 6 dolárov mesačne, získate 1 jadro CPU, 1 GB RAM, 1 TB šírku pásma a 25 GB úložného priestoru. Ale na 4. úrovni získate 4 GB RAM, 1 procesorové jadro, 4 TB šírky pásma a 100 GB úložného priestoru, čo vás bude stáť iba 24,00 $ mesačne.

Prevádzková doba InterServera je 100% a ponúka rýchlosť načítania stránky 200 – 300 milisekúnd. To je šialené rýchlo a vaše webové stránky nikdy nebudú nefunkčné. Ak hľadáte hostingový plán VPS, nad ktorým máte úplnú kontrolu, InterServer sa ukáže byť dokonalý.

záver

Možnosti webhostingu sú v súčasnosti príliš rozsiahle a žiadny článok by nebol dostatočne dlhý na to, aby ich všetky pokryl. Pokiaľ však ide o hosťovanie webovej stránky elektronického obchodu, jedná sa o tie, ktoré fungujú najlepšie, takže prečo nevynechať jedného z nich?

Dúfam, že sa vám tento článok páčil, a že ste našli plán hostenia, ktorý bude fungovať dobre pre web firmy, ktorý chcete čoskoro spustiť..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map