10 najlepších poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú bezplatný certifikát SSL

najlepší web-hosting-zdarma-ssl


Po vytvorení webovej stránky je ďalším krokom výber hostiteľskej spoločnosti, kde ju môžete publikovať online. V tomto článku vám predstavíme najlepších poskytovateľov hostingu, kde môžete hosťovať svoje webové stránky a ktorí ponúkajú bezplatné SSL.

Bezpečnosť je veľmi dôležitá, najmä v tomto digitalizovanom svete. Najobľúbenejšou a ľahko použiteľnou funkciou, ktorá umožňuje bezpečné prehliadanie webových stránok, je certifikát SSL.

V tomto článku preskúmame najlepších hostiteľov, ktorí ponúkajú bezplatné SSL, a pomôžeme vám pochopiť, prečo skutočne potrebujete, a certifikát SSL. Najprv však uvádzame zoznam našich najlepšie hodnotených poskytovateľov hostingu:

Top 10 hostingových služieb, ktoré ponúkajú bezplatné SSL

Hostiteľské spoločnosti, ktoré v tomto článku preskúmame, sú tieto:

 1. Hostgator – od 2,75 USD mesačne
 2. Bluehost – od 3,95 dolárov mesačne
 3. V pohybe – od 3,99 USD mesačne
 4. iPage.com – od 1,99 USD mesačne
 5. A2Hosting – od 3,92 USD mesačne
 6. SiteGround – od 3,95 dolárov mesačne
 7. GreenGeeks – od 2,95 dolárov mesačne
 8. Hostinger – od 0,80 USD mesačne
 9. Dreamhost – od 2,59 USD mesačne
 10. Cloudways – od 10 USD mesačne

Môžete sa však sami seba opýtať, čo je to certifikát SSL a prečo ho potrebujete na zabezpečenie svojich webových stránok?

V tomto článku sa budeme zaoberať nasledujúcimi témami:

 1. Čo je to certifikát SSL?
 2. Ako to funguje?
 3. Koľko to stojí?
 4. Top 10 hostingových služieb, ktoré ponúkajú bezplatné SSL.

Keď sa dostaneme na koniec tohto článku, budete dobre rozumieť tomu, čo je to SSL, ako sa používa a kde ho môžete získať za menej peňazí alebo zadarmo. Teraz však začnime prvou časťou:

Čo je to certifikát SSL a prečo ho potrebujete?

Certifikát SSL je v podstate nástroj, vďaka ktorému je každý web, ktorý ho používa, bezpečnejší a pripravený, ak by sa ho niekto mohol pokúsiť ukradnúť. Ale poďme sa trochu rozpracovať.

V týchto dňoch spoločnosť Google zobrazí všetky webové stránky, ktoré NEPOUŽÍVAJÚ certifikát SSL, ako NEBEZPEČNÉ. Nechcete byť jedným z tých ľudí, ktorí vlastnia takýto web. Je tu šanca, že počas vášho webu nebude nič zlé. Ale vaša povesť bude musieť trpieť.

Všetci alebo väčšina vašich návštevníkov sa bude pri používaní svojich webových stránok cítiť nepríjemne. A to môže viesť k ďalším problémom, ako je strata potenciálnej premávky. Toto nie je niečo, čo by chcel vlastník webových stránok dosiahnuť.

Naozaj chcete využiť svoju šancu, aby sa nestalo nič zlé? To je odvážne vyhlásenie. Najlepšie je, ak máte na svojom webe nainštalovaný protokol SSL.

Ako však môže niekto zistiť, či máte nainštalovaný protokol SSL alebo nie? Je to celkom jednoduché. Akákoľvek webová stránka, ktorá nemá nainštalovaný protokol SSL, sa zobrazí s protokolom HTTP na paneli s adresou URL.

Ak vaše stránky používajú certifikát SSL, potom HTTPS V paneli s adresou sa použije protokol. Ktokoľvek môže ľahko rozlíšiť rozdiel, jednoducho vyhľadaním adresy URL konkrétnej webovej stránky.

Existuje však ešte jeden dôvod, prečo môže byť dôležitý protokol SSL. Toto nesúvisí s bezpečnosťou, ale mohlo by to byť dôležité, ak chcete, aby vaše webové stránky prosperovali. Spoločnosť Google a ďalšie vyhľadávacie nástroje sa umiestnia na vyšších webových stránkach, ktoré používajú protokol SSL. Ak ho vynecháte, bude musieť utrpieť vaše online hodnotenie a prevádzka.

Teraz, keď viete, čo je to SSL a prečo je dôležitý pre všetky webové stránky, pozrime sa, ako to funguje:

Ako funguje SSL?

Každé SSL sa zameriava na šifrovanie údajov. Základnou myšlienkou je šifrovať každú výmenu údajov / informácií, ktorú návštevník vytvára, s konkrétnou webovou stránkou. To je veľmi dôležité, najmä ak vlastníte webovú stránku, ktorá funguje prihlásením citlivých údajov. Ďalším typom, ak sú webové stránky, ktoré sa silne spoliehajú na SSL, webové stránky elektronického obchodu (internetové obchody / trhy).

Aby sme vám pomohli pochopiť, ako tento proces funguje, predstavme si zostavený scenár: povedzme, že ste vlastníkom internetového obchodu, ktorý predáva počítačové súčiastky..

Viete, ako funguje proces nákupu niečoho online, takže v tomto príklade sa zameriame na spracovanie platieb. Tu skutočne zasahuje protokol SSL.

Jeden z vašich klientov sa teda rozhodne kúpiť myš. Ale predtým, ako dostane položku, musí za ňu zaplatiť. Toto je štandardný postup pre väčšinu webových obchodov. Môže vykonať veľa spôsobov, ako uskutočniť platbu, ale zatiaľ sa budeme držať známeho spôsobu platby kreditnou alebo debetnou kartou..

Aby bolo možné zaplatiť cenu myši, musí klient najprv zadať informácie o svojej kreditnej karte vo formulári žiadosti, ktorý sa objaví na stránke pokladnice. Po jeho zadaní a stlačení tlačidla zaplatiť je klient s nákupom hotový.

Ako však môžete zaistiť, aby k týmto citlivým údajom o kreditnej karte nemal prístup nikto medzi vašim webovým serverom a cieľovým serverom (ktorý spracúva platbu)? Na tomto mieste vstupuje certifikát SSL. Všetky údaje, ktoré ste zadali, sa zašifrujú pomocou protokolu SSL. Týmto spôsobom nikto okrem vás (obchod) a spracovateľ platby nebudú mať prístup k týmto dôležitým informáciám ani ich nebudú môcť ukradnúť.

Tento proces je rovnaký pre akýkoľvek iný typ výmeny údajov, ako aj pre prihlasovacie údaje. Môžete sa však sami seba opýtať, či nevlastníte web, ktorý potrebuje prihlasovacie údaje alebo nechcete nič predávať. Potrebujete certifikát SSL?

Odpoveď znie: Áno, máte! Prečo? Niektoré z dôvodov boli uvedené vyššie v predchádzajúcom nadpise, ale okrem nich musí mať každá webová stránka SSL, pretože každá webová stránka v určitom okamihu vykoná určitý druh prenosu údajov. Takto web jednoducho funguje. Tým, že SSL nebude poškodiť vaše webové stránky. Pomôže mu to ďalej rásť.

Koľko stojí SSL?

Vo väčšine prípadov musíte za získanie certifikátu SSL platiť mesačné predplatné. To by mohlo stáť od 50 do 200 dolárov každý rok. Existujú verzie, ktoré stoja ešte viac.

Pretože v tomto článku hovoríme o bezplatných certifikátoch SSL, ktoré prichádzajú s hostiteľskou službou, uvádzame zoznam 10 najlepších spoločností poskytujúcich hosting, ktoré ponúkajú certifikáty SSL zadarmo..

Nie každý hostingový plán vám poskytuje prístup k bezplatnému certifikátu SSL, ale každá spoločnosť v tomto článku má určitý typ hostenia, ktorý tak robí. Hovoríme teda o hostingových plánoch, ktoré ponúkajú bezplatné SSL.

Recenzia najlepších hostiteľov s bezplatným SSL

Nižšie nájdete podrobnú recenziu každej hosťujúcej spoločnosti, ktorá ponúka bezplatný certifikát SSL s niektorými z ich hostingových plánov.

1. HostGator

hostgator bez-ssl-certificate

Hostgator

HostGator je spoločnosť z USA, ktorá sa sama predáva ako lacná hostingová služba. A to je presne pravda. Služby, ktoré ponúkajú, sú za veľmi nízke ceny, niektoré z najnižších v tomto článku spomedzi ostatných spoločností. Otázka však znie: stojí to za to, ak je lacná? Hneď na to odpovieme: ÁNO, oplatí sa to. Prečo? Uvidíme priamo nižšie:

HostGator, rovnako ako ostatné spoločnosti na tomto zozname, sprístupňuje zdieľaný hosting v 3 samostatných balíkoch. Dobrou správou je, že všetky 3 z nich obsahujú certifikát SSL zadarmo.

Prvý plán s názvom Hatchlingov plán stojí 2,75 USD mesačne. To vám umožní hosťovať 1 webovú stránku za túto cenu. Ako som už spomenul, v tomto pláne je zahrnutý protokol SSL, rovnako ako v prípade ostatných dvoch programov. Šírka pásma je nemeraná, aby umožnila viacerým návštevníkom súčasne.

Baby Plan je druhý balík. Ten prichádza za 3,95 dolárov mesačne. Získate neobmedzenú doménu na hosťovanie spolu s nemeranou šírkou pásma a úložiskom.

Najdrahší plán, podnikateľský plán, stojí mesačne 5,95 dolárov. Ak si vyberiete túto, dostanete vyhradenú adresu IP a bezplatné nástroje SEO, ktoré vám pomôžu pri hodnotení vášho webu vo výsledkoch vyhľadávania vyššie..

Najlepšie na tomto pláne je možnosť inovovať na pozitívne SSL. Čo to znamená? Ak použijete túto možnosť, v rozložení vašej webovej stránky sa zobrazí logo pečate stránky, ktoré informuje vašich návštevníkov, že sú v bezpečnom prostredí. Táto funkcia je tiež podporená zárukou 10 000 dolárov. Keďže potrebujete hostiteľa, ktorý prichádza s bezplatným SSL, je HostGator dobrým kandidátom vzhľadom na túto skvelú funkciu, ktorá je zadarmo.

3. Bluehost

Bluehost-free-ssl-certifikát

Bluehost

BlueHost je jednou z najvýznamnejších hostingových spoločností, ktorá bola kedy založená. Existuje veľká šanca, že ste už videli reklamu alebo nejaký marketingový materiál, ktorý súvisel s BlueHost. Mnoho ľudí a organizácií ich odporúča ako poskytovateľa hostingu malých i veľkých webových stránok. Pozrime sa, čo ponúkajú:

Ak hovoríme o hosťovaní, dostali vás mnohými spôsobmi. Napríklad ponúkajú zdieľaný hosting (najobľúbenejší), VPS, hosting, vyhradený serverový hosting, hosting WordPress atď. Teraz budeme hovoriť o zdieľaných hostingových plánoch, ktoré fungujú pre väčšinu používateľov. Prichádzajú v 3 samostatných plánoch. V článku si všimnete, že je to celkom bežné.

basic: Toto je prvý zdieľaný hostingový plán a každý mesiac prichádza na 3,95 dolárov. Podporuje hosťovanie 1 jedinej webovej stránky. K tomuto balíku sú pridané všetky funkcie: 50 GB úložného priestoru SSD, nemeraná šírka pásma, štandardný výkon, 1 voľný názov domény, 25 subdomén a 5 zaparkovaných domén. A áno, sem sa pridá aj bezplatný certifikát SSL. Ako v skutočnosti, SSL je prítomný vo všetkých 3 zdieľaných hostingových plánoch.

Plus: Toto je druhý plán, ktorý stojí 5,95 $ mesačne a funkcie sa inovujú z prvého plánu. Získate prístup k hostiteľovi neobmedzeného počtu webových stránok s neobmedzeným úložným priestorom SSD. Parkované a subdomény tiež nie sú obmedzené na pridanie do vášho účtu.

Tento plán vám tiež poskytne niečo iné. Za reklamné kredity na marketingové účely dostanete 200 EUR. Ak chcete, aby sa vaše webové stránky uvádzali na trh efektívnejším a rýchlejším spôsobom, veľkým prínosom bude týchto 200 dolárov.

Výber plus: Tretí a posledný zdieľaný plán hostenia od spoločnosti Bluehost prichádza za 5,95 dolárov mesačne. Áno, to je cena, nedochádza k žiadnym chybám. Môžete si myslieť, že tretí plán by mal stáť viac ako druhý, nie? V prípade Bluehost to nie je pravda. Tento plán prichádza za rovnakú cenu ako ten predchádzajúci, ale s niekoľkými novými prírastkami.

Ak začiarknete oficiálnu stránku, uvidíte, že ide o odporúčaný plán, ktorý používa väčšina ľudí. A to je z dobrého dôvodu. Okrem všetkých funkcií z predchádzajúcich plánov získate aj 1 SpamExperts, 1 funkciu Privacy Privacy a 1 CodeGuard Basic. Aké sú tieto nové prírastky?

SpamExperts je samozrejme nástroj proti spamu na odosielanie e-mailov. Ochrana súkromia domény zabezpečí, aby vaše osobné informácie spojené s vašimi webovými stránkami boli pred webom skryté. Skutočne tam nechcete osobné informácie. CodeGuard je nástroj, ktorý sa stará o automatické denné zálohy a ukladá ich ako rôzne verzie. Umožní vám to okamžite obnoviť webovú stránku na staršiu verziu.

Najlepším a najrozumnejším plánom spoločnosti BlueHost je tretí plán s názvom Choice Plus. Za rovnakú cenu ako druhý balík získate ďalšie možnosti a efektívny hosting.

3. InMotion Hosting

INMOTION-hosting-zdarma-ssl-certificate

InMotion Hosting

InMotion Hosting je spoločnosť so sídlom v USA, ktorú založili v roku 2001 dvaja odborníci. To sa rýchlo stalo populárnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú jednoduché, ale efektívne webhostingové služby.

InMotion ponúka skvelé služby zdieľaného hostenia, ktoré sú rozdelené do 3 samostatných programov. Prichádzajú za tieto ceny:

 • Uvedenie na trh: 3,99 $ mesačne. Toto je prvý základný plán, ale ponúka nové funkcie pre nové webové stránky: bezplatné doménové meno, podporu pre 2 webové stránky, neobmedzené miesto na disku, šírku pásma a e-mailové účty a ďalšie funkcie..
 • Výkon: 5,99 $ mesačne. Tento plán podporuje 6 webových stránok v jednom jednom účte a dáva vám dvojnásobný výkon v porovnaní s prvým plánom. Zvyšok je rovnaký.
 • Pro: 13,99 $ mesačne. Plán najvyššej úrovne umožňuje hosťovať neobmedzený počet webových stránok na jednom jedinom účte a tiež prichádza s pro-level podporou a 4x výkonnosťou prvého plánu.

Ale možno si myslíte, kde je certifikát SSL? Toto je najlepšia časť týkajúca sa hostenia InMotion: každý zdieľaný hostingový plán, dokonca aj základný, vám poskytuje bezplatný prístup k certifikátu SSL. Okrem ceny za hostingový balíček nemusíte platiť nič.

Ide o to, že za 3,99 dolárov mesačne získate skvelú webhostingovú službu spolu s bezplatnými certifikátmi SSL pre 2 webové stránky. To je veľa, že väčšina ľudí berie do úvahy pri výbere InMotion pred ostatnými hostingové spoločnosti.

4. iPage

iPage bez-ssl-certificate

iPage.com

iPage sa trochu líši od ostatných spoločností v tomto zozname. Namiesto rozdelenia hostingu na 3 samostatné plány ponúka iPage 1 plán, ktorý vyhovuje všetkým potrebám. Je to iný prístup, ale stále to funguje dobre. Program stojí iba 1,99 dolárov mesačne, ak platíte najmenej o rok dopredu.

Čo získate za túto cenu? Skoro všetko, čo by niekedy mohlo byť potrebné na hosťovanie webovej stránky. Podrobnejšie informácie nájdete v tomto zozname:

 • Neobmedzené miesto na disku pomocou SSD
 • Škálovateľná šírka pásma podľa vašich potrieb.
 • Neobmedzené názvy domén, čo znamená neobmedzené množstvo webových stránok na hosťovanie.
 • Bezplatné doménové meno, ak platíte 1 rok vopred.
 • Certifikát SSL zadarmo – presne to, čo potrebujete.
 • Bezplatný tvorca webových stránok: nástroj na presúvanie myšou, ktorý vám umožní vytvárať webové stránky v priebehu niekoľkých minút. Dodáva sa so šablónami optimalizovanými pre mobilné použitie.
 • 1-kliknite na inštaláciu WordPress.
 • Vrátane funkcií elektronického obchodu (integrácia PayPal, nákupný košík atď.)
 • Ovládací panel na mieru.
 • Výukové programy, ktoré vám pomôžu začať.
 • Špičkový systém podpory zákazníkov prostredníctvom telefónu a rozhovoru.
 • V zozname sú aj ďalšie možnosti.

Toto sú najdôležitejšie funkcie, ktoré vám spoločnosť iPage ponúkne za vyššie uvedenú cenu.

Za zmienku stojí, že iPage tiež predáva certifikáty SSL Comodo za 35,99 $ ročne. Zvyčajná cena sa pohybuje od 50 do 200 dolárov za rok.

Spoločný plán hostenia IPage je najlepší pre tých, ktorí potrebujú službu pre malé a stredné webové stránky. Funkcie, ktoré ponúkajú, sú pre takéto stránky skvelé. Ale ak už máte veľkú a populárnu webovú stránku so stovkami tisíc návštevníkov (alebo viac), bolo by lepšie hľadať komplexnejší plán hostenia..

Ponúkajú tiež špecializované a VPS hostingové služby s oveľa viac zdrojov za rozumné ceny. Zabezpečenie je zabezpečené aj tu, pričom s týmito plánmi sú certifikáty SSL k dispozícii zadarmo.

5. A2Hosting

A2Hosting bez-ssl-certificate

A2Hosting

A2Hosting je obľúbená voľba medzi vlastníkmi webových stránok. Nie je to najvýznamnejší hráč v odbore, ale stojí za zmienku, pretože prichádza so skvelými plánmi hostenia za pomerne lacné ceny. Hlavným cieľom A2Hosting je ponúknuť rýchly hosting pre každého.

Táto spoločnosť ponúka nasledujúce typy hostingových služieb:

 • Zdieľaný hosting – aj tu najobľúbenejšia verzia.
 • Spravovaný hosting WordPress – skvelý doplnok. Populárny pre webové stránky založené na WP.
 • Reseller hosting – podobne ako zdieľaný hosting, ale s možnosťou mať svojich vlastných klientov.
 • Vyhradený hosting
 • Hosting VPS

Zdieľané plány hosťovania sú najčastejšie používanými službami, preto hovoríme o tomto type hostenia.

Súčasťou každého programu je aj bezplatný certifikát SSL. Bez ohľadu na to, ktoré plány si vyberiete, bude bezpečnosť vášho webu zaručená.

Budem hovoriť o druhom pláne, ktorý ponúka A2Hosting. Toto je ich najobľúbenejší plán az dobrého dôvodu. Volá sa Swift a stojí 4,90 $ mesačne. Áno, je to celkom lacné. Čo dostanete za túto cenu?

Poskytujú napríklad prístup k neobmedzenému počtu webových stránok na hosťovanie v jednom účte s neobmedzeným ukladaním a prenosom údajov. To všetko podporujú moderné disky SSD pre vyššiu rýchlosť načítania stránky.

Ovládací panel, ktorý ponúkajú, je tradičný cPanel. Toto je dobrý aspekt, pretože ak ste ho už v minulosti používali (je to možné), nemusíte sa od začiatku učiť nový ovládací panel. Aj keď je to profík, zvažuje sa iba to, čo potrebujete. U iných spoločností by mohol byť lepší ovládací panel na mieru. Takže to naozaj záleží na niekom vkusu.

V porovnaní s inými spoločnosťami má A2Hosting ďalšiu skvelú možnosť zahrnutú v každom pláne, nielen v tomto: kedykoľvek záruka vrátenia peňazí. To je pravda, môžete sa rozhodnúť pre vrátenie platby kedykoľvek, nielen počas prvých 30 dní, ako je to pri väčšine služieb.

6. SiteGround

Siteground bez-ssl-certificate

SiteGround

SiteGround je hostingová spoločnosť, ktorá v posledných rokoch vzrástla. Rovnako ako mnoho iných možností v tomto zozname, služba SiteGround vám tiež umožňuje vybrať si medzi mnohými typmi hostingových služieb: zdieľaný hosting, hosting VPS, vyhradený hosting, hosting pre predajcu, podnikový hosting a dokonca aj hosting WooCommerce pre online obchody..

Zdieľané plány hostenia programu SiteGround sú najvhodnejšie pre malé a stredné webové stránky. Je to preto, že úložný priestor je obmedzený a vhodný pre určitý počet mesačných návštevníkov. Ale aj tak má zdieľaný hosting všetko, čo môže potrebovať menšia alebo stredne veľká webová stránka. Pozrime sa prečo.

Na začiatok všetky plány, ktoré ponúkajú, majú niekoľko základných funkcií. Pozostávajú z nasledujúcich položiek:

 • Zákaznícka podpora 24 × 7
 • Nesmerovaný prenos a neobmedzené databázy MySQL
 • cPanel a SSH prístup pre vzdialenú prácu na vašom webe
 • Bezplatné denné zálohy
 • Zadarmo CDN Cloudflare pre väčšiu bezpečnosť
 • Zadarmo profesionálne e-mailové účty
 • A v neposlednom rade: bezplatný certifikát SSL pre všetky webové stránky hostené s programom SiteGround

3 zdieľané plány hostenia sú rozdelené týmto spôsobom:

 1. StartUp: 3,95 dolárov / mesiac – vhodné pre asi 10 000 mesačných návštevníkov
 2. GrowBig: 5,95 dolárov mesačne – vyrobené na prácu s 25 000 mesačnými návštevníkmi
 3. GoGeek: 11,95 USD mesačne – podporuje 100 000 mesačných návštevníkov

Každý plán, bez ohľadu na to, či zdieľaný hosting alebo nie, prichádza s bezplatným tvorcom stránok pre tých, ktorí potrebujú rýchly a jednoduchý spôsob vytvárania webových stránok. A2Hosting sľubuje 99,99% prevádzkyschopnosti pre všetky stránky hostené na ktoromkoľvek z ich plánov. To je nevyhnutné pre všetky moderné webhostingové služby.

7. GreenGeeks

GreenGeeks bez-ssl-certificate

GreenGeeks

Toto je siedma možnosť v našom zozname 10 najlepších hostingových služieb, ktoré ponúkajú bezplatné SSL. A rovnako ako naše predchádzajúce možnosti, aj táto spoločnosť dodržiava potrebu bezplatného SSL. Každý hostingový plán, ktorý GreenGeeks ponúka, má v balení bezplatný certifikát SSL. Plány s vyššou úrovňou vám tiež umožňujú použiť šifrovací zástupný kód SSL „Poďme šifrovať“.

Túto verziu certifikátu SSL poskytuje Let’s Encrypt, bezplatná a otvorená certifikačná autorita. Najlepšie to funguje s menšími osobnými webovými stránkami, ktoré majú menej návštevníkov. Ale pre takéto webové stránky je veľmi efektívny.

GreenGeeks tiež ponúka tradičné certifikáty SSL s pečaťami dôvery a zárukami. Výber je na vás, ktorý z nich je pre vás najlepší. Pre väčšie webové stránky je prémiový protokol SSL lepší, pretože sa opiera o záruku v hodnote 10 000 dolárov. Táto hodnota môže stúpať v závislosti od konkrétneho prípadu.

Najlepšie zdieľaný plán hostenia, ktorý GreenGeeks ponúka, sa nazýva Ecosite Starter. Tento plán stojí mesačne 2,95 dolárov. Je to prvý zdieľaný plán hostenia, ale najlepšia hodnota za vaše peniaze. Zahŕňa všetky tieto funkcie:

 • Neobmedzený úložný priestor SSD.
 • Neobmedzená šírka pásma.
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov.
 • Neobmedzené domény na hosťovanie (áno, v štartovacom balíku)
 • Zadarmo SSL certifikát a CDN.
 • Bezplatný nástroj na tvorbu stránok.
 • Prevod a zálohovanie webových stránok zdarma.
 • Neobmedzené databázy MySQL pre efektívnejšie spracovanie údajov.
 • cPanel a Softaculous (softvér, ktorý vám umožní ľahko nainštalovať všetky druhy webových aplikácií na vaše webové stránky)
 • Súlad s PCI. To je veľmi užitočné, ak plánujete spustiť internetový obchod.

8. Hostinger

hostinger bez-ssl-certificate

Hostinger

Jedná sa o európsku spoločnosť, ktorá prichádza s nízkymi cenami za špičkové funkcie. Zákazníkom skutočne vyniká podpora. Poskytujú štandardnú e-mailovú podporu prostredníctvom lístkov, ako aj live chat a telefonickú podporu.

Tím, ktorý sa o to stará, je najlepší. Odpovedajú za pár minút (najhorší scenár) a vedia všetko o webhostingu a službách hostingera. Vo väčšine prípadov môžu prísť s riešením určitého problému v priebehu niekoľkých minút. Každý zákazník je s touto záležitosťou veľmi spokojný.

Ale čo bezpečnosť platformy? Hostinger ponúka zdieľaný hosting rovnako ako väčšina spoločností. Jediný plán (zdieľaný hostingový plán), ktorý ponúka bezplatné certifikáty SSL, je tretí s názvom Business. Možno si myslíte, že to potom nie je najlepšie riešenie. Dovoľte mi však povedať, aká je cena tohto plánu: 3,95 dolárov mesačne. Áno, je to 3. najvyšší zdieľaný plán hostenia a je to lacné.

Spolu s bezplatným certifikátom SSL získate aj nasledujúce funkcie:

 • Neobmedzené miesto na disku s jednotkami SSD
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzené databázy MySQL
 • Bezplatné doménové meno ako dodatok
 • Bezplatné denné automatické zálohy + týždenné zálohy
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Moderný užívateľsky prívetivý webový tvorca
 • Špičková podpora 24 × 7
 • Ľahko použiteľný ovládací panel na mieru
 • Správa DNS
 • Neobmedzené parkované domény a 100 subdomén na účet
 • FTP cez SSL – bezpečnejší spôsob prenosu súborov
 • Inštalátor jedným kliknutím pre viac ako 100 aplikácií
 • Spravovaný hosting WordPress
 • A ďalšie výhody… (neuvádzam ich všetky)

Hostingerovi sa darí veľmi dobre, je pomôcť svojim novým používateľom pochopiť, ako funguje správa webových stránok. Majú konkrétny web, kde nájdete najrôznejšie blogové príspevky a návody (dokonca aj videá) o tom, ako môžete svoju stránku efektívnejšie spravovať. Napríklad videá o tom, ako používať WordPress (alebo iný redakčný systém) na rozšírenie svojich webových stránok a vytvorenie udržateľného online obchodu.

9. Dreamhost

Dreamhost-free-ssl-certifikát

Dreamhost

Táto spoločnosť je známa svojimi možnosťami hostenia WordPress. Áno, hlavným cieľom tejto služby je ponúknuť najlepší hosting WordPress, ktorý nájdete online. Stačí sa pozrieť na všetky hostiteľské služby, ktoré majú:

 • Zdieľaný hosting pre WordPress
 • Spravovaný hosting WordPress
 • Hosting WooCommerce (stále založený na WP)
 • Jednoduchý zdieľaný hosting
 • Hosting VPS
 • Vyhradený hosting
 • Cloud hosting

Zatiaľ sa pozrieme na tradičné možnosti zdieľaného hostenia, ktoré ponúka. Radi zistíte, že obidva zdieľané plány hosťovania, ktoré DreamHost sprístupňuje, ponúkajú bezplatný certifikát SSL. Najlepším plánom je druhý s názvom Shared Unlimited.

To stojí 7,95 dolárov / mesiac. Je to o niečo drahšie, ako ponúkajú iné spoločnosti, ale stojí to za to. Napríklad získate na webe neobmedzený počet webových stránok na hosťovanie. Tento plán vám tiež poskytne jedno bezplatné doménové meno zahrnuté v cene.

S úložiskom sa manipuluje s jednotkami SSD, čo je neobmedzené spolu s podporovaným prenosom. WordPress je predinštalovaný, ak ho potrebujete. Tento program je splatný aj na ročnom a mesačnom základe. Ak chcete, môžete týmto spôsobom zaplatiť mesiac za vyskúšanie služby a ak sa vám nepáči, poskytnú vám 97-dňovú záruku vrátenia peňazí..

Celkovo vzaté, všetko, čo by ste mohli potrebovať, je zahrnuté v tomto zdieľanom pláne hostenia.

10. Cloudways

cloudways bez-ssl-certificate

Cloudways

Cloudways je hostingová spoločnosť, ktorá dobre funguje aj pre malé a veľké webové stránky. Majú širokú škálu hostiteľských balíkov, ale v tomto prehľade sa zameriame na najobľúbenejšie.

Keďže hovoríme o hostovaní pre jednotlivé osoby, pokryjem prvé 2 plány od spoločnosti Cloudways: DO1GB a DO2GB.

Prvý program stojí 10 dolárov mesačne a získate všetky nasledujúce funkcie: 25 GB úložného priestoru SSD, 1 TB šírky pásma, dashboard pre správu účtu, CDN, podporu 24 × 7 a 1 GB RAM. Pre štartovacie webové stránky je to viac ako dosť.

Druhý plán prichádza za 22 dolárov mesačne. Prostriedky sa inovujú v porovnaní s prvým plánom. Z prvého balíka získate 2 GB pamäte RAM, 2 TB šírky pásma, 50 GB úložného priestoru a ďalšie funkcie.

Najdôležitejšia otázka však je: ponúka spoločnosť Cloudways bezplatné certifikáty SSL? Krátka odpoveď znie áno. Používa poďme šifrovať bezplatné SSL pre každý plán hostenia, čo znamená, že akýkoľvek certifikát sa môže úplne používať.

Prešli sme všetkými hosťujúcimi spoločnosťami na našom zozname. Ako vidíte, všetci vám poskytnú certifikát SSL zadarmo.

záver

Poďme rýchlo zhrnúť, o čom sme hovorili:

 1. Viete, čo je to certifikát SSL a prečo je dôležité mať na svojom webe nainštalovaný certifikát bez ohľadu na typ stránky, ktorú máte.
 2. Potom sa môžete dozvedieť, ako SSL funguje na ľubovoľnej webovej stránke. Aby som to ľahšie pochopil, dal som vám malý príklad, v ktorom internetový obchod využíva certifikát SSL.
 3. Ďalšou časťou bolo hovoriť o všetkých 10 najlepších hostingových službách, ktoré vám poskytujú prístup k certifikátu SSL zadarmo.

Ďalším krokom je váš. Ak sa chcete rozhodnúť, ktorá hostingová spoločnosť je pre vás najlepšia, musíte myslieť na určité potreby, ktoré váš web má. Menšia stránka môže napríklad využívať jednoduchší plán hostenia s menším počtom funkcií. Ale zložitejšia webová stránka, ktorá má veľa mesačných návštevníkov, potrebuje plán vyššej úrovne s väčším množstvom zdrojov.

Cieľom vášho webu je niečo, na čo treba myslieť. Ak to viete, budete v lepšej situácii, aby ste našli najlepšiu hostingovú službu, ktorá sa dodáva s bezplatným certifikátom SSL.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map