15 najlepších hostiteľov WordPress v Austrálii

01.06.2020
Najlepšie hosting '15 najlepších hostiteľov WordPress v Austrálii
0 41 мин.

best-WordPress-hosting-Austrália-2019


Austrália je miestom mnohých zázrakov. Je známa mnohými vecami, ale pokiaľ ide o webhosting, ani to nezasiahlo. Webové stránky hostené na austrálskom hostiteľovi sú povinné spomaliť alebo dokonca zabiť vaše podnikanie. Niet divu, že Austrália je úplne izolovaná od zvyšku sveta a podmorské káble poskytujú stabilné spojenie.

Je prirodzené, že by ste chceli podporovať austrálsku webhostingovú firmu, ak žijete v Austrálii. To však nemusí byť najlepšou voľbou pre vaše podnikanie. Nemôžete si dovoliť chýbať toľko rýchlosti, že by sa od vás vaši zákazníci odvrátili. Aby sme si však vyjasnili, prečo spoločnosť zaoberajúca sa výlučne hostingom v Austrálii nie je dobrou voľbou. Pokračujte v čítaní nižšie.

Prečo austrálsky hostiteľ to jednoducho nevystrihne

Žijeme vo veku, keď je všetko bezdrôtové, ale internet je stále väčšinou závislý od podmorských káblov. Tieto káble spájajú kontinenty a ostrovy, čo nám umožňuje mať globálne pripojenie, ktoré si dnes užívame.

Každé video, ktoré streamujete, hru, ktorú hráte, alebo článok, ktorý čítate, prichádza cez podmorské káble, ktoré môžu prenášať terabajty údajov rýchlosťou svetla. Austrália je bohužiaľ kontinent, ktorý je najmenej prepojený so zvyškom sveta.

Austrália je v súčasnosti prepojená s 21 podmorskými káblami, ale 11 z nich nefunguje. Zostáva nám teda 10, ktoré sú staré a stále sú náchylné na škody. Ak sa niektorý z nich poškodí, môže to spôsobiť vážne výpadky. Nezáleží na tom, či je to veľké mesto alebo vaša firma, bude nefunkčné, ak sa poškodí nesprávny podmorský kábel.

Ako môže výpadok podmorských káblov ovplyvniť vaše online podnikanie

Ak by rýchlosť načítania Amazonu klesla iba o 1 sekundu, bude to môže prísť o 1,6 miliardy USD každý rok. Rovnaká situácia platí pre vaše podnikanie, ak váš web trpí prestojmi. Bolí to vaša spoľahlivosť, dôvera zákazníkov, nehovoriac o tom, že nebudete môcť uskutočniť predaj.

podmorské káble-Austráliou

Zdroj: submarinecablemap.com

Okrem toho ovplyvňujete svojich zákazníkov spôsobom, o ktorom možno neviete. Nepovedia vám pár vecí, ako napríklad:

 • Sú neisté – V mnohých hlavách ľudí predstavuje nákup niečoho on-line stále veľké riziko, pretože peniaze dávate neznámym osobám na neznámych miestach. Ak sa na sekundu cítia, že nie ste spoľahliví, poškodí to vašu povesť. Všetko o vašej značke by malo odrážať spoľahlivosť.
 • Prvé dojmy sú dôležité – Väčšina názorov zákazníkov sa vytvára pri ich prvej interakcii s vašou značkou. Prvých pár sekúnd, ktoré strávia na vašom webe, ovplyvní spôsob, akým uvidia vašu značku. Ak sú vaše webové stránky príliš pomalé, budú sa cítiť nespokojní, čo ich navždy udrží.
 • Ľudia sa nudia celkom rýchlo – Nikto nechce čakať, najmä keď nevedia presne, na čo čakajú. Ak sa váš web načíta rýchlo, budú radi, keď ho budete ďalej prehliadať. Ak to neurobí, zatvoria ho bez druhej myšlienky.

Ako rýchlosť ovplyvňuje váš web

Každý vie, že žijeme vo veku, keď sú ľudia netrpezlivejší ako kedykoľvek predtým. Ak chcú akékoľvek informácie, chcú mať k nim okamžitý prístup. Nielen to, ale aj vaše webové stránky rýchlosť ovplyvňuje jeho SEO tiež. Stránka načítania každej z vašich stránok je sama osebe nezávislým faktorom SEO. Robot spoločnosti Google presne meria, ako dlho trvá načítanie každej z vašich stránok.

Rýchlosť je jedným z najdôležitejších faktorov pre akékoľvek online podnikanie, a ak vaše podnikanie beží na austrálskom webhostingu, môže to byť pomalšie, ako môžete tolerovať. V skutočnosti prídete o zákazníkov, ak sa váš web nenačíta do menej ako 2 sekúnd. Ľudia sú netrpezliví, pokiaľ ide o prehliadanie a nakupovanie online. Ak sa vaše stránky nenačítajú tak rýchlo, ako očakávajú, kliknú preč.

Ak prevádzkujete internetový obchod a chcete zacieliť aj na zvyšok sveta, nielen na Austráliu, budete potrebovať správneho poskytovateľa hostingu, ktorý vám pomôže dosiahnuť to. Preto sme zostavili niektoré z najlepších plánov, ktoré vám pomôžu viesť vašu firmu vysokou rýchlosťou, aj keď je založená v Austrálii alebo ak je Austrália vaším hlavným cieľom.

Ako rýchlo by mal byť váš web?

Priemyselný štandard rýchlosti načítania stránok je 1,2 sekundy, ale väčšina poskytovateľov hostingu poskytuje oveľa lepšie rýchlosti. Môžete očakávať, že nájdete poskytovateľa, ktorý vám poskytne rýchlosti medzi 181 milisekúnd a 841 milisekúnd. Rýchlosť načítania vášho webu bude medzi týmito značkami, pretože sa načíta tak rýchlo, ako to očakávajú návštevníci vašich stránok..

Aj keď sa nachádzate v Austrálii, nájdete mnoho poskytovateľov hostingu, ktorí majú servery umiestnené po celom svete. Môžu vám poskytnúť rýchlosť, ktorú potrebujete, bez ohľadu na to, kde sa nachádza návštevník vašich stránok. Navyše, ak sa rozhodnete pre cloudový hosting, všetko sa ešte zlepší. Cloud hosting je ešte dynamickejší a ponúka vyššiu rýchlosť a spoľahlivosť ako doteraz.

Top 15 poskytovateľov hostingu WordPress pre Austrálčanov

Nižšie nájdete týchto poskytovateľov hostingu spolu s ich plánmi. Každý má svoj vlastný jedinečný súbor výhod s cenami. Budete prekvapení, aké úžasné plány môžete nájsť a ako lacno.

Testovali sme veľa webových hostiteľov a všetci sú nakopaní s maximálnym časom načítania 800 milisekúnd..

 1. SiteGround
 2. A2Hosting
 3. Hostinger
 4. StableHost
 5. CloudWays
 6. Hosting WP
 7. DigitalPacific
 8. Panthur
 9. rozhodujúci
 10. Ventraip
 11. Bluehost
 12. Hostgator
 13. V pohybe
 14. GreenGeeks
 15. Dreamhost

Takže bez ďalších okolkov sa k nim dostaneme!

1.Rozsah stránok

Siteground-best-WordPress-hosting a Austráliou

SiteGround

SiteGround je ľahko jedným z najlepších poskytovateľov hostingu na trhu. Takmer všetky naše stránky sú hostené na serveroch SiteGround. Je iba prirodzené, že sme voči nim zaujatí, a to jednoducho preto, že v tejto chvíli majú najlepšie ceny, pokiaľ ide o rýchlosť a hodnotu..

SiteGround je domovom 800 000 doménových mien a sú povinní získať ešte viac. Sú úplne spoľahlivé s 99,98% prevádzkou, takže vaše stránky sú s nimi vždy v bezpečí.

Hostili sme naše testovacie miesto v singapurskom dátovom centre a otestovali sme ich výkonnosť. Úžasne sa im podarilo načítať našu stránku do 730 milisekúnd. SiteGround má servery po celom svete a prináša konzistentnú dostupnosť a rýchlosť načítania. Majú škálovateľný cloud hosting, ktorý bude pre vás dobre fungovať, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Ďalej SiteGround ponúka plne spravovanú službu pre weby WordpPress. Svoje stránky môžete spustiť bez obáv z nastavení servera.

Okrem toho budete mať na svojej strane tím VIP podpory zákazníkov, ktorý vám pomôže s prípadnými problémami. Počas jedného z našich testov ukázali čas odozvy 10 minút a dostali sme odpoveď, ktorú sme očakávali. Zástupkyňa zákazníckej podpory bola navyše priateľská a praktizovala dobrú angličtinu, takže určite stála za to hovoriť.

Všetky tieto fakty vysvetľujú, prečo SiteGround odporúčajú všetky tri z najpopulárnejších systémov na správu obsahu, ako sú Drupal, WordPress a Joomla. Jednoducho dosiahne to, za čo platíte. Bez ohľadu na to, na ktorej časti sveta sa nachádzame, stránka SiteGround nás pokryla.

2. A2Hosting

A2Hosting-best-hosting a Austráliou

A2Hosting

Aj keď ste na konci sveta, služba A2Hosting vám dodá rýchlosť, ktorú potrebujete. Je to jeden z najúžasnejších poskytovateľov hostingu, ktorého sme našli, pretože sú skutočne šialene rýchle a spoľahlivé. Pre začiatočníkov je ich prevádzková pohotovosť 99,99% alebo 99,98% počas celého roka. 100% je veľmi zriedkavé, takže by ste nemali očakávať príliš veľa bez ohľadu na poskytovateľa hostingu, na ktorého sa pozeráte.

A2Hosting sa stal jednou z mála najlepších hostingových značiek na trhu, najmä pokiaľ ide o starostlivosť o našu planétu. Začali sa dobre kempovať v zelenej farbe a teraz sú stopercentne uhlíkovo neutrálne. To je jedna menej biologická stopa na planéte Zem.

Vyskúšali sme ich program Swift, ktorý stojí 6,95 AUD mesačne a poskytol nám všetky potrebné funkcie. Rýchly SSD, ukladací priestor a PHP7 zaisťujú, že WordPress funguje v najlepšom prípade. Spoločnosť má 3 dátové centrá rozmiestnené v rôznych regiónoch; pričom najbližší k Austrálii je Singapur. Samozrejme sme otestovali ich singapurské dátové centrum a výsledky boli zaujímavé. Ping sa vrátil o 329 milisekúnd, čo nie je vôbec zlé. Toto je tiež celosvetový priemer, ktorý môžete očakávať, takže hosting A2 je veľmi spoľahlivý, pokiaľ ide o rýchlosť. Je to skutočne poskytovateľ zdieľaného hostingu nalačno, pretože je o 50% rýchlejší ako priemer.

A2Hosting dokonca obsahuje úžasnú zákaznícku podporu. Druh zážitku, ktorý získate od webhostingu, je dôležitejší ako rýchlosť načítania. A2 má veľa užitočných zástupcov podpory v USA. Dostanete sa k nim 24/7/365 telefonicky, chatom, e-mailom alebo prostredníctvom systému na predloženie vstupeniek.

Ak sa však vaše hlavné publikum nachádza v Austrálii, A2 Hosting pre vás nemusí byť najlepšou voľbou. Existuje veľa austrálskych poskytovateľov hostingu, ktorí poskytujú lepšie rýchlosti na kontinente. Ak sa však vaše publikum šíri po celom svete, určite sa oplatí vyskúšať A2Hosting.

3. Hostinger

hostinger-lacné-hosting-Austrália

Hostinger

Hostingerovi sa nám tam podarilo ohromiť viac ako ktorýkoľvek iný poskytovateľ hostingu jednoducho preto, že poskytuje špičkovú kvalitu za nízku cenu. Ich čas načítania je trvalo 384 milisekúnd, čo je celkom úžasné. Slúži vášmu publiku dobre a určite získa potrebné konverzie. Vďaka čomu je Hostinger ešte dôslednejší a spoľahlivejší, je skutočnosť, že používa cloudové technológie.

Pri hostovaní v cloude môžete zabudnúť na prestoje, preťaženie prevádzky alebo nekonzistentné rýchlosti načítania. Je to vďaka jeho nezničiteľnej architektúre. Ak jeden server zlyhá alebo je preťažený prevádzkou, iný nahradí miesto a zabezpečí skvelý výkon počas celej služby. Môžete začať s jedným zdieľaným hostingovým plánom už za 0,80 dolárov mesačne alebo ísť s rozsiahlejším plánom za 3,49 $ / mesiac a 7,95 $ / mesiac. Ak však hľadáte cloudový hosting, získate oveľa výkonnejšiu službu s viacerými bezpečnostnými funkciami, ale bude vás to stáť 15,90 USD / mesiac. Získate certifikát SSL, prístup do správcu vyrovnávacej pamäte, integráciu CloudFlare z dôvodu bezpečnosti a ďalšie. S plánom hosťovania v cloude získate 2 jadrá CPU, úložisko SSD v hodnote 40 GB a 3 GB pamäte RAM. V pláne získate aj bezplatného tvorcu webových stránok a názov domény, takže je to celkom dobré riešenie.

Nakoniec, zákaznícka podpora spoločnosti Hostinger je tiež konzistentná. Na hostiteľských fórach sme našli najrôznejšie pozitívne komentáre a naša skúsenosť bola tiež uspokojivá. Zástupca zákazníckej podpory spoločnosti Hostinger nám na živom čete reagoval 10 minút a poskytol nám množstvo užitočných informácií. Bola informovaná a mala veľa čo povedať o tom, ako by sme mohli z nášho plánu vyťažiť maximum. Podľa nášho názoru je to 10 z 10.

Ak chcete spustiť svoj web z veľmi malého počtu, ale chcete získať kvalitné služby, hostinger má pre vás dokonalé riešenie..

4. StableHost

stablehost-profesionálne-WordPress-hosting-Austrálčania

StableHost

To, čo sa nám na StableHost páčilo, nie je o kvalite ich služieb, ale o ich morálke. Takmer každý poskytovateľ hostingu tam robí to najlepšie, čo môže nalákať svojich zákazníkov, predať im plán a potom ich predať. Často nerobia to, čo je potrebné na poskytovanie kvalitných služieb. Preto si skutočne vážime, keď je poskytovateľ hostingu skutočne otvorený a čestný. Sú najvzácnejšie.

StableHost má všetko, čo potrebujete na spustenie rýchlej webovej stránky. Pri každom pláne získate neobmedzený priestor na disku a šírku pásma spolu s plnými procesorovými procesormi a skvelým podporným tímom vzadu. Pri testovaní sme zistili, že ich prevádzková doba servera je 99,97% v priebehu celého roka a časy načítania sú neustále okolo 500 milisekúnd. Skutočne to malo zmysel pomenovať túto spoločnosť StableHost. Ich výkon je určite stabilný po celý rok.

Môžete byť kdekoľvek na svete a vaše stránky si budú udržiavať rýchlosť načítania 500 milisekúnd, bez ohľadu na to. Určite to nestratíte žiadnych návštevníkov.

StableHost má tiež VPS a špecializované hostingové služby. Okrem toho, ak sa nechcete príliš usilovať o svoje stránky WordPress, môžete ich nechať spravovať za vás. Na ovládacom paneli musíte spravovať iba obsah svojej stránky a niekoľko vecí. Je to skvelá voľba v prípade, že chcete ušetriť čas a energiu a investovať ich do rozvoja svojho podnikania.

Ak hľadáte najjednoduchší zdieľaný plán hostenia, bude vás to stáť iba 3,50 EUR mesačne. Je to vynikajúca voľba, ak hľadáte hostiť jednoduchý blog alebo web, ktorý nemá veľa zdrojov. Ak však hľadáte web elektronického obchodu alebo niečo väčšie, budete potrebovať plán na úrovni podniku, ktorý bude stáť 28,50 dolárov mesačne. Aj keď je to omnoho viac, ako by ste očakávali, získate všetky nástroje a podporu, ktorú potrebujete na spustenie online podnikania.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach StableHost.

5. Cloudways

cloudways riadené-cloud hostingu a Austráliou

CloudWays

Poskytovatelia hostingu, ktorí sa nachádzajú iba v Austrálii

Ak sa vaše hlavné publikum nachádza v Austrálii, potom je prirodzené, že bude fungovať čo najlepšie, ak používate austrálskeho poskytovateľa hostingu. Týmto spôsobom môžete zabezpečiť, aby sa všetky údaje dostali k austrálskym návštevníkom čo najrýchlejšie.

Poskytovatelia hostingu, ktorých som spomenul vyššie, sa dajú pomerne ľahko nájsť, pretože oslovujú globálne publikum. Je však oveľa ťažšie nájsť austrálskych poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú kvalitné služby. Preto sme pre vás otestovali troch najlepších austrálskych poskytovateľov hostingu.

6. WP Hosting

wphosting-best-WordPress-hosting a Austráliou

Hosting WP

WP Hosting, ako už názov napovedá, je spoločnosť zameraná hlavne na poskytovanie vysoko kvalitných hostingových služieb WordPress. Ak chcete plne vybavený balík optimalizovaný pre CMS, určite by ste si mali skontrolovať ich plány. WP Hosting je v súčasnosti najpopulárnejším poskytovateľom hostingu v Austrálii. Pre používateľov WordPress je ich služba skutočne prospešná v tom, že svojim klientom poskytujú denné zálohy, inštalačné skripty jedným kliknutím a najvyššiu úroveň zabezpečenia pre svojich klientov..

Keďže sa spoločnosť etablovala v Austrálii, bolo pre nich výhodné umiestniť tam svoje hlavné dátové centrum. V súčasnosti existuje obrovský dopyt po kvalitnom webhostingu na celom kontinente a spoločnosť WP Hosting túto príležitosť okamžite využila. Bezpečnosť je jedným z ich silných apartmánov. Zabraňujú výpadkom servera monitorovaním infraštruktúry 24/7. Implementáciou denných záloh tiež zabezpečujú, aby sa nestratili žiadne z vašich údajov.

Spoločnosť Google už kladie vysokú prioritu na webové stránky, ktoré majú certifikáty SSL, a spoločnosť WP Hosting si toho je dobre vedomá. Ponúkajú certifikáty SSL spolu so svojimi balíkmi a ďalší softvér na filtrovanie spamu, ktorý zabraňuje používateľom vytvárať zbytočný obsah na vašich stránkach. Ak navštívite WP Hosting a kliknete na jeho časť Hosting WordPress, môžete vidieť, že ponúkajú tri rôzne plány: Startup, Business a Corporate. Bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, získate neobmedzený prenos dát, denné zálohy a ochranu DDoS.

Prvý plán vám poskytne 5 GB SSD, ktorý sa dá zväčšiť až na 20 GB, ak si vyberiete podnikový plán. Kombinácia jednotiek SSD a neobmedzený prenos údajov zaisťuje rýchle načítanie stránky pre váš web. Môžete sa tiež zaregistrovať do jednej z troch možností vyhradeného servera. Tam sa môžu ceny líšiť v závislosti od ďalších požadovaných funkcií. Ku každému vyhradenému plánu môžete pridať ovládací panel, zálohy a program Total Care.

Balík Total Care vám poskytuje prvotriednu podporu, monitorovanie servera, zabezpečenie na vysokej úrovni a konfiguráciu brány firewall. WP Hosting má spoľahlivého personálu zákazníckej podpory, ktorý je dostupný prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu.

7. DigitalPacific

digital-Tichomorie-domain-hosting a Austráliou

DigitalPacific

DigitalPacific je spoločnosť, ktorá ponúka všetky druhy služieb súvisiacich s hostingom a webovými stránkami. Patria medzi ne VPS, zdieľané a dedikované servery, registrácia domén, hosting hostiteľov, certifikáty SSL a široká škála ďalších funkcií. Ak chcete všestranné riešenie pre vaše potreby webhostingu, mali by ste sa určite pozrieť na DigitalPacific. Prevádzkujú všetky svoje hostingové balíčky na špičkových serveroch Dell a budete viac než potešení hodnotou, ktorú získate za svoje peniaze.

Ponúkajú iba tie funkcie a aplikácie, ktoré skutočne fungujú. Napríklad používatelia dostanú cPanel, najobľúbenejší a užívateľsky prívetivý ovládací panel a Softaculous. Ten vám umožní nájsť a nainštalovať najužitočnejšie aplikácie pre váš web pomocou metódy jediného kliknutia. V DigitalPacific je rutinou vytvárať zálohy pre všetkých klientov trikrát denne. Ak sa niečo stane s údajmi na vašom webe, môžete sa kedykoľvek vrátiť k predtým uloženej verzii.

Spoločnosť zaisťuje 99,99% dostupnosti pre ich VPS, cloud a špecializované hostingové balíčky. Ak si chcete založiť vlastnú webovú stránku elektronického obchodu, generovať návštevnosť a predávať produkty online, potom vám ich nadpriemerná doba prevádzky veľmi prospeje. Ak by ste sa radšej prihlásili k jednému z ich predajcov alebo zdieľaných hostingových balíkov, nemusíte sa obávať. Zaručujú 99,9% dostupnosť pre tie plány nižšej úrovne, čo je tiež veľa.

Máte dostatok času na vyskúšanie ich zdieľaných a predajných plánov, pretože pre tieto balíčky poskytujú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak sa však chcete zaregistrovať v službe cloud, VPS alebo špecializovaných hostingových službách, musíte mať na pamäti, že máte iba 10 dní na vrátenie peňazí. DigitalPacific má užitočný tím odborníkov, ktorý je dostupný prostredníctvom lístkov, e-mailu a telefónu. Aj keď neodpovedajú okamžite, určite dostanete odpoveď do 3 hodín.

8. Panthur

panthur-austrálsky-web-hosting, spoločnosť

Panthur

Ak hľadáte lacného, ​​ale spoľahlivého austrálskeho poskytovateľa webhostingu, mali by ste vyskúšať Panthur. Túto alternatívu odporúčame aj pre začiatočníkov a náročnejších používateľov. Veľa investovali do špičkového hardvéru vrátane diskových jednotiek SSD, ktoré zabezpečujú rýchly tok údajov. Panthur navyše zaručuje ochranu DDoS a CloudFare CDN pre všetkých svojich klientov. Ak sa chcete zaregistrovať do jedného zo svojich plánov, ale už máte webovú stránku hostenú niekde inde, nemusíte sa obávať..

Spoločnosť Panthur prenesie údaje z vašich webových stránok na svoj server a nebudete musieť platiť desetník. Usilujú sa udržiavať dostupnosť servera nad 99,9%, aby sa ubezpečili, že stránky elektronického obchodu hostené na ich serveroch utrpia malú až žiadnu stratu na výnosoch. Poskytovateľ veľkoryso umožňuje svojim používateľom vytvárať ľubovoľný počet e-mailových účtov a databáz SQL. Jediným obmedzením, ktorému musíte čeliť, bude veľkosť úložiska SSD. Ako mnoho svojich konkurentov, Panthur tiež udeľuje licenciu cPanel a množstvo aplikácií, ktoré môžete nainštalovať jediným kliknutím.

Ponúkajú množstvo nástrojov, ktoré uľahčujú správu a prispôsobenie stránok. Spoločnosť Panthur aplikuje na vaše webové stránky vysokú úroveň zabezpečenia oddelením od ostatných používateľov na serveri pomocou služby CloudLinux. Kým webová stránka rastie, bude neustále skenovaná z hľadiska škodlivého softvéru a chránená proti útokom DDoS. Ďalej budete môcť nainštalovať softvér, ktorý potrebujete pre svoju prácu, prostredníctvom rootovského prístupu SSH.

V prípade, že sa niečo pokazí, môžete sa kedykoľvek vrátiť k jednej zo záloh, ktoré môžete vytvoriť zadarmo. Nie je potrebné míňať peniaze ani za certifikát SSL, pretože spoločnosť Panthur rozdáva certifikát každému používateľovi zadarmo. V prípade, že potrebujete pomoc, môžete sa kedykoľvek obrátiť na tím zákazníckej podpory prostredníctvom lístkov, e-mailu a telefónu. Majú k dispozícii rôzne telefónne čísla pre Austráliu, Nový Zéland a jedno, ktoré je dostupné pre všetky ostatné krajiny, takže ich môžete rýchlo dostať do telefónu v závislosti od vašej polohy..

9. Zásadné

rozhodujúcim-business-hosting-Austrália

rozhodujúci

Zásadný je jednou z tých austrálskych webhostingových spoločností, ktoré sú v súčasnosti v tejto oblasti veľmi populárne. Vynikajú poskytovaním vysokorýchlostných služieb a nadpriemernou skúsenosťou so zákazníckou podporou. Hlavným cieľom spoločnosti Crucial je pomôcť austrálskym podnikom rásť a veľa veľkých spoločností je skutočne spokojných so svojimi službami. Ponúkajú výkonný zdieľaný hostingový balík, ktorý obsahuje 50 GB úložného priestoru, 10 doménových mien, neobmedzený počet e-mailových účtov a neobmedzený prenos dát iba za 19,90 dolárov mesačne.

Obmedzením určitých zdrojov zaisťuje spoločnosť Crucial, že vaše webové stránky budú bez problémov fungovať bez akýchkoľvek nezrovnalostí. Tieto limity jednoducho neumožňujú iným používateľom na serveri akýmkoľvek spôsobom ovplyvniť vaše webové stránky. Vďaka tomu je Crucial jednou z lepších alternatív, pokiaľ ide o zdieľaný hosting. Mnoho ďalších spoločností zadáva outsourcing svojich serverov a používatelia sa nakoniec spomaľujú, keď sa vyskytnú dopravné špičky.

Spoločnosť Crucial veľa investovala do zlepšenia rýchlosti svojich serverov. Podľa recenzií zákazníkov poskytujú ich webhostingové balíčky viac ako dostatok zdrojov pre majiteľov webových stránok, ktorí chcú ísť do zahraničia. Doteraz obsluhujú viac ako 50 000 webových stránok a ich počet každým dňom rastie. Ak ste vlastníkom firmy, ktorý sa chce dostať na internet a začať predávať austrálskym ľuďom, určite budete spokojní s priemerným pingom 2 ms v tejto oblasti. Jedna vec, ktorá stále trochu znižuje rýchlosť, je to, že Crucial v súčasnosti používa PHP5 a 6.

Bolo by oveľa lepšie, keby prešli na PHP7, ale pravdepodobne sa to stane aj v blízkej budúcnosti, pretože to bude vyžadovať konkurencia. Zásadný význam má aj životné prostredie, ktoré čo najviac znižuje ich uhlíkovú stopu. Veľmi si cenia aj prírodnú krásu Austrálie, takže do tejto veci investujú veľa peňazí. Celkovo vzaté, Crucial je slušný poskytovateľ webhostingu, najmä ak sú vašou cieľovou skupinou ľudia z Austrálie.

10. Ventraip

ventraip-Austrália-web-hosting

Ventraip

Ventraip je dôveryhodná austrálska spoločnosť, ktorá má takmer desaťročné skúsenosti v odbore. Bola založená v roku 2010 a stala sa jedným z najspoľahlivejších poskytovateľov hostingu v regióne, ktorý ponúka rôzne výkonné balíky. Môžete ho použiť ako registrátora domén, zaregistrovať sa do jedného zo svojich predajných plánov alebo ísť na zdieľané balíčky alebo balíčky VPS. Na výber je široká škála možností. Ako môžete vidieť priamo na hlavnej stránke, spoločnosť Ventraip sa považuje za 100% austrálsku hostingovú spoločnosť, čo je pravda.

Dôvodom, prečo si ľudia vyberú tohto poskytovateľa, je hlavne to, že ponúkajú veľmi silné alternatívy hostingu VPS. Ich zdieľané hostingové balíčky sú obzvlášť dobré pre používateľov WordPress a Magento, pretože sú pre tieto dva CMS úplne optimalizované. Môžete si vybrať z mnohých populárnych softvérov, ktoré sa dajú nainštalovať jediným kliknutím. Ich hlavným cieľom je poskytovať vynikajúce služby pre neskúsených používateľov, ktorí chcú dostať svoje obchodné alebo osobné webové stránky online.

Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, má obrovský počet pozitívnych recenzií. Ich servery sú optimalizované pre WordPress, ale nezáleží na tom, že služba prospieva iba menším webovým stránkam. Ak chcete založiť väčší online obchod a generovať obrovskú návštevnosť, nebudete mať žiadne problémy s výkonom. Spoločnosť Ventraip úspešne zaznamenala udržiavanie doby prevádzky servera nad priemerom 99,9%. Ak sa zaregistrujete do jedného z hostiteľských balíkov na serveri Ventraip, nebudete musieť kupovať SSL samostatne.

Poskytovateľ rozdáva bezplatné certifikáty SSL každému, kto sa zaregistruje do svojich plánov. Pokiaľ ide o bezpečnosť vašich údajov, sú veľmi vážni a vytvárajú zálohy každú hodinu. Ak sa niečo pokazí, môžete okamžite prejsť späť na hodinovú verziu svojho webu a pokračovať odtiaľ. Váš web bude bleskovo rýchly s neobmedzenou šírkou pásma a jednotkami Samsung SSD. Namiesto 30 vám spoločnosť Ventraip ponúka 45 dní na vyskúšanie ich služieb a funkcií. Ak nie ste spokojní, svoje peniaze môžete kedykoľvek získať späť v tomto časovom rámci.

Ďalšie skvelé hostingové riešenia pre Austrálčanov

Všetky stránky, ktoré som spomenul vyššie, sú vhodné na prevádzkovanie vašich stránok, mali by ste však mať iné funkcie alebo lepšie ceny. Poskytovatelia hostingu, ktorých tu spomínam, sú o niečo lacnejšie a majú niekoľko jedinečných funkcií. Napriek tomu, že majú nižšiu cenu, ich služby sú stále špičkové.

11. Bluehost

Bluehost-Austrália-WordPress-hosting-poskytovateľ

Bluehost

Majitelia malých webových stránok a blogeri sa všetci zhromažďujú za Bluehostom, pretože je to jeden z najdostupnejších poskytovateľov hostingu na webe. BlueHost je tiež jedným z poskytovateľov hostingu, ktorý odporúča WordPress, takže sa nemôžete pokaziť s hosťovaním svojich stránok WP na svojich serveroch. V súčasnosti majú na svojich serveroch hostené 2 milióny webových stránok a môžete si byť istí, že stále viac je na ceste.

Teraz, keď BlueHost inovoval svoju architektúru serverov a za pár mesiacov zdvojnásobil svoj výkon. Servery spoločnosti BlueHost majú teraz 99,99% dostupnosti a rýchlosť načítania 600 milisekúnd. Je to dvakrát rýchlejšie ako v priemyselnom štandarde a budete si ju môcť užiť, aj keď máte sídlo v Austrálii.

Zákaznícka podpora spoločnosti BlueHost sa zdá byť uspokojivá pre väčšinu jej používateľov podľa príspevkov na fóre a recenzií zákazníkov, ktoré čítame. V súvislosti s pomalými odpoveďami sa vyskytlo len veľmi málo sťažností, ale každý poskytovateľ hostingu občas skĺzava. Pri prvom kontakte sme čakali 18 minút, aby sme dostali odpoveď od zástupcu podpory zákazníkov. To nie je veľmi rýchle, ale je to slušné. Odpovedali na naše otázky správne a pomohli nám vykonať menšie úpravy na našom ovládacom paneli.

Asi najlepšia vec, o BlueHost je skutočnosť, že môžete získať ich kvalitné služby za šialene nízku úvodnú cenu. Stojí to iba 2,95 dolárov mesačne.

12. HostGator

hostgator-výkonný-web-hosting a Austráliou

Hostgator

Ak ste dokonca hľadali poskytovateľov hostingu, hostgator nebude taký, ktorý vás upúta z vašej pozornosti. Je to jedna z najväčších hostingových spoločností na webe s viac ako 9 miliónmi hostovaných webových stránok. Majú pravdepodobne najväčší marketingový rozpočet a to sa skutočne prejavuje, ak práve prezeráte videá YouTube; ich reklamy sa zobrazujú veľmi často.

Získavanie zákazníkov však nie je jediné, v čom je HostGator dobrý. Spoločnosť tiež ponúka solídne hostingové služby s množstvom výhod. Pre začiatočníkov tiež ponúkajú cloudhosting, ktorý je stabilnejší a oveľa rýchlejší ako jednoduchá služba zdieľaného hostingu. Zaisťuje, že aj keď sa nachádzate v Austrálii, vaša stránka sa načíta konštantnou rýchlosťou 560 milisekúnd. Je to dosť rýchle na spustenie internetového obchodu a získanie nových zákazníkov. Okrem toho bude mať 100% dostupnosť; hlavne preto, že architektúra cloudhostingu je veľmi robustná. Aj keď server zlyhá, iba sa nahradí iným a prehliadka bude pokračovať. Aby sa zabezpečilo, že návštevník vašich stránok dosiahne maximálnu rýchlosť, načíta sa z najbližšieho servera.

Ich podpora je slušná, aj keď trochu nejednotná. Mali sme s nimi pozitívnu skúsenosť a na odpoveď sme čakali iba asi 14 minút. Niekoľko príspevkov na fóre však uvádza, že agenti hostgátora ich nechali visieť. Neexistuje žiadna zákaznícka podpora, ktorá nerobí chybu, takže je trochu prijateľná. Existujú však určite poskytovatelia hostingu, ktorí ponúkajú lepšie služby podpory zákazníkov.

Ovládací panel hostgátora je jednou z najprijateľnejších platforiem, aké sme kedy videli u poskytovateľov hostingu. Ponúka jednoduché inštalácie jedným kliknutím, početné integrácie aplikácií, bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok a ďalšie.

Ak si myslíte, že plán hostingu cloud hostgator uspokojí vaše potreby, budete radi, že viete, že to stojí iba 5 dolárov mesačne.!

13. InMotion Hosting

INMOTION-hosting-business-austrálsky-web-hosting

InMotion Hosting

Keď preskúmame poskytovateľov hostingu, jednou z našich priorít je zistiť, ako spoľahliví a ako vopred a úprimne sú poskytovatelia hostingu. Nakoniec budete pracovať so službou, ktorú ľudia poskytujú, a je najlepšie, ak ste obťažliví s ľuďmi, s ktorými sa rozhodnete pracovať. Robia rozdiel v kvalite služieb, a preto môžeme za InMotion ručiť.

InMotion existuje už viac ako 10 rokov a poskytuje domov pre viac ako 400 000 domén. Okrem toho má jeden žiarivý úspech. Špičková služba podpory zákazníkov. InMotion sa inzeruje ako pár najkrajších ľudí na planéte vzadu. Je to vyhlásenie, ktoré môžeme potvrdiť do 2 minút. Takto nám trvalo, kým sme sa dostali k agentovi podpory zákazníkov a dostali dobre informovanú a dobre napísanú odpoveď. Kvalita ľudí skutočne žiarila.

Skvelá služba podpory zákazníkov však nie je tým, o čom je InMotion. Majú tiež silnú architektúru a vysokokvalitné hostingové služby, ktoré sa majú zobraziť. Ich priemerná doba prevádzkyschopnosti je 99,98%, čo predstavuje iba 38 minút prestojov rozložených po celý rok. To je pochopiteľné, ale majú aj službu hostingu cloudu, ktorá má nulové prestoje. Môžete si tiež zvoliť, pretože príde s mimoriadnou rýchlosťou a množstvom doplnkov.

Pokiaľ ide o rýchlosť načítania, InMotion robí obdivuhodne a načíta webovú stránku do 660 až 800 milisekúnd. Poskytnú vám takú rýchlosť počas celého roka, vďaka čomu bude váš web bezproblémový beh bez ohľadu na to, v ktorej časti sveta je zobrazený.

Najjednoduchšou možnosťou je ísť so zdieľaným hostingovým plánom, ktorý stojí 4,89 dolárov mesačne. Je pomerne výkonný a poskytne vám aj množstvo prémiových funkcií. Pre začiatočníkov dostanete prémiový doplnok Sucuri WordPress, ktorý by stál cenu 240 dolárov mesačne. Je to kompletná bezpečnostná služba, ktorá vás chráni pred porušeniami, útokmi DDoS a škodlivým softvérom. Dostanete tiež bezplatné automatizované zálohy, čo žiadny poskytovateľ hostingu neponúka zadarmo. Väčšina poskytovateľov hostingu za to účtuje ročný alebo mesačný poplatok. Vďaka jednoduchému a lacnému hostingovému plánu InMotion získate oveľa viac.

Ak chcete vyskúšať, ako pre vás InMotion funguje, alebo ak sa chcete dozvedieť viac o celej škále svojich služieb, pozrite si ich oficiálnu webovú stránku.

14. GreenGeeks

GreenGeeks-eco-friendly-austrálsky-host

GreenGeeks

Pokiaľ ide o environmentálne udržateľné hostingové riešenia, žiadna iná spoločnosť nevykonáva dobrú prácu, ako to robí GreenGeeks. Nielenže sú ich dátové centrá úplne solárne a veterné, ale ponúkajú aj vynikajúci zákaznícky servis. Sľubujú 99,99% dostupnosti a 100% spokojnosť zákazníkov. Majú však všetko, čo potrebujú na ich zálohovanie?

Ukazuje sa, že áno. GreenGeeks majú v priemere 99,91% priemernú dobu prevádzky po celý rok. Počas našich testov sme nevideli žiadne prestoje a sme presvedčení, že žiadny iný používateľ by neutrpel žiadne prestoje. Rýchlosti načítania stránok však nie sú také očarujúce ako všetko ostatné v službe GreenGeek. Pohybuje sa medzi 600 milisekundami a 1000 milisekundami, čo je stále v priemere v priemysle, ale niektorí poskytovatelia hostingu dosahujú lepšiu výkonnosť.

GreenGeeks má veľa dobrých ľudí, ktorí svojim klientom poskytujú kvalitnú zákaznícku podporu. Po testovaní nám netrvalo viac ako 17 minút, aby sme dostali odpoveď od jedného z ich agentov podpory zákazníkov. Bola informovaná, odpovedala na naše otázky a vykonala nastavenia, ktoré sme jej položili. Bola ešte priateľskejšia, ako sme očakávali, takže sa toho netreba sťažovať, až na jednu vec.

Zdá sa, že tímy podpory zákazníkov spoločnosti GreenGeeks sú zadávané externe anglicky hovoriacim cudzím jazykom, pretože im to umožňuje ušetriť veľa peňazí. Početné pravopisné chyby, ktoré sme videli, nás silne naznačili. Môže to tiež vysvetliť, ako je GreenGeeks schopný dať takú rýchlu reakciu. S veľkým počtom používateľov v pohotovostnom režime je ľahšie zvládnuť.

Ak hľadáte na vyriešenie problému sami, máte všetky informácie, ktoré potrebujete. Znalostná základňa GreenGeeks je dobre zavedená. Nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré by vás mohli zaujímať.

GreenGeeks tiež zlepšuje obchod s početnými freebies. Získate doménové meno za poplatok, bezplatnú migráciu stránok, bezplatné aplikácie, bezplatné zálohy, bezplatný certifikát SSL, CDF CloudFlare a ďalšie. Ľahko ušetríte veľa peňazí. Plán Ecosite Starter spoločnosti EcoGeek stojí iba 3,95 dolárov mesačne, čo z neho robí vysoko dostupnú službu.

Viac informácií nájdete na oficiálnych webových stránkach GreenGeeks.

15. Dreamhost

Dreamhost-fast-secure-austrálsko-web-hosting

Dreamhost

DreamHost je skutočným dinosaurom odvetvia webhostingu a poskytuje domov pre viac ako 1,5 milióna webových stránok. Spoločnosť bola založená v roku 1996, iba niekoľkými študentami z Undergradu na Claremont College v Kalifornii. Ale aj keď je starý, stále žije a kopa.

Pre začiatočníkov je prevádzková doba DreamHost viac ako slušná, ale niekedy je trochu neistá. V niektorých mesiacoch je to 100%, ale v niektorých mesiacoch klesne na 99,75%, čo nie je zlé, ale viditeľné. To prispieva k veľmi malému počtu prestojov počas celého roka, čo pravdepodobne nepoškodí vašu firmu.

Tam, kde DreamHost skutočne vyniká, je doba načítania stránky. Vaša stránka sa načíta medzi 778 a 560 milisekundami, čo je celkom úžasné. Môžete očakávať, že čas načítania tiež v Austrálii.

Jednou z vecí, ktoré sme si skutočne zamilovali, je skutočnosť, že DreamHost skutočne ponúka neobmedzenú šírku pásma. Väčšina poskytovateľov hostingu o tom iba dáva falošné sľuby a vy viete len to, že ak čítate malé písmená. DreamHost sa však vymanil z cesty a zbavil svojich používateľov týchto obmedzení.

Pokiaľ ide o prácu s ľuďmi, DreamHost pozná svoje veci. Má veľa priateľských agentov podpory zákazníkov, ktorí sú veľmi dobre informovaní a nemajú problém s podrobnými odpoveďami do 5 minút. Náš test bol rýchly a príjemný, takže ich môžeme srdečne odporučiť. Zákaznícku podporu DreamHost môžete dosiahnuť prostredníctvom rozhovoru, ale nie telefonicky. DreamHost je veľmi prístupný z hľadiska použiteľnosti aj ceny. Môžete začať používať ich plán zdieľaného štartéra za 2,59 $ mesačne, čo vám poskytne úplnú podporu pre jednu webovú stránku. Existujú rozsiahlejšie plány, napríklad plán zdieľaných neobmedzených služieb, ktorý ponúka hosting pre neobmedzený počet webových stránok iba za 7,95 dolárov mesačne. Ak to chcete vyskúšať, na ich oficiálnych webových stránkach nájdete oveľa viac.

Dreamhost je dokonca uhlíkovo neutrálny, čo je veľká vec pre poskytovateľa hostingu. Táto spoločnosť neutralizovala šialené 29 298 ton skleníkových plynov. Takže DreamHost je tiež solídnym výberom firmy a riešením šetrným k životnému prostrediu.

Viac informácií o DreamHost a jeho plánoch nájdete na oficiálnych webových stránkach.

záver

Neexistuje žiadny dôvod, ktorý by umožňoval vašej firme brániť jej geologickému umiestneniu. Aj keď máte sídlo v Austrálii, môžete ľahko prevádzkovať vysokorýchlostný web bez akýchkoľvek obmedzení. Teraz máte na výber 15 možností, ktoré im umožnia čo najlepšie využiť vaše nové podnikanie na internete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector