15 najlepších poskytovateľov webhostingu v jazyku Java

01.06.2020
Najlepšie hosting '15 najlepších poskytovateľov webhostingu v jazyku Java
0 37 мин.

best-java-hosting poskytovatelia-2019


V tomto článku sa chystáme prehodnotiť webhostingové služby Java, ktoré vám môžu priniesť najvyššiu hodnotu za cenu. Bude to skvelý zdroj pre vývojárov, ktorí hľadajú výkonné plány hostenia, na ktoré sa môžu úplne spoľahnúť. Budete mať možnosť dozvedieť sa o najväčších menách v odbore ao funkciách, podpore a hardvéri, ktoré ponúkajú.

Ďalej vysvetlíme, čo je to Java, prečo ju ľudia používajú a niektoré zaujímavé fakty. V druhej polovici nášho článku preskúmame 15 najlepší poskytovatelia webhostingu v jazyku Java podľa nášho názoru. Poukážeme na niektoré kľúčové vlastnosti každého poskytovateľa a služby, na ktoré sú zvlášť dobré. Poďme začať!

Čo je to Java a prečo by ste ju mali používať?

Java je jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov. Hlavným konceptom jazyka Java je, že nevyžaduje písanie číselných kódov vôbec. Celý program môžete napísať iba pomocou anglických slov ako príkazov. To tiež znamená, že pre používateľov je oveľa ľahšie písať a čítať jazyk v porovnaní s inými programovacími jazykmi.

Pretože musíme hovoriť podľa pravidiel gramatiky, Java programátori musia pri písaní programu dodržiavať súbor pravidiel. Tomu sa hovorí syntax. Súbor príkazov napísaných používateľom samozrejme nie je konečnou formou programu. Skôr ako bude Java pripravená na spustenie, musí ju preložiť do číselných kódov, aby ju mohol stroj spracovať.

Príbeh Java

best-java-hosting poskytovateliaÚplne prvá verzia Java bola výsledkom projektu z roku 1991 a jeho meno bolo Oak. James Gosling bol vedúcim tímu v spoločnosti Sun Microsystems a vo svojej kancelárii mal dubový strom, čo je názov jazyka. Keď na tom pokračovali, zmenili sa najprv na Green, potom na Java. Hlavnou myšlienkou Java bolo vyvinúť spôsob poskytovania interaktívnej televízie pre divákov. Ukázalo sa však, že jazyk bol v tom čase v odvetví digitálnej káblovej televízie príliš pokročilý.

Prvá verzia Java vyšla v roku 1996 a začala ju používať na internete. Stalo sa nástrojom, ktorý ľudia používali na vytváranie interaktivity svojich webových stránok pridávaním animácií na stránky. Spoločnosť Sun Microsystems distribuovala Java až do roku 2010, keď spoločnosť Oracle získala. Od prvého vydania jazyka Java vyšlo množstvo aktualizácií, pričom posledná verzia je Java SE 10. V súčasnosti je taká populárna, že sa v podstate nemôžete dotknúť predmetu počítačovej vedy a nepočuť nič o jazyku Java..

Preto by ste mali používať Javu

V spoločnosti Sun Microsystems a neskôr v spoločnosti Oracle sa vždy zameriavali na niekoľko kľúčových princípov. Chceli vytvoriť niečo pre začiatočníkov, prenosné, dobre štruktúrované a bezpečné. Výsledkom je, že prvá a nasledujúce verzie jazyka Java uspokojili tieto hlavné myšlienky a prilákali do tohto programovacieho jazyka zakaždým ešte viac používateľov. Hlavné dôvody, prečo by ste mali používať Java, sú nasledujúce:

 • Je to spoľahlivé – Chyby programátora zjavne vedú k chybám. Tieto chyby však možno znížiť vylepšením programovacieho jazyka. Java sa rozhodla pridať do rovnice objektovo orientované programovanie, čo viedlo k oveľa lepším výsledkom.
 • Špičková bezpečnosť – Jedným z plánov vývojára v jazyku Java bolo zvýšiť jeho popularitu medzi používateľmi mobilných zariadení. Ak chcete, aby Java pracovala na mobilných zariadeniach, musíte im povoliť odosielanie a prijímanie údajov prostredníctvom sietí. Tieto typy procesov vyžadujú prvotriedne zabezpečenie, aby nedošlo k úniku údajov. Výsledkom bolo, že Java sa stala jedným z najbezpečnejších programovacích jazykov na svete.
 • Nezávisí od platformy – Java môžete spúšťať na akomkoľvek zariadení vrátane veľkých aj malých zariadení, čo z neho robí úplne prenosný programovací jazyk. Môže byť nainštalovaný na akomkoľvek operačnom systéme; Java nie je vôbec závislá na softvérovom alebo hardvérovom prostredí.
 • Jazyk vhodný pre začiatočníkov – Java je založená hlavne na programovacom jazyku C ++. Samozrejme, C ++ je oveľa komplikovanejšia ako Java, ale stále je skutočne výkonná. Chceli vytvoriť niečo, čo zachováva a ďalej zlepšuje silné stránky C ++, zatiaľ čo je stále ľahké sa používať.

Poskytovatelia webhostingu a Java

Hoci jazyk Java podporuje väčšina poskytovateľov webhostingu v súčasnosti, mnohí z nich ho nezačleňujú do svojich zdieľaných hostingových balíkov. Možno budete musieť ísť na VPS alebo dokonca na vyhradený serverový plán a obidve tieto náklady sú viac ako zdieľaný hostingový plán. Akonáhle nájdete webhostingový plán, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám, budete môcť svoj web založený na jazyku Java nastaviť okamžite..

Ak webhostingová spoločnosť ponúka Java vo svojom balíku, znamená to, že získate pravidelnú hostingovú službu so všetkými potrebnými Java aplikáciami. Aj keď v zdieľaných plánoch webhostingu nájdete poskytovateľa, ktorý podporuje Javu, je lepšie radšej sa rozhodnúť pre možnosť VPS. Každý skúsený vývojár vám môže povedať, že Java aplikácie zvyčajne vyžadujú veľa zdrojov.

Namiesto toho, aby ste váhali medzi zdieľaným a VPS hostingom, mali by ste ho radšej posunúť na ďalšiu úroveň a zvoliť buď VPS, alebo vyhradený hosting. Pretože hovoríme o veľmi populárnom programovacom jazyku, existuje vysoký dopyt po výkonných plánoch hostingu Java. V prípade, že nemáte najmocnejších poskytovateľov webhostingu na jednom mieste skontrolovaný, môže to trvať dosť času.

Našťastie sme starostlivo preskúmali 15 najlepší poskytovatelia hostingu Java tu v našom článku. Pokračujte v čítaní a my vám pomôžeme rozhodnúť, ktorý z nich najviac vyhovuje vašim potrebám! Ale predtým, ako skočíme do detailov, tu je úplný zoznam najlepších spoločností poskytujúcich webhosting v jazyku Java:

 1. InMotion Hosting – od 29,19 dolárov mesačne
 2. Bluehost – od 19,99 dolárov mesačne
 3. HostGator – od 29,95 $ mesačne
 4. A2Hosting – od 5 USD mesačne
 5. InterServer – od 6 dolárov mesačne
 6. iPage – od 19,99 dolárov mesačne
 7. LiquidWeb – od 59 USD mesačne
 8. SiteGround – od 269 dolárov mesačne
 9. FatCow – od 19,99 dolárov mesačne
 10. Dreamhost – od 13,75 dolárov mesačne
 11. Hostinger – od 8,16 dolárov mesačne
 12. TMD Hosting – od 19,97 dolárov mesačne
 13. Host1Plus – od 15 USD mesačne
 14. GreenGeeks – od 39,95 dolárov mesačne
 15. FastComet – od 59,95 dolárov mesačne

Teraz sa podrobne pozrieme na každého poskytovateľa hostingu Java:

1. InMotion Hosting

INMOTION-best-java-hostingHosting InMotion nemá špecifickú sadu plánov dostupných výlučne pre hosting v jazyku Java, môžete si však vybrať jeden zo svojich výkonných hostingových plánov VPS. Podporujú Javu iba svojimi tromi dostupnými plánmi VPS, takže môžete zabudnúť na svoje zdieľané alebo špecializované hostingové plány. Pre začiatočníkov si môžete zvoliť plán VPS-1000, ktorý stojí iba 29,19 dolárov mesačne. Dodáva sa so 4 GB pamäte RAM, úložiskom 75 GB, šírkou pásma 4 TB a bezplatným SSL.

Aj keď spolu s Java získate nejaké doplnky, ako napríklad Tomcat a JPS, stále sa nebudete môcť o tieto veci opýtať technickej podpory. Sú však veľmi skúsení vo všetkých ostatných častiach webhostingovej služby a môžete ich kedykoľvek kontaktovať. Registráciou do jedného zo svojich plánov VPS získate tiež cPanel na správu serverov.

InMotion zaisťuje, že ste plne chránení pred útokmi DDoS. Vysoký výkon je zaručený najnovším hardvérom vrátane pevných diskov SSD. Údaje webových stránok a aplikácií môžu skončiť poškodením alebo stratou v prípade, že sa vyskytne problém, preto sa vymýšľajú zálohy. InMotion poskytuje bezplatné zálohy a snímky, čo vám umožňuje vrátiť sa v čase a načítať svoje dáta kedykoľvek budete chcieť.

Môžete vytvárať snímky každý deň, čo sa väčšinou odporúča pred vykonaním zmien na serveri alebo na webovej stránke. Bezplatné zálohy sú automatické a zhruba každý deň vytvárajú kópiu vašich údajov. Tento poskytovateľ vám dá 90 dní na vyskúšanie jedného zo svojich plánov, čo je dosť času na rozhodnutie, či službu chcete alebo nie.

2. Bluehost

Bluehost-best-java-hostingĎalší univerzálny poskytovateľ webhostingu, ktorý poskytuje prvotriedne plány pre podniky aj jednotlivcov. Na BlueHost nájdete aspoň tri možnosti pre každý typ webhostingovej služby, vrátane zdieľaného, ​​cloudového, vyhradeného alebo VPS hostenia. Z toho iba Java VPS a špecializované plány podporujú Java a webové stránky, ktoré sú založené na JSP.

Pre začiatočníkov môže byť dobrý nápad štandardný plán VPS za 19,99 dolárov mesačne. Najodporúčanejším plánom spoločnosti BlueHost je druhý plán s vylepšeným VPS, ktorý stojí 29,99 dolárov mesačne. Aj keď všetky tri plány prichádzajú s množstvom užitočných funkcií, musíte sa ubezpečiť, že plán hostenia poskytuje dostatočný výkon pre vaše potreby. Ak potrebujete niečo ešte silnejšie ako tieto tri, môžete tiež ísť na vyhradený server.

Od najlacnejšieho plánu VPS po najdrahší dedikovaný server sa náklady rovnako líšia. Dedikovaný server môžete získať iba za 79,99 dolárov mesačne, zatiaľ čo plán Ultimate VPS stojí 59,99 dolárov. Návštevou znalostnej základne BlueHost a prečítaním pokynov si môžete rýchlo nastaviť jazyk Java v troch jednoduchých krokoch. Skončíte s verziou 1.8, najnovšou verziou s otvoreným zdrojom.

S ich plánmi VPS získate tiež vylepšenú verziu ovládacieho panela cPanel a niektoré ďalšie nástroje, ktoré uľahčujú správu VPS a WHM. Majú tím profesionálnej podpory, ku ktorému sa môžete kedykoľvek dostať. Môžete im zavolať, ak narazíte na problém alebo potrebujete pomoc s úlohami týkajúcimi sa vášho servera alebo webovej stránky. Celkovo vzaté, BlueHost je úplne Java-priateľský a veľmi odporúčané pre všetkých vývojárov alebo majiteľov webových stránok.

3. HostGator

hostgator-best-java-hostingHostGator je jednou z najväčších a najviac inzerovaných spoločností práve v oblasti webhostingu. Poskytujú najrôznejšie plány webhostingu a názvy domén. Ľudia široko využívajú svoje služby na vytváranie blogov, webových stránok s portfóliom, online obchodov a iných webových stránok spoločnosti. Poskytujú výkonné riešenia pre hosťovanie v jazyku Java tým, že podporujú Tomcat vo všetkých svojich vyhradených alebo VPS webhostingových plánoch.

Na serveri HostGator sú k dispozícii servery so systémom Windows aj Linux. Ak ste používateľom systému Linux, budete môcť Tomcat pridať do ovládacieho panela cPanel. V prípade, že namiesto toho vyberiete Windows, dostanete ovládací panel Plesk, ktorý podporuje aj Tomcat. Ich tím vám nemôže poskytnúť podporu pri konfigurácii aplikácií Java, takže je to všetko na vás.

Môžu vám však nainštalovať verziu Tomcat 5.5 alebo 7, a môžete Tomcat požiadať aj telefonicky alebo prostredníctvom rozhovoru. Táto služba je úplne bezplatná. S každým z ich plánov VPS získate 2 určené adresy IP, zatiaľ čo ich plány vyhradeného servera sa dodávajú s 3 až 5 vyhradenými adresami IPv4. Ak chcete nainštalovať skripty alebo aplikácie, môžete mať pre server prístup root.

Ak narazíte na nejaké problémy, môžete kedykoľvek kontaktovať ich ocenenú podporu. Môžu byť kontaktovaní telefonicky, lístkom alebo chatom. HostGator má tiež pekný zoznam videonávodov, v ktorých môžete ihneď nájsť riešenie mnohých problémov. Neexistuje spôsob, ako sa vaše údaje stratia, pretože vytvárajú týždenné automatické zálohy, ktoré sú vždy k dispozícii pre núdzové prípady.

4. A2 Hosting

A2Hosting-najlepší-java-hostingNezáleží na tom, či chcete webovú stránku pre osobné použitie alebo pre celú spoločnosť; A2 Hosting má určite webhostingový plán, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Majú nielen obvyklé špecializované možnosti, VPS a zdieľané možnosti hostenia, ale môžete si vybrať aj z množstva softvérových riešení. Stačí si vybrať softvér, ktorý potrebujete pre svoju prácu, a oni vám ukážu plány webhostingu, ktoré sú pre danú prácu vhodné.

Napríklad, oni majú tri rôzne možnosti pre hosting Java za prijateľné ceny. Ich vstupný balíček stojí 5 dolárov mesačne, stredný plán je 10 dolárov mesačne, zatiaľ čo program Elite môžete získať iba za 15 dolárov. Ak chcete dosiahnuť najlepší výkon pre túto hodnotu, mali by ste zvoliť stredný plán, ktorý vám poskytne 30 GB úložného priestoru, 2TB prenos a 1 GB RAM.

Pri A2 Hosting je výkon zaručený vždy, čo znamená, že vaše aplikácie a webové stránky založené na Java budú bežať rýchlejšie ako vietor. Aj keď je to teraz medzi poskytovateľmi webhostingov štandard, A2 Hosting sa tiež snaží udržať svoju dobu dostupnosti nad 99,9%. Ich plány VPS sa dodávajú s nástrojom s názvom Webuzo, ktorý sa postará o vaše nastavenie jazyka Java jediným kliknutím.

V prípade, že vyjde nová verzia Java, okamžite dostanete e-mail s odkazom, ktorý vám umožní použiť aktualizáciu. Ďalšou vecou, ​​ktorá je pre vývojárov výhodná, je to, že služba A2 Hosting vám poskytuje root prístup k ich serverom. To znamená, že súbory na serveri môžete kedykoľvek spravovať. A toto bolo len niekoľko z obrovských množstiev doplnkov ponúkaných poskytovateľom.

5. InterServer

interserver-best-java-hostingNa InterServer si môžete vybrať zo 16 rôznych hostingových plánov VPS v závislosti od množstva jadier CPU, úložného priestoru, pamäte RAM a prenosu, ktorý chcete použiť. Tieto plány sú k dispozícii aj pre systémy Linux a Windows s výrazným rozdielom medzi týmito dvoma cenami. Napríklad prvý plán pre Linux stojí 6 dolárov mesačne, zatiaľ čo pre Windows je to 10 dolárov mesačne. InterServer podporuje stovky softvéru vrátane Java s ďalšími nástrojmi a kontajnermi.

S plánom InterServer získate veľa funkcií, ale ak chcete pridať ďalšie, môžete si ich kúpiť jednotlivo v sekcii Aktualizácie. Po tom, čo ste tam nakupovali, vybrané doplnky budú aktívne do 15 minút. Spolu s balíkom poskytujú ovládací panel priateľský aj pre začiatočníkov. Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, majú ocenený tím odborníkov. Môžete im zavolať kedykoľvek, keď narazíte na problém, alebo ak potrebujete radu ohľadom vášho hostingu alebo webových stránok.

S rozhraním správy InterServer môžete voľne spravovať snímky a požiadať o zálohu, aby vaše dáta zostali v bezpečí. Zriadili výkonný systém, ktorý udržiava ich dobu pohotovosti nad 99,9%, vďaka čomu je InterServer absolútne spoľahlivým poskytovateľom. V prípade akýchkoľvek prestojov vám okamžite vrátia peniaze. Okrem jazyka Java podporujú aj množstvo ďalších programovacích jazykov, ktoré môžu vývojári hodiť. Mnoho z nich bude nainštalovaných, keď sa pripojíte k niektorému z ich plánov. Získate tiež root prístup na server, čo znamená, že môžete kedykoľvek pridať inštalačný a konfiguračný softvér.

6. iPage

iPage-best-java-hostingToto je určite jeden z najlepších obchodov, ktorý môžete nájsť na webe, pretože iPage nielenže poskytuje cenovo dostupné plány, ale je tiež uznávaný ako jeden z najlepších poskytovateľov hostingu Java v odbore. Samozrejme, rovnako ako väčšina poskytovateľov založených na Java, aj tento podporuje programovací jazyk pomocou výkonného VPS a vyhradených hostingových plánov. Okrem toho získate predinštalované skripty JSP, aby ste sa mohli čo najskôr sústrediť na svoju prácu.

Doposiaľ existuje veľa používateľských recenzií, ktoré chvália iPage ako jednu z najlepších možností webových stránok a aplikácií založených na Java. Vždy si môžete vyskúšať ich Základný plán VPS za 19,99 dolárov mesačne a zistiť, ako ich služby fungujú pre vás, potom môžete rozšíriť plán, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám. Je dodávaný s 1-jadrovým procesorom, 1 GB RAM a 40 GB miesta na disku a 1 TB šírkou pásma. Všetky tri plány VPS zahŕňajú ovládací panel cPanel, riadenú podporu a kedykoľvek môžete tiež požiadať o prístup root root.

Ich nízke náklady by vás mohli zmiasť, ale iPage má vynikajúcu povesť, pokiaľ ide o výkon webhostingu. Ak potrebujete viac ako ich najsilnejšie plány VPS, môžete ísť na vyhradený plán. Plán Starter stojí iba 119,99 dolárov mesačne s dvojjadrovým procesorom, 4 GB pamäte RAM, 500 GB miesta na disku a šírkou pásma 5 TB. VPS aj špecializované plány sú vysoko flexibilné a prichádzajú s množstvom funkcií, ktoré vám môžu pomôcť rásť. Plány na iPage môžu byť rozšírené vždy, keď máte pocit, že vaše webové stránky alebo aplikácie potrebujú viac koní.

7. LiquidWeb

liquidweb-best-java-hostingLiquidWeb je určený pre vývojárov a podniky, ktoré potrebujú výkonné riešenie hostingu Java, ktoré nemusí byť nevyhnutne lacné. Vyššia cena tiež znamená, že ich tím je pripravený vám pomôcť so všetkým, aby vám uľahčila prácu. Vo všetkých svojich hostiteľských plánoch je k dispozícii široká škála funkcií a podporovaného softvéru. LiquidWeb je vysoko odporúčaný pre tých, ktorí chcú bezproblémovo pracovať na komplexných webových stránkach založených na Java.

Majú užitočný tím technickej podpory, ktorý je pripravený pomôcť vám vyriešiť problémy. Môžete ich tiež kontaktovať, ak si nie ste istí, ktorý z ich webhostingových plánov najviac vyhovuje vašim potrebám. Napájajú vaše webové stránky a aplikácie pomocou najnovšieho hardvéru a ukladajú vaše údaje na vysokorýchlostné pevné disky SSD. Nezáleží na tom, či sú vaše webové stránky založené na jazyku Java alebo inom programovacom jazyku, vaši návštevníci zažijú rovnaké rýchlosti načítania vysokorýchlostným internetom.

Špičkový výkon, ktorý poskytuje LiquidWeb, vám pomôže prekonať konkurenciu a výrazne zlepší vaše hodnotenie SEO. Môžete si vybrať z piatich špecializovaných a VPS hostingových plánov, ktoré zaručujú skvelý výkon pre webové stránky a aplikácie Java. Umožnia vám v prípade potreby prejsť na výkonnejší plán alebo požiadať o vlastné riešenie, ktoré sa dokonale hodí pre vaše podnikanie.

Ceny za ich cloudové plány VPS začínajú na 59 USD mesačne, čo vám poskytuje 40 GB SSD, 2 GB RAM, 5 TB šírky pásma a 2-jadro CPU. Ak chcete vyhradený server, môžete si ho zaobstarať už za 199 dolárov mesačne so štvorjadrovým procesorom Intel Xeon, 16 GB RAM, 500 GB SSD a 5TB šírkou pásma. Do všetkých plánov sú samozrejme zahrnuté cPanel a Plesk.

8. SiteGround

Siteground-best-java-hostingSiteGround je v súčasnosti známy ako jeden z najuniverzálnejších poskytovateľov webhostingu. Majú silné riešenia pre podniky, vývojárov aj jednotlivcov. Pokiaľ však ide o hosting Java, je to jedna zo spoločností, ktoré ponúkajú najmenšie množstvo možností. Ak chcete, aby sa do balíka zahrnula aj Java, musíte si vybrať jeden z ich vyhradených serverových plánov.

Akonáhle sa prihlásite k niektorému z ich vyhradených plánov, získate prístup root a môžete pre svoju prácu kompletne nastaviť Java. Nebudú žiadne predinštalované nástroje, skripty ani nič podobné. Ak chcete, aby vám tím technickej podpory pomáhal s programom Java, budete musieť za službu zaplatiť dodatočnú cenu. Ich hostingové plány stoja viac ako priemerný hostingový plán Java na trhu, aj keď nepotrebujete ich ďalšie služby.

Stojí to za to? Ak chcete spoľahlivú webhostingovú službu, ktorá poskytuje vášmu webu špičkový výkon, určite to tak je. Nie sú zamerané na hosťovanie Java, napriek tomu vám umožňujú nainštalovať všetko, čo chcete. Okrem toho získate veľké množstvo funkcií. Ich plány webhostingu sa spoliehajú na najnovší hardvér.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa hostiteľských služieb alebo vašich webových stránok ich môžete kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo chatu. Ich vstupné náklady sú 269 dolárov mesačne a získate štvorjadrový procesor Intel Xeon, 16 GB DDR3 RAM, 480 GB SSD a 10TB šírku pásma.

9. FatCow

FatCow-best-java-hostingFatCow je populárny medzi všetkými druhmi firiem a jednotlivcov, ale aj medzi tými, ktorí chcú spoľahlivý hosting Java. Neponúkajú plány webhostingu, ktoré sú špeciálne optimalizované pre Javu, ale je to jeden z programovacích jazykov podporovaných v ich programoch VPS a špecializovaných plánoch. Po prihlásení na jednu z dvoch alternatív budete mať na serveri vopred nainštalovaný JSP, takže môžete rýchlo začať pracovať na svojej prvej aplikácii..

Pripojenie sa k hostiteľskému plánu FatCow prináša množstvo výhod. Získate cPanel, ktorý vám umožní ľahko spravovať vaše webové stránky a hostiteľský plán a root prístup na server. V prípade, že vaše webové stránky vyžadujú viac energie, môžete výkon okamžite zvýšiť. Okrem toho získate veľa predinštalovaných skriptov, užitočné funkcie pre váš cPanel, neobmedzené domény, FTP účty a databázy MySQL..

Ako obvykle začnete s registráciou bezplatnej registrácie domény. Majú podporný tím pripravený odpovedať na vaše otázky a vyriešiť vaše problémy 24/7, s ktorými sú používatelia doposiaľ celkom spokojní. Základný plán VPS s jednojadrovým procesorom, 1 GB pamäte RAM, úložiskom 40 GB a šírkou pásma 1 TB je len 19,99 dolárov mesačne.

Ak by ste radšej vybrali dedikovaný server, môžete ísť na jeho plán spustenia za 119.99 dolárov mesačne s 2-jadrovým procesorom, 4 GB RAM a 500 GB úložného priestoru a 5TB šírkou pásma. Tento podnik sa dôrazne odporúča pre malé, ale rýchlo sa rozvíjajúce podniky, ktoré potrebujú spoľahlivý dlhodobý plán. Môžete vyskúšať ich služby a ak nie ste spokojní, môžete svoje peniaze získať späť v prvom mesiaci.

10. Dreamhost

Dreamhost-best-java-hostingPri vyhľadávaní vysoko kvalitného webhostingu pre svoju webovú stránku si Dreamhost vyberie veľké množstvo firiem a jednotlivcov. Ich služba sa opiera o najnovšie hardvérové ​​a softvérové ​​technológie, ktoré vám umožňujú mať bezproblémové skúsenosti s prácou na vašej webovej stránke Java. Ako uvádza DreamHost, Java je predinštalovaná na všetkých ich serveroch.

Ak však chcete, aby boli všetky funkcie k dispozícii, budete ich musieť nakonfigurovať výberom jedného z ich vyhradených plánov alebo plánov VPS. Servery Java môžete nastaviť na špecializované a VPS plány, zatiaľ čo JSP a Tomcat budú pracovať iba na vyhradených plánoch. Každý plán DreamHost vám ponúka množstvo funkcií a nástrojov, ktoré vám pomôžu rýchlo a efektívne sa pripojiť k internetu.

Ukladajú všetky údaje o webových stránkach a aplikáciách na pevné disky SSD a udržiavajú výkon na najvyššej možnej úrovni. Na výber sú 4 rôzne plány VPS. Ich základný plán stojí iba 13,75 dolárov mesačne, čo je určite jeden z najlacnejších plánov VPS, ktorý nájdete. Balíček obsahuje 1 GB RAM, 30 GB úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma a domény.

S plánmi VPS získate ovládací panel vhodný pre začiatočníkov, pamäť RAM a úložný priestor, ktorý je možné kedykoľvek rozšíriť a SSL na jedno kliknutie. Ak potrebujete dedikovaný server, ich ceny začínajú na 169 dolárov mesačne. Ich špecializované plány zahŕňajú ochranu DDoS, úplný prístup root, úložisko RAID 1, monitorovanie servera a ďalšie. Pretože DreamHost je veľmi presvedčený o svojich službách, zaručujú 100% dostupnosť. Ich hostingové plány VPS sú pripravené na napájanie webových stránok a aplikácií všetkých veľkostí.

11. Hostinger

hostinger-best-java-hostingHostinger je určite medzi poskytovateľmi webhostingu, ktorí ponúkajú silné plány na lacné ceny. Ak chcete byť nákladovo efektívny, mali by ste zvážiť podpísanie jedného zo svojich zdieľaných plánov alebo plánov VPS. Nezabúdajte však, že iba Java VPS podporujú Java applety alebo JSP, zatiaľ čo ich spoločné plány podporujú iba JavaScript. Napriek tomu budete mať veľa možností vzhľadom na to, že spoločnosť Hostinger ponúka 6 rôznych hostingových plánov VPS.

Každý z plánov je navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálnu cenu. Ich plány VPS sú založené na serveroch Linux a poskytujú vám plný koreň SSH ako vyhradený server. Ak ju porovnáte s najčastejšie zdieľanými cenami webhostingu na webe, ukázalo sa, že hostinger má takmer rovnaké ceny stanovené pre svoje plány VPS. Prvý plán stojí iba 8,16 dolárov mesačne a prichádza s 20 GB SSD, 1 GB RAM, 2,4 GHz CPU a 1TB šírkou pásma.

Môžete ho škálovať až na 8 GB pamäte RAM, 160 GB SSD, šírku pásma 6 TB a procesor 14,4 GHz, čo stojí 65,56 dolárov mesačne. Jedná sa o bezkonkurenčné ceny a každý plán vám ponúka veľa užitočných funkcií. Ich podporný tím je vždy k dispozícii, keď potrebujete pomoc, snažia sa čo najlepšie, aj keď ste sa zaregistrovali na nespravovaný plán. Všetko, čo súvisí s ich infraštruktúrou a webhostingovou službou, môžete požiadať 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom live chatu. Hostinger zaisťuje, že môžete kedykoľvek obnoviť svoje údaje, čo vám umožňuje vytvárať a spravovať zálohy prostredníctvom vášho cPanelu.

12. Hosting TMD

tmdhosting-best-java-hostingNa serveri TMD Hosting nájdete niekoľko možností pre všetky typy riešení webhostingu za prijateľné ceny. Ak chcete spoľahlivého poskytovateľa hostingu Java, s týmto poskytovateľom sa nemôžete pokaziť. Stačí si len vybrať plán, ktorý poskytuje dostatok zdrojov pre vaše webové stránky a môžete začať pracovať s Java. Hostingové plány TMD, z ktorých majú najväčší úžitok používatelia Java, sú ich hostingové riešenia VPS.

Ak si vyberiete plán VPS, získate virtuálny hosting Tomcat, ktorý beží na pevných diskoch SSD. Dáta sa okrem toho uložia na serveroch v samostatnom prostredí, čím sa zabezpečí, že vaše webové stránky budú pracovať rýchlosťou blesku. Môžete si vybrať z piatich rôznych plánov VPS v závislosti od požadovaného výkonu. S rastom vašich webových stránok môžete začať využívať nadmerné zdroje. Tento problém sa dá ľahko vyriešiť, pretože umožňuje kedykoľvek prepnúť na ďalší plán.

S každým plánom VPS získate doménové meno zadarmo. TMD Hosting sa špecializuje na plne spravované plány VPS, čo znamená, že si nemusíte robiť starosti s aktualizáciami alebo inými technickými vecami, ktoré sú súčasťou balíka. Rovnako ako mnoho jej konkurentov vám tento poskytovateľ po registrácii poskytne ovládací panel cPanel. Pokiaľ ide o bezpečnosť údajov, môžete si zálohy nastaviť sami alebo požiadať ich tím podpory.

Na TDM Hosting, môžete získať VPS za pouhých 19,97 dolárov mesačne s 40 GB SSD, 3TB šírkou pásma, 2-jadrovým CPU, 2 GB DDR4 RAM a množstvom užitočných funkcií.

13. Host1Plus

Host1Plus-best-java-hostingAj keď sa Host1Plus nepovažuje za jedno z najväčších mien v webhostingovom priemysle, má v pláne ponúknuť niektoré skutočne silné plány. Keď začnete využívať ich služby, uvedomíte si, do akej miery sa zameriavajú na poskytovanie plnohodnotného a spoľahlivého webhostingu. Okrem toho ponúkajú cenovo dostupný hosting Java so svojimi plánmi VPS.

Ak chcete spoľahlivý hosting Java a zároveň ušetríte nejaké peniaze, mali by ste si určite vybrať jeden z ich plánov na dlhodobé obdobie. Môžete získať malú zľavu, aj keď si vyberiete plán VPS na viac ako 3 mesiace. Ak sa rozhodnete držať sa ich služby po dobu 24 mesiacov, môžete získať maximálnu zľavu 20%. Ich balíčky VPS začínajú plánom Amber, ktorý stojí iba 15,00 dolárov mesačne.

Dodáva sa s dvojjadrovým procesorom, 2 GB pamäte RAM a 40 GB miesta na disku a šírkou pásma 1 TB. Ich plány VPS môžu byť rozšírené až na zlatý plán, ktorý stojí 66,00 dolárov mesačne, alebo si tiež môžete vytvoriť svoj vlastný vlastný webhostingový plán. Každá firma má iné potreby, stačí kliknúť na možnosť Chatovať a zostaviť nový plán so svojimi zamestnancami.

S ich bronzovým plánom, ktorý je v súčasnosti ich najobľúbenejším plánom, však nikdy nemôžete pokaziť. Ponúka dvojjadrový procesor, 4 GB pamäte RAM, 60 GB miesta na disku a šírku pásma 1 TB. Zvyčajne to stačí pre podniky a ak to chcete, môžete ho kedykoľvek zväčšiť. Host1Plus vám umožňuje sledovať zdroje, ktoré používate, a dostávať upozornenia v prípade, že posuniete limity.

14. GreenGeeks

GreenGeeks-best-java-hostingGreenGeeks je webhostingová spoločnosť, ktorá poháňa všetky webové stránky a aplikácie pomocou veternej energie. Ak chcete pre svoju webovú stránku založenú na Java vytvoriť silný plán hostenia a zároveň chrániť životné prostredie, určite by ste sa mali pozrieť na to, čo ponúkajú. Zelená energia je nielen skvelá pre ich marketing, ale rovnaká myšlienka môže tiež zvýšiť vašu návštevnosť.

Vďaka ich 30-dňovej záruke vrátenia peňazí budete mať dostatok času zistiť, či sú ich služby pre vás dobré alebo nie. Pokiaľ ide o plány VPS a dedikované servery, budete mať veľa možností. Na výber je 5 rôznych plánov VPS, počnúc plánom RAM s kapacitou 1 GB, ktorý stojí 39,95 dolárov. Táto obsahuje 25 GB SSD úložného priestoru, šírku pásma 1 TB a 4-jadrový procesor.

Ak si vyberiete plán GreenGeeks VPS, získate obľúbený ovládací panel cPanel s WHM, nočnými zálohami a bezplatnou migráciou v prípade, že už máte webovú stránku. Ich rýchle zabezpečenie zaručuje, že akonáhle sa zaregistrujete do svojho plánu, bude v prevádzke o minútu. Ak chcete vyhradený server, môžete si vybrať zo 4 plánov.

Cena za ich vstupný server je iba 169 dolárov mesačne s procesormi Intel Atom 330, 2 GB DDR3, 500 GB SATA, prenosom 10 TB a 5 adresami IP. Ak si nie ste istí, ktorý dedikovaný server vyhovuje vašim potrebám najviac, vždy môžete kontaktovať svojich expertov telefonicky alebo prostredníctvom chatu a požiadať o návrh. V prípade, že potrebujete upgradovať dedikovaný server alebo VPS, môžete to urobiť kedykoľvek.

15. FastComet

fastcomet-best-java-hostingFastComet má vynikajúcu povesť jedného z najspoľahlivejších a pre začiatočníkov najpriaznivejších poskytovateľov webhostingu. Je pripravený poskytovať špičkový výkon pre vaše webové stránky a aplikácie Java. V skutočnosti sa usilujú zlepšovať sa každý rok a recenzie používateľov hovoria samy za seba. V súčasnosti majú viac ako 10 000 spokojných zákazníkov v 70 krajinách. Sú vynikajúce nielen pri napájaní webových stránok, ale tiež môžete zaregistrovať doménové mená pomocou ich stránok.

V FastComet si môžete vybrať z dvoch možností zálohovania. Na zabezpečenie vašich údajov môžu vytvárať zálohy každý týždeň alebo denne. Podľa poskytovateľa a množstva spätnej väzby od používateľov si udržujú čas prevádzkyschopnosti servera nad 99,99%, čo je celkom pôsobivé, ak ho porovnáte s inými poskytovateľmi. To je určite skvelé pre každého, kto chce založiť obchodnú webovú stránku s jedným zo svojich plánov.

FastComet taktiež ponúka cPanel, najlepší nástroj na správu domén, hostingu a účtov. Jednoducho si môžete stiahnuť telefónnu aplikáciu a úplne ovládať svoju webhostingovú službu odkiaľkoľvek. Majú silný tím podpory zákazníkov, ktorý je pripravený kedykoľvek rýchlo reagovať. Môžete ich kontaktovať prostredníctvom živého chatu, telefónu, systému lístkov a e-mailu.

Ich najlacnejší cloudový VPS plán stojí 59,95 dolárov mesačne a zahŕňa procesor 2,50 GHz, 2 GB RAM, 50 GB SSD a 2TB šírku pásma. Ak potom dochádzajú zdroje, môžete upgradovať prostredníctvom ďalších 3 úrovní. Ak namiesto toho chcete vyhradený server, môžete vyskúšať jeho prvý plán, ktorý stojí 139 dolárov mesačne. Zahŕňa štvorjadrový procesor Intel Xeon, 8 GB RAM, 160 GB SSD a 5TB šírku pásma. Samozrejme, tieto obsahujú aj cPanel v balení.

záver

Naozaj z toho dúfam top Java hostingové spoločnosti podarilo sa vám nájsť aspoň jednu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám a rozpočtu. Ak máte skúsenosti s niektorými z týchto spoločností uvedených na tejto stránke alebo s akýmkoľvek iným poskytovateľom hostingu Java a chcete sa podeliť o svoje myšlienky, zanechajte prosím komentár nižšie.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa týchto poskytovateľov, zanechajte komentár nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector