20 najlepších lacných hostiteľov pre viaceré domény a webové stránky

01.06.2020
Najlepšie hosting '20 najlepších lacných hostiteľov pre viaceré domény a webové stránky
0 48 мин.

najlepší web-hosting-viac-domény, webové stránky


Nájsť dobrú webhostingovú službu pre váš web je vždy výzva. Je ešte ťažšie nájsť spoľahlivú hostingovú spoločnosť za prijateľnú cenu. V tomto článku vám ukážem najlepšie lacné hostingové spoločnosti na hosťovanie viacerých domén a webových stránok.

Skôr ako som skočil do podrobností, vysvetlil som vám, ako si vybrať dobrého poskytovateľa služieb, chcem vám dať moje 3 najobľúbenejšie hostingové spoločnosti, ktoré používam na hosťovanie mnohých webových stránok: HostGator, BlueHost a InMotion Hosting. Klientom týchto hostiteľov som už viac ako 5 rokov a som spokojný so službami a podporou, ktorú poskytujú. Preto ich odporúčam na hosťovanie viacerých domén a webových stránok.

Ak práve začínate a chcete vytvoriť webovú stránku, mali by ste zvoliť zdieľaného hostiteľa. Tento typ hostingového plánu je najlepší pre začiatočníkov, je to skvelý spôsob, ako sa naučiť, ako webové stránky, webhosting a doménové meno funguje a nestojí ma to veľa. V skutočnosti sa cena zdieľaného hostingu pohybuje medzi 1-10 $ mesačne, v závislosti od zmluvného obdobia. Ak sa rozhodnete platiť vopred 12 a viac mesiacov, náklady na hosting sa znížia, zatiaľ čo mesačná platba je najdrahšia.

Ďalej uvádzam niekoľko tipov, ako rýchlo vytvoriť jeden alebo viac webových stránok bez toho, aby ste boli vývojárom alebo webovým dizajnérom. Existuje mnoho nástrojov, ktoré môžete použiť na uľahčenie práce a je to zadarmo alebo je súčasťou vášho plánu hostenia. Na tvorbu svojich stránok môžete použiť program na tvorbu webových stránok alebo ak potrebujete blog alebo dynamickejšiu webovú stránku bohatú na funkcie, môžete nainštalovať program WordPress..

Ak plánujete iba vytvoriť webovú stránku, mali by ste zvážiť výber webhostingu, ktorý ponúka hosťovanie viacerých domén, pretože by ste si mohli čoskoro zmeniť názor na vytvorenie iného webu. Ak vyberiete plán, ktorý umožňuje hosťovať iba jednu doménu, budete musieť upgradovať alebo kúpiť nový plán. Kým s hostingovými plánmi viacerých domén môžete pridať ľubovoľný počet domén a publikovať toľko stránok, koľko potrebujete.

Pri výbere webhostingového plánu nie je cena prioritou, ale najdôležitejšou je podpora online, spoľahlivosť a vlastnosti. Cena samozrejme príde ďalej na zozname a mali by ste sa zaujímať o to, koľko miniete na web hosting. V nasledujúcom texte vám pomôžeme nájsť spoľahlivú hostingovú spoločnosť s veľkou podporou a funkciami, ktoré potrebujete, za cenu, ktorú si môžete dovoliť.

20+ lacný hosting pre viac domén

Stručne povedané, uvádzame najlepších poskytovateľov hostingu, ktorých odporúčam pre hosťovanie viacerých domén:

spoločnosť
Promo cena

1 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

Hostgator

3,95 USD / mesiac
2 najlepší hosting viacerých domén

Bluehost

5,95 $ / mesiac
3 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

InMotion Hosting

5,99 $ / mesiac
4 najlepší hosting pre viac domén

iPage

1,99 USD / mesiac
5 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

A2Hosting

4,90 $ / mesiac
6 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

SiteGround

5,95 $ / mesiac
7 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

Hostinger

4,84 $ / mesiac
8 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

Choď oci

4,99 $ / mesiac
9 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

Tučná krava

3,15 USD / mesiac
10 profesionálny webhosting pre webové stránky s viacerými doménami

Dreamhost

7,95 $ / mesiac
11 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

HostMonster

6,95 $ / mesiac
12 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

NameCheap

2,88 USD / mesiac
13 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

JustHost

6,95 $ / mesiac
14 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

InterServer

5,00 $ / mesiac
15 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

WebHostingHub

6,99 $ / mesiac
16 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

GreenGeeks

2,95 $ / mesiac
17 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

Lunarpages

3,95 USD / mesiac
18 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

HostPapa

3,95 USD / mesiac
19 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

NetworkSolutions

9,96 $ / mesiac
20 najlepší lacný hosting pre viaceré webové stránky

JaguarPC

14,97 USD / mesiac

Väčšina spoločností uvedených nižšie ponúka jednu bezplatnú doménu a umožňuje hosťovať aj neobmedzené domény.

AMD Hosting ponúka podrobnejšiu recenziu každého poskytovateľa webhostingu, ktorý ponúka viacero alebo neobmedzené možnosti hostenia webových stránok.

1. HostGator

hostgator-best-way-host-viac-webové stránky

Hostgator

HostGator je obľúbeným jednotlivcom a malým podnikom s rozpočtom. Ak začínate so zdieľaným hostingovým účtom, odporúčame vám zvoliť plán pre deti, ktorý umožňuje neobmedzené domény. Mesačná cena tohto plánu sa začína na $ 3,95 a môžete si užiť nemeranú šírku pásma a miesto na disku, certifikát SSL zadarmo, inštalácie jedným kliknutím a ovládací panel cPanel..

Ak hľadáte hosting WordPress pre viac domén. HostGator vás zabalil! Aj keď s týmito plánmi neponúkajú neobmedzený hosting domén, stále vám umožňujú hosťovať 2 názvy domén so štandardným plánom a 3 názvy domén s hostingovým plánom Business WordPress..

Môže sa stať, že budete chcieť prejsť z jedného doménového hostingu na viac doménový, ale váš súčasný hostiteľ nemá túto možnosť k dispozícii za primeranú cenu. Môžete urobiť migráciu na iného hostiteľa, ako je HostGator, ktorý ponúka bezplatnú migračnú službu špecificky pre tieto typy situácií.

Podporujú svoje služby 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí a prísľubom 99,9% dostupnosti. Veľkorysé sú aj zálohy, ktoré ponúkajú týždenné zálohovanie dát mimo pracoviska, nepretržité monitorovanie siete, aby sa zaistilo, že všetko bude fungovať na špičkový výkon, a nepretržitá podpora prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu.

HostGator je vybraný mnohými prvými užívateľmi pre ich jednoduché rozhranie, ktoré prichádza s nástrojom na tvorbu webových stránok pre vytváranie a vytváranie webových stránok pomocou technológie drag and drop, ktorý má prístup k bezplatným témam a vopred vytvoreným šablónam. Ak potrebujete nainštalovať akékoľvek skripty s otvoreným zdrojom, môžete jediným kliknutím okamžite nainštalovať viac ako 75 skriptov..

Začíname s programom HostGator »

2. Bluehost

Bluehost-best-hosting-hromadné-WordPress-blogy

Bluehost

Bluehost je známa a vysoko známa webhostingová spoločnosť. V oblasti webhostingu pôsobia viac ako dve desaťročia a na celom svete napájajú viac ako 2 milióny webových stránok. Služba BlueHost je hosťom WordPress.org, ktorý sa od roku 2005 odporúča hosťovať od roku 2005.

Bluehost ponúka širokú škálu hostingových plánov a možností. Základný plán začína na $ 3,95 / mesiac, ale obmedzuje vás to iba na jednu webovú stránku. S týmto plánom sú obmedzené aj funkcie e-mailu a priestor na webe je nastavený na 50 GB.

Ak hľadáte hosting viacerých webových stránok, mali by ste si zvoliť plán Plus, ktorý začína na 5,95 dolárov mesačne. Tento plán však obsahuje bezplatné doménové meno, nemá obmedzenia na funkcie e-mailu, šírku pásma a priestor na webe a umožňuje neobmedzené množstvo webových stránok a doplnkových domén..

BlueHost má tiež inštalačný nástroj na jedno kliknutie, ktorý vám uľahčí inštaláciu WordPressu alebo iného CMS iba s niekoľkými kliknutiami.

Pomoc od školených interných odborníkov spoločnosti BlueHost môžete získať telefonicky, prostredníctvom chatu alebo e-mailom. Ich podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a navyše majú robustné centrum pomoci plné užitočných sprievodcov, videonávodov a ďalších.

Ak teda hľadáte spoľahlivého hostiteľa webu, ktorý vám umožní nastaviť niekoľko webových stránok alebo blogov WordPress, BlueHost by mal byť na začiatku zoznamu.

Začíname s BlueHost »

3. InMotion Hosting

inMotion-best-hosting-viac-webové stránky

InMotion Hosting

InMotion Hosting je lídrom v oblasti firemného hostingu. Ponúkajú rôzne typy plánov webhostingu, vrátane hostenia viacerých domén. Všetky plány sa dodávajú s úložiskom SSD, vďaka čomu sa vaše webové stránky načítajú až 20krát rýchlejšie.

Ich plán spustenia začína na $ 3,99 / mesiac, prichádza s neobmedzeným miestom na disku a šírkou pásma, bezplatnou doménou, ale umožňuje iba 2 webové stránky. Ak potrebujete viac ako to, mali by ste zvážiť plán napájania, ktorý začína na 5,99 dolárov mesačne. Tento plán prichádza s vyšším výkonom. Plán napájania má tiež limit až 6 hostovaných webových stránok.

Program Pro je tou správnou voľbou, ak chcete dosiahnuť najlepší výkon, až 4-krát rýchlejšie v porovnaní s plánom spustenia a nechcete limitovať počet webových stránok, na ktorých môžete hosťovať..

Inštalátor 1-cick je k dispozícii so všetkými účtami; Môžete si vybrať z viac ako 400 aplikácií vrátane WordPress, Joomla, Magento, Drupal a mnohých ďalších.

InMotion automaticky zálohuje vaše webové stránky každý týždeň. Táto funkcia je súčasťou každého plánu zadarmo.

Prístup SSH je k dispozícii aj so všetkými plánmi.

Ak vytvárate svoje webové stránky pomocou WordPress, možno budete chcieť vyskúšať BoldGrid, všestranný tvorca webových stránok WordPress, ktorý je k dispozícii iba prostredníctvom hosťovacieho účtu InMotion. Viac informácií o BoldGrid nájdete v našej recenzii.

Pokiaľ ide o online podporu, môžete sa spojiť s InMotion Hosting pomocou ich live chatu, zavolať im na telefón, pomocou Skype alebo im poslať e-mailový lístok. Sú veľmi užitočné!

Ak prichádzate z inej spoločnosti, kde už máte viac webových stránok, môžete požiadať o bezplatnú migráciu webových stránok InMotion Hosting. Rýchlo prenesú vaše súbory, e-maily, databázy, nastavenia a záznamy domén a minimalizujú prestoje.

InMotion Hosting je o niečo drahší ako jeho konkurenti, ale je dobrou voľbou pre tých, ktorí sa zameriavajú na výkon a spoľahlivosť. Váš nákup je krytý zárukou vrátenia peňazí 90 dní.

Začíname s hosťovaním InMotion »

4. iPage.com

iPage-best-lacné-hosting-viac-domény

iPage.com

iPage je jedným z najlepších lacných poskytovateľov webhostingu, ktorý my a ďalšie webové stránky odporúčame. Ich hostingový plán pre viac domén s názvom Základný plán je ideálny pre používateľov, ktorí chcú vytvárať viac webových stránok s rozpočtom.

Už od 1,99 dolárov mesačne môžete vytvoriť a hostiť toľko malých a stredných webových stránok, koľko len chcete, bez toho, aby ste museli platiť navyše za prenos dát alebo webové úložisko. Aplikácia iPage v skutočnosti nestanovuje žiadne obmedzenie, koľko webového priestoru alebo šírky pásma používate.

Pri každom účte tiež ponúkajú bezplatné doménové meno. Pri registrácii sa môžete zaregistrovať úplne novú doménu zadarmo, alebo ak už doménu máte, môžete ju nasmerovať na svoj hostingový účet. Súčasťou tohto plánu je aj bezplatný tvorca webových stránok typu drag and drop, kde si môžete vybrať z tisícov bezplatných šablón.

Ak chcete na zostavenie svojej webovej stránky použiť program WordPress, pomocou inštalačného nástroja na jedno kliknutie môžete svoju webovú stránku nastaviť za pár minút. Ak WordPress nie je váš obľúbený softvér, môžete si zvoliť inštaláciu Joomla, Drupal alebo iného open source softvéru.

Ak narazíte na akýkoľvek technický problém s vaším hostingovým účtom, niečo nefunguje alebo jednoducho nedokážeme zistiť, ako robiť určité veci; vždy sa môžete spoľahnúť na ich online podporu, ktorá je k dispozícii 24 × 7. Ich dobre vyškolený personál vám pomôže prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo live chatu.

Celkovo vzaté, ak hľadáte lacné riešenie hostenia viacerých domén a webových stránok, s iPage nemáte žiadne kompromisy. Okrem toho ste chránení 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Čo môžete stratiť?

Začíname s iPage.com »

5. A2Hosting

A2Hosting-best-multi-domain-hosting-plány

A2Hosting

A2Hosting je solídnou voľbou pre všetky webové stránky, ktoré môžu ťažiť z vynikajúcej dostupnosti, rýchlosti a výkonu. Ich rôznorodý výber hostingových plánov odporúča A2 ako hostiteľa pre všetky stránky od malých až po obľúbené webové stránky s vysokou návštevnosťou. Medzi ich hostingové služby patria možnosti hostenia Windows a Linux, ako aj možnosti spravovaného a nespravovaného hosťovania.

A pretože diskutujeme o hosťovaní viacerých webových stránok, plánom, ktorý môžete začať s A2 na tento účel, je plán Swift za 4,90 dolárov mesačne. Ak uvažujete o verzii Windows, cena sa zvyšuje mesačne na 5,88 dolárov, ale stále zostáva konkurencieschopná v porovnaní s podobnými ponukami v priemysle..

Za cenu programu Swift môžete na účte optimalizovanom pre WordPress hostiť viacero webových stránok WordPress pomocou cPanel, SSD a SSL zadarmo a kedykoľvek späť, ktorá sa vzťahuje aj na zdieľané plány. Spravované možnosti hostenia WordPress pre viaceré weby WordPress začínajú na 19,48 dolárov. Tieto plány zahŕňajú automatické zálohovanie, postupovanie stránok, bezplatné CDN, osobnú licenciu zadarmo Jetpack a až 20-násobne rýchlejší hosting.

Robustnejšie plány s možnosťami Windows a Linux nájdete v ich úrovniach VPS a dedikovaných serverov, z ktorých niektoré zahŕňajú aj SSL a SSD, ako aj záruku vrátenia peňazí kedykoľvek.

A2Hosting by mal byť na prvom mieste zoznamu spoľahlivého a výkonného hostenia viacerých miest, ktoré ponúka vynikajúcu dostupnosť, politiku vrátenia peňazí, spoľahlivé bezpečnostné funkcie a podporu. Niektoré z ich plánov sú o niečo drahšie, ale vlastnosti a bezplatné informácie, ktoré sú súčasťou týchto plánov, vyrovnávajú cenový skok.

Začíname s A2Hosting »

6. SiteGround

Siteground-best-hosting-hromadné-WordPress-webové stránky

SiteGround

SiteGround je populárna hostingová spoločnosť, ktorú spoločnosť WordPress odporúča pre svoje plodné plány hostenia systému WordPress. Ich platforma slúži trhom na celom svete a sú v tomto odvetví uznávané pre svoje dobre navrhnuté riešenia hostingu.

V záležitostiach hostenia viacerých webových stránok je miesto, kde začať, zdieľaný plán spoločnosti SiteGround Grow Big. Tento program stojí 5,95 dolárov mesačne počas prvého obdobia vašej zmluvy a je vhodný na až 25 000 mesačných návštev.

Funkcie, vďaka ktorým je táto kategória hostenia pozoruhodná, zahŕňajú ukladanie SSD, cPanel a SSH, bezplatné SSL a HTTP / 2, cloudflare CDN, denné automatické zálohovanie a dodržiavanie GDPR pre tých, ktorí sa zameriavajú na trhy EÚ. Plán GoGeek v tejto úrovni je kompatibilný s PCI.

WordPress optimalizovaný ekvivalent zdieľaných nákladov na GoGeek je rovnaký a jeho základné vlastnosti sú rovnaké, avšak tento plán je tiež doladený pre WordPress s funkciami ako WP-CLI, automatickými aktualizáciami WP, WordPress staging, SuperCacher s 3 úrovňami ukladanie do vyrovnávacej pamäte a denné zálohy.

Podniky alebo vývojári s potrebami nad rámec týchto plánov nájdu špecializované riešenia hostingu v rámci cloudového hostingu, vyhradených serverov a možností predajcu. Tí, ktorí majú požiadavky na úrovni podniku, môžu požiadať o riešenia na mieru.

Bezplatná migrácia, podpora 24/7, 30-dňové vrátenie peňazí, bezplatný tvorca stránok, bezplatné zálohy a úložisko SSD a prístup k cPanel a SSH sú štandardne súčasťou všetkých plánov..

Aj keď program SiteGround sám predáva IT profesionálov, agentúry a podniky, ich služby zahŕňajú aj plány pre začiatočníkov. Niektoré plány vám umožňujú zvoliť si umiestnenie dátového centra najbližšie k vám a vašim návštevníkom.

Dúfame, že vám naša takmer vyčerpávajúca kontrola najpopulárnejších hostiteľov na viacerých webových stránkach pomôže nájsť hostiteľa, ktorý odškrtne všetky vaše požiadavky..

Začíname s programom SiteGround »

7. Hostinger

hostinger-best-hosting-viac-webové stránky

Hostinger

Hostinger má dlhú históriu v oblasti webhostingu, ktorá bola založená v roku 2004. Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie širokej škály plánov hostenia pre rôzne potreby. Ich najlacnejší plán (Single Shared Hosting) sa začína na $ 2,15 / mesiac, čo umožňuje hosťovanie jednej webovej stránky.

Ak chcete hostiť viacero webových stránok na jednom účte, môžete si vybrať jeden z ich ďalších plánov. Prémiový zdieľaný hostingový plán začína na 4,84 USD mesačne a je ideálny na hosťovanie neobmedzených webových stránok a domén. Má dvakrát viac výpočtového výkonu a pamäte ako jednotný plán. Tento plán zahŕňa aj týždenné zálohy.

Ak chcete získať viac energie, môžete sa rozhodnúť pre plán zdieľaného podnikania, ktorý prináša všetky výhody prémiového plánu a niektoré skvelé doplnky. Tento plán má denné zálohy, bezplatný certifikát SSL a štvornásobne vyššiu kapacitu spracovania a pamäte.

Dostupný cloudový hosting je k dispozícii aj na serveri Hostinger. Ponúkajú 3 rôzne cloudové plány, ktoré ponúkajú ešte viac energie ako zdieľané plány, ale s rovnakou jednoduchosťou. Plán spustenia sa začína na 15,90 USD mesačne a umožňuje hosťovanie viacerých webových stránok. Tento plán zahŕňa vyhradenú adresu IP, 40 GB webového priestoru, šírku pásma 2 000 GB, pamäť RAM 3 GB RAM, 2 jadrá CPU a oveľa viac.

Ak vytvárate svoje webové stránky pomocou WordPress alebo iného CMS, pomocou Hostinger ho môžete rýchlo nastaviť. Ich inštalačný nástroj na jedno kliknutie umožňuje rýchle a ľahké pripojenie vašej stránky WordPress online.

Spoločnosť ponúka 99,9% záruku dostupnosti za svoje spoločné plány, zatiaľ čo cloudové plány majú vyhradený tím pre sledovanie dostupnosti, aby svojim zákazníkom poskytli čo najlepšie výsledky.

Programy VPS a Dedicated sú k dispozícii aj s programom Hostinger.

Celkovo je Hostinger vynikajúcou možnosťou, pokiaľ ide o hosťovanie viacerých webových stránok a správu viacerých domén. Ich výkon, vlastnosti a ceny sú veľmi konkurencieschopné.

Začíname s Hostingerom »

8. GoDaddy

Godaddy-lacné-hosting-viac-domény

Choď oci

Aj keď ho možno poznáte ako populárneho registrátora domén, GoDaddy je tiež globálnym poskytovateľom webhostingu s dobou načítania v špičke, 99,9% zárukou dostupnosti a 24-hodinovou podporou v USA..

Hosting viacerých domén začína na 4,99 $ mesačne so zdieľaným hostingovým plánom Deluxe, ktorý v skutočnosti poskytuje hosting pre neobmedzené webové stránky. Tento plán je neobmedzený v ďalších funkciách, ako sú ukladací priestor, subdomény a šírka pásma, ktorá sa nemeria..

Niečo, s čím sa nemusíte stretnúť na mnohých hostiteľoch rozpočtu, najmä nie pri zdieľanom hostovaní, je možnosť vybrať si medzi plánmi Windows a Linux. A čo viac, plány systému Windows sa oceňujú rovnako ako plány systému Linux, čo je tiež jedinečné, pretože väčšina hostiteľov, ktorí ich ponúkajú, často spôsobuje, že plány systému Windows sú drahšie..

A pretože GoDaddy je najväčší registrátor domén, ponúka tiež bezplatné doménové meno so všetkými ročnými plánmi, takže ak si chcete zaregistrovať doménu a hostiť ju na GoDaddy, môžete využiť túto akciu.

Plány systému Linux obsahujú bezplatný program cPanel, zatiaľ čo plány systému Windows sa ponúkajú s ovládacím panelom Odin Plesk, ktoré sú nadštandardnými možnosťami ovládacieho panela..

Niektoré z plánov hostenia WordPress, ktoré spravuje spoločnosť GoDaddy, sú tiež vhodné na hosťovanie viacerých domén. Plán, ktorý umožňuje hosťovanie väčšiny domén, je plán vývojára s 13,99 dolárov mesačne, ktorý ponúka hosťovanie 5 webových stránok..

Na GoDaddy sú k dispozícii bezplatné denné zálohy, nástroj na migráciu jedným kliknutím, jednoduchý tvorca stránok s vopred vytvorenými šablónami, 30-dňová záruka vrátenia peňazí a VPS a dedikované servery pre prípad, že chcete vykonať inováciu..

Začíname s GoDaddy »

9. FatCow

FatCow-lacné-hosting-neobmedzený počet domén

Tučná krava

Ak ste úplne oboznámení s webhostingom a vytvárate svoj prvý web, FatCow je určite možnosťou, ktorú by ste si mali vyskúšať. Zameriavajú sa na potreby nováčikov a ich priateľská platforma sa snaží zabezpečiť, aby bol hosting ľahko zrozumiteľný pre všetkých.

FatCow vystrihne technologický žargón, ktorý na webových stránkach hostenia tak často vidíte, a vysvetlí črty každého z ich plánov veselo z hľadiska poľnohospodárstva. Ich najobľúbenejším plánom je pôvodný plán FatCow, čo je zdieľaný plán hostenia, ktorý vám umožní hosťovať na vašom účte neobmedzené domény..

Prvý rok vašej zmluvy získate bezplatné doménové meno. Ďalšími funkciami zahrnutými v tomto vstupnom pláne sú webový tvorca, bezplatný reklamný kredit na Google a Bing, integrácia PayPal, zdieľaný SSL, podpora 24/7, filtrovanie spamu, denné zálohovanie servera, 30-dňové vrátenie peňazí..

Tento plán sa začína prvým obdobím 4,08 $ / mesiac. Môžete si myslieť, že toto je jediný plán, ktorý ponúka FatCow, pretože ťažko inzeruje svoje ďalšie plány, ale ich hostingový katalóg zahŕňa aj hosting WordPress s dvoma plánmi, program Starter a Essential, ktorý vychádza z základného plánu hostenia, niekoľko Plány VPS a dedikované servery.

Z týchto dvoch plánov WordPress je plán Starter samozrejme lacnejší s 3,75 USD mesačne, základný plán je však dodávaný so super rýchlostnou infraštruktúrou založenou na SSD, balíkom zabezpečenia Deluxe a odbornou podporou. Tento plán začína na 6,95 dolárov / mesiac. Oba plány umožňujú bezplatnú registráciu domén a obe obsahujú predinštalované témy a doplnky.

Ak sú vaše potreby hostingu stále minimálne, ale napriek tomu máte na zreteli rast, môžete si vybrať najlacnejší zdieľaný hostingový plán vo FatCow a keď príde čas, môžete prepnúť na iný plán.

Začíname s FatCow »

10. Dreamhost

Dreamhost-viac-webové stránky-hosting

Dreamhost

DreamHost je ďalší veterán v hosťovaní. Spoločnosť pôsobí približne od roku 1997 a dnes obsluhuje vyše 400 tisíc klientov, pričom na svojich serveroch hosťuje vyše 1,5 milióna stránok. Polovica týchto webových stránok beží na WordPress. Vďaka svojim optimalizovaným plánom WordPress a WooCommerce oslovujú stále viac zákazníkov.

Okrem hostenia WordPress ponúka DreamHost tiež rôzne hostingové plány pre rôzne potreby. Ponúkajú jednoduché spoločné plány, ktoré umožňujú hosťovanie viacerých / neobmedzených webových stránok a domén. Ich zdieľaný neobmedzený plán začína na 7,95 dolárov mesačne a zahŕňa bezplatnú doménu, e-mailový hosting, certifikát SSL a neobmedzené ukladanie a prenos. Tento plán je k dispozícii aj pri mesačných platbách.

Všetky plány DreamHost sa dodávajú s ľahko použiteľným ovládacím panelom. Nepoužívajú cPanel, ale vlastný ovládací panel postavený na mieru, ktorý sa používa na ich platforme od začiatku (viac ako 22 rokov). .

Záruka 100% dostupnosti je prísľub, pretože väčšina jej konkurentov ponúka záruku dostupnosti 99,9%. DreamHost ponúka bezplatné jednodňové kredity za každú hodinu prestojov alebo prerušených služieb. Celkom skvelý obchod, ak sa ma pýtate.

DreamHost má ocenené americké podporné oddelenie, ktoré je k dispozícii vo dne iv noci.

Ich 97-dňová záruka vrátenia peňazí je tiež veľmi jedinečnou ponukou v tomto odvetví. Ich najbližším konkurentom je InMotion Hosting, ktorý ponúka 90 dní.

K dispozícii je veľa ďalších funkcií, vrátane inštalačného programu WordPress (a ďalších skriptov) jedným kliknutím, bezplatného SSL s šifrovaním Let’s Encrypt, SSD úložiska na všetkých serveroch pre lepší výkon, podpory pre PHP 7+, Python, Perl, Rails a oveľa viac.

Ak teda chcete hostiť viacero webových stránok a potrebujete spoľahlivý hosting, a navyše by ste mohli chcieť platiť za svoj hosting každý mesiac, DreamHost môže byť pre vás dobrou voľbou..

Začíname s DreamHost »

11. HostMonster

Hostmonster dobrý-neobmedzené-webové stránky-hosting

HostMonster

Ďalším webovým hostiteľom s viacerými doménami, ktorý by ste sa mohli pozrieť, je HostMonster. Patrí tiež do kategórie hostiteľa rozpočtu a užívateľsky prívetivý hosting a program, ktorý sa okamžite inzeruje na ich webových stránkach, je ich základný zdieľaný plán hostenia, ktorý začína na 4,95 dolárov / mesiac..

Tento základný plán však nezahŕňa hosťovanie viacerých domén, takže by ste sa mali pozrieť na plán Plus, ktorý vám umožní hosťovať 10 domén na rovnakom účte alebo na prémiovom pláne, ktorý obsahuje neobmedzený hosting domén. Za prvé obdobie vašej zmluvy sa obidva programy oceňujú 6,95 dolárov mesačne, ale plán Plus sa obnovuje s vyššou sadzbou.

Súčasťou týchto plánov je aj štandardné bezplatné doménové meno, 30-dňové vrátenie peňazí, inštalácie jedným kliknutím, bezplatný tvorca stránok, reklamné kredity a podpora 24/7..

Ak budete niekedy potrebovať inováciu, nájdete niekoľko plánov VPS postavených na cloudovej technológii, ktoré ponúkajú prístup root a ovládací panel cPanel a niekoľko dedikovaných serverov so zrkadlovým úložiskom, vylepšeným ukladaním do vyrovnávacej pamäte a vylepšeným cPanel..

Bohužiaľ, HostMonster nemá záruku dostupnosti a napriek tomu, že hostitelia rozpočtu zvyčajne reklamu neponúkajú, najmä so svojimi zdieľanými plánmi, HostMonster ju nezahŕňa ani do svojich programov hostenia vyššej úrovne. Namiesto toho ponúkajú bezplatnú záruku vrátenia peňazí s týmito plánmi, takže ak nie ste spokojní, môžete svoj účet zrušiť..

Optimalizovaný hosting WordPress tiež neexistuje v portfóliu HostMonster, takže ak chcete špecializovaný hosting pre svoje stránky WordPress, odporúčame vám vybrať si niektorého z ďalších poskytovateľov hostingu uvedených v tomto článku, ktorí používajú hosťovanie WordPress..

Začíname s programom HostMonster »

12. NameCheap

NameCheap-lacná-neobmedzené-webové stránky-domain-hosting

NameCheap

Ak ste si už niekedy zakúpili názov domény, určite ste narazili na NameCheap. Ich primárnou službou je bezpochyby registrácia domén, ale ponúkajú aj webhosting.

NameCheap v skutočnosti ponúka všetky typy hostingu od zdieľaných až po dedikované servery. Dobrou správou pre tých, ktorí hľadajú hosting, ktorý povoľuje viac doménových mien, je to, že všetky zdieľané plány na serveri NameCheap sú dodávané s týmto produktom.

Hviezdny plán, ktorý je najlacnejšou v tejto kategórii za 2,88 USD mesačne, vám umožňuje hosťovať až 3 webové stránky, zatiaľ čo všetky ostatné plány neobmedzujú počet domén, ktoré môžete hosťovať na jednom účte..

NameCheap ponúka 100% dostupnosť SLA, čo jednoducho znamená, že za obdobie, keď vaše stránky prestanú fungovať, pripíšu vášmu účtu kredit. Ďalšou zárukou, ktorú ponúka program NameCheap, je štandardná 30-dňová služba vrátenia peňazí a nepretržitá podpora.

cPanel a WordPress sú súčasťou každého balíka, a tak existuje až 50 bezplatných pozitívnych certifikátov SSL na jeden rok.

Tí, ktorí chcú stavať svoje webové stránky pomocou WordPress, by mohli mať záujem o hosťovanie WordPress spoločnosti NameCheap, ktoré je postavené na vysoko výkonnej cloudovej platforme a umožňuje vám byť pripravení publikovať v priebehu niekoľkých minút. V tejto kategórii je ponúkaný jeden plán WP, EasyWP od 8,88 $ mesačne / web.

Ako sme už spomenuli, NameCheap ponúka celé spektrum hostingových plánov, takže ak máte záujem o ďalší predaj domén, plány VPS alebo dedikované servery, nájdete plány v každej z týchto kategórií..

Začíname s programom NameCheap »

13. JustHost

Justhost-cenovo-multi-domain-hosting

JustHost

Ďalším ľahko fungujúcim webovým hostiteľom, ktorý má podobné ceny aj funkcie s HostMonster a FatCow, je JustHost. Aj tu ponúka zdieľaná úroveň hostenia plán Plus s hosťovaním až pre 10 webových stránok a program Prime s neobmedzeným hosťovaním webových stránok.

Cena oboch programov je 6,95 dolárov mesačne, ale plán Prime je drahší, pretože sa obnovuje vyššou rýchlosťou.

S každým plánom je zahrnutá bezplatná doména, bezplatný nástroj na tvorbu stránok, inštalácie jedným kliknutím a podpora 24/7. Reklamný kredit vo výške 200 USD sa ponúka aj pre tých, ktorí chcú propagovať svoje webové stránky v službách Google a Bing. cPanel je ovládací panel, ktorý je súčasťou týchto plánov, a ak uvažujete o predaji niečoho prostredníctvom svojich stránok, môžete na jedno kliknutie pridať rôzne riešenia nákupného košíka..

Vo svojich službách chýba optimalizovaný hosting WordPress, ale ponúkajú VPS a dedikované servery pre tých, ktorí chcú upgradovať alebo potrebujú robustnejší hostingový balík..

Aj keď to nie je kvantifikované, JustHost sľubuje vysokú dostupnosť a proaktívne pristupuje k predchádzaniu výpadkom monitorovaním svojej siete 24/7. Okrem tejto záruky ponúkajú štandardnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, nepretržitú telefonickú a e-mailovú podporu a záruku, že pri kontakte so zákazníckou podporou vaše problémy vyrieši skutočná osoba..

JustHost je bezplatný webový hostiteľ bez nadšenia, ktorý sa ľahko používa a je príťažlivý pre začiatočníkov, ktorí potrebujú základné nástroje a podporu potrebnú na spustenie jedného alebo viacerých webových stránok s rozpočtom..

Začíname s JustHost »

14. InterServer

interserver-hosting-hromadné-webové stránky-rovnakého účtu

InterServer

InterServer súkromne vlastní a prevádzkuje svoje vlastné dátové centrá a ponúka hostingové riešenia pre rôzne potreby, s plánmi pre každú cenu. Poskytujú zdieľaný cloud & VPS, dedikované servery a hosting kolokácií.

Štandardný balík webhostingu spoločnosti InterServer sa začína na 5 $ mesačne a ak sa chystáte hostiť viacero webových stránok, je plný funkcií vrátane neobmedzeného hosťovania domén. Zahrnuté sú aj neobmedzené ukladanie a prenos údajov.

Tento balík je dodávaný s vyrovnávacími servermi SSD, týždennými zálohami, 99,9% zárukou dostupnosti, zárukou ceny, 24-hodinovou podporou a štandardnou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Súčasťou tohto plánu je aj bezplatné SSL, cPanel, optimalizácia WordPress.

Na rozdiel od iných webových hostiteľov vám InterServer umožňuje zvoliť mesačnú fakturáciu namiesto platby za ďalšie roky vopred. Ak sa však rozhodnete pre zaviazanie, môžete využiť zľavy.

Ak potrebujete webhosting ASP.NET, môžete využívať rovnaké funkcie za rovnakú cenu ako štandardný webhostingový balík.

InterServer neponúka bezplatnú registráciu domén, ale môžete zaregistrovať doménu za zľavnenú cenu (1,99 USD).

Plány VPS a dedikované servery sú konfigurovateľné, čo znamená, že si môžete vybrať svoj procesor, úložisko, prenos, OS, ovládací panel atď., Alebo môžete ísť s predkonfigurovanými možnosťami.

Tento hostiteľ tiež ponúka hosťovanie kolokácií pre firmy, ktoré nechcú ponechať svoje servery interne. Všetky plány v tejto kategórii majú nepretržitý biometrický prístup k vašim serverom, 100% záruku dostupnosti energie a nepretržitú podporu.

Vďaka dvom desaťročiam skúseností je InterServer spoľahlivý hosting s viacerými plánmi v celom spektre, ktoré by určite mali byť na vašom radare.

Začíname s InterServerom »

15. WebHostingHub

webhostinghub-lacné-viac-blogy-hosting

WebHostingHub

WebHostingHub je zelený webhosting špecializovaný na zdieľaný hosting a ponúka hosťovanie viacerých domén s každým zo svojich plánov. Ich plány zamerané na začiatočníkov zamerané na funkcie sú vhodnou voľbou pre každého jednotlivca alebo malú firmu pri hľadaní spoľahlivého hostingu.

Okrem ich štartovacieho plánu Spark, ktorý je navrhnutý tak, aby hostil až 2 webové stránky, ich ďalšie dva zdieľané balíky zahŕňajú neobmedzený hosting domény. Všetky plány vrátane programu Spark ponúkajú bezplatnú registráciu domén, bezplatné SSL, neobmedzené úložisko a šírku pásma a reklamný kredit.

Ďalšími pozoruhodnými vlastnosťami sú bezplatné SSD ponúkané pri každom pláne, prístup k cPanel a SSH, prémiový webový tvorca, nulový výpadok webovej stránky. Plány Nitro a Dynamo vám dokonca umožňujú výber dátového centra. PREČO sú takí istí svojimi službami, že pri každom pláne obsahujú dokonca 90-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Tri zdieľané plány ponúkané spoločnosťou WHH je možné prispôsobiť konkrétnym účelom, napríklad ak chcete hosťovať blog, môžete ľahko nainštalovať program WordPress jediným kliknutím a vybrať si z bezplatných prispôsobiteľných tém. Podobne, ak chcete malú webovú stránku elektronického obchodu, môžete využiť niekoľko nástrojov elektronického obchodu, ako je nákupný košík na jedno kliknutie zadarmo (PrestaShop, Magento, OpenCart) a zabezpečiť svoj web pomocou bezplatných SSL..

WHH je vynikajúci na hosťovanie malých a stredných osobných a firemných webových stránok, ale nie na veľkých webových stránok zameraných na prevádzku. Ak však spadnete do predchádzajúcej kategórie, váš web bude mať vylepšený výkon SSD, 99,9% dostupnosti a skvelé funkcie, ktoré pokryjú všetky potreby vášho webu..

Začíname s WebHostingHub »

16. GreenGeeks

GreenGeeks-top-neobmedzené-webové stránky-hosting

GreenGeeks

GreenGeeks je jedným z popredných ekologických energetických hostiteľov, ktorých hostingové služby sa rozširujú na zdieľané servery, predajcov, VPS a dedikované servery. Ponúkajú hosting kompatibilný s PCI a môžete si dokonca vybrať z viacerých umiestnení dátových centier (Phoenix, Chicago, Toronto, Montreal a Amsterdam)..

Ich jediným zdieľaným hostingovým plánom je komplexný balík, ktorý začína na 3,95 dolárov mesačne. Aj keď je tento plán vo svojej kategórii výnimočný, umožňuje na jednom účte neobmedzené domény. Neobmedzený je aj webový priestor SSD a prenos údajov.

Rovnako ako v prípade iných plánov zdieľaného hostenia diskutovaných v tomto článku, aj toto platí so základmi: tvorca webových stránok, služba bezplatného prevodu, 99,9% dostupnosť, 24-hodinová technická podpora a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Zvláštnosťou tohto plánu sú však jeho schopnosti elektronického obchodu, konkrétne súlad s PCI, bezplatný certifikát SSL a bezplatný šifrovací protokol SSL. Váš eCommerce obchod bude bezpečný a bude vyhovovať priemyselným požiadavkám na spracovanie platieb.

Rovnaký balík sa dodáva aj vo verzii optimalizovanej pre WordPress, s inštaláciou WordPress jedným kliknutím, automatickými aktualizáciami, zvýšenou bezpečnosťou, odbornou podporou, WP-CLI, implementáciou CDN a dennými zálohami.

Hoci GreenGeeks ponúka úžasný zdieľaný plán, ich hostingová kategória VPS ponúka najviac plánov s cenami od 39,95 dolárov mesačne. Dedikované servery sú tiež prítomné s cenami začínajúcimi na 169 dolárov mesačne. Poskytujú tiež viac balíkov pre distribútorov s cenami v rozmedzí od 19,95 $ / mesiac do 59,95 $ / mesiac.

Ak je pre vás dôležitý hosting šetrný k životnému prostrediu a vy chcete poskytovateľa so skúsenosťami, ktorý ponúka škálovateľné riešenia hostenia, GreenGeeks predstavuje bezpečnú voľbu bez ohľadu na to, či hľadáte riešenie zdieľaného hostingu alebo viac prémiových možností..

Začíname s GreenGeeks »

17. LunarPages

Lunarpages-hosting-viac-webové stránky-jedna-server

Lunarpages

Ako poskytovateľ špičkových hostingových riešení spoločnosť LunarPages zameriava svoje služby na vývojárov, podniky a agentúry. Toto nie je hosting pre začiatočníkov alebo nováčikov, ale lepšie slúži pre tých, ktorí potrebujú špecializované hostingové riešenia, ktoré spĺňajú komplexné požiadavky na škálovateľnosť a výkon..

Viaceré plány hostenia domén začínajú na 3,95 dolárov mesačne, čo je cena balíka Basic Linux Hosting. K dispozícii je tiež verzia tohto osobného zdieľaného plánu hosťovania v systéme Windows, ktorá stojí 9,95 dolárov mesačne. Oba programy ponúkajú neobmedzené úložisko a bezplatnú doménu, ale zatiaľ čo plán systému Windows obsahuje Plesk zadarmo, Linux plán ho sprístupňuje za príplatok 2 $ / mesiac.

Obchodné riešenia zdieľaného hostingu sú na drahšom konci spektra a plány začínajú na 22,95 dolárov / mesiac. Škálovateľný cloudový VPS hosting, privátny cloudový hosting, servery určené pre Windows a Linux a plány predajcu pre vývojárov sú ďalšie možnosti hostenia, z ktorých si môžete vybrať.

Zákazníci, ktorí potrebujú riešenia hostingu na mieru, si môžu zvoliť možnosť hosťovania prostredníctvom privátneho cloudu, ktorá vám umožňuje vybrať všetko od presných zdrojov, ktoré potrebujete, až po typ operačného systému, ktorý chcete..

K dispozícii je aj hosting kompatibilný s PCI, čo je požiadavka v mnohých odvetviach. Medzi ďalšie hostiteľské funkcie, ktoré tu nájdete, patrí úložisko SSD, bezplatná registrácia domény, 99,9% dostupnosť, reklamné kredity, podpora 24/7 a monitorovanie siete, 30-dňové vrátenie peňazí, tvorca webových stránok weeb, ochrana DDoS atď..

Hosting na serveri LunarPages nie je lacný, ale je to prémiová značka hostingu, ktorá uspokojuje potreby špičkových zákazníkov, ktorí potrebujú vysoko škálovateľné a spoľahlivé plány..

Začíname s programom LunarPages »

18. HostPapa

Hostpapa-low-cost-multi-domain-hosting

HostPapa

HostPapa je inteligentný webový hostiteľ, ktorý sa snaží o to, aby boli ich služby prístupné každému nielen z hľadiska stanovovania cien, ale aj z hľadiska použiteľnosti. Hosting pre viac domén je k dispozícii od 3,95 dolárov mesačne s obchodným zdieľaným hostingovým plánom, ktorý tiež prichádza s neobmedzeným ukladacím priestorom a šírkou pásma.

Zdieľané balíčky hostiteľa, VPS, WordPress a Reseller sú určené pre jednotlivcov a malé firmy, ktorí sa chcú pripojiť na internet, ale buď im chýbajú zručnosti alebo veľký rozpočet. Našťastie s programom HostPapa nemusíte online ani získať jeden alebo viac webových stránok.

Funkcie každého plánu sú jasne rozmiestnené a vysvetlené, takže môžete vidieť, čo získavate za svoje peniaze. Niektoré z funkcií, ktoré by ste od dobrého webhostingu očakávali, ako napríklad bezplatné doménové meno, 99,9% dostupnosť, nástroj na tvorbu webových stránok, hosting pripravený na WordPress atď., Sú súčasťou plánov hostiteľa aj..

Doplnky, ktoré ponúka HostPapa, sa zameriavajú na rozširovanie a ochranu vašich webových stránok, a preto niektoré z ich plánov prichádzajú s vylepšeným výkonom SSD, ochranou SiteLock, ktorá automaticky prehľadáva na vašom webe prítomnosť škodlivého softvéru, prémiovú ochranu pomocou štandardných kariet SSL, automatizované zálohovanie a obnovenie.

Ak máte existujúcu doménu alebo webovú stránku, ale nie ste spokojní s aktuálnym hostiteľom, môžete využiť bezplatnú službu prenosu hostiteľa HostPapa..

Balíčky optimalizované pre WordPress tiež ponúkajú niekoľko domén alebo neobmedzený hosting domén s niektorými plánmi. Ceny v tejto kategórii začínajú na $ 3,95 / mesiac a ponúkajú a optimalizujú prostredie WordPress, ktoré sa zameriava na výkon a bezpečnosť prostredníctvom vylepšeného ukladania obsahu do pamäte cache, CDN, pokročilého firewallu, automatizovaných záloh WordPress a automatického rozpoznávania a odstraňovania škodlivého softvéru..

Začíname s programom HostPapa »

19. NetworkSolutions

NetworkSolutions-viac-domény-hosting

Sieťové riešenia

Ako už názov napovedá, Network Solutions poskytuje rôzne služby webových riešení, ktoré siahajú od registrácie domény, zabezpečenia, online marketingu až po webhosting. Ponúkajú dva typy hostingu – zdieľané a VPS.

Úroveň zdieľaného hostenia obsahuje tri plány s hosťovaním viacerých domén, bezplatné doménové meno a skenovanie škodlivého softvéru vo všetkých plánoch. Štartovací plán stojí 8,94 dolárov mesačne a všetky ostatné zdieľané plány stavajú na tomto pridaní ďalších funkcií, ako je neobmedzený priestor na disku, automatické odstránenie škodlivého softvéru a ochrana pred hackermi a SSL.

Okrem balíka WP pre podnikateľov všetky ostatné plány programu WordPress NetworkSolution umožňujú hosťovanie viacerých domén. Súčasťou každého plánu je zálohovanie cloudu na požiadanie, vrátane protokolu SSL a správa viacerých miest. Ceny za hosťovanie viacerých stránok WordPress začínajú na 12,55 USD mesačne.

Pre tých, ktorí potrebujú viac zdrojov a zabezpečenia ako to, čo sa dodáva so zdieľanými balíčkami alebo balíkmi WordPress, má NetSol dva plány VPS, ktoré kontrolujú všetky tieto body..

NetSol zaručuje 99,9% dostupnosti, nepretržitú zákaznícku podporu skutočných osôb a doplnkový prístup k technickému poradcovi.

Rozhranie NetSol nie je zvlášť užívateľsky prívetivé, takže začiatočníci s ním môžu mať ťažšie obdobie.

Ak ste v tomto článku skontrolovali ceny ostatných webových hostiteľov, pravdepodobne ste si všimli výrazný cenový rozdiel medzi cenami NetSol a stanovením podobných plánov na rôznych hostiteľoch. Jedným z dôvodov je to, že na rozdiel od iných webových hostiteľov NetSol neponúka propagačné uvádzacie ceny so svojimi plánmi, ale aj tak v porovnaní s obnovovacími sadzbami ostatných hostiteľov je NetSol drahší, aj keď ich plány nemajú funkcie, ktoré ponúkajú iní hostitelia..

Začíname so sieťovými riešeniami »

20. JaguarPC

JaguarPC riadené-viac-domény-hosting

Januar PC

JaguarPC je jedným z najstarších poskytovateľov hostingu, ktorý podniká viac ako 20 rokov. Spoločnosť ponúka rôzne hostingové plány, ako sú zdieľané, predajcovia, cloudové VPS a špecializované. JaguarPC ponúka hosting pre viac ako 500 000 domén a má dátové centrá v Atlante, Chicagu, Hustone a vo Veľkej Británii..

„Lite“, ich najlacnejší hostingový plán, ktorý začína na 3,96 dolárov mesačne, umožňuje hosťovanie jednej webovej stránky. Ak chcete hostiť viac webových stránok, musíte prejsť na plán „Pro“, ktorý umožňuje až 3 webové stránky. Tento plán sa inzeruje ako semi-dedikovaný hostingový plán, ktorý má 3 pridelené jadrá CPU.

V porovnaní s konkurenciou majú ich spoločné plány hostenia určité obmedzenia. Neobmedzený hosting webových stránok je povolený iba v ich VPS alebo vyhradených plánoch.

„VPS Standard“ je riadený plán, ktorý zahŕňa WHM / cPanel a nemá žiadne obmedzenia týkajúce sa počtu hostovaných webových stránok a domén..

JaguarPC ponúka pomoc s presunom vašich webových stránok na ich server. Ak prepínate webového hostiteľa a chcete presunúť svoj účet na JaguarPC, urobia to zadarmo.

Prostredníctvom firemného inštalačného nástroja na jedno kliknutie je k dispozícii viac ako 450 aplikácií. To uľahčuje inštaláciu WordPress, Drupal, Joomla, Magento alebo iného softvéru s otvoreným zdrojovým kódom na vaše webové stránky.

Začíname s programom JaguarPC »

Tipy na jednoduchú správu viacerých domén

Ak máte iba niekoľko domén, nie je veľmi ťažké sledovať dátumy obnovy a registrátorov. Ak však vlastníte desiatky alebo stovky doménových mien, budete musieť nájsť spôsob, ako spravovať, obnovovať a sledovať každú doménu s minimálnym úsilím. V nasledujúcom texte uvádzam niekoľko tipov, ako spravovať svoje domény.

Použite nástroj na správu domén, ktorý vám umožní sledovať dátum v registri, dátum vypršania platnosti, IP adresu, menný server, registrátora a ďalšie. Tu je zoznam bezplatného a komerčného softvéru, ktorý vám môže pomôcť:

Pri registrácii domén použite e-mailovú adresu, ktorú budete každodenne kontrolovať. Registrátori domén sú zo zákona povinní posielať vám oznámenia o stave vašej domény. Zvyčajne dostanete e-mailovú adresu 30, 7 a jeden deň pred vypršaním platnosti vašej domény. Ak svoj e-mail kontrolujete každý deň, nenecháte si ujsť žiadne obnovenie.

Nastavte obnovenie do automatického režimu. Týmto spôsobom nebudete musieť každú obnovu domény spracovať manuálne. Uistite sa, že máte na svojom bankovom účte alebo v službe PayPal dostatok prostriedkov, aby sa platba spracovala a aby ste nestratili svoju doménu.

Uistite sa, že na rôznych registrátoroch máte rôzne používateľské mená a silné heslá, ktoré nepoužívate na iných webových stránkach. Je to veľmi dôležité, pretože krádež domén sa stáva čoraz obľúbenejšou. Aj keď registrátor domén vynakladá veľké úsilie na zabezpečenie domén svojich klientov, môže sa stať, že k vášmu účtu bude mať prístup neoprávnená osoba. Pravdepodobne nechcete prísť o svoje cenné domény.

Zabaliť to všetko

Vyššie som vám ukázal najlepšie hostingové spoločnosti, ktoré vám umožňujú hostiť viacero domén a webových stránok. Určite môžete hostiť aj viac domén na účte VPS, ale to vás bude stáť oveľa viac. Virtuálny plán súkromného servera sa začína na 20 dolárov mesačne, ale ak potrebujete spravovanú službu, táto cena sa zvýši. Virtuálny server je spoľahlivejší a môže vám ponúknuť vyššiu bezpečnosť, ako aj vyššiu hostiteľskú silu, ale za príplatok. Ak teda potrebujete lacné riešenie na hosťovanie svojich webových stránok, odporúčame vyššie uvedené spoločnosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector