5 najlepších dedikovaných serverov pre hosťovanie Austrálie


Ako správca veľkej webovej stránky alebo stránky, ktorá víta značnú návštevnosť, potrebujete správcu hostenia, ktorý je spoľahlivý a rýchly. Vo veku, keď väčšina ľudí veľa komunikuje na online platformách, potrebujete web, ktorý v kritických okamihoch nezmizne. Hoci zdieľaný hosting je cenovo dostupný pre väčšinu vlastníkov webových stránok, vyhradený hosting ponúka najvyššiu kontrolu a flexibilitu. Váš web bude mať svoj vlastný server v špecializovanej hostiteľskej platforme spojenej s pridelením pamäte RAM, úložného priestoru a šírky pásma. Medzi popredných poskytovateľov dedikovaných serverov v Austrálii patria:

1. WP Hosting

wphosting-best-dedikovaný server, austrália

Hosting WP

WP Hosting využíva vysokovýkonné servery na poskytovanie kvalitných služieb webovým administrátorom. Má tri balíčky s vyhradeným základným balíčkom od 89 dolárov mesačne. Tento plán prideľuje 2 jadrá CPU, 2 GB pamäte, 40 GB SDD úložiska a neobmedzený prenos dát. Dedikovaný pokročilý plán začína na 149 dolárov mesačne, so 4 procesorovými jadrami, 4 GB pamäte a 80 GB SSD úložného priestoru.

Balík Dedicated Extreme sa začína na $ 299 / mesiac s 8 procesorovými jadrami, 8 GB pamäte a 160 GB SSD úložného priestoru. Všetky balíčky ponúkajú prístup do austrálskeho dátového centra, kde nájdete informácie týkajúce sa akýchkoľvek otázok týkajúcich sa latencie siete a dátovej nezávislosti, ktoré môžete mať..

WP Hosting má špecifické plány hostenia pre WordPress. Balík Startup je ideálny pre začiatočníkov, keď získate úložisko SSD s kapacitou 5 GB za 19 dolárov mesačne. Podnikateľský plán poskytuje 10 GB úložného priestoru SSD za 29 dolárov mesačne, zatiaľ čo kategória Spoločnosti poskytuje 20 GB úložného priestoru SSD za 49 dolárov mesačne. Vývojári a technici spoločnosti WP Hosting dôkladne preštudovali systémy WordPress, aby boli vaše obavy adresované k vašej spokojnosti. K týmto expertom máte prístup prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu.

Tento tím je 100% Austrálčan a každý vývojár, s ktorým hovoríte, je miestny, pretože pri interakcii s cudzím človekom vždy existuje nebezpečenstvo, že sa pri preklade niečo stratí. Balíčky WordPress zahŕňajú ochranu DDOS „vždy zapnutá“ a pravidelné antivírusové kontroly chránia váš web pred hrozbami. WP Hosting presunie vaše už bežiace stránky WordPress na ich hostingové služby bez prestojov.

2. Dream IT Host

dreamit určeného-server-Austrália

Snívaj o tom

DreamIT Host začal fungovať v roku 2014 s cieľom byť webhostingom známym svojou výnimočnou hodnotou, vysokým výkonom a mimoriadnou službou. Spoločnosť má tri dostupné možnosti. Plán Essentials začína na 4,95 AUD / mesiac, kde získate 5 GB úložného priestoru, 2 GB pamäte a 100 maximálnych hodinových e-mailov. Ekonomický web hosting začína na 9,95 AUD mesačne, s 15 GB úložného priestoru, 4 GB pamäte a 150 maximálnych hodinových e-mailov. Podnikateľský plán sa začína na 19,95 AUD / mesiac ukladaním 50 GB pamäte, 6 GB pamäte a 300 maximálnymi hodinovými e-mailmi.

Všetky plány obsahujú neobmedzené e-mailové účty a šírku pásma a desať domén addon. Servery vyhradených serverov sú poháňané programami cPanel, CloudLinux a LiteSpeed.LiteSpeed ​​je neuveriteľne rýchly, a preto sa webové stránky na platforme načítavajú veľmi rýchlo. Nové webové servery na serveri DreamIT sa dodávajú s NVMe, ktorý je 12-krát rýchlejší ako server SSD.

Existuje viac ako 400 aplikácií navrhnutých tak, aby dobre spolupracovali s DreamIT, vrátane WordPress, Magento a Drupal. Prevádzkovanie spoľahlivej webovej stránky je nevyhnutné, aby ste nestratili potenciálnych kupcov alebo návštevníkov. Záruka 99,95% dostupnosti v sieti zaisťuje, že váš web je stále v prevádzke.

Servery sú ďalej optimalizované tak, aby dobre spolupracovali s webovými stránkami s vysokou návštevnosťou, čo je zvlášť vhodné pre platformy elektronického obchodu. Podporný tím má svoju základňu v Melbourne a rýchlo reaguje a pomáha s akýmikoľvek otázkami. Hardvér servera je umiestnený a hostený v Austrálii, čo znamená, že webové stránky Aussie zažijú najvyššiu mieru výkonu.

3. Zjednodušte servery

zefektívniť servery určeného Austráliou

Zjednodušte servery

Streamline servery boli uvedené na trh v roku 2007 s víziou ponúknuť inovatívne služby v oblasti webhostingu. Produkty firmy sa pohybujú od hier, hlasu, dedikovaných serverov VPS, affiliate marketingu a webhostingu. Ich dedikované servery sú k dispozícii vlastníkom webových stránok v Austrálii, Singapure a na Novom Zélande.

Klientom obsluhuje množstvo dátových centier v Perthe, Melbourne a Sydney. Ich servery sú poháňané procesorom Intel a dosahujú ceny. Napríklad základný plán v Sydney začína na 80 USD mesačne a ponúka 8 GB RAM, 250 GB SSD a 3 000 GB. Sieť je chránená systémom DDOS, čo znamená, že všetky pakety určené pre váš web sú v reálnom čase kontrolované na výskyt hrozieb.

Znalý personál je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Služba Streamline Services ďalej ponúka automatické zabezpečenie, kde bude váš server automaticky poskytnutý v nasledujúcich 15 minútach po zaplatení. Servery majú užívateľsky prívetivé rozhrania, ktoré umožňujú plnú kontrolu nad ich klientmi. Budete môcť vyhodnotiť využitie vašich údajov a automatizovať inštalácie operačných systémov.

4. Digitálny Pacifik

digitalpacific určeného-server-Austrália

Digitálny Pacifik

Spoločnosť Digital Pacific začala fungovať v roku 2000 ako webový hostiteľ s neutrálnym obsahom uhlíka v Austrálii. Od svojho založenia v Sydney sa spoločnosť zameriava na spokojnosť zákazníka a kvalitné služby. Ich hodnoty zahŕňajú nadviazanie napĺňajúcich a dlhodobých vzťahov s klientmi, poskytovanie intuitívnych produktov hostingu za hodnotné ceny a pochopenie potrieb zákazníkov.

Vďaka 15-ročným skúsenostiam spoločnosti je spoločnosť mimoriadne dobre informovaná na austrálskom trhu webhostingu. Má spoľahlivý záložný systém, ktorý ukladá vaše e-mailové súbory, webovú stránku a databázu trikrát denne. Firma využíva hardvér Dell a jeho zrkadlené jednotky zvyšujú spoľahlivosť servera.

Firma ponúka zdieľaný, vyhradený a VPS hosting. Špecializované plány začínajú na $ 99 a máte nárok na rýchle nastavenie a podporu a najnovší hardvér spoločnosti Dell. Hlavné serverové centrum spoločnosti Digital Pacific je v Sydney. Digitálny Pacifik je vo všetkých ohľadoch štandardným webovým hostiteľom a ponúka dostatok zdrojov pre malé stránky.

Nedostatok hosteného webového servera WordPress je nevýhodou pre mnohých majiteľov webových stránok, ktorí prevádzkujú svoje webové stránky na platforme. Ich prestoje a prestoje sú tiež celkom štandardné a neboli by ideálne pre stránky s vysokou návštevnosťou. Ak si však uvedomujete životné prostredie, oceníte, aká čistá a zelená je sieť.

5. SiteGround

Siteground-dedikovaný server, austrália

SiteGround

SiteGround nemá v Austrálii žiadne servery, ale v Singapure majú dátové centrá, ktoré ponúkajú silný výkon, dostupnosť a pripojenie. Prevádzková doba firmy 99,99% priťahuje stabilný prúd správcov webu. Pokiaľ ide o túto záruku, je tak presvedčený, že sľubuje kompenzáciu, ak ich servery nedosiahnu túto dobu prevádzkyschopnosti.

Vstupný plán začína na $ 269 / mesiac so 4 procesormi, 8 vláknami CPU, 16 GB RAM a 480 GB SSD. Balík Power začína na 349 $ mesačne s vylepšenou 32 GB RAM a 960 GB SSD. Super webový hostiteľ Super Power má cenu 729 dolárov mesačne, má 12 jadier CPU a 64 GB pamäte RAM.

SiteGround je optimalizovaný pre WordPress a tím odbornej podpory vám pomôže s vašimi obavami. Majitelia webových stránok tiež ocenia, aké ľahké je integrovať WooCommerce. Firma zaručuje nulovú dobu zdržania pri živých rozhovoroch aj pri telefonických interakciách. Ich riadiaci panel je dostatočne jednoduchý na to, aby aj začiatočník navigoval a používal ho.

Ako si vybrať vyhradený server?

Ak hľadáte vynikajúceho vyhradeného webhostingu, budete musieť zhodnotiť niekoľko dôležitých hľadísk vrátane:

Požiadavky na výkonnosť

Koľko serverov by vyhovovalo vašim požiadavkám? Koľko návštevníkov očakávate? Vo všeobecnosti môžete zvoliť počet jadier a procesorov na serveri. Počet bude závisieť od aplikácií, ktoré používate. Ďalším aspektom je výkon jadra definovaný v rýchlosti hodín (MHz). Predajca softvéru alebo tím spravujúci aplikáciu je vhodnejší na navrhnutie ideálneho procesora alebo počtu jadier.

Čím viac jadier má CPU a čím rýchlejšie je, tým viac možností RAM má správca k dispozícii. Ak si nie ste istí, aké sú vaše požiadavky na pamäť RAM, vyberte balík, ktorý umožňuje ďalšiu pamäť RAM.

Pokiaľ ide o pevné disky, vaša najlepšia stávka je nastavenie RAID, ktoré chráni vaše stránky pred zraniteľnosťou jedného pevného disku. Váš systém bude stále bežať, kým nenainštalujete výmenu pevného disku, hoci sa prejaví určitá strata výkonu. S väčším serverom máte viac možností pevného disku. Jednotky SATA poskytujú vysokú hlasitosť, ale ich výkon je pomerne nízky. SAS má lepšiu výkonnosť ako SATA, je však drahší a má menšiu kapacitu. SAS bol nahradený SSD, ktorý má 50 až 100-krát lepšiu výkonnosť ako SATA.

Škálovateľnosť aplikácie

Budete musieť zvážiť, ako dobre sa škála vašej aplikácie. U niektorých aplikácií sa ukázalo, že je ťažké ich škálovať. Zabezpečiť fungovanie databázy na viacerých serveroch je náročné, pretože musí byť synchronizovaná so servermi. Ukázalo by sa dokonca ľahšie prechod na server s väčším množstvom pamäte RAM, úložného priestoru a kapacity spracovania.

Účinok prestojov

Mali by ste vyhodnotiť obchodné dopady akéhokoľvek výpadku servera. Nemôžete zdieľať pridelené prostriedky v špecializovanom pláne hostenia, ale na jednom serveri je častejšie ako jediné miesto zlyhania. Ak prevádzkujete platformu elektronického obchodu, akýkoľvek výpadok sa môže ukázať ako nákladný, pretože vaši zákazníci môžu opustiť váš web alebo si vytvoriť negatívny imidž vašej firmy.

Kvalita siete

Väčšina poskytovateľov hostingu vám dáva na výber umiestnenie servera. Čím bližšie je dátové centrum, tým rýchlejšie je doručovanie údajov. Rýchlosť načítania určuje aj kvalita hardvéru a softvéru.

Keď potrebujete vyhradený server?

Výhody dedikovaného servera ďaleko prevyšujú výhody zdieľaného webhostingu. Možno vás zaujíma, či by ste mohli čo najlepšie využiť výhody dedikovaného serverového hostingu. Nižšie je uvedený hlavný prehľad:

 • Veľkosť spoločnosti: Dedikovaný hosting funguje najlepšie so strednými a veľkými spoločnosťami. V porovnaní s malou spoločnosťou je uložených a prenášaných viac informácií. Ak váš podnik postúpil do bodu, keď dostanete čísla so šiestimi číslicami, môže nastať čas prejsť na vyhradený plán. Vysoká prevádzka môže spôsobiť výpadky služieb, ktoré môžu byť pre vašu značku katastrofické.
 • Časy načítania stránky: Na vytvorenie dojmu máte asi 2 sekundy. Mnoho platforiem zhromažďuje pozornosť používateľov na internete, vďaka ktorej sú návštevníci netrpezliví a zvyknutí na vysoké rýchlosti. Ak zistíte, že sa váš web načítava pomaly alebo dochádza k častým oneskoreniam, je čas zvážiť vyhradený server. Vyhľadávače tiež hodnotia rýchle weby priaznivo.
 • Citlivosť informácií: Pri zdieľanom hostení niekoľko serverov zdieľa server. Ak dôjde k narušeniu bezpečnosti na inej webovej stránke, je pravdepodobné, že táto hrozba nájde cestu na vašu platformu. Databáza na vašom webe bude následne ohrozená. Toto riziko je obzvlášť významné v obchodoch s elektronickým obchodom, v ktorých sú informácie citlivé vrátane podrobností o kreditných kartách a adries. Takéto obchody by potrebovali aktualizované bezpečnostné funkcie, ktoré prichádzajú s vyhradeným hostingom.
 • Keď ste viac skúsení: Úspech stránky na hostiteľskom pláne úplne závisí od úsilia správcu. Spravovanie nespravovaného servera závisí od vlastníka webu a budete potrebovať viac informácií o serverových systémoch ako začiatočník. Existuje však spravovaná možnosť, keď tím poskytnutý správcom hostiteľa pomôže s nastavením.

Výhody používania vyhradeného servera

Dedikovaný server je celý stroj určený iba pre vaše webové stránky. Výhody, ktoré prináša toto usporiadanie, sú:

Kontrola a prispôsobenie

S vyhradeným serverom máte povolenie pridať aplikácie, ktoré chcete. Preto môžete optimalizovať svoje stránky tak, aby fungovali spôsobom, ktorý najlepšie funguje s vašim výklenkom. Od hardvérových špecifikácií po operačný systém a príspevky máte úplnú kontrolu nad svojimi webovými stránkami. Svoju stránku môžete kedykoľvek aktualizovať alebo vypnúť bez obáv z ďalších používateľov.

Prísnejšia bezpečnosť

Zdieľaný hosting robí vaše stránky zraniteľnými voči pochybným činnostiam iných používateľov. Toto riziko pri špecializovanom hostovaní neexistuje, pretože máte server pre seba. Môžete nainštalovať niekoľko bezpečnostných vrstiev, ktoré chránia váš obsah. Špecializované hostingové plány tiež inovovali bezpečnostné funkcie na funkcie zdieľaného hostingu.

Spoľahlivý výkon

Dedikovaný hosting je ideálny pre správcov webu, ktorí chcú stabilný a spoľahlivý výkon. S týmto plánom máte pridelené rôzne prostriedky iba pre váš server. Pokiaľ zostanete v rámci týchto limitov, bude vaša stránka fungovať efektívne. Môžete tiež použiť ďalšie pridanie-
ako sú doplnky na zvýšenie výkonu.

záver

Existujú miliardy návštevníkov online, ktorí sa zaujímajú najmä o kvalitu obsahu, rýchlosť načítania a funkčnosť rôznych platforiem. Preto je dôležité, aby webové stránky ponúkali užívateľský komfort. Dedikovaný hosting predstavuje pre majiteľov webových stránok množstvo výhod vrátane vysokého výkonu, lepšej bezpečnosti, kontroly, flexibility a transparentnosti. Webové stránky v Austrálii si môžu vybrať medzi rôznymi poskytovateľmi dátových centier v mestách ako Melbourne, Sydney a Perth.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map