5 najlepších hostingových webových stránok pre fitness

01.06.2020
Najlepšie hosting '5 najlepších hostingových webových stránok pre fitness
0 13 мин.

best-webové stránky-hosting-fitness-blog-2019


Popularita webových stránok zameraných na fitnes a cvičebných blogov stúpala vďaka zvýšenému záujmu ľudí o získanie a udržanie sa vo forme. Ak ste fitness guru, ktorý sa chce podeliť o svoje znalosti s miliónmi ľudí pripravených na prepracovanie životného štýlu, spustenie fitness blogu alebo webovej stránky je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako osloviť zdravotných nadšencov na celom svete.

Ale predtým, ako budete môcť urobiť všetko, musíte zvážiť niekoľko vecí, ako napríklad:

 • nájdenie vhodného hostenia webových stránok;
 • výber správnej platformy pre interakciu s publikom;
 • a identifikácia marketingových nástrojov, ktoré môžete použiť na vytvorenie publika.

Vytvorte si webovú stránku pre fitnes

Webhosting je dôležitým stavebným kameňom potrebným na spustenie akejkoľvek webovej stránky a typ webovej stránky, ktorú chcete spustiť, určí typ platformy a dokonca aj typ webhostingu, ktorý potrebujete..

Ako tréner fitness môžete chcieť zdieľať videá s cvičením a infografikou s diétnymi radami a cvičebnými plánmi. Môžete tiež chcieť speňažiť svoje webové stránky, mať blog, umožniť používateľom prihlásiť sa na odber bulletinov, uverejňovať posudky alebo uverejňovať recenzie produktov, umožňovať svojim sledovateľom uverejňovať otázky alebo im umožňovať vzájomné pôsobenie vo fóre, napríklad.

Na dosiahnutie všetkých týchto cieľov budete potrebovať platformu s vlastným hosťovaním, ktorá bude spĺňať všetky vaše konkrétne požiadavky. V tomto ohľade odporúčame, aby ste šli s WordPress, čo je nesporná kráľovná webových platforiem, ktoré ponúkajú najviac z hľadiska kontroly, flexibility a funkčnosti.

Na rozdiel od hostovaných platforiem (napr. Wix) si s WordPress môžete vybrať vlastný hosting, speňažiť svoje stránky podľa vášho želania a plne ovládať všetko, čo môže robiť.

Nájdenie hostingu pre vaše webové stránky s fitness

Tu je náš najvyšší zoznam poskytovateľov webhostingu pre webové stránky zamerané na fitnes:

Hostingová spoločnosť
Počiatočná cena

1iPage1,99 USD / mesiac
2hostgator2,75 USD / mesiac
3inmotion hosting2,95 $ / mesiac
4Bluehost3,95 USD / mesiac
5Choď oci2,99 USD / mesiac

Pokiaľ ide o hosťovanie, odporúčame vám začať so zdieľaným programom hostenia, ktorý môžete v prípade potreby inovovať neskôr. Môže byť ťažké zmerať, koľko zdrojov vaše stránky budú potrebovať, a tak začnite malé a inovujte neskôr.

Zdieľaný hosting je najdostupnejší a pre začiatočníkov najpriaznivejší hosting a mnoho hostiteľov ponúka plány zdieľaného hostenia optimalizované pre weby WordPress. Niektoré z nich obsahujú inštaláciu WordPress jedným kliknutím, odbornú podporu WordPress, optimalizáciu rýchlosti, tvorbu webových stránok WordPress atď..

Spravovaný hosting WordPress sa tiež postará o úlohy údržby servera, čo vám umožní zamerať sa výlučne na vytváranie obsahu a marketing vašich stránok..

Čo sa týka našich odporúčaní pre najlepší hosting WordPress pre webové stránky zamerané na fitnes, tu sú tie najlepšie hostingové spoločnosti, ktoré by ste si mali určite pozrieť:

1. iPage

ipage najlepšie hosting fitness webové stránkyiPage má jednu z najnižších zavádzacích cien vo všetkých svojich hostingových kategóriách, ale ich najdostupnejším plánom je ich Starterov plán, čo je neobmedzený zdieľaný hostingový plán, ktorý zahŕňa bezplatnú registráciu domén, nástroj na tvorbu webových stránok, integráciu PayPal, monitorovanie siete 24/7 a online podpora, bezplatné marketingové nástroje a inštalácia WordPress jedným kliknutím.

Ak chcete plán zameraný viac na WordPress, iPage ponúka hosťovanie WordPress prostredníctvom svojich plánov WP Starter a WP Essential. Sú to tiež plány zdieľaného hostenia s neobmedzeným úložným priestorom a šírkou pásma a bezplatnou registráciou domény, ale prichádzajú s ďalšou výhodou prispôsobeného ovládacieho panela, predinštalovaných tém a doplnkov a plán WP Essential tiež obsahuje odbornú podporu WordPress, automatické odstránenie škodlivého softvéru a balík zabezpečenia SiteLock.

Virtuálne súkromné ​​servery a dedikované servery patria tiež medzi hostingové plány ponúkané spoločnosťou iPage, ktoré by sa pre vás mohli stať relevantnými, ak váš fitnes blog alebo web získa väčšiu návštevnosť a prerastie zdieľaný hostingový plán..

Webové služby spoločnosti iPage a služby registrácie domén sú dokončené aj niekoľkými online marketingovými službami, ako je optimalizácia vyhľadávacích nástrojov a reklama s platbami za kliknutie.

Ďalšou dôležitou výhodou registrácie pomocou iPage je prístup k nepretržitej online podpore prostredníctvom živého chatu, e-mailu alebo telefónu.

2. HostGator

hostgator najlepšie hosting fitness webové stránkyĎalej v našej recenzii najlepších hostiteľov webových stránok zameraných na fitnes je HostGator, lacný hostiteľ s cenovo dostupnými a užívateľsky prívetivými plánmi hostenia. Spoločnosť ponúka všetky typy hostingu, ale na účely tohto článku sa zameriame na spoločné plány a plány WordPress.

Kategória zdieľaného plánu ponúka tri hostingové balíčky, ktoré majú neobmedzenú šírku pásma, 99,9% záruku dostupnosti, 45-dňovú vrátenie peňazí, cPanel, tvorcu webových stránok, okamžitú inštaláciu nákupného košíka a open-source skript, bezplatné reklamné kredity a automatické týždenné vypnutie – zálohy stránok.

V kategórii optimalizovanej pre WordPress nájdete tri plány, všetko postavené na cloudovej technológii, ktorá ponúka rýchlejšie načítanie vašich webových stránok. HostGator WordPress plány prichádzajú nakonfigurované s niekoľkými vrstvami vyrovnávacej pamäte a vstavanou sieťou na doručovanie obsahu, všetko za účelom zvýšenia výkonu a spoľahlivosti..

Medzi ďalšie funkcie patrí automatické zálohovanie s obnovením jedným kliknutím na ochranu vašich údajov, škálovateľnosť na jedno kliknutie na zvládnutie náhlych nárastov prenosu, kredit Google AdWords, automatické odstránenie škodlivého softvéru a 100% bezplatná migrácia webových stránok, ak uvažujete o prenose vašich stránok z iného hostiteľ.

Okrem týchto dvoch typov hostingu má HostGator dobrý výber spravovaných a čiastočne spravovaných dedikovaných serverov, ako aj plány VPS a predajcu..

3. InMotion Hosting

Inmotion najlepšie hosting fitness webové stránkyInMotion je jedným z najkompetentnejších a vysoko hodnotených webových hostiteľov s balíčkami navrhnutými tak, aby vyhovovali potrebám nezávislých osôb, agentúr a podnikov. Hoci sa zdajú byť zamerané iba na profesionálov a podnikanie, ich zdieľaný hosting na základnej úrovni a hostingové plány WordPress sú vhodné pre všetky úrovne zručností..

Ak porovnáte zdieľané plány spoločnosti InMotion so zdieľanými plánmi ostatných hostiteľských spoločností, o ktorých sa tu hovorí, uvidíte zvýšenie cien, ktoré je spôsobené jednotkami SSD ponúkanými spoločnosťou InMotion, ktoré ponúkajú lepší výkon a spoľahlivosť v porovnaní s jednotkami HDD. Všetky plány InMotion obsahujú disky SSD.

Zdieľané plány, ktoré ponúka InMotion, majú niekoľko vynikajúcich funkcií, ako sú bezplatné zálohovanie údajov, bezplatná registrácia domén, bezplatný tvorca webových stránok BoldGrid, ovládací panel cPanel, ochrana pred malvérom, prístup SSH, roll-back aplikácie, predinštalovanie WordPress, podpora 24/7, 90 -denná záruka vrátenia peňazí a mnoho ďalších funkcií, ktoré by mohli byť užitočné pre akýkoľvek typ webovej stránky.

Pokiaľ ide o hostingové plány optimalizované pre WordPress, máte na výber z až šiestich rôznych plánov WordPress. Všetky plány sú dodávané s predinštalovanými témami a doplnkami, bezplatnou doménou, tvorcom webových stránok typu drag and drop, úplnou podporou pri navrhovaní a hostovaní, nástrojmi elektronického obchodu a zabezpečenia a 90-dňovou zárukou vrátenia peňazí..

Služby InMotion sú navrhnuté pre tých, ktorí chcú najnovšie technológie spojené s maximálnym výkonom a bezpečnosťou..

4. Bluehost

Bluehost najlepšie hosting fitness stránkyBlueHost je ďalšia hostingová spoločnosť, ktorú by ste mohli zvážiť pre svoju webovú stránku fitnes. Dôrazne sa odporúčajú vďaka neustálemu schvaľovaniu WordPressu od roku 2005.

Ponúkajú tiež vstupný zdieľaný hostingový plán WordPress s bezplatnou doménou, bezplatným tvorcom webových stránok, inštaláciou WordPress jedným kliknutím, bezplatným SSL certifikátom a podporou 24/7, ale tiež obsahujú hosťované plány optimalizované WordPress postavené na službách VPS. Tieto plány sú vhodné pre stránky s väčším objemom premávky.

Okrem výrazného zvýšenia serverových prostriedkov tieto plány VPS zahŕňajú aj automatické zálohovanie, vylepšený cPanel, certifikát SSL zadarmo, pokročilé bezpečnostné nástroje CDN a SiteLock. Skrinky, doplnky a ďalšie jednoduché nástroje môžete nainštalovať prostredníctvom trhu MOJO a jediným kliknutím môžete pridať ďalšie zdroje. Ak vaše stránky fitnes prevyšujú zdieľaný hostingový účet, s ktorým začínate, môžete ľahko upgradovať na jeden z prémiových balíkov WordPress BlueHost..

Dedikované servery a balíčky hosťujúcich predajcov tiež patria medzi hostingové služby ponúkané spoločnosťou BlueHost.

Skvelá vec, o ktorej je BlueHost, je, že ich interná podpora sa špecializuje na hosting na WordPress, takže je ľahké získať odbornú podporu kedykoľvek ju budete potrebovať. Podporný tím je dostupný prostredníctvom živého chatu, systému predaja lístkov alebo poštou.

5. GoDaddy

Godaddy najlepšie hosting fitness stránkyGoDaddy je webhostingový gigant, ktorý ponúka pôsobivý výber online služieb vrátane registrácie doménového mena, zabezpečenia webu, online marketingu a niekoľkých plánov webhostingu, ktoré pokrývajú väčšinu potrieb týkajúcich sa hostenia..

Ak uvažujete o hosťovaní s GoDaddy a ste úplným nováčikom, GoDaddy vytvoril plán vytvorenia webovej stránky, ktorý vás prevedie všetkými krokmi vytvorenia webovej stránky..

Ich spoločné plány hosťovania ponúkajú bezplatné doménové meno s ročnými plánmi, inštaláciu viac ako 125 open-source softvéru jedným kliknutím, monitorovanie bezpečnosti 24/7 a ochranu DDoS, cPanel, podporu 24/7 v USA a 99,9% dostupnosti záruka.

Hostingové plány GoDaddy WordPress sa pohybujú od plánov základnej úrovne určených pre začiatočníkov až po plány vytvorené pre dizajnérov a vývojárov. Tieto plány sú navrhnuté pre výkon WordPress vďaka vyrovnávaným serverom, SSD a ľahkému škálovaniu.

Všetky plány bez ohľadu na úroveň zručností zahŕňajú vopred pripravené stránky a ťahanie & drop editor, automatické aktualizácie základného softvéru a zabezpečenia WordPress, bezplatné motívy a doplnky, bezplatné denné zálohy s obnovením jedným kliknutím, prísľub 99,9% dostupnosti a bezplatné doménové meno.

Podpora na GoDaddy sa poskytuje telefonicky 24/7 alebo prostredníctvom živého chatu počas pracovnej doby.

Marketingové tipy pre váš blog alebo web pre fitnes

Ak ste odborník na fitness, pravdepodobne už máte klientelu, ktorú tvoria tí, ktorí navštevujú vašu miestnu posilňovňu, ale ak chcete väčšie publikum, musíte si nájsť ďalšie spôsoby, ako sa umiestniť na trh. Tu je niekoľko marketingových ciest, ktoré môžete skúsiť rozšíriť svoje publikum:

 • Vytvorte kanál YouTube, kde zdieľate cvičebné videá, cvičebné techniky a stravovacie rady;
 • Vytvorte prítomnosť sociálnych médií na platformách ako Instagram alebo Facebook, čo ľuďom umožní sledovať vás na týchto platformách;
 • Umožnite ľuďom prihlásiť sa na odber bulletinov a aktualizácií vášho blogu;
 • Vytvorte obsah, s ktorým sa vaše publikum môže zapájať alebo sťahovať (napr. Infografiky výziev na cvičenie, aplikácie na postup pri cvičení, tipy na plánovanie stravovania atď.).

Teraz, keď viete, akú platformu si vybrať pre svoj web, aké marketingové nástroje môžete použiť na propagáciu seba a ktoré hostingové spoločnosti ponúkajú najlepší hosting pre webové stránky zamerané na fitness, môžete web úspešne spustiť..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector