5 najlepších hostiteľov pre hudobníkov, spevákov, kapely, umelcov a DJov

najlepší webhosting pre hudobníkov


Byť hudobníkom je dôležité mať webovú stránku. V tomto článku vám ukážem, ako vytvoriť webovú stránku podľa vlastných predstáv a tiež, ako zvoliť najlepší hosting pre webové stránky hudobníkov.

Ak ste typ človeka, ktorý rád robí veci sám, pravdepodobne si tiež budete chcieť vytvoriť vlastnú webovú stránku. Takže ste dobrí v hudbe, ale nemáte potuchy, ako spustiť webovú stránku. To je v poriadku. Ak sa chcete naučiť, ako vytvoriť svoj vlastný hudobný web alebo web pre svoju značku, prečítajte si túto stránku, všetko nižšie vysvetlím..

Existuje niekoľko poskytovateľov webhostingu špecializovaných na poskytovanie nástrojov na tvorbu hudobných webových stránok. Rozhodol som sa ich nezaradiť do zoznamu, pretože sú drahé a funkčnosť ich nástrojov je obmedzená. Namiesto toho sa rozhodnem predstaviť 5 najlepších zdieľaných hostingových spoločností, ktoré môžu byť použité na vytvorenie profesionálnej webovej stránky hudobníka za menej peňazí.

Pri vytváraní webovej stránky a nie ste vývojár, máte na výber z mnohých možností. Môžete použiť skript webovej stránky, ktorý je určený pre hudobníkov, alebo môžete použiť všestrannejší softvér, napríklad WordPress. WordPress má všetky potrebné nástroje, ktoré sú potrebné na vytvorenie jedinečnej hudobnej stránky bohatej na funkcie. Na vrchu tamtoho, Beyonce a ďalší hudobníci prevádzkujú svoje webové stránky na WordPress.

Ak chcete pre svoju kapelu vytvoriť jednoduchý web, môžete zvoliť tvorcu webových stránok, ktorý príliš neschvaľujem.

Skvelá vec, ktorú na svojom webe používate WordPress alebo softvér na vytváranie stránok, je, že nepotrebujete žiadne kódovanie. Takže bez potreby znalosti jazykov HTML, CSS, JS alebo PHP si môžete celú webovú stránku zostaviť sami.

Ak sa rozhodnete vytvoriť svoj web pomocou WordPress, potrebujete pre to dobrý webhosting.

5 najlepších hostingových webových stránok pre hudbu

Tu je zoznam najlepších 5 poskytovateľov hostingu, ktorých odporúčam pre hudobné weby:

 • iPage – od 1,99 USD / mesiac
 • Bluehost – od 3,95 dolárov / mesiac
 • V pohybe – od 3,99 USD / mesiac
 • Hostgator – od 3,95 dolárov / mesiac
 • Choď oci – od 2,99 USD / mesiac

V nasledujúcom texte sa pozriem na podrobnosti o každej hosťujúcej spoločnosti, ktorú odporúčam.

iPage – Vytvorte webovú stránku pre svoju hudobnú skupinu

iPage-best-hosting-hudobníkovAplikácia iPage je jednou z najlepších a lacných možností, ako sami vytvoriť jednoduchý hudobný web. Spoločnosť ponúka tvorcu stránok typu drag-and-drop, s množstvom zabudovaných funkcií a možností prispôsobenia. Môžete si vybrať zo stoviek pripravených šablón (vrátane návrhov týkajúcich sa hudby) a prispôsobiť ich podľa svojich požiadaviek. Úpravou vopred vytvorenej témy môžete rýchlejšie vytvoriť svoj web.

Ak chcete väčšiu flexibilitu a rozhodnete sa vytvoriť webovú stránku hudobníka pomocou programu WordPress, iPage je tiež skvelá voľba. Ponúkajú inštalačný nástroj WordPress jedným kliknutím, ktorý vám umožní začať rýchlo a ľahko.

Základný plán je ideálny na spustenie webovej stránky pre vašu hudobnú skupinu, v prípade potreby však môžete kedykoľvek inovovať na vyšší plán hosťovania..

BlueHost – Vytvorte webovú stránku s hudbou

Bluehost-best-hosting-hudobníkovBlueHost má tiež softvér na vytváranie webových stránok, ale tento nástroj umožňuje vytvoriť až 6 stránok. Podľa môjho názoru by ste sa mali rozhodnúť pre BlueHost, ak chcete vytvoriť svoj web pomocou WordPress. Sú veľmi silné pri hostovaní webových stránok WordPress. BlueHost bol odporúčaný komunitou WordPress a oficiálnou webovou stránkou WordPress.org už veľmi dlho.

Bluehost je jednou z najlepších hostingových spoločností WordPress a majú na výber niekoľko hostingových plánov. Pre začiatočníckeho hudobníka stránky WordPress môžete použiť jeden z ich zdieľaných plánov. Neskôr môžete upgradovať na výkonnejší plán hostenia, ako vaše webové stránky rastú a pretože si vyžaduje viac serverových zdrojov.

WordPress je jedným z najlepších softvérov na vytváranie webových stránok. Jeho hlavná funkčnosť je veľmi štandardná (umožňuje publikovať články, vkladať obrázky, ľahko vytvárať vlastné rozloženia), nie je špeciálne vytvorená pre hudobníkov, skôr pre blogerov a webové stránky malých firiem. S použitím špeciálnych doplnkov a vlastných motívov však môžete premeniť WordPress na akýkoľvek typ webovej stránky (vrátane webovej stránky hudobného profilu, hudobnej skupiny, webovej stránky pre DJov alebo stránky hudobného obchodu).

Takže ak chcete pre svoj web WordPress spoľahlivú hostingovú službu, BlueHost je tou pravou voľbou.

Hosting InMotion – spustite webovú stránku hudobníka

INMOTION-best-hosting-hudobníkovInMotion Hosting je ďalšou skvelou možnosťou, ak pre svoj web vyberiete WordPress. Ponúka veľmi jedinečný nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý sa integruje s programom WordPress; nazýva sa BoldGrid. Toto je vlastne sada doplnkov, ktoré sú k dispozícii na inštaláciu s každým hostiteľským účtom InMotion. Aplikácia BoldGrid je zadarmo, ale ak chcete získať prístup k tomuto výkonnému rozšíreniu WordPress, musíte si kúpiť plán hostenia..

Program BoldGrid je ideálny pre začiatočníkov, ktorí nemajú dostatočné alebo žiadne znalosti programovania, ale chcú si sami vytvoriť webovú stránku. Ak vás tento doplnok zaujíma, môžete sa o ňom dozvedieť viac na našej stránke s recenziami BoldGrid. Stručne povedané, BoldGrid je komplexný a výkonný nástroj na tvorbu stránok pre WordPress, ktorý používateľom umožňuje ľahko vytvárať vstupné stránky (nástroj na vytváranie myšou a drag-and-drop) a vkladať formuláre, mapy, obrázky stlačením jedného tlačidla..

Svoj web WordPress môžete uviesť do prevádzky hneď po aktivácii účtu. Na stránke pokladnice si budete musieť zvoliť automatické predinštalovanie WordPress. To vás nebude stáť navyše, je zahrnuté zadarmo. Toto je vynikajúca funkcia, ak chcete svoj hudobný web spustiť rýchlo.

HostGator – nastavenie a rozšírenie vašej hudobnej stránky

hostgator-best-hosting-hudobníkovHostGator je „zviera“, pokiaľ ide o webhosting. Rôzne priemyselné odvetvia si na hosťovanie svojich malých až veľkých webových stránok vyberajú hostiteľa. Mnohí hudobníci, hudobné skupiny, DJs a umelci si tiež vyberajú túto hostingovú spoločnosť, pretože je spoľahlivá a ponúka veľmi dobrú technickú podporu.

HostGator tiež ponúka inštalačný nástroj na jedno kliknutie, ktorý používateľom umožňuje rýchlo a ľahko nastaviť svoju hudobnú stránku WordPress. V HostGator môžete upgradovať svoj hostingový plán s rastom vašich webových stránok.

Vyberte si jeden zo svojich zdieľaných plánov, aby ste mohli začať a prejsť na cloud alebo hosting VPS, akonáhle váš web získa väčšiu návštevnosť alebo potrebuje vyššiu bezpečnosť.

Ak nechcete na vytváranie svojich stránok používať WordPress, môžete použiť Gator drag & drop drop Builder. Osobne sa mi nepáči tvorcovia webových stránok príliš veľa, ale ak chcete, aby sa práca vykonala rýchlo, tento nástroj by mohol byť pre vás ideálnou voľbou..

GoDaddy – Vytvorte webovú stránku hudobníka

Godaddy-best-hosting-hudobníkovGoDaddy je vynikajúcou voľbou pre nováčikov a pre hostovanie webových stránok s malými a strednými prevádzkami. GoDaddy je všestrannosť, pokiaľ ide o vytváranie vašich webových stránok: môžete si vybrať tvorcu webových stránok ponúkaný GoDaddy alebo si môžete zvoliť hostingový plán, kde môžete nastaviť svoje webové stránky pomocou WordPress alebo iného nástroja, ktorý by ste mohli použiť na vytvorenie svojich webových stránok..

Nástroj na tvorbu webových stránok ponúka jednoduchý spôsob, ako vytvoriť, upraviť a publikovať webovú stránku. Môžete si vybrať zo stoviek bezplatných šablón a prispôsobiť ich vašim potrebám. Existuje niekoľko desiatok návrhov, ktoré sú špeciálne vytvorené pre webové stránky súvisiace s hudbou. Každá časť dizajnu je upraviteľná: môžete nahradiť ukážkové obrázky svojím vlastným, zmeniť logo, pridať a odstrániť stránky, ktoré úplne presahujú programovaciu časť..

Tvorca webových stránok ponúka veľa možností a miniaplikácií, vďaka ktorým bude váš web profesionálny a funkčný. Môžete ľahko pridať obrázkové a video galérie, karty, krabice, implementovať blog alebo povoliť funkciu elektronického obchodu.

Ak sa rozhodnete vytvoriť webovú stránku pomocou programu WordPress, odporúčame vyskúšať si prepojený návod. Ak si vyberiete niektorú z možností hosťovania cPanel od spoločnosti GoDaddy, budete môcť nainštalovať WordPress do svojej domény jedným kliknutím a začať ihneď vytvárať webovú stránku..

Vašou úlohou bude pridať tému, nainštalovať potrebné doplnky, pridať stránky a príspevky; ktoré sa dajú veľmi ľahko robiť. Na konci tejto stránky nájdete zoznam odporúčaní, aké doplnky a témy môžete použiť na vytvorenie profesionálne vyzerajúcej webovej stránky hudobníka s programom WordPress..

Ktorého hostiteľa by ste si vybrali pre hudobnú webovú stránku?

Vymenovali sme 5 najlepších hostiteľov, ktorých považujeme za najlepší na hosťovanie hudobných webových stránok. Každý poskytovateľ hostingu má svoje výhody a nevýhody, takže by ste si mali zvoliť spoločnosť, ktorá je pre vaše potreby najvhodnejšia. Podľa môjho názoru pre menšie, spúšťacie hudobné webové stránky iPage je najlepšou voľbou. Pre webové stránky vytvorené pomocou WordPress odporúčam BlueHost, InMotion a HostGator. GoDaddy je tiež skvelá voľba pre hosťovanie hudobných webových stránok.

Viac informácií o každej hosťujúcej spoločnosti sa dozviete v podrobných recenziách.

Teraz sa pozrieme na to, ako vytvoriť hudobný web s WordPress.

Užitočné doplnky WordPress pre webové stránky s hudbou

Ako som už uviedol vyššie, jadro WordPress nemá dostatok funkcií na vytvorenie hudobnej webovej stránky. Ale s použitím špeciálnych doplnkov budete môcť pridať hudobné prehrávače, obchod, hudobnú knižnicu alebo iné skvelé funkcie. Musíte iba prehliadať úložisko doplnkov WordPress a hľadať hudbu.

Vo výsledkoch nájdete všetky potrebné doplnky, ktoré môžete potrebovať, a tieto môžete nainštalovať na svoje webové stránky zadarmo. Tu je niekoľko užitočných doplnkov pre webové stránky s hudbou:

jednoduchý hudobný widget wordpressDoplnok Simple Music Widget vám umožňuje zobraziť hudobný prehrávač ako miniaplikáciu s možnosťou pridať meno skladby, skladbu, album, krátky popis a obrázok obálky do každej stopy. Tento widget bude fungovať vo všetkých prehľadávačoch, ktoré podporujú zvukový prvok HTML5. Ak chcete svojim návštevníkom umožniť počúvanie hudby pred nákupom, určite je to skvelý widget.

gmedia galéria spravovať zoznamy hudobných súborovĎalším skvelým doplnkom je Galéria Gmedia, ktorá je tiež správcom médií typu všetko v jednom. Tento doplnok funguje ako knižnica a poskytuje komplexné rozhranie pre správu nielen obrázkov, ale aj zvukových súborov. Pomocou tohto nástroja môžete odovzdať ľubovoľný počet fotografií a hudobných súborov a usporiadať ich do skupín, zoznamov skladieb a albumov. Je to veľmi užitočný doplnok, ktorý by sa mal oplatiť nainštalovať na akúkoľvek hudobnú webovú stránku.

Spomínali sa iba dva doplnky, existujú však stovky možností, z ktorých si môžete vybrať. Keď vyberiete doplnok, vždy skontrolujte hodnotenia a poslednú aktualizáciu doplnku. Na svoj web nechcete inštalovať zastarané doplnky. Vyhnite sa tým, ktoré neboli aktualizované roky.

Najlepšie hudobné webové stránky postavené na WordPress

Existuje veľa hudobníkov, spevákov, DJov, kapiel a umelcov, ktorí si pre svoju webovú stránku vyberú WordPress. Tu je zoznam najpopulárnejších:

Najlepšie WordPress Témy pre webové stránky hudobníka

Takže ak ste sa rozhodli vytvoriť webovú stránku pomocou WordPress, tu je niekoľko prémiových tém, pomocou ktorých môžete svoj web jedinečný a vynikajúci.

téma vokálneho hudobníka wordpress

Ukážka / stiahnutie

jam sessioan tému pre hudobné webové stránky

Ukážka / stiahnutie

Téma wordpress stránky hudobného webu beatheaven

Ukážka / stiahnutie

Čokoľvek iné?

Myslím, že som rozdal všetky informácie, ktoré potrebujete na spustenie svojej webovej stránky, a naozaj dúfam, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšieho poskytovateľa hudobného hostingu. Ak máte ďalšie otázky, použite nižšie uvedený systém komentárov. Pokúsim sa odpovedať na všetky z nich.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map