5 najlepších lacných poskytovateľov hostingu cPanel

best-cpanel-hosting-2019


cPanel je najobľúbenejší a výkonný správcovský ovládací panel dostupný na trhu. V priebehu rokov sa tento nástroj stal nevyhnutnou súčasťou každého vlastníka webových stránok. Softvér cPanel umožňuje nastaviť úplnú automatizáciu takmer každého aspektu vášho webu. To sa dá dosiahnuť na strane klienta aj na strane servera veľmi priateľským a rýchlym spôsobom pre začiatočníkov.

Toto je náš najlepší zoznam najlepších poskytovateľov hostingu s rozpočtom cPanel:

spoločnosť
Cena od
Vrátenie peňazí

1Inmotion lacné cpanel obchodný hostiteľ3,49 USD / mesiac90-Day
2Bluehost lacné cpanel hosting3,95 USD / mesiac30-dňový
3hostgator profesionálny hosting cpanel3,95 USD / mesiac45-Day
41and1 mywebsite4,95 $ / mesiac30-dňový
5lacný hosting cPanel3,95 USD / mesiac30-dňový

Keď hovoríme o cPanel hosting, v skutočnosti hovoríme o službách súvisiacich s účtovaním, ktoré sú napájané softvérom ovládacieho panela cPanel. Riešenia hostingu, ktoré sú k dispozícii pre nástroj cPanel, vám umožňujú mať úplnú kontrolu a dohľad nad väčšinou, ak nie všetkými aspektmi správy vašich vlastných webových stránok. Nástroj cPanel je obzvlášť užitočný pri tom, aby vám pomohol rýchlo a ľahko nastaviť databázy na správu súborov, nastavenie e-mailových účtov a inštaláciu softvérových aplikácií na strane servera..

Čo je cPanel? – Podrobný prehľad softvéru ovládacieho panela webhostingu cPanel

Budete absolútne milovať, ako zložité a pokročilé úlohy týkajúce sa správy webových stránok môžu byť ľahko, rýchlo a plne automatizované pomocou riešení hostingu cPanel pre vaše webové stránky. Všetky komplikované úlohy sú veľmi jednoduché vďaka obrovskej sile, ktorú má cPanelový ovládací panel nástroj využíva vo veľmi jednoduchom a priateľskom rozhraní pre začiatočníkov.

Ako si vybrať najlepší hosting cPanel?

Na trhu je v súčasnosti dostupných množstvo rôznych poskytovateľov hostingu cPanel. Všetky ponúkajú rôzne rôzne balíčky s rôznymi funkciami a možnosťami za rôzne ceny. A hoci niektoré z balíčkov sú viacúčelové, existuje veľa vlastných balíčkov, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre špeciálne potreby webových stránok. To môže urobiť proces výberu správneho poskytovateľa hostingu cPanel veľmi náročnou a komplikovanou úlohou.

Je dôležité, aby ste ako prvý krok určili krátkodobé a dlhodobé plány svojho webu, aby ste správne vyhodnotili a identifikovali potreby svojho webu, ktoré bude musieť pokryť poskytovateľ hostingu cPanel, ktorý si nakoniec vyberiete. V tomto článku predpokladáme, že iba začínate na novej ceste k úspešnej webovej stránke, a preto máte malý rozpočet na hosťovanie. To je miesto, kde zdieľané cPanel hostingové plány a balíčky prichádzajú do hry.

Zdieľané plány hosťovania sú zďaleka najlacnejšie a najlepšie rozpočtové možnosti dostupné na trhu. Poskytovatelia hostingu dokážu ponúknuť tieto nízke ceny rozdelením hostingových serverov do mnohých menších častí, ktoré sa potom používajú na poskytovanie zdieľaného hostingu pre mnoho rôznych zákazníkov. Tieto zdieľané plány a balíčky hostingu cPanel sú ideálne na začiatku cesty na úspešný web; Ak sa však v budúcnosti vaše webové stránky dostatočne rozrastú, budete musieť začať hľadať pokročilejšie plány hostenia.

Niektoré kľúčové aspekty, ktoré určujú, či a hostingový balík cPanel je dobrá alebo nezahrnutá možnosť prezerať a generovať správy o niekoľkých rôznych štatistikách webových stránok priamo prostredníctvom klientskeho rozhrania. Tiež schopnosť automaticky aktivovať a používať FrontPage a ďalšie rozšírenia vlastností a doplnky automaticky na časovači je veľmi užitočná a dôležitá funkcia, ktorú by ste chceli mať od svojho poskytovateľa hostingu cPanel..

Jednou z najväčších silných stránok nástroja cPanel admin je schopnosť plne automatizovať takmer všetky úlohy spojené so správou servera. Musíte sa uistiť, že váš poskytovateľ hostingu cPanel má všetky potrebné funkcie a možnosti, ktoré vám umožňujú ľahko a rýchlo nastaviť automatické aktualizácie. Existujú tiež veľmi dôležité úlohy webových stránok, ako sú databázové systémy MySQL, samotný webový server a programovanie PHP. Toto je užitočné najmä pre začiatočníkov, ktorí nemajú veľa skúseností s kódovaním, ktoré sú potrebné pre tieto úlohy.

Ďalším dôležitým aspektom akéhokoľvek poskytovateľa hostingu cPanel, na ktorý musíte byť opatrní, je softvér správcu webhostingu. Musíte sa uistiť, že táto dôležitá aplikácia je zabudovaná do balíka, pretože vám umožňuje mať úplné schopnosti a kontrolu nad správou a tvorbou účtov webhostingu na vašom webovom serveri. Umožní vám to tiež prideliť konkrétne funkcie vašim potenciálnym zákazníkom.

Nakoniec je veľmi dôležité si uvedomiť, že funkcie a možnosti súboru cPanel, ktoré vám poskytovateľ hostingu poskytuje, sú výkonné a rozsiahle, nemali by ste však zabúdať na dôležitosť užívateľskej prívetivosti a ľahkého prístupu, ktorý tento panel poskytuje svojim používateľom. , Teraz sa pozrime na niektoré z najlepších zdieľaných hostiteľských balíkov cPanel dostupných na trhu.

InMotion Hosting

Začíname s programom InMotion »

Inmotion hosting najlepšie obchodné cpanel hosting

Ďalší zdieľaný poskytovateľ hostingu cPanel, na ktorý sa budeme pozerať, pochádza od spoločnosti InMotion. S každým zdieľaným hostingovým balíkom vám poskytujú rozšírenú verziu nástroja ovládacieho panela cPanel spolu s mnohými ďalšími užitočnými funkciami, nástrojmi a možnosťami pre váš web. Ponúkajú tiež bezplatnú jednotku SSD a bezplatnú doménu, ktorú môžete použiť pre svoje webové stránky.

Balíky zdieľaného hostenia InMotion vám môžu ponúknuť neobmedzenú šírku pásma, neobmedzený počet e-mailových účtov, ako aj nemerané a neregulované miesto na disku, ukladanie e-mailov a mesačné pridelené prevody. Vďaka tomu je tento konkrétny poskytovateľ hostingu jednou z najlepších možností dostupných na trhu pre nových vlastníkov webových stránok, ktorí potrebujú poskytovateľa hostingu, ktorý vyhovuje všetkým ich potrebám..

Vďaka zdieľanému hostiteľskému prostrediu cPanel, ktoré vám tento poskytovateľ ponúka, budete mať plnú schopnosť ľahko spravovať a inštalovať dôležité rámce a softvér pre vaše webové stránky. Medzi funkcie patrí systémy na správu obsahu, ako sú WordPress, Joomla, Drupal a mnoho ďalších. Máte tiež možnosť rýchlo a ľahko nastaviť nákupné vozíky, vlastný internetový obchod, systémy riadenia obsahu a ďalšie.

Zo všetkých rozsiahlych funkcií, ktoré vám ponúka nástroj cPanel, sa niektoré kľúčové funkcie a možnosti týkajú správy domén, ako sú napríklad parkované domény, subdomény a správa presmerovania domén. Medzi ďalšie funkcie cPanel, ktoré sú súčasťou hosteného balíka cPanel zdieľaného v InMotion, patria preposielače e-mailov, filtrovanie nevyžiadanej pošty, správa a nastavenie súborov a protokoly na prenos súborov, adresáre chránené heslom a ďalšie..

V prípade, že potrebujete pomoc alebo narazíte na akýkoľvek problém s poskytovateľom hostingu InMotion, môžete sa kedykoľvek obrátiť na tím podpory zákazníkov prostredníctvom online chatu alebo telefonicky. Okrem rozsiahlej online dokumentácie a výukových programov dostupných pre všetkých zákazníkov sa používa aj veľmi výkonný softvér na ochranu pred malvérom.

Bluehost

Začíname s BlueHost »

Bluehost najlepší profesionálny hosting cpanel

Žiadny článok o najlepších a najlacnejších poskytovateľoch hostingu nie je nikdy hotový ani kompletný bez toho, aby sme spomenuli BlueHost. BlueHost je už dlhú dobu najväčším a najdôveryhodnejším poskytovateľom hostingu na svete. Ponúkajú veľa rôznych balíčkov pre rôzne potreby webových stránok, ale v kontexte tohto konkrétneho článku sa zameriame na zdieľané hostingové balíčky cPanel, ktoré musia ponúkať..

Napriek tomu, že BlueHost ponúka veľmi lacné a cenovo dostupné balíčky zdieľaného hostenia, je stále schopný poskytnúť veľa rôznych užitočných a výkonných funkcií, nástrojov a možností, ktoré prichádzajú s hostingovou službou. Plná podpora a kompatibilita s pridaním nástroja cPanel umožňuje veľa flexibility a automatizácie, pokiaľ ide o úlohy spojené so správou e-mailov a správou webových stránok..

Ďalšími skvelými aspektmi balíkov zdieľaného hostenia, ktoré ponúka BlueHost, sú neobmedzená a nemeraná šírka pásma, ako aj schopnosť vytvárať a spravovať neobmedzený počet e-mailových účtov. Ďalšími výkonnými funkciami, ktoré ponúkajú zdieľané hostingové balíčky cPanel v BlueHoste, sú úplná kontrola nad preposielaním e-mailov, ako aj možnosť nastaviť automatické odpovede na e-maily..

Na rozdiel od iných poskytovateľov hostingu, BlueHost neodošle vašu šírku pásma ani neukončí váš účet v prípade, že využijete prostriedky na šírku pásma servera, ktoré vám boli pridelené prostredníctvom zdieľaného hostingového balíka. Namiesto toho sa v prípade nadmerného využívania šírky pásma jednoducho pridelí špeciálnemu izolovanému serveru, aby poskytoval čo najlepší výkon pre vaše webové stránky..

Nástroj cPanel, ktorý poskytuje zdieľaný hostingový balík BlueHost, je vylepšený o ďalšie ďalšie funkcie, nástroje a možnosti, ktoré vám pomôžu nastaviť a spravovať náročné úlohy správy webových stránok, ako sú e-maily, domény a ďalšie. A ak sa stretnete s problémom alebo problémom súvisiacim s vašimi webovými stránkami, profesionálny tím podpory zákazníkov je vám k dispozícii na zodpovedanie všetkých vašich otázok..

Hostgator

Začíname s programom HostGator »

hostgator najlepší cpanel web hosting

HostGator je jedným z najspoľahlivejších a najdostupnejších poskytovateľov hostingu. Sú schopní poskytovať veľmi lacný zdieľaný hostingový servis cPanel a zároveň vám poskytujú veľa rozsiahlych funkcií, výkonných nástrojov a veľa možností úprav, ktoré môžete použiť na obohatenie svojich webových stránok. Bezplatné pridanie nástroja cPanel je jedným z mnohých skvelých dôvodov, prečo by ste si mali zvoliť tohto konkrétneho poskytovateľa zdieľaného hostingu.

Zdieľané hostingové služby cPanel sú rozdelené do 3 rôznych a odlišných balíkov. Všetci sú celkom cenovo dostupní a zároveň finančne priazniví. Obsahujú rôzne rôzne ďalšie funkcie a nástroje, ktoré vám uľahčia správu webových stránok a e-mailov. Najlacnejšou možnosťou z 3 dostupných zdieľaných hostiteľských balíkov cPanel je plán hatchlingu, ktorý vám môže ponúknuť bezplatnú doménu pre vaše webové stránky, zatiaľ čo ďalšie 2 balíčky vám ponúkajú neobmedzené domény a e-mailové účty..

Okrem bezplatnej domény a nástroja cPanel získate tiež neobmedzenú šírku pásma pre svoj web a tiež neobmedzené miesto na disku, ktoré sú veľmi dôležité. Medzi ďalšie skvelé funkcie, ktoré hostGator ponúka v porovnaní s inými poskytovateľmi zdieľaného hostingu na trhu, patrí vyhradená adresa IP, ktorú môžete použiť, ako aj bezplatný súkromný protokol SSL.

Plná podpora a kompatibilita s nástrojom cPanel umožňuje hostiteľským balíkom HostGator poskytovať rozsiahlu pomoc, pokiaľ ide o správu a aktualizáciu vašich databáz MySQL, ako aj pomoc s nastavením webovej stránky WordPress a e-mailového hostingu. K dispozícii sú aj pokročilé funkcie, ako je nastavenie a správa automatického preposielania pošty, ako aj nastavenie a správa automatických odpovedí na e-maily. Nakoniec bezplatné automatické a pravidelné zálohovanie webových stránok, ktoré ponúka tento vynikajúci poskytovateľ hostingu, je ďalším dôležitým dôvodom, prečo by ste ich mali zvážiť pre svoje potreby v oblasti hostenia.

Zaručená prevádzková doba, ktorú poskytovateľ zdieľaného hostingu hostGator cPanel ponúka, je jedným z hlavných dôkazov ich spoľahlivosti a profesionality. A ak budete mať nejaké problémy alebo problémy súvisiace s hostingom vašich webových stránok, tím podpory zákazníkov vám bude schopný pomôcť s akýmkoľvek problémom alebo otázkou, ktoré by ste mohli mať. (Ak si chcete kúpiť hosting lacnejšie, pozrite si najnovšie kódy kupónu HostGator.)

HostMonster

Začíname s programom HostMonster »

lacný poskytovateľ hostingu cpanel

HostMonster je posledný poskytovateľ zdieľaného hostingu cPanel, ktorý sme vybrali, aby ste ho zvážili. Nielenže ponúkajú bezplatný prístup k úplnému ovládaciemu panelu účtu cPanel, ale tiež vám poskytujú neobmedzené úložisko disku, neobmedzenú šírku pásma a neobmedzený hosting domén za dostupnú cenu. Pridanie výkonného a ľahko použiteľného tvorcu stránok typu drag-and-drop je užitočné najmä pre nových a neskúsených tvorcov webových stránok..

Nástroj cPanel, ktorý je k dispozícii spolu so zdieľanými hostingovými balíčkami produktu HostMonster, vám poskytuje niekoľko veľmi dôležitých funkcií vrátane posielania e-mailových účtov, zabezpečenej e-mailovej podpory POP3 a IMAP, úplného prístupu k protokolu na prenos súborov, správy domén pre domény aj subdomény, dôležitý správca webových súborov a mnoho ďalších.

Okrem všetkých týchto skvelých funkcií vám poskytovateľ zdieľaného hostingu HostMonster ponúka spolu s balíkom zdieľaného hostenia zadarmo aj veľa užitočných skriptov na webových stránkach. Tieto skripty sa dajú použiť na zriadenie diskusných a diskusných fór, vytvorenie zoznamov adries a prieskumov verejnej mienky, ako aj na inštaláciu dôležitého softvéru a rámcov pre vaše webové stránky, ako sú WordPress, Joomla, Drupal a mnoho ďalších..

Servery a celková infraštruktúra, ktorú poskytovateľ hostingu HostMonster využíva, sú založené na najnovších a najlepších svetových technológiách. Servery zaručujú dostupnosť a optimálny výkon pomocou serverov s duálnym štvorjadrovým procesorom a špeciálne prispôsobeného webového servera Apache. Budete mať tiež prístup k nepretržitému monitorovaniu siete a štatistických údajov, ako aj k pravidelným zálohám webových stránok.

eHost.com

eHost už neakceptuje nových zákazníkov a prerušuje poskytovanie služieb, preto odporúčame JustHost ako dobrú alternatívu pre lacný hosting cPanel..

ehost najlepšie lacné cpanel hosting

Keďže cena eHost je len 2,75 USD mesačne, je určite jedným z najlacnejších a lacnejších poskytovateľov zdieľaného hostingu cPanel dostupných na trhu. Hoci zdieľané balíčky cPanel sú zamerané na to, aby boli ekonomické a lacné, stále poskytujú množstvo užitočných a výkonných funkcií a možností pre váš web. Vďaka úplnej kompatibilite a podpore nástroja cPanel sú určite jednou z najlepších možností poskytovateľa, ktorú musíte vziať do úvahy pre svoj web..

eHost vám poskytuje bezplatnú doménu pre vaše webové stránky, čo je skutočne dôležité pre majiteľov webových stránok, ktorí majú pevnú hotovosť. Tento skvelý zdieľaný poskytovateľ služieb cPanel ponúka nielen veľa dôležitých a výkonných funkcií súvisiacich s nástrojom cPanel, ale ponúka aj veľa riešení a nástrojov, ktoré vám pomôžu ľahko a rýchlo vytvoriť si vlastnú webovú stránku WordPress. Nástroj cPanel, spárovaný s nástrojom na tvorbu stránok drag-and-drop, ako aj so sprievodcom nastavením blogu robí úlohu nastavenia ideálneho webového servera a podnikania veľmi jednoduchým a jednoduchým postupom..

A ak používanie nástroja cPanel spolu s sprievodcom webom nebolo pre vás ľahké a jednoduché vytvoriť a začať svoju cestu ako správca webových stránok, eHost tiež ponúka veľa rôznych príručiek a online dokumentácie, ktoré vám môžu pomôcť s akýmkoľvek problémom, ktorý môže stretnúť. Nástroj cPanel má tiež schopnosť pomôcť vám ľahko a rýchlo nastaviť svoj vlastný internetový obchod alebo predplatné balíčkov pre vaše webové stránky..

Veľmi dôležitým aspektom každého zdieľaného poskytovateľa hostingu cPanel, ktorý je potrebné starostlivo riešiť, je určite podpora zákazníkov. S eHost budete mať plný 24-hodinový, 7 dní v týždni stály prístup k profesionálnemu tímu podpory zákazníkov, ktorý vám môže pomôcť s akoukoľvek otázkou, ktorú by ste mohli mať v prípade akýchkoľvek problémov, s ktorými sa môžete stretnúť. Pre všetkých zákazníkov sú tiež k dispozícii niektoré veľmi užitočné príručky, ktoré vás prevedú procesom používania nástroja cPanel na vytváranie a správu vlastnej webovej stránky..

záver

Dúfame, že tento článok vám pomohol naučiť sa a získať informácie o dôležitosti a užitočnosti úžasného nástroja ovládacieho panela cPanel. Vieme, že výber správneho poskytovateľa hostingu pre vaše konkrétne potreby webových stránok môže byť veľmi náročná a časovo náročná úloha. Dúfame, že tento článok vám pomohol identifikovať a zvoliť skvelého poskytovateľa zdieľaného hostiteľa, ktorý efektívne využíva nástroj cPanel..

Poskytovatelia zdieľaného hostenia cPanel, ktorých sme sa rozhodli pre vašu kontrolu, sme vybrali špeciálne na základe mnohých rôznych kritérií. Nielenže sme sa rozhodli prehodnotiť niektoré najlacnejšie a cenovo najpriaznivejšie zdieľané hostingové balíčky dostupné na trhu, ale zaistili sme, aby všetky tieto balíčky obsahovali najdôležitejšie a najdôležitejšie funkcie, možnosti a nástroje, ktoré vám pomôžu ľahšie a rýchlo nastaviť a spravovať svoj vlastný web a firmu.

Bez ohľadu na to, ktorého poskytovateľa zdieľaného hostiteľa cPanel si nakoniec vyberiete z nášho zoznamu, nebudete ľutovať, že ste sa rozhodli.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map