5 najlepších lacných poskytovateľov hostingu e-mailov

best-lacné-email-hosting-2019


E-mail je a bol číslo jeden spôsob, ako komunikovať a distribuovať informácie cez internet už mnoho rokov. Podniky už dávno identifikovali e-maily ako vynikajúci marketingový nástroj. To je dôvod, prečo je nevyhnutné, aby sa všetky potenciálne a začínajúce podniky a webové stránky naučili, ako využiť všetky možnosti, ktoré poskytujú e-maily, pokiaľ ide o rozširovanie vašich webových stránok alebo podnikania a uvádzanie produktov na trh pre vaše publikum..

E-mail s viac ako miliardou používateľov na celom svete predbehol telefón a upevnil svoju pozíciu komunikačného nástroja číslo jedna na šírenie informácií. E-mail zostane v tejto pozícii ešte mnoho rokov. Účinnosť a popularita e-mailov viedla k zvýšenému dopytu po hostovaní e-mailov pre všetky druhy webových stránok, podnikov a podnikateľov.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa e-mail stal tak dôležitou službou pre webové stránky a podniky, je jeho použitie v službách zákazníkom. E-mail sa môže ukázať ako veľmi dôležitý aj v iných komunikačných aspektoch, napríklad v marketingu a iných cieľoch. Požiadavky poskytovateľov e-mailových hostiteľov sa zvýšili, pričom technologický pokrok, lepšia infraštruktúra, nekompromisná kvalita a nepretržitá prevádzka sa stali kľúčovými pre každú službu hostenia e-mailov..

V tomto článku sa pokúsime pomôcť vám pri výbere najlepšieho poskytovateľa hostingu e-mailov pre vaše potreby. Budeme sa zaoberať lacnými plánmi zdieľaného e-mailu, najmä preto, že sú zďaleka najlepšou voľbou pre váš rozpočet. Pri posudzovaní a výbere správneho poskytovateľa e-mailového hostenia pre vašu webovú stránku sa budeme zaoberať niektorými kľúčovými oblasťami a funkciami, o ktorých musíte byť informovaní, a tiež sa pozrieme na niektoré starostlivo vybrané plány zdieľaného e-mailového hostenia, ktoré sme preverili len pre vás..

Ako si vybrať dobrého poskytovateľa hostingu e-mailov

Pokiaľ ide o e-mailový hosting, existuje veľa rôznych plánov hostenia. Všetky poskytujú základné funkcie, ako aj niektoré pokročilé funkcie a možnosti. Existuje príliš veľa možností, z ktorých si môžete vyberať, a tak začneme určením hlavných funkcií a oblastí, ktoré musíte starostlivo zohľadniť pri výbere správneho poskytovateľa e-mailového hostingu pre vaše webové stránky alebo obchodné potreby..

Ak je váš rozpočet na e-mailový hosting slabý alebo ak sa práve chystáte na ceste k budovaniu úspešného webu alebo firmy, lacné spôsoby zdieľania e-mailového hostingu sú určite tou správnou cestou. Tieto zdieľané plány sú schopné poskytovať slušné služby vo vysokej kvalite zdieľaním zdrojov servera s mnohými rôznymi zákazníkmi. Sú nákladovo najvýhodnejšou možnosťou, ak však vaše webové stránky alebo firmy rastú dostatočne veľké a tieto plány skartovania nedokážu poskytnúť vaše rozšírené e-mailové potreby, možno budete musieť vyhľadať a upgradovať svoj e-mailový hostingový plán na pokročilejší a drahší balík..

Funkcia číslo jedna, ktorú by ste od poskytovateľa hostingu e-mailových služieb očakávali, spočíva v možnosti prispôsobiteľnej e-mailovej adresy, ktorú je možné zmeniť na vlastnú doménu. Vlastná doména vo vašej e-mailovej adrese zvyšuje legitimitu a profesionálny vzhľad vašej webovej stránky alebo firmy. Ďalšou dôležitou vlastnosťou, ktorú musíte očakávať od svojho poskytovateľa hostingu e-mailov, je poskytovanie webových e-mailových funkcií. Pomôže vám to skontrolovať e-mail kdekoľvek na svete.

Preposielanie e-mailov

Preposielanie e-mailov je veľmi dôležitá a veľmi užitočná funkcia, ktorú by ste mali mať možnosť využiť. Počas svojho pôsobenia ako majiteľ webovej stránky alebo firmy si s najväčšou pravdepodobnosťou vytvoríte pre svoje potreby viac ako jednu e-mailovú adresu. Presmerovanie e-mailov je veľmi dôležitý nástroj, ktorý vám umožňuje automaticky presmerovať e-maily z jednej adresy na druhú.

automatická

Trochu odlišným, ale rovnako dôležitým nástrojom, ktorý by ste mali očakávať od svojho poskytovateľa e-mailového hostingu, je automatická odpoveď. Tieto nástroje na odpovedanie vám umožňujú automaticky odpovedať na e-maily, ktoré vám boli zaslané, s vopred definovanou odpoveďou. Toto je užitočné najmä vtedy, ak má vaša webová stránka alebo systém registračný proces a určite budete potrebovať nástroj autoresponder, aby ste mohli overiť e-mailové adresy vašich registrujúcich..

Spamový filter

Spam bude veľkým problémom vždy, keď používate e-mailové adresy. Pri výbere poskytovateľa e-mailového hostenia sa dôrazne odporúča, aby ste pri výbere poskytovateľa e-mailového hostenia veľmi starostlivo zohľadňovali opatrenia a nástroje zamerané proti spamu. Anti-spamové nástroje sú nevyhnutnosťou, ale prispôsobiteľné filtre spamu sú tiež skvelým spôsobom, ako znížiť množstvo nevyžiadanej pošty doručenej na vašu e-mailovú adresu..

E-mailom sa odosiela veľa rôznych adwaru, škodlivého softvéru a vírusov. Najrozšírenejšie vírusy a trójske kone sa šírili po celom svete pomocou e-mailu. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité, aby poskytovateľ e-mailového hostingu disponoval nástrojmi a funkciami na kontrolu vírusov a odstraňovanie vírusov. Vyhľadajte poskytovateľov e-mailových hostiteľov, ktorí majú automatické kontroly vírusov.

Teraz, keď ste oboznámení s najdôležitejšími aspektmi, ktoré musíte vziať do úvahy pri výbere poskytovateľa hostingu e-mailov, je na čase pozrieť sa na niektoré z najlepších poskytovateľov hostenia e-mailov, ktoré sme pre vás špeciálne vybrali kvôli svojej spoľahlivosti. , dostupnosť a kvalita.

iPage

Navštívte Hostiteľa »

iPageUž od 1,99 dolárov mesačne sa spoločnosti iPage podarí poskytnúť jednu z najlacnejších zdieľaných služieb hostenia e-mailov bez toho, aby sa obmedzili jej funkcie a možnosti, ktoré poskytuje. Niektoré zo základných funkcií, ktoré musí spoločnosť iPage ponúknuť každému zákazníkovi, je neobmedzené miesto na disku, čo je veľmi dôležité pre e-mailový hosting, ako aj neobmedzená šírka pásma a žiadne obmedzenia množstva rôznych doménových mien, ktoré je možné použiť. K dispozícii je tiež neobmedzená databáza MySQL.

Svoje webové stránky a e-mailové aktivity budete môcť jednoducho monitorovať pomocou dôležitých nástrojov, ako sú správcovia súborov, správcovia prenosu údajov FTP, softvér automatického zálohovania a monitory použitia, ktoré vám pomôžu sledovať vašu šírku pásma a využitie disku. iPage má jednu z najlepšie zavedených hostingových infraštruktúr, ktorá im umožňuje garantovať nepretržitú dostupnosť, vysokú rýchlosť a spoľahlivosť.

Pokiaľ ide o funkcie, ktoré sú najdôležitejšie pre odosielanie a prijímanie e-mailov, spoločnosť iPage vám poskytuje prispôsobiteľnú e-mailovú adresu, ktorú môžete nastaviť na používanie s vlastnou webovou stránkou alebo obchodnou doménou. Okrem toho môžete používať softvér WebMail, ktorý vám poskytne skvelú schopnosť elektronickej pošty na webe na kontrolu e-mailov bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate..

Aplikácia iPage musí tiež ponúkať nástroje automatickej odpovede, ako aj možnosti presmerovania e-mailov. Budete mať možnosť ľahko a rýchlo nastaviť posielanie e-mailov, ktoré môžu automaticky posielať ďalej e-maily odosielané z jednej e-mailovej adresy na inú e-mailovú adresu, ktorú vlastníte. Autoresponder vám pomôže automaticky reagovať na určité typy e-mailov pomocou vopred navrhnutej odpovede.

Posledným aspektom, vďaka ktorému je tento konkrétny poskytovateľ e-mailového hostingu vynikajúcou voľbou, ktorú je potrebné zvážiť pri výbere poskytovateľa e-mailového hostingu pre vaše potreby, je podpora zákazníka. iPage poskytuje nepretržitú profesionálnu zákaznícku podporu, ku ktorej je možné pristupovať prostredníctvom telefónu alebo chatu. K dispozícii je aj podrobné centrum pomoci a systém predaja lístkov. Pre začiatočníkov sú k dispozícii veľmi užitočné videonávody, ktoré vás môžu informovať a naučiť vás o mnohých funkciách a nástrojoch, ktoré táto konkrétna služba hostenia e-mailov poskytuje.

Tučná krava

Navštívte Hostiteľa »

tučná kravaFatCow je ďalší skvelý poskytovateľ e-mailového hostenia, ktorý ponúka niektoré dôležité kľúčové funkcie hostenia e-mailov, ako aj niektoré jedinečné funkcie a možnosti, ktoré ostatní poskytovatelia nebudú schopní porovnať. Budete si môcť vytvoriť toľko poštových schránok POP a IMAP, koľko chcete alebo potrebujete, čo vám prakticky umožňuje mať neobmedzené e-mailové adresy. Budete mať tiež k dispozícii bezplatnú doménu pre prvý rok hostiteľského balíka.

Tento vynikajúci poskytovateľ e-mailového hostingu vám tiež umožňuje mať neobmedzený priestor na disku, čo môže byť veľmi užitočné pri používaní mnohých rôznych e-mailových adries. Budete mať tiež prístup k nástrojom, ktoré vám umožnia rýchlo a ľahko spravovať a monitorovať vaše súbory a e-maily.

S poskytovateľom e-mailového hostenia FatCow neexistujú absolútne žiadne obmedzenia šírky pásma a ich výkonná a moderná infraštruktúra je postavená tak, aby na svojich serveroch podporovala aj veľké množstvo prenosov. Plány zdieľaného hostenia, o ktoré sa v tomto článku najviac zaujímame, využívajú spoločnú architektúru, aby svojim zákazníkom poskytli čo najviac hostenia a zároveň udržali dostupné ceny..

To však znamená, že ak vaše podnikanie alebo webová stránka dostatočne rastú a váš e-mail potrebuje vyrastať z možností zdieľaných plánov hostenia, mali by ste sa pozrieť na niektoré pokročilejšie hostingové balíčky, ako je napríklad virtuálny privátny server alebo hosting vyhradeného servera..

Okrem toho poskytuje FatCow všetkým svojim klientom WebMail klienta, aby vám mal prístup k e-mailu, ako aj pokročilý a výkonný nástroj na filtrovanie nevyžiadanej pošty a nástroj na správu spravodajcov, ktorý vám umožňuje nastaviť na vašom webe informačný bulletin, ktorý môže byť nápomocný pri budovaní vaše publikum a vytváranie vlastných zoznamov e-mailov.

Okrem profesionálnej podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ktorá je k dispozícii pre každého zákazníka, je k dispozícii aj komplexná knižnica FAQ a množstvo informatívnych návodov, ktoré vás môžu naučiť o nastavení vašich webových stránok, e-mailov alebo o čomkoľvek inom, čo by ste mohli potrebovať. pomoc s tým súvisí s webom a e-mailom.

JustHost

Navštívte Hostiteľa »

justhostAj keď je server JustHost v porovnaní s ostatnými poskytovateľmi zdieľaného e-mailového hostenia s cenovkou 3,95 dolárov mesačne o niečo drahší, je v rovnováhe s konkurenciou tým, že ponúka veľa vynikajúcich funkcií a niektoré jedinečné schopnosti, ktoré konkurencia nemôže zodpovedať..

Vďaka zdieľanému plánu hostingu JustHost budete mať neobmedzený hosting domén a neobmedzený priestor na disku. Budete mať tiež možnosť nastaviť medzinárodné názvy domén a mať plný prístup k trom rôznym klientom WebMail, ktorí vám umožňujú prístup k svojim e-mailovým účtom kdekoľvek na svete..

Vaše e-mailové účty budú zabezpečené zabezpečením POP3 a zabezpečeným protokolom IMAP. Budete môcť nastaviť presmerovanie na ktoromkoľvek zo svojich e-mailových účtov a dokonca nastaviť doplnkové a parkované domény, ako aj subdomény pre svoje e-mailové adresy. Všetky tieto funkcie sú ľahko a rýchlo dostupné prostredníctvom výkonného ovládacieho panela účtu cPanel.

Aby ste vás ochránili pred nepríjemnými a potenciálne škodlivými spamovými masážami, budete mať prístup k softvéru Spam Assassin. Infraštruktúry, na ktorých sú postavené hostingové služby JustHost, sú skutočne svetovou triedou. Je zaručená nepretržitá prevádzka a môžete mať aj úplné nepretržité monitorovanie siete pre svoje webové stránky a e-mailové adresy. Ak to potrebujete, môžete vykonať aj automatické zálohovanie.

Bluehost

Navštívte Hostiteľa »

BluehostBlueHost je jedným z najväčších a najdôveryhodnejších poskytovateľov hostingu na trhu. Zdieľané hostingové balíčky, ktoré tento poskytovateľ hostingu ponúka, sú pomerne lacné a ponúkajú veľa vynikajúcich a výkonných funkcií a nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť so správou vašich webových stránok a e-mailov..

Aj pri najzákladnejších balíkoch zdieľaného hostingu budete mať prístup k neobmedzenej šírke pásma, neobmedzenému počtu dostupných e-mailových účtov, ako aj prístup k 5 parkovaným doménam a až 25 subdoménam, ktoré môžete použiť. Vaše e-mailové adresy zostanú bezpečné a zabezpečené pomocou funkcií Secure POP3 a Secure IMAP.

Medzi pokročilé funkcie dostupné vo všetkých zdieľaných hostingových balíkoch poskytovaných spoločnosťou BlueHost patrí podpora preposielania e-mailov, ktorá vám poskytuje úplnú kontrolu nad tým, ako definujete pravidlá preposielania e-mailov. Okrem toho môžete pre svoje e-mailové adresy tiež nastaviť filtre účtu a automatické odpovede.

Budete mať tiež prístup k ochrane pred spamom a ovládacím prvkom a prístup k jedinečným používateľským kontám. Kvôli väčšej bezpečnosti a spoľahlivosti tento konkrétny poskytovateľ hostingu vykonáva automatické denné zálohovanie, takže budete mať možnosť kedykoľvek obnoviť predchádzajúcu zálohu v prípade, že by ste nakoniec niečo uzavreli..

Najväčšou výhodou zdieľaných hostingových plánov BlueHost je vynikajúca funkcia na ochranu zdrojov. Táto úžasná funkcia uznáva hostenie zákazníkov, ktorí využívajú nadmernú šírku pásma alebo iné prostriedky servera, a namiesto toho, aby znížili svoj hosting, ich znova pridelí špeciálnym izolovaným serverom, aby sa neznížila výkonnosť a kvalita služieb pre ostatných používateľov zdieľajúcich server..

Zákaznícka podpora BlueHost je veľmi profesionálna, užitočná a dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, chatu, e-mailu alebo lístkov. Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí technologická škálovateľnosť, ktorá vyhovuje vašim potrebám na vaše webové stránky a e-maily, pretože sa vyvíjajú a vyvíjajú vylepšený profesionálny nástroj cPanel, ktorý obsahuje ďalšie nástroje a možnosti, ktoré vám pomôžu spravovať e-maily, webové stránky, domény a ďalšie..

InMotion Hosting

Navštívte Hostiteľa »

inmotion hostingOkrem ponúkania bezplatného ovládača SSD a bezplatnej domény všetkým svojim zákazníkom ponúka zdieľaný hostingový plán InMotion tiež bezplatné zálohovanie údajov a bezpečný prístup k e-mailu IMAP, ktorý vám umožňuje prístup a synchronizáciu e-mailových správ z rôznych zariadení, nech ste kdekoľvek. K dispozícii je tiež úplná integrácia aplikácií Google a tiež bezplatné zálohovanie údajov dostupné pre každého zákazníka.

So službou InMotion budete mať neobmedzený počet dostupných e-mailových účtov, ako aj neobmedzené miesto na disku, ukladanie e-mailov a mesačné prevody. Toto umožňuje tomuto skvelému poskytovateľovi hostingu vyhovieť potrebám každého zákazníka, ktorý vyžaduje rozsiahly e-mailový hosting.

Budete mať prístup k 6 parkovaným doménam ak 25 dostupným subdoménam, ktoré môžete použiť spolu so zdieľaným hostingovým balíkom, ktorý poskytuje InMotion. Vaše e-mailové adresy budú úplne zabezpečené softvérom SPAM Safe. InMotion tiež nastavuje e-mailové adresy s platformou IMAP, ktorá vám umožňuje prístup a synchronizáciu vašich e-mailových adries prostredníctvom rôznych platforiem a zariadení.

Tím profesionálnej podpory zákazníkov je vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu alebo chatu. Existuje aj 90-dňová záruka vrátenia peňazí v prípade, že spoločnosť InMotion neposkytne to, čo sľubuje. Nakoniec je pre všetky vaše e-mailové adresy k dispozícii rozsiahla a profesionálna ochrana pred škodlivým softvérom.

záver

Výber správneho balíka zdieľaného hostenia e-mailov, ktorý je pre vás vhodný, môže byť veľmi dlhá a komplikovaná úloha. Je to hlavne kvôli veľkému počtu poskytovateľov hostingu, ktorí súťažia v dosť nasýtenej oblasti. Všetky budú ponúkať rôzne a rozmanité balíčky s rôznymi nástrojmi, možnosťami a cenami.

Dúfame, že sa vám úspešne podarilo informovať o najdôležitejších aspektoch, ktoré musíte starostlivo zvážiť pri výbere poskytovateľa zdieľaného e-mailového hostiteľa, ktorý bude schopný splniť vaše potreby e-mailového hostenia..

Dôkladne sme tiež preskúmali mnoho rôznych poskytovateľov hostingu e-mailov, aby sme pre vás našli tých najlepších. Títo poskytovatelia hostingu boli posudzovaní podľa ich efektívnosti, spoľahlivosti, ceny a funkcií, ktoré musia ponúkať. Všetky z nich budú pomerne lacné a vďaka možnosti zdieľaného hostenia budú skvelou voľbou rozpočtu. Niektoré budú drahšie, ale budú musieť ponúkať niektoré pokročilé nástroje a funkcie, ktoré môžete používať.

Dúfame, že tento článok bol užitočný a zaručujeme, že ktorýkoľvek poskytovateľ zdieľaného e-mailu, ktorého si vyberiete z tohto zoznamu, nebudete ľutovať..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map