5 najlepších lacných poskytovateľov hostingu vo Veľkej Británii

01.06.2020
Najlepšie hosting '5 najlepších lacných poskytovateľov hostingu vo Veľkej Británii
0 14 мин.

best-lacné-uk-web-hosting-2019


Ak nastavujete obchod vo Veľkej Británii alebo ak chcete zacieliť na britské publikum výlučne prostredníctvom svojho webu .co.uk, musíte nájsť poskytovateľa hostingu vo Veľkej Británii. Pre tých, ktorí hľadajú osvedčeného webového hostiteľa vo Veľkej Británii, sme zhromaždili 5 najlepších poskytovateľov hostingu vo Veľkej Británii, ktorí sú známi svojimi spoľahlivými hostingovými službami, infraštruktúrou zameranou na Veľkú Britániu a podporou založenou vo Veľkej Británii..

Po prvé, prečo ísť na webového hostiteľa vo Veľkej Británii, keď môžu byť ceny poskytovateľov hostingu v zahraničí nižšie?

Prečo zvážiť výber hostiteľa z Veľkej Británie?

Ceny webhostingu na webových hostiteľoch zo zahraničia sú tradične nižšie ako ceny poskytovateľov hostingu vo Veľkej Británii. Ak sú však vaši cieľoví zákazníci vo Veľkej Británii, odporúčame vám vybrať si hostiteľa z Veľkej Británie, napriek lacnejším ponukám zahraničných poskytovateľov hostingu..

Predtým, ako sa pozrieme na podrobnosti o tom, prečo by ste si mali zvoliť poskytovateľa hostingu v Spojenom kráľovstve, vám poskytneme náš zoznam:

Hostingová spoločnosť
Počiatočná cena

1Choď oci2,99 £ / mesiac
2eUKhost3,33 GBP / mesiac
3123 reg1,00 GBP / mesiac
4srdce internet2,66 £ / mesiac
5web hosting uk com2,49 GBP / mesiac

* Niektoré ceny uvedené v tabuľke vyššie a na tejto stránke podliehajú DPH.

Uvádzame niekoľko argumentov, prečo si myslíme, že by ste mali zvážiť výber hostiteľa zo Spojeného kráľovstva, ak plánujete zacieliť na britskú zákaznícku základňu:

 • Umiestnenie servera: so servermi umiestnenými vo Veľkej Británii alebo v Európe sa vám bude páčiť rýchlejšie pripojenie a lepšia doba odozvy. Vyberte hostiteľa, ktorého servery sa nachádzajú v inej časti sveta, a budete sa zaoberať pomalšími pripojeniami, ktoré môžu zmeniť rozdiel v používateľskej skúsenosti a rebríčku vyhľadávacích nástrojov;
 • Prevádzkové hodiny a podpora: zatiaľ čo podpora 24/7 je už štandardná, na rôzne kanály podpory sa môžu vzťahovať rôzne servisné hodiny. Ak sa teraz váš webový hostiteľ nachádza vo Veľkej Británii alebo dokonca v Európe, je menej pravdepodobné, že narazíte na rozdiely v časovom pásme, čo by bolo napríklad v prípade, ak by ste si napríklad vybrali webového hostiteľa so sídlom v USA;
 • Interná podpora v angličtine: popri dostupnosti podpory je dôležitá aj interná anglicky hovoriaca podpora pri riešení problémov s hostením;
 • Zákony a predpisy: v závislosti od vašej činnosti a podľa konkrétnych odvetvových požiadaviek vám pravdepodobne nebude dovolené mať servery inde ako vo Veľkej Británii, ak podnikáte vo Veľkej Británii (napr. zákony o hazardných hrách);
 • Lokalizované služby: Okrem podpory od zamestnancov Spojeného kráľovstva budete môcť uskutočňovať platby v librách a využívať ďalšie služby alebo sa riadiť politikami špecifickými pre britský hostiteľský priemysel..

Aj keď môže byť lákavé ísť za lacným poskytovateľom hostingu v USA, môžete stratiť z niekoľkých výhod, ktoré môžete mať tým, že vaše stránky budú hostené u poskytovateľa hostingu v Spojenom kráľovstve..

5 najlepších poskytovateľov hostingu vo Veľkej Británii

Rozhodli sme sa uviesť iba poskytovateľov hostingu, ktorí pochádzajú zo Spojeného kráľovstva alebo ponúkajú hosťovanie špecializované pre zákazníkov zo Spojeného kráľovstva.

1. GoDaddy UK

Navštívte stránku »

Najlepší uk webhostingGoDaddy je webový gigant a jeden z najväčších registrátorov domén na svete. Majú viac ako 17 miliónov zákazníkov a 6 000 zamestnancov po celom svete a spravujú viac ako 71 miliónov domén. Ich serverové umiestnenia sú rozptýlené po celej Európe, USA, Indii a Ázii.

Od apríla 2017 získala spoločnosť GoDaddy spoločnosť Host Europe Group, jedného z popredných európskych webových hostiteľov, ktorý obsluhuje viac ako 1,7 milióna zákazníkov, a plánuje integrovať svoje služby do GoDaddy EMEA. HEG spravuje zariadenia a dátové centrá vo Veľkej Británii, Nemecku, Španielsku, Francúzsku, Rumunsku a Bulharsku.

Pokiaľ ide o hostingové plány dostupné na GoDaddy UK, nájdete zdieľané hostingové plány začínajúce na 2,99 GBP mesačne, riadený hosting WordPress od 2,99 GBP mesačne, VPS hosting začínajúci na 19,99 GBP mesačne a dedikované servery začínajúce na 55,99 GBP / mesiac. V každej kategórii existuje veľa hostiteľských plánov, ktoré sa pýšia množstvom zdrojov a poskytujú nepretržitú podporu na viacerých kanáloch podpory.

GoDaddy UK tiež prináša skvelé funkcie so svojimi hostingovými plánmi, ako je možnosť vybrať si medzi hostingovými plánmi Linux a Windows, bezplatná doména zahrnutá do všetkých ročných plánov, možnosť vybrať si úrovne správy serverov, bezplatné certifikáty SSL a špecializované adresy IP ponúkané s niektorými plánmi, zadarmo cPanel, bezplatné CDN predinštalované na vašom hosťovacom účte, ako aj ďalšie nástroje zabezpečenia a výkonu stránok.

2. eUKhost.com

Navštívte stránku »

eukhost najlepšie uk web hostingeUKhost.com bola založená v roku 2001 a radí sa medzi popredných webhostingov vo Veľkej Británii. Ich dátové centrá sa nachádzajú vo Wakefielde, Maidenheade a Nottinghame a spoločnosť pôsobí mimo mesta Leeds vo Veľkej Británii. Spoločnosť eUKhost Ltd spravuje viac ako 150 000 domén a viac ako 35 000 zákazníkov.

Ich webhostingové služby zahŕňajú zdieľané cPanel plány s Linuxom od 3,33 GBP / mesiac, zdieľané Windows plány s Pleskom od 3,33 GBP / mesiac. Hostingové plány Windows VPS začínajú na 15,99 GBP mesačne, zatiaľ čo hostingové plány Linux VPS začínajú na 12,99 GBP mesačne. Tieto plány sú plne spravované 24 hodín denne, 7 dní v týždni, prinášajú rýchle úložisko SSD, procesory Intel Xeon, bezplatnú doménu, SSL, nemeranú šírku pásma atď..

Cloud hostingové balíčky prichádzajú so 100% prevádzkovou SLA, výberom OS, výberom ovládacieho panela, výberom monitorovacieho plánu a voľbou vzdialenej zálohy. Ceny za cloud hosting začínajú na 38,32 GBP / mesiac.

eUKHost spravoval dedikované servery, ako aj úložisko SSD, rýchlosť portu 1 Gbit, bezplatnú službu Plesk Web Pro, bezplatnú migračnú službu, možnosti ukladania pevných diskov HDD alebo SSD, voliteľný firewall Fortigate s prevenciou pred prienikmi, ochranu DDoS, ochranu pred vírusmi a malvérom.

eUKhost.com je jedným z najlepších poskytovateľov hostingu vo Veľkej Británii, ktorý vyhovuje potrebám malých webových stránok aj webových stránok na úrovni podniku.

3. 123-reg.co.uk

Navštívte stránku »

Najlepší webový server s názvom 123reg123 Reg je najväčší registrátor domén v Spojenom kráľovstve, ktorý tvrdí, že hostuje 1 na každých 5 aktívnych webových stránkach co.uk. Služby registrácie domén sa dokončujú budovaním webových stránok, elektronickým obchodom, bezpečnosťou webu a ďalšími online nástrojmi. Na ich platforme sa nachádza viac ako 3 milióny doménových mien a viac ako 17 miliónov webových stránok.

Cena za zdieľané hostingové balíčky 123 Reg začína od 3,49 GBP mesačne. Zdieľané plány hosťovania prichádzajú až s 3 zahrnutými doménami, ktoré hosťujú 1 až neobmedzené domény, až 100 GB webového priestoru a neobmedzenú šírku pásma.

Hosting optimalizované pre WordPress, Joomla a Drupal začína na £ 3,99 / mesiac. Virtuálne súkromné ​​servery začínajú na 9,99 GBP mesačne s operačným systémom Windows alebo Linux a ovládacím panelom cPanel alebo Plesk. 1 Virtuálne súkromné ​​servery spoločnosti Reg poskytujú úplný administratívny prístup, ktorý vám umožňuje spustiť akúkoľvek aplikáciu a prispôsobiť prostredie hostenia nad rámec obmedzení klasického webhostingu..

Servery s prémiovou prevádzkou pri cene 123 Reg medzi 29,99 GBP / mesiac a 129,99 GBP / mesiac. Tieto plány ponúkajú neobmedzený hosting webových stránok, 100 GB neobmedzeného ukladania a nemeraný prenos. Zahrnuté sú bezplatné SSL a vyhradená adresa IP a vďaka technológii klastrovaného cloudu využívaného technológiou 123 Reg môžu zaručiť 99,99% dostupnosti.

123 Reg sa vyhýba outsourcingu akýchkoľvek svojich služieb, takže všetko od infraštruktúry po zákaznícku podporu má sídlo vo Veľkej Británii.

4. HeartInternet

Navštívte stránku »

Heartinternet najlepšie uk web hostingHeartInternet je značka skupiny Host Europe Group, špičkovej súkromnej spoločnosti na európskom trhu. HeartInternet bola založená v roku 2014 a je známa ako najväčší poskytovateľ hostingu vo Veľkej Británii. Súčasťou palety služieb HeartInternet sú aj všeobecné služby webhostingu, e-mail hosting, registrácia domén a bezpečnosť webu.

Ich webhostingové služby pozostávajú z hostingu Linuxu a Windows založeného na cloudu s 5 GB neobmedzeného webového priestoru, 30 GB neobmedzeného mesačného šírky pásma, inštaláciou WordPress jedným kliknutím, od 2,99 GBP mesačne.

Používatelia s náročnými webovými stránkami sa môžu rozhodnúť pre prémiové hostingové plány HeartInternet, ktoré ponúkajú vyhradené zdroje a výkon na úrovni servera. Náklady na tieto plány sa pohybujú medzi 29,99 GBP / mesiac a 129,99 GBP / mesiac. Ponúkajú medzi diskovým priestorom SSD s kapacitou 50 GB a neobmedzeným diskovým priestorom SSD a sú podporené SLA 99,99% dostupnosti bez výpadku.

Hostingové plány WordPress začínajú na 9,49 GBP / mesiac, zatiaľ čo hostingové plány VPS sa začínajú na 9,99 GBP / mesiac pre základný plán VPS s úložiskom HDD a 14,99 GBP / mesiac pre základný plán VPS s úložiskom SSD. K dispozícii je 6 konfigurovateľných plánov VPS, ktoré vám umožňujú vybrať si operačný systém, úroveň správy servera, ovládací panel atď.

Dedikované servery sú k dispozícii v základných konfiguráciách v cenovom rozpätí 69 až 129 GBP / mesiac. Máte možnosť pridať ďalšie zdroje, pridať SSL certifikáty a niekoľko ďalších doplnkov ako Plesk alebo cPanel.

HeartInternet je internetový hostiteľ so zameraním na Veľkú Britániu s nepretržitou zákazníckou podporou.

5. WebHosting.uk.com

Navštívte stránku »

webhostingukcom najlepšie uk web hostingSpoločnosť Web Hosting UK (WHUK) bola založená v roku 2001 a je jedným z najstarších poskytovateľov webhostingu vo Veľkej Británii. Poskytujú zákaznícku základňu vyše 35 000 a špecializujú sa na cloudový hosting, hosting aplikácií, Windows hosting a Linux hostingové riešenia.

Plány hosťovania v cloude začínajú na 2,49 GBP mesačne, ponúkajú úložisko SSD, bezplatnú registráciu domén so všetkými ročnými plánmi, Plesk alebo cPanel, denné zálohy mimo pracoviska a 99,95% záruku dostupnosti služby.

Balíky hostingu cloudu WordPress obsahujú tiež úložisko SSD, ako aj niekoľko doplnkov a tém špecifických pre WordPress. Súčasťou každého balíka sú aj denné zálohy, pokročilé bezpečnostné nástroje, WordPress Toolkit a nepretržitá odborná podpora. Cena začína už na 0,99 GBP mesačne.

Okrem hostenia optimalizovaného pre WordPress je k dispozícii aj ďalší hosting špecifický pre aplikácie, ktorý je hosťovaním Magento, ktorý začína na 12,99 GBP mesačne a zahŕňa súlad s PCI, prispôsobiteľné serverové prostredie, výber Plesk Onyx alebo cPanel a rôzne nástroje zabezpečenia webu..

Servery Linux a Windows VPS prichádzajú s bezplatnými adresami IP, úložiskom SSD, neobmedzenou šírkou pásma a začínajú na 12,99 GBP mesačne. Webové stránky s kritickým poslaním si môžu zvoliť vysoko konfigurovateľné podnikové cloudové servery od 25 GBP mesačne.

Dedikované servery sú k dispozícii od 69,99 GBP mesačne s možnosťou výberu medzi úložiskom SSD a HDD; Modely CPU Intel Xeon E3, E5 alebo E5 ST; Windows alebo Linux OS; cPanel alebo Plesk ovládací panel. Tieto plány obsahujú pripojenia 1Gbit a niekoľko nástrojov na zabezpečenie a monitorovanie serverov.

Web Hosting UK je prémiová hostingová služba s množstvom plánov a funkcií, ktoré uspokoja každý dopyt po hosťovaní od jednoduchých webových stránok po komplexné aplikácie a webové stránky na podnikovej úrovni..

záver

Ak chcete hostiť svoje stránky s hostiteľom zo Spojeného kráľovstva, weboví hostitelia uvedení v tomto článku sa radia medzi poskytovateľov hostingu v Spojenom kráľovstve na najvyššie miesto. Hosting s hostiteľom vo Veľkej Británii zabezpečí lepšiu reakčnú dobu a rýchlejšie pripojenie pre vašich zákazníkov vo Veľkej Británii, eliminuje akékoľvek problémy s dodržiavaním predpisov špecifické pre vaše odvetvie a umožní vám využívať lokalizované služby..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector