5 najlepších lacných webhostingov pre začiatočníkov

01.06.2020
Najlepšie hosting '5 najlepších lacných webhostingov pre začiatočníkov
0 21 мин.

best-lacné-hosting-začiatočníci-2019


Ak práve začínate svoje dobrodružstvo s vlastným webom, musíte sa naučiť pár vecí o webhostingu, aby ste si vybrali najlepšiu možnosť. Výber webhostingu môže byť časovo náročné a ťažké rozhodnutie, pretože existuje toľko možností, ktoré sú k dispozícii, a existuje toľko webových hostiteľov, z ktorých si môžete vybrať. Je to veľmi konkurenčný trh a ak neviete, čo hľadať, môžete skončiť s webovým hostiteľom, ktorý vám nemôže skutočne poskytnúť všetky veci, ktoré potrebujete, aby vaše webové stránky vynikali svojou spoľahlivosťou, rýchlosťou a dizajn.

Takže pre všetkých začiatočníkov tam vonku sa v tomto článku pokúsim trochu uľahčiť celý tento proces. Najprv budem hovoriť o plánoch zdieľaného hostenia, pretože to je zvyčajne najlepšia voľba pre ľudí, ktorí práve začínajú. Potom sa budem venovať niektorým z najdôležitejších faktorov, ktoré musíte vziať do úvahy pri výbere poskytovateľa webhostingu. A nakoniec, aby som vám čo najviac uľahčil prácu, budem hovoriť o svojich obľúbených webových hostiteľoch pre začiatočníkov.

Než začnem vysvetľovať, ako zvoliť poskytovateľa hostingu ako začiatočníka, dám vám zoznam webhostingových spoločností, ktoré odporúčam pre začiatočníkov:

Hostingová spoločnosť
Promo cena

1najlepší lacný web hosting1,99 USD / mesiac
2Najlepšie wordpress web hosting3,95 USD / mesiac
3najlepší obchodný web hosting3,95 USD / mesiac
4najlepší obchodný web hosting4,99 $ / mesiac
5najlepší obchodný web hosting3,95 USD / mesiac

Priateľský hosting pre začiatočníkov: Čo je zdieľaný hosting?

Zdieľaný hosting znamená, že zdieľate server a jeho zdroje s ostatnými klientmi a ich webovými stránkami. Zdieľaný hosting je typ hosťovania, ktorý je najobľúbenejší a ktorý sa obzvlášť často používa pre začiatočníkov. Dôvody sú rôzne, ale najväčšou výhodou, ktorú zdieľané hostingové plány porovnali s inými hostingovými plánmi, ako je vyhradený hosting alebo hosting VPS, je cena. Zdieľaný hosting je najlacnejšou formou hostingu a to je veľmi dôležité pre začiatočníkov, pretože nevedia, čo môžu presne očakávať, pokiaľ ide o objem prenosu, ktorý ich web vygeneruje..

vysvetlený zdieľaný webhosting

Okrem tejto výhody existujú aj ďalšie výhody, ktoré zdieľaný hosting ponúka svojim používateľom. Napríklad zdieľaný hosting je skvelý pre začiatočníkov, pretože je veľmi jednoduchý a umožňuje vám učiť sa počas cesty. Získate tiež veľa inštalátorov na jedno kliknutie, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť váš web najrýchlejším a najjednoduchším možným spôsobom.

Ďalšou výhodou zdieľaného hostingu je jednoduchosť použitia, najmä údržba. Zvyčajne to robí váš webhosting, ktorý vám umožňuje starať sa o ďalšie a pravdepodobne dôležitejšie časti vášho podnikania.

Plány zdieľaného hostenia samozrejme prichádzajú s určitými nedostatkami. Prvý a najzreteľnejší z nich je, že musíte zdieľať zdroje s inými webovými stránkami. To znamená, že niekedy môže dôjsť k problémom alebo dokonca k výpadkom, ak má server príliš veľkú komunikáciu a nedokáže to zvládnuť. V niektorých situáciách sa môže váš web načítať aj pomalšie.

Ďalšou chybou zdieľaných plánov hostenia je prispôsobenie, pretože nezískate toľko možností prispôsobenia, aké získate s inými, drahšími plánmi hostenia. Mohli by ste dokonca zaznamenať určité bezpečnostné problémy, pretože neviete, s kým server zdieľate, čo znamená, že jeden z vašich susedov môže skutočne predstavovať hrozbu pre váš web..

Ako si vybrať web hosting pre začiatočníkov?

Ako som už uviedol, pred rozhodnutím sa musíte zvážiť niekoľko vecí a ísť s jedným webovým hostiteľom. Váš výber môže ovplyvniť veľa faktorov a ja sa budem venovať niektorým z tých najzákladnejších, o ktorých musia vedieť všetci začiatočníci.

Webový priestor

Áno, existujú rôzne plány zdieľaného hostenia, ktoré ponúkajú rôzne množstvo serverového priestoru pre vaše webové stránky. Ak ste začiatočník, zvyčajne to znamená, že nebudete potrebovať terabajty priestoru alebo dokonca oveľa menej než to, takže musíte starostlivo zvážiť a vypočítať, čo je pre vaše potreby dostatočné, takže nemusíte preplácať svoje plány získajte priestor, ktorý ani nebudete využívať.

Spoľahlivosť

Spoľahlivosť je mimoriadne dôležitý faktor, pokiaľ ide o webhosting, pretože tento pojem v podstate pokrýva dve najdôležitejšie veci pre webhosting – rýchlosť a dostupnosť. Najprv sa musíte uistiť, že poskytovateľ webhostingu, ktorý zvažujete, je rýchly, aby sa váš web nenačítal príliš pomaly. Po druhé, musíte skontrolovať dobu prevádzky webhostingu, ktorý chcete použiť, pretože v opačnom prípade môže dôjsť k výpadkom vášho webu. Obidve tieto veci môžu viesť k strate publika a klientov, čo vedie k strate peňazí. Vykonajte preto svoj výskum a uistite sa, že sa tak nestane..

Obmedzenia prenosu dát

Toto je ďalšia dôležitá vec, ktorú treba vziať do úvahy a vedieť, aký veľký limit potrebujete, keď uvažujete o údajoch, ktoré plánujete zverejniť na svojej webovej stránke. Svoje limity prenosu však môžete kedykoľvek upgradovať, takže by ste ich za začiatku nemali preplatiť. Namiesto toho choďte s konzervatívnejším odhadom.

Zákaznícka podpora

Pretože ste len začiatočník, musíte sa uistiť, že váš webhosting má vynikajúcu zákaznícku podporu. Vzhľadom na to, že ste nováčikom, pravdepodobne budete musieť využiť zákaznícku podporu viackrát a musíte dostať najlepšie možné rady a pomoc, aby ste prekonali všetky problémy, s ktorými sa môžete stretnúť..

plány & cena

V neposlednom rade je cena. Náklady na plány zdieľaného hostenia by nemali byť hlavným problémom, mali by sa však zvážiť, najmä ak máte obmedzený rozpočet. Potrebujete iba nájsť správnu rovnováhu medzi najnižšou možnou cenou a zdrojmi, ktoré potrebujete. Vyhľadajte najlepšiu možnú možnosť, ktorá pokryje všetky vaše požiadavky, ale zároveň nie je predražená.

Teraz, keď viete, čo treba vziať do úvahy, keď si vyberiete najlepšieho poskytovateľa webhostingu pre svoje potreby, môžeme si nejaký čas prediskutovať najlepšie možnosti tam, aspoň podľa mojej vlastnej skúsenosti a názoru.

1. iPage

Navštívte stránku »

ipage najlepší web hosting začiatočníkovTento poskytovateľ webhostingu existuje už od roku 1998 a za ten čas sa mu podarilo stať sa jednou z najspoľahlivejších a najuznávanejších spoločností poskytujúcich webhosting na svete s miliónmi klientov a webových stránok..

Zdieľané plány hostenia

Aj keď je spoločnosť iPage vynikajúcim poskytovateľom webhostingu, v oblasti zdieľaných plánov hostenia naozaj nevynikajú, pretože ponúkajú iba jeden plán a tento plán je k dispozícii iba pre klientov so systémom Linux. Ak vám však záleží na operačnom systéme servera a Linux je pre vás v poriadku a chcete zdieľať hosting, základný plán od spoločnosti iPage má všetko. Spoločný plán hostenia je skvelý pre začiatočníkov a so súčasnou propagačnou ponukou ho môžete získať už za 1,99 dolárov mesačne. Bežná cena tohto plánu je 7,99 dolárov mesačne a vy musíte uzavrieť zmluvu na najmenej jeden rok.

Tento hostingový plán vám poskytuje neobmedzený úložný priestor a nemá žiadny limit na prenos údajov. Je tiež dodávaný s neobmedzeným počtom e-mailových adries a databáz MySQL. Získate tiež jednu bezplatnú doménu na celý rok a možnosť používať nespočetné množstvo tém a šablón na navrhovanie svojich webových stránok tak, ako chcete..

uptime

Tento webhosting je jedným z najlepších, pokiaľ ide o prevádzkyschopnosť a po dobu, keď som ich testoval, čo boli dva mesiace, som mal iba párkrát skúsenosti s prestojmi a zakaždým to bolo len 3 až 5 minút. , takže je možné povedať, že program iPage je spoľahlivým webovým hostiteľom pre začiatočníkov.

zabezpečenia

Aplikácia iPage má niekoľko úžasných bezpečnostných funkcií a môže vám kedykoľvek pomôcť zostať v bezpečí. Jednou z týchto funkcií je funkcia SiteLock, ktorá poskytuje ochranu pred narušením bezpečnosti. Vykonáva sa to pravidelnou kontrolou vášho webu a servera, aby sa našli prípadné problémy a hrozby škodlivého softvéru. Okrem toho dostanete aj bránu firewall, ktorá zabraňuje akýmkoľvek bezpečnostným únikom a len v prípade, že sa niečo pokazí, iPage robí denné zálohovanie všetkých vašich údajov, takže si môžete vybrať, kde ste prestali v prípade nešťastnej udalosti..

2. Bluehost

Navštívte stránku »

Bluehost najlepší wordpress hosting začiatočníkovBluehost je v podnikaní už viac ako 20 rokov, spoločnosť, ktorá vlastní mnoho hostingových spoločností. To zaručuje kvalitu a spoľahlivosť a BlueHost dokonale zapadá do profilu.

Zdieľané plány hostenia

Na rozdiel od predchádzajúceho záznamu v našom zozname ponúka BlueHost viacero zdieľaných hostingových plánov. Ceny za tieto hostingové plány sa začínajú na iba 3,95 dolárov mesačne. Celý hostingový plán zahŕňa bezplatné doménové meno, nemeranú šírku pásma, niektoré plány zahŕňajú neobmedzený priestor na webe, viac e-mailových účtov, možnosť hostenia viacerých webových stránok na rovnakom účte, v podstate všetko, čo by začiatočník potreboval, aby začal online..

BlueHost je skvelý pre začiatočníkov, pretože prichádza s mnohými funkciami a možnosťami, ktoré sa ľahko používajú. Ponuka inštalácie WordPress jedným kliknutím, takže ak sa chystáte zostaviť svoj web pomocou programu WordPress, nemusíte s nastavením vášho webu robiť žiadne problémy. Ich ovládací panel hostenia cPanel je veľmi intuitívny, ľahko použiteľný a priateľský pre začiatočníkov. Takže aj keď ste nikdy predtým nepoužívali webhostingové služby, je ľahké si na to zvyknúť. BlueHost tiež ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže na vašej strane nehrozí žiadne riziko.

Zákaznícka podpora

Podľa mojej vlastnej skúsenosti s Bluehostom je ich zákaznícka podpora dosť solídna. Keď som ich prvýkrát volal, čakal som trochu dlhšie, než by sa mi páčilo; niekde okolo desiatich minút, ale druhýkrát som sa pripojil do dvoch minút. V oboch prípadoch boli ich zamestnanci príjemní a ochotní a veľmi, veľmi profesionálni. Dokázali odpovedať na všetky moje otázky a pomôcť mi s mojimi problémami, takže odo mňa dostali silnú známku. Svoju zákaznícku podporu môžete kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo live chatom. Majú k dispozícii aj vedomostnú základňu pre každého, kto chce vyšetrovať sám.

Vlastnosti

Existuje veľa bezpečnostných funkcií, ktoré pomáhajú vašej webovej stránke zostať v bezpečí s Bluehost. Oni poskytujú SSL bezpečnosť osobných údajov a neustále monitorovanie siete. Hoci BlueHost neposkytuje žiadnu záruku na dostupnosť, náš test vyústil do viac ako 99,9% dostupnosti v priebehu 30 dní, čo je veľmi dobré pre zdieľaný plán hostenia. Je to skvelý poskytovateľ webhostingu pre začiatočníkov a veľmi šikovný výber, pretože zdieľané plány môžete kedykoľvek inovovať, ak budete potrebovať viac serverových prostriedkov alebo vyššiu bezpečnosť..

3. HostGator

Navštívte stránku »

hostgator najlepší web hosting začiatočníkovHostGator je ďalšia spoľahlivá a dôveryhodná hostingová spoločnosť, ktorá môže pomôcť začiatočníkom s vlastnou webovou stránkou. Sú jednou z najlacnejších možností na trhu webhostingu, ale to je len jedna z ich mnohých výhod.

Zdieľané plány hostenia

HostGator ponúka viac zdieľaných plánov hostenia, ako aj širokú škálu možností aktualizácie. Ich najlacnejšie hostingové plány začínajú na 3,95 USD mesačne. Umožňuje hosťovať jednu doménu, zahŕňa nemeranú šírku pásma a inštaláciu rôznych skriptov, ako sú WordPress, Joomla a ďalší softvér s otvoreným zdrojom, jedným kliknutím..

Každý zdieľaný plán obsahuje bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok HostGator s viac ako 100 šablónami vhodnými pre mobilné zariadenia. Poskytujú tiež bezplatnú pomoc pri prenose webových stránok, prenose domén, ako aj pri prenose databáz a skriptov. Okrem toho získate 100 USD ponuku Google Adwrods a kredit za reklamy Bing 100 USD.

Používajú najnovšiu verziu cPanel ako webhostingový ovládací panel, ktorý sa ľahko používa aj pre začiatočníkov.

Vlastnosti

HostGator ponúka záruku na nárokovanú 99,9% dostupnosť a 45-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ďalšou skvelou vecou na serveri HostGator sú týždenné zálohy, ktoré sa vykonávajú na všetkých ich serveroch. Robia všetku údržbu sami, takže sa nemusíte obávať.

Poskytujú tiež veľké množstvo nástrojov na vytváranie stránok, ktoré sa ľahko používajú a umožňujú vám prispôsobiť si webovú stránku do najmenších detailov bez potreby písania akéhokoľvek kódu..

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora je jedným z najväčších dôvodov pre výber hostGator. Získali si úctyhodnú reputáciu pre svoju zákaznícku podporu, ktorá je vám k dispozícii na telefóne alebo online rozhovore, ako aj e-mailom, a to všetko 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Majú tiež veľa tutoriálov vo video aj písomnej podobe a obrovskú vedomostnú základňu, ktorá pomáha používateľom naučiť sa používať svoj webhostingový účet.

4. WebHostingHub

Navštívte stránku »

webhostinghub najlepší blog pre začiatočníkovWebHostingHub je v podnikaní od roku 2001. Nie sú to najobľúbenejší webhosting, rastú však rýchlo vďaka lacnému hostingu a viacerým zdieľaným plánom, ktoré pokrývajú všetky veci, ktoré by mohli potrebovať začiatočníci alebo malé podniky..

Zdieľané plány hostenia

Ako som už uviedol, tento poskytovateľ webhostingu má 3 plány hostenia. Prvá cena je 4,99 dolárov mesačne a je dodávaná s bezplatnou doménou, neobmedzeným hostingom a umožňuje hosťovať dva webové stránky. Každý plán obsahuje bezplatné SSL, bezplatné úložisko SSD (čo je skvelé pre zvýšenie rýchlosti webových stránok, až 20x rýchlejšie ako bežné úložisko na pevnom disku), inštalačný program na jedno kliknutie pre WordPress alebo iné CMS. Automatické zálohovanie je k dispozícii pre každý program za ďalších $ 1 / mesiac.

Bezplatné reklamné kredity sa pohybujú od 75 do 250 dolárov, v závislosti od zvoleného plánu.

Ak sa rozhodnete použiť na vytvorenie svojej webovej stránky program WordPress, môžete na svoj web WordPress nainštalovať bezplatný nástroj na tvorbu stránok s názvom BoldGrid. BoldGrid je dobre vyvinutý nástroj na tvorbu stránok, ktorý vám pomôže prispôsobiť váš web v najmenších detailoch.

Zákaznícka podpora

Spokojnosť zákazníkov a technická podpora boli vždy prioritou spoločnosti WebHostingHub. Zaručujú, že na váš hovor budú odpovedať za menej ako 2 minúty a splnia tento sľub, ako som už viackrát preukázal. Sú dostupné prostredníctvom e-mailu, live chatu alebo telefónu a podľa vášho výberu; bude vás privítať priateľským a profesionálnym spôsobom.

WebHostingHub má tiež vo svojom Centre pomoci nespočetné podrobné návody pre začiatočníkov a začiatočníkov, vďaka čomu sú veľmi potrebnou pomocou pri vytváraní a prevádzkovaní webovej stránky alebo blogu..

Prevádzka a výkon

WebHostingHub zaručuje 99,9% dostupnosti a za menej ako dva mesiace, kedy som ich testoval, nikdy neboli dole. Nielen to, že ponúkajú aj 90-dňovú záruku vrátenia peňazí. Nevýhodou je, že táto hostingová spoločnosť ponúka iba zdieľané hostingové plány, čo nie je skvelá správa pre všetkých tých, ktorí potrebujú rozšíriť svoje hostingové plány. Pre začiatočníkov je však skvelé miesto na štart.

5. Justhost

Navštívte stránku »

justhost najlepší lacný hosting začiatočníkovJustHost je renomovaná spoločnosť, ktorá ponúka webhostingové služby od roku 2008. Sú vďaka svojim cenovo dostupným cenám a mnohým ďalším funkciám, ktoré vám umožňujú obohatiť vaše webové stránky, jedným z najznámejších poskytovateľov webhostingu na svete..

Zdieľané plány hostenia

Na JustHost sú k dispozícii tri rôzne zdieľané hostingové plány založené na Linuxe. Prvá z nich, plán Starter, sa dodáva s cenou 5,99 dolárov mesačne a poskytuje vám jeden rok 100 e-mailov, neobmedzený prenos dát, 100 GB úložného priestoru a bezplatnú doménu. Vďaka tomu všetkému získate aj základnú zálohu webových stránok. Druhý plán sa nazýva Plus a stojí 9,99 dolárov mesačne. Tento plán ponúka všetko, čo Starter robí s neobmedzeným počtom e-mailov, domén a neobmedzeným úložným priestorom. Posledným plánom spoločnosti JustHost je plán Business Pro, ktorého cena je 19,99 dolárov mesačne a je uzavretá na jeden rok. Tento plán má rovnaké funkcie ako plán Plus a navždy inzeruje bezplatnú registráciu domén, ako aj bezplatný certifikát SSL.

zabezpečenia

Tento webový hostiteľ má množstvo bezpečnostných funkcií, ktoré vám môžu pomôcť chrániť váš web pred rôznymi hrozbami. Pre všetky plány existuje základný plán zálohovania, zatiaľ čo plán Business Pro poskytuje aj zálohovanie pre jednotlivé priečinky a súbory. K dispozícii je tiež možnosť zakúpenia certifikátov SSL, ktoré vám umožnia vykonávať zabezpečené transakcie. Ďalšiu vec, ktorú si môžete kúpiť, je služba SiteLock, ktorá poskytuje skenovanie škodlivého softvéru a odstránenie všetkých potenciálnych hrozieb.

Zákaznícka podpora

JustHost má jednu z najspoľahlivejších služieb podpory zákazníkov, ktorú nájdete vo svete webhostingu. Sú priateľskí, profesionálni a informovaní. Zavolal som ich zákaznícku podporu trikrát a nikdy som nečakal viac ako tri minúty (vlastne, len ak ma nechali čakať trochu dlhšie ako dve minúty). Okrem ich 24/7 telefónnej linky ich môžete kontaktovať aj prostredníctvom ich živého webového chatu.

záver

Existuje veľa vecí, ktoré musíte starostlivo premyslieť, keď začínate s vlastnou webovou stránkou a hľadajte web hosting pre začiatočníkov. Dúfam, že môj článok vám pomohol pochopiť niektoré z najdôležitejších faktorov a funkcií, ktoré by ste mali hľadať u poskytovateľa webhostingu, a že môj zoznam najlepších webových hostiteľov pre začiatočníkov vám aspoň do určitej miery pomohol investovať menej času a úsilie o nájdenie perfektného webhostingu pre vaše potreby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector