5 najlepších poskytovateľov hostingu WooCommerce

01.06.2020
Najlepšie hosting '5 najlepších poskytovateľov hostingu WooCommerce
0 11 мин.

najlepší poskytovatelia hostingu woocommerce


WooCommerce sa považuje za najlepšiu platformu elektronického obchodu pre WordPress používa viac ako 40% online obchodov na webe, čo z neho robí najobľúbenejšiu platformu pre budovanie online obchodu.

Vďaka svojej povahe otvoreného zdroja a vysokej prispôsobiteľnosti prostredníctvom stoviek bezplatných a platených rozšírení, WooCommerce umožňuje vývojárom aj obchodníkom online vytvárať internetové obchody, ktoré spĺňajú všetky technické, logistické a konštrukčné požiadavky. Jadro WooCommerce prichádza s množstvom užitočných funkcií od predinštalovaných platobných brán a podpory geografického umiestnenia po správu zásob a CRM náradie.

Platforma sa bez problémov integruje s platformou WordPress, dodržiavanie štandardov škálovateľnosti, stability a bezpečnosti, ktoré predstavuje WordPress. Tí, ktorí sa chcú zapojiť do stále väčšieho počtu mobilných nakupujúcich, to môžu ľahko urobiť, pretože táto platforma je navrhnutá tak, aby zabezpečila, že vaše produkty budú na mobilných telefónoch vyzerať rovnako dobre ako na stolných počítačoch vašich zákazníkov..

štatistiky používania woocommerce celého internetuAj keď WordPress funguje dobre na zdieľanom hostingovom pláne, hostingový plán VPS je pre WooCommerce vhodnejší, pretože platforma vyžaduje viac zdrojov, ako môže ponúknuť jednoduchý zdieľaný plán, ale aj kvôli špeciálnym požiadavkám na stránky elektronického obchodu. V mnohých prípadoch tieto osobitné požiadavky vyplývajú z potreby vytvoriť prostredie kompatibilné s platobnými kartami (PCI), v ktorom sa môžu bezpečne prenášať citlivé údaje o zákazníkoch. Okrem požiadavky na nepriestrelnú bezpečnosť musia byť stránky elektronického obchodu schopné odolávať aj vyššiemu zaťaženiu návštevníkov. Preto je nevyhnutné zvoliť si hostingový plán, ktorý je dostatočne stabilný a škálovateľný, aby uspokojil aj tento dopyt, a hosting VPS je tým správnym plánom pre danú prácu..

Prehľad najlepších 5 poskytovateľov hostingu WooCommerce

Ak v roku 2018 spúšťate internetový obchod so systémom WooCommerce, tu sú tí najlepší poskytovatelia optimalizovaní pre WooCommerce a poskytovateľov hostingu VPS, ktorých by ste mali zvážiť pre svoj nadchádzajúci projekt:

Web Host
Cena od

1najlepší woocommerce hosting6,95 $ / mesiac
2skvelý wordpress a woocommerce hosting19,99 $ / mesiac
3výkonný hosting pre woocommerce19,95 USD / mesiac
4cenovo dostupná spoločnosť poskytujúca webhosting19,99 $ / mesiac
5najlepší poskytovateľ zeleného woocommerce39,95 USD / mesiac

Ako si vybrať najlepší hosting spoločnosti WooCommerce?

Začatie podnikania v elektronickom obchode je o niečo zložitejšie ako budovanie elektronického obchodu jednoduchá webová stránka. Pri budovaní internetového obchodu musíte venovať osobitnú pozornosť niektorým detailom, ktoré by ste inak ignorovali. Ak chcete zistiť najlepší hostingový plán WooCommerce, zvážte nižšie uvedený kontrolný zoznam:

 • Certifikát SSL na šifrovanie transakcií a zvýšenie bezpečnosti
 • Vyhradená adresa IP na inštaláciu certifikátu SSL
 • Skvelý výkon servera a záznam o dostupnosti
 • Profesionálna online podpora, na ktorú sa môžete kedykoľvek spoľahnúť
 • Kompatibilný s PCI webový server
 • Pravidelné zálohovanie servera (ideálne by bolo denné)

Nižšie nájdete rýchly prehľad hostiteľských spoločností, ktoré odporúčame hosťovať vo vašom obchode WooCommerce.

# 1 Bluehost – najlepší hosting spoločnosti WooCommerce

Bluehost najlepší woocommerce hostingBlueHost je vysoko uznávaný poskytovateľ hostingu usporiadajúci širokú škálu hostingových služieb. Ich výber hostingových plánov zameraných na WordPress je uznávaný v celom odvetví ako plány na prechod na webové stránky WordPress, zatiaľ čo ich VPS a špecializované hostingové plány ponúkajú robustnú infraštruktúru a využívajú pokročilé technológie..

BlueHost ponúka 3 plány optimalizované pre WooCommerce v rozmedzí od 6,95 do 12,95 dolárov mesačne (promo cena). Plán Starter WooCommerce obsahuje 1 vyhradenú adresu IP, pozitívny protokol SSL pre zabezpečenie elektronického obchodu, 100 GB webového priestoru, nemeraný prenos údajov, bezplatný názov domény, marketingové kredity vo výške 100 USD. Na druhej strane plán Pro WooCommerce prichádza s produktom Comodo SSL, marketingovými kreditmi 300 dolárov, filtrom spamu, ochranou súkromia domény a programom SiteBackup pro, prémiovým nástrojom na zálohovanie webových stránok. Ak to nestačí alebo potrebujete väčšiu kontrolu nad svojimi nastaveniami, môžete si zvoliť plán VPS.

Plány VPS spoločnosti BlueHost s technológiou next-gen sú postavené na cloudovej technológii, ktorá na váš web dodáva vyššiu silu, stabilitu a škálovateľnosť. 4 plány VPS, ktoré sú k dispozícii na Bluehost, sa pohybujú od 19,99 $ / mesiac do 59,99 $ / mesiac. Môžete získať plán VPS s až 4 procesorovými jadrami, 240 GB SAN, 8 GB RAM, šírkou pásma 4 TB, 1 zahrnutými doménami a 2 IP adresami. Okrem týchto plánov má tento poskytovateľ hostingu tiež optimalizovaný plán hostenia WooCommerce, ktorý už obsahuje WordPress a WooCommerce. Plány stoja 11,95 dolárov mesačne a zahŕňajú certifikát SSL a vyhradenú adresu IP, aby ste si mohli vychutnať lepšiu bezpečnosť.

Dobre vybavené a škálovateľné plány VPS spoločnosti BlueHost dokážu plynule zvládnuť dopravné špičky a zaistiť bezpečnosť, ktorú požadujú stránky elektronického obchodu..

# 2 InMotion Hosting – skvelá voľba pre WooCommerce

Inmotion woocommerce hostingInMotion Hosting je renomovaný poskytovateľ komplexných služieb hostenia, ktorého hostingové servery Linux SSD VPS sú napájané z cloudu pre vyššiu rýchlosť a výkon. InMotion je podnikateľsky orientovaný poskytovateľ hostingu, ktorý dokáže vytvoriť plány hostenia, ktoré sú perfektnou rovnováhou medzi dostupnosťou a výkonnosťou..

Ich 3 VPS hostingové plány sú vybavené arzenálom funkcií vrátane bezplatnej licencie cPanel, CentOS s LAMP stackom, voľných SSD diskov, redundantných hardvérových klastrov, SSH a root prístupu, nástrojov elektronického obchodu, spravovaných serverov, bezplatných záloh, odomknutých jadier CPU, až do 5 vyhradených adries IP, bezplatná doména, až 260 GB diskového priestoru odolného voči chybám, až 6 TB mesačného prenosu a až 8 GB RAM. VPS plány na InMotion sa pohybujú od 29,99 dolárov mesačne do 74,99 dolárov mesačne. Tieto plány sú podporené aj 90-dňovou zárukou vrátenia peňazí, ktorá je výrazne nad priemyselným štandardom.

Vďaka infraštruktúre, ktorá neposkytuje takmer žiadne prestoje a vysoký výkon, sú plány VPS spoločnosti InMotion Hosting vhodnou voľbou pre akýkoľvek projekt súvisiaci s WooCommerce..

# 3 HostGator – výkonný & Škálovateľný hosting pre WooCommerce

hostgator woocommerce hostingHostGator bol vždy najlepšou voľbou pre mnoho hostingových potrieb vďaka svojej dostupnej ponuke hostingových služieb. Ich spoločné plány hostenia a plány optimalizované pomocou WordPress sú niektoré z najobľúbenejších plánov, plány VPS hostgátora sú však dodávané aj so svalovou silou a užitočnými funkciami, ktoré zodpovedajú vašim konkrétnym potrebám hostenia WooCommerce..

HostGator vám dáva na výber medzi plne riadeným a čiastočne riadeným hosťovaním VPS, čo vám umožňuje vybrať si plán, ktorý vyhovuje vašej úrovni odbornosti. Na rozdiel od plne spravovaných plánov nezahŕňajú čiastočne spravované hostingové plány cPanel, ale zahŕňajú podporu s hardvérom, operačným systémom a základnými konfiguračnými problémami..

Plne riadené plány VPS sa dodávajú s cPanel v cene, plný prístup root, CentOS Linux, najmodernejší hardvér servera, 45-dňová záruka vrátenia peňazí, certifikácia Safe Harbor, bezplatné zálohovanie mimo lokality, až 8 GB RAM, 4 jadrá CPU , 240 GB voľného miesta na disku a šírka pásma 3 TB. Ceny sa pohybujú od 19,95 dolárov / mesiac do 39,95 dolárov / mesiac.

# 4 iPage – Dostupný hosting WooCommerce

ipage woocommerce hostingSpoločnosť iPage pôsobí na trhu webhostingu už od roku 1998. Ich odhodlanie poskytovať kvalitné a spoľahlivé služby im pomohlo zaujať vedúcu pozíciu v hostiteľskom priemysle. Tí, ktorí hľadajú plány VPS s prispôsobiteľnými konfiguráciami a plne riadenou podporou, by si mali všimnúť plány VPS spoločnosti iPage.

Tri plány VPS (Basic, Business a Optimum) poskytované touto hostingovou spoločnosťou majú výhodu cloudovej flexibility, prichádzajú s cPanel, širokým výberom predinštalovaných skriptov (napr. Ruby on Rails, Image Magick, Perl atď.) .), bezplatná registrácia domény, bezplatné marketingové kredity, podpora 24/7, vysokorýchlostné zrkadlové úložisko SAN, okamžité zabezpečenie zdrojov atď. Na serveri iPage môžete získať až 4 jadrá CPU, 8 GB RAM, 120 GB úložného priestoru, a šírka pásma 4 TB. Ceny za plány VPS sa pohybujú medzi 19,99 $ / mesiac a 79,99 $ / mesiac.

Aplikácia iPage zabezpečuje vášmu online obchodu flexibilitu, ktorú potrebuje, aj keď sa vaše požiadavky v priebehu času menia alebo menia, takže sa môžete zamerať na úspešný predaj svojich produktov online..

# 5 GreenGeeks – najlepší zelený hosting pre WooCommerce

greengeeks woocommerce hostingNáš zoznam vysoko hodnotených poskytovateľov hostingu WooCommerce zahŕňa aj GreenGeeks, čo je americká spoločnosť zaoberajúca sa zelenou energiou. Hostiteľská spoločnosť poháňaná zelenou energiou získala pozornosť nielen vďaka svojim čistým hostingovým službám, ale aj kvôli bohatosti funkcií svojich hostingových plánov..

Ich hostingové plány VPS sa dodávajú s SSD a cPanel / WHM v cene, ako aj s ďalšími funkciami, ktoré potvrdzujú spoľahlivosť a flexibilitu ich služieb. GreenGeeks ako taký ponúka plány VPS v 5 rôznych konfiguráciách s úložiskom SSD RAID-10 s kapacitou 125 GB, šírkou pásma 3 000 GB, procesorom 4 jadier, nočnými zálohami, proprietárnym rozhraním správy VPS, IP adresami bez čiernej listiny, bezplatným rýchlym poskytovaním, bezplatnou migračnou službou a spoľahlivé záruky dostupnosti. Ceny za plány VPS v GreenGeeks sa pohybujú od 39,95 dolárov / mesiac do 159,95 dolárov / mesiac, čím ponúkajú plány VPS pre každý rozpočet a potrebu.

Či už spúšťate webovú stránku s technológiou WooCommerce alebo inú webovú stránku elektronického obchodu, tieto plány VPS vám poskytujú potrebnú infraštruktúru a flexibilitu na splnenie požiadaviek vášho online obchodu..

záver

Dobrý hosting VPS položí solídny základ pre váš web WooCommerce a umožní vám zamerať sa na poskytovanie kvalitných služieb a bezpečné nakupovanie zákazníkom. Umožní vám tiež plynule škálovať svoje zdroje a ľahko dohnať nové požiadavky, či už sú stanovené priemyselnými normami alebo rastúcim počtom zákazníkov..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector