5 najlepších poskytovateľov webhostingu pre vývojárov

Najlepšie-hosting-vývojári


Ako vývojár chcete vytvárať skvelo vyzerajúce, pohotové a bezpečné webové stránky. Vaše zručnosti v oblasti kódovania sú najdôležitejšou vecou, ​​ale musíte sa tiež uistiť, že vaše webové stránky sú založené na pevných základoch. Preto si musíte zvoliť dobrého hostiteľa.

Ak bude váš web stredne veľký alebo veľký, budete potrebovať niečo lepšie ako zdieľaný hosting. Zdieľaný hosting je vhodný pre najzákladnejšie webové stránky alebo blogy, ale čokoľvek väčšie, ako to bude mať vážny vplyv na výkon. Budete potrebovať viac energie. Prémiová možnosť je dedikovaný server, ale vo väčšine prípadov to bude nielen drahé, ale aj príliš veľa, pravdepodobne nebudete môcť využiť všetku túto silu. A keďže ste s najväčšou pravdepodobnosťou na rozpočet, budete potrebovať stredné riešenie, a to je hosting VPS.

VPS hosting vám dáva to najlepšie z oboch svetov. Je oveľa výkonnejší ako zdieľaný hosting, pretože nemáte toľko ďalších používateľov, ktorí by vám ukradli pripojenie. Ale je to oveľa lacnejšie ako akýkoľvek dedikovaný server. To je dôvod, prečo hosting VPS je najlepšou voľbou pre väčšinu vývojárov.

V tomto článku si vysvetlíme, aké sú kľúčové atribúty dobrého plánu hostenia VPS. Potom vám poskytneme príklady poskytovateľov hostingu, o ktorých si myslíme, že sú najlepší v podnikaní. Na konci tohto článku budete vedieť, ako zvoliť hostiteľa pre svoje webové stránky.

Hostingová spoločnosť
Promo cena

1inmotionbest hosting pre vývojárov webu19,99 $ / mesiac
2Bluehost najlepšie hosting pre wordpress develpers19,99 $ / mesiac
3hostgator najlepší hosting pre vývojárov webových stránok29,95 USD / mesiac
4interserver najlepší hosting pre programátorov6,00 $ / mesiac
5greengeeks najlepší hosting pre počítačových programátorov39,95 USD / mesiac

Na čo sa zamerať pri výbere plánu VPS?

Každý hostingový plán VPS musí spĺňať určité kritériá, medzi ktoré patria:

 • Rýchlosť a spoľahlivosť – chcete vytvárať stránky, ktoré sú rýchle a pohotové. A chcete, aby boli stále hore. To je dôvod, prečo musíte zvoliť hostiteľa s vynikajúcou povesťou pre rýchlosť a skvelú dostupnosť.
 • Cena a vlastnosti – je ľahké sa rozhodnúť. Najprv sa pozrite na svoj rozpočet. Poskytne vám predstavu o tom, čo je príliš veľa, takže môžete vylúčiť hostiteľské plány, ktoré sú pre váš projekt príliš drahé. Ne vždy však hľadajte najlacnejšiu možnosť, byť múdrejší. Je vždy príjemné ušetriť peniaze alebo ich použiť na niečo viditeľnejšie, ale hosting je základom každej webovej stránky, je to veľmi dôležité. Drahšie plány vám prinesú viac funkcií a nástrojov, takže si môžete vytvoriť lepší web.
 • Bezpečnosť a podpora – Vytvorenie bezpečných webových stránok je nevyhnutné. Nechcete, aby to trpelo na vašu povesť, a bude to, ak bude váš web nebezpečný. Preto potrebujete hostiteľa, ktorý má vynikajúce dátové centrum. Tiež by ste chceli, aby mali vynikajúci tím podpory, pretože nikdy neviete, kedy budete potrebovať pomoc. A keďže plány VPS vyžadujú údržbu, bolo by ideálne, keby ste našli plán, ktorý obsahuje údržbu servera.

Jedným z hlavných rozdielov medzi zdieľaným plánom a VPS je to, že si vyberiete vlastný hardvér. Každý plán VPS vám poskytuje priestor CPU, RAM, SSD a ich množstvo predstavuje hlavný rozdiel medzi plánmi. Prirodzene, že chcete čo najviac sily, ale to tiež prichádza s cenovkou, takže si vyberajte múdro. Nie je potrebné preceňovať svoje webové stránky, pretože ak zistíte, že váš vybraný plán je nedostatočný, môžete ho kedykoľvek inovovať.

Najlepší poskytovatelia hostingu pre vývojárov

1. InMotion Hosting

INMOTION-best-profesionálne hosting-vývojári

InMotion Hosting

InMotion je spoločnosť z USA, ktorá pôsobí v oblasti hostingu od roku 2001, takže ju môžete považovať za veterána. Počas všetkých tých rokov bol známy svojou stabilitou, bezpečnosťou a rýchlosťou.

InMotion má dve veľké dátové centrá a obe sú najmodernejšie. Každý rok investujú do svojej technológie milióny dolárov a obnovujú ju iba najnovšími komponentmi od výrobcov veľkých značiek. Toto ukazuje výsledky; webové stránky hostené na serveri InMotion sa spúšťajú až o 40% rýchlejšie ako konkurencia. Ukazuje tiež 99,99% zaručenú dostupnosť.

InMotion má veľa užitočných nástrojov pre vývojárov. Podporujú veľa skriptov a jazykov: ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python a Ruby on Rails. Podporujú tiež databázy MySQL, PostgreSQL a SQLite. InMotion má tiež prístup SSH. Ich jednoduché možnosti inštalácie zahŕňajú mnoho populárnych platforiem, ako sú b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress a SSL..

InMotion má tiež skvelú politiku bezplatného zálohovania. To je úžasné, pretože mnoho poskytovateľov hostingu to účtuje veľmi. Urobia to automaticky, až do veľkosti 10 GB. Ak však chcete zálohovať sami, poskytnú vám potrebné nástroje.

InMotion ponúka 6 plánov VPS, od 19,99 dolárov do 64,99 dolárov mesačne. Všetky plány VPS majú neobmedzené domény, webové stránky a e-maily. Všetci majú tiež k dispozícii bezplatné úložisko SSD, takže vaše stránky budú fungovať najvyššou rýchlosťou. Všetky plány VPS sú v porovnaní so zdieľaným hostingom veľmi silné; sú ideálne pre vývojárov. Dokonca aj najlacnejší plán VPS je dosť silný; Vďaka 4 GB RAM, 75 GB úložného priestoru, 4 TB šírky pásma a 3 IP adresám je k dispozícii väčšina webových stránok. Svoj plán môžete kedykoľvek inovovať.

Tím podpory InMotion je jedným z najlepších v odbore. Ľahko dosiahnuteľné 24/7, pomôžu vám rýchlo a profesionálne. Na svoje servery dokonca ponúknu bezplatnú migráciu stránok.

InMotion je jedinečný poskytovateľ hostingu. InMotion je presvedčený svojou kvalitou a ponúka veľkorysú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí.

2. Bluehost

Bluehost-best-VPS-plány-webové vývojárov

Bluehost

Ak má vaša webová stránka niečo spoločné s programom WordPress, získajte službu BlueHost. Je to číslo jedna hostingová spoločnosť odporúčaná WordPress na mnoho rokov. BlueHost je bezpečný, stabilný a rýchly, takže aj keď nepoužívate WordPress, mali by ste ho stále považovať za poskytovateľa hostingu..

Spoločnosť BlueHost robí všetko 100% interne. To zaisťuje, že všetko je pod kontrolou a poskytuje stálu kvalitu. Používajú svoje vlastné optické pripojenia a na serveroch postavených na Linuxe. To všetko vedie k 99,99% dostupnosti, so zárukou.

Vytváranie bezpečných webových stránok je dôležité a spoločnosť BlueHost je známa svojou bezpečnosťou. Udržiavajú vaše webové stránky chránené pred všetkými hrozbami moderného internetu, ako sú napríklad útoky na spam a DDOS.

Pre vývojárov má BlueHost čo ponúknuť: QuickInstall (b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress a SSL), veľa podporovaných skriptov a jazykov (ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python, Ruby on Rails), databázy PHPMyAdmin a MySQL.

Majú 4 úžasné plány VPS, v rozmedzí od 19,99 dolárov mesačne do 59,99 dolárov mesačne. Keď sa pozriete na ich ceny, môžete povedať, že Bluehost je cenovo dostupný. Nenechajte sa zmiasť ich nízkymi cenami, plány BlueHost však majú čo ponúknuť. Ich najlacnejší plán VPS s názvom Standard vám poskytne 2 jadrá, 2 GB RAM, 30 GB SSD úložného priestoru a neobmedzenú šírku pásma. Skvelá vec, o BlueHost je, že to robí údržbu servera pre vás, takže máte o jednu menej vecí starať.

Podpora Bluehost je úžasná. Dostanete sa k nim 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom e-mailu, telefónu a chatu a pomocou rozsiahlej databázy znalostí. Ich in-house tím inžinierov odpovie na všetky vaše otázky profesionálne. BlueHost má tiež dobrú webovú stránku, kde nájdete užitočné návody a videá s návodmi.

Zaujíma vás BlueHost? Vyskúšajte to a ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

3. HostGator

Hostgator spoľahlivá-webové-hosť-vývojári

Hostgator

HostGator je jedným z najväčších poskytovateľov hostingu na svete. Úspešne hostí viac ako 9 miliónov domén. Takže ak sa vám nepáči hazardovať a chcete spoľahlivého hostiteľa, ktorý v priebehu rokov preukázal svoju povesť, vyberte HostGator.

Keďže hostuje toľko domén, hostGator potreboval, aby sa ubezpečil, že ich servery sú bezpečné a že sú v prevádzke vždy, pretože majú reputáciu. A práve to urobili. Ich obrovské dátové centrum je monitorované nepretržite a má nainštalované najnovšie systémy zálohovania a detekcie požiaru. To zaisťuje, že majú zaručenú 99,9% dostupnosť a poskytujú informačný kanál RSS o stave servera, aby ste to videli sami.

HostGator podporuje populárne skripty a jazyky vrátane: ASP, PHP, Python a Ruby. Ponúkajú tiež jednoduché inštalácie pre Drupal, Joomla, Magneto a WordPress. Podporujú databázy PHPMyAdmin a MySQL, takže sú pokryté všetky hlavné jazyky, platformy a databázy.

HostGator je známy svojimi primeranými cenami a plány VPS sa nelíšia. Majú 3 plány v rozmedzí od 29,95 dolárov / mesiac do 49,95 dolárov / mesiac. Keďže aktualizáciu môžete vykonať vždy neskôr, odporúčame začať s ich najlacnejším plánom Snappy. Môže to byť lacné, ale zabalí to. Za 29,95 $ / mesiac získate 2 jadrá, 2 GB RAM, 120 GB SSD priestoru a šírku pásma 1,5 TB.

HostGator má dobrú podporu a vynikajúcu webovú stránku. Ich vysoko školený tím je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a vyrieši väčšinu vašich problémov. A ak radi hľadáte odpovede sami, budete sa tešiť z prehľadávania ich živých fór.

S HostGator sa vám nedarí, je to už nejaký čas a získal si dôveru 9 miliónov domén. Ak sa rozhodnete vyskúšať, budete chránení 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

4. InterServer

interserver-lacné-VPS hosting-vývojárov

InterServer

InterServer existuje približne od roku 1999. A od začiatku si ponechali všetkých svojich hlavných manažérov. To dokazuje silu InterServera, pretože je schopný rásť a udržať si všetkých kľúčových zamestnancov. A rozpráva príbeh o ich podnikateľskej etike. Táto etika sa prejavuje aj v ich čestnej politike. S InterServerom neuvidíte žiadne skryté klauzuly alebo dlhé a nespravodlivé zmluvy s drahými poplatkami za ukončenie. Dostanete jednoducho to, za čo platíte.

InterServer si už od základov vybudoval vlastné dátové centrum. Uviedli embargo na komponenty na pracovnej ploche a používajú iba špičkové technológie. To im umožňuje zaručiť 99,99% dostupnosti.

Tím podpory InterServer je jedným z najlepších v odbore. Sú vysoko vyškolení a dokonca aj ich kľúčový personál odpovedá na telefón, ak je to potrebné. Môžete očakávať, že vyriešia akékoľvek problémy v žiadnom momente. Poskytnú vám tiež bezplatnú migráciu z iných hostiteľov a vďaka ich okamžitému zabezpečeniu bude vaša stránka okamžite k dispozícii.

InterServer podporuje všetky hlavné skripty a jazyky (ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python, Ruby on Rails) a poskytuje ľahkú inštaláciu pre mnoho služieb (b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress, SSL). Podporuje databázy PHPMyAdmin a MySQL a ovládacie panely Cpanel, Plesk a WHM.

Oddiel VPS ich webových stránok je skutočne jedinečný. Nájdete tu až 32 plánov Windows / Linux VPS, od 6 dolárov / mesiac do 96 dolárov / mesiac. To znamená, že nájdete plán VPS, ktorý vyhovuje potrebám ľubovoľných webových stránok a vyhovuje každému rozpočtu. Plány sa líšia vo výkone; počet jadier, množstvo pamäte RAM a SSD, maximálne množstvo mesačných dátových prenosov.

Ak hľadáte rozmanitosť a chcete vlastný plán VPS, InterServer je pre vás. Vyskúšajte jeden zo svojich programov sami, ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

5. GreenGeeks

GreenGeeks s kvalitou hosting-webové vývojárov

GreenGeeks

Ak má váš web niečo spoločné s prostredím alebo ekológiou, musíte ho hostiť na serveri GreenGeeks! Tento poskytovateľ hostingu vracia späť do siete trikrát toľko energie, koľko využívajú. A vracajú sa späť tým, že kupujú body veternej energie! Takže sú skutočne zelené.

GreenGeeks sa však nezaujíma iba o našu planétu; tiež sa starajú o svojich zákazníkov. Ich servery udržujú 99,9% dostupnosti, so zárukou vrátenia peňazí. Tiež sa starajú o bezpečnosť. GreenGeeks ponúka všetky moderné nástroje, aby váš web zostal nedotknutý. Patria medzi ne detekcie hrubej sily, vrah spamu, zabezpečený server SSL, bezpečnostné skenovanie v reálnom čase a ochrana heslom. GreenGeeks tiež vykonáva nočné zálohovanie, takže vaše údaje budú mimoriadne bezpečné.

GreenGeeks podporuje jazyky Django, Perl, PHP, Python a Ruby on Rails. Majú tiež rýchlu inštaláciu pre b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress a SSL. To vám ušetrí veľa času. PHPMyAdmin a MySQL sú databázy, ktoré podporujú.

GreenGeeks má 4 rôzne plány VPS, v rozmedzí od 39,95 do 159,95 dolárov za mesiac. Všetky sú založené na štvorkolkách, ale zostávajúce špecifikácie sa líšia. Odporúčame balík 59,95 dolárov. Okrem 4 jadier obsahuje 2 GB RAM, 50 GB SSD úložného priestoru a 1 500 GB šírky pásma.

GreenGeeks má tím prémiovej podpory. Sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a dostanete sa k nim telefonicky, prostredníctvom priameho chatu alebo prostredníctvom vedomostnej základne. Ak je vaša lokalita už hostená na inom serveri, ponúkne vám bezplatnú migráciu. A nemusíte sa starať o údržbu servera, pretože to urobia za vás. Už sme spomínali nočné zálohy.

Vďaka ekologickej politike je GreenGeeks niečo zvláštne. Dátové centrá odvádzajú obrovské množstvo energie a GreenGeeks sa snaží, aby to zmiernil. Mali by ste si byť tiež vedomí životného prostredia a pozývame vás, aby ste vyskúšali GreenGeeks, nebudete sklamaní. Ste tiež bez rizika, pretože ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

záver

Odvetvie webhostingu má čo ponúknuť. V tomto článku sme vám ukázali plány VPS a poskytovateľov hostingu, ktoré považujeme za najlepšie. Môžete ísť veľký a zvoliť HostGator, môžete ísť zelene a zvoliť GreenGeeks. Ak vám odporúčania vyhovujú, choďte na BlueHost. Ak rozmanitosť a prispôsobenie je vaša vec, vyberte InterServer a ak potrebujete dlhé záruky vrátenia peňazí, choďte na InMotion.

Uisťujeme vás, že výber niektorého z nich je najlepšou voľbou. Všetci sú spoľahliví a majú veľké prestoje. Sú bezpečné a ponúkajú mnoho vrstiev ochrany. Všetky ponúkajú najvyššiu rýchlosť a 100% spokojnosť používateľov je zaručená. Jedna vec je istá, so všetkými z nich je kvalita nad všetkým ostatným.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map