5 najlepších webhostingov pre webové stránky malých firiem

01.06.2020
Najlepšie hosting '5 najlepších webhostingov pre webové stránky malých firiem
0 21 мин.

best-small-business-webové stránky-hosting-2019


Nájdenie najlepšieho poskytovateľa webhostingu pre vašu malú firmu je veľmi dôležité a musíte sa nejaký čas venovať správnemu rozhodnutiu. Po vytvorení svojej webovej stránky alebo internetového obchodu sa musíte uistiť, že bude fungovať bezchybne a že váš webový hostiteľ bude schopný znášať objem prenosu, ktorý by ste mohli generovať..

Keďže hovoríme o malej firme, pravdepodobne nebudete potrebovať veľa miesta na serveri alebo dokonca energiu, ale musíte sa uistiť, že ste si vybrali spoľahlivého hostiteľa, ktorý zvládne vaše potreby. V tomto článku sa budeme baviť o možnostiach zdieľaného hostenia a o tom, ako zvoliť ten správny pre vás, a potom sa zameriam na niektoré z mojich obľúbených webových hostiteľov a poviem vám, prečo by ste si ich mali zvoliť..

Najprv vám ukážem zoznam najlepších webhostingov pre malé podniky:

Hostingová spoločnosť
Promo cena

1najlepší webhosting pre malé podniky3,99 USD / mesiac
2najlepší lacný hosting pre malé podniky1,99 USD / mesiac
3Najlepšie wordpress malé firmy hosting3,95 USD / mesiac
4najlepší obchodný web hosting3,95 USD / mesiac
5spoľahlivý hosting malých firiem5,00 $ / mesiac

Čo sú zdieľané plány hostenia?

Zdieľaný hosting, ako už názov napovedá, znamená, že viac webových stránok zdieľa jeden server. Vo väčšine prípadov nebudete vedieť, kto sú vaši susedia so serverom, a získate určité množstvo zdrojov, ktoré budete môcť použiť. To všetko je definované vašim hostingovým balíkom, pretože existujú rôzne možnosti, aj keď sa rozhodnete ísť so zdieľanými hostingovými plánmi.

vysvetlený zdieľaný webhosting

výhody

Existuje veľa výhod pre použitie zdieľaného hostingu a najzreteľnejšou je cena. Zdieľané hostingové plány sú najlacnejšou možnosťou hostenia, čo je logické, pretože zdieľate všetky náklady s inými webovými stránkami.

Toto je najlepšia voľba pre začiatočníkov, nielen pre malé podniky a nemusíte sa o svoje webové stránky naozaj báť, aj keď začnete generovať väčšiu návštevnosť, ako ste očakávali, pretože svoj plán budete vždy môcť upgradovať v niekoľkých jednoduchých kroky. Možno budete mať pocit, že zdieľaný hosting vám neposkytne dostatok zdrojov, ale existuje veľa možností, ktoré vám zaručia stabilitu, aj keď zdieľate zdroje s ostatnými..

Ďalšou výhodou, ktorú prináša používanie zdieľaných plánov hostenia, je skutočnosť, že sa nemusíte starať o žiadnu údržbu na svojom serveri, pretože zvyčajne ju robí hostiteľská spoločnosť. Nezabudnite, že tiež dostanete vstavaný cPanel, aspoň s väčšinou spoločností poskytujúcich webhosting, čo výrazne uľahčí začiatočníkom správu svojich webových stránok, ako aj tým, ktorí nemajú veľa technológií skúsenosti alebo vedomosti.

nevýhody

Keďže zdroje servera zdieľate s mnohými ďalšími používateľmi, môžete očakávať určité nevýhody. Napríklad sa často stane, že čas načítania je trochu pomalší ako pri iných možnostiach hostenia, ako sú špecializované plány alebo plány VPS. Ďalšou vecou, ​​ktorá by sa mohla stať, je nadmerné zaťaženie servera, ktoré spôsobí pomalší výkon alebo dokonca prestoje. Pomalšie výkony sa môžu vyskytnúť aj vtedy, ak zvýšite aktivitu na svojom webe a začnete generovať väčšiu návštevnosť, ale ako sme už spomenuli, môžete kedykoľvek upgradovať svoj plán, ak k tomu dôjde..

Ďalšou chybou, ktorá prichádza so zdieľaným hostingom, je nedostatok možností prispôsobenia. Pravdepodobne to však nie je skutočný problém pre mnohých používateľov, najmä ak nemajú veľa technických znalostí, a preto skutočne nepotrebujú možnosti prispôsobenia. Môžete sa tiež obávať o bezpečnosť, pretože nebudete vedieť, s kým zdieľate server, a môžete byť vystavení riziku zo strany svojich susedov..

Ako si vybrať webhosting pre malé podniky?

Ako sme už povedali, aj keď sa rozhodnete, že chcete ísť so zdieľaným hostingovým plánom, stále musíte zvoliť tú najlepšiu voľbu pre vaše potreby. To znamená, že musíte vziať do úvahy určité faktory, ktoré sa líšia od hostiteľa webu k inému, ako aj rôzne spoločné plány hosťovania poskytované jednou webhostingovou spoločnosťou..

Spoľahlivosť

Aj keď máte malú firmu, môže dôjsť k výpadkom vášho webu, ktorý vás bude stáť viac, než si myslíte. Preto sa musíte ubezpečiť, že váš poskytovateľ webhostingu je spoľahlivý a že jeho prevádzková doba je najmenej 99,5%. Uistite sa, že ste skontrolovali nároky týkajúce sa prevádzkyschopnosti každého webového hostiteľa, ktorého zvažujete.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora je veľmi dôležitá, najmä pre malých podnikateľov a nových majiteľov webových stránok, ktorí nemajú veľa technologických znalostí. Mali by ste sa ubezpečiť, že webový hostiteľ, ktorý chcete používať, má zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a mali by ste si prečítať aj komentáre a recenzie používateľov, ak sa chcete uistiť, že váš webový hostiteľ má dobrú zákaznícku podporu, ktorá vám môže pomôcť pri riešení problému. pravdepodobne nastanú problémy.

Možnosti inovácie

Ako som už uviedol, aktualizácia vášho plánu hostenia by mala byť jednoduchá a jednoduchá a mala by byť k dispozícii kedykoľvek. Toto je prípad väčšiny webových hostiteľov, ale stále tomu musíte venovať pozornosť, pretože nikdy neviete, ako veľmi vaše podnikanie porastie, a ak áno, musíte byť pripravení a mať možnosť upgradovať svoj hostingový plán tak, aby zvládol zvýšená premávka.

Vlastnosti

Mali by ste zvážiť všetky funkcie, ktoré má zdieľaný plán hostenia, ktorý vás zaujíma. Mali by ste sa napríklad uistiť, že budete môcť používať inštalácie jedného kliknutia obľúbeného open-source CMS, napríklad WordPress, pretože to vám umožní prispôsobiť si webovú stránku a navrhnúť ju podľa svojich predstáv. Tiež sa pozrite, ako vyzerá webový ovládací panel, ktorý budete používať, ak pôjdete s určitým webovým hostiteľom. Musí byť jednoduchý a ľahko použiteľný, aby ste mohli svoj účet spravovať bez problémov.

Teraz, keď viete, ako si vybrať najlepší plán webhostingu pre svoje potreby, pozrime sa na niektorých najlepších poskytovateľov webhostingu, takže nemusíte tráviť hodiny skúmaním rôznych možností..

InMotion Hosting

Navštívte stránku »

Inmotion najlepší malý podnik hostingInMotion je jedným z najpopulárnejších nezávislých hostiteľov na celom svete. Boli založené v roku 2001 a odvtedy sa im darí rásť tak, aby sa považovali za hlavného hráča v webhostingovej hre.

Zdieľané plány hostenia

InMotion poskytuje tri spoločné plány hostenia – spustenie (7,99 dolárov mesačne), ktoré podporujú dva webové stránky a umožňujú vám mať až šesť domén; Výkon (9,99 USD mesačne), vďaka ktorému získate šesť webových stránok a až 26 domén; Pro (15,99 $ mesačne), čo vám umožní mať toľko webových stránok a domén, koľko len chcete. Mali by ste však pamätať na to, že ceny, ktoré som zobrazil, sa týkajú iba ročného predplatného. InMotion tiež často ponúka zľavy. Napríklad v súčasnosti sú ich spoločné plány hostingu približne o 50% nižšie, takže ak uvažujete o použití zdieľaného hostingu, mali by ste zvážiť využitie tejto príležitosti, kým to trvá..

Vlastnosti

Tento webhosting má veľa mimoriadne užitočných funkcií. Môžete napríklad s nimi zriadiť obchod s elektronickým obchodom alebo webovú stránku WordPress a oni vám poskytnú veľa možností na prispôsobenie vášho webu tak, ako chcete. Poskytujú tiež 90-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak sa vám ich služby nepáčia, takže v zásade ide o bezrizikovú možnosť. Existuje tiež veľa bezplatných doplnkov, ktoré môžete používať, a nemusíte sa starať o ich výkonnosť, pretože majú dosť stabilné a seriózne výpadky, s 99,99% výpadkami a doteraz bez väčších prestojov..

Aj keď majú na výber veľa vynikajúcich funkcií a možností, majú aj jednu veľkú nevýhodu – neponúkajú zdieľané plány hosťovania pre Windows..

Zákaznícky servis

InMotion sa stará o svojich zákazníkov a to sa prejavuje v ich zákazníckej podpore. Budete môcť hovoriť telefonicky s personálom zákazníckej podpory alebo začať online chat, ak to uprednostňujete. Možno budete musieť s nimi hovoriť pri prvej aktivácii účtu a ak tak urobíte, uvidíte, že sú veľmi rýchle a užitočné. Zákaznícka podpora, ktorú tento webhosting poskytuje, je samozrejme k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

iPage

Navštívte stránku »

ipage najlepší malý podnik hostingTento webový hostiteľ začal fungovať už v roku 1998. Teraz má kancelárie na šiestich miestach na svete a obsluhuje viac ako milión webových stránok pomocou svojich dvoch dátových centier umiestnených v USA. Majú veľa výhod, ale byť jedným z najlacnejších poskytovateľov webhostingu je pravdepodobne tým najväčším.

Zdieľané plány hostenia

Aplikácia iPage neposkytuje veľa možností pre zdieľané plány hostenia. V skutočnosti poskytujú iba jeden hostingový plán založený na systéme Linux s názvom Essential, ktorého cena je 11,95 dolárov mesačne (hoci na tento plán sa ponúkajú zľavy niekoľkokrát, v súčasnosti existuje ponuka na registráciu do tohto plánu za 1,99 dolárov). / mesiac (ak ste klientom prvýkrát). iPage tiež nemá možnosti mesačných platieb, ich hostingové plány si môžete kúpiť iba na základe ročnej zmluvy.

Tento hostingový plán, Essential, ponúka neobmedzený priestor na disku a e-mailové adresy a mesačný prenos údajov. Poskytujú tiež škálovateľnú šírku pásma, neobmedzené databázy MySQL a bezplatnú doménu na jeden rok. Existuje aj niekoľko nástrojov, ktoré vám umožňujú zostaviť webovú stránku, ako aj stovky tém a šablón. Všetky programy majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Zabezpečenie a podpora zákazníkov

Ďalšou oblasťou, kde iPage vyniká medzi konkurenciou, okrem najlacnejších cien, sú bezpečnostné prvky. Bez ohľadu na plán hostenia, ktorý si vyberiete, získate bezpečnostnú možnosť SiteLock, ktorá môže váš web zachrániť pred neočakávaným narušením zabezpečenia. To sa deje prostredníctvom pravidelných kontrol, ktoré hľadajú potenciálne škodlivé problémy so škodlivým softvérom. Niektoré plány tiež poskytujú automatické čistenie týchto škodlivých hrozieb, zatiaľ čo iné znamenajú iba upozornenie na možné problémy. Používajú tiež bránu firewall, ktorá zabraňuje možným únikom zabezpečenia, ako aj denné zálohy, ktoré sú zvyčajne navyše účtované mnohým ďalším webovým hostiteľom..

iPage poskytuje zákaznícku podporu v rámci živého rozhovoru prostredníctvom telefónu a e-mailov a je veľmi efektívny a užitočný. Vždy sa budú podrobne zaoberať všetkými vašimi problémami a vždy odpovedajú na všetky moje otázky bez toho, aby sa na nich škytali.

Bluehost

Navštívte stránku »

Bluehost najlepší malý podnik hostingJedná sa o jednu z najpopulárnejších spoločností poskytujúcich webhosting na svete a nejde o náhodu. Majú niekoľko úžasných ponúk, najmä pokiaľ ide o spoločné plány hostenia pre majiteľov malých firiem.

Zdieľané plány hostenia

BlueHost má tri zdieľané hostingové plány, z ktorých si môžete vybrať a všetky z nich sú veľmi konkurencieschopné z hľadiska ceny s inými webovými hostiteľmi. Prvý plán sa nazýva Základný plán a jeho cena je 3,49 $ mesačne. Vďaka nej získate jednu jedinečnú doménu, 50 GB webového priestoru a neobmedzenú šírku pásma. Ďalší plán sa nazýva Plus a stojí 5,95 $ mesačne. Tento plán umožňuje hosťovať neobmedzený počet webových stránok a poskytuje tiež neobmedzený webový priestor a šírku pásma. Posledný zdieľaný hostingový plán, ktorý BlueHost ponúka, je Pro. Tento plán prichádza s vyhradeným IP a inými podobnými výhodami, okrem neobmedzeného počtu domén a, samozrejme, neobmedzeného úložného priestoru a šírky pásma. Tento plán stojí 13,95 dolárov mesačne.

zabezpečenia

BlueHost má jednu z najspoľahlivejších bezpečnostných funkcií medzi všetkými webovými hostiteľmi a to je skvelé plus, najmä ak vlastníte malú firmu a chcete si byť istí, že vaše webové stránky sú bezpečné. Napríklad BlueHost má tri antispamové nástroje, ktoré môžu zabrániť spamu na vašom webe, ako aj zabezpečenie horúcich odkazov. Môžete si tiež vybrať a vytvoriť si vlastné filtre pre e-mail, vytvárať súbory a priečinky chránené heslom, urobiť čiernu listinu adries IP atď.

Uptime a zákaznícka podpora

Tento webhosting má jeden z najlepších záznamov o dostupnosti a je to skutočne stabilná a spoľahlivá voľba. V skutočnosti, v období niekoľkých mesiacov, keď som to testoval, som zaznamenal výpadky iba v jednom prípade a to nebolo dlhšie ako tri minúty..

BlueHost tiež ponúka skutočne profesionálnu zákaznícku podporu, ktorú môžete kontaktovať telefonicky, online chatom a e-mailom. Existuje aj vedomostná základňa, ktorú môžete prehľadávať, ak chcete nájsť odpovede na svoje otázky sami.

Hostgator

Navštívte stránku »

hostgator najlepší malý podnikHostGator je webhostingová spoločnosť založená v roku 2002, ktorá rástla natoľko, aby mohla byť v roku 2012 predaná za neoficiálnu sumu 225 miliónov dolárov. Dnes je HostGator jedným z popredných webhostingov a jedným z najspoľahlivejších hostiteľov..

Zdieľané plány hostenia

Pokiaľ ide o zdieľaný hosting, HostGator ponúka tri zdieľané hostingové plány pre systémy Linux a Windows, čo je veľká výhoda. Prvý plán sa nazýva Hatchling a prichádza s neobmedzeným miestom na disku, databázami, e-mailovými adresami a šírkou pásma, ako aj s jednou doménou. Ceny sa budú líšiť v závislosti od dĺžky zmluvy. Napríklad cena za program Hatchling je 3,95 dolárov mesačne, ak sa zaregistrujete na tri roky. Stredne-stupňový zdieľaný hostingový plán sa nazýva Baby a je to rovnaké ako plán hatchlingu s pridaním neobmedzených domén. Cena tohto plánu je 5,95 dolárov mesačne na trojročnú zmluvu. Najvyššia úroveň z programu HostGator je obchodný plán a získate ďalšie pridané funkcie, ako je vyhradená adresa IP, bezplatné súkromné ​​SSL atď. Tento plán v súčasnosti tiež stojí 5,95 dolárov / mesiac..

uptime

HostGator zaručuje 99,99% dostupnosti a plní svoj prísľub. Sledoval som ich dostupnosť po dobu jedného mesiaca a vtedy neboli nikdy dole. Aj keď je to relatívne malá vzorka v kombinácii s inými skúsenosťami so zákazníkmi, je možné povedať, že ich prísľub uptime je ten, ktorému môžete veriť.

Zákaznícky servis

Tento webhosting ponúka nepretržitú zákaznícku podporu, či už na telefóne alebo prostredníctvom webového chatu online. Bez ohľadu na to, ktorú metódu zvolíte, uvíta vás priateľský personál, ktorý je pripravený dať čo najlepšie na zodpovedanie otázok, ktoré by ste mohli mať. Vyskúšal som obidve metódy a oba krát boli moje problémy okamžite vyriešené a vyriešené.

InterServer

Navštívte stránku »

interserver najlepší malý podnik hostingJedná sa o webhostingovú spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1999 a ktorá pôvodne fungovala ako predajca virtuálneho hostingového účtu. Postupom času sa stali veľmi úspešným hráčom na medzinárodnom trhu webhostingu. 

Zdieľané plány hostenia

InterServer poskytuje iba jeden zdieľaný hostingový plán, ktorého cena je 5 USD mesačne. Túto cenu však môžete znížiť, ak podpíšete dlhšiu zmluvu a pri registrácii použijete propagačné kódy. Aj napriek týmto zľavám je tento zdieľaný hostingový plán jednou z najlacnejších dostupných možností.

Vďaka tomuto zdieľanému plánu hostenia získate veľa užitočných funkcií, ako sú inštalácie jedným kliknutím a bezplatná migračná služba. Získate tiež nepretržitý prístup k zákazníckej podpore. Tento plán zahŕňa neobmedzený počet domén a prenos údajov. Získate tiež neobmedzenú úložnú kapacitu a neobmedzený počet e-mailov. S týmto hostingovým plánom existujú ďalšie výhody, ako je optimalizácia rýchlosti, týždenné zálohovanie a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Zákaznícka podpora

Ako už viete, zákaznícka podpora môže byť rozhodujúca a mali by ste sa vždy uistiť, že ste si vybrali webhostingovú spoločnosť, ktorá má vynikajúcu zákaznícku podporu. S InterServerom sa nemôžete pokaziť, pretože majú ocenenú zákaznícku podporu, ktorú máte k dispozícii prostredníctvom e-mailových lístkov, chatu a telefónu.

Ich zákaznícka podpora je príjemná a vždy pripravená vám pomôcť s akýmkoľvek problémom, s ktorým sa stretnete. Zavolal som ich zákaznícka podpora a bola to skutočne jedna z najpozitívnejších skúseností so zákazníckou podporou, akú som kedy zažil.

uptime

InterServer sľubuje a dodáva 100% dostupnosť a 99,9% dostupnosť siete. Majú tiež plne automatickú redundanciu, ktorá v mnohých situáciách šetrí život. Okrem tohto úžasného výkonu, pokiaľ ide o prevádzkyschopnosť, má InterServer tiež veľa priestoru na rast, pretože ich servery sú v súčasnosti prevádzkované na 50% kapacity..

záver

Každý majiteľ malej firmy potrebuje webovú stránku, ak má uspieť na tomto konkurenčnom trhu. Mať web alebo internetový obchod však samo o sebe nestačí. Musíte sa tiež ubezpečiť, že vaše webové stránky sú dobre navrhnuté, ľahko navigovateľné a čo je najdôležitejšie, že sú neustále v prevádzke. Akékoľvek problémy na vašej webovej stránke môžu viesť k strate príjmu av mnohých prípadoch k strate dôvery vašich klientov.

To všetko vedie k veľmi logickému záveru – potrebujete najlepší možný webhosting. Dúfam, že môj článok vám pomohol pochopiť, aké najdôležitejšie veci, ktoré treba hľadať vo webhostingovej spoločnosti, sú, ak vlastníte malú firmu. Dúfam tiež, že môj výber najlepších spoločností poskytujúcich webhosting, ktoré poskytujú skvelé zdieľané plány hostenia pre malé podniky, vás nejaký čas ušetril, zatiaľ čo ste hľadali perfektného webhostingu pre vás..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector