5 najlepších webhostingov v Kanade

01.06.2020
Najlepšie hosting '5 najlepších webhostingov v Kanade
0 12 мин.

najlepší web-hosting-kanady-2019


Ak spúšťate web pre kanadské publikum, je najlepšie získať váš hosting od kanadského poskytovateľa hostingu alebo webového hostiteľa, ktorý má tiež umiestnenie serverov v Kanade. Pretože sme odborníkmi na webhosting, preskúmali sme a vybrali sme tie najlepšie webhostingové spoločnosti v Kanade, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť.

Nižšie si môžete prečítať naše rýchle recenzie o týchto spoločnostiach. Najprv však zvážime výhody umiestnenia serverov v Kanade, ak váš web zacieľuje alebo oslovuje prevažne kanadské publikum.

Prečo si vybrať kanadského webhostingu?

Ak je hlavným publikom vášho webu kanadský jazyk, existuje niekoľko argumentov v prospech hostenia s poskytovateľom, ktorý sa tu nachádza:

 • Rýchlejšie pripojenie & reakčné časy: Ak sú vaše servery umiestnené bližšie k cieľovému publiku, môžete si vychutnať lepšie časy odozvy ako mať servery v zahraničí;
 • Podpora: Nákup webhostingu od spoločností, ktoré sa nachádzajú v rôznych časových pásmach alebo rôznych krajinách, môže mať rôznu pracovnú dobu a podpora sa môže zadávať mimo krajín, ktoré nehovoria veľmi dobre anglicky. To môže dať prekážku v komunikácii a včasnom riešení problémov;
 • Priemysel-požiadavka: V niektorých odvetviach je potrebné mať servery umiestnené v krajine, v ktorej spoločnosť podniká;
 • Právne spory: V prípade právnych sporov je ľahšie podať žalobu alebo sprostredkovať spory medzi obyvateľmi tej istej krajiny;
 • lokalizácia: Mať lokalizované služby znamená platiť v mene vašej krajiny, využívať služby, ktoré sú v súlade s právnymi predpismi pre jednotlivé krajiny, a mať prístup k podpore so sídlom v Kanade;
 • Zelený hosting: Renomované hostingové spoločnosti v Kanade sú všetky zaviazané k životnému prostrediu a vynakladajú úsilie na to, aby boli poháňané čistou energiou.

Rýchlejšie pripojenia, prístup k lokalizovaným službám a podpora sú hlavnými dôvodmi, prečo sa podniky alebo jednotlivci, ktorých webové stránky sú zacielené na kanadské publikum, rozhodnú, či budú ich webové stránky hostené u kanadského webhostingu..

Ak ste zvedaví, ktorí weboví hostia sú najlepší, prečítajte si nižšie uvedené recenzie o piatich najväčších webhostingoch v Kanade:

GreenGeeks

Navštívte stránku »

GreenGeeksGreenGeeks je hostingová spoločnosť so svetovou pôsobnosťou, ktorej dátové centrá sa nachádzajú v USA, Európe a samozrejme v Kanade. Ako už názov výrečne naznačuje, táto spoločnosť je ekologickou spoločnosťou, ktorá sa zaviazala znižovať svoj vplyv na životné prostredie. Robia to tak, že trikrát nahradia množstvo energie, ktorú používajú, veternou energiou.

GreenGeeks umožňuje zákazníkom vybrať si dátové centrum, v ktorom sú poskytované. Kanaďania si môžu zvoliť, že budú poskytované v dátovom centre v Montreale alebo Toronte..

Okrem toho, že spoločnosť GreenGeeks je environmentálnou platformou pre váš web, zaväzuje sa tiež zvyšovať rýchlosť, zvýšiť bezpečnosť a spoľahlivosť..

Použitím najmodernejších technológií rýchlosti, ako sú disky SSD, prispôsobená interná technológia ukladania do vyrovnávacej pamäte, zabudované CDN, rýchle webové a databázové servery a PHP 7 povolené na všetkých serveroch, GreenGeeks môže zaručiť neuveriteľne rýchle načítanie stránok..

Z hľadiska zabezpečenia ponúkajú bezpečnostné skenovanie v reálnom čase, pokročilú analýzu hrozieb v klastroch a proaktívne monitorovanie serverov, ktoré im umožňujú udržiavať 99,9% dostupnosti.

Pokiaľ ide o hostingové plány, ceny za zdieľaný hosting sa začínajú na 3,95 dolárov mesačne, ale hosting VPS, dedikované servery, hosting WordPress a balíčky pre ďalších predajcov sú tiež konkurenčné ceny a môžu sa pochváliť množstvom funkcií, ako je registrácia domény zadarmo, bezplatná migrácia webových stránok, bezplatná webová stránka. staviteľ, podpora 24/7, bezplatné zálohy, licencia cPanel / WHM, 30-dňová záruka vrátenia peňazí, vynikajúca bezpečnosť atď..

GreenGeeks je vynikajúcou voľbou pre kanadskú webovú stránku, ktorá si cení energiu z obnoviteľných zdrojov, vynikajúce hostingové balíčky a záväzok k najnovším a najväčším v riešení hostingu..

HostPapa

Navštívte stránku »

HostpapaHostPapa je nezávislá kanadská hostingová spoločnosť založená v roku 2006. Rovnako ako GreenGeeks, aj oni sú ekologickým webovým hostiteľom s dátovými centrami v USA a Kanade..

Tento webhosting ponúka cenovo dostupné plány hostenia vo viacerých kategóriách hostenia vrátane zdieľaného hostenia, WordPress, VPS a hostenia predajcu. Značia sa ako hosting pre začiatočníkov a malé podniky, ktoré chcú silného a spoľahlivého partnera pre hosting.

Aj keď majú sídlo v Kanade, HostPapa sa nebojí zamerať aj na globálne trhy. Na tento účel ponúkajú viacjazyčnú podporu, vylepšené disky SSD, CloudFlare CDN, podporu 24/7, záruku dostupnosti 99,9% a najmodernejšie dátové centrá..

Automatické zálohovanie a skenovanie škodlivého softvéru, bezplatné certifikáty SSL, bezplatná migrácia webových stránok, 30-dňová záruka bez rizika sú len niektoré z ďalších funkcií hostenia, ktoré môžete využívať na serveri HostPapa..

Zdieľané hostingové balíčky je možné zakúpiť za pouhých 3,95 dolárov mesačne. Obchodné zdieľané hostingové plány balia viac zdrojov ako štartovací balík, ale všetky plány v tejto vrstve zahŕňajú bezplatnú registráciu domén, ovládací panel cPanel, prístup k viac ako 400 aplikáciám, bezplatné školenie jeden na jedného, ​​bezplatné šifrovanie SSL, staviteľa stránok a zadarmo CDN.

Odporúčame HostPapa, ak nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti s hostingom a tvorbou webových stránok, pretože ide o priateľskú a užívateľsky orientovanú spoločnosť, ktorej cieľom je pomôcť pri zakladaní a rozširovaní vášho online obchodu..

HawkHost

hawkhostSpoločnosť HawkHost bola založená v roku 2004 a je globálnym webovým hostiteľom so siedmimi dátovými centrami v celej Európe, Ázii, USA a Kanade.

HawkHost ponúka bezplatné migračné služby, hosťovanie založené na SSD, 99,9% dostupnosť SLA, podporu 24/7 a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ich hostingové portfólio zahŕňa zdieľané, cloudové, semi-dedikované servery, VPS a účty predajcov.

Na stránke každého príslušného plánu nájdete podrobný popis odporúčaného softvéru a technické špecifikácie každého plánu.

Ich zdieľaný hostingový balík na základnej úrovni je najdostupnejší, dokonca v porovnaní s ostatnými webovými hostiteľmi uvedenými vyššie, a cena začína na 2,99 dolárov mesačne. Tento plán je obmedzený len s ohľadom na prostriedky na disku, ktoré sú obmedzené na 10 000 MB. Ďalší zdieľaný hostingový plán, Professional je oveľa drahší za $ 7,99 / mesiac, ale prichádza s neobmedzeným diskovým priestorom SSD.

Ďalšou hostiteľskou kategóriou v HawkHost sú cloudové servery, ktoré obsahujú päť rôznych plánov od 5 $ / mesiac do 80 $ / mesiac. Tieto plány prichádzajú s plným prístupom root, sú napájané SSD a plne škálovateľné. Semi-dedikované servery majú dva plány, zatiaľ čo VPS majú tri plány.

Aj keď sú plány konkurencieschopné a zdroje sú bohaté a škálovateľné, cPanel nie je súčasťou každého plánu zadarmo a je k dispozícii iba za príplatok. Na druhej strane všetky programy obsahujú bezplatné neobmedzené certifikáty SSL.

Či už spúšťate svoj prvý web alebo hľadáte migráciu na iného hostiteľa, HawkHost je spoľahlivá a cenovo dostupná voľba.

OVHcloud

ovh cloudOVH Cloud je poskytovateľ podnikového hostingu so serverovými umiestneniami v celej Európe a na východnom pobreží Kanady, ktorý sa špecializuje na riešenia hostovania hybridných cloudov. Zameriavajú sa na IT agentúry a firmy a ponúkajú hosťovanie kompatibilné s PCI (PCI-DSS Level 1).

Holé kovové servery OVHCloud, súkromné ​​cloudové a verejné cloudové riešenia sú skvelou voľbou pre všetky podniky, ktoré chcú vybudovať škálovateľnú, bezpečnú a agilnú infraštruktúru, ktorá vyhovuje výzvam ich projektov..

Servery holých kovov sú k dispozícii od 249 USD mesačne a sú kategorizované podľa určitých cieľov. Napríklad, ak ste vlastníkom hier, ktorí hľadajú herné servery, existuje vyhradená kategória pre riešenia herných serverov. Medzi ďalšie dedikované servery patria Infraštruktúra, Vysoká dostupnosť, Ukladací priestor a GPU.

Ak hľadáte riešenia, ktoré vyhovujú pracovnému zaťaženiu na podnikovej úrovni, hosťované riešenia privátneho cloudu spoločnosti OVHCloud ponúkajú fyzicky izolované cloudové prostredia pre jedného nájomcu s flexibilitou, prevádzkovou konzistentnosťou a vynikajúcim výkonom..

Vďaka riešeniam verejného cloudu, ktoré ponúka OVHcloud, sa vám bude páčiť najvyššia dostupnosť, bezpečnosť a výkon. Zdroje sú 100% vaše 100% času a budete používať 100% svojich zdrojov bez nadmerného prideľovania. Či už hľadáte neobmedzené cloudové úložisko typu pay-as-you-go, archívne úložisko, blokové úložisko alebo verejné cloudové inštancie, OVH vás pokryje.

Tento hostiteľ neponúka hostingové riešenia pre začiatočníkov a ich hostingové riešenia sú navrhnuté pre špičkových zákazníkov, ktorí hľadajú maximálny výkon a bezpečnosť.

iWeb.com

iWebIWeb je so sídlom v Montreale a je z 98% poháňaný vodnou energiou, ďalším ekologickým riešením pre podnikové hostenie, ktoré ponúka dedikovaný a cloudový hosting. Okrem Montrealu má iWeb globálne zastúpenie v Európe, Ázii a Amerike.

Servery určené pre jeden procesor začínajú na $ 110 / mesiac, ale môžete si vybrať z až 19 vyhradených serverových konfigurácií vrátane serverov s dvoma procesormi alebo serverov postavených na výkon alebo ukladanie. Medzi nimi nájdete servery kompatibilné s PCI, servery s úložiskom SSD a nemerané servery so šírkou pásma.

Redundantné dátové centrá iWebu umožňujú 100% energetickú a sieťovú SLA. Z hľadiska bezpečnosti sú k dispozícii ochrana DDoS, možnosti vzdialenej zálohy a brány firewall.

Možnosti cloudového servera Pay-as-you-go sú k dispozícii s úložiskom Windows alebo Linux a SSD, ceny začínajú na 0,04 $ / h.

Okrem hosťovania poskytuje iWeb aj riešenia úložiska (sieťové úložisko, blokové úložisko, záložné úložisko a cloudové zálohovanie), ako aj sieťové služby (CDN, firewally, bezpečnosť) a správu serverov..

Hostingové riešenia iWebu sú vhodné pre IT profesionálov, podniky a podniky.

záver

Bez ohľadu na to, aký hosting potrebuje, môže byť – od čokoľvek od jednoduchých riešení zdieľaného hostenia po riešenia cloud computingu – hostiteľské spoločnosti uvedené v tomto článku najlepšie vo svojich kategóriách. Všetci hostitelia so zelenou energiou majú globálnu prítomnosť a pestrý katalóg služieb, ktoré idú nad rámec tradičného hostenia a ktoré môžu veľmi dobre konkurovať iným popredným americkým a európskym značkám hostingu..

Ak hľadáte hosting v Kanade, nezabudnite si ich vyskúšať!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector