6 najlepších ekologických poskytovateľov webhostingu

best-zeleno-hosting poskytovatelia-2019


Všetci veľmi dobre vieme, že vyčerpávame prírodné zdroje Zeme viac ako kedykoľvek predtým. Zanechalo to niekoľko závažných zmien v životnom prostredí a my sa v budúcnosti radi stretneme s väčším počtom problémov. Musíme si dokonca položiť otázku, aký druh Zeme opustíme pre naše deti v budúcnosti. Preto musíme prejsť na ekologické alternatívy a žiť efektívnejšie, kdekoľvek je to možné. Jednou z týchto oblastí je to, s čím sa rozhodneme napájať našu technológiu.

Webhosting je obrovský podnik a jeho spotreba energie je rovnako veľká. Veľké spoločnosti majú hangáre plné burácajúcich serverov, ktoré iba horia energiou, aby pokračovali. Nezabudnite, že ak má byť váš web k dispozícii celý deň, server musí fungovať celý deň. Priemerný server spotrebuje približne 20,4 kilowattov za deň. Veľké spoločnosti poskytujúce webhosting majú celý deň prevádzkovaných najmenej 1 000 serverov, čo ich dennú spotrebu energie 20 400 kilowattov. To môže poháňať niekoľko štvrtí a viac. Výkon potrebný na spustenie všetkých serverov v Spojených štátoch sa rovná množstvu, ktoré by mohlo 5 jadrových elektrární vyrobiť. Je teda celkom ľahké pochopiť, aké veľké škody má internet na našom prostredí.

Aj keď je ekologizácia dnes populárnou frázou, má to vážne účinky na životné prostredie. Ekologizácia je voľbou, ktorá môže pozitívne ovplyvniť životné prostredie. Ale aké zmeny to skutočne urobí? A čo je dôležitejšie, aké priame výhody vám ponúka? Tešíme sa na tieto otázky a zistíme, čo ešte táto udržateľná forma webhostingu môže ponúknuť. Takže, bez ďalších okolkov, poďme na to!

Môžete mať silný dopad na životné prostredie

Začnime s prvou a najviditeľnejšou výhodou výberu ekologického webhostingu. Ekologizácia je niečo, čo môžete urobiť, aby ste sa podieľali na ochrane životného prostredia. Ako som už uviedol vyššie, vaše webové stránky neustále vyčerpávajú naše environmentálne zdroje. Zelený hosting zaisťuje, že všetka energia, ktorú servery spoločnosti potrebujú na hosťovanie webových stránok, pochádza z obnoviteľného zdroja. Ak sa tak rozhodnete, rozhodnete sa pre životné prostredie ísť ľahko.

Je to dobré meno a marketing vašej spoločnosti

Čokoľvek zelené s ním má pozitívne vzťahy a vytvára pre vašu spoločnosť dobrý imidž verejnosti. Svoj verejný imidž môžete jednoducho a ľahko vylepšiť získaním zelených poverení. Spoločnosť, ktorá pracuje na uskutočňovaní zmien a znižovaní dopadu, ktorý majú na životné prostredie, je zvyčajne populárnejšia, čo im zase prináša environmentálne uvedomelejších zákazníkov a klientov..

Ekologizácia je v súčasnosti neuveriteľne populárna, a preto sa stáva aj výberom v oblasti marketingu. Ak propagujete skutočnosť, že vaša spoločnosť investuje a podporuje ekologické riešenia, pritiahnete viac ľudí. Jasným definovaním toho, prečo pracujete na ochrane životného prostredia, sa veľmi pravdepodobne budete chcieť obrátiť na publikum šetrné k životnému prostrediu, proti ktorému by ste sa inak neodvolali.

Je tiež pravda, že mnoho zákazníkov je ochotných zaplatiť trochu navyše, ak vedia, že kupujú „zelené“ služby. Takže zelený hosting má určite potenciál na zlepšenie vášho ziskového rozpätia prilákaním viacerých klientov a umožnením mierne zvýšiť svoje ceny.

Je to dostupnejšie

Keďže žiadna spoločnosť poskytujúca služby neplatí za energiu, ktorú hosting vašich webových stránok spotrebuje, na vašej peňaženke je to oveľa jednoduchšie. Keď spoločnosti vyrábajú svoju vlastnú energiu z obnoviteľných zdrojov, ako sú veterná energia a solárne panely, majú oveľa menšie náklady. Môžu ušetriť veľa peňazí, aj keď to vyžaduje počiatočnú investíciu spojenú so zdrojom zelenej energie. Zelený hosting je lacnejší alebo stojí rovnakú cenu ako bežný hosting. Zákazník tak môže profitovať aj zo všetkých ušetrených peňazí. Svoju spoločnosť nielen stavíte do dobrého mena, získavate dôveru zákazníkov a šetríte životné prostredie, ale robíte si aj rozumný finančný výber.

Ako si vybrať poskytovateľa zeleného hostingu

Ak hľadáte ekologické riešenie hostingu, ste na správnom mieste. Existuje mnoho spoločností, ktoré sa už etablovali ako úžasní poskytovatelia služieb a sú ekologickými podporovateľmi. Výber ekologického poskytovateľa hostingu funguje rovnako ako výber bežného poskytovateľa. Musíte len poznať svoj rozpočet a kvalitu služieb, ktoré získate. Druhá otázka je zložitejšia ako posledná otázka, preto sa touto prvou budeme zaoberať. Existuje niekoľko základných charakteristík, ktoré musíte dávať pozor, aby ste sa mohli rozhodnúť, s ktorým budete v dlhodobom horizonte spokojní..

 • uptime – Vaša webová stránka musí byť k dispozícii po celý rok. Ak dôjde k výpadku serverov aj na chvíľu, nikto nemá prístup na váš web, čo znamená, že v tom čase stratíte podnikanie. Väčšina spoločností uvádza, že majú 99% pevnú dobu prevádzkyschopnosti, ale prečo by to tak nebolo? Najskôr by ste mali dôverovať svojmu vnútornosti a prečítajte si o nich niekoľko recenzií. Dobrý web s recenziami hostiteľa meria dobu prevádzky spoločnosti rovnako ako my. Takže vždy sa pozrite na recenziu skôr, ako dôverujete tomu, čo spoločnosť hovorí o ich dostupnosti.
 • Rýchlosť načítania stránky – Keď bude váš web funkčný, musí byť rýchly. Rýchlosť načítania stránky je nezávislým faktorom hodnotenia spoločnosti Google a je neuveriteľne dôležitá aj z hľadiska používateľskej skúsenosti. Ľudia sa nebudú držať na vašom webe, ak načítanie trvá dlhšie ako 2 sekundy. V skutočnosti by ste mali mať poskytovateľa hostingu, ktorý vám umožní načítať vaše webové stránky do 1 sekundy. Týmto spôsobom môžete zaistiť, aby vaši používatelia mali skutočne uspokojivý zážitok. Môžete vidieť, ako rýchlo sú servery spoločnosti rovnaké ako v prípade prevádzkyschopnosti. Čítaním prehľadu a sledovaním meraní.
 • Zákaznícka podpora – Prevádzka webových stránok môže byť niekedy problematická, najmä ak nie ste zvyknutí používať hostiteľskú službu, ktorú používate. Môžete sa tiež stretnúť s problémami a budete chcieť mať pri sebe niekoho, kto vám pomôže vyriešiť problém. Že niekto by mal byť jedným zo zástupcov zákazníckej podpory vašej hosťujúcej spoločnosti. Väčšina frustrácie spojenej s webhostingom pochádza zo zlej alebo neexistujúcej podpory zákazníkov. Mali by ste sa ubezpečiť, že zažívate najlepšiu možnú zákaznícku podporu, a skúste to. Pozrite sa, čo hovoria ľudia na fórach av sekciách s komentármi. Čestný užívateľský zážitok je váš najlepší sprievodca, keď sa snažíte zistiť, akú podporu môže hostiteľská spoločnosť ponúknuť.
 • zadarmo – Dobrá hostingová spoločnosť vám neponúka iba dobré služby a dobrú zákaznícku podporu, ale aj veľa. Mnoho služieb je predražených a ak chcete využívať základné funkcie a služby, požiadajte vás o viac peňazí. Ak je to možné, vyberte spoločnosť, ktorá ponúka bezplatné migrácie stránok, bezplatné zálohy spolu s bezplatnými bezpečnostnými funkciami a ochranou proti spamu. Čím viac bezplatných vecí získate, tým lepšie bude vaše riešenie. Majte na pamäti, že vysoko kvalitné hostingové spoločnosti skutočne idú ďalej, aby vás uspokojili s množstvom bezplatných služieb. Zatiaľ čo iní sa len snažia získať peniaze a jednoducho vám dajú niečo, za čo budete platiť.
 • Aplikácie a funkcie – Budete chcieť, aby systémy na správu obsahu, ako sú WordPress a Drupal, boli ľahko dostupné a nainštalované jediným kliknutím. Správna hostingová služba s cPanel sa bude ľahko navigovať a používať. Uistite sa teda, že to, čo kupujete, sa dá spravovať prostredníctvom cPanelu s otvoreným zdrojom.

Najlepšie ekologické hostingové služby

Rovnako ako u všetkého, čo existuje, existujú aj spoločnosti, ktoré prekonali svoju konkurenciu. V súčasnej dobe ponúkajú najlepšie ekologické služby webhostingu. Tu je 6 najlepších hráčov v oblasti poskytovateľov ekologického webhostingu.

GreenGeeks

Navštívte Hostiteľa »

GreenGeeks je jedným z najobľúbenejších mien v odvetví ekologického webhostingu. Ich úlohou je poskytovať úžasné služby webhostingu, ktoré sú poháňané výlučne slnkom a vetrom. Spoločnosť bola založená v roku 2008 a je domovom viac ako 300 000 webových stránok. Robia odvážne tvrdenia ako 99,99% dostupnosti a 100% spokojnosť zákazníka. Skutočne ponúkajú kvalitu na zálohovanie týchto tvrdení? No, zistime to!

Odvážne vyhlásenie o ich dostupnosti sa zdá byť v poriadku. Ponúkajú počas celého roka 99,91% -ný čas prevádzkyschopnosti. Zabezpečíte tým, že váš web bude neustále k dispozícii a bude pripravený na podnikanie. Môžete sa naň spoľahnúť bez toho, aby ste sa museli obávať hlúpeho vecí, ako je zlyhanie servera.

Pokiaľ ide o rýchlosť načítania webových stránok, nie je to také očarujúce. Ale v žiadnom prípade nie sú zlí. Servery GreenGeeks sú len o niečo pomalšie, ako by som očakával. Rýchlosť načítania ich webových stránok sa pohybuje medzi 600 a 1200 milisekundami, čo možno považovať za priemerné.

Ich zákaznícka podpora je tiež skvelá, čo ďalej potvrdzuje vyhlásenie. Spojenie s agentom podpory zákazníkov netrvalo dlhšie ako minútu a na naše otázky sme odpovedali veľmi rýchlo. Ich odpovede boli tiež správne a užitočné. Agent bol priateľský po celú dobu. Aj keď sme túto pozitivitu zažili, všimli sme si malý problém. Všimli sme si niekoľko gramatických chýb a niektoré vety neboli úplne komplexné. Je to preto, že ich podpora bola pravdepodobne zadávaná cudzím jazykom, ktorý nie je rodeným jazykom, pretože im to umožňuje ušetriť veľa peňazí. Môže to byť tiež vec, ktorá umožňuje GreenGeeks mať také rýchle reakcie. Pretože s viacerými zástupcami podpory zákazníkov v pohotovostnom režime existuje väčšia šanca, že niekto na vašu otázku odpovie do niekoľkých sekúnd.

Okrem spoľahlivého tímu zákazníckej podpory, na ktorý sa môžete kedykoľvek dostať, má GreenGeeks tiež dosť rozsiahlu vedomostnú základňu. Nájdete tu odpovede na najčastejšie otázky a problémy, s ktorými sa môžete stretnúť pri nastavovaní svojich webových stránok. Ak chcete zistiť problémy sami, je to skvelá voľba. Nájdete odpovede na otázky týkajúce sa všeobecného hostenia, hostingu VPS, fakturácie, hostenia predajcu a ďalších. Majú tiež množstvo videonávodov, ktoré môžete použiť.

Pokiaľ ide o zadarmo, GreenGeeks má veci pod kontrolou. Ponúkajú bezplatné doménové meno a bezplatnú migráciu webových stránok. To vám môže ušetriť veľa peňazí, ak už máte webovú stránku. Ale ak tak neurobíte, ušetríte trochu z pôvodných nákladov. GreenGeeks tiež poskytuje bezplatné zálohy každú noc. Môžete si teda byť istí, že všetky vaše údaje sú bezpečné a zdravé a vždy sa môžete vrátiť k jednej z predchádzajúcich verzií svojich webových stránok pre prípad, že by sa im niečo stalo. Okrem toho získate aj bezpečnostné opatrenia, ako napríklad Spam Assassin a SSL, takže ste do veľkej miery pripravení na všetko, čo potrebujete.

GreenGeeks tiež dodržiava zvyčajné triky manipulácie s cenami v rámci odvetvia. Inzerujú počiatočnú cenu 3,95 USD mesačne, ale musíte za ňu podpísať trojročnú zmluvu. Ak tak neurobíte, cena sa okamžite zvýši na 9,95 dolárov mesačne. To je takmer trikrát toľko.

Legrační je, že existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Kauciu môžete kedykoľvek uskutočniť, ale ak ste ju využili v ponuke bezplatnej registrácie domény, musíte za ňu zaplatiť. Poplatok za registráciu domény vás bude stáť 24,95 dolárov. Zdá sa teda, že organizácia GreenGeeks sa do pekla snaží získať svoje peniaze.

Aj keď GreenGeeks nie je dokonalý, váš web bude fungovať slušne. Majú solídny čas prevádzkyschopnosti a veľmi dobrú zákaznícku podporu, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Rýchlosti načítania webových stránok nie sú také rýchle, ale stále sú dostatočne rýchle na to, aby váš web vyhovoval dnešným štandardom. Viac informácií nájdete na oficiálnych webových stránkach Green Geek!

iPage

Navštívte Hostiteľa »

Aplikácia iPage sa stala veľmi populárnou v blogovacích priestoroch a medzi ľuďmi, ktorí sa snažia začať svoje webové stránky čo najvýhodnejšie. Sú šialene lacné, pretože ponúkajú také lacné plány ako 1,99 dolárov mesačne. Je vo vlastníctve spoločnosti Endurance International Group, ktorá je spoločnosťou, ktorá vlastní mnoho ďalších hostiteľských spoločností, ako sú BlueHost, VPSLink, FatCow atď..

Aplikácia iPage je jednoduchá v peňaženke aj v prostredí súčasne. Úvodné ceny za nízky mesiac 1,99 USD mesačne môžete získať iba na 12 mesačné predplatné. To sa mi naozaj páči, pretože to je vopred a čestné ceny, ktoré web hosting priemysel je v núdzi práve teraz. Je to celkom slušné, ale navrhujem, aby ste sa prihlásili na odber z dlhodobého hľadiska, ak pôjdete na iPage. Nie preto, že pre nich urobíte lepšie podnikanie, ale preto, že vaša mesačná cena sa zvýši na 8 $, čo predstavuje 350% cenový skok. Pravdepodobne sa tomu budete chcieť vyhnúť tak dlho, ako je to možné. Okrem tohto starého cenového triku je iPage celkom slušný.

Ich prevádzková doba servera je 99,96%, čo zaistí, že vaše webové stránky budú počas celého roka bezpečne a konzistentne fungovať. Ich rýchlosť načítania stránky je 884 milisekúnd. Je to dosť rýchle na to, aby sa webové stránky načítali okamžite, pokiaľ nechcete prevádzkovať veľkú stránku elektronického obchodu. IPage má teda v podstate požiadavky servera. Ale čo ostatné?

Zákaznícka podpora iPage by si mohla vyžadovať trochu práce. V žiadnom prípade nie sú zlé, pretože 20-minútová doba odozvy je v porovnaní s ostatnými, ktoré reagujú, trvá hodiny a dni. Po 20 minútach odpovedali na naše otázky, ale stále ma to nepresvedčilo. Hlavne preto, že existuje veľa nejednotných recenzií o zákazníckej podpore iPage na celom internete. Niektorí dostali svoje problémy vyriešené bez problémov alebo museli čakať príliš veľa, zatiaľ čo iní svoje recenzie napísali z čírej nespokojnosti. Preto je najlepšie sa rozhliadnuť a zistiť, čo nájdete skôr, ako začnete nakupovať službu.

Ak ste fanúšikom zeleného webhostingu, ubezpečte sa, že iPage je partnerom EPA Green Power, pretože webové servery a dátové centrá, ktoré umožňujú služby iPage bežať na veternej energii. Spoločnosť nakupuje toľko obnoviteľnej energie, že kompenzuje svoju spotrebu energie o 200%! Ak teda pracujete so službou iPage, urobíte z tejto planéty láskavosť.

Spolu s veľmi dobrou cenou ponúka spoločnosť iPage aj množstvo bezplatných bonbónov na sladenie obchodu. Vylepšené možnosti zabezpečenia získate od jedného z partnerov spoločnosti SiteLock. Ich softvér pomáha pri obohatení vášho webu, aby sa zabránilo akémukoľvek narušeniu zabezpečenia. Pravidelne bude kontrolovať prítomnosť škodlivého softvéru a iného škodlivého softvéru. Aby to bolo ešte lepšie, iPage tiež ponúka bezplatné zálohy, čo je najlepšie bezpečnostné opatrenie, ktoré by ste mohli urobiť pre svoj web. Väčšina spoločností za to účtuje príplatok, takže je skvelé mať ho úplne zadarmo.

Ich služby sa dobre hrajú aj s inými aplikáciami tretích strán a platformami elektronického obchodu. Máte integrácie pre platobné brány ako PayPal, Google Apps a mnoho ďalších. Nakoniec získate aj marketingové kredity v hodnote 200 USD, ktoré môžete minúť za službu Google AdWords, Bing alebo Yahoo! na predaj vašich stránok.

Aj keď to všetko znie naozaj sladko, iPage má stále niekoľko nepríjemných prekvapení. Jednou je skutočnosť, že namiesto cPanel používajú vDeck. vDeck je menej známa alternatíva používaná na správu serverov, na ktorú si môžete zvyknúť. Nie je to však také dobré a komplexné ako cPanel.

Celkovo je iPage solídnou voľbou pre každého, kto hľadá stabilnú hostingovú službu, zatiaľ čo jej peňaženka a jej prostredie sú stále ľahké. Viac informácií o službách spoločnosti iPage nájdete na ich oficiálnych webových stránkach!

InMotion Hosting

Navštívte Hostiteľa »

InMotion je moja obľúbená hostingová spoločnosť. Takže môj názor by mohol byť trochu zaujatý, ale v skutočnosti ho budem zakotvený.

InMotion existuje už viac ako 10 rokov a poskytuje domov pre viac ako 300 000 domén. Stávajú sa čoraz obľúbenejšími kvôli dôslednej kvalite svojich služieb a preto, že ponúkajú neuveriteľné ponuky. InMotion sa stal mojím obľúbeným, pretože je to spoločnosť, ktorej sa podarilo vyhnúť mnohým cenovým trikom, ktoré používa celé odvetvie. Namiesto toho fungujú na základe počiatočnej cenovej štruktúry, ktorá sa každému páči.

InMotion urobil veľké investície do ekologizácie. Majú celé dátové centrum, ktoré sa spolieha výlučne na zelenú energiu a pracuje aj na konverzii ostatných. Majú tiež skvelé politiky v rámci svojich kancelárií spoločnosti. Zahŕňa to zníženie odpadu a kladenie zvýšeného dôrazu na to, že sa nepoužívajú mnohé papierové výrobky a recykluje sa všetok ich odpad.

InMotion má technické predpoklady riadneho webhostingového podnikania pod kontrolou. Bez ohľadu na to, aký plán sa rozhodnete kúpiť v službe InMotion, môžete si byť istí, že vaše stránky zvládnu bez problémov. To bude dosiahnuteľné po celý rok a beží vysokou rýchlosťou. Dôvodom je skutočnosť, že servery InMotionu majú výpadok medzi 100% a 99,97%, takže sú k dispozícii takmer každú sekundu roka. Ale nielen to, že majú aj krátke časy načítania. Môžete očakávať, že sa vaša stránka načíta medzi 460 a 700 milisekundami, čo je pozoruhodné.

K rýchlosti a stabilite prispieva aj skutočnosť, že všetky vaše údaje budú uložené v architektúre SSD. Väčšina poskytovateľov hostingu požaduje ďalší mesačný poplatok za ukladanie vašich webových stránok na SSD, ale InMotion ich poskytuje zadarmo.

Na vylepšenie obchodu má spoločnosť InMotion veľa bezplatných bonusov, ktoré by sa do dohody mohli hodiť. Ak napríklad chcete presunúť svoj existujúci web na jedno zo zelených dátových centier InMotion, urobia to za vás zadarmo. Budete mať prístup na pár hodín a oni pre vás vykonajú migráciu stránok. Môžete tiež očakávať bezplatné pravidelné zálohovanie. Denné zálohovanie vášho webu je najväčším bezpečnostným opatrením, ktoré môžete urobiť. InMotion tiež ponúka doplnok Sucuri zadarmo, aby bol váš web s bezpečnostnými opatreniami úplne opevnený. Je to úžasný doplnok, ktorý neustále preveruje vaše webové stránky z hľadiska potenciálnych rizík a zneužitia, ktoré môžu hackeri využiť. Za tento doplnok by ste platili 16,66 dolárov mesačne, ale tu ho získate zadarmo.

Na začiatok všetkého toho má InMotion ocenený tím zákazníckej podpory. Hovoria sa najpřátelskejšími ľuďmi na Zemi, a pokiaľ to dokážem, zostáva to pravda. Zavolať svojmu podpornému tímu o pomoc je výbuch. Počas 2 minút sa v priamom prenose spojíte so zástupcom technickej podpory, ktorý na vašu otázku buď odpovie, alebo priamo vyrieši váš problém. InMotion má jednoducho najlepšiu zákaznícku podporu zo všetkých poskytovateľov hostingu, ktorých som doteraz skontroloval. Je to niečo, čo má vlastne len veľmi málo spoločností.

InMotion má všetko, čo by ste chceli od hostiteľskej spoločnosti. Je to tiež konzistentné a spoľahlivé, takže si môžete byť istí, že za každých okolností budú mať chrbát. Hoci ich spoločné plány hostenia nie sú najlacnejšie, za svoje peniaze sa oplatia. Môžete si dať ruky na ich základný zdieľaný hosting plán za 5,99 dolárov mesačne. Je to celkom slušná dohoda, berúc do úvahy všetky ponuky spoločnosti InMotion. Viac sa o tom dozviete na oficiálnych webových stránkach!

Tučná krava

Navštívte Hostiteľa »

FatCow má neočakávané meno pre webhosting a je tiež celkom kreatívne. FatCow však v žiadnom prípade nepatrí medzi najlepšie na trhu. Je to jednoducho preto, že niektoré z ich služieb zodpovedajú názvu spoločnosti. Sú rovnako pomalé ako tučné kravy. Napriek tomu je FatCow stále plný mnohých pozitívnych prekvapení, ktoré si zaslúžia, aby ste sa k nim pripojili.

Tento FatCow bol nažive a kopal od roku 1998 a odvtedy obdivoval obdivuhodné výsledky. Spoločnosť by nezískala medaily za rýchlosť, ale pomalý a stabilný prístup pre nich tiež fungoval dobre.

FatCow je tiež partnerom EPA, čo vraj znamená, že všetky ich dátové centrá sú poháňané veternou energiou. Ale nemôžem to s istotou povedať, pokiaľ to nikdy osobne nenavštívim. Byť partnerom EPA znamená, že sú celkom legitímni.

Páčilo sa mi prístupu FatCowu k stanovovaniu cien, pretože je vopred a úprimný. Väčšina spoločností to nemá, takže je vždy skvelé to vidieť. Môžete dostať ruky na ich základný plán za 49 dolárov ročne, čo je veľmi dobré. FatCow má pre nich veľa čo sa týka tvorby cien. Tento zjednodušený program hostenia stojí 4,83 dolárov mesačne, ale v žiadnom prípade nie je trvalý. Keď obnovíte svoj plán po úvodnom období, cena sa zvýši na 10,99 dolárov mesačne. Čo je šialený 250% skok. To je stále 131,88 dolárov ročne, ale stále je toho príliš veľa, ak si uvedomíte, že môžete mať plán InMotion 6 dolárov, ktorý robí oveľa lepšiu prácu.

Veľkým prekvapením je, že FatCow ponúka aj najlacnejší hostingový plán, pravdepodobne v celom webhostingovom priestore. Stojí to 0,75 dolárov mesačne, čo vás bude stáť 9 dolárov ročne! To je šialené. Aj keď obnovíte tento plán, bude to stáť 20 dolárov ročne. Takže ak hľadáte len vyskúšať nejaké veci alebo máte jednoduchý portfólio webových stránok, tento plán zvládne prácu s minimálnymi nákladmi.

Pokiaľ ide o technické detaily, FatCow má stabilitu, ale chýba mu rýchlosť. S prevádzkou 99,90% sa môžete spoľahnúť na to, že spustíte vaše webové stránky, ale bude to dosť pomalé. Priemerná rýchlosť načítania stránok serverov FatCow je 1500 milisekúnd. To je dosť pomalé.

Zákaznícka podpora spoločnosti FatCow je podľa našich skúseností celkom slušná, ale zdá sa nejednotná, keď sa pozrieme na recenzie predložené používateľom. Ponúkajú live chat a buď vám odpovedia do niekoľkých minút, alebo vás čakajú asi hodinu. Môžete sa tiež pozrieť na ich vedomostnú základňu, ktorá vám poskytuje množstvo návodov a najčastejšie otázky. Vieš, základné veci.

Celkovo, ak hľadáte niečo smiešne lacné, ktoré túto prácu splní, FatCow je v poriadku. Poskytuje možnosť minúť 9 dolárov ročne na váš hostingový plán, čo je úžasné. Ak sa však rozhodnete pre niečo silnejšie, je najlepšie sa pozrieť na to, čo ponúkajú iné spoločnosti.

Viac informácií o službách FatCow nájdete na ich oficiálnych webových stránkach!

Hostgator

Navštívte Hostiteľa »

HostGator teraz poháňa 1,3 milióna webových stránok pomocou sily vetra v Texase. Sú jednou z najväčších webhostingových spoločností na svete a stále rastú veľmi rýchlo. Je dobré vedieť, že väčšina tohto rastu sa opiera o zelenú energiu, pretože hosťovanie vašich webových stránok s nimi je omnoho presvedčivejšie, keď viete, že to nepoškodí Zem. HostGator má ale aj veľa ďalších skvelých vecí. Majú skutočne dobré služby, ktoré by ste si mali vyskúšať.

HostGator teraz ponúka cenovo najdostupnejší cloudový hostingový plán na trhu. Je to lacnejšie ako väčšina zdieľaných plánov hostenia, ale dvakrát rýchlejšie. Môžete sa prihlásiť na odber za 2,99 dolárov mesačne a využívať výhody, ako je napríklad stabilný 99,99% prevádzkový čas a bleskové rýchlosti načítania 520 milisekúnd. Služby hostgatora sú viac ako dostatočné na to, aby mohli vaše webové stránky prevádzkovať nákladovo efektívnym a neuveriteľne účinným spôsobom.

Zákaznícka podpora spoločnosti HostGator je tiež celkom slušná, ale používatelia mali o nej veľa nejednotných názorov. Zdá sa nám to v poriadku. Trvalo asi 5 až 10 minút, kým ich podporný agent odpovedal na naše otázky. Ale neberte si za to moje slovo. Vzhľadom na to, že spoločnosť HostGator má desiatky tisíc klientov, pred nákupom sa oplatí vykonať dôkladný prieskum podporných služieb..

HostGator tiež ponúka dobré bezplatné veci, ako je bezplatná migrácia stránok a výkonné bezpečnostné opatrenia. Pri každom prémiovom pláne budete mať bezplatný prístup k automatickému odstraňovaniu škodlivého softvéru, automatickému zálohovaniu webových stránok, ochrane proti útokom DDoS. Je preto zrejmé, že spoločnosť HostGator sa rozhodla, že vám ponúkne solídnu ponuku. Prihláste sa na odber hostingu na serveri HostGator a získajte ruky pri hostovaní prostredníctvom cloudu za šialene nízku cenu. Viac informácií nájdete na ich oficiálnych webových stránkach.

HostPapa

Navštívte Hostiteľa »

HostPapa je úspešná webhostingová spoločnosť, ktorá poskytuje domov pre viac ako 500 000 webových stránok. Pôsobia v USA a Kanade, ale majú tisíce klientov aj v Európe. Za posledných 10 rokov zaznamenali rýchly rast a je zaujímavé pozrieť sa, čo prispelo k ich úspechu. Možno je to tak, že ponúkajú telefonickú podporu rodeným hovorcom mnohých jazykov vrátane nemčiny, angličtiny, francúzštiny a španielčiny. HostPapa sa tiež pýši investovaním do obnoviteľnej energie. Patrí k malému percentu hostingových spoločností, ktoré poháňajú svoju architektúru prostredníctvom obnoviteľných zdrojov energie, takže za to stojí. Určite sa im to darí, ale uvidíme presne, ako sa sem dostali a čo poskytujú.

Po registrácii prostredníctvom jednoduchého dvojstupňového procesu vás uvítajú možnosti podpory, z ktorých si môže vybrať len veľmi málo, ak vôbec niektorá iná hostiteľská spoločnosť. Po nastavení je čas vyskúšať ich servery.

Stabilita je na prvom mieste a HostPapa to má pod kontrolou. Ich servery majú 99,99% dostupnosti po celý rok. Ani niektorí z najlepších psov v hostingu nedokážu o sebe povedať. HostPapa je skutočne spoľahlivý pri udržiavaní prevádzkyschopnosti vašich webových stránok bez toho, aby sa na chvíľu naťahoval.

Ich priemerná rýchlosť načítania stránky však nie je taká vynikajúca. Najlepšie je priemer. V priemere môžete očakávať čas načítania 900 milisekúnd, ktorý niekedy môže dosiahnuť až 1500 milisekúnd. Nie je to blesk, ale načíta webové stránky plynulo.

Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, je ťažké povedať niečo zlé o HostPapa, čo je určite jedným z faktorov, ktoré prispeli k ich úspechu. Poskytujú telefonickú podporu v 18 krajinách av 4 rôznych jazykoch, čo určite osloví širokú škálu ľudí. Okrem toho poskytujú aj svoju vlastnú jedinečnú podporu. Stretnutie s „Papa Squad Expert“, ktoré je najväčšou formou držania, akú som kedy videl. Vedú ľudí cez konkrétne problémy a procesy prostredníctvom videorozhovoru alebo telefónu. Je to úžasné.

Od jedného zo zástupcov ich zákazníckej podpory sme tiež dostali odpoveď do 4 minút. Zástupca servisu odpovedal na všetky naše otázky v čo najkratšom čase a rozhovor, ktorý sa nám zdal skutočný. V žiadnom prípade to nebolo robotické. HostPapa si skutočne zaslúži cookie, ak má vynikajúci tím podpory.

HostPapa má tiež niekoľko skvelých zadarmo. Vďaka ich zdieľaným hostingovým plánom získate ochranu proti spamu, serverovú bránu firewall, detekciu a monitorovanie narušenia. Toto sú celkom spoľahlivé bezpečnostné funkcie, ktoré ochránia vaše stránky.

Ceny produktu HostPapa majú niečo, čo som neocenil. Rovnaké staré cenové triky, ktoré používa každá iná spoločnosť. Ak sa chcete dozvedieť nízku inzerovanú cenu 3,95 dolárov za mesiac, musíte sa zaregistrovať až tri roky. O tom nie je nič nové, ale je to stále škoda. Pretože cena sa zvýši na 4,95 dolárov, ak si vyberiete obdobie 24 mesiacov alebo 12 mesiacov. Vlastne by ste sa však radšej prihlásili k niektorej z ich dlhodobých obchodov, pretože by ste sa chceli ubezpečiť, že obnovenie plánu príde čo najskôr. Ak k tomu dôjde, cena sa zvýši na viac ako 6 dolárov mesačne. Je to asi 150% až 200% cenový skok od toho, čo ste pôvodne očakávali.

Je toho viac. Máte komplikovanú 30-dňovú záručnú lehotu na vrátenie peňazí ako u ktoréhokoľvek iného poskytovateľa hostingu. Problém je v tom, že sa nedostanete zadarmo, aj keď ho zrušíte do 30 dní. Ak pre vás nastavili váš web, po zrušení vám bude účtovať poplatok za nastavenie 29,95 dolárov.

Aj keď majú tieto financie na pamäti, HostPapa môže byť celkom slušný. Je však dôležité, aby ste si boli istí, že sa s nimi budete môcť držať najmenej rok a nebudete mať problém s zdvojnásobením pôvodnej ceny pri obnove. Vzhľadom k tomu, môžete stále vystupovať docela lacno. Ďalšie informácie nájdete na oficiálnych webových stránkach hostiteľa.

záver

Ak ste pripravení urobiť pre vaše webové stránky šetrné k životnému prostrediu, jedno z nich bude v poriadku. Každá z týchto spoločností sa snaží, aby minimalizovala svoju uhlíkovú stopu na planéte. Napriek tomu, že všetky z nich sú pre životné prostredie prospešné, neodporúčam ich všetkým na hosťovanie vašich webových stránok. Najlepšie, s ktorými by ste mohli ísť, sú InMotion a HostGator. Obidve sú renomované spoločnosti, ktoré sú lacné a ponúkajú svojim klientom kvalitné služby. Dúfam, že sa vám tento článok páčil, a že sme vám dnes pomohli naučiť sa niečo nové!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map