7 najlepších hostiteľov WooCommerce v Austrálii

best-woocommerce-hosting a Austráliou


Ak hľadáte dôveryhodný hosting WooCommerce, sme tu, aby sme vám pomohli urobiť správne rozhodnutie. Ako doplnok elektronického obchodu WordPress vám môže spoločnosť WooCommerce pomôcť ľahko a rýchlo predávať svoje produkty online bez akýchkoľvek technických problémov..

Táto platforma vám zjavne umožňuje spravovať a prevádzkovať rôzne aspekty internetového obchodu, ako sú okrem iného faktúry od zákazníkov, kategórie produktov a zásoby. Všetky tieto funkcie sú štandardne bezproblémovo integrované, vďaka čomu je doplnok WooCommerce bezpečnou a pohodlnou platformou pre tých, ktorí chcú vybudovať úplne nový obchod WooCommerce alebo radšej rozšíriť svoju existujúcu webovú stránku pomocou najlepšieho riešenia elektronického obchodu WordPress..

Pre váš obchod WooCommerce existuje široká škála webových hostingových platforiem a každá z nich má svoje vlastné jedinečné vlastnosti, ktoré nájdete podľa vášho želania. Nezáleží na tom, či práve začínate alebo ste profesionál v tejto oblasti, náš výber 7 najlepších hostingov WooCommerce v Austrálii vám pomôže urobiť krok v rozširovaní vášho podnikania na internete. Viac informácií o našich špičkových hostiteľoch nájdete v nasledujúcej recenzii:

Najlepší poskytovatelia hostingu WooCommerce pre austrálskych zákazníkov

Nižšie nájdete recenzie najlepších poskytovateľov webhostingu, ktorí ponúkajú hosting WooCommerce. Všetkým týmto webhostingovým spoločnostiam odporúčame pre zákazníkov z Austrálie.

1. A2Hosting

A2Hosting-woocommerce-Austrália

A2Hosting

A2Hosting má slogan, ktorý hovorí: „Naša rýchlosť, náš úspech“ a tento poskytovateľ webhostingu skutočne prešiel dlhou cestou, ktorá sa vyvinula ako austrálske riešenie webhostingu. Táto platforma je vyladená, rýchla a vždy pripravená pre vás. Preto vám odporúčame zvoliť vysokorýchlostný balík, ktorý je prispôsobený vašim požiadavkám.

Počnúc zdieľaným hostingom sa budete deliť iba s 3,93 dolárov mesačne, aby ste si mohli vychutnať hosťovanie svojho osobného blogu alebo webovej stránky s optimalizáciou Joomla, Drupal alebo WordPress. Hostiteľ používa servery Turbo, ktoré majú rýchlosť až 20-krát vyššiu ako ostatní konkurenti na trhu. Tento plán sa ľahko používa a umožňuje vám bezplatný prenos webových stránok.

VPS Hosting plán v rámci tohto hostiteľa je 5,00 dolárov mesačne, čo vám dáva viac energie ako zdieľaný hosting. Čo vás najviac zaujme, je rýchlosť, bezpečnosť a skutočnosť, že je priateľský k vývojárom. Okrem možnosti bezplatného prenosu stránok budete mať tiež možnosť zvoliť si úroveň riadenia, ktorá vyhovuje vašim online potrebám..

Za balíček pre distribútorov vás bude stáť 13,19 USD mesačne, keď budete hosťovať svojich vlastných zákazníkov. Okrem toho budete mať jednoduché nastavenie hosťovacích účtov, plne biely štítok, svetový ovládací panel WHM a bezplatný fakturačný systém..

Dedikovaný hosting umožňuje vášmu webu za 99,59 dolárov mesačne intenzívne obchodné potreby, kde si budete môcť prispôsobiť zdroje svojho vlastného servera, mať úplnú izoláciu, zvoliť požadovanú úroveň riadenia a využívať bezplatný prenos webových stránok..

2. SiteGround

Siteground-woocommerce-hosting a Austráliou

SiteGround

SiteGround je jedným z hostiteľov WooCommerce so svojimi štyrmi dátovými centrami v Chicagu (USA), Londýne (Spojené kráľovstvo), Amsterdame (Holandsko) a Singapure. SiteGround vám ponúka niekoľko možností v závislosti od toho, či ste začiatočník, profesionál alebo len rozširujete svoje webové stránky. Tento poskytovateľ webhostingu je prispôsobený úspechu vašej firmy alebo osobných webových stránok.

Pre začiatočníkov poskytuje program SiteGround balík StartUp, ktorý je navrhnutý tak, aby vám umožnil vytvoriť skvelú webovú stránku. Balík vás bude stáť 3,94 dolárov mesačne a na oplátku budete môcť hostiť iba jednu webovú stránku, získať 10 GB webového priestoru a každý mesiac spravovať až 10 000 návštevníkov svojej stránky. Medzi základné funkcie tohto balíka patrí bezplatný server SiteBuilder, e-mailové účty zadarmo, bezplatná služba CloudFlare CDN a podpora 24/7..

Balík GrowBig je navrhnutý pre rast vašich webových stránok a stojí 5,95 dolárov mesačne, aby vám umožnil hosťovať neobmedzené množstvo webových stránok, mať 20 GB webového priestoru a 25 000 návštev webových stránok každý mesiac. Medzi ďalšie základné funkcie patrí bezplatný server SiteBuilder, bezplatný protokol HTTPS & SSL, e-mailové účty zadarmo, bezplatné denné zálohy, podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni a tak ďalej.

Pokiaľ ide o balík GoGeek, bude vás stáť 11,95 dolárov mesačne na hostenie neobmedzeného počtu webových stránok, získanie webového priestoru s ohromujúcou 30 GB a možnosť generovať 100 000 návštev každý mesiac. Okrem všetkých ďalších funkcií v ďalších dvoch balíkoch budete mať okrem ďalších funkcií v balíkoch aj ďalšie funkcie, ako je podpora pokročilých priorít, väčší výkon servera, servery kompatibilné s PCI a 1 kliknutie na Git Rep Creation..

3. CloudWays

cloudways riadené-woocommerce-hosting a Austráliou

CloudWays

CloudWays je považovaný za zákaznícku orientovanú cloudovú hostingovú platformu so 4 novými dátovými centrami v Japonsku, Bombaji, Oregone a Singapure, aby pomohol rozšíriť svoj dosah do väčšiny ázijských krajín a amerických regiónov. Je známe, že CloudWays uľahčuje kompletný zážitok z hostenia WooCommerce, ktorého cieľom je optimalizácia online obchodov, zlepšenie miery konverzie a zvýšenie predaja..

Táto platforma obsahuje funkcie, ktoré pokrývajú všetky aspekty dobre spravovaného hostenia elektronického obchodu. Medzi tieto funkcie patrí rýchly hosting WooCommerce založený na SSD, ktorý vám umožní mať úplnú kontrolu nad všetkými servermi WooCommerce, pokročilá vyrovnávacia pamäť pre rýchlu rýchlosť WooCommerce, optimalizovaný zásobník obsahujúci Nginx, Apache, PHP, MySQL a FPM na urýchlenie načítania, PHP -7 Pripravené servery, CloudWays CDN a nakoniec bezplatný plugin WordPress Cache pre lepší výkon.

Tento poskytovateľ hostingu príde vhod s pracovným riešením hostingu pre eCommerce, aby splnil všetky požiadavky hostenia WooCommerce. V tomto prípade narazíte na riešenie pre vývojárov, riešenie pre malé a stredné podniky, riešenie pre agentúry a riešenie pre startupy..

4. StableHost

stablehost-woocommerce-hosting a Austráliou

StableHost

StableHost sa pýši ponúkaním 6 rôznych miest, ktoré si vyberie pre svojho hostiteľa. Tieto miesta sú vo Phoenixe (Arizona), Chicagu (Illinois), Amsterdame (Holandsko), Singapure, Štokholme (Švédsko) a Valencii (Španielsko)..

Pokiaľ ide o plány hostenia, StableHost má to najlepšie. Ak chcete začať, je tu WordPress Hosting, ktorý účtuje poplatok 1,75 dolárov mesačne pre začiatočníkov, 3,75 dolárov mesačne pre profesionálov a 28,50 dolárov mesačne za balík platiny. Navyše, WordPress prichádza s viac ako 10 000 bezplatnými motívmi, inštaláciou webovej stránky jedným kliknutím a prispôsobiteľným HTML.

Zdieľaný hosting v tomto ohľade stojí 1,75 dolárov mesačne pre začiatočníkov, 3,75 dolárov mesačne pre profesionálov a 28,50 dolárov mesačných poplatkov za balík Platinum. Okrem toho budete mať neobmedzený priestor na disku, neobmedzenú šírku pásma, zákaznícku podporu 27/7/365 atď. Medzi ďalšie plány webhostingu, ktoré spadajú pod program StableHost, patria Enterprise Web Hosting, Neobmedzený webhosting, Reseller Hosting a Virtual Private Servers (VPS)..

5. Hostinger

hostinger-woocommerce-hosting-Austrália

Hostinger

Hostinger je jedným zo siedmich hostiteľov Austrálie, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Tento poskytovateľ webhostingu má dobrú dostupnosť približne 99,88%, čo znamená, že tento hostiteľ sa darí veľmi dobre. Vďaka rýchlemu načítaniu 385 ms vám Hostinger poskytuje záruku rýchleho načítania stránky pre vaše webové stránky, aby vám pomohol generovať internetový prenos na vaše stránky, čo vedie k lepšiemu hodnoteniu vyhľadávacieho nástroja..

Dôvodom je skutočnosť, že spoločnosť Hostinger má servery v Ázii, Európe a USA, ktoré sú pripojené k 1 000 Mb / s, aby sa zabezpečila stálosť času načítania stále. Spoločnosť vám tiež poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a viacjazyčnú zákaznícku podporu, aby sa váš obchod online udržal stabilný.

Ďalšími pozoruhodnými funkciami, ktoré sa vám zdajú byť docela pôsobivé s Hostingerom, je bezplatné doménové meno a bezplatný tvorca webových stránok, ľahko použiteľné, neobmedzené funkcie, ktoré prichádzajú s prémiovými aj obchodnými plánmi, triky v oblasti štandardných cien, vďaka ktorým je ľahko dostupný a cenovo dostupné. Medzi plány hostenia patrí zdieľaný web hosting, cloud hosting a VPS hosting.

6. DigitalOcean

digitalocean-cloud-woocommerce-hosting a Austráliou

DigitalOcean

DigitalOcean je perfektný hostiteľ WooCommerce, ktorý môžete použiť na zlepšenie svojho online obchodu. Platforma je dodávaná so širokou škálou funkcií, ktoré sú užitočné pre vaše podnikanie.

Po prvé, tento hosting má predvídateľné ceny. To znamená, že budete musieť zabudnúť na tieto ďalšie zložité cenové štruktúry a venovať pozornosť mesačným cenovým štruktúram DigitalOcean a cenovým štruktúram v tomto odvetví. Spoločná štruktúra však zahŕňa štandardné kvapôčky, kvapôčky na všeobecné použitie a kvapky optimalizované pre CPU..

Hosting DigitalOcean sa môže pochváliť špičkovou službou, ktorá je bezplatná 24 hodín denne. Služby sa sústreďujú hlavne na technickú podporu, aby sa zaistilo, že vaše online podnikanie bude prebiehať hladko. Okrem toho, DigitalOcean vyjde jasne ako spoľahlivá platforma pre vášho hostiteľa WooCommerce.

Tento poskytovateľ webhostingu má viac ako 100 000 špecializovaných vývojových tímov z celého sveta, aby zabezpečil včasnú podporu vášho online obchodu. Táto platforma vám navyše sľubuje 99,99-percentnú dostupnosť služby SLA vo svojich hostingových službách.

7. WP Hosting

wphosting-woocommerce-hosting a Austráliou

Hosting WP

Ak hľadáte, aby bol váš obsah bezpečný a dobre spravovaný, potom by ste si mali zvoliť hostiteľa WooCommerce. Či už blogujete, predávate tovar alebo spravujete svoje portfólio online, služba WP Hosting vás pokryla. V skutočnosti je všetko veľmi jednoduché pri nastavovaní vašich webových stránok.

Najdôležitejším krokom však je zaistiť, aby ste mali vyhradený plán webhostingu na zaistenie bezpečnosti a zabezpečenia obsahu online. Na druhej strane vám táto hostingová platforma nedá pri inštalácii problém, pretože neexistuje žiadny komplikovaný proces inštalácie. Všetko, čo musíte urobiť, je urobiť pár kliknutí a všetko padne na svoje miesto.

V skutočnosti je hosting WP ideálnou voľbou pre vás, ak hľadáte najjednoduchší riadený hosting WordPress pre svoju firmu. WP Hosting sa dodáva s tromi balíčkami. Prvý z nich je najlacnejší a bežne sa označuje ako štandardný hosting, potom nasleduje program Pro Hosting a nakoniec prémiový hosting.

Ako si vybrať dobrého austrálskeho hostiteľa WooCommerce?

Pokiaľ ide o výber dobrého austrálskeho hostiteľa WooCommerce, je potrebné vziať do úvahy faktory. To znamená, že výkonnosť tejto platformy je určená množstvom faktorov, z ktorých niektoré sú zvýraznené nižšie:

Ako rýchlosť ovplyvňuje SEO a skúsenosti používateľov

Rýchlosť je základným komponentom, vďaka ktorému je daný hostiteľ WooCommerce efektívny a efektívny. Vďaka vynikajúcej rýchlosti prevádzky a načítania stránok si môžete byť istí, že váš internetový obchod splní vaše požiadavky a potreby vašich klientov..

Táto rýchlosť obyčajne pomáha generovať internetový prenos na vaše stránky, čo je výhodné, pokiaľ ide o optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov (SEO). Keď vaše stránky získajú viac návštevníkov, vyhľadávací nástroj ho ohodnotí vyššie ako konkurenčné stránky a v tomto procese zlepší používateľské prostredie. Preto keď si vyberiete hostiteľa pre svoj austrálsky WooCommerce, uistite sa, že má najlepší čas prevádzkyschopnosti a rýchlosť.

Podmorské káble spájajúce Austráliu so zvyškom sveta

Austrália má 21 podmorských káblových pripojení, z toho 10 vyradených, 11 nefunguje a 1 je vo výstavbe. Je zrejmé, že vám to hovorí, že Austrália nie je dobre pripojená k podmorským káblom, a pár z nich, ktoré sú v prevádzke, sú staré a náchylné na občasné výpadky. Čo to znamená? Podmorské káble bežne prenášajú terabajty údajov z jedného konca na druhý rýchlosťou svetla. Keď sa však objaví problém s nedostatkom podmorských káblov, internet sa spomalí a proces sa tiež spomaľuje..

Táto situácia škodí najmä tým, ktorí majú malé a stredné podniky online a ktorých hostitelia sa nachádzajú v Austrálii. Aby ich udržali v podnikaní, budú potrebovať nepretržitú prevádzku týchto hostiteľov. Pomalé rýchlosti nakladania môžu byť frustrujúce a nakoniec spomaliť vaše podnikanie. Preto sa odporúča zvážiť hosťovanie vašich webových stránok so spoľahlivými a efektívnymi medzinárodnými webovými hostiteľmi.

Austrálske ceny hostingových služieb

Ďalším faktorom, ktorý je potrebné zvážiť pri výbere dobrého austrálskeho WooCommerce, sú náklady na hostingové služby. Vzhľadom na to, že Austrália nie je dostatočne spojená s podmorskými káblami, potreba dobrej rýchlosti a efektívnosti internetu neprichádza do úvahy, či skutočne chcete zostať nad vodou v online obchode. To je dôvod, prečo sú hostingové služby v Austrálii v porovnaní s inými miestami trochu nákladné. S fantastickými funkciami, konkurencieschopnými cenami, super rýchlymi rýchlosťami a efektívnym tímom služieb zákazníkom budú vyššie uvedení poskytovatelia hostingu v Austrálii pre vás dobre pracovať..

záver

Predtým, ako sa rozhodnete pre ideálneho hostiteľa WooCommerce v Austrálii, je dôležité, aby ste si overili, ktoré hostingové plány sú pre vás z hľadiska funkcií a efektívnosti vhodné. Aby ste dosiahli tento cieľ, musíte zvážiť niekoľko faktorov vysvetlených vyššie, než urobíte konečné rozhodnutie o tom, čo chcete. WooCommerce hosting Austrália môže skutočne zmeniť spôsob, akým vykonávate svoje online podnikanie av dlhodobom horizonte určite získate veľké výhody.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map