7 Najlepšie hosting webových stránok pre dospelých

01.06.2020
Najlepšie hosting '7 Najlepšie hosting webových stránok pre dospelých
0 16 мин.

best-adult-fotografovanie-web-hosting


Webové stránky pre dospelých obsahujú obsah pre dospelých a ich služby sú obmedzené vekovými skupinami ako 18 alebo 21 rokov. Rýchle pripojenie uľahčilo spustenie webovej stránky pre dospelých pre dospelých. Medzi tieto webové stránky patria tie, ktoré sa zaoberajú budoárom a pornografiou. Ako správca takýchto stránok budete potrebovať poskytovateľa hostingu, ktorý bude obsahovať obsah pre dospelých.

Väčšina poskytovateľov sa zdrží obsahu pre dospelých a formalizuje toto obmedzenie v podmienkach zmlúv o poskytovaní služieb, ktoré budú zákazníci musieť dodržiavať, keď súhlasia so serverovým priestorom. Nákup a distribúcia obsahu pre dospelých existuje mnoho štátnych a federálnych zákonov, ako aj medzinárodných predpisov. Mnoho poskytovateľov hostingu sa obáva týchto zákonov a morálnych dôsledkov poskytovania obsahu pre dospelých.

Niektorí hostitelia slúžia tomuto odvetviu inkluzívne, zatiaľ čo iní vám umožňujú spustiť vaše webové stránky bez rizika, že budú stiahnuté. Medzi najlepšie hosting webových stránok pre dospelých patria:

Hostingová spoločnosť
štartové

1najlepší web hosting fotografie pre dospelých2,75 USD / mesiac
2najlepší web hosting fotografie pre dospelých2,95 $ / mesiac
3najlepší web hosting fotografie pre dospelých5 $ / mesiac
4najlepší web hosting fotografie pre dospelých4,95 $ / mesiac
5najlepší web hosting fotografie pre dospelých2,95 $ / mesiac
6najlepší web hosting fotografie pre dospelých3,99 USD / mesiac
7najlepší web hosting fotografie pre dospelých5,69 $ / mesiac

Teraz sa bližšie pozrieme najmä na každého hostiteľa. Prečítajte si naše recenzie najlepších hosting fotografií pre dospelých nižšie:

1. HostGator

hostgator-adult-fotografie-web-hosting

Hostgator

HostGator bol prvýkrát predstavený v roku 2002 Brentom Oxleym, ktorý chodil na Floridskú atlantickú univerzitu. Spoločnosť Endurance International ju získala v roku 2012 a hosťuje viac ako 9 miliónov webových stránok. Časť jeho popularity sa pripisuje jeho rýchlym a spoľahlivým serverom. Rýchly serverový prenos je jedným zo spôsobov, ako je HostGator schopný prekonať svoju konkurenciu. Ďalšou výhernou stratégiou, ktorú používa HostGator, je ponúkanie lacných plánov hostingu. Zdieľaný webhosting je najdostupnejšou úrovňou balíkov na webe a zahŕňa plány Hatchling, Baby a Business začínajúce od 2,75 do 5,95 dolárov každý mesiac.

HostGator ponúka hosťovanie webových stránok na platforme WordPress. Štartovací plán je vhodný pre návštevnosť 100 000 návštevníkov každý mesiac a začína na 5,95 dolárov. Každý mesiac existuje obchodný plán pre 500 000 návštevníkov, ktorý začína na 9,95 dolárov. Bezplatná ponuka migrácie s týmto plánom prevedie vaše webové stránky na servery HostGator od vášho súčasného poskytovateľa hostingu.

HostGator ponúka vynikajúci výkon za niektoré z najnižších cien na trhu. Získate nemeraný diskový priestor, neobmedzené e-mailové adresy a inštaláciu WordPress jedným kliknutím. Môžete získať doménové meno prostredníctvom webu alebo použiť existujúci.

HostGator má tiež dostatočnú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, online rozhovorov a predaja lístkov. Keď sa prihlasujete na hostovanie hostiteľa, budú užitočné fóra podpory a videonávody. 99,9% dostupnosť je spoľahlivá a spoľahlivá. Obnovovacie ceny sa však môžu ukázať ako drahé.

2. FastComet

fastcomet-adult-fotografie-web-hosting

FastComet

FastComet má svoje ústredie v San Franciscu s ôsmimi serverovými základňami v mestách ako Amsterdam, Tokio, Chicago a Singapur. Patrí medzi niekoľko súkromných firiem na hostiteľskom trhu, a preto je menšia ako niektoré z hlavných alternatív. Tento faktor pracuje v prospech firmy. Tím FastComet je schopný poskytovať také rýchle a priateľské služby, ktoré sú lepšie ako konkurencia.

Zmena poskytovateľa hostingu nie je v parku prechádzka a môže byť neuveriteľne rušivá. Ešte horšie je zistiť, že poskytovateľ, na ktorého ste sa obrátili, nie je všetko, o čom tvrdia, že je, a musíte sa vrátiť späť. S FastCometom získate 45 dní ich preverenia a svoje peniaze dostanete späť, ak ich služby nie sú príťažlivé. Toto obdobie je dlhšie ako zvyčajný čas poskytnutý inými hostiteľskými spoločnosťami.

Spoločnosť ponúka bezplatné denné zálohy, ktoré sa ukladajú mimo pracoviska po dobu jedného mesiaca. FastComet tiež pomáha jeho používateľom obnoviť staršie verzie svojich stránok jediným kliknutím. Všetky balíčky firmy obsahujú bezplatnú doménu na celý život. Väčšina ostatných hostiteľských platforiem účtuje poplatky za obnovenie doménových mien predaných používateľom.

Balík StartSmart sa začína na $ 2,95 mesačne a obsahuje jednu webovú stránku, nemeranú návštevnosť a 15 GB úložného priestoru. Plán ScaleRight zahŕňa viac stránok a 25 GB priestoru za 5,95 dolárov mesačne. Ak chcete získať 35 GB úložného priestoru, môžete si kúpiť balík SpeedUp už od 9,95 dolárov mesačne.

3. DigitalOcean

digitalocean-adult-fotografie-web-hosting

DigitalOcean

DigitalOcean má svoju základňu v New Yorku a má 8 dátových centier po celom svete. Firma ponúka množstvo funkcií vhodných pre vývojárov. Pre neskúsených správcov webových stránok si môžete zvoliť aplikácie kliknutia ako WordPress a prispôsobiť ich podľa svojich predstáv.

Štartovací balík začína na 5 $ s 1 TB prenosom, 25 GB úložného priestoru, 1 GB RAM a jedným vCPU. DigitalOcean má 20 kvapôčkových plánov s účtovnými množstvami zdrojov. Kvapôčky sú zoskupené na úrovniach štandardného, ​​všeobecného účelu a optimalizovaného na CPU. Výkonní používatelia ocenia plány Managed Database navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny výkon pre webové stránky. Ďalšími vlastnosťami, ktoré sú k dispozícii pri kúpe kvapôčok, sú plávajúce IPS a vyvažovače záťaže. Kvapôčky môžete meniť podľa toho, ako vaše stránky rastú, alebo dokonca znížiť plán.

DigitalOcean má jedny z najrýchlejších rýchlostí zaťaženia v priemysle, ako aj víťaznú dobu bezporuchovosti 99,9%. Skúsení používatelia, ktorí požadujú kvalitu hostenia, ktoré potrebujú, sa budú páčiť DigitalOcean. Medzi kvapkami, priestormi a Kubernetesom sa spoločnosť DigitalOcean zaviazala poskytovať profesionálny hosting. Ďalšou výhodou DigitalOcean je prispôsobené určovanie cien, kde si môžete vybrať rôzne cenové plány pre také aspekty hostingu, ako sú pamäť, databáza, šírka pásma a úložisko. Firma má denné zálohy, ktoré sú pre vaše webové stránky bezpečnou stávkou.

4. StableHost

stablehost-adult-fotografie-web-hosting

StableHost

StableHost pôsobí v oblasti hostingu od roku 2009 a má malý tím odborníkov zameraný na zavádzanie efektívnych riešení. Záruka dostupnosti je 99,9%, čo je pre webové stránky s fotografiami pre dospelých viac ako spoľahlivé. Medzi služby poskytované spoločnosťou StableHost patrí budovanie stránok, dedikovaný server, VPS, zdieľaný hosting a hosting distribútorov. Služby firmy fungujú na Dual CPU, SSD sieti a 96 GB RAM. Garantuje sa, že toto kvalitné vybavenie ponúka stabilné a spoľahlivé služby.

Firma ďalej zahŕňa neobmedzenú šírku pásma so svojimi webhostingovými plánmi. Spoločnosť má balíčky Starter, Pro a Enterprise začínajúce na 4,95, 8,95 a 29,95 USD. Balíky Pro a Enterprise majú neobmedzené domény, zatiaľ čo všetky plány zahŕňajú neobmedzené úložisko, šírku pásma a e-maily. Hostingové plány VPS začínajú na 9,95 až 119,95 dolárov a sú ideálne pre náročných používateľov.

StableHost používa najnovšiu verziu cPanel, ktorá sa vám hodí pri konfigurácii vašich webových stránok. Jej servery sú zoskupené v Amsterdame, Chicagu, Štokholme a Phoenixe. 99,9% prevádzkovej doby spadá pod priemyselný štandard a ak zlyhá, preplatí celý mesiac kredit na účet používateľa. Na zlepšenie doby načítania používa StableHost webové servery Litespeed, ktoré sú známe pre svoj rýchly a efektívny výkon. Pri prvom vytvorení vašej webovej stránky nebude rozdiel medzi servermi okamžite zrejmý, ale dozviete sa, že je to dôležitý atribút s rastúcou stránkou. Jedinečný prístup spoločnosti StableHost k hosťovaniu je jednou z jej hlavných výhod.

5. Hosting TMD

tmdhosting-adult-fotografie-web-hosting

Hosting TMD

TMD Hosting v roku 2007 prepukol na hostiteľskú scénu, čím sa stal relatívne novým hráčom v tomto odvetví. Sortiment produktov zahŕňa VPS, spravované WordPress, cloudové a zdieľané hostovanie a hosťovanie distribútorov. Jeho hostiteľské miesta sú rozmiestnené po celej Veľkej Británii, USA, Japonsku, Austrálii a Singapure. Ponuka podpory spoločnosti sa pohybuje od inštalácie aplikácií ako WordPress a ich šablón a bezplatných aktualizácií. Podporný tím zvyčajne uvádza odpoveď na lístok do 15 minút.

Môžete začať za 2,95 dolárov každý mesiac pre jednu webovú stránku, neobmedzenú e-mailovú adresu, jednu bezplatnú doménu, jedného tvorcu webových stránok (Weebly) a neobmedzenú šírku pásma a priestor SSD. Neobmedzený plán je možné kúpiť za 5,85 dolárov mesačne a má neobmedzené domény. TMD ponúka päť balíkov VPS. Spodná vrstva poskytuje 40 GB priestoru, 128 MB burst RAM, 2 000 GB prevádzky a 1 GB RAM za 35,95 dolárov mesačne. Na spodnej úrovni je VPS 5 za 116 dolárov mesačne, ktorý ponúka 4 GB RAM, 7 000 GB prenosu, 150 GB priestoru a 1024 MB burst pamäte.

TMD určite nie je najlacnejším poskytovateľom hostingu, ale patrí medzi najlepších. Príspevok na vrátenie peňazí za 60 dní je tiež lepší ako príspevok väčšiny spoločností, ktoré sa rozhodnú, že ho majú mať 30 dní. Podpora spoločnosti v tíme, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ponúka rýchly a skúsený profesionálov v oblasti hostingu. Cloudové balíčky TMD spoločnosti TMD sú ideálne pre používateľov, ktorí chcú so svojimi webmi flexibilitu a začínajú na 49,95 USD.

6. Hostinger

hostinger-adult-fotografie-web-hosting

Hostinger

Hostinger sa začal v roku 2004 a oni si vybudovali solídnu povesť v hostiteľskej krajine. Baví ich prítomnosť vo viac ako 170 krajinách s miliónmi klientov. Ponúka zdieľaný webhosting a riešenia VPS. Väčšina používateľov si volí zdieľané hostingové balíčky.

Na základnej úrovni máte základný plán, ktorý je obmedzený, ale postačuje pre štartovaciu webovú stránku. Za 3,99 dolárov mesačne získate jeden e-mailový účet, jeden web, 100 GB šírky pásma, 10 GB úložného priestoru a 1 FTP užívateľa. Obmedzenie e-mailu môže byť trochu náročným plánom na prácu a možno budete potrebovať komplexnejšie plány. Prémiový plán predstavuje takmer dvojnásobok ceny základného balíka a ponúka neobmedzený počet webových stránok a neobmedzené miesto na disku SSD, šírku pásma a FTP používateľov. Prémiový plán je ideálny pre používateľov s niekoľkými webmi, ktoré denne prijímajú tisíce používateľov. Plán je navyše optimalizovaný pre WordPress, kde získate trojnásobnú rýchlosť načítania uvedenú v základnom pláne. Ďalej obsahuje doménové meno bez poplatkov za obnovenie. Najkomplexnejšou ponukou je podnikateľský plán s dvojnásobným rozdelením CPU a RAM v porovnaní s ustanoveniami prémiového plánu.

Hostinger predstavuje rozsiahlu databázu poznatkov s množstvom návodov, ktoré sa zaoberajú rôznymi problémami, s ktorými sa môžete stretnúť pri hosťovaní svojich webových stránok. Zdá sa, že je to dobrý obchod medzi cenou a výkonom, pretože je taký lacný ako web hosting. Hostinger je ideálny pre blogy pre fanúšikov a malé podniky.

7. NetworkSolutions

NetworkSolutions-adult-fotografie-web-hosting

NetworkSolutions

NetworkSolutions sa radí ako 4. najväčší registrátor domén. Ďalej ponúka webhosting, e-mailové balíčky, online marketingové služby a nástroje na webový dizajn. Jeho fyzické polohy sú na Floride a vo Virgínii.

Hlavnou hostiteľskou službou spoločnosti je hosting v cloude s cenami začínajúcimi 5,69 dolárov mesačne. Existujú štyri plány v závislosti od priestoru a webových stránok, ktoré potrebujete. Pokročilejšie balíky ponúkajú certifikáty SSL a bezpečnostné balíky. Plány sú optimalizované tak, aby pracovali s celým radom technológií a aplikácií, ako sú WordPress, Perl, Drupal, Joomla a Python. Používatelia programu WordPress sa však môžu rozhodnúť pre špecializovanejší plán určený pre podnikateľov, podnikateľov a odborníkov na 7,99 USD, 13,98 USD a 18,98 USD. K dispozícii je aj riešenie elektronického obchodu, ktoré obsahuje všetky funkcie hostenia optimalizované pre činnosti elektronického obchodu.

NetworkSolution má rôzne e-mailové balíčky v závislosti od vašich potrieb. Program Professional má 10 GB zdieľaného súboru a 15 GB úložného priestoru. Program Professional Plan Plus túto ponuku inovuje na 30 GB zdieľaného úložiska súborov a 20 GB úložného priestoru. Záruky dostupnosti sú závislé od operačného systému, ktorý vyberiete. Riešenie systému Windows garantuje dostupnosť systému Linux 99,9% a 99,99%. Ak si sami vytvoríte webovú stránku, môžete sa tiež rozhodnúť pre tvorcov webových stránok spoločnosti. Tento tvorca poskytuje knižnicu obrázkov a tisíce šablón.

Ako si vybrať hosting pre webové stránky pre dospelých?

Ak hľadáte poskytovateľa hostingu pre svoju fotografiu pre dospelých, mali by ste zvoliť maximálnu kapacitu úložiska a šírku pásma na úrovni svojho rozpočtu. Niektoré faktory, ktoré je potrebné zvážiť, sú:

 • skladovanie: Fotografi potrebujú veľa miesta a posledný požadovaný scenár je limit počtu súborov, ktoré môžete mať na svojich stránkach. Mnohé z veľkých firiem ponúkajú so svojimi plánmi hostenia neobmedzenú kapacitu. Ak sa rozhodnete pre služby menšej spoločnosti, mali by ste si byť vedomí ich potrebných údajov. Cloud hosting je dobrý plán pre fotografov s rozsiahlou galériou, pretože platíte za funkcie podľa potreby.
 • rýchlosť: Rýchlosť načítania je najdôležitejším faktorom, ktorý vedie k lepeniu divákov na vašom webe. Návštevníci však nie sú najviac trpezliví a odídu hneď, ako sa vyskytnú určité oneskorenia. Webová stránka s fotografiami pre dospelých je náročná na obrázky a obrázky majú tendenciu ovplyvňovať rýchlosť načítania. Máte radšej platformu, ktorá zaručuje rýchle rýchlosti a vysoké prestoje.
 • Skontrolujte, či je váš obsah povolený: Rôzni poskytovatelia hostingu majú rôzne interpretácie obsahu pre dospelých. Napríklad niektoré firmy sú v poriadku s obrázkami budoáru za predpokladu, že subjekty nie sú nahé. Ostatné spoločnosti majú prísne varovania pred výslovným materiálom. Preskúmajte podmienky poskytovania služieb rôznych hostiteľských spoločností a vyberte si ten, ktorý umožní váš druh obsahu.

záver

Erotický obsah na online platformách generuje každý rok miliardy dolárov, čo z neho robí veľmi lukratívny podnik. Ako fotograf pre dospelých chcete mať web, ktorý je optimalizovaný tak, aby využíval zákaznícku základňu tohto odvetvia. Spoľahlivý hostiteľ so spoľahlivými technickými ponukami vám pomôže spustiť responzívnu webovú stránku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector