Najlepší hosting pre webové stránky WordPress s 5 000 dennými návštevníkmi

01.06.2020
Najlepšie hosting 'Najlepší hosting pre webové stránky WordPress s 5 000 dennými návštevníkmi
0 11 мин.

best-WordPress-hosting-5000-dňový návštevníkov


Hľadáte dobrý plán hostenia, ktorý vyhovuje potrebám vašich webových stránok? Ak vlastníte web, ktorý používa WordPress, čítate ten správny článok. Tu budeme hovoriť o 3 z najlepších hostingových plánov pre stránky WordPress, ktoré majú okolo 5 000 denných návštevníkov.

Ako vidíte, tento článok nie je určený pre začiatočné webové stránky, ktoré majú oveľa menej návštevníkov. Ak iba začínate, je najlepšie skontrolovať iné zdroje hostenia plánov, ktoré sa hodia na menšie webové stránky.

Teraz je prvou vecou, ​​ktorú potrebujeme vedieť, aký hosting ide najlepšie s webom, ktorý má okolo 5 000 denných návštevníkov?

 1. V pohybe – VPS 1000HA-S
 2. HostGator – Snappy 4000 VPS
 3. BlueHost – Vylepšený VPS

Ideálna hostingová služba pre stránky s vysokou návštevnosťou WordPress

Existuje veľa možností hostenia online, z ktorých si môžete vybrať. Tu sú napríklad len niektoré z nich: zdieľaný hosting, hosting VPS, vyhradený hosting, spravovaný hosting WP, hosting pre predajcu a ďalšie verzie..

Najobľúbenejšia hostingová služba, ktorá sa väčšine ľudí páči, sa nazýva zdieľaný hosting. Túto službu ponúka každá hostingová spoločnosť. Ale je to dobré pre vaše potreby? Krátka odpoveď je NIE. Čítajte ďalej a zistite, prečo tomu tak je.

Zdieľaný hosting je vhodný pre menšie webové stránky, ktoré nemajú príliš veľa denných návštevníkov. Ak máte na svojich stránkach približne 5 000 denných návštev, zdieľaný hosting s nimi nebude schopný zvládnuť problém. Dôvodom je proces, ktorý používa zdieľaný hosting na správu webovej stránky.

V podstate každý web, ktorý používa zdieľaný hosting, využíva obmedzené zdroje. Je to preto, že zdieľaná hostená webová stránka je zdieľanie dostupných zdrojov s inými webovými stránkami na rovnakom webovom serveri. Jednoducho povedané: dostupné zdroje sa rozdeľujú medzi používateľov jedného webového servera. Preto je pre web ťažké spravovať 5 000 denných návštevníkov.

Ale teraz, keď viete, prečo zdieľaný hosting nie je pre vás dobrý (pre väčšie stránky), ktorú hostingovú službu by ste si mali zvoliť? Existuje veľa možností, ale najlepšie sa nazýva hosting VPS. Teraz uvidíme dôvod:

what-is-VPS hosting-wordpress

Čo je to VPS Hosting?

VPS je skratka pre Virtual Private Server. Názov hovorí sám za seba: v zásade máte vlastný súkromný virtuálny server, ktorý sa používa iba pre vaše webové stránky. Nemusíte zdieľať zdroje s ostatnými ako v predchádzajúcej verzii hostingu.

Znamená to však, že máte celý server len pre seba? Nie, takto to nefunguje. S VPS hosting, v podstate prenajať si časť servera len pre seba. Pre web WP, ktorý má okolo 5 000 denných návštevníkov, je to všetko, čo potrebujete.

Dedikovaný hosting je to, čo vám dáva celý server len pre vaše osobné použitie. V tejto chvíli však takéto zdroje nepotrebujete. VPS stačí. Neskôr uvidíte prečo.

Spomenul som, že s 5 000 návštevníkmi budeme hovoriť o 3 najlepších plánoch hostenia webových stránok WP. Všetky 3 z týchto plánov budú spravované hostingové služby VPS. Zaistíme 1 pre 3 rôzne spoločnosti, aby sme mali dobrú šancu pri výbere vhodného kandidáta vzhľadom na vaše potreby.

Je dôležité, aby boli organizovaný plánuje, pretože týmto spôsobom všetku správu serverov (backend work) vykonáva spoločnosť. Týmto spôsobom nemusíte vlastniť veľa technických znalostí, aby ste mohli hostovať svoje webové stránky.

Bez toho, aby sme na to poukazovali, poďme ďalej a porozprávame sa o našom prvom kandidátovi s názvom InMotion Hosting:

1. InMotion Hosting

INMOTION-best-hosting-WordPress-5000 návštevníkov

InMotion Hosting

InMotion je popredná webhostingová spoločnosť, ktorá ponúka veľa možností hostenia. V tomto článku však uvidíme iba to, aký typ VPS hostenia ponúka.

Rovnako ako väčšina ostatných spoločností, aj InMotion sprístupňuje 3 rôzne spravované hostingové plány VPS. Najprv uvediem niektoré z funkcií, ktoré sú zahrnuté bez ohľadu na to, aký plán si vyberiete:

 • cPanel – toto je štandardný ovládací panel používaný na hosťovanie webovej stránky. Je dobré vedieť, že s tým InMotion spolupracuje, takže sa nemusíte starať o komplikovanú správu webových stránok.
 • Podpora mnohých webových aplikácií, ako sú WordPress a Magento. Toto je skvelá správa, pretože vlastníte webovú stránku založenú na WP.
 • Počas prenosu webových stránok nedochádza k žiadnym prestojom. Keďže máte web s tisíckami návštevníkov, je potrebné dávať pozor.
 • Jednotky SSD pre všetky servery. Toto je nanajvýš dôležité, keď hovoríme o webhostingu, bez ohľadu na jeho typ. Úložisko SSD je dokonca 10 a 20-krát rýchlejšie ako tradičné úložisko HDD. Ak chcete rýchlo načítať časy, musíte vyhľadať web hostiteľa, ktorý ponúka túto funkciu.
 • Optimalizované konfigurácie WordPress pre vyššiu návštevnosť a lepší výkon webových stránok.

Teraz sa pozrime na jeden z plánov VPS, ktoré ponúkajú:

VPS – 1 000HA-S: Toto je prvý a najdostupnejší hostingový plán VPS od spoločnosti InMotion. Cena je 27,99 dolárov mesačne, ak platíte 2 roky vopred. Mesačne to stojí 39,99 dolárov. Čo získate za túto cenu? Dovoľte mi povedať, že tento balík obsahuje veľa funkcií a zdrojov. Ale poďme trochu prepracovať:

 • Najskôr dostanete 75 GB úložného priestoru SSD iba pre váš web.
 • Aby fungovali rýchlo a efektívne, poskytujú vám 4 GB RAM a 4TB šírky pásma. Táto šírka pásma vám umožní ľahko pracovať s 5 000 dennými návštevníkmi.
 • Bezplatný certifikát SSL je tiež zahrnutý z bezpečnostných dôvodov.
 • Zadarmo doménové meno, ak platíte najmenej 6 mesiacov vopred.
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov.
 • 3 určené adresy IP.
 • Podpora pre neobmedzené webové stránky.

Druhý a tretí plán vám poskytne ešte viac zdrojov, ale pre 5000 denných návštevníkov je to viac ako dosť.

2. HostGator

hostgator-best-WordPress-hosting-high-prevádzka-5000

Hostgator

HostGator je americká spoločnosť známa svojimi hostingovými službami v medzinárodnom meradle. Predávajú sa ako lacný poskytovateľ hostingu so skvelými službami. A to je úplne pravda. Majú veľmi konkurenčné ceny za mnohé hostingové plány (najmä zdieľaný hosting), ktoré prichádzajú s užitočnými funkciami.

Teraz sa pozrieme na VPS hosting, ktorý sprístupňujú. Rovnako ako náš predchádzajúci kandidát, InMotion, aj HostGator prichádza s 3 samostatnými plánmi hostenia VPS. Ale v prípade tejto spoločnosti sa budeme zaoberať tým, čo druhý plán musí ponúknuť (nie prvý). Druhý plán je najlepší, ak sa pozriete na tvorbu cien a funkcie, inými slovami, je to najrozumnejší z 3 plánov.

Tento plán sa nazýva Snappy 4000 a je to ten, ktorý odporúča HostGator sám. Môžete si ho kúpiť za mesačný poplatok 39,95 dolárov. Čo vám dáva za túto cenu? Uvidíme priamo nižšie:

 • Ak chcete uložiť všetky údaje na svoje webové stránky, poskytujú vám 165 GB úložného priestoru SSD.
 • Aby ste mohli rýchlo a efektívne spracovať každú požiadavku, sú súčasťou balenia aj 2 procesorové jadrá a 4 GB RAM.
 • Pre 5 000 denných návštevníkov potrebujete veľkú šírku pásma, ktorú vám tento plán poskytuje: 2 TB pre šírku pásma.
 • Tu sa pridávajú aj 2 adresy IP.
 • Plný root prístup s podporou MySQL, PHP, Perl, Python a Ruby.
 • VPS firewall a ochrana DDoS.
 • Plná prispôsobiteľnosť pomocou cPanel na správu stránok.
 • Inštalácie jedným kliknutím pre rôzne webové aplikácie, ako napríklad WordPress a ďalšie systémy na správu obsahu (CMS). Toto je užitočná voľba, pretože na svoje webové stránky používate WordPress.
 • Automatické týždenné zálohy zo strany hostiteľa, aby sa zaistilo, že vaša lokalita je bezpečná, ak sa niečo stane.

Ako som povedal, tento plán VPS je najobľúbenejší v ponuke hostgátora. Ak chcete, môžete sa pozrieť na ďalšie 2, ale Snappy 4000 by sa mal postarať o všetky vaše potreby.

3. Bluehost

Bluehost-best-hosting-WordPress-site-obrovské-traffic

Bluehost

Bluehost je jedným z najvýznamnejších hráčov v oblasti webhostingu. Pomocou jednej z ich služieb je hostených milióny webových stránok. Rovnako ako mnoho svojich konkurentov, aj spoločnosť Bluehost sprístupňuje mnoho typov webhostingu, z ktorých najobľúbenejší je zdieľaný hosting.

Ale veľmi obľúbený je aj hosting VPS od spoločnosti Bluehost. Ak chcete vedieť, prečo sa pozrieme na to, čo ponúkajú. Rovnako ako naše ďalšie 2 tipy na tomto zozname, Bluehost tiež prichádza s 3 rôznymi plánmi hostenia VPS. Ten, ktorý vyskúšame, sa volá druhý vylepšené.

Tento plán stojí 29,99 dolárov mesačne a umožňuje vám použiť všetko, čo je potrebné na správu webovej stránky s približne 5 000 dennými návštevníkmi. Napríklad získate všetky nasledujúce výhody:

 • 60 GB úložného priestoru SSD.
 • 2 procesorové jadrá so 4 GB dostupnej pamäte RAM na spracovanie všetkých požiadaviek na serveri.
 • Poskytujú vám 2 TB šírky pásma na prácu s 5 000 dennými návštevníkmi naraz.
 • Súčasťou balíka je aj 1 bezplatná doména na celý rok.
 • 2 adresy IP.
 • Bezplatný certifikát SSL na zabezpečenie vašich webových stránok.
 • 24/7 podpora. Podpora od spoločnosti Bluehost je známa svojou efektívnosťou a rýchlosťou. Ak je to niečo, čo musíte mať, potom Bluehost nesklame.
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

záver

Keď sme dosiahli koniec nášho článku, mali by ste mať dobrý nápad, aký typ hostingu je najvhodnejší na prácu s 5 000 dennými návštevníkmi na webovej stránke WP..

Jediným krokom, ktorý zostáva, je vybrať si z nášho zoznamu hostingový plán VPS. Bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, nemali by ste zlyhať. Všetci 3 naši kandidáti sú špičkovými hostiteľmi VPS, ktoré používajú milióny ľudí na celom svete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector