Najlepší poskytovatelia hostingu s neobmedzenou šírkou pásma

01.06.2020
Najlepšie hosting 'Najlepší poskytovatelia hostingu s neobmedzenou šírkou pásma
0 17 мин.

best-neobmedzené bandwidth-VPS hosting-2019


Dnes sa ľudia na internete veľa stretávajú, hľadajú zábavu, učia sa nové veci alebo nakupujú. Robia to na všetkých zariadeniach, ktoré majú prístup na internet, ale hlavne na mobilných telefónoch a stolových počítačoch. Dáta neustále prúdia a čím rýchlejšie prúdia, tým lepšie. Ľudia to nenávidia, keď sa obrázok nezobrazí alebo ak sa video neustále ukladá do vyrovnávacej pamäte a zvyčajne súvisí s malou šírkou pásma.

Ak si chcete vytvoriť svoj vlastný web a poskytovať kvalitný obsah, určite potrebujete spoľahlivú hostingovú spoločnosť VPS so šírkou pásma, ktorá uspokojí vašich návštevníkov. Toto je prvá vec, ktorú by mali blogeri, internetové obchody a spoločnosti hľadať pred vytvorením svojich webových stránok. Neexistuje nič také ako neobmedzená šírka pásma, je to len to, že poskytovateľ webhostingu presne neurčil, akú veľkú šírku pásma získate.

Neobmedzene to znamená, že šírka pásma, ktorú poskytujú, pravdepodobne splní vaše očakávania, pretože nedosiahnete hornú hranicu. Rozdiely medzi poskytovateľmi hostingu VPS môžu byť značné a pred výberom by ste mali poznať hlavné požiadavky na hladký chod vašich webových stránok.

Aby sme vám veci uľahčili, prevedieme vás rôznymi typmi VPS a dôvodmi, prečo by ste si mali zvoliť neobmedzené VPS. Potom môžete tieto znalosti využiť na výber jedného z 3 poskytovateľov hostingu VPS, ktorý sme skontrolovali, so šírkou pásma, ktorá najviac vyhovuje vašej firme.

Ako si vybrať VPS?

Pri výbere hostingu VPS pre vaše podnikanie je nevyhnutné urobiť nejaký výskum. Najprv musíte zistiť svoje potreby. Po tom, čo viete, čo potrebujete a koľko ste za ňu ochotní zaplatiť, môžete pokračovať a nájsť niekoľko spoločností, ktoré ponúkajú to, čo potrebujete. Pred nákupom vykonajte prieskum, opýtajte sa na fórach alebo na sociálnych médiách, prečítajte si recenzie a analyzujte ich. Pri výbere plánu VPS a hostiteľskej spoločnosti by ste mali zohľadniť tieto aspekty:

Spravované a nespravované plány VPS

Nemusíte sa zaoberať správou serverov ako zdieľaným hostiteľským používateľom, ale pokiaľ ide o hostingové plány VPS, je to úplne iný príbeh. Plán VPS vám poskytuje úplnú kontrolu, takže musíte mať skúsenosti s vykonávaním údržby, sledovaním výkonu a aktualizáciami softvéru..

Ako začiatočník alebo niekto, kto je príliš zaneprázdnený na správu servera, máte iba jednu možnosť. Musíte sa rozhodnúť pre spravovaný plán VPS, ktorý dnes ponúka čoraz viac poskytovateľov. Za vyššiu cenu získate plán VPS a spoľahlivého odborníka, ktorý sa postará o všetky úlohy. Ak chcete upgradovať na VPS, už nemusíte byť profesionáli.

Koľko stojí VPS?

Reputácia každej spoločnosti a ceny ich plánov webhostingu budú hrať obrovskú úlohu pri rozhodovaní, ktorá z nich si vyberiete pre hosting VPS. V závislosti od špecifikácií a funkcií poskytovaných širokou škálou rôznych plánov VPS sa ceny môžu značne líšiť.

Ale keďže v priemysle webhostingov existuje veľká konkurencia medzi veľkými menami, povieme vám, koľko stojí priemerne cena balíka VPS na hosting. Ak vezmeme do úvahy hostingový plán VPS so strednými technickými údajmi o hardvéri a možno aj niekoľkými doplnkami, na ktoré sa väčšina webových stránok môže spoľahnúť, bude to stáť od 8 do 15 dolárov mesačne. Pre toto cenové rozpätie zvyčajne získate 20 GB miesta na disku a 1 GB pamäte RAM.

Konvenčné a cloudové plány

Mnoho poskytovateľov propaguje svoje cloudové plány VPS, ale stále nie každý vie, ako sa líšia od konvenčných VPS. Vysvetlite tieto dva rôzne typy tým, že ukážeme, odkiaľ každý z nich čerpá svoje zdroje a ako fungujú.

 • konvenčné VPS je, keď je server rozdelený na časti – pretože nie každý potrebuje pre svoj web celý server, bola by to strata zdrojov. Ak sa prihlásite na odber konvenčného plánu VPS, v podstate si prenajmete menšiu časť servera v dátovom centre poskytovateľa. Na jednom serveri je veľa účtov VPS, ktoré pre každého používateľa nastavujú špecifické úložisko, šírku pásma a limit pamäte.
 • Cloud VPS služba je trochu komplikovanejšia. V tomto systéme je rozdelených viac fyzických serverov na virtuálne časti, ktoré sú vzájomne spojené. Každý jeden účet beží na cloudovom serveri, ktorý je pripojený k viacerým fyzickým serverom a využíva ich prostriedky.

Pretože v rovnici je prítomných viac serverov – nielen jeden server obmedzujúci zdroje – cloudová VPS môže poskytnúť oveľa viac zdrojov ako konvenčná. Ak chcete viac zdrojov, môžete inovovať okamžite, kým váš web nebude trpieť žiadnymi prestojmi.

Zákaznícka podpora

Predpokladajme, že ste našli hostiteľský plán VPS s dokonalými zdrojmi a funkciami. Môže sa to zdať ako vynikajúci obchod, ale stále by ste nemali zabúdať na jednu vec: zabezpečiť spoľahlivú zákaznícku podporu spoločnosti. Nie je nič horšie ako naraziť na problém, ktorý nemôžete vyriešiť, a nie je nikoho, koho treba kontaktovať.

Musíte si vybrať poskytovateľa s pozitívnou spätnou väzbou na jeho technickú podporu. Musí to byť tím odborníkov, ktorí sú k dispozícii 24/7 prostredníctvom viacerých rôznych kanálov. Ak váš web nefunguje správne dlhšiu dobu, môže dôjsť k poklesu jeho návštevnosti.

Podniky môžu pri takýchto príležitostiach prísť o tisíce dolárov. Môžete tiež vyskúšať poskytovateľa hostingu a otestovať jeho technickú podporu, pretože veľa z nich ponúka záruku vrátenia peňazí, ak ich zákazníci nie sú spokojní..

Prečo si zvoliť neobmedzenú šírku pásma VPS

Po prvé, čo presne je šírka pásma? Šírka pásma vašej webovej stránky je to, čo určuje množstvo údajov, ktoré je možné na váš web časom nahrať a stiahnuť. Výberom neobmedzeného plánu VPS pre šírku pásma bude vaša webová stránka schopná zvládnuť obrovské množstvo prenosu, pričom veľa návštevníkov sťahuje vaše webové stránky a súbory súčasne..

Ak sa vaše webové stránky dostanú do limitu šírky pásma v dôsledku prudkej premávky, znamená to, že v súčasnosti vaše stránky nemôže navštíviť viac ľudí. Načíta sa a váš web sa môže dokonca zrútiť. Na druhej strane je nákladné upgradovať na výkonnejší plán VPS vždy, keď vaša firma rastie. Nielenže to stojí viac ako ten predchádzajúci, ale niektoré ďalšie špecifiká môžu dokonca prekročiť vaše požiadavky.

Vzhľadom na to je nevyhnutné prihlásiť sa na neobmedzený hostingový plán VPS pre rastúce podniky. V určitom okamihu dôjde k pretečeniu zákazníkov, ktorí nemôžu navštíviť váš web z dôvodu obmedzení šírky pásma, čo vedie k obrovskému poklesu potenciálnych zákazníkov a výnosov.

Obmedzená šírka pásma niekedy znamená aj nízku výkonnosť, ak je vysoká intenzita prenosu. Aby ste ju mohli skomprimovať, musíte na svojom webe znížiť kvalitu obsahu, ako sú obrázky, prvky dizajnu alebo videá.

Čím menej údajov si návštevníci potrebujú stiahnuť, tým rýchlejšie sa web a ďalšie z nich môžu pripojiť súčasne. Výberom možnosti VPS s neobmedzenou šírkou pásma sa však nemusíte obávať.

Najlepší poskytovatelia VPS hostingu s neobmedzenou šírkou pásma

Nižšie nájdete prehľad najlepších 3 poskytovateľov hostingu VPS, ktorí ponúkajú neobmedzenú šírku pásma.

1. Bluehost

Bluehost-best-neobmedzené bandwidth-VPS hostingBluehost je jedným z najväčších mien, pokiaľ ide o hostingové služby Linuxu. Ich plány Linux VPS sú k dispozícii od roku 2013 a získali veľa pozitívnych spätných väzieb v priebehu rokov. Na BlueHost nájdete iba hostingové balíčky, ktoré sú založené na najnovších cloudových technológiách, ako sú KVM a OpenStack.

Pretože všetky ich plány sú plne funkčné a cenovo dostupné, sú obľúbeným výberom všetkých druhov podnikov. BlueHost vie, že vaše webové stránky musia byť v prevádzke čo najrýchlejšie, takže v čase prihlásenia na odber nastavia váš neobmedzený server VPS. Vylepšili svoje administračné rozhranie cPanel pomocou užitočných nástrojov na riadenie WHM, správu serverov a prístup k CentOS.

BlueHost ponúka iba plne spravované služby VPS, čo znamená, že sú zodpovedné za správu serverov. Ich tím sa stará o všetko, ako sú aktualizácie serverov, dostupnosť a bezpečnosť. Okrem toho sú pripravení bezplatne odpovedať na všetky vaše technické otázky. Vaše dáta budú chránené pred útokmi DDoS a spamom bez ohľadu na to, aký hostingový plán si vyberiete.

V prípade, že sa prevádzka na vašom webe začne zvyšovať, môžete upgradovať špecifikácie svojho plánu VPS a nespôsobí to žiadne prestoje. BlueHost má výkonný tím podpory zákazníkov, ktorý vám môže pomôcť vo všetkom, čo sa týka správy serverov a Linuxu. Môžete ich kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom e-mailu, živého chatu a telefonicky.

Majú k dispozícii tri plány VPS so zaručeným úložiskom SSD pre zvýšenie výkonu. Ich štandardný plán stojí 19,99 dolárov mesačne s úložiskom 30 GB, 2 GB pamäte RAM a adresou IP. Potom existuje vylepšený plán, ktorý je najviac odporúčaným plánom za 29,99 dolárov so špecifikáciami 60 GB úložného priestoru, 4 GB RAM a dvoma IP adresami..

Tretí z 59,99 dolárov rozširuje jadrá procesorov na 4 a poskytuje vám 120 GB úložného priestoru, 8 GB RAM a 2 adresy IP. S každým neobmedzeným plánom VPS získate jednu doménu a ich 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

2. GoDaddy

GoDaddy-best-neobmedzené bandwidth-VPS-hostingGoDaddy je pravdepodobne najobľúbenejšou spoločnosťou tam medzi registrátormi doménových mien, ale stala sa tiež obrovským menom poskytovateľa webhostingu. Poskytujú vysoko kvalitné webhostingové služby, najmä pokiaľ ide o balíčky VPS. Teraz vám ukážeme, prečo je GoDaddy jedným z najväčších poskytovateľov, ak potrebujete neobmedzenú šírku pásma.

Po prihlásení na odber jedného z ich plánov budete môcť používať množstvo operačných systémov vrátane CentOS 6 a 7, Fedora, Windows a Ubuntu. Pretože nie každý vlastník webových stránok sa pripojí k rovnakým technickým schopnostiam, môžete svoj VPS spravovať tromi rôznymi spôsobmi:

 • Ak ste odborníkom na správu serverov, môžete sa rozhodnúť pre ich službu, ktorú spravujete sami a ktorá vám poskytuje prístup na príkazový riadok a prístup RDP (protokol Remote Desktop Protocol)
 • Pre tých, ktorí nie sú takí skúsení, je k dispozícii spravovaná služba, v ktorej môžu používatelia pracovať v správcovskom ovládacom paneli (buď cPanel alebo Plesk), pričom sa starajú o všetky kontroly, záplaty a zálohy.
 • Ich plne spravovaná služba znamená, že nemáte vôbec žiadne povinnosti, správcovia servera v GoDaddy sa postarajú o každú úlohu

GoDaddy investoval veľa do prémiového hardvéru, takže každá webová stránka na ich serveroch sa načíta v mžiku. V súčasnosti je na celom svete k dispozícii 9 dátových centier. Ich tím zákazníckej podpory je skutočne nápomocný a je pripravený nepretržite vyriešiť vaše problémy a odpovedať na otázky.

Poskytujú prvotriedne neobmedzené hostingové plány VPS s cenami v rozmedzí od 27,99 dolárov mesačne až po 49,99 dolárov. Dokonca aj prvý z nich je dosť výkonný s 2 GB RAM a 40 GB voľného miesta na disku. To sa dá zväčšiť až na neuveriteľných 8 GB RAM a 240 GB úložného priestoru. S plánmi VPS získate aj jednoročný certifikát SSL a 3 určené adresy IP.

3. eUKHost

eUKhost-best-neobmedzené bandwidth-VPS hostingSpoločnosť eUKHost začala poskytovať služby webhostingu už v roku 2001 a teraz má obrovskú zákaznícku základňu s viac ako 40 000 webmasterov a viac ako 160 000 domén. Vo Veľkej Británii patria medzi najlepších poskytovateľov v odbore s vynikajúcimi neobmedzenými plánmi VPS.

Všetky tieto plány VPS sú plne riadené, čo znamená, že program eUKHost sa stará o aktualizácie, konfiguráciu, inštaláciu softvéru a aplikácií a bezpečnosť na serveroch. Po prihlásení na odber jedného z ich plánov si môžete ako administračný ovládací panel vybrať medzi rozhraním Plesk alebo cPanel. Po prijatí platby bude váš účet VPS v prevádzke v priemere v priebehu nasledujúcich 3 až 4 hodín.

S vašim neobmedzeným VPS získate tiež užitočný tím podpory zákazníkov, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom rozhovoru, telefónu a e-mailu. Na eUKHost garantujú odpoveď na váš e-mail do 15 – 20 minút. Poskytujú vám plný prístup správcu, ktorý vám umožňuje aplikovať vlastné aplikácie na váš VPS.

Nie je potrebné okamžite kupovať ich neobmedzený plán VPS, môžete to tiež skúsiť po dobu 30 dní a potom požiadať o svoje peniaze späť. eUKHost zaručuje 100% dostupnosť a aj v prípade zlyhania servera podnikajú okamžité kroky. Teraz sa pozrime na ceny a špecifikácie ich neobmedzených plánov VPS.

Majú 4 rôzne plány VPS. Plán Starter stojí 12,99 GBP mesačne s 2 procesorovými procesormi, 3 GB RAM a 60 GB úložného priestoru. Ich najpredávanejším plánom je štandardný procesor VPS so 4 procesorovými procesormi, 6 GB RAM, 120 GB úložného priestoru a bezplatnou doménou SSL za 19,99 GBP mesačne. Najvýkonnejším plánom je Enterprise so 6 procesorovými procesormi, 16 GB RAM, 480 GB miesta na disku a Domain Wildcard SSL za 33,99 GBP mesačne.

S každým plánom získate dve bezplatné adresy IP. Všetky štyri plány sú založené na špičkovom hardvéri vrátane najnovších procesorov Intel Xeon, jednotiek SSD a pamäte DDR4..

záver

Teraz, keď už viete viac o troch z najväčších poskytovateľov webhostingu VPS, by malo byť ľahšie zvoliť si jedného, ​​ktorý najviac vyhovuje vašej firme. Ak chcete výkonnejšie riešenie, ale vaša spoločnosť nie je pripravená na cloudový plán alebo dedikovaný server, nemôžete pokaziť s neobmedzeným plánom VPS..

VPS je svojou flexibilitou veľmi podobný dedikovanému serveru, napriek tomu si nevyžaduje taký veľký rozpočet. Na druhú stranu, zdieľané hosting plány sú skvelé pre začiatočníkov. Ale ako vaše podnikanie začína rásť, môžete rýchlo dosiahnuť horné limity a ocitnete sa v potrebe upgradovať na webhostingový plán s viacerými zdrojmi. Pretože neobmedzený hostingový plán VPS dokáže zvládnuť veľa prenosov po dlhú dobu, je pre väčšinu používateľov najobľúbenejšou voľbou..

Pri hľadaní dokonalého poskytovateľa služieb VPS by ste sa mali pozrieť na výkonnostné funkcie. Potom sa odporúča pozrieť sa na HDD, šírku pásma, CPU a RAM poskytované plánmi vyhradenými aj VPS, aby ste mohli vykonať porovnanie a rozhodnúť sa, ktorý z nich je pre váš cieľ lepší..

Výberom neobmedzeného plánu VPS, ktorý sa najviac hodí na vaše webové stránky, zabezpečíte svojim návštevníkom bezproblémové prehliadanie a zároveň získate výkonnú webhostingovú službu za prijateľnú cenu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector