10 najlepszych dostawców hostingu, którzy oferują bezpłatny certyfikat SSL

01.06.2020
Najlepszy hosting '10 najlepszych dostawców hostingu, którzy oferują bezpłatny certyfikat SSL
0 25 мин.

best-web-hosting-free-ssl


Po zakończeniu tworzenia witryny następnym krokiem jest wybranie firmy hostingowej, w której możesz opublikować ją online. W tym artykule przedstawimy Ci najlepszych dostawców hostingu, w których możesz hostować swoją stronę internetową i którzy oferują bezpłatny SSL.

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, szczególnie w tym zdigitalizowanym świecie. Najbardziej popularną i łatwą w użyciu funkcją umożliwiającą bezpieczne przeglądanie stron jest certyfikat SSL.

W tym artykule dokonamy przeglądu najlepszych hostów, którzy oferują bezpłatne SSL i pomogą ci zrozumieć, dlaczego tak naprawdę potrzebujesz certyfikatu SSL. Ale po pierwsze, oto lista naszych najwyżej ocenianych dostawców hostingu:

10 najlepszych usług hostingowych oferujących bezpłatny SSL

Firmy hostingowe, które omówimy w tym artykule, to:

 1. HostGator – od 2,75 USD / miesiąc
 2. BlueHost – od 3,95 $ / miesiąc
 3. W ruchu – od 3,99 USD / miesiąc
 4. iPage.com – od 1,99 USD / miesiąc
 5. A2Hosting – od 3,92 USD / miesiąc
 6. SiteGround – od 3,95 $ / miesiąc
 7. GreenGeeks – od 2,95 USD / miesiąc
 8. Hostinger – od 0,80 USD / miesiąc
 9. DreamHost – od 2,59 USD / miesiąc
 10. Cloudways – od 10 $ / miesiąc

Możesz jednak zadać sobie pytanie, co to jest certyfikat SSL i dlaczego potrzebujesz go do zabezpieczenia swojej witryny?

Oprócz recenzji hostingu w tym artykule omówimy również następujące tematy:

 1. Co to jest certyfikat SSL?
 2. Jak to działa?
 3. Ile to kosztuje?
 4. 10 najlepszych usług hostingowych oferujących bezpłatny SSL.

Kiedy dotrzemy do końca tego artykułu, dobrze zrozumiesz, czym jest SSL, jak jest używany i gdzie możesz go zdobyć za mniej pieniędzy lub za darmo. Ale teraz zacznijmy od pierwszej części:

Co to jest certyfikat SSL i dlaczego go potrzebujesz?

Zasadniczo certyfikat SSL to narzędzie, które sprawia, że ​​każda strona internetowa, która z niego korzysta, jest bezpieczniejsza i gotowa, jeśli ktoś może spróbować go przejąć. Ale opiszmy tutaj trochę.

Obecnie Google wyświetli każdą witrynę, która NIE używa certyfikatu SSL, ponieważ NIE jest BEZPIECZNA. Nie chcesz być jedną z osób, które są właścicielami takiej witryny. Istnieje szansa, że ​​nic nie pójdzie źle, gdy Twoja witryna jest online. Ale twoja reputacja będzie musiała cierpieć.

Wszyscy lub większość odwiedzających będzie czuć się niekomfortowo podczas korzystania z witryny. A to może prowadzić do innych problemów, takich jak utrata potencjalnego ruchu. Nie jest to coś, co chciałby zrobić każdy właściciel witryny.

I czy naprawdę chcesz zaryzykować, że nic złego się nie stanie? To odważne stwierdzenie. Dlatego najlepiej jest, jeśli masz zainstalowany protokół SSL w swojej witrynie.

Ale jak ktoś może stwierdzić, czy masz zainstalowany protokół SSL, czy nie? To jest całkiem proste. Każda witryna internetowa, która NIE ma zainstalowanego protokołu SSL, pojawia się z protokołem HTTP na pasku adresu URL.

Jeśli Twoja witryna korzysta z certyfikatu SSL, wówczas HTTPS. protokół zostanie użyty w pasku adresu. Tak więc każdy może łatwo rozpoznać różnicę, po prostu szukając adresu URL konkretnej witryny.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego SSL może być ważny. Nie ma to związku z bezpieczeństwem, ale nadal może być ważne, jeśli chcesz, aby Twoja witryna rozwijała się. Google i inne wyszukiwarki również zajmą wyższą pozycję w witrynach korzystających z protokołu SSL. Jeśli go nie wykorzystasz, twój ranking online i ruch będą musiały ucierpieć.

Teraz, gdy wiesz, czym jest SSL i dlaczego jest ważny dla każdej witryny, zobaczmy, jak to działa:

Jak działa SSL?

Każdy SSL koncentruje się na szyfrowaniu danych. Podstawowym pomysłem jest szyfrowanie każdej wymiany danych / informacji, którą odwiedzający dokonuje na określonej stronie internetowej. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza jeśli masz witrynę internetową, która działa, logując się przy użyciu poufnych danych. Innym typem, jeśli witryny silnie oparte na protokole SSL są witryny handlu elektronicznego (sklepy / rynki internetowe).

Aby pomóc Ci zrozumieć, jak działa ten proces, wyobraźmy sobie wymyślony scenariusz: załóżmy, że jesteś właścicielem sklepu internetowego, który sprzedaje części komputerowe.

Wiesz, jak działa proces kupowania czegoś online, więc w tym przykładzie skupimy się na obsłudze płatności. Właśnie tam wkracza SSL.

Tak więc jeden z twoich klientów decyduje się na zakup myszy. Ale zanim otrzyma przedmiot, musi za to zapłacić. Jest to standardowy proces w większości sklepów internetowych. Może być wiele metod dokonywania płatności, ale na razie będziemy trzymać się dobrze znanej metody płatności kartą kredytową / debetową.

Aby zapłacić cenę myszy, klient musi najpierw wprowadzić dane swojej karty kredytowej w formularzu zapytania, który pojawia się na stronie kasy. Gdy wejdzie do niego i naciśnie przycisk płatności, klient kończy zakup.

Ale jak możesz się upewnić, że nikt między Twoją witryną a serwerem docelowym (obsługującym płatność) nie uzyska dostępu do wrażliwych danych karty kredytowej? W tym miejscu wkracza certyfikat SSL. Wszystkie wprowadzone dane zostaną zaszyfrowane przy użyciu dostępnego protokołu SSL. W ten sposób nikt oprócz ciebie (sklepu) i procesor płatności nie będą mogli uzyskać dostępu do tej ważnej informacji ani jej przejąć.

Ten proces jest taki sam dla każdej innej wymiany danych, również w przypadku danych logowania. Ale możesz zadać sobie pytanie, czy nie masz witryny internetowej wymagającej danych logowania lub nie sprzedajesz niczego, czy nadal potrzebujesz certyfikatu SSL?

Odpowiedź brzmi: tak, robisz! Dlaczego? Niektóre z przyczyn tego zostały wymienione powyżej w poprzednim nagłówku, ale oprócz nich każda witryna musi mieć protokół SSL, ponieważ każda strona internetowa w pewnym momencie dokona pewnego rodzaju transferu danych. Tak po prostu działa sieć. Posiadanie protokołu SSL nie zaszkodzi Twojej witrynie. Pomoże mu to jeszcze bardziej się rozwijać.

Ile kosztuje SSL?

W większości przypadków, aby uzyskać certyfikat SSL, musisz zapłacić miesięczną subskrypcję. Może to kosztować od 50 do 200 USD rocznie. Istnieją wersje, które kosztują nawet więcej.

Ponieważ w tym artykule mówimy o bezpłatnych certyfikatach SSL dostarczanych z usługą hostingową, wymienimy 10 najlepszych firm hostingowych, które oferują bezpłatne certyfikaty SSL.

Nie każdy plan hostingowy zapewnia ci dostęp do bezpłatnego certyfikatu SSL, ale każda firma w tym artykule ma taki hosting. Porozmawiamy o planach hostingowych, które oferują bezpłatny SSL.

Przegląd najlepszych hostów z bezpłatnym SSL

Poniżej znajduje się szczegółowa recenzja każdej firmy hostingowej, która oferuje bezpłatny certyfikat SSL wraz z niektórymi planami hostingowymi.

1. HostGator

certyfikat hostgator-free-ssl

HostGator

HostGator to firma z USA, która głównie sprzedaje się jako tani hosting. I to jest dokładnie prawda. Oferowane przez nich usługi pochodzą z bardzo niskich cen, jednych z najniższych w tym artykule wśród innych firm. Ale pytanie brzmi: czy warto, jeśli jest tanie? Aby od razu odpowiedzieć na to pytanie: TAK, warto. Dlaczego? Zobaczymy poniżej:

Na początek HostGator, podobnie jak inne firmy z tej listy, udostępnia również hosting dzielony w 3 oddzielnych pakietach. Dobra wiadomość jest taka, że ​​wszystkie 3 zawierają bezpłatny certyfikat SSL.

Pierwszy plan o nazwie Hatchling Plan kosztuje 2,75 USD / miesiąc. Umożliwia hosting 1 witryny w tej cenie. Jak już wspomniałem, SSL jest wliczony w tym planie bezpłatnie, podobnie jak w przypadku pozostałych 2 planów. Przepustowość nie jest mierzona, aby umożliwić wielu odwiedzającym jednocześnie.

Baby Plan to drugi pakiet. Ten przychodzi miesięcznie 3,95 $. Otrzymasz nieograniczoną domenę do hostingu wraz z nieosiągalną przepustowością i pamięcią.

Najdroższy plan, Business Plan, kosztuje miesięcznie 5,95 USD. Jeśli wybierzesz ten, otrzymasz dedykowany adres IP i bezpłatne narzędzia SEO, które pomogą w lepszej pozycji witryny w wynikach wyszukiwania.

Najlepszą rzeczą w tym planie jest możliwość uaktualnienia do wersji Positive SSL. Co to znaczy? Jeśli skorzystasz z tej opcji, logo pieczęci witryny będzie wyświetlane w układzie Twojej witryny, informując odwiedzających, że są w bezpiecznym środowisku. Ta funkcja jest również objęta gwarancją w wysokości 10 000 USD. Ponieważ potrzebujesz hosta z darmowym SSL, HostGator jest dobrym kandydatem, biorąc pod uwagę tę wspaniałą funkcję, która jest bezpłatna.

3. BlueHost

certyfikat bluehost-free-ssl

BlueHost

BlueHost jest jedną z najbardziej znanych firm hostingowych, jakie kiedykolwiek powstały. Istnieje duża szansa, że ​​widziałeś już reklamę lub jakiś materiał marketingowy związany z BlueHost. Wiele osób i organizacji poleca je jako dostawcę usług hostingowych dla małych i dużych witryn. Zobaczmy, co oferują:

Jeśli mówimy o hostingu, zapewnili Ci ochronę na wiele sposobów. Na przykład oferują hosting dzielony (najpopularniejszy), VPS, hosting, dedykowany hosting serwerów, hosting WordPress itp. Na razie porozmawiamy o planach hostingu współdzielonego, które działają dla większości użytkowników. Dostępne są w 3 osobnych planach. W artykule zauważysz, że jest to dość powszechne.

Podstawowy: To pierwszy wspólny plan hostingowy, który kosztuje 3,95 USD miesięcznie. Obsługuje hosting dla 1 pojedynczej strony internetowej. Do tego pakietu dodano wszystkie funkcje: 50 GB przestrzeni dyskowej SSD, nieokreśloną przepustowość, standardową wydajność, 1 bezpłatną nazwę domeny, 25 subdomen i 5 zaparkowanych domen. I tak, tutaj również dodawany jest bezpłatny certyfikat SSL. W rzeczywistości an SSL jest obecny we wszystkich 3 wspólnych planach hostingowych.

Plus: Jest to drugi plan, który kosztuje 5,95 USD / miesiąc, a funkcje zostały uaktualnione z pierwszego planu. Otrzymujesz dostęp do hostowania nieograniczonej liczby stron internetowych z nieograniczoną ilością miejsca na dysku SSD. Zaparkowane i subdomeny są również nieograniczone, aby dodać do konta.

Ten plan daje ci coś jeszcze. Otrzymujesz 200 USD na kredyty reklamowe w celach marketingowych. Jeśli chcesz promować swoją stronę internetową w bardziej wydajny i szybki sposób, te 200 USD kredytów będzie bardzo pomocne.

Choice Plus: Trzeci i ostatni wspólny plan hostingu od BlueHost kosztuje 5,95 USD miesięcznie. Tak, to jest cena, nie ma błędu. Możesz pomyśleć, że trzeci plan powinien kosztować więcej niż drugi, prawda? Cóż, w przypadku BlueHost to nieprawda. Ten plan ma tę samą cenę co poprzedni, ale zawiera kilka nowych dodatków.

Jeśli sprawdzisz oficjalną stronę, zobaczysz, że jest to zalecany plan, z którego korzysta większość osób. I to nie bez powodu. Oprócz wszystkich funkcji z poprzednich planów, zyskujesz również 1 SpamExperts, 1 funkcję prywatności domeny i 1 CodeGuard Basic. Jakie są te nowe dodatki?

Oczywiście, SpamExperts to narzędzie antyspamowe do wysyłania e-maili. Prywatność domeny sprawi, że twoje dane osobowe powiązane z twoją witryną będą ukryte przed siecią. Naprawdę nie chcesz tam danych osobowych. CodeGuard to narzędzie, które zajmuje się automatycznymi codziennymi kopiami zapasowymi i zapisuje je jako różne wersje. Umożliwi to przywrócenie strony internetowej do starszej wersji w mgnieniu oka.

Najlepszy i najbardziej rozsądny plan od BlueHost to trzeci plan o nazwie Choice Plus. Za tę samą cenę, co drugi pakiet, zyskujesz dodatkowe opcje i wydajny hosting.

3. Hosting InMotion

Certyfikat inmotion-hosting-free-ssl

Hosting InMotion

InMotion Hosting to amerykańska firma założona w 2001 roku przez 2 specjalistów. Szybko stał się popularnym wyborem dla osób potrzebujących prostych, ale wydajnych usług hostingowych.

InMotion oferuje wspaniałe usługi hostingu dzielonego na 3 osobne plany. Pochodzą one z następujących cen:

 • Uruchomienie: 3,99 USD / miesiąc. To pierwszy podstawowy plan, ale oferuje świetne funkcje dla nowych stron internetowych: bezpłatną nazwę domeny, obsługę 2 stron internetowych, nieograniczone miejsce na dysku, przepustowość i konta e-mail, a także inne funkcje.
 • Moc: 5,99 USD / miesiąc. Ten plan obsługuje 6 witryn internetowych na 1 pojedynczym koncie i zapewnia 2x wyższą wydajność w porównaniu z pierwszym planem. Reszta jest taka sama.
 • Pro: 13,99 USD / miesiąc. Plan najwyższego poziomu pozwala Ci hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych na 1 pojedynczym koncie, a także zapewnia wsparcie na poziomie profesjonalnym i 4x wydajność pierwszego planu.

Ale może zastanawiasz się, gdzie jest certyfikat SSL? To najlepsza część o InMotion Hosting: każdy wspólny plan hostingowy, nawet podstawowy, zapewnia bezpłatny dostęp do certyfikatu SSL. Nie musisz nic płacić oprócz ceny pakietu hostingowego.

Chodzi o to, że za miesięcznie 3,99 USD otrzymujesz świetną usługę hostingu wraz z bezpłatnymi certyfikatami SSL dla 2 stron internetowych. To dobry interes, który większość osób bierze pod uwagę, wybierając InMotion w porównaniu z innymi firmami hostingowymi.

4. iPage

certyfikat ipage-free-ssl

iPage.com

iPage różni się nieco od innych firm z tej listy. Zamiast dzielić hosting na 3 osobne plany, iPage oferuje 1 plan, który będzie pasował do każdej potrzeby. To jest inne podejście, ale nadal działa dobrze. Plan kosztuje tylko 1,99 USD miesięcznie, jeśli płacisz za co najmniej 1 rok wcześniej.

Co dostaniesz za tę cenę? Prawie wszystko, co kiedykolwiek może być potrzebne do hostowania strony internetowej. Aby uzyskać szczegółowe informacje, sprawdź poniższą listę:

 • Nieograniczone miejsce na dysku za pomocą SSD
 • Skalowalna przepustowość w zależności od potrzeb.
 • Nieograniczone nazwy domen, co oznacza nieograniczoną liczbę witryn do hostingu.
 • Darmowa nazwa domeny, jeśli płacisz za 1 rok z góry.
 • Darmowy certyfikat SSL – dokładnie to, czego potrzebujesz.
 • Darmowy kreator stron internetowych: narzędzie „przeciągnij i upuść”, które pozwala tworzyć strony internetowe w ciągu kilku minut. Jest wyposażony w szablony zoptymalizowane do użytku mobilnego.
 • 1-kliknij instalację WordPress.
 • Zawiera funkcje handlu elektronicznego (integracja z systemem PayPal, koszyk itp.)
 • Panel sterowania na zamówienie.
 • Samouczki, które pomogą Ci zacząć.
 • Najwyższej klasy system obsługi klienta przez telefon i czat.
 • Inne opcje też, lista jest długa.

Są to najważniejsze funkcje, które oferuje iPage w wyżej wymienionej cenie.

Warto wspomnieć, że iPage sprzedaje również certyfikaty Comodo SSL za 35,99 USD rocznie. Zwykła cena waha się od 50 do 200 USD na rok.

Wspólny plan hostingu IPage jest najlepszy dla tych, którzy potrzebują obsługi małych i średnich stron internetowych. Funkcje, które oferują, są świetne dla takich witryn. Ale jeśli masz już dużą i popularną stronę internetową z setkami tysięcy odwiedzających (lub nawet więcej), najlepiej poszukać bardziej złożonego planu hostingowego.

Oferują także dedykowane usługi hostingu VPS i dużo więcej zasobów w rozsądnych cenach. Tutaj również zapewnione jest bezpieczeństwo, a certyfikaty SSL są dostępne za darmo w ramach tych planów.

5. A2Hosting

a2hosting-free-ssl-certificate

A2Hosting

A2Hosting to popularny wybór wśród właścicieli witryn internetowych. To nie jest najbardziej znaczący gracz w branży, ale warto o tym wspomnieć, ponieważ ma świetne plany hostingowe w całkiem niskich cenach. Głównym celem A2Hosting jest zaoferowanie każdemu szybkiego serwisu hostingowego.

Ta firma oferuje następujące rodzaje usług hostingowych:

 • Hosting dzielony – tutaj również najpopularniejsza wersja.
 • Zarządzany hosting WordPress – świetny dodatek. Popularny na stronach opartych na WP.
 • Hosting resellerów – podobny do hostingu współdzielonego, ale z możliwością posiadania własnych klientów.
 • Hosting dedykowany
 • Hosting VPS

Udostępniane plany hostingu to najczęściej używane usługi, więc porozmawiamy o tego typu hostingu.

Każdy plan zawiera bezpłatny certyfikat SSL zawarty w pakiecie. Niezależnie od tego, jakie plany wybierzesz, zapewnione będzie bezpieczeństwo Twojej witryny.

Opowiem o drugim planie, który oferuje A2Hosting. To ich najpopularniejszy plan i nie bez powodu. Nazywa się Swift i kosztuje 4,90 USD / miesiąc. Tak, jest dość tani. Ale co otrzymasz za tę cenę?

Zapewniają one na przykład dostęp do nieograniczonej liczby witryn do hostowania na jednym koncie z nieograniczonym miejscem do przechowywania i przesyłania danych. Wszystko to wspierane jest przez nowoczesne dyski SSD dla szybszego ładowania strony.

Oferowany przez nich panel sterowania to tradycyjny cPanel. Jest to dobry aspekt, ponieważ jeśli korzystałeś z niego w przeszłości (co jest możliwe), nie musisz uczyć się nowego panelu sterowania od zera. Chociaż jest to profesjonalista, biorąc pod uwagę tylko to, czego potrzebujesz. W przypadku innych firm panel sterowania na zamówienie może być lepszy. Tak więc to naprawdę zależy od czyjegoś gustu.

W porównaniu do innych firm, A2Hosting ma inną świetną opcję zawartą w każdym planie, nie tylko tę: Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. Zgadza się, możesz zdecydować się na zwrot pieniędzy w dowolnym momencie, nie tylko w ciągu pierwszych 30 dni, jak w przypadku większości usług.

6. SiteGround

siteground-free-ssl-certificate

SiteGround

SiteGround to firma hostingowa, która urosła w ostatnich latach. Podobnie jak wiele innych opcji na tej liście, SiteGround pozwala również wybierać spośród wielu rodzajów usług hostingowych: hosting dzielony, hosting VPS, hosting dedykowany, hosting sprzedawcy, hosting korporacyjny, a nawet hosting WooCommerce dla sklepów internetowych.

Wspólne plany hostingowe SiteGround najlepiej nadają się dla małych i średnich stron internetowych. Wynika to z faktu, że miejsce do przechowywania jest ograniczone i odpowiednie dla określonej liczby odwiedzających miesięcznie. Ale nawet tak, hosting dzielony ma wszystko, czego może potrzebować mniejsza lub średnia strona internetowa. Zobaczmy dlaczego.

Na początek wszystkie oferowane przez nich plany zawierają kilka istotnych funkcji. Składają się one z następujących elementów:

 • Obsługa klienta 24 × 7
 • Niezmierzony ruch i nieograniczona liczba baz danych MySQL
 • Dostęp cPanel i SSH umożliwiający zdalną pracę na Twojej stronie
 • Darmowe codzienne kopie zapasowe
 • Bezpłatny CDN Cloudflare dla większego bezpieczeństwa
 • Darmowe profesjonalne konta e-mail
 • Ostatni ale nie mniej ważny: bezpłatny certyfikat SSL dla wszystkich stron hostowanych w SiteGround

3 wspólne plany hostingowe są podzielone w następujący sposób:

 1. StartUp: 3,95 USD / miesiąc – odpowiedni dla około 10 000 odwiedzających miesięcznie
 2. GrowBig: 5,95 USD / miesiąc – przystosowany do pracy z 25 000 odwiedzających miesięcznie
 3. GoGeek: 11,95 USD / miesiąc – obsługuje 100 000 odwiedzających miesięcznie

Każdy plan, bez względu na to, czy jest to hosting współdzielony czy nie, zawiera darmowy kreator stron dla tych, którzy potrzebują szybkiego i łatwego sposobu tworzenia stron internetowych. A2Hosting obiecuje 99,99% czasu przestoju dla wszystkich witryn hostowanych w dowolnym z ich planów. Jest to konieczne dla wszystkich nowoczesnych usług hostingowych.

7. GreenGeeks

certyfikat greengeeks-free-ssl

GreenGeeks

To siódma opcja na naszej liście 10 najlepszych usług hostingowych oferujących bezpłatny SSL. I podobnie jak nasze poprzednie opcje, ta firma również spełnia wymagania darmowego protokołu SSL. Każdy plan hostingowy, który oferuje GreenGeeks, zawiera bezpłatny certyfikat SSL w pudełku. Plany wyższego poziomu pozwalają również na użycie wieloznacznego protokołu SSL Let’s Encrypt.

Ta wersja certyfikatu SSL jest udostępniana przez Let’s Encrypt, darmowy urząd certyfikacji typu open source. Działa najlepiej z mniejszymi osobistymi stronami internetowymi, które mają mniej odwiedzających. Ale w przypadku takich witryn jest to bardzo wydajne.

GreenGeeks oferuje również tradycyjne certyfikaty SSL, a także pieczęcie zaufania i gwarancje. Wybór należy do ciebie, na który jest najlepszy dla Ciebie. W przypadku większych witryn lepszy jest protokół SSL premium, ponieważ jest on objęty gwarancją o wartości 10 000 USD. Ta wartość może wzrosnąć w zależności od konkretnego przypadku.

Najlepiej współdzielony plan hostingowy oferowany przez GreenGeeks nazywa się Ecosite Starter. Ten plan kosztuje miesięcznie 2,95 USD. To pierwszy wspólny plan hostingowy, ale najlepszy stosunek jakości do ceny. Zawiera wszystkie te funkcje:

 • Nieograniczone miejsce na dysku SSD.
 • Nieograniczona przepustowość.
 • Nieograniczone konta e-mail.
 • Nieograniczone domeny do hostingu (tak, w pakiecie startowym)
 • Darmowy certyfikat SSL i CDN.
 • Darmowe narzędzie do tworzenia witryn.
 • Darmowy transfer strony i kopie zapasowe.
 • Nieograniczone bazy danych MySQL dla wydajniejszej obsługi danych.
 • cPanel i Softaculous (oprogramowanie, które pozwala łatwo instalować wszelkiego rodzaju aplikacje internetowe na twoich stronach)
 • Zgodność z PCI. Jest to bardzo pomocne, jeśli planujesz uruchomić sklep internetowy.

8. Hostinger

certyfikat hostinger-free-ssl

Hostinger

Jest to europejska firma oferująca niskie ceny zaawansowanych funkcji. W Hostinger wyróżnia się obsługa klienta. Udostępniają standardową obsługę poczty elektronicznej za pośrednictwem biletów, a także czat na żywo i wsparcie telefoniczne.

Zespół, który się tym zajmuje, jest najlepszy. Odpowiadają na nie w ciągu kilku minut (najgorszy scenariusz) i wiedzą wszystko o hostingu i usługach Hostingera. W większości przypadków mogą znaleźć rozwiązanie określonego problemu w ciągu kilku minut. Każdy klient jest bardzo zadowolony z tej kwestii.

Ale co z bezpieczeństwem platformy? Hostinger oferuje hosting dzielony, tak jak większość firm tam. Jedynym planem (wspólny plan hostingowy), który oferuje bezpłatne certyfikaty SSL, jest trzeci o nazwie Business. Może ci się wydawać, że nie jest to najlepsza oferta. Ale powiem ci, jaka jest cena tego planu: 3,95 USD / miesiąc. Tak, jest to trzeci, najwyżej współdzielony plan hostingu, i to jest tanie.

Wraz z bezpłatnym certyfikatem SSL masz również następujące funkcje:

 • Nieograniczone miejsce na dysku dzięki napędom SSD
 • Nieograniczona przepustowość
 • Nieograniczone bazy danych MySQL
 • Darmowa nazwa domeny jako dodatek
 • Darmowe codzienne automatyczne kopie zapasowe + cotygodniowe kopie zapasowe również
 • Nieograniczone konta e-mail
 • Nowoczesny, przyjazny dla użytkownika kreator stron internetowych
 • Obsługa na najwyższym poziomie 24 × 7
 • Łatwy w użyciu panel sterowania wykonany na zamówienie
 • Zarządzanie DNS
 • Nieograniczone zaparkowane domeny i 100 subdomen na konto
 • FTP przez SSL – bezpieczniejsza metoda przesyłania plików
 • Instalator 1-kliknięciem dla ponad 100 aplikacji
 • Zarządzany hosting WordPress
 • I inni profesjonaliści… (nie wymienię ich wszystkich)

Hostinger radzi sobie bardzo dobrze, pomagając nowym użytkownikom zrozumieć, jak działa zarządzanie witryną. Posiadają specjalną witrynę, na której można znaleźć wszelkiego rodzaju posty na blogu i samouczki (nawet filmy) na temat tego, jak efektywniej zarządzać witryną. Na przykład filmy wideo o tym, jak korzystać z WordPress (lub innego CMS), aby rozwijać swoją stronę internetową i tworzyć zrównoważony biznes online.

9. DreamHost

certyfikat dreamhost-free-ssl

DreamHost

Ta firma jest dobrze znana z możliwości hostingu WordPress. Tak, głównym celem tej usługi jest oferowanie najlepszego hostingu WordPress, jaki można znaleźć w Internecie. Wystarczy spojrzeć na wszystkie usługi hostingowe, które mają:

 • Hosting współdzielony dla WordPress
 • Zarządzany hosting WordPress
 • Hosting WooCommerce (wciąż oparty na WP)
 • Prosty hosting dzielony
 • Hosting VPS
 • Hosting dedykowany
 • Hosting w chmurze

Na razie przyjrzymy się tradycyjnym możliwościom hostingu dzielonego, które oferuje. Z przyjemnością dowiesz się, że oba udostępnione plany hostingowe udostępniane przez DreamHost oferują bezpłatny certyfikat SSL. Najlepszy plan to drugi o nazwie Shared Unlimited.

To kosztuje 7,95 USD / miesiąc. Jest nieco droższy niż inne firmy, ale jest wart swojej ceny. Na przykład, masz nieograniczoną liczbę stron internetowych na koncie do hostingu. Ten plan daje również jedną bezpłatną nazwę domeny zawartą w cenie.

Pamięć masowa jest obsługiwana przez dyski SSD, które są nieograniczone wraz z obsługiwanym ruchem. WordPress jest wstępnie zainstalowany, jeśli go potrzebujesz. Ten plan jest płatny również w okresach rocznych i miesięcznych. W ten sposób, jeśli chcesz, możesz zapłacić za miesiąc wypróbowania usługi, a jeśli ci się nie podoba, dają Ci gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 97 dni.

Podsumowując, wszystko, czego możesz potrzebować, jest zawarte w tym wspólnym planie hostingowym.

10. Cloudways

certyfikat cloudways-free-ssl

Cloudways

Cloudways to firma hostingowa, która działa dobrze również dla małych i dużych stron internetowych. Mają ogromną różnorodność pakietów hostingowych, ale w tym przeglądzie skupimy się na najpopularniejszych.

Ponieważ mówimy o hostingu dla pojedynczych osób, omówię pierwsze 2 plany z Cloudways: DO1GB i DO2GB.

Pierwszy plan kosztuje miesięcznie 10 USD i otrzymujesz wszystkie następujące funkcje: 25 GB pamięci SSD, 1 TB przepustowości, pulpit zarządzania kontami, CDN, wsparcie 24 × 7 i 1 GB pamięci RAM. W przypadku strony startowej to więcej niż wystarczające.

Drugi plan kosztuje 22 USD miesięcznie. Zasoby są aktualizowane w porównaniu do pierwszego planu. Dostajesz 2 GB pamięci RAM, 2 TB przepustowości, 50 GB przestrzeni dyskowej i inne funkcje z pierwszego pakietu.

Najważniejsze pytanie: czy Cloudways oferuje bezpłatne certyfikaty SSL? Krótka odpowiedź brzmi: tak. Używa Let’s Encrypt free SSL dla każdego planu hostingowego, co oznacza, że ​​każdy certyfikat jest całkowicie darmowy.

Przeszukaliśmy wszystkie firmy hostingowe z naszej listy. Jak widać, wszyscy otrzymają bezpłatny certyfikat SSL.

Wniosek

Podsumujmy szybko to, o czym rozmawialiśmy:

 1. Wiesz, co to jest certyfikat SSL i dlaczego ważne jest, aby mieć zainstalowany certyfikat w swojej witrynie, bez względu na rodzaj posiadanej witryny.
 2. Następnie możesz dowiedzieć się, jak działa SSL na dowolnej stronie internetowej. Aby to łatwiej zrozumieć, podałem wam mały przykład, w którym sklep internetowy korzysta z certyfikatu SSL.
 3. Następną częścią było omówienie wszystkich 10 najlepszych usług hostingowych, które zapewniają dostęp do bezpłatnego certyfikatu SSL.

Następny krok należy do Ciebie. Aby zdecydować, która firma hostingowa jest dla Ciebie najlepsza, musisz pomyśleć o określonych potrzebach witryny. Na przykład mniejsza witryna może korzystać z prostszego planu hostingowego z mniejszą liczbą funkcji. Ale bardziej złożona strona internetowa, która ma wielu odwiedzających miesięcznie, potrzebuje planu wyższego poziomu z większą ilością zasobów.

Coś innego, o czym należy pomyśleć, to cel Twojej witryny. Jeśli to wiesz, znajdziesz się w lepszej sytuacji, aby znaleźć najlepszą usługę hostingową, która ma bezpłatny certyfikat SSL.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector