15 Najlepszy WordPress Hosting Australia

best-wordpress-hosting-australia-2019


Australia jest miejscem wielu cudów. Słynie z wielu rzeczy, ale jeśli chodzi o hosting, nawet nie uderza. Posiadanie strony internetowej u hosta z Australii z pewnością spowolni lub nawet zabije Twoją firmę. Nic dziwnego, ponieważ Australia jest dość odizolowana od reszty świata, a kable podwodne zapewniają stabilne połączenie.

To naturalne, że chcesz wspierać australijską firmę hostingową, jeśli mieszkasz w Australii. Ale to może nie być najlepsza opcja dla Twojej firmy. Nie możesz pozwolić sobie na brak tak dużej prędkości, że klienci odwrócą się od Ciebie. Ale aby wyjaśnić, dlaczego firma hostingowa oparta wyłącznie na Australii nie jest dobrym wyborem. Kontynuuj czytanie poniżej.

Dlaczego australijski gospodarz po prostu tego nie ogranicza?

Żyjemy w epoce, w której wszystko jest bezprzewodowe, jednak Internet jest nadal w większości zależny od kabli podmorskich. Te kable łączą kontynenty i wyspy, umożliwiając nam globalną łączność, z której korzystamy dzisiaj.

Każde przesyłane strumieniowo wideo, gra, w którą grasz lub artykuł, który czytasz, przechodzi przez podmorskie kable, które mogą przesyłać terabajty danych z prędkością światła. Niestety Australia to kontynent, który jest najmniej połączony z resztą świata.

Australia jest obecnie połączona z 21 kablami podwodnymi, ale 11 z nich nie działa. Pozostało nam 10, które są stare i wciąż są podatne na uszkodzenia. Jeśli którykolwiek z nich zostanie uszkodzony, może to spowodować poważne awarie. Nie ma znaczenia, czy jest to duże miasto, czy Twoja firma, nie będzie prowizji, jeśli niewłaściwy kabel łodzi podwodnej odniesie uszkodzenie.

Jak awaria kabla podmorskiego może wpłynąć na Twój biznes online

Jeśli prędkość ładowania Amazon spadnie o zaledwie 1 sekundę, to może stracić 1,6 miliarda USD przychody każdego roku. Ta sama sytuacja dotyczy Twojej firmy, jeśli witryna przestaje działać. Boli to twoją niezawodność, zaufanie klientów, nie wspominając już o tym, że nie będziesz w stanie dokonać sprzedaży.

submarine-cables-australia

Źródło: submarinecablemap.com

Co więcej, wpływasz na swoich klientów w sposób, o którym możesz nie wiedzieć. Nie powiedzą ci kilku rzeczy, takich jak:

 • Są niepewni – W wielu głowach kupowanie czegoś online nadal wiąże się z dużym ryzykiem, ponieważ dajesz pieniądze nieznanej osobie w nieznanym miejscu. Jeśli choć przez sekundę poczują, że nie można na tobie polegać, pogorszy to twoją reputację. Wszystko w Twojej marce powinno odzwierciedlać niezawodność.
 • Ważne są pierwsze wrażenia – Większość opinii klientów powstaje podczas pierwszej interakcji z Twoją marką. Pierwsze kilka sekund, które spędzą w Twojej witrynie, wpłyną na to, jak postrzegają Twoją markę. Jeśli Twoja witryna jest zbyt wolna, poczują się niezadowoleni, co pozostanie z nimi na zawsze.
 • Ludzie szybko się nudzą – Nikt nie lubi czekać, zwłaszcza gdy nie wie dokładnie, na co czeka. Jeśli Twoja strona ładuje się szybko, będą zadowoleni z dalszego przeglądania. Jeśli tak się nie stanie, zamkną go bez zastanowienia.

Jak prędkość wpływa na twoją stronę internetową

Wszyscy wiedzą, że żyjemy w czasach, w których ludzie są bardziej niecierpliwi niż kiedykolwiek. Jeśli chcą jakichkolwiek informacji, chcą mieć do nich natychmiastowy dostęp. Nie tylko to, ale witryna prędkość wpływa na jego SEO także. Strona ładowania każdej ze stron jest sama w sobie niezależnym czynnikiem SEO. Robot Google dokładnie mierzy czas ładowania każdej strony.

Szybkość jest jednym z najważniejszych czynników dla każdej firmy internetowej, a jeśli Twoja firma działa na australijskim serwerze internetowym, może być wolniejsza, niż możesz tolerować. W rzeczywistości stracisz klientów, jeśli Twoja witryna nie załaduje się w ciągu mniej niż 2 sekund. Ludzie są niecierpliwi, jeśli chodzi o przeglądanie i zakupy online. Klikną, jeśli Twoja witryna nie ładuje się tak szybko, jak tego oczekują.

Jeśli prowadzisz firmę online i chcesz kierować reklamy także na resztę świata, nie tylko Australię, potrzebujesz odpowiedniego dostawcy hostingu, który pomoże Ci to osiągnąć. Właśnie dlatego opracowaliśmy jedne z najlepszych planów, które pomogą Ci szybko rozwijać firmę, nawet jeśli ma ona siedzibę w Australii lub jeśli Australia jest twoim głównym celem.

Jak szybka powinna być Twoja strona internetowa?

Standard branżowy dla szybkości ładowania strony wynosi 1,2 sekundy, ale większość dostawców hostingu zapewnia znacznie lepsze prędkości. Możesz spodziewać się dostawcy, który zapewni prędkość od 181 milisekund do 841 milisekund. Chcesz, aby prędkość wczytywania Twojej witryny znajdowała się między tymi znakami, ponieważ będzie ładować się tak szybko, jak oczekują użytkownicy Twojej witryny.

Nawet jeśli mieszkasz w Australii, możesz znaleźć wielu dostawców hostingu, którzy mają serwery zlokalizowane na całym świecie. Mogą zapewnić potrzebną prędkość bez względu na to, gdzie znajduje się użytkownik Twojej witryny. Co więcej, jeśli wybierzesz hosting w chmurze, będzie jeszcze lepiej. Hosting w chmurze jest jeszcze bardziej dynamiczny i oferuje większą szybkość i niezawodność niż cokolwiek innego do tej pory.

15 najlepszych dostawców hostingu WordPress dla Australijczyków

Poniżej znajdziesz tych dostawców hostingu wraz z ich planami. Każda z nich ma swój unikalny zestaw korzyści związanych z ustalaniem cen. Zdziwisz się, jakie niesamowite plany możesz znaleźć i jak niedrogo.

Przetestowaliśmy wiele hostów internetowych, a wszystkie są wyjątkowo szybkie, a maksymalny czas ładowania wynosi 800 milisekund.

 1. SiteGround
 2. A2Hosting
 3. Hostinger
 4. StableHost
 5. CloudWays
 6. WP Hosting
 7. DigitalPacific
 8. Panthur
 9. Istotny
 10. Ventraip
 11. BlueHost
 12. HostGator
 13. W ruchu
 14. GreenGeeks
 15. DreamHost

Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do nich!

1. SiteGround

siteground-best-wordpress-hosting-australia

SiteGround

SiteGround jest łatwo jednym z najlepszych dostawców hostingu na rynku. Prawie wszystkie nasze witryny są hostowane na serwerach SiteGround. To naturalne, że jesteśmy wobec nich stronniczy, a to dlatego, że w tej chwili mają oni najlepsze oferty pod względem szybkości i wartości.

SiteGround jest domem dla 800 000 nazw domen i będą musieli uzyskać jeszcze więcej. Są całkowicie niezawodne i zapewniają sprawność na poziomie 99,98%, dzięki czemu Twoja strona jest zawsze z nimi bezpieczna.

Udostępniliśmy naszą witrynę testową w centrum danych w Singapurze i przetestowaliśmy jej działanie. Działali znakomicie, ładując naszą stronę w ciągu 730 milisekund. SiteGround ma serwery na całym świecie i zapewnia również stałą dostępność i szybkość ładowania. Mają skalowalny hosting w chmurze, który będzie działał dobrze dla Ciebie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Ponadto SiteGround oferuje w pełni zarządzaną usługę dla stron WordpPress. Możesz uruchomić swoją witrynę bez martwienia się o ustawienia serwera.

Ponadto będziesz mieć zespół obsługi klienta VIP, który pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy. Podczas jednego z naszych testów wykazali 10-minutowy czas reakcji i otrzymaliśmy odpowiedź, której oczekiwaliśmy. Co więcej, przedstawiciel obsługi klienta był przyjazny i ćwiczył dobry angielski, więc zdecydowanie była warta rozmowy.

Wszystkie te fakty wyjaśniają, dlaczego SiteGround jest zalecany przez wszystkie trzy najpopularniejsze systemy zarządzania treścią, takie jak Drupal, WordPress i Joomla. Po prostu osiąga to, za co płacisz. Bez względu na to, w której części świata się znajdujemy, SiteGround nas obejmuje.

2. A2Hosting

a2hosting-best-hosting-australia

A2Hosting

Nawet jeśli jesteś na krańcu świata, A2Hosting nadal zapewni Ci prędkość, której potrzebujesz. Jest to jeden z najbardziej niesamowitych dostawców hostingu, jaki znaleźliśmy, ponieważ są naprawdę niesamowicie szybcy i niezawodni. Po pierwsze, ich dyspozycyjność wynosi 99,99% lub 99,98% przez cały rok. 100% jest bardzo rzadkie, więc nie należy oczekiwać zbyt wiele bez względu na tego, na kogo patrzysz.

A2Hosting sprawiło, że stała się jedną z niewielu wiodących marek hostingowych na rynku, szczególnie jeśli chodzi o dbanie o naszą planetę. Mają dobre zielone pole namiotowe, a teraz są w 100% neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. To o jeden mniej odcisk stopy biologicznej na planecie Ziemia.

Wypróbowaliśmy ich plan Swift, który kosztuje 6,95 AUD miesięcznie i dał nam wszystkie potrzebne funkcje. Szybki SSD, pamięć masowa i PHP7 zapewniają najlepsze działanie WordPress. Firma ma 3 centra danych rozmieszczone w różnych regionach; najbliższy Australii jest ten w Singapurze. Oczywiście przetestowaliśmy ich centrum danych w Singapurze, a wyniki były interesujące. Pingi wróciły w 329 milisekundach, co wcale nie jest złe. Jest to również średnia światowa, której możesz się spodziewać, więc A2 Hosting jest dość niezawodny, jeśli chodzi o szybkość. Jest to rzeczywiście dostawca hostowanego hostingu na post, ponieważ jest o 50% szybszy niż średnia.

A2Hosting oferuje nawet niesamowitą obsługę klienta. Rodzaj doświadczenia otrzymywanego od usługodawcy hostingowego jest ważniejszy niż szybkość ładowania. A2 ma wielu pomocnych przedstawicieli wsparcia z siedzibą w USA. Możesz się z nimi skontaktować 24/7/365 przez telefon, czat, e-mail lub system składania zgłoszeń.

Jeśli jednak główna grupa odbiorców znajduje się w Australii, A2 Hosting może nie być dla Ciebie najlepszą opcją. Istnieje wiele australijskich dostawców hostingu, którzy zapewniają lepszą prędkość na kontynencie. Jeśli jednak widzowie są rozproszeni po całym świecie, zdecydowanie warto wypróbować A2Hosting.

3. Hostinger

hostinger-cheap-hosting-australia

Hostinger

Hostingerowi udało się zadziwić nas bardziej niż jakiegokolwiek innego dostawcę usług hostingowych po prostu dlatego, że zapewniają najwyższą jakość w niskiej cenie. Czas ładowania wynosi 384 milisekundy, co jest dość niesamowite. Będzie dobrze służyć odbiorcom i na pewno uzyska te bardzo potrzebne konwersje. Tym, co czyni Hostinger jeszcze bardziej spójnym i niezawodnym, jest fakt, że korzystają z technologii chmurowych.

Dzięki hostingowi w chmurze możesz zapomnieć o przestojach, przeciążeniu ruchu lub niespójnych prędkościach ładowania. Wynika to z niezniszczalnej architektury. Jeśli jeden serwer działa nieprawidłowo lub jest przeciążony ruchem, inny tylko zajmie jego miejsce, zapewniając doskonałą wydajność w całym serwisie. Możesz zacząć korzystać z planu pojedynczego hostingu współdzielonego za jedyne 0,80 USD / miesiąc lub przejść z bardziej rozbudowanym planem za 3,49 USD / miesiąc i 7,95 USD / miesiąc. Jeśli wybierasz się na hosting w chmurze, otrzymasz znacznie bardziej zaawansowaną usługę z większą liczbą funkcji bezpieczeństwa, ale będzie to kosztować 15,90 USD miesięcznie. Otrzymasz certyfikat SSL, dostęp do menedżera pamięci podręcznej, integrację z CloudFlare dla bezpieczeństwa i więcej. Dzięki planowi hostingu w chmurze otrzymasz 2 rdzenie procesora, 40 GB przestrzeni dyskowej SSD i 3 GB pamięci RAM. Dostajesz również darmowy kreator stron i nazwę domeny w planie, więc jest to całkiem dobra oferta.

Wreszcie, obsługa klienta Hostinger jest również spójna. Znaleźliśmy wiele pozytywnych komentarzy na forach hostingowych, a nasze doświadczenie było całkiem satysfakcjonujące. Przedstawiciel obsługi klienta Hostinger poświęcił 10 minut na odpowiedź na czacie na żywo i dostarczył nam wiele przydatnych informacji. Była kompetentna i miała wiele do powiedzenia na temat tego, jak najlepiej wykorzystać nasz plan. To naszym zdaniem 10 na 10.

Jeśli chcesz zacząć swoją witrynę od bardzo małej liczby, ale chcesz uzyskać wysokiej jakości usługę, Hostinger ma dla Ciebie idealne rozwiązanie.

4. StableHost

stablehost-professional-wordpress-hosting-australians

StableHost

To, co nam się podobało w StableHost, nie dotyczy jakości ich usług, a raczej ich moralności. Prawie każdy dostawca hostingu robi wszystko, co w jego mocy, aby zwabić swoich klientów, sprzedać im plan, a następnie sprzedać. Często nie robią tego, co jest konieczne do zapewnienia wysokiej jakości usług. Dlatego naprawdę doceniamy, gdy dostawca hostingu jest naprawdę szczery i uczciwy. Są najrzadsze.

StableHost ma wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić szybką stronę internetową. Z każdym planem otrzymasz nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, a także pełne rdzenie procesora i świetny zespół wsparcia z tyłu. Podczas testów stwierdziliśmy, że ich czas działania serwera wynosi 99,97% przez cały rok, a czas ładowania wynosi konsekwentnie około 500 milisekund. Nazwanie tej firmy StableHost naprawdę miało sens. Ich wydajność jest zdecydowanie stabilna przez cały rok.

Możesz być w dowolnym miejscu na świecie, a Twoja witryna utrzyma prędkość ładowania 500 milisekund, bez względu na wszystko. Na pewno nie stracisz żadnych gości z tą prędkością.

StableHost ma również VPS i dedykowane usługi hostingowe. Co więcej, jeśli nie chcesz majstrować przy swojej witrynie WordPress, możesz poprosić o zarządzanie nią za Ciebie. Musisz tylko zarządzać zawartością witryny i kilkoma rzeczami w panelu sterowania. To świetny wybór, jeśli chcesz poświęcić czas i energię i zainwestować go w rozwój swojej firmy.

Jeśli wybierasz najprostszy wspólny plan hostingowy, będzie to kosztować tylko 3,50 USD miesięcznie. Jest to świetna opcja, jeśli chcesz prowadzić prosty blog lub stronę internetową, która nie wymaga dużych zasobów. Jeśli jednak wybierasz witrynę eCommerce lub coś większego, potrzebujesz planu na poziomie przedsiębiorstwa, który kosztuje 28,50 USD miesięcznie. Mimo że jest to o wiele więcej, niż można się spodziewać, otrzymasz wszystkie narzędzia i wsparcie potrzebne do prowadzenia firmy online.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę StableHost.

5. Chmury

cloudways-managed-cloud-hosting-australia

CloudWays

Dostawcy usług hostingowych zlokalizowani tylko w Australii

Jeśli twoja główna grupa odbiorców znajduje się w Australii, to naturalne, że będzie działać najlepiej, jeśli korzystasz z australijskiego dostawcy hostingu. W ten sposób możesz zapewnić, że wszystkie dane dotrą do twoich australijskich użytkowników tak szybko, jak to możliwe.

Dostawców usług hostingowych, o których wspomniałem powyżej, łatwo znaleźć, ponieważ przemawiają do światowej publiczności. Ale znacznie trudniej jest znaleźć australijskich dostawców hostingu, którzy oferują wysokiej jakości usługi. Dlatego przetestowaliśmy dla Ciebie trzech najlepszych australijskich dostawców hostingu.

6. Hosting WP

wphosting-best-wordpress-hosting-australia

WP Hosting

WP Hosting, jak sama nazwa wskazuje, to firma, która koncentruje się głównie na dostarczaniu wysokiej jakości usług hostingowych WordPress. Jeśli chcesz w pełni funkcjonalny pakiet zoptymalizowany pod kątem CMS, zdecydowanie powinieneś sprawdzić ich plany. WP Hosting jest obecnie najpopularniejszym dostawcą hostingu z siedzibą w Australii. To, co sprawia, że ​​ich usługi są naprawdę korzystne dla użytkowników WordPress, to fakt, że zapewniają codzienne kopie zapasowe, skrypty instalacyjne jednym kliknięciem i najwyższe bezpieczeństwo dla swoich klientów..

Ponieważ firma powstała w Australii, wygodnie było tam umieścić swoje główne centrum danych. Obecnie istnieje ogromne zapotrzebowanie na wysokiej jakości hosting na całym kontynencie, a WP Hosting natychmiast skorzystał z okazji. Bezpieczeństwo jest jednym z ich silnych pakietów. Zapobiegają przestojom serwerów, monitorując infrastrukturę 24/7. Ponadto, wdrażając codzienne kopie zapasowe, upewniają się, że żadne dane nie zostaną utracone.

Google ma już wysoki priorytet na stronach internetowych, które mają certyfikaty SSL, i WP Hosting zdaje sobie z tego sprawę. Oferują certyfikaty SSL wraz ze swoimi pakietami oraz dodatkowe oprogramowanie do filtrowania spamu, które uniemożliwia użytkownikom generowanie niepotrzebnych treści w Twojej witrynie. Jeśli odwiedzisz WP Hosting i klikniesz sekcję Hosting WordPress, zobaczysz, że oferują trzy różne plany: Startup, Business i Corporate. Bez względu na to, który wybierzesz, otrzymasz nieograniczony transfer danych, codzienne kopie zapasowe i ochronę DDoS.

Pierwszy plan zapewnia dysk SSD o pojemności 5 GB, który można skalować do 20 GB, jeśli wybierzesz abonament korporacyjny. Połączenie dysków SSD i nieograniczonego transferu danych zapewnia szybki czas ładowania strony w Twojej witrynie. Możesz także zarejestrować się w jednej z trzech opcji serwera dedykowanego. Tam ceny mogą się różnić w zależności od potrzebnych dodatkowych funkcji. Do każdego dedykowanego planu możesz dodać panel sterowania, kopie zapasowe i Total Care.

Ich pakiet Total Care zapewnia wsparcie premium, monitorowanie serwera, bezpieczeństwo na wysokim poziomie i konfigurację zapory ogniowej. WP Hosting dysponuje niezawodnym personelem obsługi klienta, do którego można dotrzeć poprzez czat na żywo, telefon i e-mail.

7. DigitalPacific

digital-pacific-domain-hosting-australia

DigitalPacific

DigitalPacific to firma, która oferuje wszelkiego rodzaju usługi związane z hostingiem i stronami internetowymi. Należą do nich VPS, współdzielone i dedykowane serwery, rejestracja domen, hosting resellerów, certyfikaty SSL i szeroka gama dodatkowych funkcji. Jeśli potrzebujesz kompleksowego rozwiązania dla swoich potrzeb hostingowych, zdecydowanie powinieneś sprawdzić DigitalPacific. Obsługują wszystkie swoje pakiety hostingowe na najlepszych serwerach Dell, a będziesz bardzo zadowolony z wartości, jaką otrzymasz za swoje pieniądze.

Oferują tylko te funkcje i aplikacje, które naprawdę działają. Na przykład użytkownicy otrzymują cPanel, najpopularniejszy i przyjazny dla użytkownika panel sterowania i Softaculous. Ta ostatnia pozwala znaleźć i zainstalować najbardziej przydatne aplikacje dla Twojej witryny za pomocą metody jednego kliknięcia. W DigitalPacific procedura polega na tworzeniu kopii zapasowych dla wszystkich klientów trzy razy dziennie. Gdy coś pójdzie nie tak z danymi Twojej witryny, możesz w każdej chwili wrócić do poprzednio zapisanej wersji.

Firma zapewnia 99,99% czasu przestoju dla VPS, chmury i dedykowanych pakietów hostingowych. Jeśli chcesz założyć własną stronę internetową eCommerce, generować ruch i sprzedawać produkty online, ich ponadprzeciętna dostępność będzie bardzo korzystna. Jeśli wolisz zapisać się do jednego z ich dystrybutorów lub dzielonych pakietów hostingowych, nie musisz się martwić. Gwarantują one 99,9% czasu dostępności dla planów niższych poziomów, co jest również świetną okazją.

Masz mnóstwo czasu na wypróbowanie wspólnych planów i planów odsprzedawców, ponieważ oferują oni 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na te pakiety. Jeśli jednak chcesz się zarejestrować w chmurze, VPS lub dedykowanych usługach hostingowych, musisz pamiętać, że okres zwrotu pieniędzy wynosi tylko 10 dni. DigitalPacific ma pomocny zespół profesjonalistów, do których można dotrzeć za pośrednictwem biletów, poczty elektronicznej i telefonu. Nawet jeśli nie od razu odeślą wiadomość, na pewno otrzymasz odpowiedź w ciągu 3 godzin.

8. Panthur

panthur-australian-hosting-company-company

Panthur

Jeśli szukasz taniego, ale niezawodnego australijskiego dostawcy hostingu, powinieneś spróbować Panthur. Polecamy tę alternatywę również początkującym i bardziej zaawansowanym technologicznie użytkownikom. Dużo zainwestowali w sprzęt najwyższej klasy, w tym dyski SSD, które zapewniają szybki przepływ danych. Ponadto Panthur gwarantuje ochronę DDoS i CloudFare CDN wszystkim swoim klientom. Jeśli chcesz zarejestrować się w jednym z ich planów, ale masz już witrynę hostowaną w innym miejscu, nie musisz się martwić.

Panthur przeniesie dane z Twojej witryny na ich serwer i nie musisz płacić ani grosza. Starają się, aby ich czas pracy serwera był wyższy niż 99,9%, upewniając się, że witryny eCommerce hostowane na ich serwerach ponoszą niewielką utratę dochodów. Dostawca hojnie pozwala użytkownikom tworzyć tyle kont e-mail i baz danych SQL, ile chcą. Jedynym ograniczeniem, z którym musisz się zmierzyć, będzie wielkość pamięci SSD. Jak wielu konkurentów, Panthur daje również licencję cPanel i mnóstwo aplikacji, które można zainstalować jednym kliknięciem.

Oferują liczne narzędzia, które znacznie ułatwiają zarządzanie witryną i dostosowywanie. Panthur zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla twoich stron internetowych, oddzielając je od innych użytkowników na serwerze za pomocą CloudLinux. Gdy twoja strona rośnie, będzie stale skanowana przed złośliwym oprogramowaniem i chroniona przed atakami DDoS. Co więcej, będziesz mógł zainstalować oprogramowanie potrzebne do pracy za pośrednictwem dostępu root do SSH.

Jeśli coś pójdzie nie tak, zawsze możesz wrócić do jednej z kopii zapasowych, którą możesz utworzyć za darmo. Nie musisz też wydawać pieniędzy na certyfikat SSL, ponieważ Panthur rozdaje certyfikat każdemu użytkownikowi za darmo. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz w każdej chwili skontaktować się z zespołem obsługi klienta za pośrednictwem biletów, poczty elektronicznej i telefonu. Mają różne numery telefonów dostępne dla Australii, Nowej Zelandii i jeden dostępny dla wszystkich innych krajów, dzięki czemu można szybko uzyskać je przez telefon, w zależności od lokalizacji.

9. Kluczowe

essential-business-hosting-australia

Istotny

Crucial jest obecnie jedną z tych australijskich firm hostingowych, które cieszą się dużą popularnością w regionie. Wyróżniają się szybką obsługą i ponadprzeciętną obsługą klienta. Głównym celem Crucial jest pomoc australijskim firmom w rozwoju i rzeczywiście wiele dużych firm jest zadowolonych z ich usług. Oferują potężny pakiet hostingu współdzielonego, który obejmuje 50 GB przestrzeni dyskowej, 10 nazw domen, nieograniczoną liczbę kont e-mail i nieograniczony transfer danych za jedyne 19,90 USD miesięcznie.

Ograniczając niektóre zasoby, Crucial dba o to, aby Twoje strony działały bezproblemowo, bez niespójności w działaniu. Limity te po prostu nie pozwalają innym użytkownikom na serwerze wpływać na Twoje witryny w jakikolwiek sposób. To sprawia, że ​​Crucial jest jedną z lepszych alternatyw, jeśli chodzi o hosting dzielony. Wiele innych firm zleca na zewnątrz swoje serwery, a użytkownicy spowalniają się nawzajem, gdy doświadczają skoków ruchu.

Crucial dużo zainwestował w poprawę szybkości swoich serwerów. Według opinii klientów, ich pakiety hostingowe zapewniają więcej niż wystarczające zasoby dla właścicieli witryn, którzy chcą wejść na rynki międzynarodowe. Obsługują one ponad 50 000 stron internetowych, a liczba ta rośnie z dnia na dzień. Jeśli jesteś właścicielem firmy, która chce uzyskać dostęp do Internetu i zacząć sprzedawać Australijczykom, na pewno będziesz zadowolony ze średniego pinga 2 ms w okolicy. Jedną z rzeczy, która wciąż nieco obniża prędkość, jest to, że Crucial używa obecnie PHP5 i 6.

Byłoby znacznie lepiej, gdyby przestawili się na PHP7, ale prawdopodobnie tak się stanie w najbliższej przyszłości, ponieważ konkurencja będzie tego wymagać. Kluczowa jest także dbałość o środowisko naturalne, ograniczając w jak największym stopniu ślad węglowy. Bardzo cenią też naturalne piękno Australii, więc to kolejna rzecz, w którą inwestują dużo pieniędzy. Podsumowując, Crucial jest przyzwoitym dostawcą usług hostingowych, szczególnie jeśli twoimi odbiorcami są osoby z Australii.

10. Ventraip

ventraip-australia-hosting

Ventraip

Ventraip jest zaufaną australijską firmą, która ma blisko dziesięcioletnie doświadczenie w branży. Został założony w 2010 roku i stał się jednym z najbardziej niezawodnych dostawców hostingu w regionie, oferując różne potężne pakiety. Możesz go używać jako rejestratora domen, zarejestrować się w jednym z jego planów dla sprzedawców lub przejść do pakietów udostępnionych lub VPS. Istnieje szeroki wybór opcji do wyboru. Jak widać na stronie głównej, Ventraip uważa się za 100% australijską firmę hostingową, co jest prawdą.

Powodem, dla którego ludzie wybierają tego dostawcę, jest głównie to, że oferują dość silną zarządzaną alternatywę hostingu VPS. Ich dzielone pakiety hostingowe są szczególnie dobre dla użytkowników WordPress i Magento, ponieważ są całkowicie zoptymalizowane dla tych dwóch CMS. Możesz wybierać spośród wielu popularnych programów, które można zainstalować jednym kliknięciem. Ich głównym celem jest zapewnienie wyjątkowej usługi niedoświadczonym użytkownikom, którzy chcą otworzyć swoją firmę lub osobistą stronę internetową.

Jeśli chodzi o obsługę klienta, ma przeważającą liczbę pozytywnych recenzji. Ich serwery są raczej zoptymalizowane pod kątem WordPress, ale nie ma znaczenia, że ​​usługa jest korzystna tylko dla mniejszych witryn. Jeśli chcesz założyć większy sklep internetowy i generować duży ruch, nie będziesz mieć problemów z wydajnością. Ventraip odniósł sukces w utrzymywaniu czasu pracy serwera powyżej średnio 99,9%. Jeśli zarejestrujesz się w jednym z pakietów hostingowych w Ventraip, nie musisz kupować protokołu SSL osobno.

Dostawca rozdaje bezpłatne certyfikaty SSL wszystkim, którzy zarejestrują się w swoich planach. Bardzo poważnie podchodzą do bezpieczeństwa twoich danych, tworząc kopie zapasowe co godzinę. Jeśli coś pójdzie nie tak, możesz natychmiast wrócić do jednogodzinnej wersji swojej witryny i kontynuować. Twoja witryna będzie błyskawiczna dzięki nieograniczonej przepustowości i napędom Samsung SSD. Zamiast 30, Ventraip daje ci 45 dni na wypróbowanie ich usług i funkcji. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz odzyskać pieniądze w tym czasie.

Inne świetne rozwiązania hostingowe dla Australijczyków

Wszystkie witryny, o których wspomniałem powyżej, dobrze nadają się do prowadzenia Twojej witryny, jednak możesz chcieć mieć inne funkcje lub lepsze ceny. Wspomniani dostawcy hostingu są nieco tańsi i mają kilka unikalnych funkcji. Jednak pomimo niższej ceny, ich usługi są nadal najwyższej jakości.

11. BlueHost

bluehost-australia-wordpress-hosting-dostawca

BlueHost

Właściciele małych witryn i blogerzy skupiają się na BlueHost, ponieważ jest to jeden z najtańszych dostawców hostingu w Internecie. BlueHost jest również jednym z dostawców hostingu zalecanych przez WordPress, więc nie możesz się pomylić z hostingiem swojej witryny WP na ich serwerach. Obecnie mają 2 miliony witryn hostowanych na swoich serwerach i możesz być pewien, że kolejne są zawsze w drodze.

Teraz, gdy BlueHost zaktualizował architekturę serwerów i podwoił wydajność w ciągu kilku miesięcy. Serwery BlueHost mają teraz 99,99% czasu działania i prędkość ładowania 600 milisekund. To dwa razy szybciej niż branżowy standard i możesz cieszyć się nim, nawet jeśli mieszkasz w Australii.

Obsługa klienta BlueHost wydaje się być satysfakcjonująca dla większości użytkowników, zgodnie z postami na forum i recenzjami klientów, które czytamy. Było bardzo niewiele skarg dotyczących powolnych odpowiedzi, ale każdy dostawca hostingu od czasu do czasu wymyka się. Czekaliśmy 18 minut, aby uzyskać odpowiedź od agenta obsługi klienta, kiedy pierwszy raz się z nimi skontaktowaliśmy. To nie jest super szybkie, ale jest przyzwoite. Odpowiedzieli poprawnie na nasze pytania i pomogli nam dokonać drobnych zmian w naszym panelu sterowania.

Prawdopodobnie najlepszą rzeczą w BlueHost jest fakt, że można uzyskać ich wysokiej jakości usługę po niesamowicie niskiej cenie wstępnej. Kosztuje tylko 2,95 USD miesięcznie.

12. HostGator

hostgator-potężny-web-hosting-australia

HostGator

Jeśli zrobiłeś choć jedno wyszukiwanie dostawców hostingu, HostGator nie będzie tym, który wymknie Ci się z głowy. Jest to jedna z największych firm hostingowych w sieci z ponad 9 milionami hostowanych stron internetowych. Mają prawdopodobnie największy budżet marketingowy i to naprawdę pokazuje, jeśli przeglądasz filmy na YouTube; ich reklamy wyświetlają się bardzo często.

Jednak pozyskiwanie klientów nie jest jedyną rzeczą, w której HostGator jest dobry. Firma oferuje również solidną usługę hostingową z wieloma korzyściami. Na początek oferują również hosting w chmurze, który jest bardziej stabilny i znacznie szybszy niż prosta wspólna usługa hostingu. Zapewnia to, że nawet jeśli znajdujesz się w Australii, Twoja witryna będzie się ładować ze stałą prędkością 560 milisekund. To wystarczająco szybko, aby prowadzić sklep internetowy i pozyskiwać nowych klientów. Co więcej, będzie miał 100% czasu sprawności; głównie dlatego, że architektura hostingu w chmurze jest bardzo solidna. Nawet jeśli serwer ulegnie awarii, zostanie po prostu zastąpiony innym i program będzie trwał. Aby zapewnić maksymalną prędkość odwiedzającym Twoją witrynę, zostanie ona załadowana z najbliższego serwera.

Ich wsparcie jest również przyzwoite, choć nieco niespójne. Mieliśmy z nimi pozytywne doświadczenia i czekaliśmy tylko około 14 minut na odpowiedź. Jednak kilka postów na forum mówi, że agenci HostGator zostawili ich zawieszonych. Nie ma obsługi klienta, która nie popełnia błędu, więc jest to do przyjęcia. Zdecydowanie istnieją jednak dostawcy hostingu, którzy oferują lepszą obsługę klienta.

Panel kontrolny HostGator to jedna z najbardziej przyjaznych dla użytkownika platform, jakie widzieliśmy u dostawców hostingu. Oferuje łatwe instalacje jednym kliknięciem, liczne integracje aplikacji, darmowy kreator witryn i wiele więcej.

Jeśli uważasz, że plan hostingu w chmurze HostGator spełni Twoje potrzeby, z przyjemnością dowiesz się, że kosztuje on tylko 5 USD miesięcznie!

13. Hosting InMotion

inmotion-hosting-business-australian-hosting

Hosting InMotion

Kiedy dokonujemy przeglądu dostawców hostingu, jednym z naszych priorytetów jest sprawdzenie, na ile wiarygodny i uczciwy jest dostawca hostingu. W końcu będziesz pracować z usługą, którą ludzie świadczą, i najlepiej, jeśli jesteś wybredny wobec osób, z którymi chcesz pracować. Różnią się jakością usługi, dlatego możemy ręczyć za InMotion.

InMotion istnieje już od ponad 10 lat, oferując dom dla ponad 400 000 domen. Co więcej, ma jedno świecące osiągnięcie. Wiodąca w branży usługa obsługi klienta. InMotion reklamuje się jako jeden z najbardziej przyjaznych ludzi na planecie. To stwierdzenie, które możemy potwierdzić w ciągu 2 minut. Tyle czasu zajęło nam dotarcie do agenta obsługi klienta i uzyskanie dobrze poinformowanej i dobrze napisanej odpowiedzi. Jakość ludzi naprawdę się wyróżniała.

Ale świetna obsługa klienta nie jest tym, o co chodzi w InMotion. Mają też potężną architekturę i wysokiej jakości usługę hostingową do pokazania. Ich średni czas sprawności wynosi 99,98%, co stanowi zaledwie 38 minut przestojów rozłożonych na cały rok. To zrozumiałe, ale mają także usługę hostingu w chmurze, która nie ma przestojów. Możesz to również wybrać, ponieważ będzie to miało dodatkową prędkość i mnóstwo dodatków.

Jeśli chodzi o szybkość ładowania, InMotion robi to znakomicie i ładuje stronę internetową w ciągu 660 do 800 milisekund. Zapewnią Ci tę prędkość przez cały rok, dzięki czemu Twoja strona będzie działać płynnie bez względu na to, w której części świata jest wyświetlana.

Najprostszą opcją jest skorzystanie ze wspólnego planu hostingowego, który kosztuje 4,89 USD miesięcznie. Jest dość potężny i daje również wiele funkcji premium. Na początek otrzymasz specjalną wtyczkę Sucuri WordPress, która kosztuje 240 USD miesięcznie. Jest to kompletna usługa bezpieczeństwa, która chroni Cię przed naruszeniami, atakami DDoS i złośliwym oprogramowaniem. Otrzymasz także bezpłatne automatyczne kopie zapasowe, których żaden inny dostawca hostingu nie oferuje za darmo. Większość dostawców hostingu pobiera za to opłatę roczną lub miesięczną. Tak więc zyskujesz znacznie więcej dzięki zakupionemu prostemu, tanim planowi hostingu InMotion.

Jeśli chcesz wypróbować działanie InMotion lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat pełnego zakresu ich usług, sprawdź ich oficjalną stronę internetową.

14. GreenGeeks

greengeeks-eco-friendly-australian-host

GreenGeeks

Jeśli chodzi o przyjazne dla środowiska rozwiązania hostingowe, żadna inna firma nie wykonuje dobrej roboty tak jak GreenGeeks. Ich centra danych są nie tylko w pełni zasilane energią słoneczną i wiatrową, ale oferują także wyjątkową obsługę klienta. Obiecują dostępność na poziomie 99,99% i 100% satysfakcji klienta. Ale czy mają wszystko, czego potrzebują, aby to zrobić?

Okazuje się, że tak. GreenGeeks ma średni czas sprawności wynoszący 99,91% przez cały rok. Podczas naszych testów nie widzieliśmy żadnych przestojów i jesteśmy przekonani, że żaden inny użytkownik również nie ucierpi. Jednak szybkość ładowania strony nie jest tak efektowna jak wszystko inne w serwisie GreenGeek. Przesuwa się między 600 milisekundami a 1000 milisekundami, co wciąż pozostaje w średniej branżowej, ale niektórzy dostawcy hostingu działają lepiej.

GreenGeeks ma wielu dobrych ludzi obsługujących swoich klientów z wysokiej jakości obsługą klienta. Po przetestowaniu odpowiedź od jednego z pracowników obsługi klienta nie zajęła nam więcej niż 17 minut. Była kompetentna, odpowiedziała na nasze pytania i dokonała ustawień, o które ją poprosiliśmy. Była nawet bardziej przyjazna niż się spodziewaliśmy, więc nie ma na co narzekać, z wyjątkiem jednej rzeczy.

Wygląda na to, że zespoły obsługi klienta GreenGeeks są zlecane obcym użytkownikom języka angielskiego, ponieważ pozwala im to zaoszczędzić dużo pieniędzy. Liczne błędy ortograficzne, które widzieliśmy, dały nam silną wskazówkę. To może również wyjaśniać, w jaki sposób GreenGeeks jest w stanie udzielać tak szybkich odpowiedzi. Łatwiej jest obsługiwać dużą bazę użytkowników z licznymi agentami klientów.

Jeśli chcesz rozwiązać problem samodzielnie, masz wszystkie potrzebne informacje. Baza wiedzy GreenGeeks jest dobrze ugruntowana. Znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

GreenGeeks poprawia również ofertę dzięki licznym gratisom. Otrzymasz płatną nazwę domeny, bezpłatną migrację witryny, bezpłatne aplikacje, bezpłatne kopie zapasowe, bezpłatny certyfikat SSL, CloudFlare CDN i więcej. Łatwo zaoszczędzisz dużo gotówki. Ekologiczny starter GreenGeek kosztuje tylko 3,95 USD miesięcznie, co czyni go bardzo przystępną cenowo usługą.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę GreenGeeks.

15. DreamHost

Dreamhost-Fast-Secure-Australia-hosting

DreamHost

DreamHost to prawdziwy dinozaur branży hostingowej, który zapewnia dom dla ponad 1,5 miliona stron internetowych. Firma została założona w 1996 roku przez zaledwie kilku studentów z Claremont College w Kalifornii. Ale mimo że jest stary, wciąż żyje i kopie.

Po pierwsze, czas pracy DreamHost jest więcej niż przyzwoity, ale czasami jest trochę niepewny. W niektórych miesiącach jest to 100%, ale w niektórych miesiącach spada do 99,75%, co nie jest złe, ale zauważalne. Przyczynia się do bardzo krótkich przestojów w ciągu roku, co prawdopodobnie nie spowoduje żadnych szkód dla Twojej firmy.

DreamHost naprawdę wyróżnia się czasem ładowania strony. Twoja strona ładuje się między 778 a 560 milisekundami, co jest dość niesamowite. Tego czasu ładowania można również oczekiwać w Australii.

Jedną z rzeczy, które naprawdę polubiliśmy, jest fakt, że DreamHost naprawdę oferuje nieograniczoną przepustowość. Większość dostawców hostingu po prostu składa fałszywe obietnice na ten temat i wiesz to tylko, jeśli czytasz małe litery. Ale DreamHost zszedł z drogi i zdjął użytkowników z takich ograniczeń.

Jeśli chodzi o pracę z ludźmi, DreamHost zna się na rzeczy. Ma wielu przyjaznych agentów obsługi klienta, którzy są dość kompetentni i nie mają problemu z udzieleniem szczegółowych odpowiedzi w ciągu 5 minut. Nasz test był szybki i przyjemny, dlatego możemy je całym sercem polecić. Możesz skontaktować się z obsługą klienta DreamHost przez czat, ale nie przez telefon. DreamHost jest bardzo dostępny, zarówno pod względem użyteczności, jak i ceny. Możesz zacząć korzystać z planu Shared Starter za 2,59 USD miesięcznie, co zapewni pełne wsparcie dla jednej witryny. Istnieją bardziej rozbudowane plany, takie jak plan Shared Unlimited, który oferuje hosting nieograniczonej liczby witryn za jedyne 7,95 USD miesięcznie. Jeśli chcesz spróbować, na ich oficjalnej stronie znajduje się o wiele więcej.

DreamHost jest nawet neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, co jest dużą rzeczą dla dostawcy hostingu. Ta firma zneutralizowała szalone 29 298 ton gazów cieplarnianych. Dlatego DreamHost to także solidny wybór biznesowy i rozwiązanie przyjazne dla środowiska.

Aby uzyskać więcej informacji o DreamHost i jego planach, sprawdź oficjalną stronę internetową.

Wniosek

Nie ma powodu, by pozwalać Twojej firmie powstrzymywać położenie geologiczne. Nawet jeśli mieszkasz w Australii, możesz łatwo uruchomić szybką witrynę bez żadnych ograniczeń. Masz teraz 15 opcji do wyboru i pozwala im w pełni wykorzystać swój nowy biznes online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map