15 najlepszych dostawców hostingu Java

01.06.2020
Najlepszy hosting '15 najlepszych dostawców hostingu Java
0 31 мин.

best-java-hosting-provider-2019


W tym artykule omówimy usługi hostingowe Java, które mogą zapewnić najwyższą wartość za tę cenę. Będzie to świetny zasób dla programistów, którzy szukają potężnych planów hostingowych, na których mogą w pełni polegać. Będziesz mógł poznać największe nazwiska w branży oraz oferowane przez nich funkcje, wsparcie i sprzęt.

Następnie wyjaśnimy, czym jest Java, dlaczego ludzie korzystają z niej i kilka interesujących faktów. W drugiej połowie naszego artykułu przejrzymy 15 z nich najlepsi dostawcy hostingu Java w naszej opinii. Wskażemy niektóre kluczowe funkcje każdego dostawcy i usługi, w których są szczególnie dobrzy. Bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Co to jest Java i dlaczego warto z niej korzystać?

Java jest jednym z najpopularniejszych języków programowania. Główna koncepcja Javy polega na tym, że nie wymaga ona wcale pisania kodów numerycznych. Możesz napisać cały program, używając angielskich słów jako poleceń. Oznacza to również, że użytkownikom jest znacznie łatwiej pisać i czytać język w porównaniu do innych języków programowania.

Ponieważ musimy mówić zgodnie z zasadami gramatyki, programiści Java muszą również przestrzegać zestawu zasad podczas pisania programu. Tak nazywamy składnię. Oczywiście zestaw poleceń napisanych przez użytkownika nie jest ostateczną formą programu. Zanim będzie gotowy do uruchomienia, Java musi przetłumaczyć go na kody numeryczne, aby maszyna mogła go przetworzyć.

Historia Javy

najlepsi dostawcy hostingu JavaPierwsza wersja Javy była wynikiem projektu z 1991 roku, a jej imię to Oak. James Gosling był liderem zespołu Sun Microsystems i miał w swoim biurze dębu, stąd też nazwa języka. Kontynuując prace nad tym, zmienili nazwę na Green, a potem Java. Główną ideą Javy było opracowanie metody dostarczania telewizji interaktywnej dla odbiorców. Okazało się jednak, że język był wtedy zbyt zaawansowany dla branży cyfrowej telewizji kablowej.

Pierwsza wersja Javy pojawiła się w 1996 roku i zamiast tego zaczęli jej używać w Internecie. Stało się narzędziem, za pomocą którego ludzie robili interaktywną stronę internetową, dodając animacje do stron. Java była dystrybuowana przez Sun Microsystems do 2010 roku, kiedy to Oracle przejęła firmę. Pojawiło się wiele aktualizacji od pierwszego wydania Java, przy czym ostatnia to Java SE 10. Obecnie jest tak popularna, że ​​w zasadzie nie można dotknąć przedmiotu informatyki i nie słyszeć nic o Javie.

Właśnie dlatego powinieneś używać Java

W Sun Microsystems, a później w Oracle, zawsze koncentrowali się na kilku kluczowych zasadach. Chcieli stworzyć coś przyjaznego dla początkujących, przenośnego, dobrze skonstruowanego i bezpiecznego. W rezultacie pierwsza i kolejne wersje Javy spełniały te główne idee i za każdym razem przyciągały do ​​tego języka programowania jeszcze więcej użytkowników. Główne powody, dla których warto korzystać z Java, są następujące:

 • Jest niezawodny – Błędy popełniane przez programistę oczywiście prowadzą do błędów. Błędy te można jednak zmniejszyć, poprawiając język programowania. Java postanowiła dodać do równania programowanie obiektowe, co doprowadziło do znacznie lepszych wyników.
 • Najwyższe bezpieczeństwo – Jednym z planów dewelopera z Javą było upowszechnienie jej wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Jeśli chcesz, aby Java działała na urządzeniach mobilnych, musisz zezwolić im na wysyłanie i odbieranie danych przez sieci. Tego rodzaju procesy wymagają najwyższej jakości zabezpieczeń, aby dane nie mogły wyciec. W rezultacie Java stała się jednym z najbezpieczniejszych języków programowania na świecie.
 • Nie zależy od platformy – Możesz uruchomić Javę na dowolnym urządzeniu, w tym zarówno na dużych, jak i małych urządzeniach, co czyni go całkowicie przenośnym językiem programowania. Można go zainstalować w dowolnym systemie operacyjnym; Java w ogóle nie zależy od oprogramowania ani środowiska sprzętowego.
 • Język przyjazny dla początkujących – Java opiera się głównie na języku programowania C ++. Oczywiście C ++ jest znacznie bardziej skomplikowany niż Java, ale nadal jest naprawdę potężny. Chcieli stworzyć coś, co zachowa i jeszcze bardziej poprawi mocne strony C ++, a jednocześnie będzie łatwe w użyciu.

Dostawcy usług hostingowych i Java

Chociaż Java jest obecnie obsługiwana przez większość dostawców usług hostingowych, wielu z nich nie włącza jej do swoich udostępnionych pakietów hostingowych. Może być konieczne wybranie VPS lub nawet dedykowanego planu serwera, a oba te kosztują więcej niż wspólny plan hostingu. Po znalezieniu planu hostingowego, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, będziesz mógł szybko skonfigurować swoją stronę internetową opartą na Javie.

Jeśli firma hostingowa oferuje Javę w swoim pakiecie, oznacza to po prostu, że otrzymujesz regularną usługę hostingową ze wszystkimi niezbędnymi aplikacjami Java. Nawet jeśli znajdziesz dostawcę obsługującego Javę w ich udostępnianych planach hostingu, o wiele lepiej jest wybrać opcję VPS. Każdy doświadczony programista może powiedzieć, że aplikacje Java zwykle wymagają dużej ilości zasobów.

Zamiast wahać się między hostingiem współdzielonym a VPS, powinieneś raczej przejść na wyższy poziom i wybrać VPS lub hosting dedykowany. Ponieważ mówimy o bardzo popularnym języku programowania, istnieje duże zapotrzebowanie na potężne plany hostingu Java. Wybór może zająć dużo czasu, jeśli w jednym miejscu nie zostaną sprawdzeni najlepsi dostawcy usług hostingowych.

Na szczęście dokładnie sprawdziliśmy 15 z nich najlepsi dostawcy hostingu Java tutaj w naszym artykule. Czytaj dalej, a my pomożemy Ci zdecydować, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom! Ale zanim przejdziemy do szczegółów, oto pełna lista najlepszych firm hostingowych Java:

 1. Hosting InMotion – od 29,19 USD / miesiąc
 2. BlueHost – od 19,99 USD / miesiąc
 3. HostGator – od 29,95 USD / miesiąc
 4. A2Hosting – od 5 $ / miesiąc
 5. InterServer – od 6 USD / miesiąc
 6. iPage – od 19,99 USD / miesiąc
 7. LiquidWeb – od 59 $ / miesiąc
 8. SiteGround – od 269 USD / miesiąc
 9. FatCow – od 19,99 USD / miesiąc
 10. DreamHost – od 13,75 $ / miesiąc
 11. Hostinger – od 8,16 USD / miesiąc
 12. Hosting TMD – od 19,97 USD / miesiąc
 13. Host1Plus – od 15 USD / miesiąc
 14. GreenGeeks – od 39,95 USD / miesiąc
 15. FastComet – od 59,95 USD / miesiąc

Zobaczmy teraz szczegółowo każdego dostawcę hostingu Java:

1. Hosting InMotion

inmotion-best-java-hostingHosting InMotion nie ma określonego zestawu planów dostępnych wyłącznie dla hostingu Java, jednak możesz wybrać jeden z ich potężnych planów hostingowych VPS. Obsługują tylko Javę z trzema dostępnymi planami VPS, więc możesz zapomnieć o ich wspólnych lub dedykowanych planach hostingowych. Na początek możesz wybrać plan VPS-1000, który kosztuje tylko 29,19 USD miesięcznie. Ma 4 GB pamięci RAM, 75 GB pamięci, przepustowość 4 TB i bezpłatny SSL.

Chociaż wraz z Javą otrzymujesz dodatkowe dodatki, takie jak Tomcat i JPS, nadal nie będziesz w stanie zapytać pomocy technicznej w tej sprawie. Mają jednak duże doświadczenie we wszystkich innych częściach usługi hostingowej i możesz się z nimi skontaktować w dowolnym momencie. Rejestrując się w jednym z ich planów VPS, otrzymujesz również cPanel do zarządzania serwerem.

InMotion zapewnia pełną ochronę przed atakami DDoS. Wysoką wydajność gwarantuje najnowszy sprzęt, w tym dyski SSD. Dane witryny i aplikacji mogą zostać uszkodzone lub utracone w przypadku wystąpienia problemu, ale właśnie dlatego wymyślono kopie zapasowe. InMotion zapewnia bezpłatne kopie zapasowe i migawki, pozwalając cofnąć się w czasie i odzyskać dane w dowolnym momencie.

Migawki można tworzyć raz dziennie, co jest najczęściej zalecane przed wprowadzeniem zmian na serwerze lub stronie internetowej. Bezpłatne kopie zapasowe są automatyczne i tworzą kopię danych z grubsza każdego dnia. Ten dostawca daje 90 dni na wypróbowanie jednego ze swoich planów, co jest wystarczającą ilością czasu, aby zdecydować, czy chcesz skorzystać z usługi, czy nie.

2. BlueHost

bluehost-best-java-hostingKolejny wszechstronny dostawca hostingu, który zapewnia najlepsze plany dla firm i osób prywatnych. W BlueHost możesz znaleźć co najmniej trzy opcje dla każdego rodzaju usług hostingowych, w tym hosting współdzielony, chmurowy, dedykowany lub VPS. Z nich tylko ich VPS i dedykowane plany obsługują Java i strony internetowe oparte na JSP.

Dla początkujących dobrym pomysłem może być standardowy plan VPS za 19,99 USD miesięcznie. Najbardziej zalecanym planem BlueHost jest drugi, ulepszony plan VPS, który kosztuje 29,99 USD miesięcznie. Chociaż wszystkie trzy plany zawierają wiele przydatnych funkcji, musisz upewnić się, że plan hostingowy zapewnia wystarczającą wydajność dla Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz czegoś jeszcze silniejszego niż te trzy, możesz także wybrać serwer dedykowany.

Od najtańszego planu VPS po najdroższy serwer dedykowany, koszty różnią się jednakowo. Możesz uzyskać serwer dedykowany za jedyne 79,99 USD miesięcznie, a plan Ultimate VPS kosztuje 59,99 USD. Odwiedzając bazę wiedzy BlueHost i czytając instrukcje, możesz szybko skonfigurować Javę w trzech prostych krokach. Skończysz z wersją 1.8 Java, najnowszą wersją open source.

Dzięki ich planom VPS otrzymujesz również ulepszoną wersję panelu sterowania cPanel oraz kilka dodatkowych narzędzi, które ułatwiają zarządzanie VPS i kontrolę WHM. Mają profesjonalny zespół wsparcia, do którego można dotrzeć w dowolnym momencie. Możesz do nich zadzwonić, jeśli napotkasz problem lub potrzebujesz pomocy w zadaniach związanych z serwerem lub witryną. Podsumowując, BlueHost jest całkowicie przyjazny dla Java i bardzo polecany każdemu deweloperowi lub właścicielowi strony.

3. HostGator

hostgator-best-java-hostingHostGator jest obecnie jedną z największych i najczęściej reklamowanych firm w branży hostingu. Zapewniają także wszelkiego rodzaju hostingi i nazwy domen. Ludzie powszechnie korzystają ze swoich usług do tworzenia blogów, witryn portfolio, sklepów internetowych i innych witryn firmowych. Zapewniają potężne rozwiązania dla hostingu Java, wspierając Tomcat we wszystkich swoich dedykowanych lub VPS planach hostingowych.

W HostGator dostępne są zarówno serwery z systemem Windows, jak i Linux. Jeśli jesteś użytkownikiem Linuksa, będziesz mógł dodać Tomcat do panelu sterowania cPanel. Jeśli zamiast tego wybierzesz system Windows, otrzymasz panel sterowania Plesk, który obsługuje również Tomcat. Ich zespół nie może zapewnić żadnej pomocy przy konfigurowaniu aplikacji Java, więc wszystko zależy od Ciebie.

Mogą jednak zainstalować dla ciebie wersję Tomcat 5.5 lub 7, a Ty możesz również poprosić Tomcat przez telefon lub czat. Ta usługa jest całkowicie darmowa. Z każdym ich planem VPS otrzymujesz 2 dedykowane adresy IP, podczas gdy ich dedykowane plany serwerów zawierają 3-5 dedykowanych adresów IPv4. Możesz mieć dostęp do serwera root, jeśli chcesz zainstalować skrypty lub aplikacje.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, możesz w dowolnym momencie skontaktować się z ich wielokrotnie nagradzanym wsparciem. Można się z nimi skontaktować przez telefon, bilet lub czat. HostGator ma również ładną listę samouczków wideo, w których można od razu znaleźć rozwiązanie wielu problemów. Nie ma możliwości, aby dane zostały utracone, ponieważ tworzą cotygodniowe automatyczne kopie zapasowe, które są zawsze dostępne w nagłych przypadkach.

4. Hosting A2

a2hosting-best-java-hostingNie ma znaczenia, czy chcesz mieć witrynę internetową do użytku osobistego, czy dla całej firmy; A2 Hosting z pewnością ma plan hostingowy, który odpowiada Twoim potrzebom. Mają nie tylko zwykłe opcje dedykowanego, VPS i hostingu współdzielonego, ale możesz również wybierać spośród ton rozwiązań specyficznych dla oprogramowania. Po prostu wybierz oprogramowanie, którego potrzebujesz do swojej pracy, a pokażą Ci plany hostingowe, które są odpowiednie do pracy.

Na przykład mają trzy różne opcje hostingu Java w przystępnych cenach. Ich pakiet wstępu kosztuje 5 USD miesięcznie, średni plan to 10 USD miesięcznie, a pakiet Elite można uzyskać tylko za 15 USD. Jeśli chcesz uzyskać najlepszą wydajność za tę wartość, powinieneś wybrać plan Mid, który zapewnia 30 GB miejsca na dysku, transfer 2 TB i 1 GB pamięci RAM.

Na A2 Hosting wydajność jest zawsze gwarantowana, co oznacza, że ​​aplikacje i witryny oparte na Javie będą działały szybciej niż wiatr. Chociaż obecnie jest to standard wśród dostawców usług hostingowych, A2 Hosting stara się również utrzymywać swój czas pracy powyżej 99,9%. Ich plany VPS zawierają narzędzie o nazwie Webuzo, które zajmuje się konfiguracją Java za pomocą jednego kliknięcia.

W przypadku pojawienia się nowej wersji Javy natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, który pozwala na zastosowanie aktualizacji. Kolejną rzeczą, która jest korzystna dla programisty, jest to, że A2 Hosting zapewnia dostęp root do ich serwerów. Oznacza to, że możesz zarządzać plikami na serwerze w dowolnym momencie. A to tylko niektóre z ogromnej liczby dodatków oferowanych przez dostawcę.

5. InterServer

Interserver-best-java-hostingW InterServer możesz wybierać spośród 16 różnych planów hostingu VPS w zależności od liczby rdzeni procesora, pamięci, pamięci RAM i transferu, którego chcesz użyć. Plany te są dostępne również dla Linuksa i Windowsa, z istotną różnicą w dwóch cenach. Na przykład pierwszy plan dla systemu Linux kosztuje 6 USD miesięcznie, podczas gdy dla systemu Windows jest to 10 USD miesięcznie. InterServer obsługuje setki oprogramowania, w tym Java z dodatkowymi narzędziami i kontenerami.

Dostajesz wiele funkcji dzięki planowi InterServer, ale jeśli chcesz dodać więcej, możesz kupić je pojedynczo w dziale Uaktualnienia. Po dokonaniu zakupów wybrane przez Ciebie dodatki będą aktywne w ciągu 15 minut. Zapewniają one przyjazny dla początkującego panel sterowania wraz z pakietem. Jeśli chodzi o obsługę klienta, mają oni wielokrotnie nagradzany zespół ekspertów. Możesz do nich zadzwonić za każdym razem, gdy napotkasz problem lub po prostu potrzebujesz porady na temat hostingu lub strony internetowej.

Dzięki interfejsowi zarządzania InterServer możesz swobodnie zarządzać migawkami i poprosić o wykonanie kopii zapasowej, aby Twoje dane pozostały bezpieczne. Stworzyli potężny system, który utrzymuje ich czas pracy powyżej 99,9%, dzięki czemu InterServer jest absolutnie niezawodnym dostawcą. W przypadku jakiegokolwiek przestoju, natychmiast zwracają pieniądze. Poza Javą obsługują wiele innych języków programowania, które mogą być przydatne dla programistów. Wiele z nich zostanie już zainstalowanych po dołączeniu do jednego z ich planów. Uzyskujesz również dostęp do serwera root, co oznacza, że ​​możesz dodawać instalować i konfigurować oprogramowanie w dowolnym momencie.

6. iPage

ipage-best-java-hostingJest to z pewnością jedna z najlepszych ofert, jakie można znaleźć w Internecie, ponieważ iPage zapewnia nie tylko przystępne plany, ale jest również uznawany za jednego z najlepszych dostawców hostingu Java w branży. Oczywiście, podobnie jak większość dostawców opartych na Javie, ten obsługuje również język programowania z potężnym VPS i dedykowanymi planami hostingowymi. Ponadto otrzymujesz wstępnie zainstalowane skrypty JSP, dzięki czemu możesz jak najszybciej skoncentrować się na swojej pracy.

Do tej pory istnieje wiele recenzji użytkowników, które chwalą iPage jako jedną z najlepszych opcji dla witryn i aplikacji opartych na Javie. Zawsze możesz wypróbować ich podstawowy plan VPS za 19,99 USD miesięcznie i zobaczyć, jak działa jego usługa, a następnie skalować do planu, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom. Jest wyposażony w 1-rdzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM i 40 GB miejsca na dysku i przepustowość 1 TB. Wszystkie trzy plany VPS obejmują panel sterowania cPanel, wsparcie zarządzane, a także możesz poprosić o dostęp do katalogu głównego serwera w dowolnym momencie.

Ich niskie koszty mogą Cię pomylić, ale iPage ma świetną reputację, jeśli chodzi o wydajność hostingu. Jeśli potrzebujesz więcej niż najsilniejszych planów VPS, możesz wybrać plan dedykowany. Plan startowy kosztuje tylko 119,99 USD miesięcznie z 2-rdzeniowym procesorem, 4 GB pamięci RAM, 500 GB miejsca na dysku i przepustowością 5 TB. Zarówno VPS, jak i dedykowane plany są bardzo elastyczne i zawierają mnóstwo funkcji, które mogą pomóc Ci się rozwijać. Plany na iPage można zwiększyć, gdy tylko poczujesz, że Twoja witryna lub aplikacja potrzebuje więcej mocy.

7. LiquidWeb

liquidweb-best-java-hostingLiquidWeb został stworzony dla programistów i firm potrzebujących wydajnego rozwiązania hostingowego Java, które niekoniecznie jest tanie. Wyższa cena oznacza również, że ich zespół jest gotowy pomóc Ci we wszystkim, aby ułatwić Ci pracę. Istnieje wiele funkcji i obsługiwanego oprogramowania dostępnych we wszystkich planach hostingowych. LiquidWeb jest wysoce zalecany dla tych, którzy chcą bezproblemowo pracować na złożonych witrynach opartych na Javie.

Mają pomocny zespół wsparcia technicznego, który jest gotowy pomóc Ci rozwiązać problemy. Możesz również skontaktować się z nimi, jeśli nie masz pewności, który z ich planów hostingowych najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Będą zasilać Twoje witryny i aplikacje najnowszym sprzętem, przechowując dane na szybkich dyskach SSD. Nie ma znaczenia, czy twoja strona oparta jest na Javie, czy innym języku programowania, odwiedzający doświadczą tych samych szybkich czasów ładowania.

Najwyższa wydajność zapewniana przez LiquidWeb pomoże ci wyprzedzić konkurencję i znacznie poprawić ranking SEO. Możesz wybierać spośród pięciu dedykowanych planów hostingowych i VPS, które gwarantują doskonałą wydajność stron i aplikacji Java. Pozwalają w razie potrzeby przejść na bardziej zaawansowany plan lub poprosić o niestandardowe rozwiązanie, które idealnie pasuje do Twojej firmy.

Ceny ich planów VPS w chmurze zaczynają się od 59 USD miesięcznie, co daje 40 GB SSD, 2 GB pamięci RAM, 5 TB przepustowości i 2-rdzeniowy procesor. Jeśli chcesz serwer dedykowany, możesz go kupić za jedyne 199 USD miesięcznie dzięki 4-rdzeniowemu procesorowi Intel Xeon, 16 GB pamięci RAM, 500 GB SSD i przepustowości 5 TB. Oczywiście cPanel i Plesk są uwzględnione we wszystkich planach.

8. SiteGround

siteground-best-java-hostingSiteGround jest obecnie znany jako jeden z najbardziej wszechstronnych dostawców hostingu. Mają potężne rozwiązania dla firm, programistów i osób prywatnych. Jednak jeśli chodzi o hosting Java, jest to jedna z firm, które oferują najmniejszą liczbę opcji. Jeśli chcesz, aby Java była zawarta w pakiecie, musisz wybrać jeden z ich planów serwera dedykowanego.

Po zarejestrowaniu się w jednym z ich dedykowanych planów dają one dostęp do konta root i można całkowicie skonfigurować Javę do pracy. Nie będzie żadnych wstępnie zainstalowanych narzędzi, skryptów ani nic podobnego. Ponadto, jeśli chcesz, aby ich zespół pomocy technicznej pomógł ci w Javie, będziesz musiał zapłacić dodatkową cenę za usługę. Ich plany hostingowe kosztują więcej niż przeciętny plan hostingowy Java na rynku, nawet jeśli nie potrzebujesz ich dodatkowych usług.

Czy warto? Jeśli chcesz mieć niezawodną usługę hostingu, która zapewni Twojej witrynie najwyższą wydajność, na pewno to zrobi. Nie koncentrują się na hostingu Java, ale nadal pozwalają ci zainstalować wszystko, co chcesz. Ponadto masz wiele funkcji. Ich plany hostingowe opierają się na najnowszym sprzęcie.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy związane z usługą hostingową lub witryną, możesz skontaktować się z nimi w dowolnym momencie przez telefon, e-mail lub czat. Ich wejście dedykowane kosztuje 269 USD miesięcznie, a otrzymasz 4-rdzeniowy procesor Intel Xeon, 16 GB pamięci RAM DDR3, 480 GB SSD i przepustowość 10 TB.

9. FatCow

fatcow-best-java-hostingFatCow jest popularny wśród wszystkich firm i osób prywatnych, ale także wśród tych, którzy chcą niezawodnego hostingu Java. Nie oferują planów hostingu specjalnie zoptymalizowanych pod kątem Javy, ale jest to jeden z języków programowania obsługiwanych przez VPS i plany dedykowane. W rzeczywistości po zarejestrowaniu się w jednej z dwóch alternatyw będziesz mieć wstępnie zainstalowany JSP na serwerze, abyś mógł szybko rozpocząć pracę z pierwszą aplikacją.

Dołączenie do planu hostingowego FatCow zapewnia mnóstwo korzyści. Otrzymasz cPanel, który pozwala łatwo zarządzać swoją witryną i planem hostingowym oraz uzyskać dostęp do serwera root. Jeśli Twoja witryna wymaga większej mocy, możesz natychmiast zwiększyć wydajność. Oprócz tego masz wiele wstępnie zainstalowanych skryptów, przydatnych funkcji dla twojego cPanel, nieograniczonej liczby domen, kont FTP i baz danych MySQL.

Jak zwykle plan zaczniesz od bezpłatnej rejestracji domeny. Mają zespół wsparcia gotowy odpowiedzieć na twoje pytania i rozwiązać problemy 24/7, z których użytkownicy są do tej pory bardzo zadowoleni. Podstawowy plan VPS z jednordzeniowym procesorem, 1 GB pamięci RAM, 40 GB pamięci i przepustowością 1 TB kosztuje tylko 19,99 USD miesięcznie.

Jeśli wolisz wybrać serwer dedykowany, możesz wybrać plan uruchamiania za 119,99 USD miesięcznie z 2-rdzeniowym procesorem, 4 GB pamięci RAM i 500 GB pamięci i przepustowością 5 TB. Ten jest szczególnie polecany małym, ale szybko rozwijającym się firmom, które potrzebują niezawodnego planu długoterminowego. Możesz wypróbować ich usługę, a jeśli nie jesteś zadowolony, możesz odzyskać pieniądze w pierwszym miesiącu.

10. DreamHost

dreamhost-best-java-hostingWiele firm i osób prywatnych wybiera DreamHost, gdy poszukuje wysokiej jakości hostingu dla swojej witryny. Ich usługa opiera się na najnowszej technologii sprzętowej i programowej, umożliwiając płynną pracę z witryną Java. Jak stwierdził DreamHost, Java jest wstępnie zainstalowana na wszystkich swoich serwerach.

Jeśli jednak chcesz, aby wszystkie funkcje były dostępne, musisz je skonfigurować, wybierając jeden z ich planów dedykowanych lub VPS. Możesz skonfigurować serwlety Java na planach dedykowanych i VPS, a JSP i Tomcat będą działać tylko na planach dedykowanych. Każdy plan DreamHost zapewnia wiele funkcji i narzędzi, które pomogą Ci szybko i skutecznie uzyskać dostęp do Internetu.

Przechowują wszystkie dane witryny i aplikacji na dyskach twardych SSD, utrzymując wydajność na najwyższym możliwym poziomie. Do wyboru są 4 różne plany VPS. Ich podstawowy plan kosztuje tylko 13,75 USD miesięcznie, co z pewnością jest jednym z najtańszych planów VPS, jakie można znaleźć. Pakiet zawiera 1 GB pamięci RAM, 30 GB pamięci, nieograniczoną przepustowość i domeny.

Dzięki planom VPS otrzymujesz przyjazny dla początkujących panel sterowania, pamięć RAM i pamięć masową, które można rozszerzyć w dowolnym momencie i SSL jednym kliknięciem. Jeśli potrzebujesz serwera dedykowanego, jego ceny zaczynają się od 169 USD miesięcznie. Ich dedykowane plany obejmują ochronę DDoS, pełny dostęp do katalogu głównego, pamięć RAID 1, monitorowanie serwera i inne. Ponieważ DreamHost jest bardzo pewny swoich usług, gwarantuje 100% nieprzerwanej pracy. Ich plany hostingowe VPS są gotowe do zasilania witryn i aplikacji różnej wielkości.

11. Hostinger

hostinger-best-java-hostingHostinger jest z pewnością jednym z dostawców usług hostingowych, którzy oferują potężne plany za niskie ceny. Jeśli chcesz być opłacalny, powinieneś rozważyć zapisanie się na jeden z ich planów wspólnych lub VPS. Należy jednak pamiętać, że tylko ich plany VPS obsługują aplety Java lub JSP, podczas gdy ich wspólne plany obsługują tylko JavaScript. Nadal będziesz mieć wiele opcji, biorąc pod uwagę, że Hostinger oferuje 6 różnych planów hostingowych VPS.

Każdy z planów ma na celu zapewnienie maksymalnej wartości ceny. Ich plany VPS opierają się na serwerach Linux i dają pełny root SSH jak serwer dedykowany. Jeśli porównasz to z najczęściej udostępnianymi cenami hostingu w sieci, okaże się, że Hostinger ma prawie takie same ceny dla swoich planów VPS. Pierwszy plan kosztuje tylko 8,16 USD miesięcznie i obejmuje 20 GB SSD, 1 GB pamięci RAM, procesor 2,4 GHz i przepustowość 1 TB.

Możesz skalować do 8 GB pamięci RAM, 160 GB SSD, przepustowości 6 TB i procesora 14,4 GHz, co kosztuje 65,56 USD miesięcznie. Są to bezkonkurencyjne ceny, a każdy plan oferuje również mnóstwo przydatnych funkcji. Zespół wsparcia jest zawsze dostępny, gdy potrzebujesz pomocy, starając się jak najlepiej, nawet jeśli zapisałeś się na niezarządzany plan. O wszystko związane z infrastrukturą i usługami hostingowymi można pytać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem czatu na żywo. Hostinger dba o to, aby w razie potrzeby móc przywrócić dane, umożliwiając tworzenie kopii zapasowych i zarządzanie nimi za pomocą cPanel.

12. Hosting TMD

tmdhosting-best-java-hostingW TMD Hosting można znaleźć kilka opcji dla wszystkich typów rozwiązań hostingowych w przystępnych cenach. Jeśli chcesz niezawodnego dostawcy hostingu Java, nie możesz się pomylić z tym. Musisz tylko wybrać plan zapewniający wystarczającą ilość zasobów dla swojej witryny i możesz rozpocząć pracę z Javą. Plany hostingowe TMD, które przynoszą najwięcej korzyści użytkownikom Java, to ich rozwiązania hostingowe VPS.

Jeśli wybierzesz plan VPS, otrzymasz wirtualny hosting Tomcat, który działa na dyskach SSD. Ponadto dane będą przechowywane w oddzielnym środowisku na ich serwerach, zapewniając, że Twoja witryna działa błyskawicznie. Możesz wybrać jeden z pięciu różnych planów VPS w zależności od żądanej wydajności. W miarę rozwoju witryny możesz zacząć nadmiernie wykorzystywać zasoby. Ten problem można łatwo naprawić, ponieważ pozwalają one przejść do następnego planu w dowolnym momencie.

Z każdym planem VPS dostajesz nazwę domeny za darmo. TMD Hosting specjalizuje się w pełni zarządzanych planach VPS, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o aktualizacje lub inne techniczne rzeczy zawarte w pakiecie. Podobnie jak wielu jego konkurentów, ten dostawca udostępnia również panel sterowania cPanel po rejestracji. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych, możesz skonfigurować kopie zapasowe dla siebie lub poprosić o to ich zespół wsparcia.

W TDM Hosting możesz uzyskać VPS za zaledwie 19,97 USD miesięcznie z 40 GB SSD, przepustowością 3 TB, 2-rdzeniowym procesorem, 2 GB pamięci RAM DDR4 i wieloma przydatnymi funkcjami.

13. Host1Plus

host1plus-best-java-hostingChociaż Host1Plus nie jest uważany za jedną z największych nazwisk w branży hostingowej, ma kilka naprawdę potężnych planów do zaoferowania. Gdy zaczniesz korzystać z ich usług, zdasz sobie sprawę, jak bardzo koncentrują się na zapewnieniu w pełni funkcjonalnego i niezawodnego hostingu. Wśród swoich dodatków oferują również niedrogi hosting Java z planami VPS.

Jeśli chcesz mieć niezawodny hosting Java, a jednocześnie zaoszczędzić trochę pieniędzy, zdecydowanie powinieneś wybrać jeden z jego planów na dłuższą metę. Możesz uzyskać niewielką zniżkę, nawet jeśli wybierzesz plan VPS na okres dłuższy niż 3 miesiące. Jeśli zdecydujesz się pozostać przy ich usługach przez 24 miesiące, możesz uzyskać maksymalną zniżkę w wysokości 20%. Ich pakiety VPS zaczynają się od planu Amber, który kosztuje tylko 15,00 USD miesięcznie.

Jest wyposażony w 2-rdzeniowy procesor, 2 GB pamięci RAM oraz 40 GB miejsca na dysku i przepustowość 1 TB. Ich plany VPS można skalować do planu Gold, który kosztuje 66,00 USD miesięcznie, lub możesz również stworzyć własny, niestandardowy plan hostingowy. Każda firma ma inne potrzeby, wystarczy kliknąć opcję Czat teraz i przygotować nowy plan wraz z pracownikami.

Jednak nigdy nie możesz się pomylić z ich brązowym planem, który jest obecnie ich najpopularniejszym planem. Oferuje 2-rdzeniowy procesor, 4 GB pamięci RAM, 60 GB miejsca na dysku i przepustowość 1 TB. Zwykle jest to wystarczające dla firm i zawsze możesz je zwiększyć, jeśli chcesz. Host1Plus pozwala śledzić używane zasoby i otrzymywać powiadomienia w przypadku przekroczenia limitów.

14. GreenGeeks

greengeeks-best-java-hostingGreenGeeks to firma hostingowa, która zasila wszystkie strony internetowe i aplikacje energią wiatrową. Jeśli chcesz mieć silny plan hostingu dla swojej witryny opartej na Javie i jednocześnie chronić środowisko, zdecydowanie powinieneś sprawdzić, co mają do zaoferowania. Zielona energia jest nie tylko świetna do marketingu, ale ten sam pomysł może również zwiększyć Twój ruch.

Dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy będziesz miał mnóstwo czasu, aby dowiedzieć się, czy ich usługi są dla Ciebie wystarczająco dobre, czy nie. Jeśli chodzi o VPS i plany serwerów dedykowanych, będziesz miał wiele możliwości wyboru. Do wyboru jest 5 różnych planów VPS, zaczynając od 1 GB pamięci RAM, która kosztuje 39,95 USD. Ten zawiera 25 GB pamięci SSD, przepustowość 1 TB i 4-rdzeniowy procesor.

Jeśli wybierzesz abonament GreenGeeks VPS, otrzymasz popularny panel sterowania cPanel z WHM, nocne kopie zapasowe i bezpłatną migrację, jeśli masz już stronę internetową. Ich szybka realizacja gwarantuje, że po zarejestrowaniu się w planie, będzie on gotowy do działania za minutę. Jeśli chcesz serwer dedykowany, możesz wybrać jeden z 4 planów.

Cena za serwer Entry wynosi tylko 169 USD miesięcznie z Intel Atom 330, 2 GB DDR3, 500 GB SATA, 10 TB transferu i 5 adresów IP. Jeśli nie masz pewności, który serwer dedykowany najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, zawsze możesz skontaktować się z ekspertami przez telefon lub czat i poprosić o sugestię. Jeśli potrzebujesz zaktualizować serwer dedykowany lub VPS, możesz to zrobić w dowolnym momencie.

15. FastComet

fastcomet-best-java-hostingFastComet ma doskonałą reputację jako jeden z najbardziej niezawodnych i przyjaznych dla początkujących dostawców usług hostingowych. Jest gotowy do zapewnienia najwyższej wydajności dla witryn i aplikacji opartych na Javie. W rzeczywistości każdego roku starają się być coraz lepsi, a opinie użytkowników mówią same za siebie. Obecnie mają ponad 10 000 zadowolonych klientów w 70 krajach. Świetnie nadają się nie tylko do zasilania witryn, ale także do rejestrowania nazw domen za pomocą ich witryn.

W FastComet możesz wybrać jedną z dwóch opcji tworzenia kopii zapasowych. Mogą tworzyć kopie zapasowe co tydzień lub codziennie, aby zabezpieczyć twoje dane. Według dostawcy i mnóstwa opinii użytkowników z powodzeniem utrzymują oni czas pracy serwera powyżej 99,99%, co jest imponujące, jeśli porównasz go z innymi dostawcami. Jest to zdecydowanie idealne dla każdego, kto chce założyć stronę internetową firmy z jednym ze swoich planów.

FastComet oferuje również cPanel, najlepsze narzędzie do zarządzania domenami, hostingiem i kontami. Możesz po prostu pobrać aplikację na telefon i w pełni kontrolować swoją usługę hostingową z dowolnego miejsca. Mają silny zespół obsługi klienta, który jest gotowy do szybkiego reagowania w dowolnym momencie. Możesz się z nimi skontaktować za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu, systemu biletów i poczty elektronicznej.

Najtańszy plan VPS w chmurze kosztuje 59,95 USD miesięcznie i obejmuje procesor 2,50 GHz, 2 GB pamięci RAM, 50 GB SSD i przepustowość 2 TB. Następnie, jeśli zaczniesz brakować zasobów, możesz uaktualnić je o 3 kolejne poziomy. Jeśli zamiast tego chcesz mieć serwer dedykowany, możesz wypróbować pierwszy plan, który kosztuje 139 USD miesięcznie. Obejmuje 4-rdzeniowy procesor Intel Xeon, 8 GB pamięci RAM, 160 GB SSD i przepustowość 5 TB. Oczywiście obejmują one również cPanel w pakiecie.

Wniosek

Naprawdę mam nadzieję, że z tych najlepsze firmy hostingowe Java udało Ci się znaleźć przynajmniej taki, który będzie odpowiedni dla twoich potrzeb i budżetu. Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie z niektórymi z tych firm wymienionych na tej stronie lub z innym dostawcą hostingu Java i chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami, zostaw komentarz poniżej.

Zostaw również komentarz poniżej, jeśli nadal masz pytania dotyczące tych dostawców.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector