20 Najlepszy tani hosting dla wielu domen i stron internetowych

best-hosting-wiele-domen-stron internetowych


Znalezienie dobrej usługi hostingowej dla Twojej witryny jest zawsze wyzwaniem. Jeszcze trudniej jest znaleźć niezawodną firmę hostingową w przystępnej cenie. W tym artykule pokażę najlepsze tanie firmy hostingowe do hostowania wielu domen i stron internetowych.

Zanim przejdę do szczegółów, wyjaśniając, jak wybrać dobrego dostawcę usług, chcę dać wam moje 3 ulubione firmy hostingowe, których używam do hostowania wielu stron internetowych: HostGator, BlueHost i InMotion Hosting. Jestem klientem tych hostów od ponad 5 lat i jestem bardzo zadowolony z usług i wsparcia, które zapewniają. Dlatego polecam je do hostowania wielu domen i stron internetowych.

Jeśli dopiero zaczynasz i chcesz utworzyć witrynę internetową, wybierz hosta udostępnionego. Ten rodzaj planu hostingowego jest najlepszy dla początkujących, to świetny sposób, aby dowiedzieć się, jak strona internetowa, hosting i Nazwa domeny działa i nie kosztuje dużo. W rzeczywistości hosting dzielony kosztuje od 1 do 10 USD miesięcznie, w zależności od okresu obowiązywania umowy. Jeśli zdecydujesz się zapłacić z góry za 12 lub więcej miesięcy, koszt hostingu spadnie, a płatność miesięczna jest najdroższa.

W dalszej części dam również kilka wskazówek, jak szybko utworzyć jedną lub więcej stron internetowych, nie będąc programistą ani projektantem stron internetowych. Istnieje wiele narzędzi, których możesz użyć, aby ułatwić sobie pracę, jest ona bezpłatna lub stanowi część planu hostingowego. Możesz użyć konstruktora stron do zaprojektowania swojej witryny lub możesz zainstalować WordPress, jeśli potrzebujesz bloga lub bardziej dynamicznej witryny o bogatszych funkcjach.

Jeśli planujesz tylko utworzyć witrynę internetową, powinieneś rozważyć wybór hostingu, który oferuje hosting wielu domen, ponieważ możesz wkrótce zmienić zdanie, chcąc zbudować inną witrynę. Jeśli wybierzesz plan zezwalający na hosting tylko jednej domeny, będziesz musiał uaktualnić lub kupić nowy plan. Podczas gdy w przypadku wielu domen hostingowych możesz dodać dowolną liczbę domen i opublikować tyle witryn, ile potrzebujesz.

Przy wyborze planu hostingowego cena nie jest priorytetem, a najważniejsza jest pomoc online, niezawodność i funkcje. Oczywiście cena jest następna na liście i powinieneś dbać o to, ile wydajesz na hosting. Poniżej pomogę ci znaleźć niezawodną firmę hostingową, z doskonałym wsparciem i funkcjami, których potrzebujesz, za cenę, na którą Cię stać.

20+ Tani hosting dla wielu domen

Krótko mówiąc, oto najlepsi dostawcy hostingu, których polecam do hostowania wielu domen:

Firma
Cena promocyjna

1 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

HostGator

3,95 USD / mies
2) najlepszy hosting wielu domen

BlueHost

5,95 USD / mies
3) najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

Hosting InMotion

5,99 USD / mies
4 najlepszy hosting dla wielu domen

iPage

1,99 USD / mies
5 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

A2Hosting

4,90 USD / mies
6 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

SiteGround

5,95 USD / mies
7 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

Hostinger

4,84 USD / mc
8 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

Idź Tato

4,99 USD / mc
9 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

Gruba krowa

3,15 USD / mc
10 profesjonalny hosting stron internetowych dla wielu domen

DreamHost

7,95 USD / mies
11 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

HostMonster

6,95 USD / mies
12 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

NameCheap

2,88 USD / mc
13 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

JustHost

6,95 USD / mies
14 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

InterServer

5,00 USD / mc
15 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

WebHostingHub

6,99 USD / mies
16 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

GreenGeeks

2,95 USD / mc
17 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

LunarPages

3,95 USD / mies
18 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

HostPapa

3,95 USD / mies
19 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

Rozwiązanie sieciowe

9,96 USD / mies
20 najlepszy tani hosting dla wielu stron internetowych

JaguarPC

14,97 USD / mies

Większość wymienionych poniżej firm oferuje również jedną bezpłatną domenę, co pozwala na hosting nieograniczonej liczby domen.

Hosting AMD oferuje bardziej szczegółową ocenę każdego dostawcy usług hostingowych, który oferuje wiele lub nieograniczoną liczbę usług hostingowych.

1. HostGator

hostgator-best-way-host-wiele-stron

HostGator

HostGator jest ulubieńcem osób prywatnych i małych firm z ograniczonym budżetem. Jeśli zaczynasz od wspólnego konta hostingowego, zalecamy wybranie abonamentu Baby, który pozwala na nieograniczoną liczbę domen. Miesięczna cena tego planu zaczyna się od 3,95 USD i możesz cieszyć się nieskomplikowaną przepustowością i miejscem na dysku, bezpłatnym certyfikatem SSL, instalacjami za jednym kliknięciem i panelem sterowania cPanel.

Jeśli szukasz hostingu WordPress dla wielu domen. HostGator zapewnia ci ochronę! Mimo że nie oferują nieograniczonego hostingu domen w ramach tych planów, nadal pozwalają na hostowanie 2 nazw domen w abonamencie standardowym i 3 nazw domen w abonamencie biznesowym WordPress.

Może się zdarzyć, że chcesz przejść z hostingu z jedną domeną na hosting z wieloma domenami, ale twój obecny host nie ma tej opcji w rozsądnej cenie. Możesz przeprowadzić migrację do innego hosta, takiego jak HostGator, który oferuje bezpłatną usługę migracji specjalnie dla tego typu sytuacji.

Wspierają swoje usługi 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i obietnicą dostępności przez 99,9% czasu. Są również hojni w zakresie tworzenia kopii zapasowych, oferując cotygodniowe kopie zapasowe danych poza witryną, monitorowanie sieci 24/7, aby upewnić się, że wszystko działa z najwyższą wydajnością, oraz wsparcie 24/7 przez czat na żywo, telefon i e-mail.

HostGator jest wybierany przez wielu początkujących użytkowników ze względu na prosty interfejs, który jest wyposażony w narzędzie do tworzenia witryn do przeciągania i upuszczania stron internetowych, z dostępem do darmowych motywów i gotowych szablonów. A jeśli musisz zainstalować jakieś skrypty typu open source, możesz natychmiast zainstalować ponad 75 skryptów za pomocą jednego kliknięcia.

Rozpocznij pracę z HostGator »

2. BlueHost

bluehost-best-hosting-multiple-wordpress-blogs

BlueHost

BlueHost jest znaną i cieszącą się dużą renomą firmą hostingową. Działają w branży hostingu od ponad dwóch dekad i obsługują ponad 2 miliony witryn na całym świecie. BlueHost jest najlepszym hosterem polecanym przez WordPress.org od 2005 roku.

BlueHost oferuje szeroką gamę planów hostingowych i opcji. Podstawowy plan zaczyna się od 3,95 USD miesięcznie, jednak ogranicza to tylko do jednej witryny. Funkcje e-mail są również ograniczone tym planem, a miejsce na stronie jest ustawione na 50 GB.

Jeśli szukasz hostingu wielu witryn, powinieneś wybrać plan Plus, który zaczyna się od 5,95 USD miesięcznie. Plan ten obejmuje jednak bezpłatną nazwę domeny, nie ma ograniczeń w zakresie funkcji poczty e-mail, przepustowości i miejsca w witrynie oraz pozwala na nieograniczoną liczbę witryn i domen dodatkowych.

BlueHost ma również narzędzie do instalacji 1-kliknięciem, które ułatwi instalację WordPressa lub innego CMS za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Możesz uzyskać pomoc od przeszkolonych wewnętrznych ekspertów BlueHost przez telefon, czat lub e-mail. Ich wsparcie jest dostępne 24/7, a ponadto mają solidne centrum pomocy pełne przydatnych przewodników, samouczków wideo i innych.

Tak więc, jeśli szukasz niezawodnego hosta internetowego, aby skonfigurować kilka witryn lub blogów WordPress, BlueHost powinien znajdować się na szczycie listy.

Rozpocznij z BlueHost »

3. Hosting InMotion

inmotion-best-hosting-wiele-stron internetowych

Hosting InMotion

InMotion Hosting jest liderem jeśli chodzi o hosting biznesowy. Oferują różne typy planów hostingowych, w tym hosting wielu domen. Wszystkie plany zawierają pamięć SSD, dzięki której Twoja strona ładuje się nawet 20 razy szybciej.

Ich plan uruchomienia zaczyna się od 3,99 USD miesięcznie, oferuje nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, bezpłatną domenę, ale dopuszcza tylko 2 strony internetowe. Jeśli potrzebujesz więcej, powinieneś rozważyć plan zasilania, który zaczyna się od 5,99 USD miesięcznie. Ten plan ma wyższą wydajność. Plan zasilania ma również limit maksymalnie 6 hostowanych stron internetowych.

Plan Pro to właściwy wybór, jeśli chcesz uzyskać najlepszą wydajność, nawet 4-krotnie większą w porównaniu do planu uruchamiania, i nie chcesz ograniczać liczby witryn, które możesz hostować.

Instalator z jednym kliknięciem jest dostępny dla wszystkich kont; możesz wybierać spośród ponad 400 aplikacji, w tym WordPress, Joomla, Magento, Drupal i wielu innych.

InMotion będzie tworzył kopie zapasowe twoich witryn automatycznie co tydzień. Ta funkcja jest dołączana do każdego planu bezpłatnie.

Dostęp SSH jest również dostępny we wszystkich planach.

Jeśli budujesz swoje witryny za pomocą WordPress, możesz wypróbować BoldGrid, wszechstronnego kreatora stron WordPress, który jest dostępny tylko za pośrednictwem konta hostingowego InMotion. Możesz dowiedzieć się więcej o BoldGrid w naszej recenzji.

Jeśli chodzi o wsparcie online, możesz skontaktować się z InMotion Hosting za pomocą czatu na żywo, zadzwonić do nich przez telefon, Skype lub wysłać im wiadomość e-mail. Są bardzo pomocni!

Jeśli pochodzisz z innej firmy, w której masz już wiele witryn, możesz poprosić InMotion Hosting o bezpłatną migrację witryny. Szybko przesyłają pliki, wiadomości e-mail, bazy danych, ustawienia i rekordy domeny, minimalizując czas przestoju.

InMotion Hosting jest nieco droższy niż jego konkurenci, ale jest dobrym wyborem dla tych, którzy dążą do wydajności i niezawodności. Twój zakup jest objęty 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Rozpocznij z InMotion Hosting »

4. iPage.com

ipage-best-cheap-hosting-wiele-domen

iPage.com

iPage jest jednym z najlepszych niedrogich dostawców hostingu, który my i inne strony internetowe polecamy. Ich plan hostingowy obejmujący wiele domen, o nazwie The Essential Plan, jest idealny dla użytkowników, którzy chcą tworzyć wiele witryn z ograniczonym budżetem.

Już od 1,99 USD miesięcznie możesz tworzyć i hostować dowolną liczbę małych i średnich witryn internetowych, nie płacąc dodatkowo za przesyłanie danych ani przechowywanie w Internecie. W rzeczywistości iPage nie ogranicza żadnego wykorzystywanego miejsca w sieci ani przepustowości.

Oferują także bezpłatną nazwę domeny dla każdego konta. Podczas rejestracji możesz zarejestrować zupełnie nową domenę za darmo lub, jeśli masz już domenę, możesz skierować ją na swoje konto hostingowe. Ten plan zawiera również bezpłatne narzędzie do tworzenia stron internetowych typu „przeciągnij i upuść”, w którym możesz wybierać spośród tysięcy bezpłatnych szablonów.

Jeśli chcesz używać WordPressa do budowania swojej witryny, za pomocą narzędzia instalacyjnego 1-kliknięciem możesz skonfigurować swoją stronę internetową w kilka minut. Jeśli WordPress nie jest twoim ulubionym oprogramowaniem, możesz zainstalować Joomla, Drupal lub inne oprogramowanie typu open source.

Jeśli napotkasz jakiś problem techniczny z kontem hostingowym, coś nie działa lub po prostu nie możesz wymyślić, jak to zrobić; zawsze możesz polegać na ich pomocy online, która jest dostępna 24 × 7. Ich dobrze wyszkolony personel pomoże Ci przez telefon, e-mail lub czat na żywo.

Podsumowując, jeśli szukasz niedrogiego rozwiązania do hostowania wielu domen i witryn, z iPage nie masz żadnych kompromisów. Ponadto jesteś chroniony 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Co możesz stracić?

Rozpocznij z iPage.com »

5. A2Hosting

Plany hostingowe a2hosting-best-multi-domain-hosting

A2Hosting

A2Hosting to solidny wybór dla każdej strony internetowej, która może skorzystać z doskonałego czasu pracy, szybkości i wydajności. Zróżnicowany wybór planów hostingowych zaleca A2 jako hosta dla wszystkich witryn, od małych po popularne witryny o dużym ruchu. Opcje hostowania systemów Windows i Linux, a także opcje hostowanego i niezarządzanego hostingu znajdują się wśród ich usług hostingowych.

A ponieważ rozmawiamy o hostingu wielu witryn, plan, który możesz zacząć od A2 w tym celu, to plan Swift za 4,90 USD miesięcznie. Jeśli zastanawiasz się nad wersją systemu Windows, cena wzrasta do 5,88 USD miesięcznie, ale nadal pozostaje konkurencyjna w porównaniu do podobnych ofert w branży.

W cenie abonamentu Swift możesz hostować wiele witryn WordPress na koncie zoptymalizowanym pod kątem WordPress z cPanel, bezpłatnym dyskiem SSD i SSL oraz zwrotem pieniędzy w dowolnym momencie, który dotyczy również planów wspólnych. Zarządzane opcje hostingu WordPress dla wielu witryn WordPress zaczynają się od 19,48 USD. Plany te obejmują automatyczne kopie zapasowe, tworzenie stron, bezpłatne CDN, bezpłatną osobistą licencję Jetpack i nawet 20-krotnie szybszy hosting.

Bardziej niezawodne plany z opcjami systemu Windows i Linux można znaleźć w warstwach serwerów VPS i serwerów dedykowanych, z których niektóre obejmują także SSL i SSD, a także gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie.

A2Hosting powinien znaleźć się na szczycie listy pod względem niezawodnego i wydajnego hostingu wielostanowiskowego, który zapewnia doskonały czas pracy, politykę zwrotu pieniędzy, solidne funkcje bezpieczeństwa i wsparcie. Niektóre z ich planów są nieco droższe, ale funkcje i gratisy zawarte w tych planach rekompensują skok cen.

Rozpocznij z A2Hosting »

6. SiteGround

siteground-best-hosting-multiple-wordpress-sites

SiteGround

SiteGround to popularna firma hostingowa, która jest polecana przez WordPress ze względu na jego bogate plany hostingowe WordPress. Ich platforma obsługuje rynki na całym świecie i cieszą się uznaniem w branży za dobrze przygotowane rozwiązania hostingowe.

W sprawach dotyczących hostingu wielu witryn warto zacząć od wspólnego planu Grow Big firmy SiteGround. Ten plan kosztuje 5,95 USD miesięcznie przez pierwszy okres obowiązywania umowy i jest odpowiedni na maksymalnie 25 000 miesięcznych wizyt.

Funkcje, które sprawiają, że ta kategoria hostingu jest godna uwagi, to pamięć SSD, cPanel i SSH, bezpłatny SSL i HTTP / 2, Cloudflare CDN, codzienne automatyczne kopie zapasowe oraz zgodność z RODO dla tych, którzy są ukierunkowani na rynki UE. Plan GoGeek na tym poziomie jest zgodny z PCI.

Zoptymalizowany WordPress ekwiwalent wspólnego planu GoGeek kosztuje tyle samo, a jego podstawowe funkcje są takie same, jednak plan ten jest również dostosowany do WordPress z funkcjami takimi jak WP-CLI, automatyczne aktualizacje WP, inscenizacja WordPress, SuperCacher z 3 poziomami buforowanie i codzienne kopie zapasowe.

Firmy lub programiści, których potrzeby wykraczają poza te plany, znajdą specjalistyczne rozwiązania hostingowe dla hostingu w chmurze, serwerów dedykowanych i opcji dla sprzedawców. Osoby z wymaganiami na poziomie przedsiębiorstwa mogą żądać niestandardowych rozwiązań.

Bezpłatne migracje, wsparcie 24/7, 30-dniowy zwrot pieniędzy, bezpłatne narzędzie do tworzenia witryn, bezpłatne kopie zapasowe i miejsce na dysku SSD, a dostęp do cPanel i SSH jest standardem we wszystkich planach.

Chociaż SiteGround sprzedaje się dla specjalistów IT, agencji i przedsiębiorstw, ich usługi obejmują również plany dla początkujących. Niektóre plany pozwalają wybrać lokalizację centrum danych najbliższą Tobie i Twoim odwiedzającym.

Mamy nadzieję, że nasza wyczerpująca recenzja najpopularniejszych hostów dla wielu witryn pomoże Ci znaleźć hosta, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

Rozpocznij z SiteGround »

7. Hostinger

hostinger-best-hosting-wiele-stron internetowych

Hostinger

Hostinger ma długą historię hostingu, został założony w 2004 roku. Firma koncentruje się na zapewnieniu szerokiej gamy planów hostingowych dla różnych potrzeb. Ich najtańszy plan (Single Shared Hosting) zaczyna się od 2,15 USD / miesiąc, co pozwala na hosting jednej witryny.

Jeśli chcesz hostować wiele witryn na jednym koncie, możesz wybrać jeden z ich innych planów. Premium Shared Hosting Plan zaczyna się od 4,84 $ / miesiąc i jest idealny do hostingu nieograniczonej liczby stron i domen. Ma dwa razy większą moc obliczeniową i pamięć niż plan pojedynczy. Ten plan obejmuje również cotygodniowe kopie zapasowe.

Aby uzyskać więcej mocy, możesz zdecydować się na abonament Business Shared Hosting, który oferuje wszystkie korzyści z planu Premium oraz kilka świetnych dodatków. Ten plan zawiera codzienne kopie zapasowe, bezpłatny certyfikat SSL oraz 4 razy większą moc obliczeniową i pamięć.

Niedrogi hosting w chmurze jest również dostępny na Hostinger. Oferują 3 różne plany chmurowe, które oferują jeszcze więcej mocy niż plany wspólne, ale z tą samą prostotą. Plan uruchamiania zaczyna się od 15,90 USD / miesiąc i umożliwia hosting wielu stron internetowych. Ten plan obejmuje dedykowane IP, 40 GB przestrzeni internetowej, przepustowość 2000 GB, 3 GB pamięci RAM, 2 rdzenie procesora i wiele więcej.

Jeśli budujesz swoją stronę internetową za pomocą WordPressa lub innego CMS, dzięki Hostinger możesz ją szybko skonfigurować. Ich narzędzie do instalacji jednym kliknięciem sprawia, że ​​przejście do witryny WordPress jest szybkie i łatwe.

Firma oferuje 99,9% gwarancji nieprzerwanego działania na swoich wspólnych planach, podczas gdy plany w chmurze mają dedykowany zespół monitorujący uptime, aby zapewnić swoim klientom najlepsze możliwe wyniki.

VPS i plany dedykowane są również dostępne z Hostinger.

Ogólnie rzecz biorąc, Hostinger to świetna opcja, jeśli chodzi o hosting wielu stron internetowych i zarządzanie wieloma domenami. Ich wydajność, funkcje oraz ceny są bardzo konkurencyjne.

Rozpocznij z Hostingerem »

8. GoDaddy

godaddy-tani-hosting-wiele-domen

Idź Tato

Chociaż możesz uznać go za popularnego rejestratora domen, GoDaddy jest również globalnym dostawcą usług hostingowych z wiodącym w branży czasem ładowania, gwarancją 99,9% czasu dostępności i wsparciem 24/7 w USA.

Hosting wielu domen zaczyna się od 4,99 USD miesięcznie w ramach wspólnego planu hostingu Deluxe, który w rzeczywistości zapewnia hosting nieograniczonej liczby stron internetowych. Ten plan jest nieograniczony w innych funkcjach, takich jak pamięć, subdomeny i przepustowość, która jest niezmierzona.

Coś, czego możesz nie spotkać na wielu hostach budżetowych, szczególnie na hostingu współdzielonym, to opcja wyboru między planami Windows i Linux. Co więcej, plany Windows są wycenione tak samo jak plany Linux, co jest również wyjątkowe, ponieważ większość hostów, które je oferują, często powoduje, że plany Windows są droższe.

A ponieważ GoDaddy jest największym rejestratorem domen, oferują również bezpłatną nazwę domeny ze wszystkimi swoimi rocznymi planami, więc jeśli chcesz zarejestrować domenę i hostować ją w GoDaddy, możesz skorzystać z tej promocji.

Plany na Linuksa zawierają bezpłatny cPanel, podczas gdy plany Windows są oferowane z panelem sterowania Odin Plesk, z których oba są opcjami premium panelu sterowania.

Niektóre z zarządzanych przez GoDaddy planów hostingowych WordPress są również odpowiednie dla hostingu wielu domen, a planem, który pozwala na hostowanie większości domen, jest plan deweloperski za 13,99 USD miesięcznie, który obejmuje hosting 5 witryn.

Codzienne bezpłatne kopie zapasowe, narzędzie do migracji jednym kliknięciem, łatwe narzędzie do tworzenia witryn z gotowymi szablonami, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy oraz serwery VPS i dedykowane serwery, gdy chcesz dokonać aktualizacji, są dostępne w GoDaddy.

Rozpocznij pracę z GoDaddy »

9. FatCow

fatcow-cheap-hosting-unlimited-domains

Gruba krowa

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z hostingiem i budujesz swoją pierwszą stronę internetową, FatCow jest z pewnością opcją, którą powinieneś sprawdzić. Koncentrują się na potrzebach nowicjuszy, a ich przyjazna platforma stara się, aby hosting był łatwy do zrozumienia dla wszystkich.

FatCow eliminuje żargon technologiczny, który często widujesz na stronach hostingowych i wyjaśnia funkcje każdego z ich planów w zabawny sposób związany z rolnictwem. Ich najbardziej popularnym planem jest oryginalny plan FatCow, który jest wspólnym planem hostingowym, który umożliwia hosting nieograniczonej liczby domen na Twoim koncie.

Przez pierwszy rok umowy otrzymasz bezpłatną nazwę domeny. Inne funkcje zawarte w tym podstawowym planie to kreator stron internetowych, bezpłatne środki reklamowe w Google i Bing, integracja z PayPalem, wspólne SSL, wsparcie 24/7, filtrowanie spamu, codzienne kopie zapasowe serwerów, 30-dniowy zwrot pieniędzy.

Ten plan rozpoczyna się od 4,08 USD miesięcznie w pierwszym okresie. Możesz pomyśleć, że jest to jedyny plan oferowany przez FatCow, ponieważ nie reklamują w dużym stopniu swoich innych planów, ale ich katalog hostingu obejmuje również hosting WordPress z dwoma planami, planem Starter i Essential, który opiera się na podstawowym planie hostingowym, kilka Plany VPS i serwery dedykowane.

Z dwóch planów WordPress plan Starter jest oczywiście tańszy i kosztuje 3,75 USD miesięcznie, ale plan Essential jest wyposażony w superszybką infrastrukturę opartą na SSD, pakiet bezpieczeństwa Deluxe i wsparcie ekspertów. Ten plan zaczyna się od 6,95 USD / miesiąc. Oba plany umożliwiają bezpłatną rejestrację domeny, a oba zawierają wstępnie zainstalowane motywy i wtyczki.

Jeśli Twoje potrzeby hostingowe są nadal minimalne, ale masz oko na rozwój, możesz wybrać najtańszy udostępniony plan hostingu w FatCow, a kiedy przyjdzie czas, możesz przejść na inny plan.

Rozpocznij pracę z FatCow »

10. DreamHost

Dreamhost-wiele-stron internetowych-hosting

DreamHost

DreamHost to kolejny weteran branży hostingowej. Firma istnieje od 1997 roku i obsługuje obecnie ponad 400 tysięcy klientów, obsługując ponad 1,5 miliona witryn na swoich serwerach. Połowa z tych stron działa na WordPress. Dzięki zoptymalizowanym planom WordPress i WooCommerce docierają do coraz większej liczby klientów.

Oprócz hostingu WordPress, DreamHost oferuje także różne plany hostingowe dla różnych potrzeb. Oferują proste wspólne plany, które umożliwiają hosting wielu / nieograniczonej liczby witryn i domen. Ich wspólny plan Unlimited zaczyna się od 7,95 USD / miesiąc i obejmuje bezpłatną domenę, hosting poczty e-mail, certyfikat SSL oraz nieograniczone przechowywanie i ruch. Ten plan jest również dostępny w przypadku płatności miesięcznych.

Wszystkie plany DreamHost są dostarczane z łatwym w użyciu panelem sterowania. Nie używają cPanel, ale własny, niestandardowy panel sterowania, który był używany na ich platformie od samego początku (ponad 22 lata) .

Gwarancja 100% czasu działania jest trudną obietnicą, ponieważ większość jego konkurentów oferuje jedynie 99,9% gwarancji czasu działania. DreamHost oferuje bezpłatne kredyty jednodniowe za każdą godzinę przestoju lub przerwanej usługi. Całkiem fajna oferta, jeśli mnie o to poprosisz.

DreamHost ma nagradzany dział pomocy technicznej z siedzibą w USA, który jest dostępny w dzień iw nocy.

Ich gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 97 dni jest również bardzo wyjątkową ofertą w branży. Ich najbliższym konkurentem w tej dziedzinie jest InMotion Hosting, który oferuje 90 dni.

Dostępnych jest wiele innych funkcji, w tym instalator WordPress (i inny skrypt) jednym kliknięciem, bezpłatny protokół SSL z Let’s Encrypt, pamięć SSD na wszystkich serwerach dla lepszej wydajności, obsługa PHP 7+, Python, Perl, Rails i wiele więcej.

Tak więc, jeśli chcesz hostować wiele witryn i potrzebujesz niezawodnego hostingu, a dodatkowo możesz płacić za hosting co miesiąc, DreamHost może być dobrym wyborem dla Ciebie.

Rozpocznij z DreamHost »

11. HostMonster

hostmonster-good-unlimited-sites-hosting

HostMonster

Innym hostem internetowym z wieloma domenami, który możesz sprawdzić, jest HostMonster. Są również zaliczane do kategorii hosta budżetowego i hostingu przyjaznego dla użytkownika, a plan, który jest natychmiast reklamowany na ich stronie, to podstawowy plan hostingu dzielonego, którego cena zaczyna się od 4,95 USD / miesiąc.

Ten plan podstawowy nie obejmuje jednak hostowania wielu domen, dlatego powinieneś sprawdzić plan Plus, który pozwala na hostowanie 10 domen na tym samym koncie lub abonament Premium, który oferuje nieograniczony hosting domen. W pierwszym okresie obowiązywania umowy oba plany są wyceniane na 6,95 USD miesięcznie, ale plan Plus odnawia się po wyższej stawce.

Standardowa bezpłatna nazwa domeny, 30-dniowy zwrot pieniędzy, instalacje za pomocą 1 kliknięcia, darmowy kreator witryn, kredyty reklamowe oraz wsparcie 24/7 są również uwzględnione w tych planach.

Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować aktualizacji, znajdziesz kilka planów VPS opartych na technologii chmurowej, oferujących dostęp do roota i panel sterowania cPanel oraz kilka dedykowanych serwerów z lustrzaną pamięcią masową, ulepszonym buforowaniem i ulepszonym cPanel.

Niestety, HostMonster nie ma gwarancji dostępności, a chociaż gospodarze z ograniczonym budżetem zwykle nie reklamują go, zwłaszcza w swoich wspólnych planach, HostMonster również nie uwzględnia go w swoich planach hostingowych wyższych poziomów. Zamiast tego oferują one bezbłędną gwarancję zwrotu pieniędzy dzięki tym planom, więc możesz anulować swoje konto, jeśli nie jesteś zadowolony.

Hosting zoptymalizowany do WordPress jest również nieobecny w portfolio HostMonster, więc jeśli chcesz specjalistycznego hostingu dla swojej witryny WordPress, zachęcamy do wybrania innych dostawców hostingu wymienionych w tym artykule, którzy oferują hosting WordPress.

Rozpocznij pracę z HostMonster »

12. NameCheap

namecheap-niedrogi-nieograniczony-hosting-domeny-strony

NameCheap

Jeśli kiedykolwiek wcześniej kupiłeś nazwę domeny, zdecydowanie napotkasz NameCheap. Ich podstawową usługą jest bez wątpienia rejestracja domen, ale oferują również hosting.

W rzeczywistości NameCheap oferuje wszystkie rodzaje hostingu od serwerów współdzielonych po dedykowane. Dobrą wiadomością dla osób poszukujących hostingu, który pozwala na wiele nazw domen, jest to, że wszystkie wspólne plany w NameCheap są dostarczane z tym atutem.

Plan Stellar, który jest najtańszy w tej kategorii i kosztuje 2,88 USD miesięcznie, umożliwia hosting maksymalnie 3 stron internetowych, podczas gdy wszystkie pozostałe plany nie ograniczają liczby domen, które możesz hostować na jednym koncie.

NameCheap oferuje 100% SLA bezawaryjnej pracy, co oznacza po prostu, że w czasie awarii Twojej witryny zasilą twoje konto. Kolejną gwarancją oferowaną przez NameCheap jest standardowy 30-dniowy zwrot pieniędzy i wsparcie 24/7.

cPanel i WordPress są dołączone do każdego pakietu, podobnie jak do 50 bezpłatnych pozytywnych certyfikatów SSL na jeden rok.

Ci, którzy chcą zbudować swoją witrynę internetową przy użyciu WordPress, mogą być zainteresowani hostingiem WordPress firmy NameCheap, który jest oparty na wysokowydajnej platformie chmurowej i umożliwia przygotowanie się do publikacji w ciągu kilku minut. W tej kategorii dostępny jest jeden plan WP, EasyWP od 8,88 USD / miesiąc / stronę.

Jak wspomnieliśmy, NameCheap oferuje pełne spektrum planów hostingowych, więc jeśli jesteś zainteresowany odsprzedażą domen, planami VPS lub serwerami dedykowanymi, znajdziesz plany w każdej z tych kategorii.

Rozpocznij z NameCheap »

13. JustHost

justhost-niedrogi-hosting wielu domen

JustHost

Kolejnym łatwym w obsłudze hostem internetowym, który jest podobny zarówno pod względem cen, jak i funkcji z HostMonster i FatCow, jest JustHost. Tutaj także poziom hostingu współdzielonego oferuje plan Plus z hostingiem dla maksymalnie 10 stron internetowych oraz plan Prime z nieograniczonym hostingiem stron internetowych.

Oba plany są wyceniane na 6,95 USD miesięcznie, ale plan Prime jest droższy, ponieważ odnawia się po wyższej stawce.

Do każdego planu dołączona jest bezpłatna domena wraz z bezpłatnym narzędziem do tworzenia witryn, instalacjami 1 kliknięciem i wsparciem 24/7. 200 USD kredytu reklamowego oferowane jest również tym, którzy chcą promować swoje witryny w Google i Bing. cPanel to panel sterowania, który jest dołączony do tych planów, a jeśli myślisz o sprzedaży czegoś za pośrednictwem swojej witryny, możesz dodać różne rozwiązania koszyka za pomocą jednego kliknięcia.

Zoptymalizowany hosting WordPress jest nieobecny w ich usługach, ale oferują VPS i dedykowane serwery dla tych, którzy chcą uaktualnić lub potrzebują bardziej niezawodnego pakietu hostingowego.

Chociaż nie jest to określone ilościowo, JustHost obiecuje wysoką dostępność i przyjmuje proaktywne podejście do zapobiegania problemom z przestojami poprzez monitorowanie swojej sieci 24/7. Oprócz tej gwarancji oferują one standardową 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, całodobową pomoc telefoniczną i e-mailową oraz gwarancję, że gdy skontaktujesz się z obsługą klienta, Twoje problemy zostaną rozwiązane przez prawdziwą osobę.

JustHost to bez fanaberii, bez emocji hosting, który jest łatwy w obsłudze i atrakcyjny dla początkujących, którzy potrzebują podstawowych narzędzi i wsparcia potrzebnego do uruchomienia jednej lub wielu witryn z ograniczonym budżetem.

Rozpocznij pracę z JustHost »

14. InterServer

interserver-hosting-wiele-stron internetowych-to samo konto

InterServer

InterServer jest właścicielem i operatorem własnych centrów danych oraz oferuje rozwiązania hostingowe dla różnych potrzeb, z planami dla każdego punktu cenowego. Zapewniają współdzieloną chmurę & VPS, serwery dedykowane i hosting kolokacji.

Standardowy pakiet hostingowy InterServer zaczyna się od 5 USD miesięcznie i jest pełen funkcji, w tym nieograniczonego hostingu domen, jeśli chcesz hostować wiele witryn. Uwzględniono również nieograniczone przechowywanie i przesyłanie danych.

Ten pakiet zawiera serwery buforujące SSD, cotygodniowe kopie zapasowe, 99,9% gwarancję czasu działania, gwarancję blokady ceny, wsparcie 24/7 oraz standardową 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Darmowe SSL, cPanel, optymalizacja WordPress są również zawarte w tym planie.

W przeciwieństwie do innych hostów internetowych, InterServer pozwala wybrać rozliczenia miesięczne zamiast płacenia z góry przez wiele lat. Jeśli jednak zdecydujesz się na zobowiązanie, możesz skorzystać ze zniżek.

Jeśli potrzebujesz hostingu ASP.NET, możesz cieszyć się tymi samymi funkcjami w tej samej cenie co standardowy pakiet hostingowy.

InterServer nie oferuje bezpłatnej rejestracji domeny, ale możesz zarejestrować domenę po obniżonej cenie (1,99 USD).

Plany VPS i serwery dedykowane można konfigurować, co oznacza, że ​​możesz wybrać procesor, pamięć masową, transfer, system operacyjny, panel sterowania itp. Lub możesz skorzystać ze wstępnie skonfigurowanych opcji.

Ten host oferuje również hosting kolokacji dla firm, które nie chcą utrzymywać swoich serwerów w domu. Wszystkie plany w tej kategorii mają 24-godzinny dostęp biometryczny do serwerów, gwarancję 100% czasu sprawności i wsparcie 24/7.

Prawie dwie dekady doświadczenia, InterServer to niezawodny hosting z wieloma planami w całym spektrum, które zdecydowanie powinny znaleźć się na twoim radarze.

Rozpocznij pracę z InterServer »

15. WebHostingHub

webhostinghub-cheap-multiple-blogs-hosting

WebHostingHub

WebHostingHub to zielony hosting specjalizujący się w hostingu współdzielonym i oferuje hosting wielu domen z każdym z ich planów. Ich zorientowane na początku, bogate w funkcje plany są odpowiednim wyborem dla każdej osoby lub małej firmy poszukującej niezawodnego hostingu.

Z wyjątkiem planu startowego Spark, który jest przeznaczony do hostowania maksymalnie 2 stron internetowych, ich dwa inne wspólne pakiety obejmują nieograniczony hosting domen. Wszystkie plany, w tym Spark, oferują bezpłatną rejestrację domeny, bezpłatne SSL, nieograniczone miejsce na dane i przepustowość oraz kredyt reklamowy.

Inne godne uwagi funkcje to bezpłatny dysk SSD oferowany z każdym abonamentem, dostęp do cPanel i SSH, program do tworzenia witryn premium, zerowe przestoje w przenoszeniu witryn. Plany Nitro i Dynamo pozwalają nawet na wybór centrum danych. WHH są tak pewni swoich usług, że uwzględniają nawet 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy przy każdym abonamencie.

Trzy wspólne plany oferowane przez WHH można dostosować do konkretnych celów, np. Jeśli chcesz prowadzić blog, możesz łatwo zainstalować WordPress jednym kliknięciem i wybierać spośród darmowych, dostosowywanych motywów. Podobnie, jeśli chcesz mieć małą witrynę eCommerce, możesz skorzystać z kilku narzędzi eCommerce, takich jak bezpłatny koszyk 1-kliknięcia (PrestaShop, Magento, OpenCart) i zabezpieczyć swoją stronę za pomocą bezpłatnych SSL.

WHH doskonale nadaje się do hostowania małych i średnich witryn osobistych i biznesowych, ale nie do dużych witryn kierowanych ruchem. Jeśli jednak zaliczasz się do poprzedniej kategorii, Twoja strona będzie cieszyć się zwiększoną wydajnością SSD, 99,9% czasu działania i świetnymi funkcjami, które zaspokoją wszystkie potrzeby Twojej witryny.

Rozpocznij z WebHostingHub »

16. GreenGeeks

greengeeks-top-unlimited-hosting stron internetowych

GreenGeeks

GreenGeeks jest jednym z wiodących hostów internetowych zajmujących się zieloną energią, których usługi hostingowe obejmują serwery współdzielone, odsprzedawców, VPS i dedykowane. Oferują hosting zgodny z PCI i możesz nawet wybierać spośród wielu lokalizacji centrów danych (Phoenix, Chicago, Toronto, Montreal i Amsterdam).

Ich jedynym wspólnym planem hostingowym jest pakiet all-inclusive, którego cena zaczyna się od 3,95 USD / miesiąc. Mimo że jest wyjątkowy w swojej kategorii, ten plan pozwala na nieograniczoną liczbę domen na 1 koncie. Nieograniczona jest także przestrzeń internetowa SSD i transfer danych.

Podobnie jak w przypadku innych wspólnych planów hostingowych omówionych w tym artykule, również ten zawiera podstawowe informacje: kreator stron internetowych, bezpłatny transfer, 99,9% czasu działania, wsparcie techniczne 24/7 i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jednak tym, co wyróżnia ten plan, są jego możliwości handlu elektronicznego, a mianowicie zgodność z PCI, darmowy certyfikat SSL i darmowy Let’s Encrypt Wildcard SSL. Twój sklep eCommerce będzie bezpieczny i zgodny z wymogami branżowymi dotyczącymi przetwarzania płatności.

Ten sam pakiet jest dostępny w wersji zoptymalizowanej do WordPress, z instalacją WordPress 1-kliknięciem, automatycznymi aktualizacjami, ulepszonymi zabezpieczeniami, wsparciem ekspertów, WP-CLI, implementacją CDN i codziennymi kopiami zapasowymi.

Chociaż GreenGeeks oferuje niesamowity wspólny plan, ich kategoria hostingu VPS oferuje najwięcej planów, a ceny zaczynają się od 39,95 USD / miesiąc. Serwery dedykowane są również obecne, a ceny zaczynają się od 169 USD / miesiąc. Zapewniają również wiele pakietów sprzedawców w cenach od 19,95 USD / miesiąc do 59,95 USD / miesiąc.

Jeśli przyjazny dla środowiska hosting jest dla Ciebie ważny i potrzebujesz dostawcy z doświadczeniem, który oferuje skalowalne rozwiązania hostingowe, GreenGeeks to bezpieczny wybór, niezależnie od tego, czy szukasz wspólnego rozwiązania hostingowego, czy więcej opcji premium.

Rozpocznij z GreenGeeks »

17. LunarPages

lunarpages-hosting-wiele-stron internetowych-jeden serwer

LunarPages

Jako dostawca wysokiej klasy rozwiązań hostingowych, LunarPages kieruje swoje usługi do programistów, firm i agencji. To nie jest hosting dla początkujących lub początkujących, ale lepiej służy tym, którzy potrzebują specjalistycznych rozwiązań hostingowych, które spełniają złożone wymagania dotyczące skalowalności i wydajności.

Wiele planów hostingu domen zaczyna się od 3,95 USD miesięcznie, co jest ceną za pakiet Basic Linux Hosting. Istnieje również wersja tego osobistego wspólnego hostingu w systemie Windows, która kosztuje 9,95 USD miesięcznie. Oba plany oferują nieograniczoną przestrzeń dyskową i darmową domenę, ale chociaż plan Windows obejmuje Plesk za darmo, plan Linux udostępnia go za dodatkową opłatą 2 USD / miesiąc.

Biznesowe rozwiązania hostingowe dzielone są na droższe spektrum, a plany zaczynają się od 22,95 USD miesięcznie. Skalowalny hosting VPS w chmurze, prywatny hosting w chmurze, serwery dedykowane dla systemów Windows i Linux oraz plany odsprzedawców programistów to inne opcje hostingu, z których możesz wybierać.

Klienci, którzy potrzebują niestandardowych rozwiązań hostingowych, mogą wybrać opcję hostingu w prywatnej chmurze, która pozwala wybrać wszystko, od potrzebnych zasobów aż po rodzaj wymaganego systemu operacyjnego.

Hosting zgodny z PCI jest również dostępny tutaj, co jest wymagane w wielu branżach. Inne obecne tutaj funkcje hostingu obejmują pamięć SSD, bezpłatną rejestrację domeny, 99,9% czasu dostępności, kredyty reklamowe, wsparcie 24/7 i monitorowanie sieci, 30-dniowy zwrot pieniędzy, budowniczy stron WWW, ochrona przed DDoS itp..

Hosting w LunarPages nie jest tani, ale jest to marka hostingu premium, która zaspokaja potrzeby wysokiej klasy klientów, którzy potrzebują wysoce skalowalnych i niezawodnych planów.

Zacznij korzystać z LunarPages »

18. HostPapa

hostpapa-low-cost-multi-domain-hosting

HostPapa

HostPapa jest inteligentnym hostem internetowym, który dokłada wszelkich starań, aby ich usługi były dostępne dla wszystkich nie tylko pod względem cen, ale także jeśli chodzi o użyteczność. Hosting dla wielu domen jest dostępny od 3,95 USD miesięcznie w abonamencie Business Shared Hosting, który oferuje również nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość.

Udostępniane pakiety HostPapa, VPS, WordPress i odsprzedawcy są przeznaczone dla osób prywatnych i małych firm, które chcą korzystać z Internetu, ale nie mają do tego odpowiednich umiejętności lub dużego budżetu. Na szczęście dzięki HostPapa nie potrzebujesz ani jednej, ani więcej stron internetowych.

Funkcje każdego planu są jasno określone i wyjaśnione, dzięki czemu możesz zobaczyć, co dostajesz za swoje pieniądze. Niektóre funkcje, których można oczekiwać od dobrego hosta internetowego, takie jak bezpłatna nazwa domeny, 99,9% czasu działania, narzędzie do tworzenia witryn, hosting zgodny z WordPress itp., Są również uwzględnione w planach HostPapa.

Dodatki oferowane przez HostPapa koncentrują się na rozbudowie i ochronie Twojej witryny, dlatego niektóre z ich planów zawierają ulepszoną wydajność SSD, ochronę SiteLock, która automatycznie skanuje twoją stronę w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, premium Wildcard SSL, automatyczne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie.

Jeśli masz już domenę lub witrynę, ale nie jesteś zadowolony z obecnego hosta, możesz skorzystać z bezpłatnej usługi transferu HostPapa.

Zoptymalizowane pakiety WordPress oferują również wiele domen lub nieograniczony hosting domen z niektórymi planami. Ceny w tej kategorii zaczynają się od 3,95 USD / miesiąc i oferują zoptymalizowane wrażenia WordPress, które koncentrują się na wydajności i bezpieczeństwie poprzez ulepszone buforowanie zawartości, CDN, zaawansowaną zaporę ogniową, automatyczne kopie zapasowe WordPress oraz automatyczne wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania.

Rozpocznij z HostPapa »

19. NetworkSolutions

Networksolutions-multiple-domains-hosting

Rozwiązanie sieciowe

Jak sama nazwa wskazuje, Network Solutions zapewnia różne usługi rozwiązań internetowych, od rejestracji domeny, bezpieczeństwa, marketingu online po hosting. Oferują dwa rodzaje hostingu – współdzielony i VPS.

Warstwa hostingu współdzielonego obejmuje trzy plany z hostingiem wielu domen, bezpłatną nazwą domeny i skanowaniem złośliwego oprogramowania na wszystkich planach. Plan startowy kosztuje 8,94 USD / miesiąc, a wszystkie inne wspólne plany opierają się na tym dodając dodatkowe funkcje, takie jak nieograniczone miejsce na dysku, automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania i zapobieganie włamaniom oraz SSL.

Z wyjątkiem pakietu WP dla przedsiębiorców wszystkie pozostałe plany WordPress NetworkSolution pozwalają na hosting wielu domen. Kopia zapasowa na żądanie w chmurze, protokół SSL i zarządzanie wieloma witrynami są dołączone do każdego planu. Ceny hostingu wielu witryn WordPress zaczynają się od 12,55 USD / miesiąc.

Dla tych, którzy potrzebują więcej zasobów i bezpieczeństwa niż w przypadku pakietów wspólnych lub WordPress, NetSol ma dwa plany VPS, które sprawdzają wszystkie te punkty.

NetSol gwarantuje dostępność przez 99,9% czasu, obsługę klienta przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a także uzupełniający dostęp do doradcy technicznego.

Interfejs NetSol nie jest szczególnie przyjazny dla użytkownika, więc nowicjusze mogą mieć z tym trudniejszy czas.

Jeśli sprawdziłeś ceny innych hostów internetowych w tym artykule, prawdopodobnie zauważyłeś uderzającą różnicę cen między cenami NetSol a cenami podobnych planów na różnych hostach. Jednym z powodów jest to, że w przeciwieństwie do innych hostów internetowych, NetSol nie oferuje promocyjnych cen wprowadzających wraz z ich planami, ale mimo to, w porównaniu do stawek za odnowienie innych hostów, NetSol jest droższy, mimo że w ich planach brakuje funkcji oferowanych przez innych.

Rozpocznij pracę z NetworkSolutions »

20. JaguarPC

jaguarpc-managed-many-domains-hosting

Januar PC

JaguarPC jest jednym z najstarszych dostawców hostingu, działającym od ponad 20 lat. Firma oferuje różne plany hostingowe, takie jak udostępnianie, reseller, VPS w chmurze i dedykowane. JaguarPC oferuje hosting dla ponad 500 000 domen i posiada centra danych w Atlancie, Chicago, Huston oraz w Wielkiej Brytanii.

„Lite”, ich najtańszy plan hostingowy, który zaczyna się od 3,96 USD miesięcznie, umożliwia hosting jednej witryny. Jeśli chcesz hostować wiele stron internetowych, musisz uaktualnić do planu „Pro”, który pozwala na maksymalnie 3 strony internetowe. Ten plan jest reklamowany jako częściowo dedykowany plan hostingowy, który ma 3 przydzielone rdzenie procesora.

Ich wspólne plany hostingowe mają pewne ograniczenia w porównaniu do konkurencji. Nieograniczony hosting witryn jest dozwolony tylko na ich VPS lub dedykowanych planach.

„VPS Standard” to plan zarządzany, który obejmuje WHM / cPanel i nie ma ograniczeń co do liczby hostowanych stron i domen.

JaguarPC oferuje pomoc w przenoszeniu twoich stron na ich serwer. Jeśli zmieniasz hosting i chcesz przenieść swoje konto do JaguarPC, zrobią to za darmo.

Ponad 450 aplikacji jest dostępnych za pośrednictwem narzędzia instalacyjnego firmy jednym kliknięciem. Ułatwia to instalację WordPress, Drupal, Joomla, Magento lub innego oprogramowania typu open source na swojej stronie.

Rozpocznij pracę z JaguarPC »

Wskazówki, jak łatwo zarządzać wieloma domenami

Jeśli masz tylko kilka domen, śledzenie dat odnowienia i rejestratorów nie jest trudne. Jednak jeśli posiadasz dziesiątki lub setki nazw domen, będziesz musiał znaleźć sposób na zarządzanie, odnawianie i śledzenie każdej domeny przy minimalnym wysiłku. Poniżej dam ci kilka wskazówek, jak zarządzać swoimi domenami.

Użyj narzędzia do zarządzania domeną, które pozwala śledzić datę rejestracji, datę wygaśnięcia, adres IP, serwer nazw, rejestrator i inne. Oto lista darmowego i komercyjnego oprogramowania, które może ci pomóc:

Podczas rejestracji domen używaj adresu e-mail, który będziesz sprawdzać codziennie. Rejestratorzy domen są prawnie zobowiązani do wysyłania powiadomień o stanie domeny. Zazwyczaj otrzymasz adres e-mail 30, 7 i jeden dzień przed wygaśnięciem domeny. Jeśli codziennie sprawdzasz pocztę e-mail, nie przegapisz żadnego przedłużenia.

Ustaw odnowienia na tryb automatyczny. W ten sposób nie będziesz musiał przetwarzać każdego odnowienia domeny ręcznie. Upewnij się, że masz wystarczające środki na koncie bankowym lub PayPal, aby płatność została przetworzona i nie utracisz domeny.

Upewnij się, że w różnych rejestratorach masz różne nazwy użytkowników i silne hasła, których nie używasz w innych witrynach. Jest to bardzo ważne, ponieważ kradzież domen staje się coraz bardziej popularna. Chociaż rejestrator domen dokłada wszelkich starań, aby zabezpieczyć domeny swoich klientów, może się zdarzyć, że nieupoważniona osoba uzyska dostęp do Twojego konta. Prawdopodobnie nie chcesz stracić cennych domen.

Podsumowując

Powyżej pokazałem wam najlepsze firmy hostingowe, które pozwalają na hostowanie wielu domen i stron internetowych. Z pewnością możesz hostować wiele domen na koncie VPS, ale będzie to kosztować o wiele więcej. Wirtualny prywatny serwer zaczyna się od 20 USD miesięcznie, ale jeśli potrzebujesz usługi zarządzanej, ta cena wzrośnie. Serwer wirtualny jest bardziej niezawodny i może zaoferować większe bezpieczeństwo, a także więcej mocy hostingu, ale za dodatkową opłatą. Więc jeśli potrzebujesz taniego rozwiązania do hostowania swoich stron internetowych, zalecamy wyżej wymienione firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map