5 Najlepszy hosting dla muzyków, piosenkarzy, zespołów, artystów i DJ-ów

01.06.2020
Najlepszy hosting '5 Najlepszy hosting dla muzyków, piosenkarzy, zespołów, artystów i DJ-ów
0 12 мин.

najlepszy hosting dla muzyków


Bycie muzykiem jest ważne, aby mieć stronę internetową. W tym artykule pokażę, jak zbudować własną stronę internetową, a także jak wybrać najlepszy hosting dla muzyków.

Jeśli jesteś typem osoby, która lubi robić rzeczy sama, prawdopodobnie chcesz również zbudować własną stronę internetową. Jesteś dobry w muzyce, ale nie masz pojęcia, jak założyć stronę internetową. W porządku. Jeśli chcesz nauczyć się tworzyć własną stronę muzyczną lub witrynę swojej marki, przeczytaj tę stronę, wszystko wyjaśnię poniżej.

Istnieje kilka dostawców usług hostingowych specjalizujących się w udostępnianiu narzędzi do tworzenia witryn dla muzyków. Zdecydowałem się nie umieszczać ich na liście, ponieważ są one drogie, a funkcjonalność ich narzędzi ograniczona. Zamiast tego wybieram prezentację 5 najlepszych firm z branży hostingu współdzielonego, które można wykorzystać do zbudowania profesjonalnej strony dla muzyków za mniej.

Tworząc witrynę internetową i nie będąc programistą, masz do wyboru wiele opcji. Możesz użyć skryptu strony internetowej przeznaczonego dla muzyków lub bardziej uniwersalnego oprogramowania, takiego jak WordPress. WordPress posiada wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do zbudowania unikalnej i bogatej w funkcje witryny muzycznej. Na szczycie tego, Beyonce a inni muzycy prowadzą swoją stronę internetową na WordPress.

Jeśli chcesz stworzyć prostą stronę internetową dla swojego zespołu, możesz wybrać narzędzie do tworzenia witryn, którego nie popieram za bardzo.

Wspaniałą rzeczą w korzystaniu z WordPress lub oprogramowania do tworzenia witryn jest to, że nie musisz znać żadnego kodowania. Bez konieczności znajomości języków HTML, CSS, JS lub PHP możesz samodzielnie zbudować całą witrynę.

Jeśli zdecydujesz się utworzyć witrynę za pomocą WordPress, potrzebujesz do tego dobrego hostingu.

5 najlepszych stron internetowych z hostingiem muzyki

Oto lista 5 najlepszych dostawców hostingu, które polecam dla stron muzycznych:

 • iPage – od 1,99 USD / mc
 • BlueHost – od 3,95 USD / mc
 • W ruchu – od 3,99 USD / mc
 • HostGator – od 3,95 USD / mc
 • Idź Tato – od 2,99 USD / mc

Poniżej omówię szczegółowo każdą firmę hostingową, którą polecam.

iPage – stwórz stronę internetową dla swojego zespołu muzycznego

ipage-best-hosting-musiciansiPage to jedna z najlepszych i niedrogich opcji do samodzielnego stworzenia prostej strony dla muzyków. Firma oferuje narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, z wieloma wbudowanymi funkcjami i opcjami dostosowywania. Możesz wybierać spośród setek gotowych szablonów (w tym projektów związanych z muzyką) i dostosowywać je do swoich wymagań. Edycja wstępnie utworzonego motywu pomaga szybciej tworzyć witrynę.

Jeśli chcesz uzyskać większą elastyczność i zdecydować się na stworzenie witryny dla muzyków za pomocą WordPress, iPage to również świetna opcja. Oferują narzędzie instalacyjne WordPress za jednym kliknięciem, które umożliwia szybkie i łatwe rozpoczęcie pracy.

Plan Essential jest po prostu idealny do założenia strony internetowej dla zespołu muzycznego, jednak w dowolnym momencie możesz uaktualnić do planu hostingowego wyższego poziomu.

BlueHost – Utwórz stronę internetową z muzyką

bluehost-best-hosting-musiciansBlueHost posiada również oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, ale to narzędzie pozwala na utworzenie maksymalnie 6 stron. Moim zdaniem powinieneś wybrać BlueHost, jeśli chcesz stworzyć swoją stronę za pomocą WordPress. Są bardzo silni w hostowaniu stron WordPress. BlueHost jest polecany przez społeczność WordPress i oficjalną stronę WordPress.org od bardzo dawna.

BlueHost jest jedną z najlepszych firm hostingowych WordPress i ma wiele planów hostingowych do wyboru. W przypadku witryny WordPress dla początkujących muzyków możesz użyć jednego z ich wspólnych planów. Później możesz uaktualnić do bardziej wydajnego planu hostingowego, gdy Twoja witryna rośnie i wymaga więcej zasobów serwera.

WordPress to jedno z najlepszych programów do tworzenia stron internetowych. Jego podstawowa funkcjonalność jest bardzo standardowa (pozwala na łatwe publikowanie artykułów, przesyłanie zdjęć, tworzenie niestandardowych układów), nie jest specjalnie stworzona dla muzyków, a raczej dla blogerów i witryn dla małych firm. Jednak dzięki specjalnym wtyczkom i niestandardowym motywom możesz zmienić WordPress w dowolną stronę internetową (w tym stronę z profilem muzyków, zespół muzyczny, stronę dla DJ-ów lub stronę sklepu muzycznego).

Jeśli więc potrzebujesz niezawodnej usługi hostingowej dla swojej witryny WordPress, BlueHost jest właściwym wyborem.

Hosting InMotion – Uruchom witrynę dla muzyków

inmotion-best-hosting-musiciansInMotion Hosting to kolejna świetna opcja, jeśli wybierzesz WordPress na swoją stronę. Oferta bardzo unikalne narzędzie do tworzenia stron internetowych, które integruje się z WordPress; nazywa się BoldGrid. Jest to właściwie zestaw wtyczek, które można zainstalować z każdym kontem hostingowym InMotion. BoldGrid jest darmowy, ale aby uzyskać dostęp do tego potężnego rozszerzenia WordPress, musisz kupić plan hostingowy.

BoldGrid jest idealny dla początkujących, którzy nie mają wiedzy programistycznej lub nie mają jej wcale, ale sami chcą stworzyć stronę internetową. Jeśli jesteś zainteresowany tą wtyczką, możesz dowiedzieć się więcej na jej temat na naszej stronie recenzji BoldGrid. Krótko mówiąc, BoldGrid jest złożonym i potężnym narzędziem do tworzenia stron dla WordPress, które pozwala użytkownikom łatwo tworzyć strony docelowe (narzędzie do przeciągania i upuszczania) oraz wstawiać formularze, mapy, obrazy za naciśnięciem jednego przycisku.

Możesz uruchomić witrynę WordPress zaraz po aktywacji konta. Na stronie kasy musisz wybrać „Wstępnie zainstalowany WordPress” do automatycznej konfiguracji. To nie kosztuje dodatkowo, jest wliczone w cenę. Jest to świetna funkcja, jeśli chcesz szybko założyć witrynę muzyczną.

HostGator – skonfiguruj i rozwijaj swoją witrynę muzyczną

hostgator-best-hosting-musiciansHostGator to „bestia”, jeśli chodzi o hosting. Różne branże wybierają HostGator do hostowania swoich małych i dużych stron internetowych. Wielu muzyków, zespołów muzycznych, DJ-ów i artystów również wybiera tę firmę hostingową, ponieważ jest niezawodna i oferuje bardzo dobre wsparcie techniczne.

HostGator oferuje również narzędzie do instalacji jednym kliknięciem, dzięki któremu użytkownicy mogą szybko i łatwo skonfigurować swoją stronę muzyczną WordPress. W HostGator możesz uaktualnić swój plan hostingowy w miarę rozwoju witryny.

Wybierz jeden z ich wspólnych planów, aby rozpocząć i przełączyć się na chmurę lub hosting VPS, gdy Twoja witryna zwiększy ruch lub będzie wymagać większego bezpieczeństwa.

Jeśli nie chcesz używać WordPressa do budowania witryny, możesz użyć przeciągania Gator & upuść kreatora stron internetowych. Osobiście nie przepadam za twórcami witryn, ale jeśli chcesz szybko wykonać zadanie, to narzędzie może być dla Ciebie idealną opcją.

GoDaddy – Zbuduj stronę dla muzyków

najlepsi muzycy goszczącyGoDaddy to świetny wybór dla początkujących i do hostowania stron o małym i średnim ruchu. GoDaddy jest wszechstronny, jeśli chodzi o budowanie witryny: możesz wybrać narzędzie do tworzenia witryn oferowane przez GoDaddy lub możesz wybrać plan hostingowy, w którym możesz skonfigurować swoją stronę internetową za pomocą WordPressa lub innego narzędzia, którego możesz użyć do stworzenia swojej witryny.

Kreator stron internetowych oferuje łatwy sposób tworzenia, edytowania i publikowania stron internetowych. Możesz wybierać spośród setek bezpłatnych szablonów i dostosowywać je do swoich potrzeb. Istnieją dziesiątki projektów, które są specjalnie tworzone dla stron internetowych związanych z muzyką. Każda część projektu jest edytowalna: możesz zastąpić przykładowe obrazy własnym, zmienić logo, dodawać i usuwać strony całkowicie pomijając część programistyczną.

Kreator stron zapewnia wiele opcji i widżetów, dzięki którym Twoja strona będzie wyglądać profesjonalnie i funkcjonalnie. Możesz łatwo dodawać galerie zdjęć i filmów, karty, skrzynki, wdrażać bloga lub włączyć funkcję e-commerce.

Jeśli zdecydujesz się utworzyć stronę internetową za pomocą WordPress, polecam sprawdzenie dołączonego samouczka. Jeśli wybierzesz jedną z opcji hostingu cPanel GoDaddy, będziesz mógł zainstalować WordPress jednym kliknięciem w swojej domenie i od razu zacząć budować swoją stronę.

Twoim zadaniem będzie dodanie motywu, instalacja niezbędnych wtyczek, dodawanie stron i postów; które są bardzo łatwe do zrobienia. Na końcu tej strony znajdziesz listę rekomendacji dotyczących wtyczek i motywów, których możesz użyć do zbudowania profesjonalnie wyglądającej strony dla muzyków za pomocą WordPress.

Który host powinieneś wybrać dla strony muzycznej?

Wymieniliśmy 5 najlepszych hostów, którzy naszym zdaniem są najlepsi do prowadzenia witryny z muzyką. Każdy dostawca hostingu ma swoje zalety i wady, dlatego powinieneś wybrać firmę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Moim zdaniem dla mniejszych, startowych stron z muzyką iPage jest najlepszą opcją. W przypadku stron internetowych utworzonych za pomocą WordPress polecam BlueHost, InMotion i HostGator. GoDaddy to także świetna opcja do hostowania strony z muzyką.

Możesz dowiedzieć się więcej o każdej firmie hostingowej, czytając nasze pogłębione recenzje.

Zobaczmy teraz, jak stworzyć stronę internetową z muzyką za pomocą WordPress.

Przydatne wtyczki WordPress do witryny muzycznej

Jak pisałem powyżej, podstawowy WordPress nie ma wystarczającej liczby funkcji, aby stworzyć stronę internetową z muzyką. Ale dzięki specjalnym wtyczkom będziesz mógł dodać odtwarzacze muzyki, sklep, bibliotekę muzyczną lub inne wspaniałe funkcje. Wystarczy przejrzeć repozytorium wtyczek WordPress i szukaj muzyki.

W wynikach znajdziesz wszystkie niezbędne wtyczki, które mogą być potrzebne i można je bezpłatnie zainstalować na swojej stronie. Oto kilka przydatnych wtyczek do strony muzycznej:

wordpress prosty widget muzykiWtyczka Simple Music Widget umożliwia wyświetlanie odtwarzacza muzyki jako widgetu z opcją dodania nazwy wykonawcy, utworu, albumu, krótkiego opisu i okładki do każdego utworu. Ten widget będzie działał na wszystkich przeglądarkach obsługujących element audio HTML5. Jest to zdecydowanie świetny widget, który można mieć w swojej witrynie, jeśli chcesz, aby użytkownicy mogli słuchać Twojej muzyki przed jej zakupem.

Galeria gmedia zarządza listą plików muzycznychKolejną świetną wtyczką jest Gmedia Gallery, która jest również uniwersalnym menedżerem multimediów. Ta wtyczka działa jako biblioteka, zapewniając kompleksowy interfejs do zarządzania nie tylko obrazami, ale także plikami audio. Za pomocą tego narzędzia możesz przesłać dowolną liczbę zdjęć i plików muzycznych oraz uporządkować je w grupy, listy odtwarzania i albumy. Jest to bardzo przydatna wtyczka, którą warto zainstalować na dowolnej muzycznej stronie internetowej.

Wspomniałem tylko o dwóch wtyczkach, ale są setki do wyboru. Po wybraniu wtyczki zawsze sprawdź oceny i ostatnią aktualizację wtyczki. Nie chcesz instalować przestarzałych wtyczek w swojej witrynie. Unikaj tych, które nie były aktualizowane od lat.

Najlepsze strony internetowe z muzyką oparte na WordPress

Jest wielu muzyków, piosenkarzy, DJ-ów, zespołów i artystów, którzy wybierają WordPress na swoją stronę internetową. Oto lista najpopularniejszych:

Najlepsze motywy WordPress na stronie dla muzyków

Więc jeśli zdecydowałeś się stworzyć stronę internetową za pomocą WordPress, oto kilka motywów premium, których możesz użyć, aby uczynić swoją stronę wyjątkową i wyjątkową.

motyw WordPress muzyk wokalny

Demo / Pobierz

jam sessioan motyw dla stron muzycznych

Demo / Pobierz

Beatheaven muzyk motyw witryny wordpress

Demo / Pobierz

Coś jeszcze?

Myślę, że przekazałem wszystkie informacje potrzebne do założenia witryny i mam nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszego dostawcę hostingu dla muzyków. Jeśli nadal masz pytania, skorzystaj z systemu komentarzy poniżej. Spróbuję odpowiedzieć na wszystkie z nich.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector