5 Najlepszy hosting dla stron internetowych dla małych firm

01.06.2020
Najlepszy hosting '5 Najlepszy hosting dla stron internetowych dla małych firm
0 17 мин.

best-small-business-website-hosting-2019


Znalezienie najlepszego dostawcy usług hostingowych dla Twojej małej firmy jest bardzo ważne i musisz poświęcić trochę czasu na podjęcie właściwej decyzji. Po utworzeniu witryny lub sklepu internetowego musisz upewnić się, że będzie działać nienagannie w dowolnym momencie i że Twój hosting będzie w stanie znieść ilość ruchu, który możesz wygenerować.

Ponieważ mówimy o małej firmie, prawdopodobnie nie będziesz potrzebować dużo miejsca na serwerze, a nawet mocy, ale nadal musisz upewnić się, że wybierasz niezawodnego hosta, który poradzi sobie z Twoimi potrzebami. W tym artykule porozmawiamy o opcjach hostingu współdzielonego i tym, jak wybrać odpowiedni dla siebie, a następnie skupię się na niektórych z moich ulubionych hostów internetowych i powiem, dlaczego warto je wybrać.

Najpierw pokażę Ci moją listę najlepszych usług hostingowych dla małych firm:

Firma hostingowa
Cena promocyjna

1najlepszy hosting dla małych firm3,99 USD / mies
2)najlepszy tani hosting dla małych firm1,99 USD / mies
3)najlepszy hosting małych firm WordPress3,95 USD / mies
4najlepszy hosting firmy3,95 USD / mies
5niezawodny hosting małych firm5,00 USD / mc

Jakie są wspólne plany hostingowe?

Hosting współdzielony, jak sama nazwa wskazuje, oznacza, że ​​wiele witryn współdzieli jeden serwer. W większości przypadków nie wiesz, którzy są Twoimi sąsiadami z serwerem, a otrzymasz określoną ilość zasobów, z których będziesz mógł korzystać. Wszystko to określa pakiet hostingowy, ponieważ istnieją różne opcje, nawet jeśli zdecydujesz się na udostępnione plany hostingowe.

wyjaśniono udostępnianie hostingu

Zalety

Korzystanie z hostingu współdzielonego ma wiele zalet, a najbardziej oczywistą jest cena. Udostępniane plany hostingu to najtańsza opcja hostingu, co jest logiczne, ponieważ dzielisz wszystkie koszty z innymi witrynami.

Jest to najlepsza opcja również dla początkujących, nie tylko dla małych firm i nie musisz naprawdę martwić się o swoją witrynę, nawet jeśli zaczniesz generować większy ruch, niż się spodziewałeś, ponieważ zawsze będziesz w stanie uaktualnić swój plan w kilku prostych kroki. Może się wydawać, że hosting współdzielony nie zapewni wystarczającej ilości zasobów, ale istnieje wiele opcji, które zagwarantują stabilność nawet w przypadku udostępniania zasobów innym osobom.

Kolejną korzyścią związaną z korzystaniem z dzielonych planów hostingowych jest fakt, że nie musisz się martwić o jakąkolwiek konserwację serwera, ponieważ zwykle robi to firma hostingowa. Nie zapominaj, że dostajesz także wbudowany cPanel, przynajmniej w przypadku większości firm hostingowych, co znacznie ułatwi początkującym zarządzanie ich witryną, a także tym, którzy nie mają dużej wiedzy technicznej doświadczenie lub wiedza.

Niedogodności

Oczywiście, ponieważ dzielisz zasoby serwera z wieloma innymi użytkownikami, możesz spodziewać się pewnych wad. Na przykład często zdarza się, że czas ładowania jest nieco wolniejszy niż w przypadku innych opcji hostingu, takich jak plany dedykowane lub VPS. Inną rzeczą, która może się zdarzyć, jest przeciążenie serwera i spowolnienie działania, a nawet przestoje. Wolniejsze wyniki mogą się również zdarzyć, jeśli zwiększysz aktywność na swojej stronie i zaczniesz generować większy ruch, ale jak już wspomniano, zawsze możesz uaktualnić swój plan, jeśli tak się stanie.

Kolejną wadą udostępnianego hostingu jest brak opcji dostosowywania. Jednak prawdopodobnie nie jest to poważny problem dla wielu użytkowników, zwłaszcza jeśli nie mają dużej wiedzy technicznej i nie potrzebują naprawdę opcji dostosowywania. Możesz również martwić się o bezpieczeństwo, ponieważ nie wiesz, z kim udostępniasz serwer, i możesz być narażony na ryzyko ze strony sąsiadów.

Jak wybrać hosting dla małej firmy?

Jak już powiedzieliśmy, nawet jeśli zdecydujesz się na wspólny plan hostingowy, nadal musisz wybrać najlepszą opcję dla swoich potrzeb. Oznacza to, że należy wziąć pod uwagę pewne czynniki, które różnią się w zależności od hosta, a także różne plany wspólnego hostingu oferowane przez jedną firmę hostingową.

Niezawodność

Nawet jeśli prowadzisz małą firmę, przestój witryny może kosztować Cię więcej, niż myślisz. Dlatego musisz upewnić się, że twój dostawca usług hostingowych jest niezawodny i ma czas sprawności co najmniej 99,5%. Upewnij się, że sprawdziłeś roszczenia dotyczące czasu dostępności dla każdego hosta, który rozważasz.

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest bardzo ważna, szczególnie dla małych firm i nowych właścicieli witryn, którzy nie mają dużej wiedzy technicznej. Powinieneś upewnić się, że host internetowy, którego chcesz używać, ma całodobową obsługę klienta. Powinieneś także przeczytać komentarze i recenzje użytkowników, jeśli chcesz się upewnić, że Twój hosting ma dobrą obsługę klienta, która może pomóc ci poradzić sobie z problemy, które prawdopodobnie się pojawią.

Opcje aktualizacji

Jak już wspomniałem, aktualizacja twojego planu hostingowego powinna być łatwa i prosta i dostępna dla ciebie w dowolnym momencie. Tak jest w przypadku większości hostów internetowych, ale nadal musisz na to zwrócić uwagę, ponieważ nigdy nie wiesz, jak bardzo rozwinie się Twoja firma, a jeśli tak, musisz być przygotowany i mieć możliwość uaktualnienia swojego planu hostingowego, aby obsłużyć zwiększony ruch.

funkcje

Powinieneś wziąć pod uwagę wszystkie funkcje, którymi interesuje Cię udostępniony plan hostingowy. Na przykład powinieneś upewnić się, że będziesz mógł korzystać z instalacji popularnego CMS typu open source, takiego jak WordPress, jednym kliknięciem, ponieważ pozwoli ci to dostosować swoją stronę internetową i zaprojektować ją tak, jak chcesz. Zobacz także, jak będzie wyglądał internetowy panel sterowania, którego będziesz używać, jeśli korzystasz z usług określonego hosta. Musi być prosty i łatwy w użyciu, abyś mógł zarządzać swoim kontem bez żadnych problemów.

Teraz, gdy wiesz, jak wybrać najlepszy plan hostingu dla swoich potrzeb, rzućmy okiem na jednych z najlepszych dostawców hostingu, abyś nie musiał spędzać godzin na szukaniu różnych opcji.

Hosting InMotion

Odwiedź stronę “

inmotion najlepszy hosting dla małych firmInMotion jest jednym z najpopularniejszych niezależnych hostów na całym świecie. Zostały one założone w 2001 roku i od tego czasu udało im się urosnąć na tyle, aby być uważanym za głównego gracza w grze hostingowej.

Wspólne plany hostingowe

InMotion zapewnia trzy wspólne plany hostingowe – Uruchomienie (7,99 USD / miesiąc), które obsługują dwie strony internetowe i pozwalają mieć do sześciu domen; Moc (9,99 USD / miesiąc), która zapewnia sześć stron internetowych i do 26 domen; Pro (15,99 USD / miesiąc), który pozwala mieć tyle witryn i domen, ile chcesz. Należy jednak pamiętać, że ceny, które wyświetlałem, dotyczą wyłącznie rocznej subskrypcji. Ponadto InMotion często oferuje zniżki. Na przykład w chwili obecnej ich plany hostingu współdzielonego są o około 50% taniej, więc jeśli myślisz o korzystaniu z hostingu współdzielonego, możesz rozważyć skorzystanie z tej okazji, dopóki będzie ona trwała.

funkcje

Ten hosting ma wiele niezwykle przydatnych funkcji. Na przykład możesz założyć z nimi sklep e-Commerce lub witrynę WordPress, a one zapewnią ci wiele opcji dostosowania Twojej witryny do własnych potrzeb. Zapewniają również 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie podoba Ci się ich usługa, więc jest to w zasadzie opcja wolna od ryzyka. Istnieje również wiele bezpłatnych dodatków, z których możesz korzystać i nie musisz się martwić ich wydajnością, ponieważ mają one dość stabilny i poważny czas działania, z 99,99% czasu działania i jak dotąd bez większych przestojów.

Mimo że mają wiele świetnych funkcji i opcji do wyboru, mają też jedną poważną wadę – nie oferują planów udostępniania hostingu dla systemu Windows.

Obsługa klienta

InMotion dba o swoich klientów i widać to w ich obsłudze klienta. Będziesz mógł rozmawiać przez telefon z personelem obsługi klienta lub rozpocząć czat online, jeśli tak wolisz. Być może będziesz musiał z nimi porozmawiać przy pierwszej aktywacji konta, a jeśli to zrobisz, zobaczysz, że są bardzo szybcy i pomocni. Oczywiście obsługa klienta zapewniana przez tego hosta jest dostępna przez cały czas, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

iPage

Odwiedź stronę “

ipage najlepszy hosting dla małych firmTen hosting zaczął działać w 1998 roku. Teraz mają biura w sześciu lokalizacjach na świecie i obsługują ponad milion stron internetowych, korzystając z dwóch centrów danych w USA. Mają wiele zalet, ale bycie jednym z najtańszych dostawców hostingu jest prawdopodobnie największym z nich wszystkich.

Wspólne plany hostingowe

Nie ma wielu opcji wspólnych planów hostingowych udostępnianych przez iPage. W rzeczywistości zapewniają tylko jeden, oparty na systemie Linux plan hostingu o nazwie Essential, którego cena wynosi 11,95 USD miesięcznie (chociaż rabaty na ten plan oferowane są wielokrotnie, obecnie jest oferta na zapisanie się do tego planu za 1,99 USD / miesiąc (jeśli jesteś klientem po raz pierwszy). Ponadto iPage nie ma opcji płatności miesięcznych; możesz kupić ich plany hostingowe tylko na podstawie rocznej umowy.

Ten plan hostingowy Essential oferuje nieograniczone miejsce na dysku i adresy e-mail oraz miesięczne transfery danych. Zapewniają również skalowalną przepustowość, nieograniczoną liczbę baz danych MySQL i bezpłatną domenę na rok. Istnieje również wiele narzędzi, które pozwalają zbudować witrynę, a także setki motywów i szablonów. Wszystkie plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Bezpieczeństwo i obsługa klienta

Kolejnym obszarem, w którym iPage wyróżnia się na tle konkurencji, oprócz najtańszych cen, są funkcje bezpieczeństwa. Niezależnie od wybranego planu hostingowego otrzymasz opcję bezpieczeństwa SiteLock, która może uratować twoją stronę przed nieoczekiwanymi naruszeniami bezpieczeństwa. Odbywa się to poprzez regularne skanowanie w poszukiwaniu potencjalnie szkodliwych problemów ze złośliwym oprogramowaniem. Niektóre plany zapewniają również automatyczne czyszczenie tych złośliwych zagrożeń, podczas gdy inne wymagają jedynie powiadomienia o możliwych problemach. Korzystają również z zapory ogniowej, która zapobiega możliwym wyciekom bezpieczeństwa, a także codziennych kopii zapasowych, które zwykle są dodatkowo obciążane przez wiele innych hostów internetowych.

iPage zapewnia obsługę klienta na czacie na żywo, przez telefon i e-maile, są bardzo wydajni i pomocni. Zawsze będą szczegółowo zajmować się wszystkimi twoimi problemami i zawsze odpowiadali na wszystkie moje pytania po drodze.

BlueHost

Odwiedź stronę “

bluehost najlepszy hosting dla małych firmJest to jedna z najpopularniejszych firm hostingowych na świecie i to nie przypadek. Mają niesamowite oferty, zwłaszcza jeśli chodzi o wspólne plany hostingowe dla właścicieli małych firm.

Wspólne plany hostingowe

BlueHost ma trzy wspólne plany hostingowe, z których możesz wybierać, a wszystkie z nich są dość konkurencyjne pod względem ceny. Pierwszy plan nazywa się planem podstawowym i kosztuje 3,49 USD miesięcznie. Dzięki niemu zyskujesz jedną unikalną domenę, 50 GB przestrzeni internetowej i nieograniczoną przepustowość. Następny plan nazywa się Plus i kosztuje 5,95 USD / miesiąc. Ten plan umożliwia hosting nieograniczonej liczby stron internetowych oraz zapewnia nieograniczoną przestrzeń internetową i przepustowość. Ostatnim udostępnionym planem hostingowym, który BlueHost ma do zaoferowania, jest Pro. Ten plan zawiera dedykowane IP i inne podobne korzyści, oprócz nieograniczonej liczby domen oraz, oczywiście, nieograniczonej przestrzeni dyskowej i przepustowości. Ten plan kosztuje 13,95 USD / miesiąc.

Bezpieczeństwo

BlueHost ma jedną z najbardziej niezawodnych funkcji bezpieczeństwa wśród wszystkich hostów internetowych i jest to świetny plus, szczególnie jeśli prowadzisz małą firmę i chcesz mieć pewność, że Twoja witryna jest bezpieczna. Na przykład BlueHost ma trzy narzędzia antyspamowe, które mogą zapobiegać spamowi w Twojej witrynie, a także zabezpieczają hotlink. Możesz także wybierać i tworzyć własne filtry poczty e-mail, tworzyć pliki i foldery chronione hasłem, tworzyć czarną listę adresów IP itp.

Uptime and Customer Support

Ten hosting ma jeden z najlepszych rekordów czasu pracy i jest naprawdę stabilnym i niezawodnym wyborem. W rzeczywistości w ciągu kilku miesięcy, kiedy go testowałem, doznałem przestoju tylko w jednym przypadku i nie trwało to dłużej niż trzy minuty.

Ponadto BlueHost oferuje prawdziwie profesjonalną obsługę klienta, z którą można się skontaktować przez telefon, czat online i e-mail. Istnieje również baza wiedzy, którą możesz przeglądać, jeśli chcesz samodzielnie znaleźć odpowiedzi na swoje pytania.

HostGator

Odwiedź stronę “

hostgator najlepszy hosting dla małych firmHostGator to firma hostingowa założona w 2002 r., Która urosła na tyle, by w 2012 r. Zostać sprzedana za nieoficjalną kwotę 225 mln USD. Obecnie HostGator jest jednym z wiodących hostów internetowych i jednym z najbardziej niezawodnych.

Wspólne plany hostingowe

Jeśli chodzi o hosting współdzielony, HostGator oferuje trzy wspólne plany hostingu zarówno dla Linuksa, jak i Windowsa, co jest ogromną zaletą. Pierwszy plan nazywa się Hatchling i obejmuje nieograniczoną przestrzeń dyskową, bazy danych, adresy e-mail i przepustowość, a także jedną domenę. Ceny będą się różnić w zależności od długości umowy. Na przykład cena planu Hatchling wynosi 3,95 USD / miesiąc, jeśli zarejestrujesz się na trzy lata. Wspólny plan hostingu na środkowym poziomie nosi nazwę Baby i jest taki sam, jak plan Hatchling, z dodatkiem nieograniczonej liczby domen. Cena tego planu wynosi 5,95 USD miesięcznie za trzyletni kontrakt. Plan najwyższego poziomu od HostGator to biznesplan, który oferuje dodatkowe funkcje, takie jak dedykowany adres IP, bezpłatny prywatny SSL itp. W tej chwili plan kosztuje również 5,95 USD miesięcznie.

Czas pracy

HostGator gwarantuje 99,99% bezawaryjności i w pełni dotrzymuje obietnicy. Śledziłem ich dyspozycyjność przez miesiąc, i w tym czasie nigdy się nie załamali. Mimo że jest to stosunkowo niewielka próbka w połączeniu z innymi doświadczeniami klientów, można śmiało powiedzieć, że ich obietnica dostępności jest tym, któremu możesz zaufać.

Obsługa klienta

Ten dostawca usług internetowych oferuje nieprzerwaną obsługę klienta przez telefon lub za pośrednictwem czatu internetowego. Niezależnie od wybranej metody, przyjazny personel przywita Cię i odpowie na wszelkie pytania. Wypróbowałem obie metody i za każdym razem moje problemy zostały niezwłocznie rozwiązane i rozwiązane.

InterServer

Odwiedź stronę “

interserver najlepszy hosting dla małych firmJest to firma hostingowa założona w 1999 roku, która początkowo działała jako odsprzedawca wirtualnego konta hostingowego. Z czasem wyrosły na bardzo udanego gracza na międzynarodowym rynku hostingu. 

Wspólne plany hostingowe

InterServer zapewnia tylko jeden wspólny plan hostingowy, którego cena wynosi 5 USD / miesiąc. Jednak ta cena może zostać obniżona, jeśli podpiszesz dłuższą umowę i użyjesz kodów promocyjnych podczas rejestracji. Jednak nawet bez tych zniżek ten wspólny plan hostingowy jest jedną z najtańszych dostępnych opcji.

Dzięki temu wspólnemu planowi hostingowemu otrzymasz wiele przydatnych funkcji, takich jak instalacje jednym kliknięciem i bezpłatna usługa migracji. Uzyskujesz również całodobowy dostęp do obsługi klienta. Ten plan obejmuje nieograniczoną liczbę domen i transfer danych. Otrzymasz również nieograniczoną pojemność i nieograniczoną liczbę e-maili. Ten plan hostingowy oferuje dodatkowe korzyści, takie jak optymalizacja prędkości, cotygodniowe kopie zapasowe i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Obsługa klienta

Jak już wiesz, obsługa klienta może być kluczowa i zawsze powinieneś upewnić się, że wybierasz firmę hostingową, która ma doskonałą obsługę klienta. Cóż, dzięki InterServer nie możesz się pomylić, ponieważ mają one wielokrotnie nagradzaną obsługę klienta, dostępną za pośrednictwem biletów e-mail, czatu i telefonu.

Ich obsługa klienta jest przyjemna i zawsze gotowa do pomocy w każdej sprawie, z którą masz do czynienia. Zadzwoniłem do działu obsługi klienta i było to naprawdę jedno z najbardziej pozytywnych doświadczeń w zakresie obsługi klienta, jakie kiedykolwiek miałem.

Czas pracy

InterServer obiecuje i zapewnia 100% czasu pracy sieci i 99,9% czasu pracy sieci. Mają także w pełni automatyczną redundancję, która w wielu sytuacjach ratuje życie. Oprócz tej niesamowitej wydajności, jeśli chodzi o czas pracy, InterServer ma również dużo miejsca do powiększenia, ponieważ ich serwery działają obecnie z 50% wydajnością.

Wniosek

Każdy właściciel małej firmy potrzebuje strony internetowej, aby odnieść sukces na tym konkurencyjnym rynku. Jednak posiadanie strony internetowej lub sklepu internetowego nie jest samo w sobie wystarczające. Musisz także upewnić się, że Twoja witryna jest dobrze zaprojektowana, łatwa w nawigacji i, co najważniejsze, cały czas w górę. Wszelkie problemy w witrynie mogą prowadzić do utraty dochodów, aw wielu przypadkach utraty zaufania ze strony klientów.

Wszystko to prowadzi do bardzo logicznego wniosku – potrzebujesz najlepszego hosta internetowego. Mam nadzieję, że mój artykuł pomógł ci zrozumieć, jakie najważniejsze rzeczy należy szukać w firmie hostingowej, jeśli prowadzisz małą firmę. Mam również nadzieję, że mój wybór najlepszych firm hostingowych, które zapewniają świetne plany hostingu dla małych firm, pozwolił ci zaoszczędzić trochę czasu, gdy szukałeś idealnego hosta dla siebie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector