5 Najlepszy hosting w Kanadzie

best-web-hosting-canada-2019


Jeśli uruchamiasz witrynę dla kanadyjskiej publiczności, najlepiej jest uzyskać hosting od kanadyjskiego dostawcy hostingu lub hosta, który ma również lokalizacje serwerów w Kanadzie. Ponieważ jesteśmy ekspertami w dziedzinie hostingu, zbadaliśmy i wybraliśmy najlepsze firmy hostingowe w Kanadzie, które zasługują na Twoją uwagę.

Poniżej możesz przeczytać nasze krótkie recenzje tych firm, ale najpierw rozważmy zalety posiadania serwerów w Kanadzie, jeśli twoja witryna jest kierowana lub adresowana do głównie kanadyjskiej publiczności.

Dlaczego warto wybrać kanadyjskiego dostawcę usług internetowych??

Jeśli głównymi odbiorcami Twojej witryny są Kanadyjczycy, istnieje kilka argumentów przemawiających za hostingiem u dostawcy:

 • Szybsze połączenie & czasy reakcji: Jeśli Twoje serwery znajdują się bliżej odbiorców docelowych, możesz cieszyć się lepszym czasem reakcji niż mieć swoje serwery za granicą;
 • Wsparcie: Kupowanie hostingu od firm zlokalizowanych w różnych strefach czasowych lub różnych krajach może wiązać się z różnymi godzinami pracy wsparcia i wsparciem zewnętrznym dla krajów, które nie mówią zbyt dobrze po angielsku. Może to utrudnić komunikację i terminowe rozwiązywanie problemów;
 • Wymagania branżowe: W przypadku niektórych branż wymagane jest posiadanie serwerów w kraju, w którym firma prowadzi działalność;
 • Spory prawne: W przypadku sporów prawnych łatwiej jest wnieść powództwo prawne przeciwko mediatorom lub spory między nimi w tym samym kraju;
 • Lokalizacja: Posiadanie zlokalizowanych usług oznacza płacenie w walucie Twojego kraju, korzystanie z usług zgodnych z przepisami obowiązującymi w danym kraju oraz dostęp do wsparcia z siedzibą w Kanadzie;
 • Zielony hosting: Renomowane firmy hostingowe w Kanadzie są zaangażowane w ochronę środowiska i starają się być zasilane czystą energią.

Szybsze połączenia, dostęp do zlokalizowanych usług i wsparcia to główne powody, dla których firmy lub osoby prywatne, których witryny są skierowane do kanadyjskiej publiczności, decydują się na hosting swojej witryny u kanadyjskiego hosta.

Jeśli jesteś ciekawy, którzy hosty są najlepsi, przeczytaj poniższe recenzje na temat 5 najlepszych hostów w Kanadzie:

GreenGeeks

Odwiedź stronę “

greengeeksGreenGeeks to firma hostingowa o globalnej obecności, której centra danych znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Europie i oczywiście Kanadzie. Jak nazwa tak wymownie sugeruje, ta firma jest firmą zieloną, która dąży do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko. Robią to, zastępując 3-krotną ilość zużywanej energii energią wiatru.

GreenGeeks pozwala klientom wybrać centrum danych, w którym mają być obsługiwane. Kanadyjczycy mogą zdecydować się na obsługę w centrum danych w Montrealu lub Toronto.

Oprócz tego, że jest przyjazną dla środowiska platformą dla Twojej witryny, GreenGeeks angażuje się również w niesamowitą szybkość, zwiększone bezpieczeństwo i niezawodność.

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii szybkości, takiej jak dyski SSD, niestandardowa wewnętrzna technologia buforowania, bezpłatne wbudowane CDN, szybkie serwery WWW i baz danych oraz PHP 7 na wszystkich serwerach, GreenGeeks może zagwarantować niezwykle szybkie ładowanie stron.

Pod względem bezpieczeństwa oferują skanowanie w czasie rzeczywistym, zaawansowaną analizę zagrożeń klastrowych i proaktywne monitorowanie serwera, pozwalając im utrzymać 99,9% czasu działania.

Pod względem planów hostingowych ceny rozpoczynają się od 3,95 USD miesięcznie za hosting dzielony, ale hosting VPS, serwery dedykowane, hosting WordPress i pakiety dla sprzedawców są również konkurencyjne cenowo i oferują wiele funkcji, takich jak bezpłatna rejestracja domen, bezpłatna migracja witryny, bezpłatna strona internetowa konstruktor, wsparcie 24/7, bezpłatne kopie zapasowe, licencja cPanel / WHM, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, najwyższe bezpieczeństwo itp..

GreenGeeks to doskonały wybór dla kanadyjskiej strony internetowej, która ceni energię odnawialną, doskonałe pakiety hostingowe i zaangażowanie w najnowsze i najlepsze rozwiązania hostingowe.

HostPapa

Odwiedź stronę “

hostpapaHostPapa to niezależna kanadyjska firma hostingowa założona w 2006 roku. Podobnie jak GreenGeeks, one również są zielonym hostem internetowym z centrami danych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Ten hosting oferuje niedrogie plany hostingowe w wielu kategoriach hostingowych, w tym hosting współdzielony, WordPress, VPS i hosting dla sprzedawców. Sami przedstawiają się jako hosting dla początkujących i małych firm, które chcą silnego i niezawodnego partnera hostingowego.

Mimo że mają siedzibę w Kanadzie, HostPapa nie boi się również kierować na rynki globalne. W tym celu oferują obsługę wielu języków, ulepszone dyski SSD, CloudFlare CDN, wsparcie 24/7, gwarancję dostępności przez 99,9% czasu oraz najnowocześniejsze centra danych.

Automatyczne kopie zapasowe i skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, bezpłatne certyfikaty SSL, bezpłatna migracja strony internetowej, 30-dniowa gwarancja bez ryzyka to tylko niektóre z innych funkcji hostingu, z których możesz korzystać w HostPapa.

Współużytkowane pakiety hostingowe można kupić już za 3,95 USD / miesiąc. Biznesowe plany udostępniania hostingu zawierają więcej zasobów niż pakiet startowy, ale wszystkie plany na tym poziomie obejmują bezpłatną rejestrację domeny, panel sterowania cPanel, dostęp do ponad 400 aplikacji, bezpłatne szkolenie jeden na jeden, bezpłatne Let’s Encrypt SSL, kreator stron i bezpłatny CDN.

Polecamy HostPapa, jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia w zakresie hostingu i tworzenia stron internetowych, ponieważ jest to przyjazna i zorientowana na użytkownika firma, której celem jest pomoc w założeniu i rozwoju Twojej firmy online.

HawkHost

hawkhostZałożona w 2004 roku HawkHost to globalny hosting z 7 centrami danych w Europie, Azji, USA i Kanadzie.

HawkHost oferuje bezpłatne usługi migracji, hosting wspierany przez SSD, 99,9% czasu dostępności SLA, wsparcie 24/7 i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Ich portfolio hostingowe obejmuje współdzielone, chmurowe, częściowo dedykowane serwery, konta VPS i konta sprzedawców.

Na stronie każdego odpowiedniego planu znajdziesz szczegółowy opis polecanego oprogramowania oraz specyfikacje techniczne każdego planu.

Ich podstawowy pakiet hostingu współdzielonego jest najtańszy, nawet w porównaniu do innych hostów internetowych wymienionych powyżej, a cena zaczyna się od 2,99 USD / miesiąc. Ten plan jest ograniczony tylko w odniesieniu do zasobów miejsca na dysku, które są ograniczone do 10 000 MB. Inny wspólny plan hostingu, Professional jest znacznie droższy za 7,99 USD miesięcznie, ale oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową SSD.

Kolejną kategorią hostingu w HawkHost są serwery chmurowe, które oferują pięć różnych planów, od 5 USD / miesiąc do 80 USD / miesiąc. Plany te mają pełny dostęp do katalogu głównego, są zasilane dyskami SSD i są w pełni skalowalne. Częściowo dedykowane serwery mają dwa plany, a VPS trzy.

Podczas gdy plany są konkurencyjne cenowo, a zasoby są obfite i skalowalne, cPanel nie jest wliczony w cenę za darmo z każdym planem i jest dostępny tylko za dodatkową opłatą. Z drugiej strony wszystkie plany zawierają bezpłatne nieograniczone certyfikaty SSL.

Niezależnie od tego, czy uruchamiasz swoją pierwszą witrynę, czy chcesz przeprowadzić migrację do innego hosta, HawkHost to niezawodny i niedrogi wybór.

OVHcloud

chmura chmuryOVH Cloud to dostawca hostingu biznesowego z lokalizacjami serwerów w Europie i na wschodnim wybrzeżu Kanady, który specjalizuje się w rozwiązaniach hostingowych w chmurze hybrydowej. Są skierowane do agencji IT i firm i oferują hosting zgodny z PCI (PCI-DSS poziom 1).

Serwery OVHCloud typu bare metal, chmura prywatna i chmura publiczna są doskonałym wyborem dla wszystkich firm, które chcą zbudować skalowalną, bezpieczną i sprawną infrastrukturę, która sprosta wyzwaniom ich projektów.

Serwery z gołych metali są dostępne od 249 USD / miesiąc i są podzielone na kategorie według określonych celów. Na przykład, jeśli jesteś wydawcą gier poszukującym serwerów do gier, istnieje specjalna kategoria dla rozwiązań serwerów do gier. Inne rodziny serwerów dedykowanych to infrastruktura, wysoka dostępność, pamięć masowa i procesor graficzny.

Jeśli szukasz rozwiązań do obsługi obciążeń na poziomie korporacyjnym, hostowane rozwiązania chmury prywatnej OVHCloud oferują fizycznie izolowane środowiska chmurowe dla jednej dzierżawy z elastycznością, spójnością operacyjną i doskonałą wydajnością.

Dzięki rozwiązaniom chmury publicznej oferowanym przez OVHcloud będziesz cieszyć się najwyższą dostępnością, bezpieczeństwem i wydajnością. Zasoby są w 100% twoje w 100% przypadków i wykorzystasz 100% swoich zasobów bez ogólnej alokacji. Niezależnie od tego, czy szukasz nieograniczonej przestrzeni dyskowej w chmurze, pamięci archiwalnej, pamięci blokowej lub instancji chmury publicznej, OVH zapewnia Ci ochronę.

Ten host nie oferuje rozwiązań hostingowych dla nowicjuszy, a ich rozwiązania hostingowe są przeznaczone dla wysokiej klasy klientów poszukujących najwyższej wydajności i bezpieczeństwa.

iWeb.com

iwebZ siedzibą w Montrealu, w 98% zasilanym przez elektrownie wodne, iWeb to kolejne zielone rozwiązanie hostingowe dla firm oferujące hosting dedykowany i chmurowy. Oprócz Montrealu iWeb jest obecny na całym świecie i obejmuje Europę, Azję i obie Ameryki.

Serwery dedykowane dla pojedynczych procesorów zaczynają się od 110 USD miesięcznie, ale możesz wybierać spośród aż 19 konfiguracji serwerów dedykowanych, w tym serwerów dwuprocesorowych lub serwerów zbudowanych pod kątem wydajności lub pamięci. Wśród nich znajdziesz serwery zgodne ze standardem PCI, serwery z pamięcią SSD i serwery o niepomiarowej przepustowości.

Nadmiarowe centra danych iWeb pozwalają na 100% SLA mocy i sieci. Pod względem bezpieczeństwa dostępne są opcje ochrony przed atakami DDoS, zdalna kopia zapasowa i zapora ogniowa.

Opcje serwerów chmurowych typu „pay-as-you-go” są dostępne w systemach Windows lub Linux i dyskach SSD, ceny zaczynają się od 0,04 USD / h.

Oprócz hostingu, iWeb zapewnia również rozwiązania pamięci masowej (pamięć sieciowa, pamięć blokowa, kopia zapasowa i kopia zapasowa w chmurze), a także usługi sieciowe (CDN, zapory ogniowe, zabezpieczenia) i zarządzanie serwerem.

Rozwiązania hostingowe iWeb są odpowiednie dla specjalistów IT, firm i przedsiębiorstw.

Wniosek

Niezależnie od potrzeb hostingowych – od prostych rozwiązań hostingu współdzielonego po rozwiązania chmurowe – firmy hostingowe omówione w tym artykule są najlepsze w swoich kategoriach. Wszystkie są hostami zasilanymi zieloną energią o globalnej obecności i zróżnicowanym katalogu usług, które wykraczają poza tradycyjny hosting i które mogą bardzo dobrze konkurować z innymi wiodącymi amerykańskimi i europejskimi markami hostingowymi.

Jeśli szukasz hostingu w Kanadzie, sprawdź je!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map