5 Najlepszy hosting witryn fitness

01.06.2020
Najlepszy hosting '5 Najlepszy hosting witryn fitness
0 11 мин.

best-website-hosting-fitness-blog-2019


Popularność witryn fitness i blogów treningowych wzrosła gwałtownie dzięki rosnącemu zainteresowaniu ludzi zdobywaniem i utrzymywaniem formy. Jeśli jesteś guru fitnessu i chcesz podzielić się swoją wiedzą z milionami ludzi gotowych na przegląd stylu życia, uruchomienie bloga lub strony internetowej poświęconej fitnessowi jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów docierania do entuzjastów zdrowia na całym świecie.

Ale zanim to wszystko zrobisz, musisz rozważyć kilka rzeczy, takich jak:

 • znalezienie odpowiedniego hostingu strony internetowej;
 • wybór odpowiedniej platformy do interakcji z odbiorcami;
 • oraz identyfikacja narzędzi marketingowych, których możesz użyć do zbudowania grona odbiorców.

Budowa witryny fitness

Hosting to ważny element niezbędny do uruchomienia dowolnej witryny, a rodzaj witryny, którą chcesz uruchomić, określi rodzaj platformy, a nawet rodzaj hostingu, którego będziesz potrzebować.

Jako trener fitness możesz udostępniać filmy z ćwiczeniami treningowymi i infografiki z poradami dotyczącymi diety i planami ćwiczeń. Możesz też chcieć zarabiać na swojej witrynie, mieć bloga, pozwolić użytkownikom na zapisywanie się na biuletyny, publikowanie opinii lub recenzji produktów, pozwalać obserwatorom na zamieszczanie pytań lub na przykład na angażowanie się na forum.

Aby to osiągnąć, potrzebujesz platformy hostowanej przez siebie, która może spełnić dowolne z Twoich konkretnych wymagań. W związku z tym zalecamy skorzystanie z WordPress, który jest niekwestionowaną królową platform internetowych, które oferują najwięcej pod względem kontroli, elastyczności i funkcjonalności.

W przeciwieństwie do platform hostowanych (np. Wix), dzięki WordPress możesz wybrać własny hosting, zarabiać na swojej witrynie, jak chcesz i w pełni kontrolować wszystko, co może zrobić.

Znalezienie hostingu dla witryny fitness

Oto nasza najlepsza lista dostawców hostingu dla witryn fitness:

Firma hostingowa
Cena wywoławcza

1ipage1,99 USD / mies
2)hostgator2,75 USD / mc
3)hosting inmotion2,95 USD / mc
4bluehost3,95 USD / mies
5idź Tato2,99 USD / mc

Jeśli chodzi o hosting, zalecamy rozpoczęcie od wspólnego hostingu, który w razie potrzeby możesz później zaktualizować. Od samego początku może być trudno oszacować, ile zasobów będzie potrzebować Twoja witryna, więc zacznij od małej i uaktualnij później.

Shared hosting to najbardziej przystępny cenowo i przyjazny dla początkujących hosting, a wielu hostów oferuje wspólne plany hostingowe zoptymalizowane dla stron WordPress. Niektóre z nich obejmują instalację WordPress 1-kliknięciem, ekspercką obsługę WordPress, optymalizację prędkości, kreator stron internetowych WordPress itp..

Zarządzany hosting WordPress zajmie się również zadaniami związanymi z konserwacją serwera, umożliwiając Ci skupienie się wyłącznie na tworzeniu treści i marketingu Twojej witryny.

Jeśli chodzi o nasze zalecenia dotyczące najlepszego hostingu WordPress dla witryn fitness, oto najlepsze firmy hostingowe, które zdecydowanie powinieneś sprawdzić:

1. iPage

ipage najlepiej hosting witryn fitnessiPage ma jedną z najniższych cen wprowadzających we wszystkich kategoriach hostingu, ale ich najbardziej przystępnym planem jest plan Starter, który jest nieograniczonym udostępnianym planem hostingu, który obejmuje bezpłatną rejestrację domeny, narzędzie do tworzenia stron internetowych, integrację z systemem PayPal, monitorowanie sieci 24/7 i wsparcie online, bezpłatne narzędzia marketingowe i instalacja WordPressa jednym kliknięciem.

Jeśli chcesz mieć plan bardziej ukierunkowany na WordPress, iPage oferuje hosting WordPress za pośrednictwem swoich planów WP Starter i WP Essential. Są to również wspólne plany hostingowe z nieograniczoną przestrzenią dyskową i przepustowością oraz bezpłatną rejestracją domeny, ale mają dodatkową zaletę niestandardowego panelu sterowania, wstępnie zainstalowanych motywów i wtyczek, a plan WP Essential obejmuje również wsparcie ekspertów WordPress, automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania i pakiet bezpieczeństwa SiteLock.

Wirtualne serwery prywatne i serwery dedykowane również należą do planów hostingowych oferowanych przez iPage, które mogą być dla Ciebie odpowiednie, jeśli Twój blog lub witryna poświęcona fitnessowi zwiększy ruch i przerośnie wspólny plan hostingowy.

Usługi hostingu i rejestracji domen iPage są również uzupełniane przez kilka internetowych usług marketingowych, takich jak optymalizacja wyszukiwarek i reklama pay-per-click.

Kolejną ważną zaletą rejestracji w iPage jest dostęp do całodobowej pomocy online przez czat na żywo, e-mail lub telefon.

2. HostGator

hostgator najlepiej hosting witryn fitnessNastępny w naszej recenzji najlepszych hostów dla witryn fitness jest HostGator, niedrogi host z niedrogimi i przyjaznymi dla użytkownika planami hostingu. Firma oferuje wszystkie rodzaje hostingu, ale na potrzeby tego artykułu skupimy się na ich planach wspólnych i WordPress.

Kategoria planu wspólnego oferuje trzy pakiety hostingowe, z których wszystkie oferują nieskomplikowaną przepustowość, gwarancję 99,9% czasu działania, 45-dniowy zwrot pieniędzy, cPanel, kreator stron internetowych, natychmiastowy koszyk zakupów i instalację skryptu open source, bezpłatne kredyty reklamowe i cotygodniowe automatyczne wyłączanie kopie zapasowe.

W kategorii zoptymalizowanej WordPress znajdziesz trzy plany, wszystkie oparte na technologii chmurowej, która oferuje szybsze czasy ładowania Twojej witryny. Plany HostGator WordPress są skonfigurowane z wieloma warstwami buforowania i wbudowaną siecią dostarczania treści, wszystko w celu zwiększenia wydajności i niezawodności.

Inne funkcje obejmują automatyczne tworzenie kopii zapasowych z przywracaniem za pomocą jednego kliknięcia w celu zabezpieczenia danych, skalowalność za pomocą jednego kliknięcia do obsługi nagłych skoków ruchu, kredyt Google AdWords, automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania i 100% bezpłatną migrację witryny, jeśli myślisz o przeniesieniu witryny z innej gospodarz.

Oprócz tych dwóch typów hostingu, HostGator ma duży wybór zarządzanych i częściowo zarządzanych serwerów dedykowanych, a także plany VPS i odsprzedawców.

3. Hosting InMotion

inmotion najlepiej hosting witryn fitnessInMotion jest jednym z najbardziej kompetentnych i wysoko ocenianych hostów internetowych z pakietami zaprojektowanymi z myślą o potrzebach freelancerów, agencji i przedsiębiorstw. Chociaż mogą wydawać się skierowane tylko do profesjonalistów i biznesu, ich podstawowy hosting dzielony i plany hostingowe WordPress są odpowiednie dla wszystkich poziomów umiejętności.

Jeśli porównasz wspólne plany InMotion z wspólnymi planami innych firm hostingowych omawianych tutaj, zobaczysz wzrost ceny, który wynika z dysków SSD oferowanych przez InMotion, które oferują lepszą wydajność i niezawodność w porównaniu do dysków HDD. Wszystkie plany InMotion zawierają dyski SSD.

Plany wspólne oferowane przez InMotion mają kilka doskonałych funkcji, takich jak bezpłatne kopie zapasowe danych, bezpłatna rejestracja domeny, darmowy kreator stron BoldGrid, panel sterowania cPanel, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, dostęp SSH, wycofywanie aplikacji, preinstalacja WordPress, wsparcie 24/7, 90 -dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i wiele innych funkcji, które mogą się przydać na każdym rodzaju strony internetowej.

Jeśli chodzi o zoptymalizowane plany hostingowe WordPress, masz do wyboru aż sześć różnych planów WordPress. Wszystkie plany zawierają wstępnie zainstalowane motywy i wtyczki, bezpłatną domenę, narzędzie do budowania witryn typu „przeciągnij i upuść”, pełne wsparcie w zakresie projektowania i hostingu, handel elektroniczny i narzędzia bezpieczeństwa oraz 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Chociaż po droższej stronie, usługi InMotion są przeznaczone dla tych, którzy chcą najnowszych technologii w połączeniu z najwyższą wydajnością i bezpieczeństwem.

4. BlueHost

bluehost najlepiej hosting witryn fitnessBlueHost to kolejna firma hostingowa, którą możesz rozważyć na swojej stronie fitness. Są one wysoce zalecane dzięki ciągłemu poparciu WordPress od 2005 roku.

Oni również oferują podstawowy hosting hostingowy WordPress z bezpłatną domeną, darmowy kreator stron, instalację WordPress 1 kliknięciem, bezpłatny certyfikat SSL i wsparcie 24/7, ale oferują również zoptymalizowane plany hostingowe WordPress oparte na VPS. Plany te są odpowiednie dla witryn o większym natężeniu ruchu.

Oprócz znacznego wzrostu zasobów serwera, te plany VPS obejmują również automatyczne kopie zapasowe, ulepszone cPanel, bezpłatny certyfikat SSL, zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa CDN i SiteLock. Możesz instalować skrypty, wtyczki i inne proste narzędzia za pośrednictwem portalu MOJO, a nawet dodawać dodatkowe zasoby jednym kliknięciem. Jeśli Twoja witryna fitness przerasta współdzielone konto hostingowe, od którego zaczynasz, możesz łatwo uaktualnić do jednego z najlepszych pakietów WordPress BlueHost.

Serwery dedykowane i pakiety hostingowe dla sprzedawców należą również do usług hostingowych oferowanych przez BlueHost.

Wspaniałą rzeczą w BlueHost jest to, że ich wewnętrzna obsługa specjalizuje się w hostingu WordPress, więc łatwo jest uzyskać fachową pomoc, gdy jej potrzebujesz. Do zespołu pomocy można się skontaktować za pośrednictwem czatu na żywo, systemu sprzedaży biletów lub poczty.

5. GoDaddy

godaddy najlepiej hosting witryn fitnessGoDaddy to gigant hostingowy oferujący imponujący wybór usług online, w tym rejestrację nazw domen, bezpieczeństwo sieciowe, marketing online i kilka planów hostingowych, które zaspokajają większość potrzeb hostingowych.

Jeśli myślisz o hostingu z GoDaddy i jesteś kompletnym nowicjuszem, GoDaddy stworzył mapę drogową do budowy witryny internetowej, która poprowadzi Cię przez każdy etap tworzenia witryny.

Ich wspólne plany hostingowe oferują bezpłatną nazwę domeny z planami rocznymi, instalację ponad 125 oprogramowania typu open source za pomocą jednego kliknięcia, monitorowanie bezpieczeństwa 24/7 i ochronę przed DDoS, cPanel, wsparcie 24/7 w USA oraz 99,9% czasu sprawności gwarancja.

Plany hostingowe GoDaddy WordPress obejmują zarówno plany podstawowe przeznaczone dla początkujących, jak i plany stworzone dla projektantów i programistów. Plany te zostały opracowane pod kątem wydajności WordPress dzięki serwerom z równoważeniem obciążenia, dyskom SSD i łatwemu skalowaniu.

Wszystkie plany niezależnie od poziomu umiejętności obejmują gotowe witryny i przeciąganie & edytor upuszczania, automatyczne oprogramowanie podstawowe WordPress i aktualizacje zabezpieczeń, bezpłatne motywy i wtyczki, bezpłatne codzienne kopie zapasowe z przywracaniem jednym kliknięciem, obietnica czasu dostępności 99,9% oraz bezpłatna nazwa domeny.

Wsparcie w GoDaddy jest oferowane przez telefon 24/7 lub czat na żywo w godzinach pracy.

Wskazówki marketingowe dotyczące bloga fitness lub strony internetowej

Jeśli jesteś ekspertem od fitnessu, prawdopodobnie masz już klientelę złożoną z osób uczęszczających na lokalną siłownię, ale jeśli chcesz mieć większą publiczność, musisz znaleźć dalsze sposoby na promowanie siebie. Oto kilka sposobów marketingu, w których możesz spróbować zwiększyć grono odbiorców:

 • Utwórz kanał YouTube, na którym udostępniasz filmy z ćwiczeniami, techniki ćwiczeń i porady dietetyczne;
 • Stwórz obecność w mediach społecznościowych na platformach takich jak Instagram lub Facebook, umożliwiając innym obserwowanie Cię na tych platformach;
 • Pozwól ludziom na zapisywanie się na twoje biuletyny i aktualizacje na swoim blogu;
 • Twórz treści, z którymi odbiorcy mogą się angażować lub pobierać (np. Infografiki o wyzwaniach treningowych, aplikacje do postępu treningu, wskazówki dotyczące planowania posiłków itp.).

Teraz, gdy wiesz, jaką platformę wybrać dla swojej witryny, jakich narzędzi marketingowych możesz użyć do promowania siebie i które firmy hostingowe oferują najlepszy hosting witryn fitness, możesz z powodzeniem uruchomić stronę internetową.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector