5 Najlepszy serwer dedykowany Hosting Australia


Jako administrator dużej witryny lub witryny, która przyjmuje znaczny ruch, potrzebujesz niezawodnego i szybkiego menedżera hostingowego. W epoce, w której większość ludzi dużo współdziała na platformach internetowych, potrzebujesz witryny, która nie zawiedzie w kluczowych momentach. Chociaż hosting współdzielony jest dostępny dla większości właścicieli witryn, hosting dedykowany zapewnia największą kontrolę i elastyczność. Twoja witryna będzie miała własny serwer na dedykowanej platformie hostingowej połączonej z pamięcią RAM, pamięcią masową i przepustowością. Wiodący dostawcy hostingu serwerów dedykowanych w Australii to:

1. Hosting WP

wphosting-best-dedykowany-serwer-australia

WP Hosting

WP Hosting korzysta z wysokowydajnych serwerów, aby dostarczać wysokiej jakości usługi administratorom stron internetowych. Ma trzy pakiety z Dedicated Basic od 89 USD / miesiąc. W tym planie przydzielono 2 rdzenie procesora, 2 GB pamięci, 40 GB pamięci SDD i nieograniczony transfer danych. Plan Dedicated Advanced zaczyna się od 149 USD miesięcznie z 4 rdzeniami procesora, 4 GB pamięci i 80 GB miejsca na dysku SSD.

Pakiet Dedicated Extreme zaczyna się od 299 USD miesięcznie z 8 rdzeniami procesorów, 8 GB pamięci i 160 GB pamięci SSD. Wszystkie pakiety oferują dostęp do australijskiego centrum danych, w którym znajdziesz informacje dotyczące wszelkich opóźnień w sieci i zapytań dotyczących suwerenności danych, jakie możesz mieć.

WP Hosting ma specjalne plany hostingowe dla WordPress. Pakiet startowy jest idealny dla początkujących, ponieważ dostajesz 5 GB miejsca na dysku SSD za 19 USD miesięcznie. Biznesplan zapewnia 10 GB przestrzeni dyskowej SSD za 29 USD miesięcznie, podczas gdy kategoria korporacyjna zapewnia 20 GB przestrzeni dyskowej SSD za 49 USD miesięcznie. Programiści i inżynierowie WP Hosting dokładnie przestudiowali systemy WordPress, aby Twoje obawy zostały skierowane do Ciebie. Możesz uzyskać dostęp do tych ekspertów za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i poczty e-mail.

Ten zespół jest w 100% australijski, a każdy programista, z którym rozmawiasz, jest lokalny, ponieważ zawsze istnieje ryzyko, że coś zaginie w tłumaczeniu podczas interakcji z osobą zagraniczną. Pakiety WordPress obejmują ochronę DDOS „Zawsze włączona”, a regularne skanowanie w poszukiwaniu wirusów chroni Twoją witrynę przed zagrożeniami. WP Hosting dodatkowo przeniesie już działającą witrynę WordPress do usługi hostingowej bez przestojów.

2. Dream IT Host

serwer-serwer-dedykowany-marzeń-australia

Marzyć

DreamIT Host rozpoczął działalność w 2014 r., Aby stać się hostem internetowym znanym z wyjątkowej wartości, wysokiej wydajności i wyjątkowej obsługi. Firma ma trzy niedrogie opcje. Plan Essentials zaczyna się od 4,95 AUD / miesiąc, w którym otrzymujesz 5 GB przestrzeni dyskowej, 2 GB pamięci i 100 maksymalnych godzinowych wiadomości e-mail. Hosting internetowy klasy ekonomicznej zaczyna się od 9,95 AUD miesięcznie z 15 GB pamięci, 4 GB pamięci i 150 maksymalnymi godzinowymi wiadomościami e-mail. Biznesplan zaczyna się od 19,95 AUD miesięcznie z 50 GB miejsca na dysku, 6 GB pamięci i maksymalnie 300 e-maili na godzinę.

Wszystkie plany zawierają nieograniczoną liczbę kont e-mail i przepustowość oraz dziesięć domen dodatkowych. Serwery dedykowane są zasilane przez cPanel, CloudLinux i LiteSpeed. LiteSpeed ​​jest niezwykle szybki, dlatego strony na platformie ładują się bardzo szybko. Nowe serwery internetowe DreamIT są dostarczane z NVMe, która jest 12 razy szybsza niż serwer SSD.

Istnieje ponad 400 aplikacji zaprojektowanych do współpracy z DreamIT, w tym WordPress, Magento i Drupal. Prowadzenie niezawodnej strony internetowej jest niezbędne, abyś nie stracił potencjalnych nabywców lub odwiedzających. Gwarancja dostępności sieci na poziomie 99,95% zapewnia, że ​​Twoja witryna jest zawsze aktywna.

Serwery są dodatkowo zoptymalizowane do pracy z witrynami o dużym natężeniu ruchu, co jest szczególnie idealne na platformy e-commerce. Zespół wsparcia ma swoją bazę w Melbourne i szybko odpowiada na wszelkie pytania. Sprzęt serwerowy znajduje się i jest hostowany w Australii, co oznacza, że ​​strony australijskie będą miały najwyższe wskaźniki wydajności.

3. Usprawnij serwery

usprawnij-serwery-dedykowane-australia

Usprawnij serwery

Streamline Servers został wydany w 2007 roku z wizją oferowania innowacyjnych usług w branży hostingu. Oferta firmy obejmuje gry, usługi głosowe, dedykowane, serwery VPS, marketing afiliacyjny i hosting. Ich serwery dedykowane są dostępne dla właścicieli stron internetowych w Australii, Singapurze i Nowej Zelandii.

Klientów obsługuje wiele centrów danych w Perth, Melbourne i Sydney. Ich serwery są zasilane przez Intel i mają różne ceny. Na przykład podstawowy plan w Sydney zaczyna się od 80 USD miesięcznie i oferuje 8 GB pamięci RAM, 250 GB SSD i 3000 GB. Sieć jest chroniona przez DDOS, co oznacza, że ​​wszystkie pakiety przeznaczone dla Twojej witryny są skanowane w poszukiwaniu zagrożeń w czasie rzeczywistym.

Kompetentny personel dostępny jest przez całą dobę. Usługi Streamline oferują ponadto automatyczne przydzielanie, w którym serwer zostanie automatycznie przydzielony w ciągu kolejnych 15 minut po dokonaniu płatności. Serwery mają przyjazne dla użytkownika interfejsy, aby umożliwić pełną kontrolę dla swoich klientów. Będziesz mógł ocenić wykorzystanie danych i zautomatyzować instalacje systemów operacyjnych.

4. Cyfrowy Pacyfik

digitalpacific-dedykowany-serwer-Australia

Cyfrowy Pacyfik

Digital Pacific rozpoczął działalność w 2000 r. Jako neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla hosting internetowy w Australii. Z siedzibą w Sydney firma koncentruje się na zadowoleniu klientów i jakości usług. Ich wartości obejmują ustanowienie satysfakcjonujących i długoterminowych relacji z klientami, zapewnienie intuicyjnych produktów hostingowych po cenach wartościowych oraz zrozumienie potrzeb klientów.

15-letnie doświadczenie firmy sprawia, że ​​jest wyjątkowo kompetentna na australijskim rynku hostingu. Ma niezawodny system tworzenia kopii zapasowych, który trzy razy dziennie zapisuje pliki e-mail, stronę internetową i bazę danych. Firma korzysta ze sprzętu Dell, a jego lustrzane dyski zwiększają niezawodność serwera.

Firma oferuje hosting dzielony, dedykowany i VPS. Dedykowane plany zaczynają się od 99 USD i masz prawo do szybkiej konfiguracji i wsparcia oraz najnowszego sprzętu firmy Dell. Główne centrum serwerów Digital Pacific znajduje się w Sydney. Digital Pacific jest z pewnością standardowym hostem internetowym i oferuje wystarczającą ilość zasobów dla małej witryny.

Brak dedykowanego hostingu WordPress jest niekorzystny dla wielu właścicieli witryn internetowych, którzy prowadzą swoje witryny na platformie. Ich przestoje i przestoje są również dość standardowe i nie byłyby idealne dla witryn o dużym natężeniu ruchu. Jeśli jednak zwracasz uwagę na środowisko, docenisz czystość i ekologiczność sieci.

5. SiteGround

siteground-dedykowany-serwer-australia

SiteGround

SiteGround nie ma serwerów w Australii, ale mają centra danych w Singapurze, które oferują wysoką wydajność, czas pracy i połączenie. Czas pracy firmy na poziomie 99,99% wabił stałą liczbę administratorów stron internetowych. Jest tak pewny tej gwarancji, że obiecuje rekompensatę, jeśli ich serwery przestaną działać.

Plan wejścia zaczyna się od 269 USD miesięcznie z 4 rdzeniami procesorów, 8 wątków procesora, 16 GB pamięci RAM i 480 GB SSD. Pakiet Power zaczyna się od 349 USD miesięcznie z ulepszonym 32 GB RAM i 960 GB SSD. Host sieciowy Super Power kosztuje 729 USD miesięcznie, ma 12 rdzeni procesora i 64 GB pamięci RAM.

SiteGround jest zoptymalizowany pod kątem WordPress, a zespół ekspertów pomoże Ci w rozwiązywaniu problemów. Właściciele stron docenią także łatwość integracji z WooCommerce. Firma gwarantuje zerowy czas wstrzymania zarówno w przypadku czatu na żywo, jak i interakcji telefonicznych. Panel zarządzania jest na tyle prosty, że nawet początkujący może nim nawigować i korzystać.

Jak wybrać serwer dedykowany?

Jeśli szukasz doskonałego dedykowanego hosta internetowego, musisz ocenić kilka ważnych kwestii, w tym:

Wymagania dotyczące wydajności

Ile serwerów odpowiednio spełni twoje wymagania? Ilu gości oczekujesz? Ogólnie można wybrać liczbę rdzeni i procesorów na serwerze. Liczba będzie zależeć od uruchomionych aplikacji. Innym aspektem jest wydajność rdzenia zdefiniowana w taktowaniu zegara (MHz). Sprzedawca oprogramowania lub zespół zarządzający aplikacją lepiej nadaje się do zaproponowania idealnego procesora lub liczby rdzeni.

Im więcej rdzeni ma procesor i im jest on szybszy, tym więcej opcji pamięci RAM jest dostępnych dla administratora. Jeśli nie masz pewności co do wymagań dotyczących pamięci RAM, wybierz pakiet, który zezwala na dodatkową pamięć RAM.

Jeśli chodzi o dyski twarde, najlepszym rozwiązaniem jest konfiguracja RAID, która chroni witrynę przed lukami w zabezpieczeniach pojedynczego dysku twardego. Twój system będzie nadal działał, dopóki nie zainstalujesz zamiennika dysku twardego, chociaż spowoduje to pewne zmniejszenie wydajności. Masz więcej opcji dysku twardego z dużym serwerem. Dyski SATA zapewniają dużą głośność, ale wydajność jest dość niska. SAS działa lepiej niż SATA, ale jest droższy i ma mniejszą pojemność. SAS został zastąpiony dyskiem SSD, który działa od 50 do 100 razy lepiej niż SATA.

Skalowalność aplikacji

Musisz zastanowić się, jak dobrze Twoja aplikacja się skaluje. Niektóre aplikacje mogą być trudne do skalowania do wielu urządzeń. Zapewnienie działania bazy danych na kilku serwerach stanowi duże wyzwanie, ponieważ należy ją zsynchronizować na serwerach. Łatwiej byłoby nawet przejść na serwer z większą pamięcią RAM, pamięcią masową i mocą obliczeniową.

Wpływ przestojów

Należy ocenić wpływ biznesowy każdego przestoju serwera. Nie możesz udostępniać przydzielonych zasobów w dedykowanym planie hostingowym, ale często występuje jedna lokalizacja awarii na jednym serwerze. Jeśli prowadzisz platformę handlu elektronicznego, wszelkie przestoje mogą okazać się kosztowne, ponieważ Twoi klienci mogą opuścić witrynę lub rozwinąć negatywny wizerunek Twojej firmy.

Jakość sieci

Większość dostawców hostingu daje ci wybór lokalizacji swojego serwera. Im bliżej znajduje się centrum danych, tym szybsze jest dostarczanie danych. Jakość sprzętu i oprogramowania będzie również determinować prędkości ładowania.

Kiedy potrzebujesz serwera dedykowanego?

Korzyści z serwera dedykowanego znacznie przewyższają zalety współdzielonego hostingu. Być może zastanawiasz się, czy skorzystasz z maksymalnych korzyści hostingu serwerów dedykowanych. Poniżej znajduje się zarys przewodni:

 • Wielkość Twojej firmy: Hosting dedykowany działa najlepiej w średnich i dużych firmach. Więcej informacji jest przechowywanych i przesyłanych w porównaniu do małej firmy. Jeśli twoje przedsięwzięcie osiągnęło poziom, w którym otrzymujesz liczby w sześciu cyfrach, może być czas na uaktualnienie do specjalnego planu. Duży ruch może powodować przerwy w dostawie usług, które mogą mieć katastrofalne skutki dla Twojej marki.
 • Czasy ładowania strony: Masz około 2 sekund, aby zrobić wrażenie. Wiele platform przyciąga uwagę użytkowników w Internecie, przez co odwiedzający są niecierpliwi i przyzwyczajeni do dużych prędkości. Jeśli okaże się, że witryna ładuje się powoli lub występują częste opóźnienia, nadszedł czas, aby rozważyć serwer dedykowany. Wyszukiwarki oceniają również korzystnie szybkie witryny.
 • Czułość informacji: W hostingu współdzielonym kilka witryn współdzieli serwer. Jeśli nastąpi naruszenie bezpieczeństwa na innej stronie internetowej, istnieje prawdopodobieństwo, że zagrożenie trafi na Twoją platformę. Baza danych w Twojej witrynie zostanie następnie naruszona. Ryzyko to jest szczególnie widoczne w sklepach e-commerce, w których informacje są wrażliwe, w tym dane karty kredytowej i adresy. Takie sklepy będą potrzebowały ulepszonych funkcji bezpieczeństwa, które są dostarczane z dedykowanym hostingiem.
 • Kiedy jesteś bardziej doświadczony: Sukces witryny w planie hostingowym zależy wyłącznie od wysiłków administratora. Serwer niezarządzany zależy od właściciela sieci w zakresie konserwacji i musisz wiedzieć więcej o systemach serwerów niż początkujący. Istnieje jednak opcja zarządzana, w której zespół zapewniony przez menedżera hosta pomoże w konfiguracji.

Korzyści z używania serwera dedykowanego

Serwer dedykowany to cała maszyna przeznaczona tylko dla Twojej witryny. Korzyści płynące z tego rozwiązania to:

Kontrola i dostosowanie

Dzięki serwerowi dedykowanemu masz możliwość dodawania żądanych aplikacji. Dlatego możesz zoptymalizować swoją witrynę, aby działała w sposób, który najlepiej pasuje do Twojej niszy. Od specyfikacji sprzętu po system operacyjny i dodatki – masz pełną kontrolę nad swoją witryną. Możesz zaktualizować lub zamknąć witrynę w dowolnym momencie, nie martwiąc się o innych użytkowników.

Większe bezpieczeństwo

Hosting współdzielony sprawia, że ​​Twoja witryna jest podatna na wątpliwe działania innych użytkowników. Ryzyko to nie występuje na dedykowanym hostingu, ponieważ masz serwer dla siebie. Możesz zainstalować wiele warstw bezpieczeństwa, które chronią twoją zawartość. Dedykowane plany hostingowe mają również uaktualnione funkcje bezpieczeństwa do tych z hostingu współdzielonego.

Niezawodna wydajność

Hosting dedykowany jest idealny dla administratorów stron internetowych, którzy chcą stabilnej i niezawodnej wydajności. Dzięki temu planowi przydzielane są różne zasoby tylko dla serwera. Dopóki pozostaniesz w tych granicach, Twoja witryna będzie działać skutecznie. Możesz także użyć dodatkowego dodania-
dodatki takie jak wtyczki w celu zwiększenia wydajności.

Wniosek

Są miliardy użytkowników online, którzy szczególnie dbają o jakość treści, prędkości ładowania i funkcjonalność różnych platform. Dlatego ważne jest, aby strony internetowe oferowały najwyższy komfort użytkowania. Hosting dedykowany oferuje wiele korzyści dla właścicieli stron internetowych, w tym wysoką wydajność, lepsze bezpieczeństwo, kontrolę, elastyczność i przejrzystość. Strony internetowe w Australii mogą wybierać między różnymi dostawcami posiadającymi centra danych w miastach takich jak Melbourne, Sydney i Perth.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map