5 Najlepszy tani hosting dla początkujących

01.06.2020
Najlepszy hosting '5 Najlepszy tani hosting dla początkujących
0 17 мин.

best-cheap-hosting-beginners-2019


Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z własną witryną, musisz dowiedzieć się kilku rzeczy na temat hostingu, aby wybrać najlepszą opcję. Wybór hosta może być czasochłonną i trudną decyzją, ponieważ dostępnych jest tak wiele opcji i jest tak wiele hostów do wyboru. Jest to bardzo konkurencyjny rynek i jeśli nie wiesz, czego szukać, możesz skończyć z hostem internetowym, który nie jest w stanie zapewnić ci wszystkich rzeczy, których potrzebujesz, aby Twoja witryna wyróżniała się niezawodnością, szybkością i projekt.

Tak więc dla wszystkich początkujących postaram się nieco ułatwić cały ten proces w tym artykule. Po pierwsze, porozmawiam o wspólnych planach hostingowych, ponieważ jest to zwykle najlepszy wybór dla osób, które dopiero zaczynają. Następnie omówię niektóre z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dostawcy usług hostingowych. I na koniec, aby ułatwić Ci wszystko, porozmawiam o moich ulubionych hostach internetowych dla początkujących.

Zanim przejdę do wyjaśniania, jak wybrać dostawcę usług hostingowych jako początkującego, dam ci listę firm hostingowych, które polecam początkującym:

Firma hostingowa
Cena promocyjna

1najlepszy tani hosting1,99 USD / mies
2)najlepszy hosting stron internetowych WordPress3,95 USD / mies
3)najlepszy hosting firmy3,95 USD / mies
4najlepszy hosting firmy4,99 USD / mc
5najlepszy hosting firmy3,95 USD / mies

Hosting przyjazny dla początkujących: czym jest hosting współdzielony?

Hosting współdzielony oznacza, że ​​udostępniasz serwer i jego zasoby innym klientom i ich stronom internetowym. Hosting współdzielony to rodzaj hostingu, który jest najpopularniejszy i jest szczególnie powszechnie stosowany przez początkujących. Przyczyny tego są liczne, ale największą zaletą wspólnych planów hostingowych w porównaniu z innymi planami hostingowymi, takimi jak hosting dedykowany lub hosting VPS, jest cena. Hosting współdzielony to najtańsza forma hostingu i jest to bardzo ważne dla początkujących, ponieważ nie wiedzą, czego mogą się spodziewać, jeśli chodzi o ilość ruchu generowanego przez ich witrynę.

wyjaśniono udostępnianie hostingu

Oprócz tej korzyści istnieją jeszcze inne zalety udostępniania hostingu użytkownikom. Na przykład hosting dzielony jest świetny dla początkujących, ponieważ jest niezwykle prosty i umożliwia naukę w trakcie podróży. Dostajesz także wiele instalatorów za jednym kliknięciem, które mogą pomóc w stworzeniu witryny w najszybszy i najprostszy możliwy sposób.

Kolejną zaletą hostingu dzielonego jest łatwość użytkowania, w szczególności konserwacja. Zazwyczaj jest to wykonywane przez usługodawcę hostingowego, dzięki czemu możesz martwić się o inne i prawdopodobnie ważniejsze części firmy.

Oczywiście wspólne plany hostingowe mają również pewne wady. Pierwszy i najbardziej oczywisty wynika z faktu, że musisz udostępniać zasoby innym stronom internetowym. Oznacza to, że czasami mogą wystąpić problemy, a nawet przestoje, jeśli serwer ma zbyt duży ruch i nie może go obsłużyć. Twoja witryna może również ładować się nieco wolniej w niektórych sytuacjach.

Kolejną wadą udostępnianych planów hostingowych jest dostosowywanie, ponieważ nie ma tylu opcji dostosowywania, co w przypadku innych, droższych planów hostingowych. Mogą nawet wystąpić pewne problemy z bezpieczeństwem, ponieważ nie wiesz, komu udostępniasz serwer, co oznacza, że ​​jeden z twoich sąsiadów może faktycznie stanowić zagrożenie dla Twojej witryny.

Jak wybrać hosting dla początkujących?

Jak już wspomniałem, będziesz musiał rozważyć kilka rzeczy, zanim podejmiesz decyzję i przejdziesz do jednego hosta. Istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć na twój wybór. Omówię niektóre z najbardziej podstawowych, o których wszyscy początkujący muszą wiedzieć.

Przestrzeń sieciowa

Tak, istnieją różne wspólne plany hostingowe, które oferują różne ilości miejsca na serwerze dla Twojej witryny. Jeśli jesteś początkujący, oznacza to zwykle, że nie potrzebujesz terabajtów przestrzeni, a nawet dużo mniej, więc musisz dokładnie rozważyć i obliczyć, co jest wystarczające dla twoich potrzeb, aby nie przepłacić za swoje plany uzyskaj przestrzeń, której nawet nie wykorzystasz.

Niezawodność

Niezawodność jest niezwykle ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o hosting, ponieważ termin ten zasadniczo obejmuje dwie najważniejsze rzeczy dla hostingu – prędkość i czas pracy. Po pierwsze, upewnij się, że rozważasz dostawcę usług hostingowych, który jest szybki, aby Twoja witryna nie ładowała się zbyt wolno. Po drugie, musisz sprawdzić czas działania hosta, którego chcesz użyć, ponieważ w przeciwnym razie Twoja witryna może przestać działać. Obie te rzeczy mogą prowadzić do utraty odbiorców i klientów, co prowadzi do utraty pieniędzy, więc wykonaj badania i upewnij się, że tak się nie stanie.

Ograniczenia transferu danych

To kolejna ważna rzecz, którą należy wziąć pod uwagę i wiedzieć, jaki limit potrzebujesz, myśląc o danych, które planujesz opublikować w swojej witrynie. Zawsze możesz jednak zwiększyć swoje limity transferu, więc nie powinieneś przepłacać za to na początku. Zamiast tego wybierz bardziej konserwatywne oszacowanie.

Obsługa klienta

Ponieważ dopiero zaczynasz, musisz upewnić się, że Twój hosting ma doskonałą obsługę klienta. Biorąc pod uwagę swój status nowicjusza, prawdopodobnie będziesz musiał skorzystać z obsługi klienta więcej niż kilka razy i potrzebujesz najlepszej możliwej porady i pomocy, aby rozwiązać wszelkie problemy, z którymi możesz się spotkać.

Plany & Cena £

Ostatnią, ale nie mniej ważną, jest cena. Koszt wspólnych planów hostingowych nie powinien być głównym problemem, ale mimo to należy go wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli masz napięty budżet. Musisz tylko upewnić się, że znajdziesz właściwą równowagę między najniższą możliwą ceną a potrzebnymi zasobami. Poszukaj najlepszej możliwej opcji, która spełnia wszystkie Twoje wymagania, ale nie jest jednocześnie zawyżona.

Teraz, gdy wiesz, co należy wziąć pod uwagę, wybierając najlepszego dostawcę usług hostingowych dla swoich potrzeb, możemy poświęcić trochę czasu na omówienie najlepszych dostępnych opcji, przynajmniej według własnego doświadczenia i opinii.

1. iPage

Odwiedź stronę “

ipage najlepszy hosting początkującyTen dostawca hostingu istnieje już od 1998 roku i w tym czasie udało mu się stać jedną z najbardziej niezawodnych i godnych szacunku firm hostingowych na świecie, z milionami klientów i stron internetowych.

Wspólne plany hostingowe

Mimo że iPage jest świetnym dostawcą usług hostingowych, tak naprawdę nie przodują w udostępnianiu planów hostingu, ponieważ oferują tylko jeden plan i ten plan jest dostępny tylko dla klientów Linux. Jeśli jednak nie zależy ci na systemie operacyjnym serwera, a Linux jest w sam raz dla Ciebie i chcesz udostępnić hosting, w Essential Plan z iPage znajdziesz to wszystko. Ich wspólny plan hostingowy jest świetny dla początkujących i można go uzyskać już za 1,99 USD miesięcznie dzięki obecnej ofercie promocyjnej. Normalna cena tego planu wynosi 7,99 USD miesięcznie i musisz podpisać umowę przez co najmniej rok.

Ten plan hostingowy zapewnia nieograniczoną przestrzeń dyskową i nie ma limitu transferu danych. Zawiera również nieograniczoną liczbę adresów e-mail i baz danych MySQL. Otrzymujesz także jedną bezpłatną domenę na cały rok i możliwość korzystania z niezliczonych motywów i szablonów do projektowania witryny tak, jak chcesz.

Czas pracy

Ten hosting jest jednym z najlepszych, jeśli chodzi o dostępność, a ponieważ testowałem je przez dwa miesiące, kilka razy miałem do czynienia z przestojami i za każdym razem trwało to zaledwie 3-5 minut , więc można śmiało powiedzieć, że iPage to niezawodny hosting dla początkujących.

Bezpieczeństwo

iPage ma niesamowite funkcje bezpieczeństwa i może pomóc Ci zachować bezpieczeństwo przez cały czas. Jedną z tych funkcji jest SiteLock, który zapewnia ochronę przed naruszeniami bezpieczeństwa. Odbywa się to poprzez regularne skanowanie witryny i serwera w celu znalezienia potencjalnych problemów i zagrożeń związanych ze złośliwym oprogramowaniem. Oprócz tego otrzymujesz zaporę ogniową, która zapobiega wszelkim wyciekom bezpieczeństwa i na wypadek, gdyby coś poszło nie tak, iPage wykonuje codzienne kopie zapasowe wszystkich danych, abyś mógł odebrać miejsce, w którym przerwałeś w niefortunnym przypadku.

2. BlueHost

Odwiedź stronę “

bluehost najlepszy WordPress hosting dla początkującychBlueHost działa na rynku od ponad 20 lat, firmy, która jest właścicielem wielu firm hostingowych. Gwarantuje to jakość i niezawodność, a BlueHost idealnie pasuje do profilu.

Wspólne plany hostingowe

W przeciwieństwie do poprzedniego wpisu na naszej liście, BlueHost oferuje wiele wspólnych planów hostingowych. Ceny tych planów hostingowych zaczynają się już od 3,95 USD miesięcznie. Cały plan hostingowy obejmuje bezpłatną nazwę domeny, nieskomplikowaną przepustowość, niektóre plany obejmują nieograniczone miejsce na stronie, wiele kont e-mail, opcję hostowania więcej niż jednej witryny na tym samym koncie, w zasadzie wszystko, czego początkujący musiałby zacząć online.

BlueHost jest świetny dla początkujących, ponieważ oferuje liczne funkcje i opcje, które są łatwe w użyciu. Oferta 1-kliknięcie instalacji WordPress, więc jeśli masz zamiar zbudować swoją stronę internetową za pomocą WordPress, nie ma żadnych problemów z konfiguracją witryny. Ich panel sterowania hostingu cPanel jest bardzo intuicyjny, łatwy w obsłudze i przyjazny dla początkujących. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usługi hostingowej, łatwo się przyzwyczaić. BlueHost oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc nie ma ryzyka po twojej stronie.

Obsługa klienta

Sądząc po własnym doświadczeniu z BlueHost, ich obsługa klienta jest dość solidna. Kiedy zadzwoniłem do nich po raz pierwszy, zaczekałem trochę dłużej, niż bym tego chciał; gdzieś około dziesięciu minut, ale za drugim razem połączyłem się w ciągu dwóch minut. W obu przypadkach ich pracownicy byli mili i pomocni oraz bardzo, bardzo profesjonalni. Byli w stanie odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i pomóc mi w moich problemach, więc otrzymali ode mnie wysoką ocenę. Możesz skontaktować się z obsługą klienta przez e-mail, telefon lub czat na żywo. Mają także bazę wiedzy dostępną dla każdego, kto chce zbadać samodzielnie.

funkcje

Istnieje wiele funkcji bezpieczeństwa, które pomagają Twojej witrynie zachować bezpieczeństwo dzięki BlueHost. Zapewniają SSL bezpieczeństwo danych osobowych i ciągłe monitorowanie sieci. Chociaż BlueHost nie oferuje żadnej gwarancji dostępności, nasz test spowodował ponad 99,9% czasu pracy w okresie 30 dni, co jest bardzo dobre w przypadku wspólnego planu hostingowego. Jest to świetny dostawca hostingu dla początkujących i bardzo mądry wybór, ponieważ możesz uaktualnić swoje wspólne plany w dowolnym momencie, jeśli potrzebujesz więcej zasobów serwera lub wyższego bezpieczeństwa.

3. HostGator

Odwiedź stronę “

hostgator najlepsza strona hostingowa dla początkującychHostGator to kolejna niezawodna i godna zaufania firma hostingowa, która może pomóc każdemu początkującemu rozpocząć własną stronę internetową. Są jedną z najtańszych opcji na rynku hostingu, ale to tylko jedna z ich wielu zalet.

Wspólne plany hostingowe

HostGator oferuje wiele wspólnych planów hostingowych, a także szeroki zakres opcji aktualizacji. Najtańsze plany hostingowe zaczynają się od 3,95 USD miesięcznie, a pozwala na hostowanie jednej domeny, obejmuje niezmierzone pasmo i instalację różnych skryptów, takich jak WordPress, Joomla i inne oprogramowanie open source za jednym kliknięciem..

Każdy wspólny plan obejmuje darmowego kreatora stron HostGator z ponad 100 szablonami dostosowanymi do urządzeń mobilnych. Zapewniają również bezpłatną pomoc przy przenoszeniu stron internetowych, przenoszeniu domen oraz przenoszeniu baz danych i skryptów. Ponadto otrzymasz ofertę Google Adwrods w wysokości 100 USD i kredyt Bing Ads w wysokości 100 USD.

Używają najnowszej wersji cPanel jako panelu sterowania hostingu, który jest łatwy w obsłudze nawet dla początkujących.

funkcje

HostGator oferuje gwarancję na 99,9% czasu działania, a także 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Kolejną świetną rzeczą w HostGator są cotygodniowe kopie zapasowe wykonywane na wszystkich ich serwerach. Wszystkie prace konserwacyjne wykonują sami, więc nie musisz się o to martwić.

Zapewniają również dużą liczbę narzędzi do tworzenia witryn, które są łatwe w użyciu i umożliwiają dostosowanie witryny do najdrobniejszych szczegółów bez potrzeby pisania kodu.

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest jednym z największych powodów, dla których warto wybrać HostGator. Zdobyli poważaną reputację dzięki obsłudze klienta, która jest dostępna przez telefon lub czat online, a także pocztę elektroniczną – wszystko działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mają też wiele samouczków w formie wideo i pisemnej oraz ogromną bazę wiedzy, która pomaga użytkownikom nauczyć się korzystać z konta hostingowego

4. WebHostingHub

Odwiedź stronę “

webhostinghub najlepszy blog dla początkującychWebHostingHub działa na rynku od 2001 roku. Nie są one najpopularniejszym hostingiem, jednak szybko się rozwijają dzięki tanim hostingowi i wielu wspólnym planom obejmującym wszystko, czego może potrzebować początkujący lub mały biznes.

Wspólne plany hostingowe

Jak już wspomniałem, ten dostawca hostingu ma 3 plany hostingowe. Pierwszy kosztuje 4,99 USD miesięcznie i jest wyposażony w bezpłatną domenę, nieograniczony hosting i umożliwia hosting dwóch stron internetowych. Każdy plan obejmuje bezpłatne SSL, bezpłatne miejsce na dysku SSD (który jest świetny do zwiększenia prędkości witryny, nawet 20 razy szybszy niż zwykłe miejsce na dysku HDD), instalator 1-Click dla WordPress lub innego CMS. Automatyczna kopia zapasowa jest dostępna dla każdego planu za dodatkowy 1 USD / miesiąc.

Bezpłatne kredyty reklamowe wynoszą od 75 do 250 USD, w zależności od wybranego planu.

Jeśli zdecydujesz się użyć WordPressa do budowy swojej witryny, możesz zainstalować bezpłatne narzędzie do tworzenia stron o nazwie BoldGrid na swojej stronie WordPress. BoldGrid jest dobrze rozwiniętym narzędziem do budowania stron, które pomoże Ci dostosować stronę w najdrobniejszych szczegółach.

Obsługa klienta

Satysfakcja klienta i wsparcie techniczne zawsze były priorytetem w WebHostingHub. Gwarantują, że odpowiedzą na twój telefon w mniej niż 2 minuty i w pełni dotrzymują tej obietnicy, jak wielokrotnie udowodniono. Są one dostępne za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo lub telefonu i cokolwiek zechcesz; zostaniesz przywitany w przyjazny i profesjonalny sposób.

WebHostingHub posiada także niezliczoną ilość samouczków dla początkujących i początkujących w Centrum pomocy, dzięki czemu jest bardzo potrzebna pomoc w tworzeniu i prowadzeniu strony internetowej lub bloga.

Czas działania i wydajność

WebHostingHub gwarantuje dostępność na poziomie 99,9%, a po niespełna dwóch miesiącach od ich przetestowania nigdy nie spadły. Ponadto oferują 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Minusem jest to, że ta firma hostingowa oferuje tylko wspólne plany hostingowe, co nie jest dobrą wiadomością dla wszystkich tych, którzy muszą zwiększyć swoje plany hostingowe. Jednak dla początkujących jest to świetne miejsce na rozpoczęcie.

5. JustHost

Odwiedź stronę “

justhost najlepszy tani hosting początkującyJustHost to renomowana firma, która oferuje usługi hostingu od 2008 roku. Są jednym z najbardziej rozpoznawalnych dostawców hostingu na świecie dzięki ich przystępnym cenom i licznym dodatkowym funkcjom, które pozwalają wzbogacić twoją stronę internetową.

Wspólne plany hostingowe

W JustHost dostępne są trzy różne wspólne plany hostingowe oparte na systemie Linux. Pierwszy z nich, plan Starter, kosztuje 5,99 USD miesięcznie i zapewnia 100 e-maili, nieograniczony transfer danych, 100 GB przestrzeni dyskowej i bezpłatną domenę na jeden rok. Dzięki temu zyskujesz także podstawową kopię zapasową witryny. Drugi plan nazywa się Plus i kosztuje 9,99 USD / miesiąc. Ten plan oferuje wszystko, co robi Starter z nieograniczoną liczbą e-maili, domen i nieograniczoną ilością miejsca. Ostatnim planem JustHost jest plan Business Pro, którego cena wynosi 19,99 USD miesięcznie i jest objęty roczną umową. Ten plan ma te same funkcje, co plan Plus i rejestracja domeny bez reklam na zawsze, a także bezpłatny certyfikat SSL.

Bezpieczeństwo

Ten hosting ma wiele funkcji bezpieczeństwa, które mogą pomóc chronić twoją stronę przed różnymi zagrożeniami. Istnieje podstawowy plan tworzenia kopii zapasowych dla wszystkich planów, podczas gdy plan Business Pro zapewnia również tworzenie kopii zapasowych dla poszczególnych folderów i plików. Istnieje również opcja zakupu certyfikatów SSL, które pozwolą na bezpieczne przeprowadzanie transakcji. Inną rzeczą, którą możesz kupić, jest SiteLock, który zapewnia skanowanie pod kątem złośliwego oprogramowania, a następnie usuwanie wszelkich potencjalnych zagrożeń.

Obsługa klienta

JustHost ma jedną z najbardziej niezawodnych usług wsparcia klienta, jakie można znaleźć w świecie hostingu. Są przyjaźni, profesjonalni i kompetentni. Zadzwoniłem do ich obsługi klienta trzy razy i nigdy nie czekałem dłużej niż trzy minuty (właściwie tylko raz, gdy zostawili mnie na trochę więcej niż dwie minuty). Oprócz linii telefonicznej 24/7 możesz także skontaktować się z nimi za pomocą czatu internetowego na żywo.

Wniosek

Jest wiele rzeczy, o których należy dokładnie pomyśleć, zaczynając od własnej witryny i szukając hostingu dla początkujących. Mam nadzieję, że mój artykuł pomógł ci zrozumieć niektóre z najważniejszych czynników i funkcji, których powinieneś szukać u dostawcy usług hostingowych i że moja lista najlepszych hostów dla początkujących przynajmniej w pewnym stopniu pomogła ci zainwestować mniej czasu i staramy się znaleźć idealny hosting dla twoich potrzeb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector