5 Najlepszy tani hosting witryn dla dorosłych

best-adult-hosting-site-2019


Jak zapewne już wiesz, nisza dla dorosłych to bardzo nasycona i konkurencyjna dziedzina, dlatego musisz wyróżniać się na tle konkurencji, aby dążyć do sukcesu. Te witryny dla dorosłych mają potencjał przyciągania i gromadzenia bardzo dużej ilości ruchu. Dlatego jednym z najważniejszych aspektów udanego serwisu dla dorosłych jest hosting. W tym artykule przyjrzymy się wskazówkom i trikom, a także najlepszym pakietom hostingowym dostępnym od najbardziej niezawodnych dostawców hostingu.

Firma
Cena od
Zwrot pieniędzy

1hostgator niezawodny hosting dla rozwijających się witryn dla dorosłych2,75 USD / mc45 dni
2)Vicetemple najlepszy hosting witryn dla dorosłych5 USD / mies30 dni
3)tmdhosting tani hosting witryn dla dorosłych2,95 USD / mc60 dni
4hosting budżetu cyfrowego dla witryn dla dorosłych5,00 USD / mcBezpłatna wersja próbna
5rozwiązania sieciowe profesjonalny hosting witryn dla dorosłych5,69 USD / mies30 dni

Głównym celem tego artykułu będą wspólne plany hostingowe. Te wspólne plany hostingowe to świetna ekonomiczna i budżetowa opcja dla stron internetowych, które zaczynają działalność i chcą zbudować swoją firmę lub markę. Plany te pozwalają ci mieć tani, niezawodny hosting, który może tolerować nawet bardzo duży ruch w Twojej witrynie.

Hosting dzielony w zasadzie oznacza, że ​​serwer WWW jest podzielony na dziesiątki, a czasem nawet setki różnych klientów i witryn. To pozwala tym planom być bardzo tanie i niedrogie. Jest to absolutnie idealna opcja hostingu dla twórców witryn amatorskich, właścicieli małych firm i blogów. Jeśli chcesz rozpocząć od małej witryny do dużej firmy, zdecydowanie powinieneś uzyskać dobry plan hostingu dzielonego.

Jak wybrać hosting dla dorosłych witryn?

Dla klientów dostępna jest szeroka gama udostępnionych planów hostingowych i pakietów. To sprawia, że ​​decyzja, który plan dokładnie wybrać, jest dość trudna. Szczególnie początkujący mogą mieć problemy z tak wieloma dostępnymi opcjami. Ale mam nadzieję, że ta sekcja tego artykułu pomoże ci w procesie selekcji, informując cię o wszystkich funkcjach i opcjach, na które musisz uważać, a także o tym, jak prawidłowo określić potrzeby hostingowe Twojej witryny dla dorosłych.

Witryny dla dorosłych są bardzo szczególne, jeśli chodzi o potrzeby hostingu. Jako właściciel i opiekun witryny dla dorosłych prawdopodobnie prowadzisz na swojej stronie bardzo dużą liczbę filmów dla dorosłych lub bardzo dużą liczbę zdjęć dla dorosłych, lub jedno i drugie. Dlatego będziemy sprawdzać i pokazywać tylko dostawców hostingu, którzy udowodnili, że potrafią obsłużyć duży ruch strumieniowy wideo bez żadnych problemów i czkawek.

Oprócz non-stop czas pracy a także najwyższą wydajność, kolejnym bardzo ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze dostawcy hostingu, jest zdecydowanie obsługa klienta. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące konfiguracji witryny, czy potrzebujesz pomocy w korzystaniu z niektórych narzędzi i funkcji dostarczonych przez dostawcę usług hostingowych, czy napotykasz problemy z usługą hostingową, chciałbyś, aby Twój dostawca usług hostingowych mieć profesjonalną obsługę klienta dostępną dla ciebie w dzień iw nocy, gotową i chętną do pomocy w każdym możliwym problemie.

Aspektem, którego nie powinien zapominać właściciel witryny, jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek. Bardzo dobrze zoptymalizowana witryna może pozwolić stronom na wyższą pozycję w wyszukiwarkach oraz na szybsze i łatwiejsze indeksowanie. Niektórzy dostawcy hostingu mają zintegrowane narzędzia i funkcje optymalizacji wyszukiwarek. Dobra wydajność Twojego dostawcy hostingu, a także nieprzerwany czas działania naprawdę pomaga małym stronom internetowym w optymalizacji ich wyszukiwarek.

Jeśli strony Twojej witryny ładują się powoli lub nie reagują, ruch będzie cierpiał, a użytkownicy opuszczą Twoją witrynę. Długie czasy ładowania są w rzeczywistości głównym powodem niepowodzenia potencjalnych firm internetowych. Jednym z najlepszych sposobów zapewnienia szybkiego ładowania witryny z dowolnej części świata jest upewnienie się, że wybrany dostawca hostingu korzysta z sieci CDN lub sieci dostarczania treści. Sieć dostarczania treści to seria serwerów na całym świecie, które pomagają w routingu i przesyłaniu danych.

Udostępniane plany hostingu są idealne dla każdego nowego właściciela witryny, który chce zacząć szybko, łatwo i skutecznie przy niewielkim budżecie. Gwarantujemy, że funkcje, plany i opcje, które mają do zaoferowania te udostępnione pakiety hostingowe, będą więcej niż wystarczające na potrzeby Twojej witryny podczas rozpoczynania podróży w Internecie. Wybraliśmy absolutnie najlepszych dostawców hostingu dzielonego, którzy są liderami na rynku.

W przyszłości, gdy Twoja witryna będzie wystarczająco duża, gdy zaczniesz widzieć bardzo duże liczby odwiedzin w witrynie, gdy zwiększy się budżet na hosting, prawdopodobnie nadszedł czas, aby rozważyć zmianę wspólnego planu hostingowego na droższy, ale wyrafinowany pakiet . Niektóre przykłady tych bardziej zaawansowanych rozwiązań hostingowych to VPS lub opcja hostingu Virtual Private Server, a także opcja hostingu Dedicated Server. Obejmują one również niektóre bardzo potężne i ważne narzędzia administracyjne i panelowe oraz opcje, które mogą oferować zaawansowane funkcje, aby przenieść witrynę dla dorosłych na wyższy poziom.

Teraz, gdy wiesz, na co zwrócić uwagę przy wyborze wspólnego hostingu dla swojej witryny dla dorosłych, przyjrzyjmy się niektórym dostawcom hostingu, którzy mogą zaoferować ci absolutnie najlepsze rozwiązania hostingu dla Twojej witryny dla dorosłych.

HostGator

Odwiedź hosta »

hostgator niezawodny hosting witryn dla dorosłych

HostGator to kolejny doskonały dostawca hostingu, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze udostępnianych planów hostingowych dla swojej witryny dla dorosłych. Ten konkretny dostawca usług hostingowych działa i zapewnia usługi hostingowe od wielu, wielu lat i ma duże osiągnięcia w zakresie niezawodności i przystępności cenowej. Zawiera również mnóstwo przydatnych funkcji, narzędzi i opcji, które pomogą Ci stworzyć i założyć własną, odnoszącą sukcesy stronę dla dorosłych.

Istnieją trzy różne pakiety do udostępniania hostingu stron internetowych z HostGator. Są to plan pisklęcia, plan dziecka i wreszcie plan biznesowy. Plan Hatchling jest najtańszy i oferuje kilka podstawowych, ale istotnych funkcji do tworzenia stron internetowych i hostingu. Jest także zdecydowanie najtańszy. Ten konkretny plan oferuje nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku, co jest bardzo ważne w przypadku witryn dla dorosłych, które mogą przesyłać mnóstwo treści wideo i obrazów.

Główną różnicą między planem Hatchling a planem Baby jest liczba domen dozwolonych w danym pakiecie hostingowym. Plan Hatchling oferuje tylko 1 darmową domenę, podczas gdy plan Baby oferuje nieograniczoną liczbę domen. Domeny nie są drogie, ale na dłuższą metę możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, otrzymując abonament Baby i korzystając z bezpłatnych domen dostępnych dla Ciebie, jeśli zdecydujesz się utworzyć więcej niż jedną witrynę. Biznesplan zawiera wszystkie wyżej wymienione funkcje, ale oferuje także dedykowany adres IP oraz bezpłatny prywatny protokół SSL.

Dodatkowe funkcje dostawcy hostingu HostGator, które są dostępne dla wszystkich trzech udostępnionych pakietów hostingowych, obejmują hosting WordPress, bazy danych MySQL, hosting poczty e-mail, przekazywanie poczty i autorespondery. Istnieje również potężne narzędzie administracyjne cPanel, które zawiera wiele różnych ważnych opcji i modyfikacji, dzięki którym możesz dostosować swoją stronę dla dorosłych.

Jedną z głównych zalet dostawcy hostingu HostGator jest również dostępność i niezawodna profesjonalna obsługa klienta. HostGator gwarantuje przynajmniej 99,99% czasu bezawaryjnego działania Twojej witryny, a nawet 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy jako ubezpieczenie jakości i niezawodności ich usług hostingowych. Oferuje również bezpłatną i szybką konfigurację witryny, automatyczne kopie zapasowe oraz całodobową obsługę klienta dostępną w dzień iw nocy.

Rozwiązanie sieciowe

Odwiedź hosta »

rozwiązania sieciowe profesjonalny hosting witryn dla dorosłych

NetworkSolutions to dość wyjątkowy dostawca hostingu, oferujący nieco inne pakiety hostingu współdzielonego niż większość innych dostawców hostingu. Najbardziej wyjątkowym aspektem tego konkretnego dostawcy hostingu jest to, że każdy klient otrzymuje pełny dostęp do profesjonalnego doradcy technicznego, który może pomóc w ważnych sprawach związanych z zarządzaniem witryną, takich jak dostęp do FTP, przesyłanie plików i wiele innych rzeczy.

Zdecydowanie się na długoterminowy hosting witryny dla dorosłych może naprawdę pomóc zaoszczędzić środki na dłuższą metę. NetworkSolutions oferuje całoroczne pakiety hostingu współdzielonego, co oznacza, że ​​płacisz za cały rok hostingu, ale oznacza to również, że możesz uzyskać hosting w absurdalnie niskiej cenie. Najbardziej podstawowy pakiet hostingu udostępnionych witryn sieci Web oferowany przez NetworkSolutions kosztuje 9,96 USD rocznie. Jest to o wiele tańsze niż jakikolwiek inny udostępniony pakiet hostingowy oferowany przez innych dostawców hostingu.

Istnieje również pakiet Professional Hosting, a także pakiet Professional Plus, który choć droższy niż podstawowy pakiet hostingowy, oferuje kilka bardzo potężnych i przydatnych narzędzi dla Twojej witryny dla dorosłych. Podczas gdy podstawowy pakiet hostingu współdzielonego zawiera 300 GB przestrzeni dyskowej, jedną bezpłatną nazwę domeny i bezpłatne narzędzia do skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, profesjonalne pakiety oferują nieograniczoną przestrzeń dyskową i domeny, a także ultraszybkie czasy ładowania witryny dla dorosłych za pomocą dostarczania treści sieci.

Jeśli chcesz bardzo taniej opcji hostingu współdzielonego, która ma kilka imponujących specyfikacji technicznych, NetworkSolutions jest jedną z najlepszych opcji dostępnych na rynku. Zapewnia również profesjonalną i pomocną obsługę klienta, która jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w przypadku problemów z witryną dla dorosłych lub usługami hostingowymi.

Ostrzeżenie: eHost, HostClear i IdeaHost nie akceptują już nowych klientów!

eHost

ehost najlepszy dostawca hostingu dla dorosłych

Jeśli chodzi o ekonomicznych dostawców hostingu dzielonego, eHost jest jednym z najlepszych. Jest to idealna opcja dla Ciebie, jeśli chcesz obniżyć opłaty za hosting, a jednocześnie uzyskać dobrze zaufaną i niezawodną usługę hostingu dla swojej witryny dla dorosłych. Dzięki cenie zaledwie 2,75 dolara miesięcznie, która nie zawiera żadnych tajnych opłat i umów, a jednocześnie zapewnia bezpłatną domenę, z której można korzystać na swojej stronie dla dorosłych, o ile korzystasz z ich usług hostingowych, eHost jest naprawdę dostawca hostingu, jeśli nie masz gotówki.

Jedną z największych zalet i zalet eHost jest kilka narzędzi i funkcji, które zapewnia, które pozwalają szybko i łatwo skonfigurować strony WordPress. Zawiera bardzo przyjazny dla użytkownika kreator witryn typu „przeciągnij i upuść” z tysiącami różnych unikalnych szablonów dostępnych do użycia. Te funkcje w połączeniu z kreatorem konfiguracji bloga sprawiają, że skonfigurowanie pierwszej witryny dla dorosłych jest bardzo łatwe. Narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” jest szczególnie przydatne i ważne dla twórców witryn dla początkujących, którzy nie mają wiedzy i doświadczenia w programowaniu.

Zarabianie pieniędzy na stronie dla dorosłych jest również łatwe dzięki eHost ze względu na niektóre bardzo przydatne funkcje, które oferuje. Nie tylko uzyskasz pełny dostęp do wielu przewodników, które Cię uczą i informują o marketingu online, ale dzięki administratorowi cPanel możesz łatwo założyć własny sklep internetowy lub model subskrypcji dla swojej witryny dla dorosłych. Możesz także zintegrować koszyki na zakupy i PayPal z witryną dla dorosłych.

Profesjonalna i niezawodna obsługa klienta jest jednym z kluczowych aspektów dla każdego dostawcy hostingu. eHost zapewnia centrum pomocy online z bardzo szerokimi możliwościami, a także 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dostęp do obsługi klienta przez e-mail, bilety wsparcia, czat i telefon. Dostępne są również bardzo edukacyjne samouczki dla wszystkich klientów, które zawierają program krok po kroku zaprojektowany, aby pomóc Ci we wszystkich aspektach związanych z tworzeniem i utrzymywaniem strony internetowej.

IdeaHost

Ideahost tani plan hostingowy dla dorosłych

Główną atrakcją dostawcy hostingu IdeaHost jest koncentracja na prostocie i przystępności cenowej. Pojedynczy pakiet hostingu dzielonego kosztuje zaledwie 2,99 USD miesięcznie, co czyni go jedną z najtańszych opcji na rynku hostingu. Ten pakiet hostingowy oferuje nieograniczoną i nieskomplikowaną przepustowość, nieograniczoną pojemność pamięci oraz bezpłatną domenę do wykorzystania.

Konfiguracja witryny od podstaw jest bardzo łatwa dzięki narzędziom i funkcjom, które oferuje IdeaHost. Potężny i przyjazny dla użytkownika kreator witryn typu „przeciągnij i upuść” jest szczególnie ważny, ale są też kreatory konfiguracji blogów i galerii zdjęć. Możesz także użyć jednego z tysięcy dostępnych bezpłatnych szablonów, aby jeszcze bardziej przyspieszyć tworzenie witryny.

Pełna obsługa i integracja platform internetowych takich jak WordPress, Joomla i wiele innych. Istnieją również funkcje marketingowe i sklepowe, które pozwalają łatwo skonfigurować sklepy internetowe z koszykami na swojej stronie. Narzędzie administracyjne cPanel zawiera również kilka bardzo przydatnych funkcji marketingowych i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek oraz opcji, które pomagają Twojej witrynie dla dorosłych uzyskać jak najwyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Profesjonalna i pomocna obsługa klienta będzie dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz poprosić o pomoc lub przesłać pytania i zapytania przez e-mail, czat, a nawet telefon. Centrum pomocy zapewniane przez IdeaHost jest bardzo przydatne, a szczegółowe instrukcje krok po kroku na prawie każdy temat związany z tworzeniem strony internetowej i innymi tematami.

HostClear

hostclear budżet strony dla dorosłych hosting

HostClear to kolejna świetna opcja hostingu witryn internetowych z tanią ceną 2,99 USD miesięcznie, a także mnóstwem przydatnych i pomocnych funkcji i narzędzi, które mogą pomóc Ci rozpocząć przygodę z witryną dla dorosłych. Współużytkowany pakiet hostingowy tego konkretnego dostawcy hostingu zapewnia nieograniczoną przepustowość i przestrzeń dyskową. Jedną wielką rzeczą jest to, że otrzymujesz również nieograniczoną liczbę domen i nieograniczoną liczbę baz danych MySQL, nawet z podstawowym pakietem współdzielonego hostingu, które sprawiają, że ten dostawca hostingu jest wyjątkowy i bardzo opłacalny dla tych, którzy szukają opcji hostingu budżetu.

Infrastruktura dostawcy hostingu HostClear jest na najwyższym poziomie, gwarantując najwyższą wydajność i nieprzerwany czas działania Twojej witryny dla dorosłych. Ta firma hostingowa wykorzystuje światowej klasy technologię i oferuje najnowsze panele sterowania hostingiem, a także wbudowane narzędzia, które pozwalają na całodobowe monitorowanie sieci i raportowanie ruchu, jeśli chodzi o statystyki odwiedzających witrynę.

Będziesz mógł łatwo i szybko założyć własną witrynę dla dorosłych od zera, korzystając z doskonałego bezpłatnego narzędzia do budowania witryn typu „przeciągnij i upuść”, które jest dostarczane z udostępnionym pakietem hostingowym HostClear. Otrzymasz również spersonalizowaną nazwę domeny, a także kreator konfiguracji bloga na wypadek, gdyby był potrzebny. Tworzenie własnej witryny dla dorosłych jest jeszcze łatwiejsze dzięki tysiącom różnych unikalnych szablonów witryn, z których możesz korzystać.

Dodatkowe funkcje obejmują opcje poczty internetowej, takie jak autorespondery, możliwość automatycznego przesyłania dalej wiadomości e-mail, a także programy antywirusowe i filtry antyspamowe. Istnieją również funkcje związane z marketingiem, takie jak sklep internetowy cPanel, integracja z PayPal, możliwość skonfigurowania koszyka na stronie dla dorosłych i wiele innych. A jeśli jesteś całkowicie początkujący, jeśli chodzi o marketing witryn, możesz przeczytać niektóre z wielu pouczających i edukacyjnych przewodników marketingowych online, które zapewnia HostClear.

Wniosek

Teraz, gdy zapoznałeś się z hostingiem dzielonym i nauczyłeś się najważniejszych aspektów, które należy wziąć pod uwagę, wybierając pakiet hostingu dla swojej witryny dla dorosłych, czas podjąć decyzję. Gwarantujemy, że niezależnie od tego, który dostawca usług hostingowych wybierzesz spośród 5 przedstawionych w tym artykule, nie pożałujesz tej decyzji.

Pamiętaj, aby dokładnie rozważyć, co każdy dostawca hostingu ma do zaoferowania, porównać funkcje, narzędzia, obsługę klienta z ceną pakietu hostingowego, aby uzyskać jak najwięcej z budżetu hostingowego. Życzymy powodzenia na drodze do stworzenia bardzo udanej witryny dla dorosłych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map