5 najlepszych dostawców hostingu dla programistów

best-hosting-developers


Jako programista chcesz tworzyć świetnie wyglądające, responsywne i bezpieczne strony internetowe. Najważniejsze są Twoje umiejętności kodowania, ale musisz także upewnić się, że Twoje witryny są oparte na silnych podstawach. Dlatego musisz wybrać dobrego hosta.

Jeśli Twoja witryna ma być średniej lub dużej wielkości, potrzebujesz czegoś lepszego niż hosting współdzielony. Hosting współdzielony jest dobry dla najbardziej podstawowych stron internetowych lub blogów, ale wszystko większe niż to poważnie wpłynie na wydajność. Będziesz potrzebował więcej mocy. Opcją premium jest serwer dedykowany, ale w większości przypadków będzie to nie tylko drogie, ale także zbyt duże, prawdopodobnie nie wykorzystasz całej tej mocy. A ponieważ najprawdopodobniej masz ograniczony budżet, będziesz potrzebować środkowego rozwiązania, a mianowicie hostingu VPS.

Hosting VPS zapewnia to, co najlepsze z obu światów. Jest znacznie potężniejszy niż hosting dzielony, ponieważ nie masz tylu innych użytkowników, którzy mogliby ukraść twoje połączenie. Jest jednak znacznie tańszy niż jakikolwiek serwer dedykowany. Dlatego hosting VPS jest najlepszą opcją dla większości programistów.

W tym artykule wyjaśnimy, jakie są kluczowe atrybuty dobrego planu hostingowego VPS. Następnie podamy przykłady dostawców hostingu, którzy naszym zdaniem są najlepsi w branży. Pod koniec tego artykułu dowiesz się, jak wybrać hosta swojej witryny.

Firma hostingowa
Cena promocyjna

1inmotionbest hosting dla twórców stron internetowych19,99 USD / mc
2)bluehost najlepszy hosting dla programistów wordpress19,99 USD / mc
3)hostgator najlepszy hosting dla twórców stron internetowych29,95 USD / mies
4interserver najlepszy hosting dla programistów6,00 USD / mc
5greengeeks najlepszy hosting dla programistów komputerowych39,95 USD / mc

Na co zwrócić uwagę przy wyborze planu VPS?

Każdy plan hostingowy VPS musi spełniać określone kryteria, które obejmują:

 • Szybkość i niezawodność – chcesz budować witryny, które są szybkie i elastyczne. I chcesz, żeby byli cały czas na nogach. Dlatego musisz wybrać hosta o doskonałej reputacji pod względem szybkości i doskonałej wydajności.
 • Cena i funkcje – łatwo to ustalić. Najpierw spójrz na swój budżet. Daje ci wyobrażenie o tym, co jest zbyt wiele, dzięki czemu możesz wykluczyć plany hostingowe, które są zbyt drogie dla twojego projektu. Ale nie zawsze wybieraj najtańszą opcję, bądź mądrzejszy. Zawsze miło jest oszczędzać pieniądze lub wykorzystywać je na czymś bardziej widocznym, ale hosting jest podstawą każdej strony internetowej, jest to bardzo ważne. Droższe plany zapewniają więcej funkcji i narzędzi, dzięki czemu możesz zbudować lepszą stronę internetową.
 • Bezpieczeństwo i wsparcie – budowa bezpiecznych stron internetowych jest niezbędna. Nie chcesz, aby Twoja reputacja ucierpiała, a będzie tak, jeśli Twoja witryna będzie niebezpieczna. Dlatego potrzebujesz hosta, który ma doskonałe centrum danych. Chcesz też, aby mieli świetny zespół wsparcia, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebować pomocy. A ponieważ plany VPS wymagają konserwacji, byłoby idealnie, gdyby można było znaleźć plan obejmujący obsługę serwera.

Jedną z głównych różnic między planem wspólnym a VPS jest to, że możesz wybrać własny sprzęt. Każdy plan VPS zapewnia procesor, pamięć RAM, miejsce na dysku SSD, a ich ilość stanowi główną różnicę między planami. Oczywiście chcesz mieć jak najwięcej mocy, ale wiąże się to również z ceną, więc wybierz mądrze. Nie musisz przeceniać swojej witryny, ponieważ zawsze możesz zaktualizować ją później, jeśli okaże się, że wybrany plan jest niewystarczający.

Najlepsi dostawcy hostingu dla programistów

1. Hosting InMotion

inmotion-best-professional-hosting-developers

Hosting InMotion

InMotion to firma z USA, która działa w branży hostingowej od 2001 roku, więc możesz uznać ją za weterana. Przez te wszystkie lata był znany ze swojej stabilności, bezpieczeństwa i szybkości.

InMotion ma dwa duże centra danych i oba są najnowocześniejsze. Każdego roku inwestują miliony dolarów w swoją technologię, odnawiając ją tylko dzięki najnowszym komponentom znanych marek. To pokazuje wyniki; strony internetowe hostowane na InMotion działają nawet o 40% szybciej niż konkurencja. Pokazuje to również w 99,99% gwarantowanej dostępności.

InMotion ma wiele przydatnych narzędzi dla programistów. Obsługują wiele skryptów i języków: ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python i Ruby on Rails. Obsługują również bazy danych MySQL, PostgreSQL i SQLite. InMotion ma również dostęp do SSH. Ich opcje łatwej instalacji obejmują wiele popularnych platform, takich jak b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress i SSL.

InMotion ma również świetne, bezpłatne zasady tworzenia kopii zapasowych. To niesamowite, ponieważ wielu dostawców hostingu pobiera za to wysokie opłaty. Zrobią to automatycznie, do 10 GB. Ale jeśli lubisz samodzielnie tworzyć kopie zapasowe, zapewnią ci niezbędne narzędzia.

InMotion oferuje 6 planów VPS, od 19,99 USD do 64,99 USD miesięcznie. Wszystkie plany VPS mają nieograniczoną liczbę domen, stron internetowych i e-maili. Ponadto wszystkie mają bezpłatne miejsce na dysku SSD, dzięki czemu Twoja strona będzie działać z maksymalną prędkością. Wszystkie plany VPS są bardzo wydajne w porównaniu do hostingu dzielonego; są one idealne dla programistów. Nawet najtańszy plan VPS jest dość silny; z 4 GB pamięci RAM, 75 GB pamięci, 4 TB przepustowości i 3 dostępnymi adresami IP, może pomieścić większość stron internetowych. Możesz zaktualizować swój plan w dowolnym momencie.

Zespół wsparcia InMotion jest jednym z najlepszych w branży. Łatwo dostępne 24/7, pomogą ci szybko i profesjonalnie. Będą nawet oferować bezpłatną migrację witryny na swoje serwery.

InMotion to wyjątkowy dostawca hostingu. Pewni swojej jakości, InMotion oferuje hojną 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

2. BlueHost

bluehost-best-vps-plan-web-developers

BlueHost

Jeśli Twoja witryna ma coś wspólnego z WordPress, pobierz BlueHost. Jest to firma hostingowa numer jeden polecana przez WordPress od wielu lat. BlueHost jest bezpieczny, stabilny i szybki, więc nawet jeśli nie korzystasz z WordPress, powinieneś nadal uważać go za swojego dostawcę hostingu.

Firma BlueHost robi wszystko w 100% na miejscu. Dzięki temu wszystko jest pod kontrolą i zapewnia stałą jakość. Używają własnych połączeń światłowodowych i niestandardowych serwerów obsługiwanych przez system Linux. Wszystko to gwarantuje dostępność na poziomie 99,99%.

Budowanie bezpiecznych stron internetowych jest ważne, a BlueHost jest znany ze swojego bezpieczeństwa. Zapewnią ochronę twoich stron internetowych przed wszystkimi zagrożeniami współczesnego Internetu, takimi jak spam i ataki DDOS.

Dla programistów BlueHost ma wiele do zaoferowania: QuickInstall (b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress i SSL), wiele obsługiwanych skryptów i języków (ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python, Ruby on Rails), PHPMyAdmin i MySQL.

Mają 4 niesamowite plany VPS, od 19,99 USD miesięcznie do 59,99 USD miesięcznie. Patrząc na ich ceny, można powiedzieć, że BlueHost jest przyjazny dla budżetu. Ale nie daj się zwieść ich niskim cenom, plany BlueHost mają wiele do zaoferowania. Najtańszy plan VPS o nazwie Standard daje 2 rdzenie, 2 GB pamięci RAM, 30 GB pamięci SSD i nieograniczoną przepustowość. Wspaniałą rzeczą w BlueHost jest to, że zajmuje się konserwacją serwera, więc masz o jedną rzecz mniej do zmartwienia.

Obsługa BlueHost jest cudowna. Możesz się z nimi skontaktować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez e-mail, telefon i czat oraz korzystając z obszernej bazy wiedzy. Ich wewnętrzny zespół inżynierów profesjonalnie odpowie na wszystkie pytania. BlueHost ma również dobrą stronę internetową, na której można znaleźć przydatne samouczki i filmy instruktażowe.

Wczasy w BlueHost Spróbuj, oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

3. HostGator

hostgator-niezawodny-web-host-developers

HostGator

HostGator jest jednym z największych dostawców hostingu na świecie. Z powodzeniem obsługuje ponad 9 milionów domen. Jeśli więc nie lubisz hazardu i potrzebujesz niezawodnego hosta, który sprawdził się przez lata, wybierz HostGator.

Ponieważ hostuje tak wiele domen, HostGator musiał upewnić się, że ich serwery są bezpieczne i że działają przez cały czas, ponieważ mają reputację do utrzymania. I właśnie to zrobili. Ich ogromne centrum danych jest monitorowane 24/7 i ma zainstalowane najnowsze systemy zasilania awaryjnego i wykrywania pożaru. Dzięki temu mają gwarantowany czas działania przez 99,9% czasu i zapewniają kanał RSS statusu serwera, dzięki czemu sam możesz to zobaczyć.

HostGator obsługuje popularne skrypty i języki, w tym: ASP, PHP, Python i Ruby. Oferują także łatwe instalacje dla Drupal, Joomla, Magneto i WordPress. Obsługują bazy danych PHPMyAdmin i MySQL, więc wszystkie główne języki, platformy i bazy danych są uwzględnione.

HostGator jest znany ze swoich rozsądnych cen, a plany VPS nie różnią się. Mają 3 plany, od 29,95 USD / mc do 49,95 USD / mc. Ponieważ zawsze możesz zaktualizować później, sugerujemy zacząć od ich najtańszego planu, Snappy. Może to być tanie, ale ma mocny cios. Za 29,95 USD miesięcznie dostajesz 2 rdzenie, 2 GB pamięci RAM, 120 GB miejsca na dysku SSD i przepustowość 1,5 TB.

HostGator ma dobre wsparcie i doskonałą stronę internetową. Ich wysoko wyszkolony zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i rozwiąże większość twoich problemów. A jeśli lubisz samodzielnie szukać odpowiedzi, z przyjemnością przeglądasz ich żywe fora.

Nie pomylisz się z HostGatorem, istnieje on już od jakiegoś czasu i zdobył zaufanie 9 milionów domen. Jeśli zdecydujesz się go wypróbować, będziesz chroniony 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

4. InterServer

interserver-cheap-vps-hosting-developers

InterServer

InterServer istnieje od 1999 roku. Od samego początku utrzymywali wszystkich swoich głównych menedżerów. Dowodzi to siły InterServer, ponieważ jest on w stanie się rozwijać i utrzymywać wszystkich kluczowych pracowników. I opowiada historię ich etyki biznesowej. Etyki te przejawiają się także w ich uczciwej polityce. Dzięki InterServer nie zobaczysz żadnych ukrytych klauzul ani długich i nieuczciwych umów z wysokimi opłatami za wyjście. Po prostu dostaniesz za co płacisz.

InterServer stworzył własne centrum danych od podstaw. Nakładają embargo na komponenty na poziomie komputera i używają wyłącznie zaawansowanych technologii. To pozwala im zagwarantować dostępność na poziomie 99,99%.

Zespół wsparcia InterServer jest jednym z najlepszych w branży. Są dobrze wyszkoleni, a nawet ich kluczowy personel odbiera telefon w razie potrzeby. Możesz oczekiwać, że rozwiążą wszelkie problemy w mgnieniu oka. Będą również oferować bezpłatną migrację z innych hostów, a dzięki ich natychmiastowemu udostępnianiu witryna będzie natychmiast dostępna.

InterServer obsługuje wszystkie główne skrypty i języki (ASP, Django, Java, Perl, PHP, Python, Ruby na szynach) i zapewnia łatwą instalację dla wielu usług (b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress, SSL). Obsługuje bazy danych PHPMyAdmin i MySQL oraz panele sterowania Cpanel, Plesk i WHM.

Sekcja VPS na ich stronie internetowej jest naprawdę wyjątkowa. Znajdziesz aż 32 planów VPS dla Windows / Linux, od 6 USD / miesiąc do 96 USD / miesiąc. Oznacza to, że możesz znaleźć plan VPS, który spełnia potrzeby każdej witryny i pasuje do każdego budżetu. Plany różnią się mocą; liczba rdzeni, ilość pamięci RAM i SSD, maksymalna ilość miesięcznych transferów danych.

Jeśli szukasz różnorodności i chcesz mieć niestandardowy plan VPS, InterServer jest dla Ciebie. Wypróbuj jeden z ich planów sam, oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

5. GreenGeeks

greengeeks-quality-hosting-web-developers

GreenGeeks

Jeśli Twoja strona ma coś wspólnego ze środowiskiem lub ekologią, musisz ją hostować na GreenGeeks! Ten dostawca hostingu przywraca do sieci trzy razy więcej zużywanej mocy. I odkładają to, kupując punkty energii wiatrowej! Więc są naprawdę zielone.

Ale GreenGeeks nie dba tylko o naszą planetę; dbają również o swoich klientów. Ich serwery utrzymują dostępność na poziomie 99,9%, gwarantowany zwrot pieniędzy. Dbają też o bezpieczeństwo. GreenGeeks oferuje wszystkie nowoczesne narzędzia do utrzymania witryny bez zmian. Należą do nich wykrywanie brutalnej siły, Spam Assassin, bezpieczny serwer SSL, skanowanie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym i ochrona hasłem. GreenGeeks wykonuje również nocne kopie zapasowe, więc Twoje dane będą wyjątkowo bezpieczne.

GreenGeeks obsługuje języki Django, Perl, PHP, Python i Ruby on Rails. Mają także szybką instalację dla b2evolution, Drupal, Fantastico / Softaculous, Joomla, Magento, Mambo, MediaWiki, WordPress i SSL. Zaoszczędzi ci to dużo czasu. PHPMyAdmin i MySQL to obsługiwane przez nie bazy danych.

GreenGeeks ma 4 różne plany VPS, od 39,95 USD do 159,95 USD miesięcznie. Wszystkie są oparte na quad-core, ale pozostałe specyfikacje są różne. Zalecamy pakiet 59,95 USD. Oprócz 4 rdzeni zawiera 2 GB pamięci RAM, 50 GB pamięci SSD i 1500 GB przepustowości.

GreenGeeks ma zespół wsparcia premium. Są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i można do nich dotrzeć telefonicznie, na czacie lub w bazie wiedzy. Ponadto, jeśli Twoja witryna jest już hostowana na innym serwerze, zaoferuje migrację za darmo. I nie musisz się martwić o konserwację serwera, ponieważ zrobią to za Ciebie. Wspominaliśmy już o nocnych kopiach zapasowych.

Dzięki swojej ekologicznej polityce GreenGeeks jest czymś wyjątkowym. Centra danych zużywają ogromne ilości energii, a GreenGeeks stara się to złagodzić. Powinieneś również zwracać uwagę na środowisko, a my zapraszamy do wypróbowania GreenGeeks, nie zawiedziesz się. Ty również nie jesteś narażony na ryzyko, ponieważ oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Wniosek

Branża hostingu ma wiele do zaoferowania. W tym artykule pokazaliśmy Ci plany VPS i dostawców hostingu, które uważamy za najlepsze. Możesz iść duży i wybrać HostGator, możesz przejść na zielono i wybrać GreenGeeks. Jeśli zalecenia są dla Ciebie ważne, skorzystaj z BlueHost. Jeśli zależy Ci na różnorodności i dostosowaniu, wybierz InterServer, a jeśli potrzebujesz długich gwarancji zwrotu pieniędzy, skorzystaj z InMotion.

Zapewniamy jednak, że wybranie jednego z nich jest najlepszym wyborem. Wszystkie są niezawodne i świetnie działają. Są bezpieczne, oferując wiele warstw ochrony. Wszystkie oferują najwyższą prędkość i 100% satysfakcji gwarantowanej. Jedno jest pewne, w przypadku wszystkich z nich jakość jest ponad wszystko.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map