5 najlepszych dostawców hostingu WooCommerce

najlepsi dostawcy hostingu woocommerce


WooCommerce jest postrzegana jako najlepsza platforma eCommerce dla WordPress i tak jest używany przez ponad 40% sklepów internetowych w Internecie, dzięki czemu jest również najpopularniejszą platformą do budowy sklepu internetowego.

Dzięki otwartemu charakterowi i wysokiej elastyczności dzięki setkom bezpłatnych i płatnych rozszerzeń, WooCommerce pozwala zarówno programistom, jak i handlowcom internetowym budować sklepy internetowe spełniające wszystkie wymagania techniczne, logistyczne i projektowe. Rdzeń WooCommerce zawiera wiele przydatnych funkcji, od wstępnie zainstalowanych bramek płatności i obsługi geolokalizacji po zarządzanie zapasami i CRM przybory.

Platforma bezproblemowo integruje się z WordPress, przestrzeganie standardów skalowalności, stabilności i bezpieczeństwa, które reprezentuje WordPress. Osoby, które chcą skorzystać z stale rosnącej liczby kupujących na urządzeniach mobilnych, mogą to łatwo zrobić, ponieważ ta platforma została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić, że Twoje produkty będą wyglądały tak samo dobrze na urządzeniach mobilnych, jak na komputerach klientów.

statystyki użytkowania woocommerce cały internetChociaż WordPress działa dobrze na wspólnym planie hostingowym, plan hostingowy VPS jest bardziej odpowiedni dla WooCommerce, ponieważ platforma wymaga więcej zasobów niż to, co może zaoferować prosty wspólny plan, ale także ze względu na specjalne wymagania witryn e-commerce. W wielu przypadkach te specjalne wymagania wynikają z potrzeby stworzenia środowiska zgodnego z branżą kart płatniczych (PCI), w którym poufne dane klientów mogą być bezpiecznie przesyłane. Oprócz wymogu bezpieczeństwa kuloodpornego witryny eCommerce muszą również być w stanie wytrzymać większe obciążenia użytkowników. To sprawia, że ​​konieczne jest wybranie planu hostingowego, który jest wystarczająco stabilny i skalowalny, aby sprostać temu zapotrzebowaniu, a hosting VPS jest odpowiednim planem do pracy.

Przegląd 5 najlepszych dostawców hostingu WooCommerce

Jeśli prowadzisz sklep internetowy z zasilaniem WooCommerce w 2018 r., Oto najlepsi dostawcy hostingu VPS zoptymalizowani pod kątem WooCommerce, których powinieneś rozważyć przy nadchodzącym projekcie:

Host sieciowy
Cena od

1najlepszy hosting woocommerce6,95 USD / mies
2)świetny hosting WordPress i Woocommerce19,99 USD / mc
3)potężny hosting dla woocommerce19,95 USD / mc
4niedroga firma hostingowa woocommerce19,99 USD / mc
5najlepszy dostawca hostingu woocommerce39,95 USD / mc

Jak wybrać najlepszy hosting WooCommerce?

Rozpoczęcie działalności eCommerce jest nieco bardziej skomplikowane niż budowa prosta strona internetowa. Budując sklep internetowy, należy zwrócić szczególną uwagę na niektóre szczegóły, które w przeciwnym razie zignorowałbyś. Jeśli chcesz znaleźć najlepszy plan hostingowy WooCommerce, zapoznaj się z poniższą listą kontrolną:

 • Certyfikat SSL do szyfrowania transakcji i poprawy bezpieczeństwa
 • Dedykowany adres IP do zainstalowania certyfikatu SSL
 • Doskonała wydajność serwera i rekord dostępności
 • Profesjonalne wsparcie online, na którym można polegać w dowolnym momencie
 • Zgodny z PCI serwer internetowy
 • Regularne kopie zapasowe serwera (codzienne byłoby idealne)

Poniżej znajdziesz szybki przegląd firm hostingowych, zalecamy hosting Twojego sklepu WooCommerce.

# 1 BlueHost – najlepszy hosting WooCommerce

bluehost najlepszy hosting woocommerceBlueHost jest cenionym dostawcą usług hostingowych oferującym szeroki zakres usług hostingowych. Wybrane przez nich plany hostingowe zorientowane na WordPress są uznawane w branży za podstawowe plany witryn WordPress, podczas gdy ich VPS i dedykowane plany hostingowe oferują solidną infrastrukturę i wykorzystują zaawansowane technologie.

BlueHost oferuje 3 zoptymalizowane plany WooCommerce od 6,95 USD do 12,95 USD miesięcznie (cena promocyjna). Plan Starter WooCommerce obejmuje 1 dedykowany adres IP, pozytywne SSL dla bezpieczeństwa eCommerce, 100 GB przestrzeni internetowej, niezmierzony transfer danych, bezpłatną nazwę domeny, 100 USD na marketing. Z drugiej strony plan Pro WooCommerce obejmuje Comodo SSL, 300 USD kredytów marketingowych, filtr spamu SpamExperts, prywatność domen i SiteBackup pro, doskonałe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych stron internetowych. Jeśli to nie wystarczy lub potrzebujesz większej kontroli nad ustawieniami, możesz wybrać plan VPS.

Plany VPS nowej generacji BlueHost są oparte na technologii chmurowej zapewniającej zwiększoną moc, stabilność i skalowalność Twojej witryny. 4 plany VPS dostępne w BlueHost wynoszą od 19,99 USD / miesiąc do 59,99 USD / miesiąc. Możesz uzyskać plan VPS z maksymalnie 4 rdzeniami procesora, 240 GB SAN, 8 GB pamięci RAM, przepustowością 4 TB, 1 dołączonymi domenami i 2 adresami IP. Oprócz tych planów, ten dostawca hostingu ma również zoptymalizowany plan hostingowy WooCommerce, który ma już zintegrowane WordPress i WooCommerce. Plany kosztują 11,95 USD miesięcznie i zawierają certyfikat SSL oraz dedykowany adres IP, dzięki czemu możesz cieszyć się większym bezpieczeństwem.

Dobrze wyposażone i skalowalne plany VPS BlueHost są w stanie bezproblemowo obsługiwać wzrosty ruchu i zapewniać bezpieczeństwo wymagane przez witryny eCommerce.

# 2 InMotion Hosting – świetny wybór dla WooCommerce

hosting inootion woocommerceInMotion Hosting to renomowany dostawca hostingu z pełnym zakresem usług, którego serwery hostingowe Linux SSD VPS są zasilane przez chmurę dla dodatkowej prędkości i wydajności. InMotion to bardziej zorientowany na biznes dostawca usług hostingowych, któremu udało się stworzyć plany hostingowe zapewniające idealną równowagę między przystępnością cenową a mocą.

Ich 3 plany hostingowe VPS są wyposażone w arsenał funkcji, w tym bezpłatną licencję cPanel, CentOS ze stosem LAMP, bezpłatne dyski SSD, redundantne klastry sprzętowe, SSH i dostęp do roota, narzędzia eCommerce, zarządzane serwery, bezpłatne kopie zapasowe, odblokowane rdzenie procesora, aż do 5 dedykowanych adresów IP, darmowa domena, do 260 GB odpornego na uszkodzenia miejsca na dysku, do 6 TB miesięcznego transferu i do 8 GB pamięci RAM. Plany VPS w InMotion wynoszą od 29,99 USD / miesiąc do 74,99 USD / miesiąc. Plany te są również objęte 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, która znacznie przewyższa standard branżowy.

Dzięki infrastrukturze zapewniającej praktycznie brak przestojów i wysoką wydajność, plany VPS InMotion Hosting są odpowiednim wyborem dla każdego projektu związanego z WooCommerce.

# 3 HostGator – potężny & Skalowalny hosting dla WooCommerce

hostgator woocommerce hostingHostGator zawsze był najlepszym wyborem dla wielu potrzeb hostingowych dzięki ich niedrogiej ofercie usług hostingowych. Ich wspólne plany hostingowe i plany zoptymalizowane pod kątem WordPress są jednymi z najbardziej popularnych planów, jednak plany VPS HostGator mają również moc i przydatne funkcje, które odpowiadają Twoim konkretnym potrzebom hostingowym WooCommerce.

HostGator daje wybór pomiędzy całkowicie zarządzanym i częściowo zarządzanym hostingiem VPS, pozwalając wybrać plan, który odpowiada Twojemu poziomowi wiedzy. W przeciwieństwie do w pełni zarządzanych planów, częściowo zarządzane plany hostingowe nie obejmują cPanel, ale obejmują obsługę sprzętu, systemu operacyjnego i podstawowych problemów konfiguracyjnych.

W pełni zarządzane plany VPS zawierają cPanel, pełny dostęp do roota, CentOS Linux, najnowocześniejszy sprzęt serwerowy, 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, certyfikat Safe Harbor, bezpłatne kopie zapasowe poza witryną, do 8 GB pamięci RAM, 4 rdzenie procesora , 240 GB miejsca na dysku i przepustowość 3 TB. Ceny wahają się od 19,95 USD / miesiąc do 39,95 USD / miesiąc.

# 4 iPage – niedrogi hosting WooCommerce

hosting woocommerce ipageiPage działa na rynku hostingu od 1998 roku. Ich zaangażowanie w jakość i niezawodność usług pomogło im stać się liderami w branży hostingu. Ci, którzy szukają planów VPS z konfigurowalnymi konfiguracjami oraz w pełni zarządzaną obsługą, powinni zwrócić uwagę na plany VPS iPage.

Trzy plany VPS (podstawowy, biznesowy i optymalny) oferowane przez tę firmę hostingową mają tę zaletę, że zapewniają elastyczność opartą na chmurze, są dostarczane z cPanel, szerokim wyborem wstępnie zainstalowanych skryptów (np. Ruby on Rails, Image Magick, Perl itp. .), bezpłatna rejestracja domeny, bezpłatne kredyty marketingowe, wsparcie 24/7, szybkie lustrzane przechowywanie SAN, natychmiastowe udostępnianie zasobów itp. W iPage możesz uzyskać do 4 rdzeni procesora, 8 GB pamięci RAM, 120 GB pamięci, i przepustowość 4 TB. Ceny planów VPS wynoszą od 19,99 USD / miesiąc do 79,99 USD / miesiąc.

iPage zapewnia Twojej firmie internetowej elastyczność, której potrzebuje, nawet gdy Twoje wymagania rosną lub zmieniają się w czasie, dzięki czemu możesz skupić się na udanej sprzedaży swoich produktów online.

# 5 GreenGeeks – Najlepszy zielony hosting dla WooCommerce

hosting woocommerce greengeeksNasza lista wysoko ocenianych dostawców hostingu WooCommerce obejmuje również GreenGeeks, amerykańską firmę zajmującą się hostingiem zielonej energii. Firma hostingowa zasilana zieloną energią przyciąga uwagę nie tylko ze względu na czyste usługi hostingowe, ale również ze względu na bogactwo funkcji swoich planów hostingowych.

Plany hostingowe VPS obejmują SSD i cPanel / WHM, a także inne funkcje, które są potwierdzeniem niezawodności i elastyczności ich usług. Jako taki, GreenGeeks oferuje plany VPS w 5 różnych konfiguracjach z dyskiem SSD RAID-10 o pojemności do 125 GB, przepustowością 3000 GB, 4-rdzeniowym procesorem, nocnymi kopiami zapasowymi, zastrzeżonym interfejsem zarządzania VPS, adresami IP bez czarnej listy, bezpłatnym szybkim udostępnianiem, bezpłatną usługą migracji oraz solidne gwarancje dostępności. Ceny planów VPS w GreenGeeks wahają się od 39,95 USD / miesiąc do 159,95 USD / miesiąc, dzięki czemu oferują plany VPS na każdy budżet i potrzeby.

Niezależnie od tego, czy uruchamiasz witrynę obsługiwaną przez WooCommerce, czy inną witrynę eCommerce, te plany VPS zapewniają niezbędną infrastrukturę i elastyczność, aby sprostać wymaganiom Twojej firmy online.

Wniosek

Dobry hosting VPS stworzy solidną podstawę dla Twojej witryny WooCommerce, pozwalając Ci skoncentrować się na dostarczaniu wysokiej jakości usług i bezpiecznych zakupów klientom. Pozwoli również na płynne skalowanie zasobów i łatwe dostosowanie się do nowych wymagań, niezależnie od tego, czy są one narzucone przez standardy branżowe, czy rosnącą liczbę klientów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map