5 najlepszych dostawców hostingu WordPress

najlepszy hosting WordPress


WordPress jest obecnie najpopularniejszym systemem zarządzania treścią na naszej planecie. Zaczęła jako platforma blogowa w 2001 roku i przerodziła się w potężny i skuteczny CMS, który znamy dzisiaj.

Istnieje ponad 75 milionów stron, które korzystają z WordPress. Co czwarta strona internetowa jest budowana za pomocą WordPress, więc nie trzeba dodawać, że jest to bardzo popularny CMS.

Istnieje tylko kilka innych systemów zarządzania treścią, które oferują podobną łatwość obsługi i tak wiele opcji dostosowywania. Dostępnych jest ponad 40 000 wtyczek i tysiące profesjonalnie wyglądających motywów. WordPress oferuje możliwość stworzenia idealnego wyglądu witryny za pomocą prostych narzędzi przeciągania i upuszczania. Działa dobrze zarówno dla początkujących użytkowników, jak i programistów.

Ci, którzy znają trochę HTML, CSS lub PHP, mogą majstrować przy kodzie; twórz niestandardowe funkcje i motywy, które odpowiadają ich potrzebom.

Co jeszcze bardziej poprawia to to, że nie musisz wkładać żadnego wysiłku, aby Twoja witryna była responsywna, ponieważ będzie przyjazna dla urządzeń mobilnych od razu po wyjęciu z pudełka.

Jest to niezwykle stabilna i godna zaufania platforma, dlatego używają jej duże marki. Blogi CNN, Wall Street Journal, Mashable, Forbes, The New Yorker i Sony Music są oparte na WordPress.

Jest to wyjątkowa platforma, która oszczędza dużo pracy dla tych, którzy chcą budować i utrzymywać strony internetowe. Dodawanie, tworzenie i zarządzanie różnego rodzaju treściami jest niezwykle łatwe i łatwe. Możesz uruchomić stronę internetową w ciągu kilku dni i możesz łatwo zaplanować wszystkie swoje posty zgodnie z własnymi upodobaniami.

Jak wybrać hosting witryny WordPress?

WordPress ma skrypt o niskiej konserwacji, który może obsłużyć większość serwerów, ale nie powinieneś wybierać żadnego hosta. Poszukaj dobrego dostawcy, który rozumie dokładne potrzeby WordPress i oferuje swoje usługi w rozsądnej cenie. Wybrana usługa hostingowa ma wpływ na wydajność witryny i SEO. Więc chcesz skorzystać z najwyższej jakości usługi, na jaką Cię stać.

Szybkość strony ma duże znaczenie, ponieważ zwiększa satysfakcję użytkownika. Większość użytkowników nie ma cierpliwości, aby czekać dłużej niż 2 sekundy na całkowite załadowanie witryny, więc musisz zejść poniżej tego tak dużo, jak to możliwe.

Udowodniono, że nawet 1 sekundowe opóźnienie powoduje 7% spadek konwersji, jak pokazują badania przeprowadzone przez Aberdeen Group. Jeśli prowadzisz firmę online, bardzo ważne jest, aby wybrać najszybszą dostępną usługę hostingową.

Pamiętaj jednak, że nawet jeśli wybierzesz potężną usługę hostingową, będziesz musiał mieć do niej dobre wtyczki i motywy, ponieważ źle napisany kod może znacznie spowolnić działanie witryny.

Posiadanie przydatnych narzędzi do zarządzania witryną i narzędzi marketingowych towarzyszących Twojej usłudze hostingowej jest zawsze świetnym plusem przy wyborze hosta, więc miej oczy również na nie..

Tradycyjny hosting współdzielony

W przypadku tradycyjnego hostingu współdzielonego zapewniona będzie przestrzeń na serwerze, technologia i pewien poziom wsparcia niezbędny do prowadzenia witryny WordPress. Możesz uzyskać potężną tradycyjną usługę hostingową za rozsądną cenę, ale będzie ona wymagała większej uwagi.

Będziesz musiał skonfigurować dostęp do hostingu i zainstalować WordPress, a także zarządzać wszystkimi innymi szczegółami technicznymi, takimi jak aktualizacja WordPress Core, wtyczki itp. Tworzenie regularnych kopii zapasowych dla Twojej witryny jest również Twoim zadaniem, a także usuwanie wszelkich naruszeń bezpieczeństwa, które mogą zdarzyć.

Jeśli jesteś programistą, te zadania nie są niczym nowym, ale tym, którzy chcą tylko, aby ich witryna była uruchomiona przy minimalnej interwencji, lepiej jest korzystać z zarządzanego hostingu WordPress.

Zoptymalizowany i zarządzany hosting

Jeśli chcesz, aby profesjonaliści opiekowali się Twoją witryną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zawsze możesz wybrać subskrypcję zarządzanego lub zoptymalizowanego WordPressa planu hostingowego. W ten sposób gospodarz bierze odpowiedzialność za wykonanie wyżej wymienionych zadań i rozwiązanie każdego napotkanego problemu.

W zależności od tego, jakim jesteś użytkownikiem i jak dużą masz wiedzę, możesz wybrać jedną z tych dwóch opcji.

Najlepsi dostawcy hostingu dla WordPress

Poniżej znajdziesz najlepsze firmy hostingowe WordPress. Wszyscy ci dostawcy hostingu oferują zarówno hosting dzielony, jak i zoptymalizowany WordPress. Tak więc, jeśli szukasz określonego rodzaju planu hostingowego WordPress, jesteś objęty którąkolwiek z tych firm hostingowych.

1. HostGator

hostgator-best-wordpress-cloud-hosting

Prawdopodobnie już słyszałeś o HostGator, ponieważ jest to jedna z największych firm hostingowych, posiadająca ponad 9 milionów zarejestrowanych nazw domen. Współpracuje również z takimi systemami jak Linux i Cisco. Firma istnieje od 15 lat i od tego czasu ma wielu zadowolonych klientów.

Mają solidne czasy działania, które zmieniają się między 99,97% a 99,90%. Strony ładują się w ciągu 800 milisekund, co również jest całkiem dobre, ale byłoby lepiej, gdyby 200 milisekund było krótsze. Mimo to możesz osiągnąć większą prędkość, jeśli masz „jaśniejszą” stronę internetową.

Interfejs użytkownika i pełna usługa hostingowa są bardzo przyjazne dla początkujących. Istnieje wiele przewodników, samouczków i stron z często zadawanymi pytaniami, które krok po kroku pokazują, jak obsługiwać różne ustawienia.

Będziesz miał także świetny zespół wsparcia, który zajmie się każdą twoją potrzebą. Odpowiedzi na czacie zajmują mniej niż 20 minut, więc możesz mieć pewność, że problem zostanie rozwiązany w określonym czasie.

HostGator oferuje również duży bonus. Przeniesią już istniejącą stronę na swoje serwery bezpłatnie. Otrzymasz również automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania, dzięki czemu Twoja witryna będzie przechowywana w bezpiecznym środowisku. Jeśli chcesz tworzyć kopie zapasowe swojej witryny, możesz to zrobić za pośrednictwem cPanel. W pełni zautomatyzowane kopie zapasowe kosztują 15,95 USD rocznie.

Ceny za swoje usługi zaczynają się od 3,95 USD miesięcznie, dla planu Hatchling, który oferuje nieograniczone miejsce na dane, nazwy domen i przepustowość. Baby Plan obsługuje także nieograniczone wszystko za pomocą kilku dodatków za 5,95 USD miesięcznie. Wreszcie, biznesplan jest dostępny w tej samej cenie, obsługując nieograniczoną liczbę nazw domen, pamięć i szerokość pasma, z dodatkiem bezpłatnego dedykowanego adresu IP, bezpłatnego numeru i certyfikatu SSL za 5,95 USD miesięcznie.

Rejestracja w ich usługach może być wykonana w kilku krokach i możesz poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 45 dni.

2. BlueHost

bluehost-best-wordpress-hosting-dostawca

BlueHost współpracuje z WordPress, więc oczywiście są w stanie hostować witrynę WordPress. Jest to jedna z usług hostingowych zalecanych na WordPress.org. Ponadto oferują specjalną ofertę dla użytkowników WordPress, oferując 2,95 USD / miesiąc, co jest niesamowite dla każdego, kto chce hostować swoją stronę internetową po niskich kosztach.

BlueHost oferuje wszystko, co jest niezbędne do bezproblemowego prowadzenia strony WordPress. Będziesz w lepszej sytuacji, mając dostęp do wielu świetnych narzędzi bezpieczeństwa, takich jak Spam Hammer, Spam Experts, Spam Assassin i CloudFlare, aby zapobiec atakom DDoS, które mogłyby spowodować awarię Twojej witryny.

Ich czas pracy wynosi od 99,99% do 99,89%, co oznacza, że ​​są niezawodni przez cały rok. Ładowanie stron WordPress nie zawsze jest tak szybkie jak błyskawica, ponieważ nadmierna ilość kodu, który serwer musi przetworzyć. Witryny WordPress hostowane na BlueHost mają czas ładowania 1000ms. Co może wydawać się niezadowalające na pierwszy rzut oka, ale tak naprawdę nie zauważysz tego w praktyce.

Obsługa klienta zajmuje około pół godziny, aby odpowiedzieć, a jest mnóstwo treści, które możesz wykorzystać, aby nauczyć się zarządzać swoją witryną. Masz dostęp do wielu filmów instruktażowych, które zawierają instrukcje krok po kroku i wiele informacji.

Pierwszy pakiet Bluehost, abonament podstawowy zaczyna się od 3,49 USD / miesiąc, co wymaga trzyletniej subskrypcji. W przeciwnym razie kosztuje 12,95 USD miesięcznie z 12-miesięczną subskrypcją. W ten sposób otrzymujesz 50 GB przestrzeni dyskowej, 10 stron internetowych, nieograniczoną przepustowość i 5 kont e-mail z 100 MB pamięci dla każdego. Plan Plus kosztuje 5,95 USD miesięcznie, który zapewnia 10 stron internetowych, 100 kont e-mail z 500 MB miejsca, 150 GB przestrzeni dyskowej i nieograniczoną przepustowość

Wreszcie masz plan biznesowy Pro, który jest ich największym planem wspólnym, kosztującym 13,95 USD miesięcznie. Oferuje nieograniczoną przepustowość, pamięć, strony internetowe i konta e-mail.

Ważne jest również, aby pamiętać, że nie oferują bezpłatnej migracji witryny, więc jeśli masz już istniejącą witrynę, chcesz migrować ją, naliczą opłatę za nią w wysokości 149,99 USD.

Jeśli chcesz hostować prostą witrynę WordPress z kilkoma funkcjami, BlueHost jest solidną opcją, ale jeśli chcesz hostować dużą witrynę eCommerce, może być nieco wolniejsza.

3. Hosting InMotion

inmotion-best-business-wordpress-hosting

Prawdopodobnie najbardziej kompletna usługa hostingowa na tej liście. InMotion twierdzi, że jest znacznie lepszy od konkurencji i jak dotąd firmie udało się udowodnić to oświadczenie. Ich usługi są szybkie, niezawodne i solidne pod każdym względem. Są o około 40% lepsze niż większość konkurencji.

Strony internetowe hostowane na serwerach InMotion ładują się z niewiarygodną prędkością 560 ms, podczas gdy niektóre hosty z tą samą ceną ładują swoje strony internetowe z prędkością 800-1000 milisekund. Są również bardzo niezawodne, ponieważ ich czas pracy wynosi 100% i spada tylko do 99,95%. Po raz kolejny jest solidny!

Jedynym minusem InMotion jest to, że nie zostanie utworzona kopia zapasowa żadnej witryny przekraczającej 10 GB. Będziesz musiał uiścić opłatę w wysokości 49 USD, aby regularnie tworzyć kopie zapasowe witryny o tym rozmiarze. Ale oferują bezpłatne automatyczne kopie zapasowe i przywracanie witryn dla każdej innej witryny poniżej 10 GB.

Na dodatek do swoich potężnych usług, mają światowej klasy zespół obsługi klienta, który jest zawsze gotowy, aby zaspokoić każdą twoją potrzebę. Odpowiedzi wymagają mniej niż 20 minut, a każdy problem rozwiąże dość szybko.

Wszystko w InMotion jest tak przekonujące i właśnie tak chcą. Oferują te usługi w tej samej cenie, co inne komercyjne hosty internetowe, zaczynając od 3,49 USD miesięcznie za plan uruchomienia. Obsługuje 6 stron internetowych, 26 zaparkowanych domen, 6 baz danych MySQL wraz ze 100 subdomenami i 26 zaparkowanymi domenami.

Plan zasilania kosztuje 4,49 USD miesięcznie i zapewnia te same usługi, co plan uruchomienia, z kilkoma dodatkami.

Wreszcie, plan Pro kosztuje 7,49 USD miesięcznie, co obsługuje nieograniczoną liczbę opcji! Ich hosting WordPress jest taki sam jak w innych planach wymienionych tutaj i wspierają i zarządzają każdą stroną internetową zbudowaną w tym CMSie.

4. WebHostingHub

webhostinghub-best-wordpress-blog-hosting

WebHostingHub oferuje swoje usługi z bardzo prowokującym stwierdzeniem, mówiąc, że są 20 razy szybsze od konkurencji.

Chociaż nie są 20-krotnie szybsze, należą do najszybszych hostów internetowych, które sprawdziliśmy do tej pory, a ich prędkość ładowania wynosi 580 milisekund. Szybkości ładowania strony są wystarczająco szybkie, aby uruchomić witrynę eCommerce.

Wszystkie potężne dyski SSD czynią wszystko jeszcze lepszym, ponieważ dane są odczytywane 20 razy szybciej niż ze zwykłego dysku twardego.

Są również dość niezawodne przez cały rok z 99,99% czasu przestoju, który spadł tylko do 99,88% w najgorszym przypadku.

Jeśli jesteś nowicjuszem, który nie ma zbyt dużego doświadczenia z technologią internetową, WebHostingHub będzie dla Ciebie świetny. Sprawiają, że wszystko jest niezwykle proste dzięki kilkustopniowemu procesowi rejestracji i łatwej konfiguracji strony internetowej. Każdy pakiet hostingowy zawiera bezpłatne oprogramowanie do tworzenia stron internetowych.

Możesz wybrać, aby WordPress był zainstalowany na serwerze bezpośrednio ze strony rejestracji. Możesz także wybrać inne systemy zarządzania treścią.

WebHostingHub zapewnia również wiele bezpłatnych usług. Oferują one możliwość przeniesienia trzech stron internetowych wraz z ich bazami danych na swoje serwery, całkowicie bezpłatnie. Obiecują również zerowy czas przestoju, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjną ofertą. Na dodatek otrzymasz także darmową nazwę domeny z ofertą.

Jednak kopie zapasowe i dodatkowe zabezpieczenia kosztują dodatkowe pieniądze. Są to bardzo przydatne, nawet niezbędne funkcje bezpieczeństwa, których nie dostaniesz za darmo.

Ich pierwszy plan, plan Spark zaczyna się od 4,99 USD miesięcznie, co wymaga 3-letniej subskrypcji. Jeśli wybierzesz opcję 12 miesięcy, cena wzrośnie do 6,99 USD miesięcznie. Obsługuje 2 strony internetowe, 25 subdomen i 10 baz danych MySQL.

Plan Nitro kosztuje 6,99 USD miesięcznie i obsługuje nieograniczoną liczbę stron internetowych, subdomen i baz danych MySQL.

Plan Dynamo sprawia, że ​​wszystko jest nieograniczone dzięki dodaniu większej ilości zasobów serwerowych, z których możesz skorzystać. Ta usługa jest świetna dla witryn o dużym natężeniu ruchu.

Jeśli podoba Ci się brzmienie usług WebHostingHub, możesz zasubskrybować ich usługę w kilku prostych krokach.

5. InterServer

interserver-best-optimized-wordpress-hosting

InterServer istnieje na rynku od 1999 r., Ale niewiele osób o nim wie, podobnie jak w przypadku innych komercyjnych hostów. Jest to bardzo przyjazny dla budżetu dostawca, który ma 17 lat pracy i miliony zadowolonych użytkowników.

Mają wszystko, co niezbędne do bezproblemowego uruchomienia witryny WordPress. Około 80% wszystkich ich opinii zostało napisanych bardzo pozytywnie. Większość ich klientów jest bardzo zadowolona z usług, które otrzymują.

Czas przestojów rzadko spada ze 100% do 99,99%, więc są naprawdę niezawodni przez cały rok. Tym, co czyni je jeszcze bardziej imponującymi, jest to, że witryny hostowane na ich serwerach mają czas reakcji 300 ms.

Mają solidny czas pracy, przyjazny i bardzo elastyczny zespół obsługi klienta, który jest zawsze gotowy rozwiązać wszelkie problemy dotyczące Twojej witryny.

Dla tych, którzy nie chcą zbytnio majstrować przy swojej witrynie WordPress i dla tych, którzy chcieliby ją uruchomić przez cały rok bez żadnych problemów, mogą skorzystać z zarządzanego planu hostingowego za 5 USD miesięcznie. Ich usługi obejmują również wiele instalacji jednym kliknięciem i jedną bezpłatną migrację witryny.

Możesz również uzyskać wspaniałe rabaty z długoterminową umową i sprawić, że cena spadnie do 3,88 USD / mc. Z tym pakietem zyskujesz nieograniczoną przepustowość, przestrzeń dyskową i strony internetowe. Należy jednak wspomnieć, że żadna strona internetowa nie może wykorzystywać więcej niż 20% zasobów swojego serwera.

Mimo to InterServer jest bardzo prosty, bez żadnych ograniczeń narzucanych przez ich usługi, a oni dadzą Ci znać wszystko od razu, bez żadnych ukrytych połowów i opłat.

InterServer nie jest jeszcze głównym hostem i nadrabiają to, oferując niesamowitą usługę wszystkim swoim użytkownikom. Jeśli szukasz wiarygodnego hosta internetowego, który ma na uwadze Twoje zainteresowania, InterServer jest dobrym rozwiązaniem!

Wniosek

Wybór nierzetelnego hosta witryny lub bloga WordPress może powodować wiele problemów. Nie trzeba wypróbowywać różnych firm, ponieważ podałem Ci listę najlepszych dostawców hostingu WordPress. Przetestowałem je wszystkie i obecnie używam ich do klientów lub mniejszych projektów witryn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map