5 najlepszych narzędzi do tworzenia stron internetowych dla początkujących

01.06.2020
Najlepszy hosting '5 najlepszych narzędzi do tworzenia stron internetowych dla początkujących
0 16 мин.

best-builders-builders-2019


Aby założyć firmę lub po prostu zabrać głos w Internecie, obecność w mediach społecznościowych często nie wystarcza do osiągnięcia tego celu. I chociaż platformy społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter, Pinterest i inne, są świetnym sposobem na nawiązanie kontaktu i budowanie odbiorców; jeśli chcesz prawdziwej i odpowiedniej obecności online, w pewnym momencie będziesz musiał zbudować własną stronę internetową.

Oto 5 najpopularniejszych narzędzi do tworzenia witryn internetowych:

Firma
Cena od
Próbować

1darmowy program do tworzenia witryn wix.com5,00 USD / mcWOLNY
2)weebly.com kreator stron za darmo8,00 USD / mcWOLNY
3)darmowy okres próbny websitebuilder.com5,99 USD / miesWOLNY
4darmowy kreator stron webs.com5,99 USD / miesWOLNY
51 i 1 moja strona internetowa6,99 USD / mies30-dniowy zwrot pieniędzy

Główną zaletą tworzenia własnej witryny i zarządzania nią jest to, że będziesz mieć absolutną i całkowitą kontrolę nad sposobem wyświetlania swoich treści, a także projektem wizualnym i prezentacją swojej witryny. Jest to prawdopodobnie najważniejszy krok, jeśli chcesz budować wiarygodność i wiarygodność wśród odbiorców, bez względu na to, czy jesteś blogerem, osobistą marką, organizacją czy firmą.

Dzięki wielkim ulepszeniom i postępom technologicznym, którym sfera internetowa zarządzała w ciągu ostatnich kilku lat, proces hostingu, konfigurowania i zarządzania własną witryną nigdy nie był łatwiejszy i prostszy. Będziesz mógł korzystać z wielu potężnych narzędzi, funkcji i opcji, aby nie tylko łatwo i szybko zbudować witrynę od podstaw, ale także znacznie zwiększyć funkcjonalność i estetykę witryny.

Tutaj wkraczają narzędzia do tworzenia stron internetowych. Dla początkujących właścicieli witryn, którzy nie mają wcześniejszej wiedzy na temat programowania, niektóre zadania związane z tworzeniem witryn i zarządzaniem mogą wydawać się skomplikowane i trudne. Narzędzia do budowania stron internetowych pomagają korzystać ze wszystkich oferowanych funkcji i pozwalają zaprojektować witrynę zgodnie z wyborami i opcjami, które będą do Państwa dyspozycji. Jest to możliwe dzięki łatwemu w użyciu i pomocnemu interfejsowi użytkownika oraz specjalnie spreparowanym funkcjom, które sprawiają, że cały proces jest bardzo łatwy i szybki.

Jak wybrać najlepsze narzędzie do tworzenia stron internetowych

W przeszłości konfigurowanie własnej witryny od zera zwykle wymagało od kogoś zapłaty za nią lub posiadania rozległej wiedzy lub doświadczenia w pracy z HTML, PHP, JavaScript, znajomości działania serwerów, a także doświadczenia z różnymi witrynami internetowymi usługi hostingowe. Narzędzia do tworzenia stron internetowych oferują prawie wszystkie te usługi za darmo.

Jeśli zakładasz witrynę internetową dla swojej firmy, absolutnie niezbędne jest wybranie narzędzia do tworzenia witryn, które ma wiele ważnych funkcji, narzędzi i opcji marketingu online. Są to bardzo ważne, jeśli chodzi o zwiększenie rentowności witryny za pomocą linków zwrotnych, koszyków, sklepów internetowych i innych przydatnych opcji zarabiania pieniędzy na stronie.

Ponieważ chcesz użyć narzędzia do tworzenia witryn w celu ułatwienia konfiguracji witryny, najprawdopodobniej chcesz, aby narzędzie do tworzenia witryn miało bardzo prosty i łatwy w użyciu interfejs użytkownika. Dlatego należy zachować ostrożność, wybierając narzędzie do tworzenia witryn, które wykorzystuje interfejs „przeciągnij i upuść”, który pozwoli szybko i szybko zbudować witrynę od podstaw.

Niektóre dodatkowe funkcje i usługi, które są bardzo przydatne dla Twojej witryny, to na przykład przyciski interakcji z mediami społecznościowymi, takie jak przycisk udostępniania, blogi i formularze kontaktowe, galerie, a także odtwarzacze wideo i inne media. Jeśli chcesz, możesz użyć narzędzia do tworzenia witryn, które pozwala na ochronę hasłem niektórych treści w Twojej witrynie, co jest przydatne podczas konfigurowania pakietów subskrypcyjnych dla Twojej witryny.

Kolejnym kluczowym elementem, który należy wziąć pod uwagę, są szablony. Świetne narzędzie do tworzenia stron internetowych powinno zawsze zapewniać bardzo dużą liczbę różnych dostępnych szablonów, które mogą pasować do potrzeb Twojej witryny. Spróbuj wybrać narzędzie do tworzenia stron internetowych, które oferuje ukierunkowane szablony w oparciu o niektóre z najpopularniejszych nisz internetowych.

Każdy poważny właściciel witryny, który chce, aby witryna rozwijała się i odnosiła sukcesy, powinna bezwzględnie priorytetowo upewnić się, że witryna jest dobrze zaprojektowana i kompatybilna z przeglądaniem mobilnym. Obecnie bardzo duży procent całego ruchu internetowego pochodzi z telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych. Jeśli Twoja witryna nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych, możesz stracić dużo ruchu i potencjalnych klientów.

Zdjęcia, galerie i inne media to bardzo piękny i przyjemny dla oka sposób wyświetlania treści na twojej stronie internetowej. Należy upewnić się, że narzędzie do tworzenia witryn, które zdecydujesz się zastosować w swojej witrynie, oferuje szeroki zakres opcji i funkcji wyświetlania zdjęć, filmów i galerii. A jeśli narzędzie do tworzenia witryn zapewnia narzędzia do edycji, dzięki którym możesz łatwo i w pełni przyciąć, posiekać i dodać filtry do swoich zdjęć i galerii, to jeszcze lepiej.

Nigdy nie należy lekceważyć interakcji w mediach społecznościowych. Możesz połączyć się z bardzo dużą grupą odbiorców, korzystając z wielu funkcji i opcji sieci społecznościowych, które oferują narzędzia do tworzenia witryn. Możesz skonfigurować przyciski, aby ludzie mogli udostępniać twoje treści na różnych platformach społecznościowych, a także skonfigurować przyciski polubień na Facebooku i Twittera. Teraz, gdy zostałeś poinformowany o najważniejszych rzeczach, na które musisz uważać, wybierając narzędzie do tworzenia stron internetowych, przejdźmy do przeglądu najlepszych narzędzi do tworzenia stron internetowych dostępnych na rynku.

Wix.com

Wypróbuj teraz za darmo »

kreator stron internetowych wix

Najbardziej imponującą rzeczą w narzędziu do tworzenia witryn Wix.com jest jego zdolność do sprawiania, aby tworzenie strony wyglądało bardzo łatwo i bezproblemowo. Jest wyposażony w najbardziej intuicyjne i łatwe w obsłudze interfejsy, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, a także zasilany niektórymi bardzo zaawansowanymi i zgrabnymi funkcjami, opcjami i usługami. Wix zapewnia również dostęp do mnóstwa gadżetów innych firm, których możesz użyć do zwiększenia funkcjonalności swojej witryny.

Niektóre z najważniejszych wyróżniających się funkcji, które ma do zaoferowania narzędzie do budowania witryn Wix, to animacje tytułowe, integracja aplikacji mobilnych, nieograniczone miejsce na dysku dla Twojej witryny, fajne i nowoczesne tła wideo i wiele innych. Istnieje również mnóstwo różnych funkcji blogowania, a także funkcje handlu elektronicznego, które mogą pomóc Ci zarabiać na treści w Twojej witrynie.

Większość usług i funkcji, które narzędzie do tworzenia witryn Wix zapewnia całkowicie za darmo, ale biorąc pod uwagę zaawansowane funkcje i narzędzia, za które trzeba zapłacić, są dostępne w bardzo przystępnej cenie i przystępnej cenie. Biorąc pod uwagę wszystkie niesamowite opcje i narzędzia, które oferuje Wix, cena będzie bardzo rozsądną inwestycją.

Szablony, które oferuje to narzędzie do tworzenia witryn premium, są bardzo nowoczesne i dobrze zaprojektowane. Łatwy w użyciu interfejs przeciągania i upuszczania narzędzia do tworzenia witryn Wix umożliwia łatwe dodawanie i edytowanie elementów strony, a także używanie i personalizowanie tekstu, widżetów mediów społecznościowych, przycisków, kształtów i wszystkich innych elementów.

Opcje modyfikacji i personalizacji są prawie nieograniczone. Będziesz mógł edytować, poprawiać i zmieniać prawie każdy aspekt swojej witryny. Możesz zmienić takie rzeczy, jak liczba kolumn na stronie, rozmiar tych kolumn, a także zmienić ich wyrównanie. Możesz łatwo i szybko skonfigurować bardzo kompaktową hierarchię nawigacyjną, po prostu przeciągając i upuszczając nowe strony.

Oprócz wszystkich tych niesamowitych funkcji, Wix oferuje również wiele opcji i możliwości marketingu online, monetyzacji witryny, blogowania, zdjęć, filmów i innych mediów i wiele więcej. Jeśli szukasz prostego i łatwego w użyciu uniwersalnego narzędzia do tworzenia witryn, Wix jest zdecydowanie jedną z najlepszych opcji dostępnych na rynku.

Weebly.com

Wypróbuj teraz za darmo »

weebly kreator stron internetowych

Narzędzie do budowania stron internetowych Weebly to bardzo potężna, intuicyjna i łatwa w obsłudze usługa, która pozwala tworzyć piękne i angażujące strony internetowe bez konieczności znajomości programowania. Wszystkie motywy i szablony dostępne w Weebly są bardzo atrakcyjne i w pełni responsywne, gdy przeglądane są z telefonów komórkowych, laptopów i innych urządzeń.

To świetne narzędzie do tworzenia stron internetowych jest ciągle dodawane i ulepszane poprzez ciągłą aktualizację interfejsu edytora, lepszą integrację z e-commerce, a także poprawę możliwości marketingu internetowego i interakcji z mediami społecznościowymi. Nowe motywy i szablony są również regularnie dodawane z nowymi i ekscytującymi funkcjami, takimi jak tła wideo i niestandardowe spersonalizowane sekcje strony.

Jedną z największych zalet korzystania z Weebly jako narzędzia do tworzenia witryn jest to, że umożliwia zmianę motywu szablonu witryny bez konieczności całkowitej przebudowy witryny. Interfejs edytora jest naprawdę łatwy w obsłudze i przyjazny dla początkujących, umożliwiając szybkie i łatwe tworzenie witryny, którą chcesz, po prostu przeciągając i upuszczając różne elementy na swojej stronie.

Centrum aplikacji, które ma do zaoferowania narzędzie do budowania witryn Weebly, zawiera wiele różnych potężnych i przydatnych widżetów innych firm. Możesz użyć tych widżetów, aby radykalnie poprawić wygląd swojej witryny, poprawić sposób wyświetlania treści, a także zwiększyć funkcjonalność swojej witryny. Należy jednak pamiętać, że niektóre widżety są dostępne za darmo, a niektóre wymagają bardzo niewielkiej opłaty, aby można było z nich korzystać.

Właściciele witryn internetowych, którzy decydują się na korzystanie z funkcji premium Weebly, mają dostęp do wielu bardzo skutecznych narzędzi i funkcji do handlu elektronicznego i marketingu online. Funkcje te pozwalają bezpośrednio łączyć produkty z jednych z największych rynków internetowych, a także umożliwiają otrzymywanie płatności z największych internetowych platform bankowych, takich jak PayPal i inne. Istnieją również możliwości i wsparcie dla AdSense, a także optymalizacja wyszukiwarek.

WebsiteBuilder.com

Wypróbuj teraz za darmo »

narzędzie do tworzenia witryn www za darmo

WebsiteBuilder to jedno z najbardziej elastycznych i uniwersalnych narzędzi do tworzenia stron internetowych dostępnych na rynku. Jedną z rzeczy, które imponują w tym konkretnym narzędziu do tworzenia witryn, jest to, że oferuje tysiące różnych unikalnych szablonów, motywów i stron internetowych. Możesz być pewny, że niezależnie od tego, czym jest Twoja witryna i nisza, WebsiteBuilder przygotuje szablon dostosowany do twoich potrzeb.

Każdy szablon jest dostępny w tym narzędziu do tworzenia stron internetowych, które zostało stworzone specjalnie dla użytkowników mobilnych. Szablony są w pełni responsywne, gotowe na siatkówkę i będą wyglądać i działać idealnie, gdy przeglądane będą z różnego rodzaju telefonów komórkowych i innych urządzeń. Kolejną wspaniałą rzeczą w tym konkretnym narzędziu do tworzenia witryn jest możliwość łatwego i szybkiego skonfigurowania witryny blogu i utrzymywania jej w obrębie witryny.

Hosting zapewniany wszystkim użytkownikom witryny WebsiteBuilder jest bardzo niezawodny i bezpieczny. Możesz również skorzystać z bezpłatnej domeny klienta, aby Twoja witryna jeszcze bardziej wyróżniała się na tle konkurencji. Innym bardzo ważnym aspektem, z którego korzysta to świetne narzędzie do tworzenia stron internetowych, jest integracja z mediami społecznościowymi. Dostępnych jest wiele różnych funkcji i opcji umożliwiających połączenie witryny z odbiorcami mediów społecznościowych.

Korzystając z niektórych najlepszych narzędzi i funkcji e-commerce i marketingu internetowego, możesz bardzo łatwo i szybko skonfigurować własny sklep internetowy i koszyk, aby bardziej efektywnie zarabiać na swojej stronie. Wszystkie witryny utworzone za pomocą narzędzia do budowania witryn WebsiteBuilder będą zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, aby mogły być indeksowane i klasyfikowane przez wyszukiwarki według ich najlepszych możliwości.

Webs.com

Wypróbuj teraz za darmo »

narzędzie do tworzenia stron www

Webs jest jednym z najstarszych i najbardziej niezawodnych narzędzi do tworzenia stron internetowych dostępnych na rynku. Oferuje imponującą gamę bezpłatnych funkcji i opcji, a także niektóre zaawansowane funkcje premium dla płatnych klientów, takie jak świetna możliwość pełnego dostosowania mobilnej wersji witryny. Każda witryna utworzona za pomocą narzędzia do tworzenia witryn sieci Web gwarantuje pełną responsywność użytkownikom mobilnym.

Jedną z rzeczy, które zauważysz w sieci, jest duża liczba konkretnych szablonów, które są dostępne dla wszystkich użytkowników. Istnieje mnóstwo szablonów specyficznych dla aplikacji, szablonów niszowych i wiele innych. Szczególnie przydatnym aspektem tego narzędzia do tworzenia witryn internetowych jest duża liczba kategorycznych szablonów stron internetowych dla firm.

Możesz stworzyć całkowicie darmową stronę od zera; funkcje dostępne dla nieopłacających klientów są jednak dość ograniczone. Jeśli chcesz w pełni skorzystać z tego, co oferuje narzędzie do tworzenia witryn sieci Web, możesz zapłacić za niektóre z dostępnych tanich pakietów witryn premium.

Interfejs przeciągania i upuszczania tego narzędzia do tworzenia witryn jest dość unikatowy pod względem dobrym. Możesz szybko znaleźć dokładne elementy strony i przyciski, które chcesz zintegrować z witryną, przechodząc przez kategorie dostępne przez cały czas w interfejsie. Potem jest proste zadanie przeciągania i upuszczania elementów w celu łatwego złożenia własnej witryny.

1&1 MyWebsite

Spróbuj teraz “

1 i 1 kreator stron internetowych

1&1 MyWebsite to ostateczne narzędzie do tworzenia stron internetowych, które będzie oceniać za Ciebie. Oferuje kilka bardzo imponujących funkcji, takich jak nieograniczona liczba stron witryny, a także ogromna kolekcja zdjęć i galerii, których można używać, oraz mnóstwo różnych widgetów innych firm, które mogą zwiększyć funkcjonalność i piękno Twojej witryny.

Usługi premium tego wspaniałego narzędzia do tworzenia stron internetowych są bardzo tanie i należy je wykorzystać. Wszystkie strony, które zostaną utworzone za pomocą tego narzędzia do tworzenia witryn, będą w pełni reagować i będą wyglądać świetnie i będą działać dobrze na różnego rodzaju telefonach komórkowych i innych urządzeniach.

Bardzo przydatna i unikalna funkcja, która 1&1 MyWebsite oferuje swoim klientom możliwość podglądu szablonów na żywo, aby zobaczyć, jak będą wyglądać na telefonach komórkowych przed zastosowaniem szablonu na twojej stronie internetowej. Po wybraniu wybranego szablonu możesz użyć bardzo intuicyjnego i bardzo wydajnego narzędzia do przeciągania i upuszczania stron internetowych, aby dodawać lub edytować elementy na swoich stronach. Narzędzie do tworzenia stron internetowych, które 1&1 MyWebsite wykorzystuje jeden z najlepszych, jakie widzieliśmy na rynku.

Istnieje również kilka wspaniałych funkcji związanych ze zdjęciami, filmami i innymi mediami. Będziesz miał możliwość przesyłania zbiorczego wielu obrazów, zapisywania ich w folderach niestandardowych, a także edycji ich. Możesz także naprawdę wykazać się kreatywnością, tworząc piękne i angażujące galerie z niestandardowymi siatkami lub pokazami slajdów. Możesz także szybko i łatwo dodawać informacje do wszystkich multimediów, takie jak podpisy, tekst i hiperłącza.

Wniosek

Narzędzia do tworzenia witryn internetowych to bardzo skuteczny i tani sposób, aby pomóc Ci skonfigurować witrynę od zera w ciągu kilku minut. Możesz szybko i łatwo tworzyć profesjonalne strony internetowe z mnóstwem przydatnych widżetów, opcji monetyzacji stron i sieci społecznościowych. Korzystanie z tego narzędzia do tworzenia witryn z pewnością pomoże Ci zaoszczędzić dni, może nawet tygodnie i mnóstwo pieniędzy, które w innym przypadku zmarnowałbyś, próbując samodzielnie skonfigurować swoją stronę internetową.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci nauczyć się identyfikować i mierzyć najważniejsze aspekty i funkcje, które musisz wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego narzędzia do tworzenia stron internetowych. Wybraliśmy również i sprawdziliśmy niektóre z najlepszych narzędzi do tworzenia witryn dostępnych na rynku i gwarantujemy, że nie popełnisz błędu, jeśli wybierzesz jedno z tych pięciu, o których wspomnieliśmy.

Zdjęcie: Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector